Reklama

čtvrtek 27. dubna 2017

Jak hluboko už klesla evropská demokracie za vedení našich bruselských byrokratů

Jar. Loudil
27. 4. 2017   
Jak hluboko už klesla evropská demokracie za vedení našich bruselských byrokratů ukazuje další příklad z Francie. Starosta jihofrancouzského města Beziers prohlásil, že v jedné školní třídě v centru jeho města je už 91 % !! muslimských žáků. A že je to problém. Nyní , za veřejné oznámení tohoto holého FAKTU mu úřady nasolily pokutu 2.000 Euro, tedy 53 500 Kč. Kdysi se ve středověku za pravdu upalovalo (Giordano Bruno a spol.) , nyní jsme jak vidno pokročili, starosta nebude za PRAVDU upálen ,pouze má zaplatit 53 500 Kč jako pokutu.

Že je pokutován za pravdu snad vidí úplně každý, kdo ještě nemá bruselskou propagandou zcela vymytý mozek !! Oznámit, že je v nějaké třídě nějaké procento dětí muslimského vyznání a že s tím nastaly organizační potíže, na to má snad starosta evropského města ve 21 století plné právo !

O Číně a Rusku se tvrdí, že tam lidé nemají svobodu slova. Máme ji ale v Evropě ? Když jsme za pravdu pokutováni ? Předevčírem vyrazila v noci /jako Gestapo/ turecká státní a tajná policie na hon na lidi. Zatkla 1.120 osob a oznámila, že 2000 dalších se na to má připravit. Jde o politické vězně nepohodlné režimu prezidenta Erdogana. V Turecku bylo vyhozeno z práce z politických důvodů už 125 000 lidí a 40 000 jich bylo zatčeno. Když je někdo takto zatčen v Bělorusku u Lukašenka či v Číně (jednotlivci !!), tak naše mainstreamová média a Amnesty International řvou, jako kdyby ja právě napichovali na vidle !! Upozorňuji, že Turecko je "náš" spojenec a člen organizace NATO a stále nikdo nezrušil jeho přístupové rozhovory do EU.

P.S. Fuj !! Chce se mi zvracet z politiky Bruselu i organizace NATO. V NATO si vydržujeme - "gangsterské totalitní státy" ! ,které vězní a mučí tisíce politických vězňů. NATO se stalo "závadnou organizací", která právem patří do odpadkového koše ! Nechci sedět s gangstery u jednoho stolu ! Nemohl bych si pak vážit sám sebe.

https://www.novinky.cz/zahranicni/436225-starosta-dostal-pokutu-ve-tridach-je-moc-muslimskych-deti-rekl.html
http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65708820-police-v-turecku-zatkla-dalsich-800-lidi-zatah-se-tykal-udajne-gulenovy-site-v-policejnich-slozkach

74 komentářů :

 1. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.27. dubna 2017 19:56

  Tihle politruci polistopadového režimu současně s převlčením kabátu a vymytím mozku ztratili na povel i chuť - jinak by nemohli tvrdit, že se válečné náhražky a kafilérní produkty dají žrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babišovci :-) Koukněte na mafiánské praktiky Bureše

   https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/zije-uprostred-lesu-a-ted-prolomi-mlceni-zpoved-byvaleho-sefa-kosteleckych-uzenin-30246?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=clanky-home

   Smazat
 2. Macron nepustil na tiskovku ruské novináře. Prý proto, že putin v rusku utlačuje bukvice jako je Macron.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cha,cha,ch!Rozebírat netřeba!Ubožák?!

   Smazat
 3. Macron je francouzské kurvítko globalistů, který vleze do rektálu každému ještě většímu kurvítku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Macron je mladší sluníčkový klon strýčka Hollanda a jeho pokračovatel v neschopnosti vládnutí a se strkáním hlavy do písku.Po Macronovi nastoupí nový sekáč, ale bude to již muslim!Francouzská muslimská republika!

   Smazat
  2. Ovšem. Je to Rothschildovo černé kuře Micron poslouchající velitelku, paní středoškolskou učitelku, o celou generaci starší. Zajistí Francii kontinuitu pádu do Afriky.

   Smazat
 4. A toho chdaka jeste predhodi kozomrdum a ti se na nej sesypou jako mouchy na lejno

  OdpovědětSmazat
 5. Musím souhlasit, akorát úplně nechápu pro do toho pletete NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože NATO je agresívní, útoční a vojenský pakt amerického imperialismu a celosvětové kurvítko!
   vševěd

   Smazat
 6. No to už jste dobří zoufalci když pro příklad porušení svobody slova v Evropě musíte až do Turecka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že nemůžeš vepřo-knedlo-zelo a domácí tlačenku, bruselský kozomrde.

   Smazat
  2. Jako poturčenec už nemůžeš česká národní jídla, jenom kebab, tos nevěděl, truhlíku?

   Smazat
  3. 20:51 a 20:54

   Mohu co chci, kde chci, kdy chci, jak chci a s kým chci. A vy dva pablbové si tu krákejte hovadiny jaké chcete. Také můžete.

   Smazat
  4. Tak to byl další zásah na komoru. Jo. Potrefená havloidní husa zde bezmocně zakejhala a dusí se v nadávkách vzteky.

   Smazat
  5. Já bych toho papouškujícího estébáckého šmíráčka, který se kvůli své oblibě ani nemůže podepsat neodstřihoval, vždyť by přišel o provokátorskou pracovní činnost a Chovancovo gestapo by nemělo co vykazovat.

   Smazat
 7. Proces výměny náboženství byl započat. Dokud byla většina lidí věřících - křesťanů, poslouchali. Dnes je většina etnických Evropanů ateisty a začínají zlobit. Bezmezná a nekritická víra vládnoucí suitě vyhovuje. Lidé se bojí božího trestu a rozvrstvení společnosti berou, jako boží úděl. O muslimech je známo, že ve jménu aláha jsou schopni zabít manželku, dítě i vlastní rodiče. Postačí pokyn imáma a obvinění z rouhání.
  Bohužel, výměna náboženství probíhá formou výměny obyvatel. Nejdřív společnost naučím na konzum. Nevaž se, odvaž se. Ve jménu konzumu, aut, domů, drahých dovolených,... jí nechám zadlužit. Tím jí nepřímo donutím snížit reprodukci. Dítě je dnes velmi drahou hračkou. Kromě vysokých nákladů na samotnou péči většina rodičů trpí výpadkem příjmu druhého partnera. Ten si nemohou dovolit, protože splácejí hypotéku, neregulované nájemné, leasing, a další úvěry, ať už nutné, vynucené, nebo naprosto zbytečné. Potom následuje další fáze. Přesvědčování společnosti o nutnosti náhrady výpadku porodnosti přistěhovalci. Z části pro doplnění momentální zvýšené potřeby pracovních sil, dílem potřebou doplnění pracujících kvůli odvodům do průběžného důchodového systému a veřejného zdravotnictví. I když je zřejmé, že většina migrantů nepracuje a tudíž jsou pro systém spíš přítěží. A tak budou postupně etničtí Evropané nahrazeni Araby a černochy. Ti, známí svou vysokou reprodukcí vcelku rychle přečíslí původní obyvatelstvo. A protože v drtivé většině se jedná o primitivy velmi hluboce věřící, lze je, jako každého hluboce věřícího, poměrně snadno ovládat.
  Zakončím myšlenkou Thomase Barnetta:
  "...Výsledkem bude vznik světle hnědé rasy s průměrným IQ 90. Dost na to, aby mohla samostatně pracovat, ale málo na to, aby mohla samostatně myslet".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná to bude jako v Severní Korei :-) ... Postačí strach z toho , že soused udá souseda , že nemlátí s patřičným úsilím hlavou o zem :-( ... Absolutní totalitní společnost ve jménu A....a ! V S.K. se údajně střílí i za to , že neprojevujete dostatečné emoce dle instrukcí VŮDCE :-)

   Smazat
  2. Existence průmyslu vyžaduje jisté fungování společnosti. Od školství, přes bezpečnost na ulici a výchovu potomků ke vzdělanosti. Pádem kteréhokoliv článku naznačeného řetězce padá výroba potravin,doprava, energetika,bydlení, civilizace. Islám, nemá-li pod svým územím ropu a zemní plyn, není schopen expanze.Podobně nepravděpodobně zní, že Mogolové ovládli Čínu a uvažovali o tom, kde všude by se po zrušení rýžových polí mohli pást jejich koně, zdroj vojenské převahy...Dnes je Mongolsko mírumilovným státem.

   Smazat
  3. 23:00, vy jste v S.K. byl, nebo máte jen papouškovat zprávu o jaderných zbraních v Iráku.

   Smazat
 8. "EU není dokonalá, ale je lepší než žádná EU". Na to, prosím, pamatujte. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda.

   Smazat
  2. Přeji ti klidnou noční službu, samomluvný Gazdíkovo chovanče. A kdyby někdo říkal, že Obama je vůl a že tu válku s Ruskem nevyhrajem, tak víš kam to máš hlásit ...

   Smazat
  3. Nerozumím Vám. Prosím o vysvětlení. Děkuji.

   Smazat
  4. 21:04 + 21:09- jistě pánové máte spoustu důvodů pro podporu vašeho názoru! Sem s nimi.

   Smazat
  5. Nevím trole co tím naznačuješ,ale já se bez eu rád obejdu. Jestli ty ne tak jim vlez česky řečeno, do prdele hňupe.

   Smazat
  6. Proč mi nadáváte?

   Smazat
  7. Pokud jde o "bratrovražedném" boji mezi evropskými národy, asi máte pravdu. I když ne na sto procent. Spíš se to týká jenom dvou evropských rivalů. Německa a Francie. Ale jinak? Už opravdu nevidím jediný další důvod, proč tento hybrid dál držet při životě.
   Vezmu to z našeho úhlu pohledu.
   Ekonomická otázka? Tři ze čtyř korun, které z Bruselu dostáváme, jsou naše. Tam je posíláme bez podmínek, zpátky dostáváme se sáhodlouhým seznamem podmínek, který značně zpochybňuje i tu jednu korunu navíc. Když pominu skutečnost, že každá dotace neskutečně deformuje tržní prostředí, vytváří obrovský korupční potenciál a až nepříjemně často odkládá logiku a zdravý selský rozum. Výsledkem jsou za dotace postavené rozhledny, které nikdo nepotřebuje, cyklostezky téměř v cenách dálnic, Babišovo bioplynky, pěstování řepky na bionaftu a spousta dalších nesmyslů.
   Politická otázka? Diktát Bruselu, s kým smíme a s kým nesmíme kamarádit. To by bylo do jisté míry pochopitelné, kdyby my jsme nesměli, ale jiní ano. Tak že zatímco my nesmíme s Ruskem, (s trochou nadsázky) ani promluvit, Němci dokončují Nordstream . Zatímco my nesmíme mluvit s Čínou, v Londýně vozí Číňana ve zlatém kočáře.
   A dalo by se dlouze pokračovat.

   Smazat
  8. Samozřejmě jde v prve řadě o mír. Nikdo nepopře, že od vzniku EU (+ dřívější uskupení) nebyl mezi jejími členskými státy žádný konflikt a dřívější nacionalismus se podařilo naštěstí překonat.

   Ekonomická otázka. Taky nikdo nepopře, že jsme stále čistými příjemci (ty prostředky jsou skutečně nezanedbatelné). Kdo alespoň trochu ví, jak systém dotací funguje, tak ví, že je nastaven poměrně důmyslně (např. vyloučení Prahy a menší dotace do bohatších regionů) a mnoha regionům skutečně pomohl (viz např. tisíce cedulek o spolufinancování daného projektu z EU). Žádný systém není dokonalý, ale v celku funguje relativně dobře a to i bez ohledu na několik výjimek typu těch vašich cyklostezek (to, že se to koneckonců odhalilo, poukazuje na existenci systému kontroly). To, že na některých úřadech neumí napsat kvalitní projekty a pak dotaci nedostanou, není vina EU. Pravidla jsou jasná, jde čistě o schopnost nebo neschopnost jedinců.
   Politika - nepřipadá mi, že by tuzemská politika nějak zásadně postrádala nějaké kompetence a ty byly v gesci EU (sociální systém, daně, hospodářství, doprava, zdravotnictví apod.). Proč bychom nesměli mluvit s Ruskem? To je nesmysl. Je to stále v rukou tuzemské zahraniční politiky, akorát pro to v současnosti není na politické scéně jednoduše velká vůle.

   Nechápu ale, proč mi tady hned někdo nadával, když jsem řekl svůj názor. Dotyčnému může být hanba.

   Smazat
  9. 21:04 opustit eu souhlas netřeba afričany nechceme a válku s RF také ne

   Smazat
  10. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE !
   NE nelegální migraci!
   Mráz přichází z Bruselu!
   S EU do pekla!
   S USA na věčné časy do věčných lovišť!
   S kapitalismem do prdele!

   Smazat
  11. Myslím, že tihle bruselští soudruzi spoléhají na to, že až přijdou barbaři, tak už budou prdět do hlíny a jejich děti dožijí v rezervacích.

   Smazat
  12. Úroveň diskuze na těchto stránkách, a to se omlouvám, je hrozná.

   Napsal jsem svůj názor na EU a jaká byla reakce? 1) nadávky a sprostoty; 2)nesmyslné komentáře.

   Smazat
  13. může vám být hanba vy 21:49. Manipulujete a lžete:
   http://svobodnenoviny.eu/dotuje-brusel-ceskou-republiku-nebo-je-to-naopak/

   Pryč z EU a NATO!

   Smazat
  14. Vy voli,"války v Evropě nejsou" ne kvůli existenci EU a NATO,ale kvůli tomu,že kromě Jugoslávců to všichni vzdali zrazeni sami sebou bez boje a proto si na tu Jugoslávii NATO/EU taky vyšláplo a to v "bleděmodrým" platí i pro Ukrajinu,nebo nééé??!!...Ta snad není v Evropě ??!! Vy vzdělanci ??!!...

   Máte už ty palice pěkně vyluhovaný tím evropsko-hovnotovým propagandistickým ejakulátem,jen co je pravda....Dědek Orwell se musí řehtat,jako kůň...teď vás ta milovaná EU/NATO nechává živit parazity,kteří vám strkají svý špinaný pracky mezi nohy a zabíjí vás a vy tomu říkáte obohacování....Jste už hotoví,aniž by jste si to vůbec uvědomili a dobře vám tak,nic jinýho si nezasloužíte,nejste schopni jít ani k volbám a už vůbec ne dát přes držku těm,kteří vám kurví životy a už od prvního dne narození i vaše děti,hamba vám a dobře vám tak,nic jinýho si nezasloužíte,vy knedlíko-televizní sráči a potetované kravky...

   Smazat
  15. 21:49 Musím oponovat.Že nebyla válka?Co Jugoslávie?Agresivní NATO se skládá s jakých vražedníků?Brusel vyssává koloniální země a vy tvrdíte něco o dotacích.Dotace nejsou z cizích,ale z našich peněz! A kdo dostává dotace?Jaký mají účinek na podnikání?Je spravedlivé dostat dotace,aniž by se např.neúspěšný podnikatel snažil a pak zkrachuje?Copak jsme neandrtálci?Podle vás bychom se ani bez Bruselu neuprdli!Nás zachrání vystoupit z EU a nabýt znovu svobody rozhodování a suverenitu.Kdo myslí,že je Němec přítel největší,je buď nemocen,nebo je ve vývinu!Vymývání mozků je na nejvyšším bodě.Slyšeli jste včera Sobotku a Babiše?Proti Babišovi mohu mít cokoli,ale Sobotka mu nesahá po kotníky.Řešit příčiny,ne následky pánové .A o tom to je!Fr.

   Smazat
  16. Musíte číst pozorně - válka nebyla mezi členskými státy EU. Váš argument proto bohužel ztrácí veškerou relevanci.

   Smazat
  17. 11:03-Ty jeden chytráku akurátní,"válka nebyla mezi členy",pochopitelně,protože ty byly zradou a podvodem anektovány a obsazeny za pomocí 5.kolon zrádců,proto o level vyšší bez použití násilí technologie,aby se nechali hlupáci jako ty ojebat bez odporu a navíc se nanadělala škoda..."TY VOLU HLÓÓPÉ..."

   Smazat
  18. Omlouvám se za svůj názor. Srdečně prosím za prominutí. Nevěděl jsem, že se to může někoho tak dotknout, že to nevydrží a místo argumentů použije nadávky.

   Omlouvám se.

   Smazat
  19. Di doprdele s těma svejma omluvama a takovejma názorama...

   Smazat
 9. Projevil názor, který se zakládal pravděpodobně na faktech a byl za to demokraticky pokutován. Ještě že Francouzi nežijí v totalitě, ale v demokracii.

  OdpovědětSmazat
 10. Tak místní komouši mají takovou starost o demokracii, jo? A teď tu o Karkulce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak karkulky se ti zachtělo, prašivý vlku 21:45? Bacha, přijde myslivec a nacpe ti bachor šutrama, budeš mít po demokratůře :-)

   Smazat
  2. Ano, bude víc raka! Váš glyfosátový král Andrej Babiš.27. dubna 2017 22:04

   Všichni jsou komouši, jenom ty seš BAT21. A teď tu bio nebio o přirozeně nestrupatých unijních jablkách nebo rovnou Císařovo nové šaty.

   Smazat
  3. Kdo se zastává EU, nevidí si ani na špičku nosu!

   Smazat
 11. ano pokud to u voleb vyhraji euhujeři tak to bude i tady diktatura eu + nový spoluobčani

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:30 nenašel jsem tady názor o Putinově spasitelství. Ostatně, pokud ten a Ruská federace se snahou o udržení nezávislé státnosti a vlastních zdrojů obstojí, bude to spíš zázrak, než očekávatelný výsledek. I když to Ruské federaci, v zájmu lepší vyváženosti světa i jako slabší straně mezi mlýnskými kameny, přeju. Co je úkolem těchto stránek se můžeš leda dohadovat, jak já to vidím, snahou redakce je naplňovat preambuli psanou v záhlaví. Když ta ti nekonvenuje, nebuď obsahem překvapen, dokonce nechápu, proč sem vůbec lezeš.

   Smazat
  2. Dámy a pánové, děkuji za informace a názory ve Vašich příspěvcích. Ale prosím: ZPÁTKY NA STROMY a snažme se nevidomým ve svém okolí otevřít oči, abychom ustáli na podzim volby. Už dlouho nebylo tak zle, jako teď. J.S.

   Smazat
 12. Nová republika je politický bulvár a diskuzní žumpa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tady opravdu nechutné. Dnes to bylo na dlouhou dobu naposledy, co jsem tady byl.

   Všechno je špatně, špatně, špatně, bla, bla, bla, bla ...

   Všichni chytrácky mudrujete a nic sami neuděláte. Jenom píšete sprosté komentáře na jednom obskurním webu a dokazujete si, jak jste hrozně tvrdí.

   Těším se na Vaše reakce. Jakpak budu označen? Že by havloista, mlutikulti, kavárna, ... (vulgarismus 1), ... (vulgarismus 2), ... (vulgarismus 3) apod.?

   Smazat
  2. 22:21 Nečekejte nadávky. Máte velkou pochvalu za text: "Dnes to bylo na dlouhou dobu naposledy, co jsem tady byl." :-)

   Smazat
  3. 22:12 a 22:21

   Tyto stránky nemají za úkol nic jiného než vyvolávat a podporovat nasranost armády frustrátů. Nic pozitivního, vše je špatně, všichni jsou zloději, naše zem je protektorát, kolonie, lidi otroci a před tím vším nás může spasit jen Putin.

   Smazat
  4. 22:30 První věta neplatí pro tyto stránky, ale pro ty, kteří způsobili přeřazení ČR z rozvinutých zemí, mezi rozvojové. Zbytek netřeba komentovat.

   Smazat
  5. 22:49
   Evidentně vůbec netušíš co je to "rozvojová země". Trochu cestuj, troubo, a tím nemyslím do Chorvatska.

   Smazat
  6. 22:12 22:30 22:21 děkujeme odejděte nashledanou

   Smazat
  7. Pro nechápavého či špatně informovaného 23:22 - mezi rozvojové země nás zařadily analytické útvary západních bank, protože mnoho kapitálu od nás odchází pryč a máme obecně velmi nízké platy. To jsou jevy společné rozvojovým státům. Tak daleko jsme došli s těmi všemi Havly, Klausy, Luxy a Bělobrádky, Zemany, Babiši, Topolánky a Nečasy, Grosy a Špidly - spláchnout tu svoloč a začít znovu!!!

   Smazat
  8. 22:21 na pochvaly režimu si platíš veřejnoprávní televizi a veřejnoprávní rozhlas. Tento blog prezentuje texty, o kterých je přesvědčen, že jsou ve shodě s jeho preambulí. Diskuze je taková, jaká je aktivní část obecenstva, kdy nelze vyloučit vědomou a cílenou snahu úroveň blogu poškodit. Jestli ti tato jednoduchá fakta nic neříkají, svědčí to nepříznivě o tvém intelektu nebo, vědomě blogu škodíš. Co jiného mslet, když napíšeš:“... Všichni chytrácky mudrujete a nic sami neuděláte. Jenom píšete sprosté komentáře na jednom obskurním webu a dokazujete si, jak jste hrozně tvrdí....“ Je prostým okem patné, že ne všichni, ře nic neděláte a co si kdo dokazuje, ani o sobě, nemůžeš bez odborné analýzy vědět. I tak těžko.

   Smazat
 13. 22.30. Putin, to by byl prezident,co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zajímavý přístup toho protektorátního kolaboranta - zastánce homosexualismu a islamizace, když se dozvěděl, že bude odstřižen, tak začal brečet, citově vydírat a výhrůžně skoro až věštecky slibovat, že už se tady neukáže. Nakonec ještě postrašil prezidentem Putinem a nasadil si pod natistickou zástavou schwarzenberské válečné khaki broněžilety pampersky.

   Smazat
 14. Když ty příspěvky čtu, opět si musím vzpomenout na citát V. V.Pjakina. "Všechno se děje tím nejlepším způsobem, v souladu s reálnou mravností a etikou všech
  účastníků procesu".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..přesně tak,lidi jsou zhovadilí ignoranti....a proto taky žijou,jako hovada...

   Smazat
 15. Jeden z tech tvurcu teto demokracie byl kolaborant Havel.

  OdpovědětSmazat
 16. Ten pán starosta nedostal pokutu za to, že oznámil, že je ve třídě 91% muslimů. On ji dostal za to, že řekl, že je to broblém. Pro někoho to prostě problém ještě není a může se to brát jako poplašná zpráva. Furt to není ještě 99,9%! Starosta si může vykládat pravdu dál, ale nesmí zbytečně děsit spoluobčany a panikařit. Správně potrestán! Hadži Halef Omar, francouzský občan.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ibn Hadži Abbas a Hadži Halev Algosarah z Kosova též souhlasí...

   Smazat
 17. Evropani jdou na popravu

  OdpovědětSmazat
 18. Lidove Milice zklamaly, meli Havla a Havlovce umlatit obusky

  OdpovědětSmazat
 19. O jakou Evropské demokracii je zde pořád řeč? Což nechápeme že jsme oblbování?Že to nejme my kteří rozhodují je snad jasné,dříve než něco rozhodnem napneme uši přes Atlantik.Je potřeba Evropu která bude dost hloupá si vládnout a dost chytrá dokázat makat.Dosavadní státy zmizí a hodnoty vytvořené v nově vytvořené Evropě poplynou do USA.Evropští státníci o této vizi vědí a konají.Protože jsou zbabělí,pezpáteřní,koupení.Ohlížíme se po našich představených,kteří by nás měli s té sračky vyvést,ale oni všichni šlapou jak jim velí a hledí do země a berou těžké peníze za tuto zradu.Opravdu se nenajde nikdo,kdo se proti tomu průvodu postaví a jako chlap zařve" Češi ven - a okamžitě domů!! Ke svému!!!!řekl správně Lubomír Man!!!!!!Tak stádo ovcí , přemýšlejte!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Bruselská demokracie neměla kam klesnout, žádná totiž nebyla. A ani být nemohla: byrokratické sebrání v Bruselu již z principu si osobujících práv na státy a občany jako drábů nad pacholky, nemohla být nositelkou demokracie. Demokracii ovšem již vylučuje podstata panujícího režimu: DIKTATURA KAPITÁLU. NEMYSLÍM SI, ŽE BY EXISTOVALA NĚJAKÁ DÍLČÍ DEMOKRACIE, NAPŘ. MEZI SAMOTNÝMI KAPITALISTY. i TAM PANUJÍ PODSTATNÉ "TŘÍDNÍ" ROZDÍLY. NENÍ OVŠEM ANI V TŘÍDĚ ZAMĚSTNANECKÉ - PROLETARIÁTU. I TEN BYL DIKTATUROU KAPITÁLU DÁLE ROZVRSTVEN TAK, ABY JEDEN DRUHÉMU KOUKAL DO TALÍŘE A ZÁVIDĚL. DIVIDE ET IMPERA SE V DĚJINÁCH LIDSTVA NIKDY TAK NEZDAŘILO, JAKO V SOUČASNÉ REALITĚ. PROTO TA BEZZUBOST I ZKORUMPOVANÉ LEVICE.

  OdpovědětSmazat
 21. VELIKÉ PODĚKOVANÍ AUTOROVI ČLÁNKU A REDAKCI ZA JEHO ZVEŘEJNĚNÍ. BEZIER, TO JE TO MĚSTO, KDE MĚLI SÍDLO KATHAROVÉ. KDYŽ JE DOBYLI KATOLÍCI 1209, VYVRAŽDILI TISÍCE OBYVATEL A MĚSTO VYPÁLILI.DNEŠNÍ STAROSTA MĚSTA MI SVOU STATEČNOSTÍ "SLÁVU" PAPEŽE INOCENCE III.PŘIPOMNĚL.

  OdpovědětSmazat
 22. Europska demototalikracia klesla tak na dno,až na dno Jandovho a Smatanovho análneho otvoru a hlbšie ani blbšie ani nemôže klesnuť,len do kolien.

  OdpovědětSmazat
 23. Francouzské úřady pana ředitele školy za "prozrazení" faktu, co čeká v blízké době celou Francii, připraví o prachy a jeho muslimští žáčkové možná o hlavičku.

  OdpovědětSmazat
 24. Je vhodné nastudovat trochu historie např. na euportál:

  Zakladatelem EU a prvním předsedou Evropské komise byl Walter Hallstein – velký papaláš v nacistickém právním establishmentu

  Autor: odjinud | Publikováno: 19.6.2016 | Rubrika: Politika

  OdpovědětSmazat
 25. Všichni, kteří chválí islám, by si měli na vlastní kůži zkusit co to je a o čem to je. Podle Koránu je žena otrok muže a "prostředek" na rození dětí. Muž je potom neomezený pán nad jejich životem a otrokář. Samozřejmě ne všichni islamisté jsou stejní, tak jako všude. Bohužel islám se v posledních letech díky USA velmi zradikalizoval a tak platí to výše. POZOR!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.