Reklama

sobota 22. dubna 2017

Jihlavský seminář Nové republiky 2017 - vystoupení docenta Petra Žantovského

22. 4. 2017  NováRepublika - videodílna

8. 4. 2017 se v Jihlavě konal další seminář Nové republiky Měnící se svět 2017 a Projekt pro 10 milionů. Ve svém referátu se novinář a vysokoškolský pedagog Mgr. Petr Žantovský zabýval alternativními médii, jejich funkcí, osobnostmi, které je vedou a reakcí mainstreamu a současné režimní věrchušky na dramatickou změnu čtenářského zájmu. 
Chcete se dozvědět, kdo vede významné nezávislé weby, vzteklými novináři meinstreamu označovabí za "moskevské agenty" či "Putinovi žoldnéře"? Víte, co je to 'uperground' či 'kontramédia'? Chcete se seznámit s podvodníky, kteří na Sorosovi peníze bojují proti svobodě projevu a dehonestují nezávislé novináře?
Jestli ano, pusťte si video:Postupně zde uveřejňujeme videa s hosty Jihlavského semináře. Věříme, že vás seminární vystoupení předních českých ekonomů, pedagogů a politologů a umělců přivedou na cestu přemýšlení o naší budoucnosti.

Za redakci NR Václav Dvořák


Již uveřejněná videa z letošního semináře Nové republiky najdete zde:


13 komentářů :

 1. Jediné trochu seriozní alternativní médium které se dá brát vážně jsou parlamentnilisty. Zbytek jsou jen ulhané sračkostránky plné konspiračních hovadin a ruské protisystémové propagandy. Tenhle webík je toho příkladem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste tapetovl už minule. Nemáte v Evropských hovnotách lepšího vymýšleče nepravostí Nové republiky? Nejsou už peníze, nebo čekáte na nové noty?

   Smazat
 2. Nová republika se bohužel stále horší. Nejen obsahově, už je problémem i jazyková úroveň. Neuvěřitelné hrubky, jako např. zde "na Sorosovi peníze" jsou toho smutným příkladem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je to poslední. Nejhorší je mizerná úroveň informací, absence jakéhokoli ověřování a zdravého rozumu. Stačí, že se nějaké kravina která "redaktorům" konvenuje objeví někde na netu a hned je publikována tady. Dále je to naprostá jednostrannost, o nějaké snaze o objektivitu nemůže být ani řeči.

   Smazat
  2. 12:54 13:53 13:59 nikdo vás nenutí NR číst máte tolik jiného a pravdivého zpravodajství čt1 novinky idnes

   Smazat
  3. 14:21
   Samozřejmě že mě nikdo nenutí. No a? Vás někdo nutí sledovat a číst mainstream? Přesto se k němu neustále vyjadřujete a útočíte.

   Smazat
  4. Taky mě to občas "tahá za uši",ty hrubky a mám i jiné výtky NR,ale zaplať pánbů za ni a ostatní názorovou opozici proti tomu sionistickému globalizačnímu algemajneŠajze....

   Možná Vám připadá poněkud pokleslá úroveň zpráv a článků proto,že začínáte mít už "hroší kůži",která je důsledkem imunity vzniklé tou přemírou jinde utajovaných ohavných dějů a skutečností,které právě na rozdíl od mainstreamu přináší NR a ostatní "proklínaní trubadůři reality"...,imunity,kterou při sledování "ordinací v žůžových zahradách" nezískáte a která Vám možná pomůže při rozhodnutích,která Vám třeba zachrání život,protože právě do takové etapy "velkých a důležitých rozhodnutí" se stále systematicky krok po kroku posouváme,nebo-li spíš jsme posouvání...

   Smazat
  5. Pokud jde o hrubky - no nejsme každy jazykovědec.
   Pokud jde o invektivy a hodně sprosté ty jsou většinou od těch kteří nejdou na NR něco se dozvědět, ale hlavně rozbít diskusi a uškodit.
   Václav Vodrážka

   Smazat
  6. 14:30 tak neútočte na NR to je pro nás co mainstreamu lži a propagandu nečtem

   Smazat
  7. 13:59 chápu, vadí informace, asi i názory, hlavně ale orientace. Já jsem zase rád, že tady najdu co na ČT24 ne.

   Smazat
  8. Všimněte si, že pánové "kritici" píší stejné texty opakovaně, že nepíší ke konkrétnímu článku ale velmi obecně, že jde jen o pomluvy a ne o konkrétnosti, že startují na článek velmi rychle, aniž měli čas ho pročíst.... Kdo to asi může být?

   Smazat
  9. Projel sjem si texty Nové republiky fulltextově a hle, onu zmíněnou hrubku jsem v žádném textu nenašel. Čím to asi je,
   milý 13:53? Že by to redakce opravila nebo si zase vymýšlíš?

   Smazat
 3. Zdravo,
  Ovo je obavijestiti javnost da je gospođa Jane Alison, privatni kreditni zajmodavac otvorio financijsku priliku svima kojima je potrebna bilo kakva financijska pomoć. Dajemo zajam po kamatnoj stopi od 2% za pojedince, tvrtke i tvrtke pod jasnim i razumljivim uvjetima i uvjetima. Kontaktirajte nas danas putem e-maila kako bismo vam mogli dati naše uvjete i uvjete kredita na: (saintloanss@gmail.com)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.