Reklama

sobota 1. dubna 2017

Jak se změním

xcnemo in Ptákoviny a jedovatosti
1. 4. 2017  Nautils II (druhý ponor)

Rozhodl jsem se, že se změním. A udělám to dnes, od základů a navždy. Stanu se jiným, lepším a všichni ze mne budou mít radost. A ne jako ten Méďa Béďa z kresleného filmu, co říkal: „Nemůžeš-li je porazit, přidej se k nim.“ Upřímně, radostně a celým srdcem.


Stanu se sluníčkářem, P&L-řem, multikulturalistou, vítačem, rusobijcem, islamofilem a negrofilem, zapáleným antikomunistou. Napíšu obdivný dopis Čulíkovi, Diestbierovi a Knížeti. Vstoupím do strany Zelených a napíšu článek o pozitivním vlivu genderové rovnosti na globální oteplování. Pořídím si 5 různobarevnejch kontejnerů, aby vytříděný odpad mohl ležet v různých částech té samé skládky ekologicky oddělen.

A podepíšu minimálně 10 petic a 4 výzvy, co mi moudřejší a zodpovědní předloží, a ani je nebudu číst, natož abych o nich pochyboval. Zajdu na Prage Pride, a s kalhotama u kotníku budu provolávat právo na neomezenou sexuální orientaci. A tady začnu chodit na dámské záchodky, protože taková diskriminace je v 21. století nepředstavitelná. Z důvodů solidarity se znevýhodněnými se budu nadále prezentovat jako homosexuální, mentálně retardovaný Rom muslimského vyznání, původem ze Sýrie.

Už nebudu říkat, že Havel a TGM byli zahraniční agenti a pro národ katastrofičtí politici. Ani to, že jsme zase protektorát a nebudu plivat na Brusel. Rozcupuju toho ožralého a sprostého populistu, co kdoví proč pořád sedí na Hradě. Volit budu jen lidi důstojné, sluneční a multikulturně kované. A založím neziskovou organizaci na ochranu menšin, uprchlíků, muslimů a toulavých psů a požádám o státní dotaci.

Začnu sledovat ČT, iDnes a HN abych v každém okamžiku jasně věděl, co je dobře a co špatně, kdo je zrovna kamarád a kdo ten zlosyn. Svět je totiž složitý, obyčejný člověk potřebuje moudrého mentora a nesešel z cesty pravé Stanu se prostě ideálním občanem, takovým, jakého naše média, elity a jejich zahraniční sponzoři chtějí a jakého vychovávají. Zapadnu to toho krásného, mladého, kreativního a rozjásaného kolektivu, jehož zjevené pravdy provedou člověka celým světem a životem, bez nejmenší nutnosti ten svět poznat. Bude to krásné.

P.S.: Ne, nejblo mi. Jen Vám přeji krásné slunečné ráno a veselý Apríl!

- - -

16 komentářů :

 1. A koho to zajímá? I když se ti to vůbec nelíbí, tak žiješ ve svobodné zemi. Můžeš si dělat co chceš.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně se můžeš svobodně vyjadřovat, např., že, šašku?

   Vymazat
  2. Ad 2:42
   Tak dlouho budeme šťastně hýkat nad svojí svobodou a ničeho si nevšímat, němí a na kolenou, až budeme definitivně rýt držkou zemi!

   Že vás hanba nefackuje!

   Vymazat
  3. naozaj veríte tomu, že môžete robiť čo chcete - nonono...

   Vymazat
  4. Pro 2. dubna 2017 2:42: To se jenom domníváš, protože máš omezené vědomosti.

   Vymazat
 2. A až všechna svá předsevzetí splníš můžeš psát na NR stejně debilní komentáře, jako ten ve 2:42 o životě ve svobodné zemi, kde si každý hajzl může dělat, co chce..

  OdpovědětVymazat
 3. 2:42 jsem jeden z těch, které to zajímá, chválím výstižnou ironii, šlánku, je mi méně než padesát a mohu se zdobit dvěma diplomy, nikoli z humanitních oborů. Abych tě vyvedl z omylu.

  OdpovědětVymazat
 4. Mam daleko zajimavejsi informace..
  JAMES COMEY (direktor FBI) byl vyhozen presidentem Trumpem ! Bez ohledu na pracovni smlouvu a to okamzite.
  Novym direktorem bude TREY GOwDY - nepritel Hillary !

  Sheriff DAVID CLARKE (Homeland secutity), vyhrabuje zabite lidi, ktera dala HILLARY zlikvidovat. Ta pujde pred soud.

  Policie na prikaz presidenta Trumpa zatyka podvodniky se socialnim zabespecenim, ziskanym podvodne + food stamps (poukazky na potraviny) a posila je do vezeni na 20 let.

  V Atlate cernoch na oplatku znicil velmi dulezitou cast dalnice pozarem. Tam je zmatek jako po zemetreseni.

  Ja vam to rikal, ze prijde ke zmenam. Ty zmeny prijdou i do Evropy. S Merkerovou je konec ! S dobrosraci v Cesku take. "Slunickari" vy vratite to, co jste dostali na ukor statu.
  nick HONOLULU - v rozradostnene nalade, rika at zije president Trump a jeho kamos president Zeman !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vic o te dalnici. Rikali prece ze to nebyl terorismus.

   Vymazat
 5. Vince Froster, ktery se "zastrelil" pred 23 lety v Bilem dome a byl pohozen v parku zmizel ZNOVU ! Jeho pozustatky se ztratili i s papiry z jeho offisu. Hillary ho nekam schvala, aby ho Sheriff David Clarke nenasel... Tam je (ve Washingtone) stale horsi a horsi napeti, mezi lidmi na strane presidenta Trumpa a Globalisty...

  President Trump bude nejlepsim presidentem v dejinach Ameriky !
  Nick HONOLULU - supporter of president Trump.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Važený Nicku Honolulu, bude to ale na ostří nože a ještě dlouhý boj. Soudní lidi musí Trumpovi pevně držet palce (a nejen to), protože ten boj není mezi státy, ale mezi rozumem a šílenstvím.

   A není to jen jeho boj a jenom v USA, ten boj probíhá, a teprve vlastně začíná, i tady u nás v Česku a vlastně téměř všude.

   Vymazat
 6. Moc hezky napsaná ironie,bohužel pravdivá ve všem. Tyto stránky už ovládá bažina a provokatéři,placeni z našich daní,tak ahoj všichni,jsou i jiné zatím svobodné webové stránky.

  OdpovědětVymazat
 7. naštěstí apríl takový bezmozci bohužel mezi námi jsou

  OdpovědětVymazat
 8. Myslím, že by to povídání o (sebe)proměně s úsměvem ocenil i slavný Stephen Leacock, který psal podobně krásným inteligentně ironickým způsobem.
  S humorem a nadhledem ...
  Škoda jen, že si to taky nepřečte ani Čulík, Dienstbier či občan Karel. Jistě by jim to udělalo učiněnou radost.

  OdpovědětVymazat
 9. Pane Opluštile,Vámi jmenovaní by to nepochopili
  a uvěřili tomu,že se jim podařilo přesvědčit i
  někoho,kdo neměl kavárnu rád a nyní poznal svůj
  omyl a napravil se.Ani jeden z nich nemá dost
  inteligence,aby poznal ironii.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.