Reklama

.

.

pátek 7. dubna 2017

Kdo zastaví americké barbary?

Jaromír Bradávka
7.4. 2017   Rukojmí
Eurozprávy cz.: Spojené státy dnes v reakci na chemický útok ve městě Chán Šajchún v provincii Idlib zaútočily na leteckou základnu na západě Sýrie. Cílený útok nařídil prezident Donald Trump, který v projevu vyzval k ukončení krveprolití v blízkovýchodní zemi. Syrská státní televize útok potvrdila a označila jej za "americkou agresi". Vyžádal si podle ní ztráty na životech.

Spojené státy vypálily střely s plochou dráhou letu Tomahawk ze dvou válečných lodí ve východním Středomoří. Podle různých zdrojů jich bylo 50 až 60. Útok přivítal Izrael, Saudská Arábie, Velká Británie i Francie. Jako akt agrese jej označilo Rusko a Čína.

Světový četník o sobě dal opět po delším čase vědět a napadl suverénní stát pod neověřenou záminkou. Zatím totiž vůbec není jasné, komu patřil sarin, který se dostal do ovzduší a způsobil smrt desítek lidí. Syrská armáda, která se blíží k vítězství nad IS, neměla důvod k takovému činu, navíc veškeré její chemické zbraně byly pod mezinárodním dohledem dávno předány ke zničení příslušné mezinárodní organizaci.

Z celého incidentu se vynořují dvě zásadní otázky:
1. Co udělají USA, až se prokáže, že bojový plyn skutečně pochází z tajných skladů Islámského státu?
2. Jak se zachovají USA, až samy vybombardují tajný sklad chemických zbraní IS v Mosulu nebo jeho okolí a zahynou z jejich viny desítky či stovky civilistů i vojáků „jejich“ koalice?

A falešný Trump? Nejdříve Sýrii zničí základnu určenou k boji proti terorismu a potom vyzve k ukončení krveprolití? Proti komu vlastně bojují USA?

96 komentářů :

 1. Pod clankem Ladislava Kasuka mate nejposlednejsi nocni zpravy (americke), co k tomu vedlo. Kdo o to usiloval.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, Honoluláčku, proč ted nevyskakuješ z pytlíka jeho brouk Pytlík! Mně je úplně jedno, jakého panáčka jste si zvolili za prezidenta. Ale mně sere, že ten váš prezident přikázal vraždit lidí suverenného státu na druhé straně zeměkoule. Tým se dopustil genocidy! Vás, amerikány, oblbnul negr Obama, ted beloušek Trump. Co s tím uděláte, hlasovací magoři?! Co ty na to, Honoluláčku - světlo na konci tunelu?!

   Vymazat
  2. 17:45 das Honolulovi sanci odpovedet, nebo budes rvat, tluchubo

   Vymazat
  3. Honolulu už žádnou šanci nemá. Trumpeta mu to totálně podělal. Zařadil se do galerie nebezpečných idiotů, které si sympatický, vzdělaný a oduševnělý americký lid zvolil za trýznitele planety. Taurus

   Vymazat
  4. 17:45-neviňte Honolulu, patří jako my k "plebsu",k sortě naivů, které "elity" potřebují jen k divadlu zvané "volby a demokracie"! Vše ostatní je již jen v "jejich" režii a my jen "čumíme", jak to s námi "koulí".

   Vymazat
  5. NADUTÁ HLOUPOST VLÁDNOUCÍ SKUPINY ZNIČÍ AMERICKOU MOC.
   Vládnoucí skupina je v nepřátelství se silně vyzbrojenou většinou obyčejných jedlíků chleba. Běžným lidem už velmí dlouho klesá životní úroveň, takže tak zvaný "americký sen" se stává stále více nesplnitelným.
   V dravém kapitalismui není úniku z té kličky 22.

   Vymazat
 2. Všechno nasvědčuje tomu, že už mají Trumpa zcela v hrsti a stane se stejnou loutkou jako Obama.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice mne "pobavilo" jak naše kolaborantská media troubí, že "svět uvítal TUTO USA AGRESI" a také mne pobavilo, jak se ve svornosti dali do vítání agrese a barbarství made in USA dvojice bratří v triku - Sobotka + Kalousek, kterou nutno v příštích volbách vymazat. Co je ale podle našich medií ten "svět", který schvaluje vojenskou agresi? Je to svět vyvrhelů, nelišících se od těch nacistických a proto i tak souznějících s barbarstvím a válečnickým šílenstvím made in USA. Je to "svět" pokračujícího euroatlantického nacismu. Ano nacismu, samotné neustálé povyšování zemí NATO nad ostatní národy je klasickým projevem nacismu. Kdepak paní LePenová, to je proti těmto vyvrhelům z NATO mírový beránek. Svět těchto vyvrhelů nebyl a nikdy nemůže být světem lidí a pro lidi. OBČANÉ, VEMTE VE VOLBÁCH V POTAZ, CO SE PRÁVĚ ODEHRÁLO V SÝRII: USA JEDEN DEN DEKLARUJÍ OCHOTU PRO MÍR V SÝRII. VZÁPĚTÍ SHAZUJÍ BOMBU SE SARINEM, ABY NA DESÍTKÁCH POVRAŽDĚNÝCH CIVILISTŮ PAK MOHLI SE OD MÍRU PRO SÝRII DISTANCOVAT A PROVÉST BARBARSKÝ RAKETOVÝ ÚTOK. NĚCO PODOBNÉHO JSME ZAŽILI OD ADOLFA HITLERA, ABY MOHL ROZPOUTAT 2. SBĚTOVOU VÁLKU. PODOBNĚ POD VYKONSTRUOVANOU ZÁMINKOU A BOMBARDOVÁNÍM KOLON MUSLIMŮ V KOSOVU USA LETECTVEM BYLA ROZPOUTÁNA AGRESE S "PROSLAVENÝM" VÝROKEM HAVLA, ŽE JDE O "HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ" BĚLEHRADU. ANO, TO JSOU TI PORAVDOLÁSKAŘŠTÍ VRAHOVÉ, KTEŘÍ SE PROSLAVILI MILIONY MRTVÝCH CIVILISTŮ JIŽ ZA 2. SVĚTOVÉ VÁLKY.
   TRUMP NÁS SKUTEČNĚ DOBĚHL, KDYŽ JSME SI MYSLELI, ŽE BUDE MÍT NĚCO SPOLEČNÉHO S ČLOVĚČESTVÍM. ALE UKÁZAL SE JAKO PRVOTŘÍDNÍ MILITARISTA A ZAŘADIL SE TAK DO WALHALY HNED VEDLE HITLERA.

   Vymazat
  2. Je treba vymazat z vlad PRAVICI, pak bude zase mir. Pani vzdy valcili za to, aby zotrocili kdekoho a ziskali bohatsvi. A pokud ti cesti nevalci jeste, zajmy maji stejne. Rozhodne, kdyby se nerozpadl SSSR, ve svete by nebylo tolik mrtvych. Irak, Libye, Syrie atd.
   Nejhorsi je na tom to, ze vsichni obcane USA, az na par jednotlivcu, support our troops, nebot rozsiruji demokracii po celem svete. I kdyby se USA propadly i se zahranicnimi zakladnami pod zem, budou tady stale jini pani, kteri je nahradi. Vzdyt se podivejte na Cesko, jednu pravicovou stranu nahrazuje druha atd, ted uz je pripravena dalsi a pak zase dalsi,, s takovym postupem bude jen HUR a HUR. Pritom je to tak jednoduche, kdyby vsichni zavolili levici, tohle svinstvo by bylo smeteno z povrchu zemskeho take, a bezbolestne. Jen tohle by mohlo USA zastavit. Ale jak vime, to nikdo nechce, ani vetsina komentujicich a nejen k tomu clanku, ke vsem v NR. Jine reseni neni. Pan Buh tady neni, aby delal zazraky, vyridi si to s temito dacany i bez nich. Kdyby mel trestat ihned za kazdy tezky hrich, nebylo by milion lidi na zemekouli.

   Vymazat
  3. 22:19 máte pravdu. Jediná levice je v Česku KSČM. Jenže štvanice na komunisty po převratu 89 způsobila v hlavách lidí, které komunisté hájili, podivný přelom a tak si volí za své zastupitele ty, kteří je ožebračují a zotročují. Stádo si za baču zvolilo vlky. Všechny strana kromě KSČM chtějí zachovat tento zdegenerovaný systém. Bez jeho odstranění ale nelze vyřešit ani jeden problém současnosti. A stádo je vedeno za jeho jásotu na porážku.

   Vymazat
  4. Za prve Hitler chtel vyhodit zidovslou elitu z Nemecka a Evropy protoze on a ostatni videli jak jim parazituji finance a ekonomiku. Kdyz zacal tak Amerika uz pod jejich kontrolou vyhlasila ekonomickou blokadu Nemecku a hodne lidi by to neprezilo jak to udelali v Rusku 1921-22 takze nemel moc na vyber. A taky pomoci valky ziskali Israel. A zajimave si vsimnout kdo financoval Hitlera? Sionisticka elita z USA a Anglie.A dodnes se nic nezmenilo. Masters of Deception = Mistri klamani si vzdy neco a nekoho najdou pomoci penez ktere si nakradli od lidi poslednich 2000 let.

   Vymazat
 3. Nejstrašnější je, že Sobotka i Pospíšil již útok USA v Sýrii schválili - dle dávné fráze, kterou si navykli nebo převzali: Plný, souhlas, Zatím co prezident - naše hlava státu - sdělil - vyšetřit a pak teprve vystřelit, obrazně. Kde se to nalézáme? další rána i proti ČSSD!

  OdpovědětVymazat
 4. Kdo zastaví ty barbary,který ten chemický útok provedli? Když teda né USA,tak proč né Rusko.Vždyť jsou určité dohody,kde jsou tyto zbraně zakázaný.Rusko jako ochránce těch hodných,by mělo reagovat jako první a nečekat,co Donald provede.Tady něco nehraje.Takže USA podle NR je ta špatná strana,protože dala Bašárovi na prdel.kdežto Rusko mlží.No tak sakra,RB OSN nejsou jen USA pomahači.Pisálkové z řad kremelských hochů,už se proberte,vždyť lžete,co Vás znám

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 17:24: Problem je ten, ze uSSaci s pravdepodobnosti, ktera hranici s jistotou provedli false flag, tak jako doted vzdycky. Proste potrebuji zaminku, tak si ji vyrobi. Jakykoliv jiny scenar by byl jen velice nepravdepodobna vyjimka z zelezneho pravidla. Jedna se tedy o uSSackou agresi, jelikoz samozrejme neexistuje zadny dukaz ze utok provedl Assad, tak jako doted vzdycky.

   Vymazat
  2. NIKOLIV: USA není jen ta špatná, ale přímo ta zločinná strana: USA potřebovali podpořit své umírněné teroristy a také islámský stát - to je snad jasné. A jak to učinit? Nejlépe a nejdokonaleji tím, že se provede "humanitárná nálet" britským sarinem na civilisty v Sýrii, nálet se svede na protivníka, tj. zákonnou vládu Sýrie a causa belli je na světě: vystřelí se rakety na nic netušící. Kolikanásobný to je podvod USA? Cíle je dosaženo: je zlikvidována vojenská síla Sýrie a tak uvolněna cesta teroristům ať již made in USA přímo, nebo nepřímo přes Islámský stát. A v čí prospěch: 1. Židovského státu, 2. USA a izraelských oligarchů, 3. Saudské Arábii, 4. na vzdory Iránu, 5. jako potvrzení že Palestina a Palestinci jsou vymazáni z povrchu země.
   Je-li Bůh spravedlivý.... Jenže? Kdo jinému jámu...?

   Vymazat
  3. 17:24 Opět nemáš přehled!Už to prasklo!CIA a Bílé přilby hochu!

   Vymazat
  4. 17,38 humanitárná nálet" britským sarinem,to nechápu.Vždyť to může být i rusky sarin.Země původu plynu není psaná.Takže podle NR jeto práce USA ale nikdo na tomto po webu si už nepřipustí,že to mohla být práce Asada.Dékuji nechci,věřim jen tomu,co dává smysl

   Vymazat
  5. Proč by to Assad a Rusové dělali , vždyť vítězí !!

   Vymazat
  6. Vždyť ten 17:24 (i 18:12) vůbec nepoužívá hlavu. Nenechte se vyprovokovat k diskusi s blbem. Je to marné, vyčerpávající a chytráka to z něj stejně neudělá. Leo

   Vymazat
  7. 17.38 Umirneni, hodni dobraci, sprateleni TTERORISTE JE NAPROSTY NESMYSL. /UZ Z TOHO VSEHO KOKTAM I V PSANI/.
   /Contradiction in terms/. Pusty nesmysl. Vynalez zoufalych podvodnych zlocincu v politice a v mediich...Stale opakovanych s goebelsovskou nadeji ,ze se tahle propaganda 'UJME" JAKO PRAVDA !!

   Vymazat
  8. Máš to v té hlavě trochu pomotané,USA má prospěch jen z převratů,pučů,majdanů a barbarských válek,včetně "humanitárního" bombardování a la made in USA,kde se USA angažuje,dosazuje si tam své loutkové vlády,drancuje za hubičku nerostné suroviny,vraždí lidi a páchají tam genocídy a podporují teroristy na svrhávání zákonných a demokratických vlád a jejich prezidentů !!! Oproti tomu Rusko a Čína chtějí mírový svět a vzájemně výhodnou hospodářskou a ekonomickou spolupráci mezi národy světa !!! Kdo má zdravý rozum a ho i používá tuto realitu vidí a uznává!!! 96% zábavného a mediálního průmyslu ve světě vlastní 6 nejbohatších židovských společností v USA !!! "Naši" zaprodaní,kolaborantští politici Sobotka,Kalousek a spol jsou těmito židy zkorumpování a "naše" mainstreamové hlavní masmédia rovněž !!! Jedinými garanty míru ve světě jsou dvě demokratické a suverénní supervelmoci Rusko a Čína - tak to je !!!

   Vymazat
 5. Trump panáčkuje před pentagonskymi a CIA jestřáby a teroristy! Je to jen obyčejná poserůtka a ukážka zahnívajícího kapitalismu! "S USA navěky do věčných lovíšt"! FUJ!

  OdpovědětVymazat
 6. Vy bando rusáckých užitečných idiotů tady kvičíte víc než kdyby vám někdo vyvraždil celou rodinu.
  Přičemž byla zničena jen jedna vojenská základna skoro bez obětí na životech vojáků, o civilech nemluvě.
  Jděte do prdele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez poskoku vrahů !

   Vymazat
  2. Anonymní7. dubna 2017 18:10
   Nikdo tam za tebou nepůjde trollíku. Jen si vychutnej pobyt v smradlavý díře :-)

   Vymazat
  3. Co bych dělal u vás v kuchyni?! Představ si, že by takhle bez vyhlášení války, bez mandátu OSN, zaútočila Čína na Japonsko (amerického spojence). Jak bys kvičel v takovém případě ty?

   Vymazat
  4. Byl napaden suverénní stát, člen OSN. Pod vymyšlenou záminkou.Podle mezinárodního práva jde o nevyprovokovanou agresi a proti viníku - zde jednoznačně USA by měly být zaveden sankce. Takto začala II. světová válka (napadení vysílače v Gliwitzích). Ostatně za toto šel Ribbentrop v Norimberku na šibenici. Takže nejde o poškozenou (nikoliv zničenou) základnu, ale o to, že bylo pošlapáno mezinárodní právo a svět je blíže k válce.Přesně jako v Iráku. A těch 16 mrtvých (4 děti) někdo zavraždil. A vrazi patří před soud. Zde osobně Trump.

   Vymazat
  5. 18:10 hlasi 4 zabite vojaky, skoda ze nezabili tebe

   Vymazat
  6. Při jeho křečích a bludných myšlenkových pochodech se anonymní hysterik 18:10 zabije sám.

   Vymazat
  7. 18:10 volič top09 poskok kalouska ten má též takové myšlení

   Vymazat
  8. Co tady urážíš naše Ruské osvoboditele a Slovanské bratry,nebýt vítězství Rudé armády na hitlerovským fašismem za 2.světové války,tak by jsi už dávno prolétl komíny koncentračních táborů v Osvětimi,Treblince,Mauthausenu,Terezíně a mnohých dalších,tak co tady kvičíš když žiješ v blahobytném kapitalismu !!! Uvažuj člověče nešťasná !!!

   Vymazat
 7. nejdříve se mělo vyšetřit kdo zaútočil chemickými zbraněmi a poté jednat, ale bohuřel násilí plodí násilí
  Amerika opětně nezklamala, projevila se jako staronový agresor, Donald musí asi nějakou výšší moc poslouchat, tak jako Obama,
  Kennedy nechtěl poslouchat a zastřelili ho ......
  CO BUDE NÁSLEDOVAT, MÁM VELKÉ OBAVY .........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak je opomenutá akce CHLÓR USA!v Alepu.Také to sváděli na Rusy a ejhle,v tichosti šlo vše do ztracena a agresorská banda pokračuje por rouškou lži a další agrese výsostné země.

   Vymazat
  2. Máme velice inteligentního ministra zahraničí. Ve zprávách na ČT v 19:00 sdělil národu, že souhlasí s bombardováním Sýrie. Potom moudře dodal: "Teď je nutné ustanovit vyšetřovací komisi a vše řádně vyšetřit." Co dodat. Já už tohoto člověka nemohu vystát.

   Vymazat
  3. Ano, Zadolárek, bývalý učitel marxisku-leninismu, kovaný propagandista, dnes americký čípek, je opravdu nesnesitelný žvanda a nepřítel logiky. Opět jedna z "velkých" osobností české sociální demokracie. Při jeho slovech se studem schovávají i kachlíky na záchodě v hospodě U Kaštanů, kde naši pradědové sociální demokracii zakládali. Hanba, hanba, a zase jen hanba

   Vymazat
  4. Zadolárek šilhá od sebe jako ta kreatura Savčenková. Prostě genetičtí bazilišci.

   Vymazat
  5. Zadolárka nejdřív zavřít a pak vyšetřit proč vlastně sedí. Ono by se už něco našlo. Třeba schvalování agrese proti jinému státu.

   Proto by také měla být imunita jen za pultíkem parlamentu, aby politik jinde skutečně vážil svá slova.

   Vymazat
  6. 20:35 také mi to pobavilo.

   Vymazat
  7. Mame zde dalsi PARADOX a la USA.
   Na strane jedne mame FAKE MEDIA , ktere od presidenta dolu vsichni proklinaji a prohledli.
   NA STRANE DRUHE SE SPOLEHA PRAVE NA TYTO FAKE A PROLHANA MEDIA /zapadni/, ZE ROZSIRI FALESNOU PROPAGANDU a ti lide , kteri dnes vi a vi to kazdy , ze media a politici lzou strasne , tak publikum maopet a paradoxne te hitlerovske propagande znovu zacit verit a duverovat...
   POZDE BYCHA HONIT , myslim.
   Je uz velmi, VELMI POZDE.
   Dalsi nezvratny fakt vypovidajici o padu FAKE US imperia rovnou do kanalu se splasky.

   Vymazat
  8. Ten faktickej fake /paradox/ nam Barbari sami prihrali..A budou urcite dalsi nasledovat !!.
   PAW

   Vymazat
 8. Panove, nebijte me ! Osobne se priklanim ke stejnemu nazoru, jaky ma Jeff Sessions, Stephen Miller, Kellyan Conway a jejich velitel/vudce STEPHEN BANNON. Ti chteli prenechat Syrii na vycisteni od terroristu Rusum. T.zn. legalni vlade Bashara Asada. To ale take znamena, pod vlivem Iranu, ktery je velmi nebezpecny statu Israel.
  Iran ma take spojence v Cine, Rusku a Severni Koreji, ktera zacina byt velmi nebezpecna a utocna.
  (Kvuli Koreji zde byl cinsky president na obede s Trumpem v Palm Beach).

  To co se deje je dukazem toho, ze lide kolem Trumpa jsou rozhadani vice nez bylo znamo.

  A ted mi dovolte nastinit psychologicky profil osobnosti S. BANNONA, ktery je nejchytrejsi v Trumpove kabinetu.

  Tento byvaly namorni dustojnik a take byvaly zamestnanec Pentagonu ma rad dejiny (moderni doby), ktere intenzivne studuje cely jeho zivot a ma zajimave myslenky a theorie o periodach upadku a rozkvetu, ktere se podle neho stridaji kazdych 80 let.
  Dalsi jeho hobby je nataceni dokumentarnich filmu, ktere jsou takoveho razeni, ze jsou off limit.

  Jak Globaliste, tak americti Zide ho nenavidi a lepi na neho vsechny druhy negativnich nalepek, ale v dnesni dobe to uz nema zadny ucinnek. My plebejci z americke ulice to nevnimame.
  pokracovani za 5 minut.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vrásnění na Ameriku,ať se Amerika potopí do moře, Bože ztrestej je!!!

   Vymazat
  2. 19:28 co k veci, intelektuelni cerviku

   Vymazat
  3. Honolulu, už sem do diskuzí ani nechoď. Po dnešku jsi tady všem je pro smích.

   Vymazat
  4. 21:44 k smichu jsi ty, zapecniku

   Vymazat
  5. Ty a Trump zerete hovna a jeste mlaskate...

   Vymazat
  6. Musím se ho zastat. Myslím, že si uvědomuje, že ho ta jeho ikona podrazila.

   Vymazat
 9. pokracovani 19:21
  Jeho pracovni kariera po odchodu od namorniku, vedla do finnacnich istituci v New Yorku. Za nejakou dobu se osamostatnil a svoji prosperujici finnacni firmu prodal za hodne penez. Tyto penize spojil s jinymi vlivnymi lidmi (bohatymi) a byla z toho silna a popularni media, ktera vedl. ANDRE BRITBART ! A ten se "zasebevrazdil" na
  ulici 2012 ve veku 47 ! Jeho smrt byla zlomem v zivote Bannona, ktery zacal byt silne konzervativne nacionalisticky a byl to on, ktery ma strategicke zasluhy za zvoleni Trumpa presidentem.
  Jeho znalost modernich dejin a strategie ruznych politickych stran v Evrope za poslednich 200 let z neho udelalo klicovou osobu v kabinete Trumpa.

  Bannon tvrdi, ze proti belochum se vede tajna valka, nejen na ekonomickem poli, ale i na existencnim. (TOMU JA VERIM ! !)
  Rad bych vam napsal vice z jeho myslenek, ale zase bych byl mazan, protoze to, co Bannon rika je dynamit a ma to logiku...Je to vsak v rosporu z officialnim vykladem dejin.

  Jeho manzelsky zivot byl jeden pruser za druhym. Byl 3 x zenat... V jednom z jeho manzelsvi adoptoval dve deti, ale po rozchodu s jeho pani na ne odmitl platit alimenty.
  Jenze toto NEpatri do politiky a o osbni veci statniku se nezajimam.
  nick honolulu - zaoceanska zvedava klepna sledujici mocensky boj. Ano, hraji rad sachy !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyto blafy celkem nikoho nezajimaji, honohuhuuu. Pravdou je ze ten tvuj SVETLONOS, ZACHRANCE SVETA, POLOBUH, NOVY JESUS CHRIST se odkopal. Jen dalsi z plethory ubohych zidy ovladanych loutek lizajicich anusy panu z City of London. Ti ho mohou smaznout jedinym klepnutim na klavesnici a on to vi a tak se podle toho chova. Jen si to priznej, vsadil jsi na chromeho kone...
   To tvoje chvastani jak Trump zachrani svet je dnes totalne zdiskreditovano, Trump je trapnej napomadovanej chudak kteryho nikdo kdo ma par mozkovych bunek schopnych komunikace nemuze brat vazne. Ma miliardy, ale muze o ne prijit jednim tahem na sachovnici zidovskych lichvaru, musi delat co je mu narizeno.

   Vymazat
  2. 21:24 me to co rika Honolulu zajima, tve prazdne reci jen prekazi
   Honolulu by mel mit vlastni blog, tady je ho skoda!

   Vymazat
  3. Honolulu je jen k smíchu. Trump se zařadil do dlouhé řady amerických prezidentů, kteří vyznávají násilí v mezinárodních vztazích. Od zločince Clintona, přes gumu Bushe až k Obamovi to byli jen násilníci a slibotechny. A teď k nim přibyl Trump. To, že ho chválí kripl McCain jen ukazuje, kam až Trumpeta klesla.

   Vymazat
 10. Trump humanitárně bombarduje Sýrii. Havlovská kavárna jásá a odpouští mu proruské hříchy, zemanovská putyka je v kleštích a zmatkuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump prohral, Cesi zaplati zivoty

   Vymazat
  2. Nevím co putyka, ale pravdou je, že Havlovi sirotci z kaváren křepčí radostí, že i ten Trump patří do stejného gangu, jako Nixon, Johnson, Bushové a Clintonovci s Obamou. Zařadil se mezi humanitární vrahy, podporovatele teroristů všeho druhu.

   Vymazat
 11. Myslím si, že někdo má veliký zájem na tom, aby se v Sýrii neustále bojovalo, dokud se Arabové navzájem nevyvraždí. Vypadá to tak, že ve hře je něco většího, totiž GENOCIDA ARABSKÉHO NÁRODA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prd, genocida, potřebujou natáhnout přes Syrii trubky aby mohli přes Turecko dodávat do Evropy plyn a odstřihnout tak Rusy. Q.

   Vymazat
 12. USA se chovají jako Hitlerovské Německo. Jen podporují islamisty a tím imigraci do států EU.
  Zásahem proti svrchovanému státu SAR bez ověření, že SARIN opravdu byl dopraven letadly Syrské armády a nikoliv zasažením skladových prostor obsahující tento neurotoxín skladovaný teroristy, bez rozhodnuti OSN napadl svrchovaný stát.
  Doufám, že RF provede zajištění vzdušného prostoru SAR i za cenu zvýšení již tak nepříznivého mezinárodního klimatu. Totiž s agresorem nelze jednat jinak - viz. A. Hitler a průběh 2. svět. války.
  Tu třetí dmýchá Amík od roku 2014 Majdanem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dochazi ti, Cechu, co pro tebe bude znamenat valka?

   Vymazat
 13. A je to venku! Důkazy a fotografie potvrdily, že chemický útok v Idlíbu byl zinscenovaný Bílými přilbami a americkou CIA. Syrská opozice na Twitteru informovala o chemickém útoku den předem! Trump má vážný problém, má kolem sebe zrádce, lháře a nekontroluje silové složky USA stejně, jako je nekontroloval Obama!
  http://aeronet.cz/news/a-je-to-venku-dukazy-a-fotografie-potvrdily-ze-chemicky-utok-v-idlibu-byl-zinscenovany-bilymi-prilbami-a-americkou-cia-syrska-opozice-na-twitteru-informovala-o-chemickem-utoku-den-predem/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump byl zrazen a prohral. Zaplatime za to vsichni, i Cesi v Cesku.
   Rikitan

   Vymazat
  2. Trump nebyl zrazen. On je jen mluvka, pablb a gauner -nic nového pod americkým nebem.

   Vymazat
  3. 23:24 no furt lepsi nez ceske politicke onuce

   Vymazat
  4. Je videt ze Trump je a byl zradce od zacatku. Hele nechces jit vyhrozovat zase nekam jinam, treba do USA , kdo je na tebe zvedavej,na strasaky z rosti .
   Taky mas snop slamy na hlave misto vlasu a couha ti slama z bot z ty vase preeeerieee....
   Aby si byl podobnej svymu vzoru ...
   Bye, bye Rachitikan, ceka te Afganistan.
   A nemine ani USA a muzete vyhrozovat az na pudu z ty vasi zasvineny stodoly ve ktery zijete......Padate a vite kam..

   Vymazat
 14. Obamizace Trumpa byla úspěšně dokončena. Jaké bude pokračování? Být Putinem, přitvrdil bych muziku, nějaké spadlé letadlo by neškodilo. Možná zásadní je, jak se na ty americké tanečky dívá Čína. Nejspíš na umělé ostrovy naveze hromadu antiraket a potichu pochválí šéfa Severní Koreje.

  OdpovědětVymazat
 15. CO BUDE DAL ? Dohromady nic ! Amerika nepujde do valky s Ruskem kvuli Syrii. Iran zesili, ma podporu Ciny, Ruska a ted
  dokonce i Turecka. (Korejcu take !) Israel bude zit ve strachu, coz je stejne jako, kdyz belosi ziji ve strachu mezi barevnymi.

  Nacionalismus bude silit, protoze neni jina moznost jak prezit.
  Bannon NEBUDE rezignovat, protoze Trump nema, chytrejsiho stratega.
  Globaliste se bez boje nikdy nevzadaji, takze vnitropoliticka fackovacka v Americe bude pokracovat.

  Statnikum Putinovi, Zemanovi, Orbanovi, pani Le Pen,
  Faragovi, Hoferovi, Wildersovi, poroste PRESTIZ a oblibenost.

  Panove, prave dnes je to 1988 let co byl popraven velky reformator Kristus.
  Ze 12 apostoulu/nasledovniku, bylo 9 cleny, politicke organizace ZEALOTU = vlastenecka, nacionalisticka
  strana v rimske provincii Judea.

  Ani jeden z nich nepatril ke strane SADDUCEES, nebo PHARISEES.
  Vezmete si priklad a poucte se z dejin.
  Ohlidejte si svoji provincii. Jinou mit uz nikdy nebudete.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump a Honolulu ci Honolulu a Trump.
   Co se necha rici o Trumpovi :
   Kdyz se clovek podiva na charakter jeho podnikani , tak to byly : hotely ,kasina, golfova hriste, luxusni apartmentove domy. A skoncil u podnikani co se nazyva ‘distressed property’ coz je kdyz se nekomu bankroptuje podnik ( v pripade Trumpa to byly hotely a apartmentove domy ) tak prijde pan X a nabidne jim napriklad hotel mel cenu 1 milion dolaru , tak mu nabidne 50 tisic dolaru.
   Pak udela na tom nekolik zmen v zhledu a financnich kouzel (ty jsou nejdulezitejsi) a proda hotel za $500.000,-dolaru, tudiz bezpracne vydela temer pul milionu dollaru. A byvaly majitel odleze jako zebrak s 50.000 dollaru. K tomu je potreba pochopit ,ze na priklad hotely se prodavaji vcetne pujcek na hotelu a s ruznymi terminy banek na splaceni, a ty terminy jsou dulezitejsi nezli kolik vydelava na hotelu . Krome toho pan Trump se pohyboval v televisi , kde mel show , kralovny krasy a podobne asi 3 ruzne show , a Trumpovu universitu. Plus vydaval knihy.
   Kdyz se nad tim clovek zamysli musi prohlasit , ze nechape jak Trump mohl delat takovy business : je tam prilis moc ruznych podniku. Absolutni nesmysl!!! Pripada mi to jako kdyz ma nekdo cirkus s, opicemi, mysi, gazelami , hady a tygry a bude s nima davat dohromady jednom show v circusu!!!

   Proste nedava to smysl , lidi s hotely podnikaji v hotelech cely zivot, ci pouze kasina , ci pouze Televise ci pouze distress property. Ale nikdy to nemichaji dohromady. Coz ja nechapu , jak to muze Trump vedet co dela a uridit ten strasne ruznorody system bez bankropce.!!!!!!!!! A na zaklade toho musim usoudit , ze jeho business byl velice velice velice!!!!!!???? podivny.
   A takovyho cloveka si Americani zvolili a Honolulu byl na to hrdy. A tak clovek musi z toho usoudit , ze Trump asi ma mensi pochopeni co chce udelat jako president mene nezli mel Obama ,a ze vladne anonymni vlada, a kdyz mu reknou Trump hazej bomby ..tak je hazi , usmivej se na lidi tak se usmiva ..cokoliv. Neboli vykona moc presidenstvi v jeho rukou asi nema moc vahu.
   Ovsem to ma smysl z hlediska Ameriky ...mozna v dohadovani se s Cinou ?? Iran hlavni dodavatel nafty ???? a Syrie je bizko a kontroluje castecne namorni cesty.

   Co jineho muze Amerika delat.

   BroukPytlik

   Vymazat
  2. USA a Brouk Pytlik dohromady nic...

   Vymazat
 16. Otázka zní Kdo zastaví americké barbary? Podle toho jak jednají stále stejně, jako když byly velmocí a světovým četníkem, tak nejspíš budou sami svým katem. To jak stále šlapou na stejné hrábě, nikdy se nepoučí, jim vyrábí ještě více nepřátel a bude asi jenom otázkou času, kdy se historicky sami znemožní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muj point byl v tom , ze se Amerika dostala do pasti a my vsichni s ni!!! a to je problem. Cechum to moc nevadi , protoze pro ne je dulezite si nadavat!

   BroukPytlik

   Vymazat
 17. Pane Honolulu, Vaše dva příspěvky, které jako se hemží daty a mě vždy vezmou nějaký ten čas, než je pochopím, jsem prohledl letmo. Získal jsem tento dojem: pacient je mrtev, otázka zní - který doktor je vinen. V nemocnici odpovědnost nese primař oddělení, ač třeba bezprostředně se neučastnil zákroku, jehož následkem byla smrt pacienta. Kdo nese odpovědnost v USSA? Krátký výsledek mé úvahy: Vinu za to bombardování nese Trump. Konečný výsledek mé úvahy: Trump je lump nebo blb.
  Jinak jedina parlamentní strana, která odsoudila útok USSA, jsou komunisté, jak to někdo formuloval - strana nevlastizradná, vhodná pro volbu u blížích se voleb. Druha podobná strana je Okamura. Ostatní parlamentní strany jsou vlastizrádné - vzpomenme, co říkají o Ukrajině, jak se vyjadřovaly k afeře Brady, jaký mají vztah k Sudeťákům, uprchlíkům apod. Proto volme komunisty nebo Okamuru. Jak se vyjádřil Okamura k počinu USA - nevím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pratele toto vse je priprava na invasi do Ruska . Kolem jeho hranic je jiz soustredeno vice vojaku nezli Adolf Hitler soustredil pred utokem Barbarosa ,a to neco rika .Neustale se prisouvaji dalsi a dalsi vojaci a brzy bude pouzito i Cesko a dalsi zeme ktere se do toho nehrnou ale jejich vlady kolaborantske nedokazi rici ne .Takze verte tohle neni konec

   Vymazat
  2. Já jsem v minulých volbách volil komunisty, potom jsem dokonce vstoupil do této strany, ale to vedení je naprosto impotentní, tak jsem vystoupil a vstoupil jsem od Národní Demokracie, to je akční strana, chodím s nimi na demonstrace proti této vládě " Sobotka, demise". Takže prosím přidejte ještě tuto stranu do seznamu stran, které hájí zájmy nežidovských obyvatel této země.

   Vymazat
 18. Proč Tomahawkovat Syrii?
  Hloupá opakovaná provokace ze strany SSA! Hloupá přinejmenším na druhou.
  Cílů provokace bude několik, třeba ukázat jak silný Američan zvedne mandle Rusům. Nebo přimět Rusy aby ukázali svoje nejnovější protiraketové prostředky a podobně.
  RF dá úplně přirozeně jinou odpověď, nežli Amerika očekává. Putin není ani pistolník ani miliardář ale rozený šachista-filosof-psycholog a nadaný praktik

  OdpovědětVymazat
 19. USA budou určitě lépe informovány než Rusko, kde mají teroristé chemické zbraně. Je zajímavé, že i když vybombardovaly celé letiště nezasáhly ani v jednom případě sklad s chemickými zbraněmi, které Asad podle nich používá.

  OdpovědětVymazat
 20. Ty pitomce mezi vami, kteri mi nadavaji, bych ctel pozadat, aby me nechali aspon vyjadrit, nez pronesou
  soud ! Vy musite vedet o Bannonovi a jeho parte, nebo se nevyznate v nicem. Vy Pepci z Putimi !

  Zde mate pouze fakta a ctete je pozorne.
  President Trump NEKOLIKRAT ODSOUDIL Obamu za jeho akce proti Syrii.
  Vyhlasil uplne jinou politiku vuci vychodu a vzdy hlasal heslo AMERIKA NA PRVNIM MISTE ! A zadne vmesovani do arabskych valek ! To je zkutecnost. Vse si dobre pamatuji.

  4. dubna bylo uverejneno, ze president Asad je legitimi a nebude odstaven od moci !

  6. dubna priletel cinsky president projednavat nevyhodne obchodni smlouvy pro Ameriku. President Trump ho nechal cekat a potom mu rekl : "Omlouvam se za opozdeni, ale mimochodem, my bombardujeme Syrii" !

  Cinane nikdy neukazi emoce, ale bylo jasne, ze obchodni smlouvy se projednavat nebudou.

  Globaliste jasaji ! Trumpovi Nacionaliste se citi zrazeni.
  Trump byl nekym nejak podveden a my nevime, co se stalo !

  To znamena, ze AMERIKA NENI NA PRVNIM MISTE, ale Israel je na prvnim miste a Saudska Arabie je na prvnim miste a globaliste jsou na prvnim miste.

  A ja priznavam, ze NEROZUMIM tomu odklonu, od puvodni retoriky presidenta Trumpa. Chtel snad pohrozit Cine a ukazat kdo je panem ? Ja nevim !

  Globaliste ti kokoti , kteri Trumpovi nadavali do Hitleru, rasistu, Mussilinu a Frankestainu, ted rikaji, ze je to vyborny president...

  Vas Sobotka je vesnickej HONZA z prdelakova, ktery jde vzdy s proudem.
  Mel by si uvedomit, ze STEVE BANNON se vrati..
  Zdrzte se projevu, budte opatrni a sledujte vse co se deje... Nepodcenujte Nacionalisty a jejich zitrejsi uchvaceni moci. Globaliste jasaji predcasne.

  Presiden Putin o utoku NEBYL informovan, ale Rusove to nejakym zahadnym zpusobem vedeli a utekli hodinu pred utokem.
  Ruske lode jsou na ceste do Stredomori...Severni Korea se dozaduje valky proti Americe. Mlcici Cina ji odmita disciplinovat.
  Skupina Nacionalistu vedena Bannonem mlci jako Cinane v Palm Beach.
  Akorat ja HONOLULU se dobre bavim, ale zatim nejsem stavu pochopit ten obrat v politice....

  Jak to dopadne s navstevou presidenta Zemana ve Washingtone take nevim, ale president by mel byt informovan , ze globaliste maji tendenci pokousat kazdeho, kdo je mentalne prevysuje. Jako treba me na NR.
  nick HONOLULU - ozdoba posrpnove emigrace.
  AT ZIJE -ja- HONOLULU ! Moralni a stabilni.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dovolim si upresnit jak se to tady lihne
   Rusove byli informovani, meli pul hodiny na evakuaci zakladny
   Coz je zajimave
   Takze to vypada jako vyhruzka Koreji

   Vymazat
  2. 3:27 dlouho jsem byl proti tobě v opozici. Z tvých dnešních vyjádření mám pocit, že stojíš na straně slušných lidí. Chápu, že tě tvůj idol zklamal, ale vážím si toho, že jsi to veřejně přiznal.

   Vymazat
 21. Nektera media stale upozornuji na to, ze zmenu a obrat v politice na blizkem vychode zavinila skupina JAREDA KUSHNERA a jeho lidi - West Wing Demokratu.
  (Gary Cohn, Dina Powell atd.)

  Neverim tomu kvuli veku Kushnrera . On je velmi mlady !
  On nemuze mit zkusenosti Steve Bannona ! Pravdepodobne za nim nekdo stoji... Americane rikaji, ze je moderatni a Bannon populisticky. (Stejne, nevi co to slovo znamena.)

  Vy prisleple a jednoduche makuky, kdyz mate radi politicke boje, tak se NESOUSTREDTE pouze na jednu osobu, ale take na lidi kolem teto osoby.
  JA HONOLULU - jsem pochoden svetla poplivana nemehli, kterym palim pohovnene prsty, pri jejich klopytani zivotem - tim myslim vas Hurvinci. AMEN !
  nick honolulu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslim ze se zvysuje plausibilita teorie ze se jedna o vyhruzce ci upozorneni Severni Koreji
   Ovsem tomu cesti zapecnici nemuzou rozumet a tak kvakaj jak fialove zabicky v basinach Tasmanie

   Vymazat
 22. Kdo jiný, než my? Tuto říši zla musíme zastavit co nejdříve.Chce to demonstraci před americkou ambasádou v Praze proti Trumpovi. Budu první, kdo tam přijde, v září 2016 jsem demonstroval svoji podporu Trumpovi na Malostranském náměstí, tak ted´musím jít vyčistit svoje černé svědomí za svoji hloupost. Jak jsem si mohl myslet, že se v USA najde nějaký slušný člověk? Trump začal dobře, vykopal Shapira, a to bylo poslední, co dobrého udělal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby si se neukroutil, ceska korouhvicko

   Vymazat
 23. Osvedceny recept fasistu k volbam. Uz zlocinec Thatcher zacala valku, v zoufale snaze aby byla zvolena zase !!
  Fasistum dochazi dech a stale opakuji to same...

  OdpovědětVymazat
 24. Víte pane Honolulu, mám ten dojem, že jste diablův advokát. Vy byste dokázal obhajovat i Herr Hitlera.

  OdpovědětVymazat
 25. Udivují mně Rusi že nepoužili protivzdušnú obranu,naco mají v Sýriji střely S-300-400 a Pancíř-2?,raketi su na to abi létali a sundávali vzdušne cíle ve vzduchu a oni je nechali vipnutí,tak naco je tam mají když je nepoužili.Raketa je delaná na to abi létala a ne jen pózovala před objektyvi kamer a fotoaparátu.Jediné střely co lwteli to bili Americké Tomahawky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím Vás opraviť. Z 59 striel doletelo do cieľa 26. Napáchali minimálnu stratu. Letisko je znova v prevádzke.

   Vymazat
 26. honolulu.
  Díky,pokračuj.

  OdpovědětVymazat
 27. Po tom co Trump nařídil spáchat v Sýrii tento teroristický zločin se již vůbec nedivím KLDR ,že se snaží vyvíjet jaderné zbraně .Stejnou agresi může Trump kdykoliv nařídit i proti nim.Ukazuje se , že to je daleko militantnější politik než byl Obama, navíc zákeřný a nevypočítatelný.Na základě těchto současných zkušeností by mělo Rusko vyzbrojit KLDR moderními konvenčními zbraněmi aby se měli čím bránit.

  OdpovědětVymazat
 28. Obávám se, že americké barbary nikdo nezastaví.Rusko je na to ( nepočítám li několik špatně vyzbrojených států) v současné době v podstatě samo .Čína která se tváří jako spojenec to ve skutečnosti hraje na obě strany.Chová se podle toho, co je pro ni ekonomicky výhodnější.

  OdpovědětVymazat
 29. Hned mi bylo divné, když před týdnem vyšla z USA zpráva, že Asada tedy akceptují. Byla to nepochybně příprava na útok. Jsem o tom naprosto nezvratně přesvědčena. Kdyby Asad nařídil chemický útok, musel by být úplný blbec a blázen - ve chvíli, kdy se zdálo, že zvítězí. Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu - USA po svém smířlivém prohlášení z minulého týdne nemohly ani dočkat pár týdnů, než spustí nový útok. Takhle máme celou situaci jako na dlani. Jen se divím, ne, vlastně už se ani nedivím, že nám média v čele ČT zase tak průhledně a bezostyšně lžou. Neměla jsem o nich, pánbůhví, žádné dobré mínění ani před tím, ale ty včerejší kecy se nedaly poslouchat. Jen pan Dolejš, sice chabě, ale přece jen opakovaně naznačoval, že se vlastně nic neprokázalo, a že závěry musíme odsunout na později. Zato pan redaktor, druhý host v studiu, a hosté na telefonu, zejména Bublan, ti měli jasno ve všem. Přepnula jsem to. Jak je možné, že námi takhle manipulují, vždyť přece musejí vědět, co se děje, líp než obyčejní občané. Celá ta upocená snaha nás ovládnout, zotročit, vymejt nám mozky, z toho čouhá jak sláma z bot. Už se ani nenamáhají nastražit své intriky trochu sofistikovaně! Že by nedostatek vzdělání v kombinaci s přebujelým sebevědomím se už promítl i do klesající schopnosti politiků, když už jejich vědci a inženýři za nic nestojí? Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
 30. Barbaři - dolaři, do válek veslaří.
  Lodivodem jich je "Trump", hleďmě, světa lump.

  Jak se daří, milí mrtví?
  Dobře, dobře, milý pane,
  stále, stále jen to samé:
  mrtvý, přece ho.no zví!

  OdpovědětVymazat
 31. Minulý týden USA oznámily, že Asada akceptují. To byla bezpochyby příprava na útok. Nemohly se dočkat, asi je tlačí čas, a tak odvetu spustily hned po týdnu. Každý rozumný člověk tomu neuvěří, že by Asad spustil chemický útok, to by musel být naprostý idiot. A naše milá ČT hned papouškuje, co jí strýček v USA troubí. Ne, nejsou tak hloupí, aby věřili tomu, co hlásají, ani Sobotka nemůže být tak hloupý, ani Telička nebo Bublan. Tím horší je jejich provinění, že nám hanebně lžou. Spočítejme jim to při volbách. Žádnou stranu, kterou tito, snad ani ne lidé, ale živočichové, zastupují, nevolit! Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
 32. Každý americký prezident je prase a vrah.

  OdpovědětVymazat
 33. 12:20,děkuji za informaci,jenom všechna oficiálni média nám to mlží.

  OdpovědětVymazat