Reklama

.

.

pondělí 10. dubna 2017

Likvidace "likvidátorů" SBU: pro Petrova začalo odpočítávání

Dmitrij Rodionov
10. 4. 2017     zdroj
Ministerstvo státní bezpečnosti (MSB) Doněcké lidové republiky nazvalo jméno objednatele vražd vůdců domobrany Arsena Pavlova (Motorola) a Michaila Tolstych (Givi). 6. dubna to sdělila mluvčí rezortu Marija Petrová. Je jím hlava departementu kontrarozvědky SBU Alexej Petrov. Podle zástupkyně MSB jsou ve struktuře departementu kontrarozvědky SBU zvláštní oddíly, které vedou "teroristickou válku" proti Donbasu. A byly tyto jednotky vytvořeny za finanční podpory USA.


"Víme, že Alexej Petrov byl jako zástupce náčelníka kontrarozvědky SBU odpovědný za formování a působení těchto jednotek, včetně přípravy diverzních skupin k provádění teroristických akcí na našem území", prohlásila zástupkyně MSB.

Kromě toho, jak řekla, 14.února 2017, krátce po atentátu na Giviho, prezident Ukrajiny Petr Porošenko jmenoval Alexeje Petrova vedoucím departementu kontrarozvědky "za jeho zásluhy pro ukrajinskou vládu, které jsou podle zástupkyně MSB ve skutečnosti zločiny proti republice". Tato skutečnost, jak uvedla Petrová, svědčí o tom, že "Petr Porošenko schvaluje osobně vraždy občanů DLR".

Řekla také, že nyní Petrov nadále koordinuje promýšlení a realizaci akcí proti obyvatelstvu Donbasu. Post hlavy departementu kontrarozvědky mu umožňuje přímo koordinovat operace s předsedou SBU Vasilijem Gricakem a zástupci Washingtonu.

"Ministerstvo státní bezpečnosti DLR vyvine veškeré úsilí, aby zabránilo pronikání dalších skupin teroristů na Donbas a aby také pohnalo k zodpovědnosti viníky ..., včetně Alexeje Petrova", slíbila zástupkyně MSB.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

17 komentářů :

 1. Americká mírová holubice lítá i na Donbasu? To přece není možné, vždyť za vším stojí Putin! V rádiu a TV to slyším každý den. Ať žije Porošenko, ať žijí mírové sbory banderovců, zachránců Ukrajiny!

  OdpovědětVymazat
 2. Proč Rusové nezačnou také něco financovat, třeba v Mexiku?

  OdpovědětVymazat
 3. Když něco myslíš sarkasticky, dej to do uvozovek! Jinak vypadáš jako negramotný vůl, vole!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jan sladký10. dubna 2017 23:12
   Mam stejný názer jako přispěvatel 21:19.
   Tedy ohledně ironie a úvozovek.
   Václav

   Vymazat
  2. Správně ! Pro ty méně chápající.

   Vymazat
 4. největší odpad na zeměkouli usa ve všech špinavostech mají prsty

  OdpovědětVymazat
 5. Těším se jako malý Jarda na Vánoce až skončí Ukrům u nás vízová povinnost. To se ještě pobavíme! Vivat Zaorálek! Vivat Sobotka!

  OdpovědětVymazat
 6. pro 23:30 je zajímavé, že jsi takhle nejančil, když EU povolila bezvízový režim třeba Hondurasu. A nebo asi tak 30-ti dalším zemím, z nichž mnoho je na zcela jiné kulturní trajektorii , než my a než třeba nám velmi podobní Ukrajinci.
  A nebo jsi tak zasedlý na Ukrajinu ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:33
   hlupacku
   zjisti si co to ve skutecnosti ten "bezvizovy rezim" pro ukrajince v realite znamena...:) :) :) a pak freneticky kvic...

   Vymazat
  2. Porovnání Ukrajiny a Hondurasu ve smyslu bezvízového režimu a jeho důsledků pro nás svědčí o jisté mentální nedostatečnosti, ne-li omezenosti diskutujícího.

   Vymazat
  3. 04:02
   já moc dobře vím, co to znamená. Že Ukrajinci s biometrickým pasem nemusí žádat víza.. no a ?
   To občané Hondurasu a nebo Černé Hory taky nemusí žádat. A nebo Albánie a nebo Srbska. A co ?

   Vymazat
  4. pro 04:02
   já moc dobře vím, co to znamená. Je to jednoduché - Ukrajinci s biometrickým pasem nemusí žádat víza.. no a ?
   To občané Hondurasu a nebo Černé Hory taky nemusí žádat. A nebo Albánie a nebo Srbska. A co ?

   Vymazat
  5. Nadáváte si zbytečně.Nikdo z vás neví,co
   jsou Ukrajinci zač.Je to ta nejhorší lůza,
   která byla členem SSSR.Poznal jsem to při
   svých častých cestách na východ do Ruska
   a na Ukrajinu.Ani Kazaši nebyli takové
   svině,jako Ukrajinci.
   Petr Majevský

   Vymazat
 7. pro 23:33
  Nevím, kolik je tady přesně dělníků z Hondurasu, ale předpokládám, že žádný. Každopádně, jejich kriminalita je zde nulová. Na rozdíl od desítek tisíc legálních dělníků i ilegálů z Ukrajiny. A to, že bychom si byli velmi podobní s Ukrajinci si může myslet jen moron. Pokud víte, co to znamená.

  OdpovědětVymazat
 8. Jo jo , Soros se rozjel ve velkem . Brzy budem na rade i my.

  OdpovědětVymazat