Reklama

středa 26. dubna 2017

Mamontov: Spálenie Odesanov v Dome odborov riadili Američania. Nulandová všetko sledovala v priamom prenose

26. 4. 2017 Hlavné správy
Operáciu s cieľom likvidácie obyvateľov Odesy odporujúcich novému kyjevskému režimu 2. mája 2014 riadili kurátori z kyjevskej sekcie ukrajinskej tajnej služby SBU pod dozorom špecialistov z americkej CIA. Vo vysielaní talk-show relácie „Speciaľnyj korrespondent“ to povedal redaktor televízie „Rossija“ Arkadij Mamontov.


Podľa Mamontovových slov všetko toto v priamom prenose premietali pomocníčke ministra zahraničia USA Victorii Nulandovej, ktorá sa v tom čase nachádzala na americkom veľvyslanectve v Kyjeve: „O všetkom vedeli, všetko bolo rozpracované do konca. Mesto bolo pripravené na krvavý kúpeľ. Nemirovskij, gubernátor Odesy, Fučedži (zástupca náčelníka odeskej polície) mi všetko povedal – do vášho (odeského) oddelenia SBU z Kyjeva prišli kurátori z SBU, boli tam dvaja Američania z CIA, ktorí na všetko dozerali, všetko zaznamenávali. Nulandová v priamom prenose všetko videla na veľvyslanectve v Kyjeve,“ vyhlásil Mamontov.

Po odeskej tragédii, pri ktorej ukrajinskí neonacisti prišli do výrazne ruskojazyčného námorného prístavu Odesa, aby tam beštiálnym spôsobom zavraždili niekoľko desiatok odporcov majdanovej chunty a zástancov práv Rusov, v niektorých ukrajinských reštauráciách podávali miestni „uvedomelí národovci“ jedlá s názvami typu „odeská zapekačka“.

Kyjevská chunta zatiaľ nikoho z odeských masových vrahov nepostavila pred súd.40 komentářů :

 1. Vivat la Trumpetistán !

  OdpovědětSmazat
 2. CIA, Nulandová,... ještě ti tam chybí Soros, Rotchild, Mosad.
  Není ti Dvořáku trapné zveřejňovat takové konspirační bláboly? Těmto sprostým lžím a propagandistickým výmyslům říkáš "alternativní zpravodajství"? Nestydíš se?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vivat, trumpeto!

   Smazat
  2. 11:55
   Takže se ty chudáci upálili navzájem mezi sebou?????
   No ty se to máš v tý kedlubně dobře vymletý!!!!!!

   Smazat
  3. Pro A 11: 55 - Stručně a po pravdě. Jsi HOVADO!

   Smazat
  4. Anonymní 26. dubna 2017 11:55

   stydět by ses měl ty,ale to tě ti tvoji zparchantělí předci nenaučili,ty lidský lejno

   Smazat
  5. No ale Trump v ty dobe stavel kasina

   Smazat
  6. ... a Nulandová v té době stavěla Ukrajince do latě podle fašistické šablony! Pomáhal ji v tom silně Člověk v tísni, Štětina, P.Procházková, Schwarzenberk a další čeští "demokraté".

   Smazat
  7. Fašistický aktivista 11:55 si hraje na karatele alternativních médií. Docela legrace!!!

   Smazat
  8. Když čtu slova od 11:55, tak si kladu otázku, komu se rodí taková hovada, čím se živí, zda mají vlastní děti a pokud ano, co z nich asi vyroste. Neuvěřitelné!

   Smazat
  9. Pozri si ty hovado dokument YouTube ukrajina v ohni,

   Smazat
 3. Tak když to říkal jakýsi Mamontov v televizi Rossija, tak to asi bude pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bať, bať, přece to nebyla ČT

   Smazat
  2. A co kdybys tady přestal smrdět s těmi svými výlevy chorého vnitřku své lebky, který se v žádném případě nedá nazvat mozkem, spíš sračkou?
   To, že Nulandová prohlásila, že už investovali do
   Ukrajiny 5 miliard dolarů, to si raději nepamatuješ, co? A že tam vozila kufry dolarů, to také ne, že?

   Smazat
 4. Proto Lavrov opovrhoval slepici Nulandovou..

  OdpovědětSmazat
 5. tu budovu zapálily a hořící lidi co vyskakovaly z oken na zemi dobíjely kdo jse zastává těch špín tak je též špína

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:10 kdo tu budovu zapálil? ... kdo skákal z okna kdo koho dobíjel? ... ty jsi tam byl?

   Smazat
  2. 12:15 zastavas se vrahu

   Smazat
  3. Pro hovada - popírače ukrajinských zvěrstev:
   Všeobecně odsuzovaný výrok Bartušky, naším ministrem zahraničí dokonce ostře odsuzovaný jakožto výrok nepřijatelný, ve znění „Pokud se jim postavíte rychle čelem, jako to udělali třeba v Oděse, kde je prostě upálili, nebo v Dněpropetrovsku, kde je prostě zabili a pohřbili u silnice, tak máte klid. Když to neuděláte, tak máte válku. To je celé.” - nám přijde krajně nevhodný, nepřijatelný, mimo jiné a hlavně zásluhou dokumentace, ve formě řady příliš drastických fotek z míst tragického dějství. Také i proto je výrok provázen oprávněným všeobecným pohoršením.

   Smazat
  4. 13:00 já se nikoho nezastávám, to se pleteš. Já jsem se jen zeptal, jak to vlastně bylo, protože já tam nebyl. Ty mi na to odpovíš?

   Smazat
  5. 16.12 ano u domu odborů byli i Češi a Slováci, kteří byli očitými svědky, jejich svědectví je zaznamenáno, ještě něco?

   Smazat
  6. 12:15 16:12

   https://www.youtube.com/watch?v=Kcv8tYNoMRc

   Smazat
 6. "Pád WTC 9/11 a smrt tisíců lidí řídili Rusové. Putin vše sledoval v přímém přenosu. Vše probíhalo pod dozorem specialistů FSB"

  Tento žvást má asi podobnou hodnotu jako ten co tu publikoval soudruh propagandista Dvořák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. trumpeto, musíte se více snažit, chápu, že to s tou svou kedlubnou máte těžký, ale chce to více zápalu pro Ameriku i pro její dítě Banderostán

   Smazat
  2. Anonymní 26. dubna 2017 12:15

   věčná škoda že jsi tam nebyl taky v NY nebo v Oděse,jako škvarek by jsi byl platnej nějakejm červům lejnoši

   Smazat
  3. Navštívila nás smečka profašistických propagandistů a snaží se tu - mimochodem dost nezasvěceně a tedy i hloupě - obhajovat neobhajitelné. Za lhaní s eplatí, za špatné lhaní - jak tu předvádí ta svoloč - se platí mizerně. Polepšte se, holoubci, jinak se na tu vaši Banderovu Ukrajinu celý svět časem vybodne!

   Smazat
  4. nechte ho on je nemocnej

   Smazat
 7. Pučistické bestie v Kyjevě pod americkým a sionistickým vedením -sami z toho vrhu to udělali.(vybraná bestie Kolomojskij se o tom pyšně vyjádřil i o tom jak rádi se "nacionalisti -banderovci " k tomu nechali zneužít !než prohlédli lest a také proto budou odstraněni s cejchem "vinníka".Pravý VINNÍK je jiný.
  -jsou o tom záznamy na videích-jsou o tom fotografie účastných i víme KDO tleskal nejvíc!
  fuj tajbl smradi!

  OdpovědětSmazat
 8. 13:03
  Děkuji za připomenutí zmrda Bartušky, už jsem si nějak nedovedl vybavit to jméno. Ano to je připomínka přesná pro všechny ty zmetky jako toho v 12:15, kteří by nejradši vše co se týká upálení lidí v Oděse zatloukli. Je to hrozné, že náš stát se staví za vrahy z Kyjeva a netrvá na vyšetření. Dokonce se ani nijak zvlášť nevyjádřil k tomuto ohavnému činu. Dodnes je platné usnesení parlamentu o nutnosti vyšetřit střelbu na Majdanu, ale ani ta není vyšetřena. Důvod je zřejmý, vše ukazuje na provokaci pod falešnou vlajkou, proto to kácení stromů zasažených kulkami ze směru hotelu, kde pobýval i zmetek Štětináč. Proč náš parlament nic nedělá? Má pak jeho usnesení nějakou cenu? Je to k zblití a všichni ti všiváci, kteří podporují současné vrahy z Kyjeva si zaslouží minimálně stejnou smrt jakou jejich oblíbenci připravili těm upáleným v Oděse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...Nulandová,Kolomojskij,Porošenko,Timošenková/Celia Kapitelman,Kerry,Kuschner,Babiš, Brzezinski,Kissinger...atd.atd.Jak říkávala naše stařka z Hané:"Za každó sviňárnó hledé žeda...."

   Smazat
 9. Uplynul i nějaký ten čas, tamní souvislosti vyšly najevo do skutků, a tak by bylo dobré vyslechnout si dnešní názor na ty události od našich potentátů, kteří tam s takovou přičinlivostí jezdívali "povzbuzovat" ty oblbované a zneužité majdanisty.
  Třeba i jen ministra Zaorálka či EU činovníka Füleho. Co tito dnes říkají na všechny důsledky událostí, které tam před třemi roky s jejich vlastním (komsomolsky euro-atlantským) entusiasmem podněcovali? A na všechny nevinné oběti, materiální a morální škody, které tam ukronacisti mezitím stihli napáchat?? Co dělali/nedělali, aby k tomu nedošlo?
  Také i náš pan prezident (prognostik!) se už k tématu (jaksi) odmlčel. I ten měl v jisté době pro banderistánské porošenky, jaceňjuky, turčynovy a spol. dostatek pochopení a vlídných ocenění ...! Ještě i v době, kdy na východě umírali první lidi, nazýval toho ukr. prášila "Mírovým prezidentem"!! Nebo že by jen chybná prognóza??!
  Ptát se ovšem na cokoliv místních štětinů či karloidů nemá smysl. To jsou loutky bez přetvářky.

  OdpovědětSmazat
 10. Dobrý den pane Opluštil, možná bych dříve některá vyjádření Zemanovi odpustil ale dnes to již nelze tolerovat stejně jako jeho keci ke Krymu, kdy hovoří o anexi(určitě to dříve nebo později okecá, že anexe nemusí znamenat násilné obsazení, ale my mu to nebudeme věřit)Dnes to opravdu již nelze tolerovat a všichni by měli něco v tomto směru učinit.
  Ale proč píšu v článku od pana Ďoubalíka o Korei je video o vojenské přehlídce a na dalších upoutávkách je krom dalšího také debata z RF o Oděse, určitě zajímavé povídání s ostupem tří let. Na pozadí debaty probíhají záběry z Oděsy a jsou to děsivé obrázky ale určitě by stálo za úvahu zda by pan Doubalík nebo někdo tuto debatu mohl otitulkovat a aby se zde objevila, určitě by to stálo za připomínku těch dní a také by to možná mnohým otevřelo doteď zavřených očí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (14:03):
   Všichni, kteří hovoří o ruské anexi, jakožto aktu, který porušuje mezinár. dohodu, záměrně zamlčují souvislosti. To se u nás zdaleka netýká jen prezidenta. Ale zdaleka víc našich kavárenských karloidů .. drahošů. Všeho ražení.
   Mezi souvislostmi jde tedy o to, co všechno Krymu předcházelo! Totiž např. akce humanitárního bombardování Jugoslávie, poté nedodržení slibů o nerozšiřování NATO, o nešíření jeho zbraňových systémů na východ atd. ..., až k přípravě na zřízení US námořní základny v Sevastopolu. To totiž není jen otázkou "svobodné vůle" politické reprezentace těch zemí, které se později staly členy NATO. Tím byl také záměrně a výrazně vychýlen evr. bezpečnostní systém. A to proti Rusku a v jeho neprospěch.
   O majdanu a jeho dopadech na Ukrajinu raději ani nehovořit, stejně jako ani o snaze vyvolat otevřený konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem. I toto náleží do těch souvislostí! ...
   A také tím tito pokrytečtí "politici" vyjadřují své pohrdání svobodnou vůlí krymského lidu, který v referendu rozhodl o své svrchovanosti. A teprve až poté požádal i o své přičlenění k RF.
   Ale to jejich pohrdání je zprávou i pro nás, jejich potenciální voliče. Mohli by na to zavčas pomyslet!
   ---
   Snad si i pan Ďoubalík vašeho námětu povšimne, a snad bude mít čas, aby onen záznam i titulky vystavil na webu NR.

   Smazat
  2. Děkuji za odpověď pane Opluštil.

   Smazat
 11. 12:15
  Hovádko boží, blbé jako punštok, které není schopno, ani nechce, shlédnout ty spousty záznamů, protože je na to holt blbé jako Janda, je smutným obrázkem kam až může tupost, ubohost a omezenost sahat.

  OdpovědětSmazat
 12. Tak jako USA ovládají,cvičí vyzbrojují Talibán,Al-Kajdu,IS,tak ovládají na Ukrajině největší zabijáci Banderovce.

  OdpovědětSmazat
 13. Tato zpráva je převzata z březnového vydání deníku Al Ahram a mluví za všechno.
  Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl již v březnu t.r. autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod, řízený zahraniční tajnou službou.
  Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojáky v Iráku a později propuštěni. Jejich skutečná identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná. Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou pouze zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.
  Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic, navíc mají být až z 80% pologramotní. Příkazy a velení jde přes velitele skupin, které tvoří převážně obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat, kde budou umístěni. Jejich taktika má začít tak zvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejnému pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU. Toto je důkaz, že celý systém v EU je reprezentován vlastizrádci, jako je především Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní. Totálně zradili Evropu a nechali ji nepřipravenou na totální válku, vedenou z vnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu (kalifátu) (ISIS) v Evropě. Tak zvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již delší dobu působí.
  "Válka v Evropě už začala" prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu. "Toto je výsledek mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí", dodal.
  Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands. Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi, což má být začátek přenesení bojů z Blízkého východu do Evropy. Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z rána 5. 3. t.r., tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do oběda (5.3.) zablokovala několik desítek tisíc účtů, které komunikovaly neustále jen a výhradně přes roamingové partnery v Evropě. Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk, i ve Velké Británii.
  Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají, nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS.
  Mehmet Akhul je momentálně na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za jakých okolností bude propuštěn.
  Informace jsou čerpány ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.
  DO EVROPY NEJDOU ŽÁDNÍ ZOUFALÍ IMIGRANTI, PRCHAJÍCÍ PŘED VÁLKOU, ALE VÍTAČI NA NÁS POSÍLAJÍ BUDOUCÍ OTROKÁŘE A VRAHY, VRAHY NAŠICH DĚTÍ A VNOUČAT !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic nového...,signály o tom,co píšete jsou patrné už hned od začátku tzv.imigrantské krize a každý den se jen obraz dalšího,co se zde bude odbývat upřesňuje a vybarvuje.Jaký charakter imigr.krize již brzy nabere naznačuje i křečovité úsilí komise EU s odzbrojováním obyvatel v kombinaci se zprávami o objevených kvantech úplně nových střelných zbraní v řeckém přístavu (6.000 brokovnic turecké výroby + půl milionu 9mmluger nábojů),další brokovnice v kamionu v Terstu a více,než 10.000 útočných pušek Sig Sauer ve Španělsku...

   To,že je obyvatelstvo svými reprezentacemi,volenými i nevolenými,ale totálně zkorumpovanými,zrazeno a obětováno,je nade vší pochybnost.K jeho procitnutí z toho debilního konzumistického omámení evidentně těch cca doposavadních 500 za poslední 2 roky obětí islámského terorismu ještě nestačilo a proto brzy přibudou další a možná ani hromadné masakry a teror už tu letargii nezlomí,neboť podle volebních preferencí napříč celou Evropou se k žádnému posunu myšlení ovcí nedošlo...
   Bude to hrůza a spousta idiotů si neuvědomí o co jde,ani v okamžiku,kdy budou "košerizováni/halalizováni"....

   Smazat
 14. LIDÉ BDĚTE A NEBLBNETE !
  NE nelegální migraci!
  Mráz přichází z Bruselu!
  S EU do pekla!
  S USA na věčné časy do věčných lovišť!
  S kapitalismem do prdele!

  OdpovědětSmazat
 15. To by mně zajímalo, který z těch anonymů je Lojza Gregor z Lančova u Vranovské přehrady alias "Gregory". Lojzo nestyď se a přiznej se !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.