Reklama

.

.

sobota 15. dubna 2017

Jihlavský seminář - příspěvek Jaroslava Bašty

15.4.2017  NováRepublika - videodílna

8. 4. 2017 se v Jihlavě konal seminář Nové republiky Měnící se svět 2017 a Projekt pro 10 milionů. Referát přednesl bývalý ministr vnitra v Zemanově vládě a několikanásobný velvyslanec Jaroslav Bašta. Téma jeho úvahy: "Kolonie nemůže mít svou zahraniční politiku".
Postupně zde uveřejníme videa s dalšími hosty Jihlavského semináře. Věříme, že vás seminární vystoupení předních českých ekonomů, pedagogů a politologů přivedou na cestu přemýšlení o naší budoucnosti.


Za redakci NR Václav Dvořák15 komentářů :

 1. souhlasím s panem Baštou a budu volit SPD je tam referendum o vystoupení z eu a to je to hlavní a přímá demokracie je též lepší

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaroslav Bašta se přece jen, chválabohu, vyvinul trochu jinak než jeho někdejší "spolubojovníci" (Petruška Šustrová, Petr Uhl, Jan Frolík...).

   Vymazat
  2. 12:28
   Skočit od Bašty k Okamurovi - to už chce pořádnou dávku naivity!

   Vymazat
  3. 12:28 Po tom, co Tomio Okamura "předvedl" v PS při hlasování o zařazení změn v ústavě, by měl "chodit kanálama" ...

   http://www.novarepublika.cz/2017/04/kazdy-se-ukaze-az-kdyz-o-neco-jde-i.html#more

   Vymazat
  4. 13:35 13:46 tak volte stávající strany a budete žít v totalitním makrelystánu kde migranti budou mít větší práva než domorodci

   Vymazat
 2. Stejne nechapu jak muze pan Dvorak ocekavat slusnou diskuzi kdyz je diskuze o POLITICE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:28
   Na to nemá vůbec vliv téma. Buď jsou lidé slušní nebo hulváti.
   Ale pravdou je, že na hrubý pytel patří hrubá záplata.
   Václav

   Vymazat
 3. V jednej diskusii som čítal zaujímavý postreh. Podľa čoho USA zistia počty zabitých teroristov? Podľa toho, koľko si ich nepríde pre výplatu.

  OdpovědětVymazat
 4. 12:15
  a o čem mají diskutovat? O vaši stupiditě?

  OdpovědětVymazat
 5. http://blisty.cz/art/86459.html
  "Na základě svých vlastních zkušeností jako oběť podezřívání českých médií, Glivický je přesvědčen, že mainstreamoví čeští reportéři jsou více protiruští než jejich západní kolegové"

  OdpovědětVymazat
 6. Nejde přece jen o vystoupení z EU, máme-li se odpoutat a nebýt nadále kolonií, musíme se odpoutat i od NATO. Jinak žádné větší změny nastat nemohou, ve vedení státu budou i nadále šmejdi, jen se v některých případech změní jejich tváře. A SPD bohužel chce setrvat nadále v NATO, byť existuje alternativa v podobě OBSE, ač i ta by potřebovala určitou modernizaci. V každém případě je třeba si nejprve říci, o dosažení jakého stavu usilujeme a pak, jaké k tomu vedou cesty. A teprve poté, která strana o ně usiluje. SPD je pro setrvání v NATO. Co se asi tak může změnit? Nic. NATO je přece organizace globalistů, stejně jako EU. Je proto třeba hledat v rámci naší alternativy dále. Strana usilující o dosažení základní systémové změny (k čemuž je potřeba vytvořit potřebné podmínky - a tedy vystoupit jak z EU tak i z NATO) ale existuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:50
   Jde především o přímou demokracii a rozhodování v referendu. čemu tady nerozumíš? Je ti snad jasné, že to nejde tak naráz jako když vstupuješ. Podepsat smlouvu jakoukoli je snadné to může podepsat i nesvéprávný blbec typu HAVLA , ale ukončit smlouvu je složitá právní akce.

   Vymazat
 7. Bohužel je SPD jedinou partají s jakžtakž rozumným přístupem. jogín

  OdpovědětVymazat
 8. Opakovaná poznámka s otázkou KDO ZA TO MŮŽE? Tehdy v roce 1989 v porovnání s dneškem byla tato otázka bezvýznamná, i když ji vyřvávaly zfanatizované davy při zvonění klíči. Dnes se bez pravdivé odpovědi nehneme z místa. Na odpověď čekají ti, kteří byli před čtvrtstoletím z rozhodování vyloučení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:28
   Proč se tak blbě ptáš, když si sám odpovídáš
   - zfanatizované oblbnuté davy a komedianti objíždějící větší města a oblbující jejich obyvatele.
   Václav

   Vymazat