Reklama

úterý 18. dubna 2017

Lidé tleskají Rusku za přístup k nelegálům, iDNES zemi líčí jako zdroj „tisíců džihádistů“ (VIDEO)

Geo

Sympatie, které lidé vyjadřují Rusku v souvislosti s rázným potíráním nelegálního přistěhovalectví a bojem proti radikálnímu islamismu, nenacházejí pochopení v redakcích mainstreamových médií. Server iDNES se nyní pokusil vykreslit Rusko jako „nejislámštější zemi Evropy“ a zdroj „tisíců džihádistů“. Jenže u čtenářů znovu narazil.


Bezmála půldruhého milionu zhlédnutí získalo za čtyři měsíce video televize RT (níže) zachycující v akci příslušníky ruských bezpečnostních složek při razii proti nelegálům v ruském obchodním centru.


Video nekompromisního zásahu ostře kontrastuje s tímto záznamem absolutní bezzubosti a neschopnosti tří švédských policistek při snaze zpacifikovat jediného přistěhovalce.

Ruský způsob uživatelé internetu odměnili téměř jedenácti tisíci „lajky“ a pochvalnými komentáři od anglicky mluvících čtenářů z různých koutů světa včetně Skandinávie, Německa, Kanady či amerického Texasu (citace jsou doslovné):

„Russians knows how to speak their language“ („Rusové vědí, jak s nimi mluvit jejich řečí“)

„that's why we love Russia!“ („To je to, proč milujeme Rusko!“)

„Haha GREAT thing Russia !!! Greetings from Finland !!“ (Haha, SKVĚLÁ věc, Rusko!!! Zdravím z Finska!!!)

„The officers don't seem a bit concerned about being sued for excessive force. I love it!“ („Policisté se nezdají být ani trochu znepokojeni, že by mohli být žalováni na použití nepřiměřené síly. Líbí se mi to!“)

„Will Russia, End Up Saving Europe. ..... Again ? ...“ („Bude Rusko nakonec zachraňovat Evropu … znovu? …“)

„I live in the USA and if this ever happened over here the media and all the liberals which are now about 55% of the country would cry, "oh my God, look at what those white supremacist are doing to those poor refugees who are only here to make a better life for themselves!!" The United States is on a quick downward spiral because of political correctness“ („Žiji v USA a kdyby se tohle stalo tady, média a všichni liberálové, kterých je v zemi okolo 55 %, by začali brečet ‚ó můj Bože, podívejte, co dělá tenhle bílý rasista chudákům běžencům, kteří tady jsou jen proto, aby pro sebe vytvořili lepší život!!' Spojené státy rychle sestupují po spirále kvůli své politické korektnosti.“)

„PLEASE, Mr Putin, send some of your police officers into all of our European cities. Our police don't like to be called RACIST so their hands are tied.“ (PROSÍM, pane Putine, pošlete nějaké své policisty do všech našich evropských měst. Naše policie by nerada byla nazývána rasisty, takže jejich ruce jsou svázané.“)

„Germans will suffer for their political correctness.“ (Němci budou trpět kvůli své politické korektnosti.“)

„All of Europe needs to Ally themselves with Russia, If we keep listening to the UN and following their orders without resistance were all gonna end up like Sweden .“ („Celá Evropa potřebuje být spojencem Ruska. Jestli budeme pokračovat v poslouchání OSN a následovat jejich nařízení bez odporu, všichni skončíme jako Švédsko.“)

„God bless Russia!“ („Bůh žehnej Rusku!“)

„Never thought I would cheer Russia's police. Well.... CHEERS!“ („Nikdy mě nenapadlo, že bych povzbuzoval ruskou policii. Dobrá tedy… CHEERS!“)

Podobných komentářů jsou pod videem stovky, ale mnohé jsou pro expresivnost jazyka čtenářů nepublikovatelné.


Nedlouho po této „nebezpečné ruské propagandě“ a součásti „ruské hybridní Zdroj citací: iDNES.cz
Geo, Eurasia24.czválky“ se na serveru iDNES objevil článek, po jehož přečtení má člověk pocit, že Rusko je vzorem multikulturalismu a současně potenciálním zdrojem islámského extremismu. Je nadepsaný titulkem „Nejislámštější země Evropy? Rusko si muslimy předchází, žijí jich tam miliony“.

Autor mimo jiné konstatuje, že „Putin zdůrazňuje, že Kreml je vůči islámu tolerantní a vstřícný“ a cituje Sergeje Lavrova, který pronesl, že Rusko je „jako nadnárodní a multináboženská společnost s dlouhou historií součástí islámského světa“.

Ruského ministra zahraničí se autor článku pokouší přirovnat k politicky korektním představitelům evropské reprezentace. „To nejsou slova nějakého představitele německé strany Zelených nebo západoevropského hlasatele multikulturalismu, ale slova ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova,“ píše autor článku.

Uvádí dále, že „vstřícností vůči islámu nešetří ani Vladimir Putin“ a že „muslimové a islám v Rusku zažívají za vlády Putina nebývalý rozkvět“, což dokládá tisíci postavených mešit pro patnáct milionů ruských muslimů, jejichž počet se zvyšuje nejen vysokou porodností, ale i přistěhovalectvím z postsovětské střední Asie.

Článek naopak nikterak nezdůrazňuje, že Rusko vůči muslimům skutečně uplatňuje rovnoprávný přístup a je k nim tolerantní a vstřícné, pokud dodržují zákony platné na území Ruské federace. Pouze v závěru cituje odborníka, který říká, že Putin je „je velmi tvrdý vůči islámskému extremismu a s ním spojenému separatismu“, vzápětí ale autor textu varuje před „tisíci džíhádisty s pasy Ruské federace“, kteří „se mohou rychle přenést i do západní Evropy.“

Co na to čtenáři? Zde jsou některé komentáře s vysokým ratingem:
„Pane Palato, hned v první větě lehká manipulace? Protože Vy započítáváte i mimoevropské regiony. Víte, rozdíl mezi Ruskem a třeba Francii a Německem je v tom, že v Rusku jsou muslimové "původní" obyvatelstvo, kdežto Západ si je importuje.“

„O tom to je: „Putin zdůrazňuje, že Kreml je vůči islámu tolerantní a vstřícný, ale je velmi tvrdý vůči islámskému extremismu a s ním spojenému separatismu“. Rus proti terorismu tvrdě bojuje, teroristy bez milosti likviduje. Západní politici pouze kladou věnce, zapalují svíčky a semkávají se k ještě větší jednotě. V Sýrii se Rus angažuje také proto, že předpokládá, že se žádní "islamisté" nevrátí.“

„Autor má pravdu. Je jen otázka: proč to takto staví? Že by ho k tomu vedla touha vyvrátit mýtus Ruska jako bojovníka proti islámu? Je na místě poznamenat, že muslimové na území Ruska nejsou žádná nová "náplava" či vlna, žijí tam víc, než tisíc let.“

„No v článku chybí dost podstatná informace, tito muslimové jsou součástí Rusko po staletí (nejde o naplaveninu jako je tomu v západní Evropě) a Rusko je pro většinu z nich jejich vlastí, to se projevilo za 2sv války“

„Na druhou stranou bojují tisíce džihádistů s pasy Ruské federace za Islámský stát v Sýrii a v Iráku a po svém návratu mohou zaútočit i v Evropě.

To je sice pravda, ale Rusové ''své džihádisty'' likvidují co jim bomby stačí už v Sýrii, na rozdíl od EU, která je sem pouští a živí a nechá řádit. Když náhodou jakého odhalí a za včasu chytnou, tak jim hrozí jen směšné tresty po nohaletých nekonečných procesech- Oproti tomu v Rusku, pokud najdou nějakého džihádistu doma, tak se s ním nemazlí i přes absenci trestu smrti, se s ním dovedou vypořádat a eliminovat ho.“

„Začal jsem číst a říkám si, to je ale zase masírka a dočtu na konec a ejhle, hned byla věc jasnější, on to Palata. Uf. ;-D“


Zdroj citací: iDNES.cz
Geo, Eurasia24.cz

83 komentářů :

 1. Ten expert z I DĚSU je ještě větší blbec než jsme doufali....a neb NÁVRAT IDIOTA V PŘÍMÉM PŘENOSU!!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Rusku/RF/ není možné kopat do policajta... a pak se stát poslancem jako to bylo realizováno v ČR. ..... že Kateřino "Jau Jau"

   Smazat
  2. 14:50 kopat do policajta?Pusté si video na You Tube,by jste viděl co píšete za kraviny!Jinak zásah v RF není překvapující,tam všeobecně pro silovniky jsou lidé jen biomasa.K muslimům,že v RF začínají mít navrch si cvrlikaji vrabci na střeše a neni proto divu,že lidé se ptají,kdo vlastně vládne Kadyrov nebo Putin.V článku autor uvádí 11000 pochvalných lajků z 500 000 zhlédnutí.No,rozumny člověk ví,že v RF se slušností toho moc nepořídí,jak se přesvědčil i Obama.Kremelská klika uznáva jen sílu,proto jim v Sýrii předvedeno co je možné.

   Smazat
  3. Pro 15.43 : Nepište blbosti !! Byl jste někdy v Rusku ??

   Smazat
  4. Putlerstan je
   prdeli, jak píší nezávislé ruské noviny! -
   https://rufabula.com/articles/2015/08/11/if-russia-breaks-up

   Smazat
  5. Putler ještě doufá že ho spasí právě to spojenectví s muslimy! Poslední varta Chujlostánu ...
   „V Rusku islámský svět vždy najde spolehlivého spojence,“ uvedl ruský prezident například na konferenci Rusko-islámský svět. Konala se před necelým rokem v Kazani, metropoli Tatarstánu, největší muslimské republiky Ruské federace. Putin v tamním parlamentu pronesl řeč, v níž tvrdil že proti islámu jako náboženství Moskva nic nemá, naopak. „Rusko bylo vždy nejvíce loajální, spolehlivý a konzistentní obránce islámských zájmů. Zničením Ruska by zničili jednu z hlavních opor islámského světa,“ prohlásil.
   Nejde jen o slova. V centru Moskvy, kde žije podle odhadů mezi jedním až dvěma miliony muslimů, což z ní dělá po Istanbulu největší „muslimské“ město Evropy, byla před dvěma roky otevřena jedna z největších mešit světa. Při této příležitosti Vladimir Putin dokonce prohlásil svou zemi za nástupce muslimských státních útvarů, které v minulosti byly na území dnešního Ruska.
   „Právem můžeme říci, že jsme následníky nejen Sovětského svazu, carské říše, Moskevské a Kyjevské Rusi, ale i Volžského Bulharska, Zlaté hordy a kavkazských státních útvarů, vytvořených ještě současníky proroka Mohameda,“ uvedl Putin za přítomnosti tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

   Smazat
  6. K anon.15:43.
   Kateřina skutečně kopala v r. 2000 při protestech proti zasedáni MMF v Praze do českého policata a pak se dostala do Parlamentu PS ČR.
   To byla správná kvalita strany zelených!

   Smazat
  7. To není Rijád v Saúdská Arábii. To je Moskvabad, hlavní město Putlerova Chujlostanu! - http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahranicni&c=A170411_2318473_zahranicni_neh&foto=ANE5e1e8f_MOS02_RUSSIA_RELIGION_0923_11.JPG

   Smazat
  8. Toto není centrum Marseilles, ale Moskvabadu! -
   https://demotivators.to/media/posters/1472/48248791_moskvabad.jpg

   Smazat
  9. Ty JandoPutnovo semeno z bukvice,ty seš sám rád,že tě Chujnostán z lejnolahvárenský žumpy platí....jimak už bys ty vypatlanino alkoholická dávno chcípnul jako ten zrzavej zmetek Havel!!!!

   Smazat
  10. autor 15,43 nebyl v Rusku, zato pilně čte naše oficiální media a sleduje ČT 1 a 24 a potom to tady zvrací jako svůj názor.

   Smazat
  11. 16:57 - ááá - zase jeden z komoušských uslintanců laje do lejnolahvárniků těm kteří popíjejí pětihvězdičkový koňáček z dob Druhýho císařství a podepsaný de Gólem a současně do nebes vynášej mužickou nuzotu ze Sibíře co nerozezná ani pěnu do koupele od samohonky!:))) Havel tě chodí strašit, co rudej chípáku? Ale já dávám přednost Romanovi baronu von Ungern Sternberg! Páč ten na rozdíl od Havla s komunistama mluvil! Totiž když je jeho pacholci vhazovali do kotlů lokomotiv, tak se jich vždy zeptal jestli je dobře hořej:)))

   Smazat
  12. 17:00 Jasněže jo, rudý škubánku! Konečně už abys odtáh s další komoušskou svoločí do Rusácka, svýho Ráje! A tam se pak klidně otrav ruskáckou pěnou do koupele. Furt to bude pro tebe lepší, než chcípat hlady někde pod mostem, ty rudá nulo ...

   Smazat
  13. Ty chudáku zlitej a prolezlej syfilidou,AIDS,kapavkou a červama....proč ještě netrotluješ ve vysněným Fuckingtownu a nebo líp,třeba v Detroitu???
   Tam by tě místní hladili až DO ÚPLNÝHO VYHLAZENÍ,HOWNERE DEBILOVIČI!!!!

   Smazat
  14. 16:19, hloupé je, používat potupnou a skutečnosti neodpovídající přezdívku pro kohokoli, o kom se vyjadřuji. To platí jak pro Putlera, což je hloupé, tak pro Čokovopici, což je rasisticky urážlivé. Obojí pod úroveň. Dál - „Vladimir Putin dokonce prohlásil svou zemi za nástupce...“ co je prosím, na tom historicky nepravdivého a co je, aktuálně, na tom špatně? 16:19, o tvých znalostech, logice i zralosti pochybuju.

   Smazat
  15. Vy všichni tady -považujete se za normální? Sprostá prasata!! Tohle jsou podle vás diskuze? Váš prasečí skřek - jeden je hnusnější a odpornější oplzlé hovado než druhej! Odkud vylézáte na diskuze - ze kterých smradlavých brlohů vy filcky odporné! Vy si přezdíváte "občané"? Kde berete tu drzost? Přečtěte si po sobě všechny ty schizoidní výlevy - patříte do blázince a zavést elektrošoky do vašich hnusných sprostých palic vy slintalové prasečin a urážek! Novinkáři - chátra mizerná!

   Smazat
  16. 19:03
   Ordne ti cévka:-)
   Dokud tady budou havlobanderovci a jiný jim podobný šrot,tak to slušně bohužel nepůjde!

   Smazat
  17. 19:03 - a cos čekal? Toi teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
  18. Největším zločinem českého komunizmu zdaleka nebyly jen tisíce zahubených nekomunistů – ale obehnání země ostnatým drátem - vysokonapěťovým dobytčím ohradníkem a totální znevolnění milionů otupělých poddaných, kteří ztratili schopnost k samostatnému, mravnému a nezávislému myšlení, chování, a tím i k životu. A dosud ji nenabyli; (viz internetové diskuze). Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“. Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Teď rafinovaně a štvavě svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, cizince, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM, jakož ani na elitou StB předem vypěstované tržní a podnikatelské oligarchy) a každý solventní daňový plátce i nesolventní volič je jim dobrý v jejich absurdní oposmluvní frašce: „Každý chvilku krade pilku“, trvající až do té doby, než ruský protektor převezme českou smrdutou zamořenou kotlinu do své gubernátorské a investorské správy, lenivé příživnické čecháčky přesune za Ural, jako nárazník ke komunistické Číně a nahradí je Novými Rusy, nebo ruskými muslimy. Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. A s její pomocí úspěšně sabotují a diskreditují civilizovaný evropský kapitalizmus - na povel KGB - a tiše připravují půdu pro invazi islámu do EU, aby „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.

   Smazat
  19. 16:19 - a kdo říká že Mongolská říše nemůže být muslimsko-šamanská? A kdo je asi Tuvin Šojgu - druhý muž a nástupce Putina v Rusku? Čím jest Rusko samotné, když ne nástupcem oné říše Mongolů", v reálu ale šlo o říši Eurazijců! Jak řekl již markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara), což souvisí s ruskou "civilizační volbou" - http://www.zvedavec.org/send_print.php?clanek_id=5875&status=print
   Však také Moskevské knížectví nebylo jen legitimním nástupcem Byzance jakožto pravoslavný Třetí Řím, ale také dědicem právě oné Mongolské říše, jejíž bylo několik století ulusem! Však také první car Ivan IV. byl sice po linii otce přímým potomkem Rurika, po matce ale chána Mamaje, vládce Zlaté hordy, tedy potomka Čingischána! Ruský historik proto nazývá carskou říši eurazijským Projektem! A tento Projekt nejen že nekončí, ale on přežije i neslavnou jepičí pidiříši zvanou "Euroatlantida", která přestala být invazívní a sama se stala terčem invaze barbarů, což v dějinách je vždy předznamenáním pádu! Nahradí ji silnější, zdravější rasa a kultura. Evropa pod příštím chánem Šojgu bude vypadat jinak - http://a2larm.cz/wp-content/uploads/2014/03/20070309map2053.jpg

   Smazat
  20. 19:32 - jenže to bude bez Slovanů! Takže vlasntě bez Rusáků - Pche!

   Smazat
  21. Výplod ussackýho chorého pidimozečku do nekonečna opakující pindy zdechliny z počátku minulýho století!!!!
   To ti JandoPutnovo duo nemůže napsat něco novýho,žůžovko Hownere Debiloviči?!!;!

   Smazat
  22. 16:08 a 17:00 když vy do RF někdy pojedete,také zjistite,že vše je jinak.Stači muvit s lidmi a dobře se dívat.Pro začátek místo Sputnik,Aeronet,Euroasii24,NR zkuste číst,jak zde uvedeno třeba rufabula.com,Russkij evrej,Novaja gazeta.ru nebo echo.msk.ru.Až někdy pojedete do RF by jste nebyl debil.

   Smazat
  23. 18:42 potrebujes byt chcipnut

   Smazat
  24. Jediný příspěvek hodný toho jména měl 19.03,
   trochu zabral, což vidím jako mírný pokrok pro rozkvět civilizace!

   Smazat
  25. 18:42 - Jasněže jo, rudý škubánku! Konečně už abys odtáh s další komoušskou svoločí do Rusácka, svýho Ráje! A tam se pak klidně otrav ruskáckou pěnou do koupele. Furt to bude pro tebe lepší, než chcípat hlady někde pod mostem, ty rudá nulo ...

   Smazat
  26. Doporucoval bych nejasat predcasne. Brzy budou I policajti AfoArabove !!
   V nekterych statech uz to zacina !!
   A tak znameni casu nastavajicich a neni to tezke uhodnout A pak vypukne ta prava "zabava"..
   Dalsi znameni je videt z toho , ze vladne udesna obrovita kazdodenni a neuveritelna PYCHA /Proudness/.
   Tak , bUze...nt je pysny na to ,ze je buzeranat , lesba je jeste pysnejsi ,ze je lesba, Feministka je jeste pysnejsi, ze je feministka, Afroarabove jsou jeste pysnejsi ,ze jsou Afroarabove a vrazdi kvuli tomu kde se da I neda...Milionari ve vladach jsou pysni ,ze mohou bombardovat a masakrovat a zabijet a vsichni z te PYCHY chteji I vydelat. miliardy dolaru , vysaknout VSE jak ty pijavice..
   Tak skrze tu PYCHY ani nemohou pracovat. To nejde dohromady a tak ani nesmi.
   .Bilej PYSNEJ bejt nesmi !! A musi pracovat na ty pysne.
   Je zlocinec od narozeni a I jeho rodice jiz byli zlocinci. Ma tak prisnej zakaz!! Automaticky zakaz.
   A tak kdyz se nekdo da obarvit na blond , na blondyny, a jine operace PYSNEHO ZKRASLOVANI ,ty pracovat nebudou a nesmi. Jsou neco vic a budou v TV , filmech, celebrity. Tak pracovat nesmi take. Jsou predurceni byt STARS a vynikajici cleni spolecnosti.
   ZAPLAVY , TSUNAMI PYCHY a sebezboznovani jiste nekam vedou, kam asi.
   KDYZ HOLY PRDELE PREDSTIRAJI PYCHU A MAJI HOLY PRDELE I V HLAVACH...

   Smazat
  27. 23:31 - nejlepší příspěvek je 22:45! Páč je jedinej pravdivej ...

   Smazat
  28. ... jináč to je samý kvílení komoušskejch pračuráků a chcíplotin co maj na kahánku a chtěj za sebe poslat do pekla jiný, jako zkurvenec z 23:13. kterej ví že už záhy chcípne hnusnou ale zaslouženou smrtí, jak praví klasik! Totiž Qvéťa Tarantinů:)

   Smazat
  29. Sám seš zbytečná ussacká zkurvená zdechlina opičí kurvy a udavačskýho negramota!!!!!!

   Smazat
  30. A ty táhni do emerické zadlužené řiti vypatlaný chrchle.

   Smazat
  31. 11:21 Kdo je pilný a chytrý, může si dluhy dovolit! Zato prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko, které zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí, rozhodně ne! Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
  32. To ale asi nebude tvůj případ. Jak může být pilný a chytrý potomek prochlastanýho zdegenerovanýho lampasáka?

   Smazat
  33. 10:26 - fotr měl to chlastání od vás, rudý kurvy! Odmalička obdivoval zkurvený Rusáky, páč je viděl v 45 naživo a dočista z toho zblbnul! Měl plnou knihovnu pamětí rusáckých vožralých maršálů:)

   Smazat
 2. Luboš Palata není hloupý, jen považuje plnění politických zadání za odměnu za prioritu, takže na osobní statečnost, která kdyby tam i byla, již nezbývá... Osobní statečnost, to je, oč tu běží...

  OdpovědětSmazat
 3. Palata je jeden z největších idiotů mezi presstituty, je na úrovni Štětiny, VOtápka, Koláře, Gabala a podobné rusofobní, protičeské verbeže.

  OdpovědětSmazat
 4. Votápek prý byl kovaný soudruh na komunistické vysoké škole a teď je s něho komunistobijec....

  OdpovědětSmazat
 5. Proč ten magor Geo mektá cosi o švédských policajtkách? Je to cca 2 týdny když velmi tvrdě zasáhla Česká policie v internetovém obchodě rohlik.cz, pozatýkala cca 100 Ukrajinců a většinu z nich vyhostila.
  Že v Rusku žije cca 15 milionů muslimů je prostý fakt, že procento muslimského obyvatelstva je 10% je také fakt, že v Sýrii bojuje mnoho tisíc ruských muslimů jakbysmet.
  Tohle je dnešní Moskva:
  http://www.barenakedislam.com/2017/03/08/sharia-patrols-in-moscow-oh-this-should-end-well-not/
  Geo má s fakty zřejmě problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I za petrohradským atentátem je Putler! Ten kluk možná ani netušil co nese v batohu .... on teď kdy proti němu povstává celá zem potřebuje nějak odvést pozornost! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434400-dzalilov-mohl-poslouzit-jako-ziva-bomba-odpalena-na-dalku.html
   Uvědom si jednu věc! IS se ke všem činům svých lidí hrdě hlásí! I těch co nikdy nebyli přímo členy, ale jen sympatizanty!
   A tohleto by pro ně v době kdy s Rusákama zápolí u Palmýry byla vítaná propaganda! Ale nic ... mlčí! Už to dává tušit že za tím stojí Kreml.

   Smazat
  2. 16:36
   Ty chujoviny si nech pro ty dva semenáče lejnolahvárenský žumpy....až ti budou do tvý dutý a vychlastaný kedlubny cpát ussacký srágory!!!!
   A přestaň chlastat nebo to máš za pár a budeš rychle následovat udavače a vlastizrádce Havla!!!!!

   Smazat
  3. 16,36 - totální magor s vymytým mozkem z ČT 24, v Rusku proti nikomu celá zem nepovstává, naopak, ale vy chudáku, co si jen přečtete povinnou propagandu, se pak nezmůžete na víc než imbecilní příspěvek o teroristickém útoku. Fajn, oni ti Frantíci a Ušáci si to taky udělali sami, Vaše dementní logika je k totálnímu nakopání do pozadí. Mistr světa v logickém uvažování!!!!

   Smazat
  4. Hoši, že se s takovým hovnem zabýváte. Pokud ho budete ignorovat, chvíli to vydrží a pak potáhne vysírat jinam. Vím, je to těžké nereagovat na takovýto materiál :o))

   Smazat
  5. 17:04 - ty magory s vymytým mozkem putlroffskejma sračkometama bych moc neurážel, páč aniž si to rudej chcípáku uvědomuješ, urážíš tu asi jediný voliče který vám brzo zbydou! Co využívám já, o to se nestarej, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Smazat
  6. "Hoši"? Snad spíš "hošové"! :)) Tenhle minispoleček rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není - čest vyjímkám tetá!) by se naopak měl snažit chytit a získat si každičkou dušičku co se zabloudí a ne je ještě odrazovat, páč jinak se odsuzuje být navěky jen takovou sektou, kde se hned navzájem poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?::)))

   Smazat
  7. 17:01 - takovým můžeš bet jen ty - typický čecháček -tedy odulá vepřová hlava, věčně nasraný, furt něco kritizuje a ještě volí komunisty. Nadšení, že jste tak špatní, vám ještě pozvedla americká společnosti Gallup. Podle jejího výzkumu, kterého se zúčastnily tisíce lidí po celém světě, byli Češi označeni za druhý nejvíce negativní národ na světě. Ale neraduj se předčasně. Na prvním místě totiž skončilo lůzokratické azbucké Řecko – a tak je to jako v tom vtipu: ty jseš tak blbej, že bys i v soutěži o největšího blbce skončil jako druhej. Podle článku na www.expats.cz jsou Češi neustále negativně naladěni a nadávají, hlavně sami na sebe. Čechy totiž mají ze všech národů světa nejméně rádi Češi sami. Skoro polovina z nás podle průzkumu agentury STEM nevěří svým spoluobčanům a 70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti. Nedivíme se tomu: ono je mnohem těžší něco budovat, než bořit. A nejlepší je prostě srabsky zdrhnout, než si uklidit vlastní svinčík v hlavě i v bytě. Češi šetří, jsou nevkusně oblečení a české ženy jsou nejvíce dávavé – což není velká pochvala. Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané, kteří mají zkušenosti s českými au-pair. Například uživatel Aaron na serveru yahoo popisuje vřelou povahu a ochotu českých dívek při osobním kontaktu... a zároveň pak pomluvy, lenost a vypočítavost, jen co se k nim otočí zády. Poznáváš se rudej šmejde? Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit.

   Smazat
  8. Slabomyslný genitální Howner Debilovič,milovaná bukvice JandoPutnovo ussackejch eurohovnot!!!!!!

   Smazat
  9. Silněnemyslící rektální Lejner Kretenovič, nemilovaný homofob ZemanoPutlerských russáckejch rudoškod!

   Smazat
  10. 19:24
   Jsi si dát s JandoPutnou dýmku míru ty lejnolahvárenský méněcenný kuřbuřte.....třeba tě potká semínko ussackýho poznání!!!!!;-)

   Smazat
  11. Pro 18:46 po pravdě řečeno, je poněkud pod úroveň na takový příspěvek reagovat, budiž ale. „...typický čecháček –tedy odulá vepřová hlava...“ což znamená že tomuto popisu odpovídá nadpoloviční většina Čechů? „lůzokratické azbucké Řecko“ lůzokracie je co, vláda lůzy?, lůza je co? Řekové používají azbuku? „...Společnost Gallup – po celém světě...“, o ČR toho „celý svět“ neví ani tolik, že existuje když, tak kde vůbec je, natož jak většina občanů smýšlí, jakpak to mohou vědět? A i kdyby, možná by bylo dobrým postřehem, že kapitalistická demokratura není bůhvíjak skvělý systém. „70% mladých lidí by raději žilo v cizině než ve své vlasti“, možná, a nic jim v tom, krom schopností a dostatečných znalostí, nebrání. Takže uvidíme, kolik že to je skutečně procent. Sám jsem ve dvaceti měl taky táhlo do ciziny. Ne ovšem proto, že bych svou rodnou opovrhoval. „České ženy jsou nejvíce dávavé“ – troubo, jakpak se to měří, ostatně ty nevíš, kde jsou ty skutečné eroticko-sexuální ráje? „Jsme líní, závistiví a rovnostářští Tvrdí to třeba Angličané...“ to ovšem mohou tvrdit až po zkušenosti s těmi, kteří se, zištně, hrnou do ciziny, nikoli o všech, nebo ne? „Poznáváš se rudej šmejde?“ Rudý šmejdi, podle tebe obstarožní dědci a tetky do vyspělých demokracií necestují, takže podle nich cizina Čechy dost dobře soudit nemůže. „Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit.“ Arizovala Velkoněmecká říše, nikoli komunisté, ti co znárodnili, rozkulačili, osobně nevlastnili ani nedědili. Privatizuje se a tuneluje až po převratu 1989, nejúspěšnějším se stal zahraniční kapitál. „leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit“ ale jdi, vždyť se přece tvrdí, že se komunisté zmocnili hned po převratu všeho majetku a politických funkcí ... a nevšimnul jsem si, že by dnešní, řekněme levicoví kritici, byli mezi neúspěšnými. Zato ty, jediný a stále stejný nesmysl kopíruješ bez nápadu a argumentu, bez souvislosti, pod libovolný článek. Bída intelektu, bída rozhledu, bída vzdělanosti i charakteru. Příznačné pro neúspěšné...

   Smazat
  12. 21:08 - já nejsem z tohodle co tu je ňák tak dvakrát a dokonce ani malinko nadšenej, ale z opačných důvodů než komoušští podlidi tu. Pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, jestli to praskne a já věřil že praskne! Táta mi tvrdil furt že je to pitomost, že už by se sem kapitalismus nemoh vrátit, že tu nikdo fabriky neumí řídit atp. a babička zas, ať si táhnu na západ,když se mi tu nelíbí, že prej tu takovým jako já pšenka nepokvete. A měla pravdu, jenže jinak! Protože na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce!

   Smazat
  13. 7:17 kopíruješ stále stejné trapnosti bez argumentace a mimo téma, trapné.

   Smazat
  14. 8:18 - ne to není trapné! To se stalo ty idiote! Že text je stálý za to vole poděkuj rudýmu debiloj Dvořákoj! Kdyby nemazal, tak bych si moh dovolit to vylíčit pokaždý originálně ...

   Smazat
  15. Já na minulým režimu obdivoval jedinou věc - pocit moci! Ale malý nad málo a malými lidmi. Otec byl major a páč vyvezl eNZety do lesa a dal je zakopat 21. srpna 68, tak mu to soudruzi nezapoměli a v 70. roce jeho kamarád řekl, že pokud on (táta) bude v partaji, tak že položí knížku na stůl! Rudou -chápej. Že jako táta je ten "oportunista" apod. Přitom vyvýzt NZ ze skladů na náhradní stanoviště měl otec v rozkaze pro případ přepadení, jen plnil co musel. A tak se z něj stal "věčný major", páč mu "zrušili členství". Ušetřil tím 140 Kčs za známku a tu pak s kolegy každý měsíc v hospodě naproti kasárnům propili:)) Ale i tak měl táta velikou moc! Když jsme jako rodina vyjeli na Slovensko, tak pamatuju že v Piešťanech táta zaparkoval kde byla značka zákaz a přišel esenbák a chtěl po něm řidičák a občanku. A táta vytáh VK a ten čičmunda se najednou začal omlouvat - "Prepáčte súdruh major, nevedel som" a mazal! To jsem byl kluk malej. Pozdějc táta vyprávěl jak za Čepičky chodili chlastat do Florida baru a o půlnoci pak na náměstí trefovali hodiny na radnici. A přijeli "modráci" (SNB mělo tehdy modrý mundúry) a když viděli že jsou to oficíři, tak jen zasalutovali a požádali je aby stříleli krapet potichu - že už je noční klid! To byla moc panečku! Řemesníci u nás se styděli si od babičky vzít i oběd, páč jim muselo stačit pívo a slib táty že jim zařídí odklad cvičení! Pro něj to byl jeden hovor s kámošem - náčelníkem OVS! A ne jak dneska že si drzouni řeknou 500,- za montáž a demontáž pračky aniž něco spraví a ještě 200,- a cestu! Kde to jsme? A když jsem pak na vojně utek a prohlásil se za odpůrce režimu, tak kontráš tátovi hrozil, že mu prej jeho styky o kterých ví nepomůžou a já pudu do Sabinova. A vidíš - hovno! Plukas v plzeňský VN -náčelník psychiatrie sympatizoval s tátou a ne s těma komoušema:) Navíc tátu jistil Jindra Černý - bývalý generál a člen ÚV co tam měl na starosti "cenzůru odborné zemědělské literatůry" a sám se tomu svýmu úkolu posmíval:)) Tak ta moc byla dobrá, jenomže ty kecy nudný okol co člověk musel poslouchat! Já jako kluk řek že Němci měli hezčí uniformy než Rusáci a babička přiskočila a dala mi facku a Havelkovi se za mě začala omlouvat ty vole! Havelka byl ten dobytek co tátu dostal z partaje totiž. To mi řekla až později. Já měl na tu kurvy komoušský vztek! Já se budu bát říkat co si myslím kvůli nějaký kurvě komoušský udavačský? To zrooooovna! A tak jsem tuplem povstal a stal se jako kluk stoupencem pana Hitlera. A snil že po puči jednou tu ty komouše včetně Havelky osobně pověsím! A pak budu diktátorem a vohnouti se mi budou klanět jako ten esenbák v Piešťanech mýmu otci.

   Smazat
  16. Rusko ma zhruba okolo 7-8% populace islamistu vseho druhu a podruhu...

   Smazat
  17. No konečně v tom máme jasno. Z té žumpy to tady smrdí havloidní potomek zelenýho mozka.

   Smazat
  18. 11:31 - co je "havloidní"? Pokud je to něco proti vám tak kdykoliv! Ale radši bych někoho víc od rány! Třeba jako byl pan baron Roman Ungern von Sternberg, kterej komoušský prasata stahoval zaživa z kůže a z preparovaných hlav jejich zkurvenejch matek si nechal vyrábět ozdoby do stanu ...

   Smazat
  19. Ubohý pedofilně sadistický chrchle.

   Smazat
  20. oprava: vrhla

   Smazat
 6. Několik postřehů. Zaujalo mne, že snad všichni příslušníci OMON byli vykrmení, jako prasata. Na rozdíl od řadových policajtů.
  Ty švédky předvedly příklad hodný k následování. Když už nesměly tomu kreténovi ustřelit palici, to jim ještě nikdo nevysvětlil, že chlapa, i v rauši, spolehlivě zastaví kopanec do koulí?
  Být migrant, kterého od trestné činnosti odrazují opletačky se zákonem, po této scéně by ze mne spadly všechny obavy.

  OdpovědětSmazat
 7. At zije Trump a jeho rodina -nas vzor a vudce
  Honolula co ho lula

  OdpovědětSmazat
 8. Co dělá redakce NR - chrní? Protože kdyby četli tyhle prasečí a oplzlé "diskuze" museli by odstranit všechny! Jak se na NR dodržují pravidla diskuzí? Aby byli slušní čtenáři nuceni číst ty žvásty oplzlých, úchylných a nemocných prasat - to snad není myšleno vážně! To se opravdu nebude odstraňovat nic? To tady mají opravdu všichni ti prasáci možnost se exhibovat se svými deviacemi? Už je to horší než novinky a to je co říci.

  OdpovědětSmazat
 9. Hovnomete (18:45,16:46 atd.) na Tebe se ani nedá slušně reagovat, Tobě se rozumný člověk musí jenom smát a politovat Tě. Nedostal jsi po hlavě pomlázkou? Také nasraný, ale Tebou V,J,Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1.28 Máš naprosto pravdu , jsi nikdo, jen sprostý ubožák. Komunistický vřed V.J.Horák

   Smazat
  2. V.J.Horák asi bude dobře toho fašistického zmetka ignorovat on má radost když může nadávat když mu nikdo nebude odpovídat ono ho to omrzí

   Smazat
  3. 22:38 - je to tak! Až vyříznem vás, rusácko-bolševický vředy, zaměříme se na čínskej psožravej sajrajt ... na planetě je bordel k úklidu na tisíc let dopředu, neboj!:)))

   Smazat
  4. 22:38 Ty si mykáš? Jinak nevím, kdo by vzal do party takový hovado, nebezpečné samo sobě, natož ostatním bratrům v triku:o))

   Smazat
  5. 9:37 - Bílá rasa ty zmrd vobřezanej míšeneckej! Rasozrádnej hmyze! Na tebe je i cyklon B škoda - takový zpoplenit zaživa!

   Smazat
 10. Lejensrk (19:16) na Tebe se dá jen neslušně ragovat. Tobě se může smát jen nerozumný nelida a pochválit Tě (svůj k svýmu). Dostal jsi po nehlavě (ten vřed co ti mezi těmi rachiticikými komoušskými ramínky vyrašil se tak nazvat nedá) pomlázkou. Nenasraný Nikým. Nikdo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:28
   Ussacký kouřící hovno nebe se dotýkající.....to se má havložumpa a JandoPutnovo jovnoty čím chlubit!!!!!;-)))

   Smazat
  2. 19:41
   Russácký zmrzlá sračko, pekla se dotýkající ... to se má zemanžumpa a FalmerPutlerovy bezhodnoty čím chlubit:)))

   Smazat
  3. 7:12
   Ty malomocnej kokote z pomocný školy,ty seš stejnej vožrala a zmrd,jako byl ten podělanej geront Havel....a teď jdi na dýmku míru k k JandoPutnovo mozku....mezi nohama!!!!!;-))))

   Smazat
  4. 10:07 - co máš furt s tím zpěvákem a s tou sviní kremelskou? Umíš ty hovno z rusácký lejnolíhně vůbec nějaký jiný slovíčka než "chujmer debilovič" "JandoPutler", "Havlobadnerský, "lejnlhavárník" - se pochlub xinde zmrzlej co máš ve slovní zásobě, chcíplotino rusácká! A hlavně vo co ti go ty zkurvenej nedomrde z rudý kundy! Proč netáhneš do zkurvenýho rusácka ty hovado! To tě mám snad nejdřív i s celou zkurvenu famílijej degenerantů voddělat a poslat tam jen vaše vypreparovaný mrchy? Neb co? Tady vás nechcem! Proto jsme vás neporazili, abyste mohli z vděčnosti sloužit, mrzáci zkurvený! Tak služte, nebo se odklad porážky zruší!

   Smazat
 11. No, už by bylo na čase,aby redakce stanovila nějaké mantinely.Diskutující by se asi měli na stránkách zaregistrovat. Předpokládám, že na tom pracují, když vidí tuto spodinu národa, co sem leze.Lidé sem raději nepíší (a dle mého jich nebude málo,jelikož se na něm hned vyřádí tato individua.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymnímu 19. dubna 2017 0:04: Mazat leda opakované s vulgaritami, pokud není narušen sled. Jinak by zmizel obraz reálné společnosti a reakcí na rozmanité podněty oknem tohoto blogu. Jsou to cenné informace. Registrovat? Domníváte se, že by neubylo na pestrosti? Domnívám se, že právě tak, jak tento bog je, je nad jiné demokratický. Jsou racionálnější prostředky, jak diskuzi kultivovat. Všímejme si.

   Smazat
 12. Ja jsem nebyl na tomto clanku, a ja jsem NENAPSAL
  18:58 !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 13. Jistě je již pozoruhodné, že v souvislosti s islámem se pro Západ stává Rusko evropskou zemí. V jiných souvislostech Západ Evropou myslí jen EU. Rozpředly se hádky diskutujících co kdy a komu ukradl a v tomto směru by bylo možné jít u nás dost daleko až do středověku - a skončit v době současné - kolik bilionů tvrdé koruny bylo rozkradeno "sametovou revolucí". Boží mlýny... a tak i jednou kapitalismus skončí i u nás zase znárodněním, v to nutno doufat. Nezdá se, že je možné, aby člověk přežil na Zemi v současném systému vzájemné nerovnosti, který je udržován silou moci, silou zbraní a masovým vražděním.

  OdpovědětSmazat
 14. No prokristapána -to je děs. Diskuse čtu proto, abych se dověděla rozumné názory,se kterými se mohu ztotožnit nebo třeba i rozdílné od těch mých, ale to co byla předvedeno tady, to nemá pojmenování. A to prosím ty zjevné sprosťárny přeskakuji!Takhle mohou myslet ( je to opravdu "myšlení"?) a vyjadřovat se jen lidé nemocní. Zaplať bůh, že jsem se nikdy s nikým takovým osobně nesetkala, a to mám za sebou opravdu dost dlouhý život.Takže si myslím, že přece jen většina národa jsou lidé slušní a tady se dostala ke slovu mimořádně odporná skupina frustrovaných a záměrně škodících pisálků. Souhlas s přisp. v 10,11.

  OdpovědětSmazat
 15. Věro Nedvědilová, ona to může být petologie, zrovna tak provokace. Příběh onoho důstojníka, "doživotního" majora není tak úplně vyloučen, okrajová znalost nějaké té praxe tam existuje. Jenže, je téměř vyloučené, že by dopravka salutovala před důstojnickou knížkou jakéhosi majora, natož "Čehúna". Praxí byl opak, dopravák, vesměs s potěšením, zaznamenal identifikaci, přestupek, věc nechal důstojníkovi podepsat a záznam odevzdal. Měl body. Záznam putoval na útvar a dotyčný měl nejméně minus záznam a tomu byli důstojníci víc než neradi (mohlo to brzdit postup). Zašmudlat to příliš nešlo, protože existovala nepřerušitelná papírová stopa. Ovšem, tak jak je to v diskuzi popsáno, ČSLA a velitelský sbor to docela sugestivně špiní. To by hloupé nebylo. Z KSČ vyškrtnutých a vyloučených při prověrkách za rok 1968 jich v armádě ponecháno zrovna moc nebylo, když, tak takoví chodili kanálama. Dost jsem i z civilu, bez interesu, do těch poměrů viděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento popis příběhu zní normálně a možná se tak i stal. Normální ale není to hovado co ho tady poprvé prezentovalo. Pro takovou kreaturu musí mít slušní lidé jen opovržení.

   Smazat
  2. Ty víš totální hovno, jenom žvaníš! Když otec jezdil vožralej v uniformě, tak na parkovišti na sídlišti zrovna procházel místní esenbák a kontroloval kliky - jestli maj lidi zamčený auta. A táta vystoupil z vozu, nametenej a máv na esenbáka a povidá mu: "Hele Otíku, na mě se ale úúúplně vyser ... já se dneska krapet prdnul". A ten jen přilíp ruku ke kšiltu a pokračoval v obchůzce! Vo žádnej bodech nebo co tu žvaníš za srágořiny nemohla bejt ani řeč! První kdo si s otcem trouf mluvit krapet spatra byl ten kontráš můj na vojně! A hrozil otci že mu prej styky na ÚV o kterých vědí nepomůžou! A zmejlil se. Tragedie nastala až po Plyšáku! Otec se hlásil do rehabilitačního řízení, ale neuspěl s tím. Babička mu říkala - "vidíš, to máš žes sedal na dvou židlích!" Ale táta na to: "Ale hovno hovno, milá venkovská huso! To je tím že v tý komisi byly ty samý kurvy který mě z tý partaje před lety vystrnadily!" ... tak asi tak, vy houňousci, jak by řekl táta:)

   Smazat
  3. Tak to mluví za všechno. A jak je dnes v Bohnicích?

   Smazat
  4. Nějaká další komoušská díra? Bombardovat! Ale Kreml má přednost ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.