Reklama

.

.

úterý 11. dubna 2017

Tolik tedy Trump coby agent Kremlu a nyní zpět domů aneb: stalo se …

Jaff
12. 4. 2017 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Romská komunita je vděčné téma, ale i trvale zneužívaná entita nejen těmi svými oláhy, ale častěji i naší tzv. většinovou populací. Nejeden politik se snaží na tomto trhnout hlasy. A to primitivně, tj. nákupem hlasů ve volbách za stovku, nebo rafinovaně, tj. vlastním pojetím integrace, kterou později sám prohlásí za úspěšnou. A skutečnost?


Současnost. Okresní město, severní Čechy. Střední škola. Proslulá, elitní, pověstná. Integrovaná. V kabinetě sedí mladá sličná učitelka, když tu se ozve nesmělé zaklepání na dveře a vstoupí ne příliš talentovaný jinoch a sdělí jí zhruba toto: „paní učitelko, já bych vám to chtěl udělat …!“ Po odmítnutí zmizí do vyučování.

O pár dní později o přestávce. Učitel, zkušený bard, je osloven ne příliš talentovaným studentem o přestávce na chodbě: „pán učitel, nechceli bystě čokolvek na nervy, trávu, péčko, čo budětě chcieť“. Učitel zamrká, pak se rozpálí doběla, zapomene na služební desatero a nekorektním hlasem o síle přes 140 dB hocha dořve do příslušných mezí. Zazvoní, konec přestávky. Jiný jeho kamarád okamžitě míří na WC s tím, že musí močit. Učitel ještě se zrychleným dechem jej odešle zpět do výuky, ale bez úspěchu. Následuje odpor, takže srážka končí kompromisem: „Dobře běž se vymočit, já ale dohlédnu, aby ses na WC zbytečně nezdržoval a například tam nekonzumoval omamné prostředky: trávu, péčko nebo čokolvek iného, jasné?“ „Ale to je šikana!“" ozve se hoch. „Ber to jak chceš, ale moč“. Po chvíli je hotovo a ve škole na pár dní klid.

Probíhá výuka. Učitel vysvětluje středoškolákům princip procentového počtu. Polovina nevěřícně zírá, učitel počítá na projektoru pro kontrolu výsledků v excelu. Tu jeden chytrý student se zvukem mobilu prohlásí: „pane učiteli, volá mi máma, mohu to vzít?“

Tento příběh o třech dějstvích se skutečně stal. A není ojedinělý. Tady následovaly výchovné komise, pohovory s vedením školy o smyslu výchovně-vzdělávacího procesu a rodiči, kteří si stěžovali na šikanu žáka, výchovná opatření na spodní hranici stupnice, a především exemplární trest pro učitele za nezvládnutí situace.

Integrovaná škola si nesmí kazit pověst ani ve městě, ani na kraji!

- - -

25 komentářů :

 1. Co jste si vyhavlovali to mate
  Charta 77 je velmi proromska

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chátra 77 ....

   Vymazat
  2. Prosím, neurážejete Chartu 77 ani její členy. Byli to vesměs reformní komunisté, kteří chtěli demokratičtější méně násilný socialismus, chtěli víc trhu a méně cochcárenských zásahů politruků. Vy dva jste jen zabednění pitomci.

   Romskou otázku za minulý režim vyřešil jen zpola. Naučil/přinutil cikány chodit do práce, ale nezabránil vzniku cikánských ghet a neodstranil cikánskou polo- a ne- gramotnost. Nevychoval cikánskou vysokoškolsky vzdělanou vrstvu, která do cikánské komunity vnese jinou stupnici hodnot, než tam vládla a vládne.

   Dnešní společenská formace s cikánskou otázkou ani nehne, protože je falešná, pokrytecká a hrabivá. Z toho žádný slušný program vzejít nemůže. Leo

   Vymazat
  3. 17.59 navzdory tomu jsme byli jedinou zemí, kde úřady měly dost autority k tomu, aby celá populace prošla základní školou získala základní vzdělání, země, které používají rétoriku a styl toho, co tu píšete, si o takovém úspěchu mohly jen nechat zdát

   Vymazat
  4. annonyme 17:59 - nevím, kolik je vám let, ale máte to v hlavě hodně popletené - nejdříve si něco o chátře 77 přečtěte od Miroslava Dolejšího nebo na blogu pana Pavla Křivky, a potom tady zkoušejte lidem valit klíny do hlavy o nějakých reformních komunistech !

   http://www.czechfreepress.cz/pavel-krivka/charta-77-maly-cesky-bilderberg.html

   Vymazat
  5. 17:59 urazet muzu co chci
   Precti si Chartu 77, to jak vyvysuje Romy, tedy lidi, kdo neni Rom tedy neni clovek
   A o nepotrestani obeti cikanskeho nasili Patrika a dalsich
   Do te doby nepoucuj

   Vymazat
  6. Neházejte vše na chartu nebo podobné nesmysly. Je to prostě organizovaný chaos.
   Nevím kdo je ústředním článkem, ale EU je určitě hlavním viníkem toho co se děje zde.

   Vymazat
  7. 17.59 My neurazime Khon Chartu my je posuzujem a jak vidim , zcela spravne, my vsichni, JE VSECHNY, vsechny, dle jejich zrudnych planu od zacatku a jejich zlocinnou realizaci a SNAHY O zniceni naroda cechu !!!
   TEDY CHARTISTIckej hnus se odsoudili davno sam pachanim zla a navic v ratlikovych ,podlezave ochotnych , ponizenych sluzbach Zapadu. germanum+Usakum.
   Dobrej priklad jak znicili uplne /mimo celou nasi spolecnost a kulturu pachnouci hnusne fake propagandou/ nase vzdelani , vychovu malickych , deti a studia . Barbari a spodina spolecnosti, co se tvarili jako inteligenti a intelektualove...
   Nic jineho..Nikdy vice.

   Vymazat
 2. Není na čase si přiznat, že proti genetické výbavě některých etnik je prostě školství bezzubé a integrace těchto tvorů poškozuje majoritní žáky ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Váš čistý rasismus v té nejprimitivnější podobě jen odstrašující ukázkou, kam myšlení nemá dojít. Tohle generalizující konstatování vycházející z rasistické ideologie nikam nevede, jen k pogromům. Hledejte humanistické řešení.

   Vymazat
  2. Humanistické řešení zde fungovalo desítky let, jmenovalo se "praktické školství". Toto je systematicky likvidováno aktivisty, kteří si parazitováním na problémech způsobovaných cikány vybudovali živnost. Takže štěkáte správně, ale na špatný strom.

   Vymazat
  3. 18.01 Kdykoliv dojdou argumenty, začne se hýkat o rasismu, že? Doufám, že pro svoji obranu máte čivavu, nebo bišonka. Ne, abyste je pozitivně diskriminoval ve prospěch rottweilerů, dobrmanů, nebo např. německých ovčáků či pitbullterierů. Byl by to rasismus v té nejprimitivnější podobě, přímo odstrašující ukázkou. Takže obranář bišonek, nebo čivava. Nezapomeňte, prosím.

   Vymazat
  4. 18:01 Patrik a jini jiz ucitili vase cikanske humanisticke reseni. Jedine co nabizite je cikanska ferovka, antibily rasismus. S politickou korektnosti jdete k sipku.

   Vymazat
 3. Řekl bych, že v případě integrace cikánů do škol (z romů znám pouze Read Only Memory, a zde není potřeba žádná direktivní integrace), nejde ani tak o uspokojení požadavku cikánů, protože ti už dávno zjistili, že jakékoliv vzdělání jim pouze překáží při čerpání dávek, ale spíše se zde buď uspokojuje ego pologramotných tupých aktivistů a nebo se realizuje projekt na likvidaci vzdělanosti tuzemské necikánské populace (případně obojí)....

  OdpovědětVymazat
 4. To je všechno na dvě strany. Eugen... už to bude skoro čtyřicet let zpátky. Spolužák na VŠ. Černý jako bota. Když přijel v neděli z domu na každý den měl od mámy čistou košili. Jednou jsem byl k ním pozván na víkend. No přiznám se, že jsem se skoro styděl, že jsem gadžo. Sterilní čistota. Radek... Já nevím kolik má sourozenců. Je mu padesát. Od malička byli tátou ,,dušeni." Máká, maká, maká a vede k tomu i kluka. Ráno jede do práce pětkou a odpoledne se pětkou vrací.
  Pak máme jiné. Julo... v životě nemakal. Hraje to na hlavu. Napadl starostu, policajti se jej bojí, aby nebyli nařčeni z rasismu. Možná půlku z padesáti let si odseděl v base. Co s ním? Parazit, nic jiného. Loni jsem pomáhal brigádně coby poštovní doručovatel. Ráno jsem vstával ve čtyři. V pět na poštu. Denně nějakých patnáct kilometrů v nohách. Ve svém věku. Začátek měsíce. To se roznášejí ty sociální dávky. Tak možná pětadvacetiletý parchant, který v životě nezatáhl. Přinesu mu tu poukázku. Odcházím. Byli tam dva. A za zády v tom průjezdu slyším :,, Konečně mi ta bílá mrdka donesla ty prachy." No rozumíte tomu? Kdybych měl u sebe pistoli tak dnes sedím na Borech. Jiný rajón. Babi, přes osmdesát. Celý život dělala v JZD. Copak tam asi měli za příjmy. Vezu ji důchod 8.900. Vedle vezu poukázky. Myslím od ČSSZ. Nevím podle těch čísel na co to je. Těch poukázek je pět. Schválně to v autě počítám. Dohromady nějakých dvacet tisíc. Pro padesátiletou ženskou, která v životě nezatáhla. Etnikum nemusím připomínat. Tak kde jsme? Jsem rasista? Ne. V americké armádě jsem měl kolegy černochy, mám kamarády gaye, vietnamští svišti mi říkají strejdo. Ale tohle je už za hranou. Pár normálních a zbytek parazitujících na většinové společnosti.
  Budu vymazán, nebo zablokován?

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte Pepo, ano je to o lidech. Na gymplu jsem měl spolužáka, byl trošku opálenější, ale nikoho z nás ani nenapadlo, že je cikán (slovo rom nepoužívám, hnusí se mi), a byl a je - vystudoval vysokou a dnes je z něj projektant... Jenže kolik takových znáte... to jsou jednotlivci, a kolik je takových co se jim nechce. Jenže problém není v těch co se jim nechce (ostatně známe i pojem "bílý cikán", že?), problém je v tom co jim společnost dovolí... A proto říkám, nejdřív povinnosti (a hodně) a pak možná i ta práva. A to nejhorší co je, jsou neziskovky, co si na problémech s cikány založily živnost. Ale pořád platí, že každý (není-li zbaven svéprávnosti) nese zodpovědnost za to jak žije. A cikáni (většina) si dobrovolně vybrali... Pokud by chtěli, už jen za těch 28 let od sametu, měli příležitostí dost a dost, to už je více než jedna generace...

   Vymazat
 5. Cikáni jsou v Evropě už několik set let. Ukažte mně prosím jednu evropskou zemi, kde se za ty stovky roků dokázali bezproblémově integrovat do většinové společnosti. Jsou vůbec takové země ? Jak dlouho jim bude taková integrace trvat ? Tisíce let ? Desetitisíce ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19.48 a zase skončíme u toho, že v podstatě jedinou zemí, která pro to dokázala vytvářet alespoň předpoklad daný poskytnutím základního vzdělání opravdu všem bez vyjímek bylo Československo za totáče.

   Vymazat
  2. Cikanske utoky jsou soucast protibile genocidy

   Vymazat
  3. 20:37 proti totaci ani slovo

   Vymazat
 6. Cikáni jsou sice z pohledu průměrného bělocha odpad, ale jsou, na rozdíl od bělochů, úspěšní.
  Oni se rozmnožují, my vymíráme.
  Nedivím se, tedy tomu vymírání. Celý život se snažit, studovat, makat, spořit, zadlužit se, klepat se strachy kdy mně vyhodí a rodina půjde pod most atd atd.
  Nasrat. Než něco takového, tak raději ať to skončí. Stejně to stojí za hovno.
  Mladí už to ve velké míře pochopili a na rozmnožování serou. Čokl udělá stejnou a dokonce lepší službu než nějací smradi.
  Běloši už hodili ručník do ringu.
  Cigoši se budou muset starat, a těm zbytkům dříve většinové populace, předvedou svojí verzi diskrimináce.
  A ještě je tu faktor negři a muslimové, další břemeno pro bílého pitomce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jedna se o havlistickou rizenou genocidu proti belochum

   Vymazat
  2. 20:48
   To my připadá jako sebelítost, co ti kdo udělal?

   Vymazat
 7. Je mi divné,že cikáni ,kteří se "vyšvihli" a získali vzdělání ,nejdou dělat misijní práci a pomáhat svým soukmenovcům,aby se dostali na stejnou úroven

  OdpovědětVymazat
 8. na ně platí jedině socialismus a povinnost pracovat tak to je a s humanitou běžte k šipku už toho bylo až moc

  OdpovědětVymazat