Reklama

středa 5. dubna 2017

Kreml o fiascích při realizaci Minských dohod

5. 4. 2017    zdroj
Akce vojáků ukrajinské armády zhoršují situaci na Donbasu. Korespondent Lenty.ru ve středu 5. dubna sdělil, že to oznámil tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. "Situace se bohužel ještě ztěžuje provokačními akcemi Ozbrojených sil Ukrajiny na linii dotyku, řekl Peskov. Tento postoj Moskva oznámí na nadcházejícím setkání asistentů hlav států "normandského formátu" 6. dubna, dodal.


Oficiální mluvčí Kremlu poznamenal, že napětí na jihovýchodě Ukrajiny pokračuje i kvůli těžkým zbraním, které zůstávají na demarkační linii. Peskov zdůraznil, že "korunuje tento seznam fiask v oblasti realizace Minských dohod neochota Kyjeva provést politickou část těchto dohod". Na setkání k ukrajinskému urovnání bude Rusko zastupovat asistent prezidenta Vladislav Surkov, oznámil Peskov.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Putin má svůj Minsk, tak by měl ostřelovaným obyvatelům Donbasu zapůjčit protiraketový deštník.

  OdpovědětSmazat
 2. Tý honolulu, jak je to s prezidentem Trumpem a proč přebírá informace o chemickém útoku od islamistů převlečených za Bílé přilby? To od teď bude dělat PR USA/SAU uřezávačům hlav z Mossadu, MI6 a CIAkájdy a nechystá se u Vás náhodou další 9/11 pojišťovací podvod pod falešnou vlajkou aka záminkou ke 3. světové válce?

  https://cz.sputniknews.com/svet/201704055052432-Trump-odpovednost-utok-Syrie-Asad/
  https://cz.sputniknews.com/svet/201704055057903-Trump-nazor-syrie-chemicky-utok-Idlib/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám takový dojem, že se globalistický Trumpeta právě odkopal jako Babiš a Drahoš se sionistou Sórošem aneb židovský páníček se musí poslouchat, i kdyby to bylo politicky nevýhodné.

   http://aeronet.cz/news/sorosova-univerzita-sionistickych-studii-v-madarsku-konci-babis-s-drahosem-nabizi-skole-prestehovani-do-prahy-centrum-svetoveho-zidovstva-opet-v-hlavni-roli/

   http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3061-v-babisovi-je-to-jako-v-koze-vitej-sorosi-kamarade-vyrobna-poskoku-noveho-svetoveho-radu-v-ohrozeni-sorosjugend-chce-v-praze-take-prezidentsky-kandidat-kavarny-aspon-vime-na-cem-jsme.htm

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drahos-chce-v-CR-skolu-George-Sorose-Tu-co-Orban-vykazal-z-Madarska-A-Andrej-Babis-se-pridal-482399

   Smazat
  2. Asi těžko se můžeme domnívat, že by Donald Trump od svého poradce Alexe Jonese nevěděl, o co se jedná v Sýrii. Začíná být jasný Nostradamův i Pjakinův výklad jeho falešné role. Americká armáda bude ještě nějakou dobu využívána jako světové kurvítko.

   https://www.infowars.com/live-false-flag-in-syria/

   Smazat
 3. Myslím, že je každému jasné, že pokud došlo k nějakému útoku a navíc chemickému, který zasáhl civilní obyvatelstvo, které si islámští teroristé (pod ochranou USA) drží jako rukojmí, nebyla to syrská vláda, neb by to bylo zcela proti jejich zájmu. V čí to ale bylo zájmu - to je rovněž myslícímu jasné: potřebovali to nutně a hned "umírnění teroristé", vycvičení a vyzbrojení Obamou. A proč? Protože jejich jediným cílem je svržení zákonné vlády Sýrie a právě před útokem Trump tento jejich a Obamův cíl odvolal. Proto neváhali a vlastnoručně "umírnění teroristé" nechali vybuchnout sklad s municí a jimi vyrobeným, zatím blíže neurčeným jedovatým plynem.
  To je jediný rozumný výklad. A tak máme na světě další z velkých podvodů a volání teroristů "chyťte teroristy".

  OdpovědětSmazat
 4. 9:38 jo tak to bylo teče jím do bot tak dělají zoufalé činy

  OdpovědětSmazat
 5. A kdo za to může všichni tak ňák tušíme! -
  https://pp.userapi.com/c636821/v636821247/6ebae/_BjvBFqM_FE.jpg

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je to docela strašidelné, dost to připomíná hlivickou provokaci

   Smazat
 6. Politici na západě vzali za bernou minci zprávy
  od SOHRu z anglického města.Nemohla to udělat
  Assadova armáda,neboť sklady jejich chemických
  zbraní byly zlikvidovány.Potvrdili to i chemicčtí
  experti z USA a jiných států.V Idlíbu byla
  továrna na výrobu zbraní a mimo jiných tam také
  pracovali odborníci z chemických jednotek dříve
  svrženého Saddáma v Iráku.Je pravděpodobnější
  ruská verze o bombardování teroristických skladů,
  kde mohly být chemikálie uskladněny.Celou zprávu
  západních politiků znehodnocuje zveřejněné video
  o oráci Bílých přileb,které jsou ve spojení s
  teroristy.Omývali zasažené lidi hadicí,vedoucí
  ze skály a bez masek.Takže se jednalo o další
  falzifikaci dění v místě.Zrovna tak lékaři v
  nemocnici,kam byli zasažení odvezeni,se mezi
  nimi pohybovali bez ochranných pomůcek.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.