Reklama

.

.

úterý 11. dubna 2017

Mattis čtyři dny po úderu: Ranvej je vyřazena z činnosti. A zde jsou čerstvé záběry z místa (VIDEO)

Napsal a přeložil ea24
11.4. 2017   Eurasia 24
  Americký ministr obrany Jim Mattis si zřejmě neuvědomil, že od války v Zálivu uplynulo víc než čtvrtstoletí – a že lhaní už není tak jednoduché jako tehdy.
Než příště Mattis vydá další vítězoslavné prohlášení, měl se místo poslouchání svých podřízených věnovat spíše sledování „dezinformujících“ ruských televizí. Dozvěděl by se pravdu.
Americký ministr obrany v pondělí 10. dubna prohlásil, že syrské vojenské letectvo po pátečním úderu „přišlo o dvacet procent“ letadel (z celkových více než dvou set) a že „syrská vláda ztratila schopnost doplňovat palivo či přezbrojovat letadla na letišti Šarját“, jehož vzletová a přistávací dráha je „vyřazena z činnosti ve vojenském zájmu“.

Zde jsou čerstvé záběry ruské televize RT z místa útoku. Na jednu stranu ukazují přesné zásahy a průrazy několika „úlů“, na druhou stranu (od času 1:20) zachycují vyrolování a start stíhacího bombardéru Su-22:


video zde

60 komentářů :

 1. Rusáci jsou z toho naprosto v prdeli. Nemají žádný respekt a každý si z nich dělá dobrý den. Turci jim v klidu sestřelí stíhačku, "kámoš" Trump v klidu vybombarduje jimi chráněnou základnu :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trump jim nevybombardoval základnu v klidu. Upozornil je. Rusové tedy dohodu neporušili a nestříleli. Ale vypověděli dohodu o vzájemné toleranci letounů (nejen letadel, ale všeho co lítá). Ať to zkusí Američani (nebo některý z jejich poskoků) dneska. Nehledě na to, že výsledek této akce je naprosto tristní!

   Vymazat
  2. 12:14
   Tak hlavě nezapomeň cestovat americkými aeroliniemi
   Aerolinky vytáhly násilím muže z přeplněného letadla
   http://vool.cz/3OhnA

   Vymazat
  3. 13:06
   No a? Co to sem pleteš? Argument k věci nemáš?

   Vymazat
  4. Re (12:14):
   Mezi nesmazatelné (vele)úspěchy těch vašich soukmenovců jste opomněl přiřadit např. zločinnou válku na východě banderistánu, vč. sestřeleného boeingu na lince MH-17 (vaši náckové s US huny a jejich poskoky), ruský letoun s turisty nad Sinají (vaši džihádisti), Jugoslávii (vaši US huni a jejich poskoci), vylhaný Irák (vaši US huni a jejich poskoci). Jste proto zbytečně při zemi!
   Ty zločiny, které vám připadají tak oslnivé, však sahají k hranici nepřekonatelnosti.
   Tož tak dál ...

   Vymazat
  5. 12.14

   Jste duševně nemajetný, je mi Vás líto! Leč jedinci, Vašich "kvalit", si tento nedostatek neuvědomují!!!

   K vám, kterým mozek ještě "funguje". Uvědomujete si, že SS- TERORISTÉ, budují v Sýrii další svoji základnu? NIKDO JE TAM NEZVAL, MANDÁT OSN TAKÉ NEMAJÍ!!!! Jenže ty válečné zločince a masové
   vrahy mezinárodní právo NEZAJÍMÁ!!!

   K jejich válečným choutkám jim sekundují vlastizrádci, kteří by měli radši hrát ve filmech!!!!

   NEVOLTE VLASTIZRÁDCE A VÁLEČNÉ ŠTVÁČE!!!!

   PATŘÍ PŘED SOUD, NE DO VLÁDY A PARLAMENTU!!!!

   Vymazat
  6. 12:14 Okud máte informaci, že ta základna byla Rusy chráněná? Pokud vím, tak Rusko chrání jen své základny a ne syrské.

   Vymazat
  7. Na ty kuřbuřty od Jandy jako je ten z 12:14 nemá cenu reagovat.

   Vymazat
  8. Pane 12:14, vaše duševní postižení (rusofobie) vám zjevně zatemnila mozek. Zaprvé Turci Rusům nesestřelili stíhačku, nýbrž nevyzbrojený frontový bombardér Su24, zadruhé nevím, kde jste přišel na to, že syrská základna byla chráněná ruskými zbraněmi. Pokud vím, Rusové chrání pouze své základny raketami S300 a S400. Kromě toho vám asi uniklo, že v době, kdy proti Isil bojovaly USA se svými spojenci, tak Isil sílil a rozšiřoval své území, jakmile do oblasti vstoupilo Rusko, jejich území se začalo zmenšovat a v Sýrii jsou již téměř poraženi.

   Vymazat
  9. No ve třech bodech ti vysvětlím Anonymní11. dubna 2017 12:14, že jsi idiot nebo provokatér:

   1. Turci sice sestřelili Rusům letadlo, ale ve chvíli, kdy spolu nebojovali. Politicky za to zaplatili skutečně velkou cenu a zcela jistě má tato kauza vliv na to, že Turecko pomalu z NATO odchází.

   2. Trump nebyl, není a nikdy nebude Putinův kámoš. To tvrdí slouhové globální oligarchie. Ono už jen tahat do politiky tyhle vztahové guláše je známka kreténismu.

   3. Syrská základna Šarját nikdy nebyla chráněna Rusy. Rozebírat samotný útok je na větší formát. Takže jen velmi stručně. Efektivita toho útoku byla, jak to říct slušně, žalostná.

   Tolik k tvým třem stupidním blábolům.

   Vymazat
  10. Ze svých častých návštěv do emerické prdele jsi už naprostý dement. Tak si to hoď někde na stromě. Nikomu scházet nebudeš. Ani vlastní staré, s tou jsme se minulý týden tak nasmáli, až jsme z postele spadli.

   Vymazat
 2. Nevšímejte si ho (12:14), je to asi zde nasazený pracovník v cizích službách, všimněte si, že v případě kritických článků zde na NR vystupuje v diskusi se zcela stejnými frázemi a provokacemi a zpravidla je v diskusi úplně první, nedělá asi totiž nic jiného, je to jeho pracovní zařazení. Napíšu na závěr expresivně: "serte na něj".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:17 máte pravdu ale ty kecy jsou tak provokující

   Vymazat
  2. 12:23
   Pravda je vždycky provokující. A s politrukem se musí vždy souhlasit. Holt, pořádek musí bejt.

   Vymazat
  3. 12:25
   Hlavně že ussacký agresoři nelžou....až se jím od držky práší!!!!!

   Vymazat
 3. Bud rád, že jsou s toho zatím v prdeli. Až nebudou, tak budeme v prdeli všichni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi nemá cenu se s "tím" zabývat. Proč si kazit den marnou snahou "tomu" něco vysvětlit. Buď je to nějakej smrad, co se nudí ve škole, nebo dutoleb. Srát na "to" (něj). Chovejte se k tomu jako k lejnu u cesty - zasmrdí a vítr ho rozfouká. Občas se někomu přilepí na podešev. To je asi jeho největší majstrštyk, o který se snaží i tady.

   Vymazat
 4. Je zajímavé sledovat, jak se neustále množí ruské propagandistické články , které se snaží minimalizovat tu ostudu, co Rusové zase utrpěli.
  Nejen, že se nezmohli na protiakci třeba svým PVO, ale ani neodsoudili chemický nálet několik dní před tím a v očích civilkizovaného světa opět klesli někam k barbarům.
  Ani se nedivím Trumpovi, že se rozhodl si s nimi trochu pohrát.
  Jedním vrzem nejen , že zostudil opět ruské PVO, ale smetl ze stolu šachovou Putinovu hru a začal úplně jinou, podle svých pravidel.
  Rusko snad už pochopí, že podporou Asada akorát ztrácí své pozice v Syrii - a bude to ještě horší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havloide,máš v tom trochu zmatek,ale nebudu ti to vyvracet,žij si dál svým americkým snem....

   Vymazat
  2. Anonymní 14:09
   Správně.
   Takoví mají strach Ruské pravdy,až se chytnou do vlastní léčky,pak bude zle.
   Kdo tvrdí,že všechny Tomahawky měli letět na to letiště,právě ty co letěly jinam,byly zneškodněny.

   Vymazat
  3. 14:23
   To je jako by to komentoval ten vochlasta,vlastizrádce,udavač a nemakačenko Venca Lahváč Havel......nejsi ty jeho velkej pravdomluvnej ussáckej obdivovatel???

   Vymazat
  4. 14:25 on je chrclova zachráněná nikotinová spermie, takového blba tu chovancova skvadra vystavuje. Kdyby nebyl taková hňup, tak by věděl, že jeho chrabrá us-teroristická armáda vystřelila 59 tomawavků '(podle informací Pentagonu) a cíl zasáhlo jen 23 a 9 civilistů. Tomu se říká úspěšnost, to musí plátci daní v us uslintávat, pussy 14:02. Kde asi skončil zbytek střel? Tobě to ovšem nedojde, nikdy.

   Vymazat
  5. Jak by se mohli zmoct na protiakci pomocí svých PVO, když tam žádné PVO neměli. Je s podivem, že se mezi námi stále najdou tak neuvěřitelně naivní a hloupí lidé, kteří uvěřili propagandě o řezníkovi Asadovi a jeho sarinu. Každému alespoň mírně podprůměrně inteligentnímu člověku musí být jasné, že Asad neměl žádný důvod k použití chemických zbraní proti vlastním lidem, když musel vědět, že by si tím nesmírně uškodil a poštval proti sobě celou světovou veřejnost. Koneckonců i v roce 2013 už Američani Asada bez důkazů obvinili z použití chemických zbraní a později se ukázalo, že je to lež. Takový útok evidentně mohl posloužit pouze USA.

   Vymazat
 5. 14:02
  Ještě zajímavější je číst a hlavně poslouchat ty havlobanderovskoussacký pravdy....až se těm lejnolahvárenskej pravdomluvům od držky práší!!!!!!
  A rakle pravdomluvný jsou USSA PD TOHO OMYLU KDY VZNIKLY!!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. Jak Iran, tak Rusko rekli, ze v pripade dalsi americke akce v Syrii napadnou Ameriku, nebo jeho spojence.
  Ktereho spojence ? Vsem je jasne, ze to bude Israel.

  Alternativni media tvrdi, ze Isralel si chce Syrii rozporcovat a podelit se Saudskou Arabii, Tureckem a s Kurdy... Kushner dal Israeli $ 20 millionu zato, aby jeho jmeno bylo v nazvu nejake nemocnice v Israeli.
  On je vlastenecky orthodoxni Zid . To mu nemuzeme mit za zle, protoze vetsina Cechu jsou take vlastenci.
  Utok na Syrii je strategie, ktera ma hodnotu pro Israel, ale nema nic hodnotneho pro zajem Ameriky.

  Cela situace dnesnich dnu, je VELMI podobna dnum ve starem Rime, kdyz se oligarchie (Pompey) a Caesear zacali fackovat.
  My se stale tocime v kruhu.

  Panove, kdyz uz je rec o Rimu, tak je nutne vedet ze
  12. dubna byval festival CERIALIA ! To znamena hon na lisky, hrabose, parazity a vubec vsechny politiky spadajici do teto kategorie. Kdyz uz se tocime v tom kruhu, tak dodrzujte stara rimska pravidla. Vzdyt mate % jejich krve. Z opice je pouze MALA cast lidi chodici po Praze. Ahoj
  nick HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
 7. Zmizel mi velky prispevek o politicke sitaci v Bilem dome.
  t.j. zbytecne sem chodit.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Panove, vam je mnoho veci ZAMERNE utajovano !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 9. To co je fanaticky mazano, je mazano zamerne, aby s vami mohlo byt manipulovano.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Davide, dovolím si dotaz. PROČ při ověřování toho, zda je někdo "robot", používáte fotografie ze ŘÍŠE ZLA?? Nestačí, že v televizi jsou HODNĚ často filmy, které vznikly v SS????!!!!

  Moje přítelkyně říká: "Být Američan je diagnoza"!!!!

  Musím se na fotky z tohoto agresivního a teroristického státu dívat i tady????!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rudý idiote, ano, musíš.
   Zřejmě při své nekonečné tuposti netušíš, že i tyto ruské propagandistické stránky běží na paltformě Blogger od US megakorporace Google. I ono ověřování je Google systém. A ty místo abys děkoval Amíkům, že si můžeš číst tady ty kraviny i pod ně psát svoje debility, tak ještě na Amíky nadáváš.

   Vymazat
  2. 15.57

   UBOHÝ HULVÁTE, jsi PŘESNÝ vzorek příznivců SS.

   Stádo nevzdělaných ubožáků, kteří umí vyjmenovat jen členské státy SS!!! Na to, aby složili maturitu, jim stačí znalosti žáků našich devátých tříd, případně musí umět hrát košíkovou!!!

   Kdyby nebylo bývalého SSSR, skončil bys v plynu, mi ostatní v trestních táborech!!!

   Jedinci Tvých duševních "kvalit", to nemá smysl vysvětlovat!!!!

   Tedy: "Neházejte perly sviním, nebot ony je zašlápnou do země a obrátí se proti vám!"

   S hulváty a jedinci duševně nemajetnými, NEKOMUNIKUJI!!!!

   Vymazat
  3. Ty prostý nerudý idiote bez chuti a zápachu 15:57 - Google nevymysleli tvoji milovaní Američané, ale Google-team, v kterém jsou lidé skoro z celého světa. Američané mohou jen podobné týmy platit, protože stahují z kůže zbytek světa. Až ti to dojde, ty užitečný imbecile, přestane ti třeštět hlava a dáš konečně slušným diskusím pokoj. Do té doby si nezasloužíš nic jiného, než zákaz vstupu do výměny názorů mezi slušnými lidmi.

   Vymazat
  4. 17:13
   Než vymýšlet takové kraviny jakou si právě sesmolil tak raději drž hubu. Děláš ze sebe hňupa ještě většího než jsi, ty Google-teame.

   Vymazat
  5. Google je podvod a mel by se stydet

   Vymazat
  6. 15:57 nevím, jaké charakteristiky platí pro množinu „rudých idiotů“, ale risknu to. Třetí velkoněmecká říše byla v rámci Evropy technicky, technologicky, životní úrovní i stavem armády daleko před všemi ostatními. Jak nelze popřít, tato skutečnost nic nevypovídala o morálce vedení onoho státu a nelze nijak popřít, jak to s tím tehdy „vedoucím“ státem dopadlo. Z toho mi vychází alespoň trocha optimismu.

   Vymazat
 11. Preklad z naseho internetu o kterem nejaka primitivni SVINE uzna, ze z nejakeho duvodu je vam nevhodny, je automaticky smazan.
  Vase "autority" maji NASRANO v hlave, kdyz s tim nic nedelaji a dovoli to, protoze vy potom nemate nejmensi poneti co se deje.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. Vy zijete v takovem informacnim temnu v jakem jste zili za Hitlera a Gottwalda.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 13. Vy jste systematicky pripravovani na celozivotni otroctvi a na SLAUGHTERHOUSE (jatky) pro benefit tech, kteri vas manipuluji. Vy jste k tomu vychovavani.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 14. Vy nevite a nikdy vedet nebudete, ktera skupina, (v Americe) je pratelska skupina vuci vam Cechum a ktera je nepratelska a silne nenavistna.
  NENAVISTNA uz z toho duvodu, ze se snazite myslet samostatne.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl.Víme!Žádná!Američani nemají přátele
   a mají rádi jen toho,kdo jim přikyvuje.
   Ostatní jsou jejich nepřátelé.Tak nás
   neoblbujte!Máme svých blbců dost.
   Petr Majevský

   Vymazat
 15. 15:57
  Ahoj Pepi iPhone IBM Google Vyskoč, no já už jsem měl za to, žes to vzdal, tedy tu diskuzi s těmi rudohnědými idioty! Welcome back, už je tady zase sranda!

  Pepi, už ses dneska vyřádil? Já jen, že by sis uvařil na ruském plynu kafe, zklidnil se, a pak natankoval benzin z ruské nafty a vydal se na horák. Byl by tu klid, dneska už jedeš jako dráha.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pepi Vyskoč byl pro sprostotu a nadávky smazán.

   Vymazat
  2. Plyn nepoužívám, na kafe mám kávovar a ropy se z importuje jen cca 55% a tento podíl se každým rokem snižuje. A horák na benzin opravdu nejezdí. To si s něčím pleteš, lojzíčku :-D Nebo i ten horák má být z Ruska?

   Vymazat
 16. Vase oficialni media s vami jednaji jako s BLBECKY a uskostlive strezi, co je pro vas vhodne a co neni.
  Kdyz prelozim co se mezi americkymi autoritami deje a co mluvi, tak je me to smazano, hned jak to sem prijde.
  Vas CENZOR j opravdu intelektualni zmetek, ktery se na svoji pozici dostal NEPOTISMEM.
  Tento primitivni blb nepozna, co je dulezite pro kazdeho z vas vedet.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechte už toho, Honolulu. Vás tu nikdo nemaže. Leda, že se skrýváte za anonymitu bez nicka a sprosťačíte a urážíte.

   Vymazat
  2. Lzete zase Dvoraku! Honolulu je zde systematicky mazan. A to je JEDINY ktery sem pise neco co ma cenu cist.
   Vy mazete jak divej, sproste nadavate lidem do magoru a mazete

   Vymazat
 17. Pane Dvorak, ja jsem popsal rozpolozeni sil v Bilem dome a co se tam deje.
  Bylo to prevzato z internetu alternativniho, a to co se tam deje, bude mit dopad na Evropu, jako kladivo na hlavu kazdeho obcana. Bylo to smazano a hodina prace, byla na hovno. Kdo to maze ? Kdyz to nemaze nikdo v Americe a ja to zde volne ctu.
  Jsem pouze MESENGER , posel, prekladatel, ktery hlida veliciny politickeho zivota v Americe. ZNAM JE VSECHNY !
  Vim co chteji.
  Dostanu zlost, kdy mi nekdo zabrani, aby to Cesi vedeli.
  Jednou se probudi ve valce v Evrope a nebudou vedet od kud vitr fouka - jako casto nevi nic.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážený,
   vás tu z naší redakce nemaže nikdo.
   V.D.

   Vymazat
  2. 16:51, to jsi tak nemoznej ze si neumis zkopirovat sve blafy a v pripade "smazani"je opetovne vlozit? Je to jednoduchy jak facka. Taky mi par prispevku zmizelo tak to delam stale. Zabere to par sekund, ale ty asi nejsi moc computer savvy, huh? To bude vekem....

   Vymazat
 18. Co napisi to podepisi ! Ja mam paterer a nejsem hrbaty.
  Uklidnil jste me pane Dvorak. Mate zasluhu na tom , ze budu gentleman i kdyz mam radej divoke americke ulice, negentlemanske.
  honolulu
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu jdi už konečně do prdele. Jsi provokaté. Snažíš se rozbít diskusi. Jednou si od nás utek tak se sem navracej ani na naších stránkách.
   Václav z Plzně

   Vymazat
  2. Tak plznivce se neplet do diskuzi o Americe

   Vymazat
  3. 21:16
   Jdi do hajzlu ty i s tou ussackou propagandou ty mamrde bezpohlavní!!!!!

   Vymazat
  4. 21:16
   Magore , já si to mohu dovolit, nás hrdiná Us
   air force vybombardovala měsíc pře koncem války a zničila průmyslový podnik a zabila spoustu obyvatel. Nemám nic proti prostým vojákům, ale politici byli a jsou stejné svině jako v roze 1945.
   Václav z Plzně

   Vymazat
 19. V kratkosti.
  president = progmatik.
  Jared Kushner = Globalista a representant Ortodoxnich Zidu. Prosadil utok na Syrii.
  Steve Bannon = nepritel Kusnnera a Nacionalista.
  NEchtel utok na Syrii.
  Rience Pribus = odstranen.
  Jeff Sessions = pristi obet Globalistu.
  Genaral Flynn = drivejsi obet Globalistu.
  Ann Coulter = nepritel Globalistu.
  Seth Rich = Zabit globalisty.
  Joe Scarborough = Agent Kusnera v mediich, nepritel Bannona a Nacionalistu.
  Chris Christie (governor) dal zavrit fotra Kushnera.
  Nikky Haley = ozvena Globalistu

  Mam jich jeste 20, ale nekdo to smaze, tak ahoj, jdu si namocit koule do teple vody.
  Prijdu vyrovnan.
  honolulu = informovana klepna = analytik mocenskych boju.
  TO JSEM ZVEDAV, JAK TO ZDE BUDE DLOUHO !

  OdpovědětVymazat
 20. Souhlasim pitomce, 18:25 - ja vas provokuji k mysleni.

  Zapomel jsem se zminit, ze Plzen mela reputaci nevzhledneho spinaveho hnizda , ktera produkovala nemyslici hlupaky.
  Dokonce i universita, tam vznikla pro hloupaky.

  A pan Dvokak rikal, ze se tady mluvit sproste NEBUDE !
  Protoze jsi z Plzne, tak neumis rici prdel spisovne ?
  Zaptej se pana doktora, ty nevzdelanej hlupaku, Vasku z Plzne.

  Prave jsem si na neco vzpomel !
  Zde je dalsi tajna informace !
  Dulezita pro kazdeho.

  Kdyz se vam narodi blbecek, nezoufejte ! Poslete ho do nejlepsi americke university, ale musite dat donaci. Million je zaklad.

  Zde vidite, ze moje informace jsou prinosem kazdemu.
  I Vaclav z Plzne muze byt doktorem.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Plzeňská universita je i pře svou špatnou pověst vysoko nad běžnými univesitami US . Ty se nemohou rovnat ani naši středním školám ty uhobá zrůdo která se můžeš maximálně rovnat s bratry Mašínovými. A Plzeň je vskutku hloupé město ktéré staví pomníky osvoboditelům, kteří přišli až když byla německá posádka odzborojena a poté předána ami vojákům. Poté nám Amíci zakázali jet na pomoc bojující Praze. Tak ty idiote už konečně přestaň žvanit a plivat jedovaté sliny.

   Vymazat
 21. Proc ale platit million, aby nejaky blbecek z Plzne byl doktorem, kdyz zakoupeny diplom ve Vidni na Gurtlu je daleko lacinejsi.
  Kdyz moje informace pro vas nejsou oceneny , tak si adresu na zakoupeni diplomu najdete sami.

  Prave jsem mlcenim znicel karieru blba z Plzne.
  Amen "dr." honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už aby byl s tebou i s USSA NAVŽDY AMEN!!!!!

   Vymazat