Reklama

neděle 23. dubna 2017

Hodně štěstí a zástupy voličů Marine Le Pen

Radek Rozvoral
23.4. 2017   Rukojmí
Dnes se koná ve Francii první kolo prezidentských voleb, které rozhodnou o tom, zda chtějí Francouzi radikální změnu své politiky, jež prosazuje Národní fronta v čele s Marine Le Pen.

Marine Le Pen, která je také předsedkyní hnutí ENF (Evropa národů a svobody), jehož hrdým členem je i naše SPD prosazuje hlavně boj proti nelegální imigraci, vystoupení ze společné evropské měny, vystoupení z Evropské unie, zakotvení důchodového věku na 60 let, podpoření sociálně znevýhodněných a budování nezávislé Francie s tím, že by každý stát měl mít své hranice, měnu, ekonomiku, politiku, kulturu a tradice.
Podle všech dostupných informací by měla první kolo voleb vyhrát a potvrdit tak nastolený trend toho, že budoucnost patří vlastencům, kterým není svoboda, demokracie, spravedlnost, zodpovědnost k příštím generacím a osud svých zemí lhostejný.

Přejme společně Marine Le Pen úspěch, aby se konečně evropské státy vymanily z područí nereformovatelného bruselského byrokraticko-přerozdělovacího centralismu, který nesmyslně podporuje multikulturní ideologii propagující islám a islámskou kulturu.

Poznámka za redakci 
Marine Le Penová, bývalá právnička, matka tří dětí, přebrala od svého otce Národní Frontu v roce 2011. Podařilo se jí změkčit antisemitskou image strany.

Podporuje

omezení migrace,
opuštění eura a EU,
obnovení francouzské národní nezávislosti,
daně na import a na pracovní smlouvy pro cizince,
prioritu francouzských občanů při získání zaměstnání a bydlení,
ochranu francouzské ekonomiky před nefér soutěží a globalizací,
upevnění práva a pořádku,
snížení důchodového věku,
zvýšení některých sociálních dávek za současného snížení daně z příjmů,
bezplatné vzdělání,
jediné - francouzské - občanství,
najmutí 15.000 policistů,
vystoupení z NATO,
silnou nezávislou Francii v obraně a zahraničních záležitostech,
obnovení francouzské kulturní identity,
přeměnu Národní Fronty na více mainstreamovou stranu.

Pokud se dostane k moci nepřijme Francie jediného ilegálního imigranta, a žádný imigrant nedostane ve Francii bezplatnou zdravotní péči.

V roce 2015 stála před soudem, protože přirovnala muslimské pouliční modlitby k nacistické okupaci Francie.Byla osvobozena.

Zdroj: http://www.telegraph.co.uk/news/0/marine-le-pen-front-nation...


49 komentářů :

 1. Tím, že se Lepen změnila takřka přes noc mávnutím kouzelného proutku z pravicové političky na ultralevicovou pro mě tato dáma ztratila jakoukoli důvěryhodnost.

  Nacionalismus sice OK, ale co má znamenat že chtějí vystoupit z EU a vzdát se eura? Vždyť Francie sama byla spolu s Německem hlavním architektem EU i eura a teď dělá jako že jí to vadí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19,50 - a proč jako by měli v EU zůstávat a držet si euro??? Neskutečný byrokratický totalitní spolek a ničím nekrytá umělá měna??? Architektem možná FRancie byla, ale od těch dob se EU stala něčím jiným. O 100% jiným. Nebo jako myslíte - jednou tam, navždy tam? S EU na věčné časy? Pokud nejste schopen ani ochoten reagovat na změny situace a doby, tak raději nikam nepište a buďte tiše.

   Smazat
  2. Co ji kritizujete vy nýmande? Vy nulo 19.50? Četl jste ten program? CO je na něm špatného? Něco takového by potřebovala naše českoamerická senkrůvna jako prase drbání. Národní povědomí, národní hrdost, národní suverenitu - nebo my budeme leštičové klik a panští slouhové už navždy? Vystoupit z EU a zavést znovu svoji měnu by měl každý z vazalských států EU - a všichni ti eurobyrokrati kteří berou miliony jako mzdu, by měli skončit na úřadech práce, v montovnách, pod agenturami, s minimální mzdou.Aby konečně ochutnali to,co uvařili ostatním lidem - na rozdíl od nich pracujícím.

   Smazat
  3. 19.50-jste minimálně o 10 let pozadu, sorry jako...

   Smazat
  4. At eu a nato chcipne

   Smazat
  5. Čo bolo, to bolo, terazky som EU prežraty.
   Co se zdalo být dobrym napadem před 30ti lety, se dnes zda být sebevražedným krokem. Důkazy všude kolem. Netřeba argumentů.

   Smazat
 2. Je to jasné - Rozvoral už se těší do důchodu.

  OdpovědětSmazat
 3. Přeji vítězství Marine Le Pen ze všech sil, ale obávám se, že "proevropské" elity začachrují volby stejně jako v Rakousku, Holandsku a konec konců ... čisté volby nebyly ani ty krajské tady u nás. Ale pokud NF vyhraje, budu asi slavit celý den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přiblblí konspirátoři tu nesmějí chybět. V případě Brexitu, Trumpa a konec konců i Zemana jim konspirování nevyšlo, ale nevzdávají se a zkouší to dál.

   Smazat
  2. 20:01 havlisto, ono i zvoleni havla byl podvod

   Smazat
  3. Pro blba 20:01
   Co se děje na světe od počátku nenì nic jineho než konspirátorství jistých organisací o ovladnutí světa. Či snad chcete popřít světové valky? A v posledních 70ti letech řaděni USA po celém světě?
   Dejte si facku, možna se vam uleví

   Smazat
 4. Ivo ŠEBESTÍK: Reportáž z předvolební Paříže

  http://casopisargument.cz/2017/04/23/reportaz-z-predvolebni-parize-nedovolime-populistum-aby-ridili-svet/

  OdpovědětSmazat
 5. Také bych oslavoval. Čím více exitů tím lépe.

  OdpovědětSmazat
 6. Tady to máte děťátka nedočkavá: Macron, hajzlík jako Tony Blair, jen o něco hloupější. Jeho manželka to bude muset nějak ukočírovat...
  Loutka, chameleon. To už by i gaullista Fillon byl lepší. Ten má aspoň vlastní názory.

  OdpovědětSmazat
 7. Le Pen Marie má jasně moje sympatie..
  ...To,že určité extremistické a to znovu opakuju levicově
  e x t r e m i s t i c k é podskupiny,jež jsou již známy z dějin 19.-20.století-celosvětově- (nebudu se opakovat,kdo ví -ten ví);se mohou zbláznit z představy jejího vítězství,což by nebylo vítězství nad kterým se jen tak mávne rukou ,ale právě fakticky nad těmito nečistými silami ,které se snaží prokousat do všeho svojí obrazoboreckou strukturu...viz stavba (architektonický i duchovní-zvratek)
  Babylonu Milénia v Bruselu...
  TO JE přivádí k šílenství a tak se budou velmi snažit a podvádět a diskreditovat a zkrátka otravovat studně ,jako to vždycky dělaly.
  Ale je to marný -Marie zvítězí.!
  j


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Abys potom nečuměla s otevřenou hubou jako v případě Trumpa, naivní blbko.

   Smazat
  2. to sem rad ze ti to funguje ,ty baterky sezenu nekde pawnshopu levne ,neboj
   Tvuj kamos Honolulu ctitel dobre technologie a rychlohracek

   Smazat
  3. 0:27 hlupaku

   Smazat
 8. Paní Le Pen nevyhraje.Všichni se postaví proti ní
  a budou zase truchlit při dalších atentátech.Když
  to chtějí,tak ať si to užijí.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud chtějí být Francouzi neustále zabíjeni jako na běžícím pásu, tak volba Macarona je tou nejlepší volbou!Mohou si nyní nakoupit do zásoby zásoby svíček a kondolenčních dopisů!

   Smazat
  2. Macron = sebevrazda Francie

   Smazat
 9. Lidé mají jakous takous možnost promluvit jen při volbách. A pokud chce většina Francouzů do vedení země globalistu, tak ho budou mít! - ještě v 15 hod hlásila čt24 volební účast 28% a pak se najednou Francouzi naobědvali nebo co a navalili se k volbám těsně před zavírací. Účast 80% je ovšem ohromující.Sranda , jak ti v čt24 nehnuli ani brvou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.36-divím se Vám, že máte ještě žaludek sledovat toto české lživé obludárium, podporované STOP 009 a tím ďábelským maďarským pekelníkem z USSA!

   Smazat
  2. Už nemohu...čt24 je parta svinských poskoků, sleduji to trochu jako komedii,včetně schválně špatných informací v titulcích. A toto musíme platit! To je totalita: nařídil povinné placení prolhané sebranky, fuj...Máme my, občané, nějakou možnost podání hromadné stížnosti na toto placení dezinformací?

   Smazat
  3. Ceska televize = fake news

   Smazat
 10. Prezidentem bude sioloutka Macron a to bude definitivní konec Francie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten sluníčkářský žabožrout, bez vlastního názoru, nesmí a nebude nikdy prezidentem.Zvítězí Marine Le-Pen a pomůže rozložit euronacistický žalář národů!!!Všichni eurogauneři, půjdete od zlatého doživotního trůnu, přímo do tepláků!!!

   Smazat
 11. už na novinkách masírují že vyhrál macron a postoupil s Le Pen do druhého kola

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. novinky.cz : "Po sečtení 34 procent hlasů vede v prvním kole francouzských prezidentských voleb kandidátka krajně pravicové Národní fronty Marine Le Penová, která získala procent 24,6 procenta hlasů. Druhý je centrista a lídr vlastní partaje En Marche! (Vpřed!) Emmanuel Macron s 21,9 procenta hlasů. Uvedlo to francouzské ministerstvo vnitra. Nejprve se sčítají venkovské volební okrsky, čísla se tak ještě mohou měnit."

   Co je na tom za masírování? Zdá se že jediný kdo tu má zmasírovanou kebuli jsi ty.

   Smazat
  2. 22:03 takový nadpis článku tam byl když jsem zapnul net havlisti masírují s macronem nazdar

   Smazat
  3. 22:03 poslouchej, ja bych taky rad lepenku
   Ale ty nekamenuj proroky, zvlast kdyz maji pravdu
   Volby podvodem vyhral makron a i havel

   Smazat
 12. Pokud Mari Le-Pen nevyhraje, potom Evropu čeká obrovská tsunami s miliony slimáků a primátů.Eurohnojaři nyní budou dalších 14 dní čpět oheň a síru, aby Mari-Le-Pen měla pramalou šanci.Pokud udělají Francouzi Macarona sluníčkovým prezidentem, budou masívně, denně multikulturně obohacováni, pardon, zabíjeni, jako na běžícím pásu a pomůžete tím urychlit přetvoření EU do IV.Velkoněměcké říše!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Jen před pár měsíci se nechali všichni tady naivně ošálit a nachytat Trumpem, ale vůbec se z toho ani zbla nepoučili. Opět radostně kvičí oslavné ódy o spasitelce LePenn. Naivní hlupáci prostě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump zatim vicemene funguje skvele

   Smazat
 14. Tak si ještě chvíli hulákejte, zfašizovaní hlupáčci. Nechápete, že Le Pen nemá šanci v 2. kole vyhrát, a že je to dobře.
  Macron je bohužel bezcharakterní figurka, prázdná nádoba - a uvidí se, kdo ji naplní a čím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:16 skoda ze jsi nebyl v londyne na moste misto nevinne obeti

   Smazat
 15. Ilona ŠVIHLÍKOVÁ:

  "Dalším francouzským prezidentem bude neoliberální údržbář, tvářící se jako revolucionář. Již nyní se dá odhadnout, že zklamání a deziluze z Macrona bude obrovská." ... ... "Levice opět nezklamala. Svou nejednotností a fatální neschopností přispěla k tomu, že Elysejský palác na příští roky obsadí neoliberální upgrade, který bude stát v předklonu před bankéři i Evropskou komisí."

  http://casopisargument.cz/2017/04/23/necht-nastoupi-povinne-veseli-pristim-francouzskym-prezidentem-bude-macron/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PS:
   Připomeňme si také pro úplnost, že Francois Hollande se stal presidentem poté, kdy byl úspěšně zlikvidován favorit Dominique Strauss-Kahn, na jehož místo v MMF nastoupila Christine Lagarde.

   Smazat
  2. To byl geroj kdyz klepal na dvere a rikal milacku otevri dvere mam v rukach podnos s jidlem a pitim.Potom prohnal seredu negryni po hotelu nahatej a pravil ze to ona chtela sex a chtela ho zansilnit .Byl by to president na urovni zname vsude, hlavne se znal s Natahni hnatu.

   Smazat
 16. Macron je EU mazlíček, loutka a sobotkovská ne-osobnost, ničemu nerozumějící,Mélenchon je francouzský Uhl, vybraný a vypěstovaný proto, aby svedl voliče inklinující tam, kam Marine le Pen, aby jí ubral hlasy, Fillon je duplikát Sarkozyho i s tím křovinatým obočím a Le Pen je jediná autentická osoba v tomto kolotoči. Jde o hodně, Francouze zřejmě zvedlo číslo 29% volební účasti, tak odpoledne vyrazili k volbám. Chápete, 80%!!!to je obří účast, ted jde o to, komu tou účastí dají zelenou, zda zkáze a reálné smrti v oblblém rauši EU nebo naději Marine.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:00
   1) Marine dostane na frak, a
   2) Vaše apokalyptické vize jsou jenom obyčejný pavlačový blábol.

   Smazat
  2. 23:05
   Sluníčko, to je co chystá Macron:

   22. února prohlásil: "Vstoupili jsme do světa velké migrace a budeme v něm více a více. Francie s tím nic neudělá. Migrace poroste, Evropa tím bude zasažena. A migrace bude mnohem mohutnější než žažíváme nyní se Sýrií a lidé k nám budou proudit odkudkoli." (odkazuje na OSN připravovaný Globální zákon o migraci, který má zlegalizovat ilegální migraci a přinutit národní státy přijímat na rozkaz OSN kvóty migrantů).

   Takže Jando, jeho výhra je totální prohra a konec Francie.

   Smazat
  3. Já, anonym 23.00 pro anonymouse 23.05: Vídím , že to byla trefa do černého, milovníku Uhla! Ale jen pro tvou informaci: Ani pro tebe nezbyde prebenda po českých prezidentských volbách!Zase ne! U nás na pavlači to už vrabci cvrlikají!

   Smazat
 17. 22:15: Vážený Pane, mně něco říká, že vyhraje madame LePen a že skutečně dodrží ty sliby. Hm, teď vlastně přemýšlím, ona má tři děti, že?

  OdpovědětSmazat
 18. Le Monde: Dnes ve večerních hodinách došlo na náměstí Bastily v Paříži k potyčkám mezi militantními skupinami místních antifašistů a pořádkovými silami.

  Několik stovek „antifašistů“ se v prostorách náměstí a v okolních ulicích začalo shromažďovat už v odpoledních hodinách. Někteří z nich byli oblečeni v černém. Navečer došlo ke střetům těchto skupinek s policií, při kterých se „antifašisté“ snažili použít petardy a házeli na policisty prázdné lahve.

  Demonstranti skandovali hesla proti oběma postupujícím kandidátům prezidentských voleb. Vyzvali k nutnosti stavět proti Macronovi a Le Penové barikády. Nabádali k „noci barikád“ a vyjadřovali odhodlání neuznat výsledek prezidentských voleb ve druhém kole, ať už bude jakýkoliv.

  Podle demonstrantů jsou letošní prezidentské volby jen „maškarádou“ a lidé jako Macron, Le Penová nebo Fillon kandidují do Elysejského paláce jenom proto, aby prodloužili vládu oligarchie, která „konfiskovala moc a ukradla bohatství lidem“ (qui confisque le pouvoir et vole les richesses au peuple). „Oni nemají žádnou legitimitu.“ (Ils n’ont aucune legitimité).

  http://casopisargument.cz/2017/04/23/noc-barikad-proti-macronovi-a-le-penove/

  OdpovědětSmazat
 19. Le Penová jde do druhého kola. Už toto je velký úspěch, je zde vidět posun v uvažování Francouzů. Také již začínají odmítat multikulturní politiku EU, poznávají, že vede k rozvratu jejich země.
  Druhé kolo bude v květnu, do té doby se může přihodit mnoho věcí. Podobně jako v Rakousku to zmanipulovali, aby nevyhrál Hofer, jistě ani Francii velcí plánovači nepustí.
  Ať už to v té Francii nakonec dopadne jakkoliv (už nyní tam mají náběh na barevnou revoluci), u našich podzimních voleb, bychom měli uvažovat podobně. Multi-kulti politika vede k rozvratu země. Když ne již v této generaci, tak v následujících. A z našich politických stran, se proti tomu staví jedině SPD – Tomio Okamura. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak to tady bylo ,včetně těch poblázněných militantně připravených dětiček z universit s pošitýma bundama nápisy
   "volím van Bellena"..
   dívali se ti pitomečci okolo vyzývavě okolo sebe a řekni něco...provokovali no,hnus..
   j

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.