Reklama

neděle 23. dubna 2017

Jihlavský seminář Nové republiky 2017 vystoupení Josefa Skály - místopředsedy KSČM

22. 4. 2017  NováRepublika - videodílna

8. 4. 2017 se v Jihlavě konal další seminář Nové republiky Měnící se svět 2017 a Projekt pro 10 milionů. Ve svém referátu Jopsef Skála reagoval na své předřečníky.


38 komentářů :

 1. Veliká škoda, pro KSČM, že se pan Skála nestal předsedou. Současný pan Filip této straně žádné plus určitě nepřinese, spíše naopak. Hold , koryto je přednější.

  OdpovědětSmazat
 2. Rozhodl jsem se, že web Nové republiky už nebudu sledovat. Není tady nic víc než nenávist, pesimismus typu "vše je špatně", černobílé vidění světa a jednotlivých problému a tedy kategorizovaní na ty "dobré" a ty "zlé", časté vidění konspirací za něčím, co konspirací může být snad jen ve filmech. Nejhorší ze všeho jsou však diskuzní příspěvky čtenářů, kde se projevují ty nejhorší lidské pudy bez jakýchkoli zábran. Myslíte si, že je v pořádku na někoho nebo na něco kriticky reagovat tak, že mu vulgárně vynadáte, těžce jej urazíte a nebo mu vyhrožujete tím nejhorším? Ubohé je, že se všichni schovávají za anonymní jména.

  V logu NV je napsáno, že iniciativa chce bojovat proti sociálnímu marasmu. Uvědomujete si, že ten marasmus tímto webem sami plodíte?

  Přeji Vám všem zmoudření.

  Petr Grochol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Grochole,

   pokolikáté už píšete, že s námi končíte? Potřetí, počtvrté? Dejte už s tím pokoj. Pletete si články s diskuzí. Uvědomte si, že obsah Nové republiky je reakcí na lhaní a překrucování českým mainstreamem. Diskuze pak je volné kolbiště, z kterého mažeme jen rasistické a urážlivé příspěvky a to jen potud, pokud nám to čas dovolí. Bylo by dobré, kdybyste se konečně už rozhodl: buď zůstanete čtenářem a diskutujícím, pak ale prosím přestaňte s tím vaším odsuzováním, a nebo, když vám Nová republika tak strašně leze krkem, přestaňte sem chodit. Buďte konstruktivní a ne kádrovák.

   Smazat
  2. 19:05 a Dvořáku, pokolikáté už nám potvrzujete, že se tady nemaže a NR je demokratický a svobodný portál ?
   A taky to není pravda. Ty mažeš jak vzteklý a ještě tady moralizuješ ... fuj.

   Smazat
  3. Zkuste Grochole Novinky - to se z těch srágor pozvracíte. A jejich diskuzní fórum? To je smečka sprostých lopat - pologramoti. Duševní mrzáci. Zkuste pečlivě číst jejich diskuzní fórum a dáte mi za pravdu. Bohužel -polovina toho leze na diskuze k článkům NR - proto mají klesající úroveň. A zkuste ještě chvílema Super.cz - tam píše nejpitomější novinářská havěť ubohý bulvární sajrajt. Vy byste dokázal pochopit, k čemu to je? Proč tohle někdo dělá? Já jsem to zatím ještě nepochopil.

   Smazat
  4. Pana Dvořáka nech na pokoji ty úchyle 19.13 - vy si nějaK tykáte nebo co? Redakce má v záhlaví webu uvedeno jaké příspěvky odstraňuje a je správné že odstraňuje hlavně nadávky, urážky a sprostoty. Nemažou jako "vzteklý" vzteklej jsi ty, nepochybuju o tom, že patříš do kategorie duševních mrzáků a prasat. Vadí ti, že tvoje žvásty odstraňujou? A jako -jak přijdou ti slušní zde k tomu, aby museli číst sprosté urážky a nadávky? To prostě na diskuze nepatří! Diskutuj si doma s fotrem, a urážej ho. Třeba tě jenom praští lopatou.

   Smazat
  5. Účelem těchto stránek je jen vyvolávat a podporovat v lidech nasranost, přesvědčovat je jak je u nás prý zle, jak tu máme prý fašismus, jaká jsme kolonie, protektorát, lidé jsou otroci... A jak nás před tímto vším může spasit skvělé Rusko s úžasným gosudarem v čele.

   To je jediný důvod a smysl existence těchto stránek. Žádná snaha něco zlepšit. Do voleb tihle pánové nemají odvahu jít protože vědí, že by získaly 0.1% hlasů a ukázalo by se jasně jaké ty jejich žvásty mají podporu.

   Smazat
  6. Petře Grochole (18:57), blog Nová republika je představitelem určité politické orientace, diskuze na tomto blogu je nějakým výřezem v pohledu na českou společnost. Nechápu, pokud nejste „svíčkovou babou“, nad čím se pohoršujete. Leda byste byl povznesen nad obecnou lidskou společnost. Pak se uchylte do do nějaké té slonovinové věže. Tady chybět nebudete.

   Smazat
  7. Mýlíte se 19.33. To co píšete, je účelem celé internetové publicistiky, protože vydělává na reklamách umísťovaných do článků. Počet diskuzí vyznačuje čtenost a úspěšnost. Proto se píší jen nasrávací temata, bulvár, zbulvarizované zprávy, tragedie, a další osvědčená temata v mediálních prefabrikátech. Vůbec nejde o to, věřit na nějaké Rusko, trefovat se do KLDR či USA. Pravdu, kterou lze vyčíst mezi vším tím nasrávacím balastem, nikdo neumlčí. Nikdo nečeká žádného spasitele - jedna media píší to a druhá ono, a do toho vypouští bulvár nahatý prdelky a jak luxusně si žijou modelky a podobná havěť. Píše se jen to, co lidi hodně nasere. Přesně to je účelem, proto žádné čtení není pozitivní, normální a nevystihuje reálnou skutečnost, kterou vidíme denně kolem sebe. Jestli toto emocionální nasírání lidí a rozpoutávání nenávisti, se děje jen proto, že stovky pisálků lacino vydělají slušné peníze, neboli že na lidské blbosti se vydělává ( asi jako na chudobě) je to činnost velmi podřadná, ale lidem tady to nevadí. Oni chtějí být nasráváni, oni chtějí psát ty sračky, oni se chtějí hádat a nadávat. Všechno je to kapitalistická ubohost a česko -americká senkrůvna s duchovně zmrzačenou společností je ještě větší ubohost. Viz diskuze. Vám přijdou tyto aktivity normální?

   Smazat
  8. 19:33 všechny ty webové stránky co jich je, mají nějaký záměr. Jestliže se domníváte, že současná ČR je skvělým státem bez problémů, že uplatněný politicko ekonomický systém přeje všem společenským vrstvám spravedlivě, pak nemáte důvod se tady trápit. Můžete jít posedět do pražské kavárny. Jestli na to máte finančně. Intelektuálně zdá se, že ano.

   Smazat
  9. Petr Grochol Pan Dvořák vám to napsal dobře běžte na idnes novnky atd jinak hrozí 3sv válka že tu budou migranti a že ztratíme Českou státnost a stanem jse 4 říší tak my Český vlastenci s tímto nemůžeme souhlasit také jsi to přečtěte 19:33 pane spokojený a budeme volit SPD

   Smazat
  10. Nevím, jestli všechny ty nesmysly o internetových médiích, urážlivé výpady proti stránkám Nové republiky atd. psal jen pan Petr Grochol. Jeden pan Grochol je horníkem v OKD a ten by takovéhle blbiny jistojistě do světa nevypustil. Má jinou ksušenost s dnešním režimem, od kolegů ví, jaké to bylo za minulého režimu, takže těžko může napsat do, co jiný pan Petr Grochol. V případě druhého Grochola jsme už blíž k „pachateli“ těch nehorázností. Tento Petr Grochol má mezi svými blízkými známými téměř výlučně mladíky Jandova ražení i věku, exhibicionisty před zrcadlem, mladé muže s roztomilými pejsky a homosexuální absolventy Harwardu. Uznávám, je to jen vnější pohled.

   Co nám jeho „příspěvky“ říkají o jeho vnitřním uspořádání?

   Chodí sem pravidelně, o tom není sporu, i když s velkým odporem. Jeho žluč téměř vždy spravedlivě vzkypí a jeho exibicionistická povaha si nedá pokoj, dokud něco nevyždímá z klávesnice a pohodí do diskuze. Vždy je to povýšenecká tykačka s nadávkami, argumenty většinou žádné, jen pohrdání lidmi s jinými názory. Staří ať vychcípají, vždyť jsou nositeli těch nejstrašnějších komunistických a levicových myšlenek, nenapravitelní nepřátelé skvělého blahobytného Česka hluboce zakotveného v děsné demokracii, jejíž zárukou je NATO, EU a především přátelství s USA na věčné časy a nikdy jinak. Nerozlišuje mezi demokracií a naší demokratůrou, mezi kapitalizmem a tržním hospodářstvím, mezi slušností a sprostotou. Prostě je to popleta, ale vášnivý. Má rád válku, kterou chystá NATO ve službách USA, nesnáší Rusy, Putina, pardon, Putlera a jeho sbornou komandu. Asi proto, že v Moskvě a Petrohradu nějak moc nefandí Pride Parádám a ruské radnice na homosexuální exhibování v ulicích nechtějí dávat rublíky. Proto má rád všechny ruské nepřátele, např Azov či hochy z islámského státu, protože jsou to mladí panáčci, hezky roztlí a většinou ženy považují za tvory podřadné kategorie. Výjimkou je ta baziliščí chlapanda Ševčenková, ale i tu bere s rezervou. Jeho vytříbené estetické cítění uráží prezident Ovar a známku s jeho portrétem by nikdy neolízl.

   Doporučuji panu Dvořákovi přecházet výžmolky pana Grochola a jiných Jandů s úsměvem. Homosexualita je vrozená úchylka od normálu stejně jako autoři urážlivých a pomlouvačných „příspěšvků“. Úchylkou od normálu je také celá ideologie „kapitalismu bez přívlastků“ a „volné ruky trhu“. A když agresivita či dehonestace jeho „příspěvků“ překročí mez, tak pane Dvořáku - nemilosrdně mazat. Voda se také musí filtrovat, aby byla čistá a k užitku.
   MM

   Smazat
 3. Jsem zpet cesti saskove
  nemate to vesele
  jen ja vim a napovim
  muj mec je prec
  z ocele
  kovane v Huti Gottwaldove

  a kdyz pak po praci
  zahouka sest
  reknou mi soudruzi
  "Tve praci cest"
  a zitra zas v sest

  Zdravi nesmrtelny Honolulu udernik a milicionar
  Dvorakovi naschval ,co to mazes Dvoraku, atd...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také Vás zdravím, chodíte ještě na Aktuálně, nebo vás tam zabanovali a sbohem a šáteček? XJX.

   Smazat
  2. Honolulu-cui bono?Proč by se tu měly mazat vaše příspěvky??! Víte co si myslím? Buď píšete na několik portálů, a ztrácíte se v tom, kde kdo co napsal, nebo se něco stane, když ten příspěvek pošlete- zkoušíte se po odeslání podívat jestli se tam příspěvek objevil?No, a pak si dáte printscreen, save a máme důkaz, že se příspěvky eventuelně mažou.

   Smazat
 4. Neznám příčinu, ale ve videích z Jihlavy slyším stále nějaké cvrdlikavé pazvuky. Sice darovanému koni se na zuby nemá koukat a vydržet se do dá, ale přece jen to trochu ruší. Ostatní YT videa se mi přehrávají pohodě, tak snad není chyba na mém přijímači. XJX.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. není cvrliká to a mám dojem že zvuk jde jen z jedné bedny

   Smazat
 5. Zajímavé vystoupení pana Skály.To, že není teď předsedou ani podstatné není.Poslanci přece nemají být ovce, které od ovčáka potřebují vědět jak békat.Nevadí, je to člověk s jehož názory se dá souhlasit, a jeví se, že to není mamonář.

  K diskuzi. Bohužel nezřídka se diskuze zvrátí v něco, co by neměla. Někdo se zachová jako hlupák, provokatér, hulvát, často i kombinace těchto projevů, a už se na něj reaguje a vzájemně si to tady nadává. Opravdu jen velmi málo polemik se tu vyskytuje- nejenom tady, a svědčí to o nedostatku empatie, a dalších špatných věcech.Já vím ,kdo seje vítr sklízí bouři, a kolikrát je ta situace taková, že jsou obyčejní lidi jak to nejlépe napsat -znásilněni, zesměšněni, pošlapáni zvůlí těch všehoschopných a je nasnadě že to v nich často vře. Přesto nadáváním na diskuzích se to nevyřeší- tyto provokatéry nechat vyhnít a nereagovat. Pokud tu někdo bude věcně ahlavně slušně oponovat, pak je to jiná, to pak bývá často počteníčko.
  Hezký večer

  OdpovědětSmazat
 6. Je zvláštní, že diskuze pod videem s vystoupením místopředsedy KSČM na semináři se místo jeho obsahu zabývá existencí blogu Nová republika. Svým způsobem může být potěšující, jestli poškozovat a rušit tento blog někomu za takové úsilí stojí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:14 ano chovancovým a jandovým havlistickým poskokům

   Smazat
 7. Skála mluví slibně, ale oni už si ho Filip s Dolejšem sami srovnají. P.K.

  OdpovědětSmazat
 8. Mě by zajímalo čím se vlastně zabývá ta Skálova akciovka COMEXPORT, jak platí zaměstnance a jak se k nim chová. Ví to někdo?
  To jen abych si udělal obrázek jestli je tento pán opravdový komunista nebo jen vypočítavý žvanil jako je jich většina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:22 ten Comexport si místo poštívání najděte na internetu. K tomu co na semináři pan Skála řekl máte co?

   Smazat
  2. Nevím co je poštívání. Na internetu krom výpisu z obchodního rejstříku není ani slovo. Podle rejstříku se jedná zřejmě o kšeftování s nemovitostmi. Opravdu moc komunistický způsob obživy, jen co je pravda.

   Nemám k tomu nic. Stalinistické bláboly propagující potlačování práv a svobod občanů mě nezajímají.

   Smazat
  3. 23:33 slovní zásoba se utváří od dětských let, po patnáctém roku věku s tím už může být potíž. Fakt je, že i komunisté se nějak živit musí, někteří toho uměli hodně, takže jim to dodnes stačí a nemusí si nechat platit politické funkce. Podle rejstříku se u Comexport nejedná pouze o „kšeftování“ s nemovitostmi, což je ze zákona počestná činnost, ale i o další. Zřejmě se v podnikání moc nevyznáte. Kdo je mezi komunisty Stalinista a kdo ne, počínaje Chruščovem nevím, vy asi taky ne, když zřetelně nevíte o co vůbec jde. Korektní je, že o čem nic nevím, do toho nekecám. Takže jste se vybarvil.

   Smazat
 9. POZOR ! Ja jsem nenapsal prispevek 19:53 !
  To napsalo to basnicke strevo, ktere take napsalo Rytire Smila a nejaky Vrchlicky mu to ukradl.

  On se jmenuje Brouk Pytlik, ale pred tim se jmenoval agent 007.
  On mluvi i anglicky , tak je znam i zde, pod nickem
  FEEBLE-MINDED SCHMUCK W/ADVANCED IMBECILITY. (Nemohu prelozit. U stolu sedi pani Lenka a ja ji mam rad !
  Ona by na me zanevrela.)
  A ted zacne diskuze
  nick honolulu - inetelektualni velicina.

  OdpovědětSmazat
 10. NEBYL jsem zde mazan ! Nebyl jsem pod timto rozhovorem , ale ted se zde utaborim.

  Pan Skala je prvi komunista, ktereho vidim po 50 letech tak ho rad upozornim na nektere veci.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. Intelektualni scena Ceske repuliky je zalostna !
  NE proto, ze je v Cesku mnoho rozdilnych nazoru, ale proto, ze je tam velke % absolutne necivilizovanych hovad, ktere na informace ze sveta ci z Ameriky reaguji nadavkami a osobnimi utoky. To brani vasi republice v orientaci.

  Bude Hure ? Definitivne ano ! Je nejaka nadeje z toho vybruslit ? Ano je ! Pracuje se natom, ale podavat o tom informace - co je v hlavach dulezitych lidi v Americe je velmi nebezpecne kvuli zminenemu % HOVAD u vas na t.zv. "intelektuani" scene...
  Tim absolutne nemyslim vase schuze v Jihlave.
  To co delate je velmi hodnotna vec ! Jmenuje se to THINK TANK a Americane to delaji take.
  Think tank v Americe je vsak pouze na pozvani.
  nick honolulu - pokracovani

  OdpovědětSmazat
 12. pokracovani - 22:44
  Kapitalismu je nekolik druhu. Ten ktery je v Cesku je pravdepodobne neregulovany. (Nevim to urcite.)

  Neregulovany Kapitalismus prinasi do zivota lidi mnoho nejistot a strachu, ale pro vyvoj civilizace je lepsi, kdyz v neregulovanem kapitalismu jsou hovada priposrana strachem (tim nemyslim vetsinu populace, ale pouze jmenovane %) - jestli se zitra vubec nazerou ! Oni musi drzet hubu a krok...

  Az jednou intelektualni a kulturni scena se vyvojem dostane na urcity level, tak se zavede REGULOVANY kapitalismus, jaky prosazoval napr. B.J. Vorster v JAR.

  Potom se vsem ulevi a Komunisty nebude nikdo potrebovat.
  Ale pana Skalu si my, kapitaliste nechame na konsultace, protoze byl CESTNY nepritel a nebyl priposrana korouhvicka, ktera prevlece kabat, kazde 2 roky.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Ted ohledne invaze ! NACIONALISMUS, nema nic spolecneho s Narodnim Socalismem, ktery v Cesku znate pod nazvem
  NACISMUS a z inklionaci k nemu jste narceni, kdyz se branite proti invazi z Afriky. (Z Nacismu a Rasismu.) Vy mate v Cesku zivocichy, kteri jsou RAKOVINOU vaseho naroda a vy jim bud zavrete hubu a zamezite jejich vitacske projevy, a lezeni do zadku Merkerove, nebo dopadnete tak, jako jsme dopadli my v Johannesburgu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 14. A nadavejte me slusne, nebo z toho udelame Zululand a nikdo nevydrzi moje sprostarny. Vzdyt ja jsem zil mezi opicemi. Kam se na me hrabete.

  Ve vasi zemi, zije Bretislav Olser, ktery byl v Africe 4x, tak se ho zeptejte na Hillbrow... On se ale na toto thema taktne nevyjadruje.

  Vase spasa je v priklonu k Nacionalismu, coz chce president Trump, Zeman, Putin, Orban, Farage, pani Le Pen, Hofer, Wilders, cela skupina Braithbart a Bannonova skupina. atd.

  Vsechno pujde napravit ! Nezamestnanost, valka, zemetreseni, ale NEPUJDE napravit ztrata kompaktnosti a identita naroda. Uz ted mate vysoke % idiotu, tak jim zavrete huby a renezanze je uz na drawing boardu. (Asi prkno-cesky.)
  nick honolulu - planovac renezance.

  OdpovědětSmazat
 15. A ted vzkaz tomu % hovad na "intelektualni" scene, kteri metaji nadavky.

  Zde je prispevek, ktery jsem nasel pod clanekem pani Lenky Prochazkove , ktere fandim....
  Prispevek jsem NENAPSAL ja ! Najdete ho pod casem 23:50, cituji :
  "Myslenkove omezeni lide cloveka s vyssim vnimanim budou brat jako nekoho, kdo se jim chce nadrazaovat, i kdyz to tak nebude."
  Ten pan, ktery to napsal byl umlcen. On nezil ve dravem kapitalismu. Me umlcet nejde ! Jsem nadrazen prirozenou cestou. Moje sudicky byly andele. Vase se vam poblily do kolebky.
  Nadrazany nick HONOLULU - ted vas musim nechat vzpamatovat.

  OdpovědětSmazat
 16. 19:59 XJX... To uz snad ani neexistuje. Oni vyhodili, vsechny. Nekteri lide tam byli moc fain. (Pepa Repa, Cochtan.)

  (Pepa Repa zna Arabstinu. Asi je znovu v Maroku.
  Cochtan je v Mnichove domacim panem a ingenyrem. On tam ma nekolik domu a psal, ze me zve. Ze mam u neho ubytovani.. Libor Stejskal, ktery byl slavny po celem svete se ztratil.)
  Tam vladnou Stalincti Hitlercici a jejich degenerace je nase veselohra.
  Pozdravujte tam pani Alvarovou z Vidne.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Nez odejdu z besedy pod Vasim projevem, ptam se ? NEUDELALI JSME oba dva chybu ? Ale kazdy z jine strany politickeho spektra ?

  Po padu JAR a okolnich statu jsem si z idealizoval narod z ktereho jsem vysel, kvuli nasi rase. (Jak zakony v JAR kazaly nam.) A vy jste zase cely zivot usiloval o nejakou utopistickou socialni spravednost.

  Stoji ti lide tam u vas doma vubec za to, se nejak angazovat ? Senat je plny vzdy uvedomelych korouhvicek, kteri vam vcera podlezali a dnes vas odsuzuji, ale patrili k vam a meli z toho vyhody.

  A po strance narodni kompaktnosti a identity jsou mnozi z nich - i lide z ulice - na strane globalistu, integrace s barbary a cokoliv positivniho napisi o Trumpovi, ktery je opakem globalistu, tak se na me snese prival sprostaren a nadavek..

  Prohrali jsme to oba - a ta snaha o renezanci, ktera je propracovana, tezko bude pracovat pro "kavalitu" lidi v Cesku. Myslim si nekdy, ze ta bude pricinou, nezdaru a padu naroda.

  Neocon's , jedna vetev globalistu jsou typicti Trockiste, ktere dal Stalin popravit po stovkach.

  Vase 5-kolona "umelcu a elity", to jsou zase nasledovnici Lazara Kaganovice, aniz by vedeli o co usiloval. Tomu se rika prikladna kmenova vernost.

  Pak zde mame jeste NWO, ktery je ekonomicky chaos a bude rusen (Trump na jeho zruseni pracuje intenzivene.)

  Frankfurtska skola jsou socialni theorie sebranych z nekolika levicovych smeru a mam dojem, ze ta zde uz byla a krachlo to take.

  Svet vidi spasu v Nacionalismu, ale ten je Stalinsky a interncionalismus (globalismus) je zase Trockisticky. Vy to mate v te komunisticke strane tak tezke, jako to meli v NWO.

  Tak ted budu cekat na ohlaseni vasi nove male Frankfurtske skoly. Az ji budete mit, ozvete se.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. Kapitalismu můžete dávat jakákoli přídavná jména, každá jeho forma musí neodvratně vyústit do stejných dekadencí, jako ta dnešní. Základní rozpor, který hýbe touto společností nejde vyřešit jinak, než její likvidací a nastolením nového výrobního způsobu. T

  OdpovědětSmazat
 19. 10:58 T.... akorat by neskodilo znat ten novy zazracny vyrobni zpusob.. S funkcnosti toho noveho vyrobniho zpusobu/processu si lamalo hlavu mnoho nejlepsich lidi a vzdy to dopadlo spatne. (Napr. NAFTA.)

  Kdyz se divam zpet, tak mam dojem, ze nejvice se k dokonalosti priblizil B.J. Vorster v JAR. Mel zamestnani pro milliony a jeste trpel nedostatkem pracovnich sil.

  Dale jsem si vsiml, za leta na zapade, ze podari-li se nejake zemi priblizit k necemu dokonalejsimu nez je stanoveny/dovoleny prumer, tak je sabotovana, nebo znicena.

  Bude-li se nynejsi problem resit revizi, ci zmenou t.zv. Frankfurtske skoly, tak neni jiste, jestli nedopadneme vsichni daleko hure, nez bez te skoly.

  Vy o tom pravdepodobne nevite, ale jak Obama, tak Hillary se celym srdcem k frankfurtske skole hlasili a byli jeji proponenti. Amerika z toho propadla zoufalstvi a zazila nejdramatictejsi volby v jeji historii..

  Potom je jeste jedna filozofie vyrobniho processu, ktere se rika TQM. Prislo to do Ameriky z Japonska a bylo to propagovano v 90-tych letech. Ted je to ignorovano, protoze to zesilovalo moc pracujicich (modrych limcu) na ukor kapitalistu a mangeru (bilych limcu.)
  Pane T, dekuji za podnet k premysleni.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Honilulu. Ty určitě víš, že ty tvé sračky nikdo nečte. Tak se zbytečně nevysiluj. Krek je drahý.

  OdpovědětSmazat
 21. 13:19...Ale ty se zase citis menecenny ty sracko zroute.
  Moje prispevky NIKDY pro dobytek tveho druhu nebyly.
  Co t.j. Krek ? Mluv cesky ty vykale z praseciho chleva.
  O jakem vysileni mluvis ? Jsem Albatros, hovnivale.
  NIKDY nejsem vysilen ! Kdyz je rec o socialni filozofii, tak me to zajima. Vykale tahni a nezasahuj do toho, kdyz mas nasrano v palici.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.