Reklama

neděle 16. dubna 2017

Jihlavský seminář - příspěvek profesora Oskara Krejčího

16.4.2017  NováRepublika - videodílna

8. 4. 2017 se v Jihlavě konal seminář Nové republiky Měnící se svět 2017 a Projekt pro 10 milionů. Referát přednesl profesor Oskar Krejčí. Téma jeho úvahy: "Válka přichází sama - za mír musíme bojovat!".
Postupně zde uveřejníme videa s dalšími hosty Jihlavského semináře. Věříme, že vás seminární vystoupení předních českých ekonomů, pedagogů a politologů přivedou na cestu přemýšlení o naší budoucnosti.


Za redakci NR Václav Dvořák22 komentářů :

 1. Jestli se sem nevrati Honolulu tak se na vas vyseru

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:14
   To jsou hned dvě dobré zprávy najednou!

   Smazat
 2. Oskare,tos přehnal s tím,že ten "korán je pěkná knížka..."
  Možná tak jen z venku,ale co dělají ti kreténi,co se jí řídí je vskutku odporné a brzy se s tím,díky idiocii politiků a zrádcům,setkáme i my osobně.
  Cituji zprávu z tisku:"...počet obětí sobotního sebevražedného útoku na šiítské civilisty na okraji Aleppa,provedený sebevražedným atentátníkem z řad tzv."umírněné opozice" vzrostl na 112 mrtvých..., počet zraněných není ještě upřesněn,ale počítají se na stovky."

  Čili,co ksakru chcete na těhle idiotech s koránem v palicích ještě studovat a snažit se jim porozumět a co od nich ještě očekáváte ve vztahu k nám,když sami k sobě se chovaji,jako vsteklí,šílení psi !!!!?

  Vím Oskare,že to s lidmi myslíš dobře,ale takhle,jak to říkáš,to nepůjde a nejspíš tě to i samotného semele....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na světě je asi miliarda lidí, kteří si myslí, v podstatě, že korán je pěkná knížka. O kdyby to tisíckrát nebyla pravda, jsou jenom tři možnosti, jak to s nimi řešit: a) po americku, pomocí bomb a hollyvúdú , b) po stalinsku, pomocí represe, práce a vzdělání - k čemuž musíte mít Stalinovy mocenské možnosti a za c) prostě nějak jinak. Široká sféra, ale je lepší nezačínat tím, že jsou oškliví chlapečkové s ošklivou knížkou.

   Smazat
  2. Ano,máte pravdu,nejsou to "ošliví chlapečci",oni to jsou totiž ničitelé a šílení masoví vrazi s mačetami,samopaly,bombami,tanky i chemickými ZHN...a kdyby měli A-bombu,tak nám ji zajisté s pokřikem "Alláhu akbar" (což podle nich několikanásobně zvýší účinnost) hodí na hlavu,to jste si nevšiml ?!
   Oni nám vyhlásili "džihád",svatou válku za Alláha proti nevěřícím,oni nás nevyzvali k tanci a nechtějí tančit valčík,ale vyzabíjet nás....

   Smazat
  3. 12:53 Co byste chtěl od "tápajícího" intelektuála.

   Smazat
  4. Kolegové, nenechme se manipulovat. My co již něco pamatujeme, tak jsme v mládí obdivovali boxera Cassius Clay. Potom se dal k muslimům a nechal se přejmenovat na Muhammad Ali. Když byl povolán na vojnu, tak odmítl nastoupit, že jeho víra mu zakazuje zabíjení a šel do vězení.
   Takže, ty kriminální živly z třetího světa, které nám sem valí, nejsou žádní muslimové, ale verbež, která sem byla vmanipulována, pod příslibem bezpracného života v dostatku. Největší kriminálníci jsou ti v CIA vyškolení imámové, kteří šíří nenávist a plní úkol rozvrátit evropské státy.
   Zanechme filozofování a přejděme k praktickým opatřením, jak tyto kriminální živly z Evropy opět odstranit. Určitě tím směrem nevede Sobotkova cesta, přidělováním jim volebního práva a to ještě dříve, než získají povolení k trvalému pobytu. To je právě ta cesta rozvratu. Takže pozor, volby se blíží. P.K.

   Smazat
  5. Přečetl jsem Korán pečlivě, v angličtině. Jasně nabádá k ozbrojenému boji proti nevěřícím - oceňuje bojovníky vracející se z války "pro víru".
   Strašně často se vyhrožuje peklem, snad na každé druhé stránce. Je tam popsáno, jak mohamedáni provokovali nevěřící k válce atd. Je to ještě hroznější nežli Starý Zákon v Bibli!

   Smazat
  6. Jiří16. dubna 2017 14:23
   Připouštíte, že srovnatelné výzvy k násilí jsou i ve Starém zákoně. Není Vám divné, proč nikdo nenabádá k likvidaci vyznavačů Judaismu, ale vyznavačů Islámu ano? P.K.

   Smazat
 3. Nic proti tomu studovat korán to je v pořádku. HLAVNÍ
  JE NEZAVÁDĚT HO. Hlavní ne nepodporovat extrémní náboženské směry a že jich už tady je hafa někteří spoluobčané by mohli vyprávět co jsou svědci Jehovovi a podobná zvrhlá náboženství. Prostě a jasně můžeme studovat a učit se o nemocech, ale nemůsíme je studovat samy na sobě.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně Svědci nevadí. Problém by byl, teprve kdyby se drali k moci. S většinovým islámem je problém, že to je přímo společenský program a pravidla. Jako ultraortodoxní židé, ale ti se většinou spokojí s tím, když můžou být sami pro sebe a nesnaží se za každou cenu požidovštit svoje okolí. Jsou islámské sekty, které se projevují podobně, ale pro většinový sunnitský islám jsou to heretici a tam se to bere občas docela vážně.

   Smazat
 4. Oskar Krejčí je manipulátor. Manipulaci ho naučili na roční stáži: 1986 - 1987 absolvoval Georgetown University, Columbia University, Virginia University - USA
  (Georgetown University je soukromá výzkumná univerzita založena v roce 1789, a je to nejstarší katolická a jezuitská univerzita v USA.)
  (http://blisty.cz/aut/236/bio.html#sthash.y8uVuxEz.3qo1yTKU.dpuf);

  Od února 1989 do listopadu 1990 byl poradcem komunistických předsedů federálních vlád ČSSR Ladislava Adamce a ČSFR Mariána Čalfy.

  Od léta 1989 zprostředkovával kontakty premiéra poslední komunistické vlády Adamce s iniciativou Most. (Kocáb-Horáček)


  "....Po té, když se Ladislav Adamec rozhodl rezignovat, povolal si za přítomnosti jednoho ze svých poradců (O.Krejčího) dva místopředsedy vlády, Bohumila Urbana a Mariána Čalfu. Vyzval je, aby se mezi sebou dohodli, koho má navrhnout na premiéra. Pak se Urban a Čalfa v doprovodu poradce (O.Krejčího) odebrali do Čalfovy kanceláře. Urban navrhl, aby se předsedou vlády stal Čalfa s tím, že jemu ponechá funkci místopředsedy. O.Krejčí namítl, že jeden by měl být premiér a druhý odejít z vlády, aby byla uvolněna místa pro opozici. Urban poté z místnosti odešel. Po dohodě o tom, že v nové funkci by měl Čalfa provézt ústupky opozici a "utíkat tak rychle, až začne určovat směr", doprovodil O.Krejčí Čalfu zpět k Adamcovi." - (http://www.blisty.cz/art/20454.html#sthash.RHNLyaAf.dpu)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Není třeba otvírat BL, celou knihu
   Sametova_revoluce__Pohled_ze_Strakovky.pdf
   lze stáhnout z internetu. Profesor Krejčí není žádný manipulátor. Chápu, že ho někdo nenávidí, protože není nepřátelský ke komunistům. Kromě zemřelého (pravděpodobně zabitého) Ransdorfa patří k tomu nejlepšímu, co levice měla nebo dosud má. Socanům zbyli jen nedůvěryhodní kašpaři. Krejčí a Ilona Švihlíková neudělali akademickou kariéru v Česku. Profesora dostal Krejčí na univerzitě Matěje Bely v Banské Bystrici, kde se stala docentkou také Švihlíková. U nás se jmenují profesory klauni typu Putny, Sokola nebo Zlatušky.

   Smazat
  2. 15:44-máte pravdum,jen bych si vás dovolil opravit v jednom důležitém detailu Vaší hned první věty a to na:"Je potřeba NEOTVÍRAT BL" a to ze z důvodu,že tím manipulátorem a mopslíkem Albrightové a Sorose,který neustále někomu nasazuje "psí hlavu" je právě vydavatel BL Čulík.Dejš mu pánbů za to věčné zatracení....

   Smazat
 5. 13:49: Víte mně moc nezajímá, čim O. Krejčí byl. Mně zajímá co 3 roky, co se zajímám o politiku říká, a říká to, s čím 3 roky souhlasím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:29-škoda,že ses'o politiku nezajímal už dřív,viděl bys'ten svět poněkud jinak...Sledováním událostí pouhopouhých 3 let bez předešlých zkušeností a dostatečného vzdělání všeobecného a znalostí prošlého,je zoufale málo k tomu,abys vůbec pochopil co se momemtálně děje,co čekat od i té nejbližší budoucnosti a uměl se podle toho správně rozhodnout...

   Smazat
 6. Zkušenosti se dají získat pouze dlouhodobým
  životem.Proto jsou mi k smíchu poberťáčci,
  kteří odsuzují něco,o čem nemají nejmenší
  ponětí.Protože nemají zkušenosti a ve školách
  jim pravdu neřeknou.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 7. Císař Zikmund Lucemburský - odkaz národu:

  Pomněte, že vaše malicherné spory jsou hloupé!
  Všichni křesťané, a i když můžeme mít na některé záležitosti svaté matky církve rozdílné názory, máme jednu společnou povinnost a tou je hájit Kristovu pravdu před machometány!
  Jedině tehdy, pokud se země kolem Dunaje spojí, odoláte Turkům. Jestliže však vy, Čechové, Moravané a Rakušané, opustíte uherské panstvo a lid, nebo pokud vy, Uhři, se budete chovat pyšně a zle ke svým sousedům, pak tvrdím, že Uhry ovládnou Turci a udělají z nich baštu, odkud budou dál sužovat křesťanstvo. Pokud tohle připustíte, budete trpět všichni. Všichni jak jste tady, bez rozdílu!
  Stoupenci Alláha jsou největším nepřítelem naší víry.
  Tohle věděl už můj otec slavný císař Karel. A jeho jménem i svým vás prosím, braňte se společně proti Turkům.
  Zapomeňte na své spory a stůjte věrně bok po boku.
  Nedejte se oklamat Poláky či hanebnými Němci. Ne oni, ale vy máte odpovědnost za to, aby konečně v mých
  zemích zavládl klid mír a pořádek. „
  Císař Zikmund poslední proslov k příslušníkům
  svého dvora,
  Znojmo 6. 12. 1437, tři dny před smrtí.

  OdpovědětSmazat
 8. Náhodou jsem našel přednášku s následnou diskuzí
  https://www.youtube.com/watch?v=WAtVYZBRQag
  Doporučuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další besedy s Krejčím
   https://www.youtube.com/watch?v=NL5at5U5gUA
   https://www.youtube.com/watch?v=i8q3Wychr-Y

   Krejčí skončil kariéru po převratu. Podívejte se kolem sebe, abyste viděli jaký odpad za nás po převratu začal jednat za nás a vládnout nám. Wikipedie česká a anglická ho má za estebáka, jedině Slováci jsou korektní.

   Smazat
 9. Važte si svobody slova :-) Zde na tomto webu to ještě jde ! Na serveru AE NEWS to už je zabité . Chtějí tam platit za měsíc 1.300 eur ale svobodu slova tam nemáte . Je tam přiblej admin a ten vám nic nepustí co není v souladu s jeho mentálním postižením :-) Je to tam něco jako Hítlerovské SS :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Adamec, Krejči, Čalfa, Havel... tomuto "odpadu" otevřeli dveře... Vemte v potaz, že Krejči je vyškolen Jezuity.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.