Reklama

čtvrtek 20. dubna 2017

Italská delegace byla příjemně šokovaná v DLR - zahraniční hosté se podělili o své dojmy


20. 4. 2017    zdroj
Doněckou lidovou republiku nadále navštěvují zahraniční osobnosti veřejného života. Nedávno na její území přicestoval prezident italské nevládní organizace Cantiere Laboratorio, Vittorio Gigliotti a prezidentka kulturní asociace Speranza, Irina Vichorevá.


Italští hosté byli příjemně překvapeni. Podle nich je republika neobyčejnou zemí, v níž žijí lidé s vysokým občanským uvědoměním.

"Jsem velmi rád, že jsem mohl hovořit s vojáky, s lidmi, kteří chrání svou zemi", říká Vittorio Gigliotti.

Po návratu domů mají v úmyslu uspořádat sérii konferencí od severu na jih země, na nichž budou hovořit o skutečné situaci na Donbasu. Kromě toho plánují i vystoupení v oficiálním orgánu moci - v italském parlamentu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Učiněší by bylo,kopnout Porošenkovi do kulí s rozběhem.

  OdpovědětSmazat
 2. 21:14-To půjde dost těžko.On cestuje po světě
  a rozdává svoje rozumy,o které nikdo nestojí.
  Kdo za ním bude kvůli jednomu kopu běhat.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 3. a všechny banderovce a azov rozpustit

  OdpovědětSmazat
 4. „Dnes jsme svědky toho, že se dva národy zabíjejí navzájem v zájmu jistých mocných lidí a politických uskupení. Normální lidé, kteří poctivě pracují, na to doplácejí. Nejdříve jim bylo řečeno, že mají plnit občanskou povinnost účastí ve volbách, dnes jsou vyzýváni k tomu, aby se chopili zbraní a bojovali proti sobě navzájem," prohlásil šéf vzbouřenců ilegální Luhanské lidové republiky, polní velitel Alexej Mozgovoj. Nezmínil se ale už o tom, že stejné praktiky uplatňují i vzbouřenci.

  Kromě něj se v opuštěném letovisku sešla pestrá společnost, od poradce ruského prezidenta Putina a člena ruské Akademie věd Anpilogova, člena Putinovy rady pro lidská práva Rogova, přes ruského ultranacionalistu Jegora Cholmogorova a premiéra ilegální Republiky Zakarpatská Rus, až k funkcionářům maďarské fašistické strany Jobbik, francouzské Národní fronty, Britské národní strany, belgického Vlámského zájmu, polské Falanga, italské Nové síly a dalších organizací krajní pravice.

  Jaltská konference (svolaná do stejného města jako neslavně proslulá schůzka Velké trojky: amerického prezidenta Roosevelta, britského premiéra Churchilla a vůdce Sovětského Svazu Stalina na sklonku Druhé světové války, jejímž výsledkem bylo rozdělení Berlína a Evropy na západní a sovětskou část) byla prvním oficiálním přiznáním čilých styků a sílící spolupráce mezi částí evropských fašistů, části ruských fašistů a Kremlem.

  Zároveň se stala potvrzením zvěstí, že východoukrajinští rebelové počítají se silnou podporou nejen prezidenta Putina, ale i radikálních fašistických bojůvek z Ruska i Evropy. Na značný výskyt příznivců fašizující pravice mezi povstaleckými bojovníky poukázal nedávno i průzkum jejich jednotek, zveřejněný německou agenturou DPA. Podle něj bojují proti Kyjevu jednotlivci i organizované skupiny ultranacionalistů z Polska, České republiky, Bulharska, Litvy, Srbska a Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:10 fašisté a zlo sedí v Kyjevě i v Moskvě! - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Smazat
  2. 9:19 - Blbost! Jen v Moskvě. Reconquista je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě.

   Smazat
  3. Anonymní 21. dubna 2017 9:21

   a teď tu o karkulce ty havloidní lejno

   Smazat
  4. 9:21 je ukázka čistého fašistického blábolení. Hovádko se z historie nepoučilo a exhibuje vyprázdněné pojmy, které vedly k válce, genocidě, milionům mrtvých a utrpení pro celý svět.

   Smazat
  5. Anonymnímu 21. dubna 2017 7:10 a co je prvotní příčinou, že bys pověděl, agitátore? Jestli nevíš, Jaromír Štětina či knížepán ti poradí.

   Smazat
  6. Asi ano, džin je z láhve venku. Kolik že miliard dolarů to stálo? Kdopak že je vynaložil?

   Smazat
  7. 7:10 a 7:21 No konečně jsi začal fungovat, i když s profláknutými argumenty, kuřbuřte Jando.

   Smazat
 5. Čemu se divíte? Jak bojovat se fašistickou státní mocí. Co je to banderovci a současná státní armáda. Normální lidé radši utečou do zahraničí aby pomohly živit rodiny.

  OdpovědětSmazat
 6. Připomeňme si:
  Jaký poklad byl na palubě Boeingu 777-200 MH 370 z Kuala Lumpuru do Pekingu, který se ztratil beze stopy 8.3.2014 a dodnes nenalezen? Mezi 239 účastníky letu bylo 20 nejnadanějších softwarových čínských inženýrů, pracujících pro americkou společnost Freescale Semiconductor Ltd., Austin, Texas. Produktem vývoje této skupiny byl mikročip Kinesis KL-03 velikosti 1,9-2,0 mm. Jeho obsahem byl RAM, ROM a budíček. Možná nejúčinnější zbraň budoucnosti. Tento čip dokáže ovládat na dálku drone menší než moucha, šířit po světě bakterie a nákazy, nebo řídit na
  dálku vozidla a přístroje. Je vhodný i pro implantaci do lidského organismu.
  Majitelé patentu, čtyři čínští experti, kteří z něj měli každý 20% podíl, jsou pravděpodobně po smrti.
  Práva přešla podle smlouvy na Freescale, která měla stejně 20% podíl. (V tom ti čínští hoši už mohli čout lumpárnu, kdyby znali Rothschildy.)
  Freescale je společnost ​​plně kontrolována investiční skupinou s kapitálem 200 miliard dolarů: Blackstone Group Limited Partnership. Největším podílníkem v této investiční společnosti je baron Nathaniel Rothschild.
  Patent byl podán na registraci 21.12.2012 a dne 11.3.2014 tj tři dny po zmizení Boeingu MH 370 byl patent schválen a práva k čipu zaregistrována.
  V této souvislosti byla mimořádně zajímavá zpráva, kterou hlavní média nechala zapadnout: Agentura Bloomberg tenkrát oznámila, že státní dluh Ukrajiny koupil - baron Rothschild, prostřednictvím své investiční společnosti Franklin Templeton. Takže tato "rodinka" diktuje Kyjevu své podmínky...
  Připomínka 2:
  Kyjev/Londýn - Podle oficiální studie vyšetřovatelů stojí za sestřelením malajsijského letounu Boeingu 777 nad východní Ukrajinou v červenci 2014 raketa země-vzduch vypálená ze systému BUK. Nový dokument britské televizní stanice BBC ale ukazuje, že za útokem může stát americká CIA...

  Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/152992-let-mh17-sestrelila-americka-cia-ukazuje-novy-dokument/#utm_source=blesk.cz&utm_medium=rss-exchange

  Balamutí nás ten "náš" mediální svět...

  OdpovědětSmazat
 7. Jistě velmi zajímavé. To dá rozum, že sestřelení civilního letadla nebylo v zájmu rebelů/ povstalců v Doněcku - co by jim to dalo? Tedy v čí prospěch bylo letadlo sestřeleno? Ale to je stejné, v čí prospěch byla "vybuchnuta" bomba se sarinem v Sýrii, kdo to potřeboval. Všem je jasné, že to nebyla vláda Sýrie, která by takto chtěla bojovat proti sobě! Ten výbuch posloužil a měl posloužit "rebelům/povstalcům", vyzbrojeným USA a nebo to potřebovaly USA samotné. Cítili, že to bude pro ně přínosné třeba pro následné "humanitární bombardování". To také tehdy "proběhlo" v Srbsku na objednávku "rebelů/povstalců/umírněné opozice" importované USA z Afghanistánu a Iráku - známé pod firmou Talibán a AlKajda.
  Ano, cuji bonum. V čí prospěch a v čí službách jsme organizovali v Kyjevě a jinde Majdany, jara, barevné/"sametové" kontrarevoluce. Ve službách a ku prospěchu diktatury kapitálu. Ach, kdy to občanům Země docvakne? Dlouhé a ještě delší vedení?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže velký problém je v tom, že se mnoha lidem, zejména těm mladším, život v současném systému velmi zamlouvá a nevidí tudíž nic zlého na tom, proč by rovněž v Kyjevě a potažmo na celé Ukrajině neměl proběhnout proces, který v konečném důsledku uvrhne tuto zemi do stejných liberálně - demokratických struktur, v nichž dnes žijeme i my, občané ČR a vlastně všichni obyvatelé EU. Co s tím??? Jinými slovy řečeno, myslím si, že v ČR už žije více než 50% lidí s totálně vymytými mozky, pro které je tento systém tím nejskvělejším a nejlepším, v němž mohou žít. Obrovské možnosti a neuvěřitelné příležitosti jsou nesmírným tahounem zejména pro mladé. Pro ně už je opravdu Ruská federace se svým odporem k liberalizmu a globalizmu tím největším nepřítelem a hrozbou. I když s tím nesouhlasím, jsem schopen to pochopit, ale jak z toho ven, nevím. Myslím si, že se během několika generací změní ČR na zemi s anglosaským smýšlením obyvatelstva. Po slovanských kořenech nezbude vůbec nic, ani ten jazyk, který už dnes mladí lidé i střední generace obohacují o anglikanizmy.
   Jan Smola

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.