Reklama

středa 5. dubna 2017

Náš stát je vážně nemocný, bez zásadní změny terapie mu není pomoci

Jaroslav Tichý
5. 4. 2017                Czechfreepress
Náš stát je nemocný, jeho nemoc bez naší společné pomoci může být smrtelná. Za posledních cca 25 let v něm bylo rozvráceno vše, často i to, co fungovalo. Zdálo se, že k tomu došlo díky tomu, že pod heslem „odborníci na svá místa“ vetřeli se na vedoucí místa diletanti, hochštapleři, lidé, kteří nikdy nepracovali, žvanilové, kariéristé. A v neposlední řadě často i zloději a defraudanti. Využili prostě příležitosti a nepozornosti většiny z nás.


Při detailnějším vyšetření pacienta ale zjistíme, že příčiny této nemoci jsou hlubší. Z možná lehce nemocného prohlášeného za pacienta byl záměrně vyroben těžce nemocný s naordinováním naprosto špatné léčby „zahraničním specialistou“. A to v době, kdy jsme ještě nadšeně vítali každou iniciativu ze Západu nám pomoci. A důvod? Snaha tohoto zahraničního „lékaře/odborníka“ dostat pacienta, tedy náš stát a jeho obyvatele, zcela pod svoji kontrolu a závislost. Na něm a na jeho lécích, které bez ohledu na zhoršující se výsledky léčby setrvale ordinuje. A aby toho nebylo málo, tento cizí „lékař“ nás po dobu upoutání na lůžku připravil i o značnou část našeho majetku, o zbytek nás připravili naši spolubydlící v domě. Zbavil nás též imunity (potravinové soběstačnosti) a učinil nás závislým na svých „lécích“ (dotace z našich peněz odváděných do jeho pokladničky). Většina z nás tehdy ještě netušila, že jde o pomoc „zatlačit nám oči“.

Již dávno mu nevěříme, naše podezření, že nejde o náhodu nýbrž o úmysl z jeho strany, se stalo již jistotou. Chceme ho proto opustit a vrátit se k léčebným prostředkům, jež se nám osvědčily v minulosti. V tuto chvíli se proto tento zahraniční „lékař“ uchýlil k tomu, že nám vyhrožuje následky takového kroku pro nás. Mimo jiné i tím, že i po našem odchodu od něho budeme povinni ještě další 2 roky užívat jeho „medicínu“, platit do jeho pokladničky a že nám současně znemožní brát léky jinde. Dává nám jako pacientovi ale možnost volby. Demokraticky, jak jinak. Tou druhou možností přitom je, že se k nám nastěhuje do pokoje a zintenzivní svůj dohled a dosavadní aplikaci své medicíny, včetně důsledné kontroly nás jako pacienta.

Vyvstala tak před námi, vážení spolupacienti, otázka, jak dál. Možnosti výběru jsou dány. Jedna věc je ale již nyní zřejmá. Bez radikální změny léčby a lékaře se jako pacient dlouho při životě neudržíme. A pokud jde o výběr nového lékaře, buďme si svým vlastním lékařem! Určitě mnozí z nás znají několik obdobně postižených pacientů, jako jsme my, léčit bychom se mohli i společně. A nečekejme na to, až nám ten „zahraniční specialista“ naočkuje v rámci léčby nějakou smrtelnou chorobu, aby urychlil náš konec. A že jich teď ve světě je více než dost! O eutanázii z jeho rukou přece zájem nemáme!

50 komentářů :

 1. Velmi výstižné. Dokonce i ve vztahu ke křiku Lékařské komory dealerů nadnárodních farmaceutických korporací...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím velice výstižný popis pohadrákové maškarády.
   Václav

   Smazat
  2. Jasne, vymenime EU a zapadni kapital za ten cesky kapitalismus, jako Babis, Kozeny, Keller, Krejcir, pany z TOP 09, ANO, ODS, CSSD, atd, a kdyz to nepujde s ANS,a tak kazde 4 roky budeme volit novou pravicovou stranu, az zase bude nejaka revoluce a komuniste to napravi, aby se po case zase na ne nadavalo a zase budeme volit pravici, jak divi, a ocekavat zazrak. Ten se v USA nestal ani za 240 let, a nestane nikdy. Jen v CR ano, kazde 4 roky pod pravici!!!!A jinak to nebude ani ted.

   Smazat
  3. "Náš" stát už dávno zdechl, neexistuje, tudíž není co uzdravovat. Zůstává území, kde se rodí kmenové uspořádání a dá se očekávat jenom přivtělení ke Germánsko-muslimské říši nebo nekonečné mezikmenové války na jejím pomezí.

   Smazat
 2. Vše rozvráceno... vrátit se k tomu co dřív fungovalo (zřejmě socík)...

  Sám jsi pacient, blbe. Vracej se k čemu chceš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jste Evropan, pokud to už je národnost, pak je vše OK ale nikdo by tedy už neměl bojovat za existenci Česka jako suverénního státu.

   Smazat
 3. V ČR není,
  milý autore, v současné době, ani v blízké budoucnosti NIKDO,

  kdo by onu zmíněnou terapii nemocnému státu naordinoval.
  Politické strany napříč spektrem jsou pevně opevněny ve svých pozicích a od té mlčící většiny nelze něco takového očekávat.
  Asi se musí počkat, až přijde kouzelník...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě že je. Komouši. Případně Okamura. Jenomže je nikdo nevolí, nikdo o návrat do minulé doby nemá zájem. To je demokracie. Tak co s tím? Zrušíte ji? Nebo si ukradnete moc silou?

   Smazat
  2. Bohužel, musíme počkat jako v minulosti skoro vždy, až se to pose.. někde jinde v okolí.

   Smazat
  3. Nemáte pravdu A 18:24. Například i autor tohoto článku je člen Aliance národních sil - zde: https://www.aliancens.cz/nase-prohlaseni

   ANS jako jediná prosazuje systémovou změnu společnosti, a proto se o ní dozvíte pouze na některých alternativních médiích - například zde na NR. Mainstream ji samozřejmě ignoruje

   Smazat
  4. no bylo už i hůř pod habsburkem. dokud nám jazyky nevyřežou a budeme spolu mluvit česky tak je na obrození stále naděje.

   Slávek

   Smazat
 4. 100%-ní souhlas s autorem článku!!!!!!!!
  jenže jak to udělat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je navržená cesta: https://www.aliancens.cz/odborne-komise-ans

   Smazat
  2. Reseni se nabizi samo,jenomze to bude chtit desitky kilonetru konopniho provazu a spoustu naboju :-))))

   Smazat
 5. Mate si brat ze zapadu pouze to, co je hodnotne ! To, ze jste nikdy nepoznali co hodnotne je - je vase chyba...

  Vy nemuzete zit, aniz by jste nelezli nekomu do zadku.
  A to vzdy tem nejhorsim.. Vy mate mit tolik dedukcni logiky, aby jste sami poznali, kde jsou vase zajmy a co je hodnotneho.

  Vase "elity" lezou do zadele Globalistum v blahovem ocekavani vyhod pro sebe, na ukor naroda.
  Oni nevi, ze ti je upusti jako horkou bramboru v ten moment , kdy je nebudou potrebovat.

  Dalsi nebezpeci pro vas narod je v etnicke tribalni vernosti, NEKTERYCH, kteri ke globalistum patri. Ti zkonci v popelnici nepotrebnosti take, a to od vyvolenych Globalistu.

  V Americe se vede v tyto dny velky boj o nasmerovani zeme, ale kdyz ho popisi, tak jsem mazan.
  Pro vasi orientaci, jak strategicky postupovat ve svych zajmech musite sami hledat informace, kdo - je kdo, a kam smeruje.

  Vy krome vlezprdelkovani neumite nic ! Americane z ulice jsou opatrnejsi a kazdy z nich prosazuje JEHO zajmmy, ve vztahu k "vrchnosti".

  Celkove zjednoduseno ! Politicky boj v dnesnich dnech se vede mezi Nacionalisty (patrioty, vlastenci ) a Globality, kteri chteji jednu vladu nad celym svetem. Samozrejme tu jejich.
  Tak si vybetrte kam patrite a podle toho jednejte. Vubec NENI pozde.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi napsal hezky, ale bohužel drtivá většina národa chce zjevně globalisty.

   Smazat
  2. Ale nechce, nechce, jen si to ještě plně neuvědomuje. My Češi máme rádi pohádky se šťastným koncem a občas máme kvůli tomu pomalejší start na myšlenku.

   Smazat
  3. Honolulu, několikrát jsem Vám již říkal, hlídejte si Trumpa a vaši "revoluci". Co bude u nás v ČR závisí na vás. Zdá se, že Trump ztrácí jednu pozici za druhou, tak "makejte"!

   Smazat
  4. Ono se to ukazuje treba tim jak Cesi hltaj takovy americky filmy na ktery se v Americe nikdo s IQ nad 80 nediva
   Smutne
   Cesi zerou odpad

   Smazat
 6. To jsem zvedav, za jak dlouho bude prispevek 18:33 smazan, kdyz automaticka cenzura nezachyti jmena.

  OdpovědětSmazat
 7. To srovnání stavu res publicae s nemocným je docela případné. A podobně bychom mohli popsat jednotlivá odvětví činnosti, např. byrokracii, školství ... a také české zdravotnictví. Lékaře nahradil podnikatel, nemocné klient a byznys se zrodil. A čím je blbější a čím je blběj nemocnému, tím je mazanější podnikatel. Jo humanita!? To slovo známe jen z našeho účinkování při bombardování pro podnikatele potřebného nepřítele. Ale platí to i v obráceném gardu: mazaný nemocný, nejčastěji podnikatel, vyzraje nad blbým doktorem - podnikatelem: udělá z něj svého zaměstnance.
  Tedy že by za socíku kypělo tehdejší ČSSR nějak závratným zdravím, to říci nelze, ale že nebylo prolezlé zase takovou souhrou a současně disharmonií fyzických a psychických strastí jako dnes, to je již jasné. Nejhorší ale naší nemocí není vůbec absence slibovaného blahobytu, ale absence pocitu prosté spokojenosti a jistota, že štěstí se nám zatím spíše vzdaluje, než přibližuje. A tak samozřejmě chybí i síla kolektivu - národa, která vzniká sdílením spokojenosti občany.

  OdpovědětSmazat
 8. Jak léčit pacienta, když rozprodal své tělo do ciziny...?
  Naše páteř těžební a hutní průmysl mají Němci,Američané,Francie a kdo ví kdo ještě ohlodává libové maso průmyslu.
  Mozek hlodá Vatikán, určuje kolik rozumu je třeba pro dokonalé poslušné
  Srdce a krev je rozpínavých ostrovanů jenž vlastní pivovary
  O vnitřnosti se nám starají cizí banky prostřednictvím našeho parlamentu a sněmovny.
  Střeva nejdou vyprázdnit, trpí zácpou ze špinavých peněz...
  Rakovinou infikují celé zbývající části jako supi církevní prokletý hlupáci...
  tak dlouho budou ožírat pacienta s jeho prohnilým masem, než se sami otráví.
  LÉČBA NENÍ MOŽNÁ
  JE TŘEBA UMŘÍT A ZNOVA SE NARODIT*

  OdpovědětSmazat
 9. Žádná terapie už v tomto stadiu není možná. Živé tělo, jehož některé buňky zdegenerují a rozbují se v maligní nádor,přičemž hned vytváří metastázy,prorůstající do všech orgánů, je neoperabilní. Životadárné buňky těla našeho státu bohužel také zdegenerovaly, a rozbujely se v maligní zhoubný nádor. A takto napadené tělo pozvolna umírá, protože zhoubnost nádoru nebyla zjištěna včas, dokud bylo možno nádor ještě odoperovat. Pouze se pojalo podezření, a byla zde snaha o různé způsoby místního zaléčení, ale mezitím metastázy zhoubného nádoru prorostly celou společností, která je zdevastována formálně, mentálně, i věcně. Mentálně se stydí za své češství a imituje všechny úchylky západního světa, jimž se slušní lidé i tohoto západního světa vyhýbají. Tradiční češství a odkazy našich dědů už úplně zanikly, a na frak dostává hovorová i psaná čeština Dnešní bulvární novináři už běžně píší"já myslela".. "já šla"..."já dělala" což je americké .."I thing"..."I went"..."I work", zatímco česky musí být "já jsem šla".. Čeština se stává nesrozumitelnou. Nebo v jedné větě několikrát "jakoby tohle a jakoby tamto" a spousta anglických výrazů například v nabídkách práce - "developer - visior - supervisior- logistik" a namísto šatů outfit. Je strašné, jak dobrovolně, bez nátlaku, a všichni, se tomu postupně podřizujeme. Naše komerční TV produkují jen spousty příšerných reality šou ze soudních síní, kde scénáristé drze vytěžují skutečné kauzy ze soudních spisů, do nichž nikdo nemá právo nahlížet. Nebo se dnes uzavírají závazně smlouvy i po telefonu, který je monitorován - a smlouva je následně platná, ačkoliv dotyčný ( převážně jsou vytipováváni staří lidé) nic netuší. Díky paušálním smlouvám, prodávají mobilní operátoři naše údaje i tel.čísla různým šmejdům, kteří pak obtěžují, podvádí a oblbují- zase převážně staré lidi. Celá naše společnost se změnila v podvodnou stoku plnou šmejdů, ale nikdo s nimi nehne. Bezbranní občané byli předhozeni jako rukojmí úspěšnosti demokracie lichvářům, exekutorům, obchodníkům s nouzí, chudobou, a lidskými tragediemi, které zase vytěžují soukromí televizní producenti k zábavě ostatních ( reality šou). Bulvár - hnus, který tady nikdy nebyl. Rozkradený celý stát, který je státem už jen podle jména - ale nepatří nám nic, a stovky miliard, výsledky práce a dřiny českých lidí, jsou každý rok vyváděny do ciziny, a dříči zde se musejí spokojit s minimálními mzdami. Předražená režie politiky státu - už lze říci nemravně předražená, viz jejich nemravně vysoké platy, tisíce parazitů, vyhryzů, a jejich potomků - neskutečná korupce, klientelizmus,protekce, a tím i úpadek v umění, literatuře, kultuře, školství, zdravotnictví - ve všem. Nic nám nepatří -půda - voda - energie - nic. ČR dnes - to je vydrancovaná kolonie uprostřed Evropy, z níž bylo odtěženo vše, co odtěžit šlo, zcela odkázáná na dodávky z ciziny, která nás vykořisťuje, a kdyby na nás byly uvaleny "sankce", vymřeli by miliony Čechů, jak obyvatelé za války obleženého Petrohradu. A media - jen propaganda, strašení, negativní informace, tragedie, zmar a zkáza - to je duševní život obyčejných lidí. Tělo Českého státu už zcela zničil zhoubný nádor a jeho metastázy. Je už neoperabilní, a pozbylo úplně všechny hodnoty, na které celá desetiletí bylo možno se spolehnout. Život, kde každé volební období přináší zásadní zvraty a šoky, a v neustálém strachu co přijde, už není slučitelný s normálním životem lidí.Rekonstrukce už není možná - jen exitus, funus, a zpopelnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přestaňte kruci fix už všichni brečet a začněte něco dělat. Začněte u sebe a svých dětí. Vysvětlujte kdo je kdo a proč se tak chová, jděte všichni k volbám a volte strany,které nejsou v parlamentu. Vadí mi, jak to vzdáváte, jak si myslíte, že je to všechno v prdeli. Ne, není to v prdeli, oni ještě nevyhráli a moc dobře to vědí.

   Smazat
  2. Souhlas! Přestaňte sedět s rukama v klíně a fňukat a zkoušejte něco dělat. Jeden neudělá nic, ale v davu lidí je obrovská síla. Dejte ve volbách šanci jiným, než těm, co dodnes sedí v parlamentu, ti už šanci měli, nedoufejte, že se změní - nezmění se NIKDY!!!, MUSÍ PŘIJÍT NĚKDO NOVÝ, třeba deset nových stran, jen ne ti, co jsou tam nyní ... s těmi je to jistota KONCE.

   Smazat
  3. Vůbec ne - jen se snažíte to v sobě ukřičet 19.36. Ne. V prdeli to je, oni vyhráli před sedmadvaceti léty. I když volby teď vyhraje bůhví kdo, a bůhví do jaké prdele se dostaneme v případě snahy o léčbu ( a s kým).Zase padneme za oběť nějakým lhářům a nakrucovačům ideologie a nikdy - NIKDY! v čele tohoto státu nebudou lidi, kteří zredukují svoje výplaty na průměrnou mzdu ostatních lidí, nikdy už nezmizí z čela státu a všech aktivit státu všiví, nenažraní zmrdi, kteří čučí lačně jen na peníze, na koryta svá, a svých potomků, a ostatní jsou jim u zadku. Muselo by přijít zcela logicky - násilí! Někdo třetí! Někdo, kdo těm zmetkům majetky sebere, a řekne jim tak šlus! Zlodějnám je konec, funkce poslance bude neplacená, a vyber si jen jednu jedinou možnou obživu - ne dvě, tři, čtyři....A protože to nelze očekávat, oni vyhráli! Koryta jim zůstanou tak jako tak, čekají je královské penze, protože "tak je to přece nastavené" a my budeme na ně dřít pořád. I když půjdeme k volbám, oni se uvolí jak budou chtít, a už vůbec nelze očekávat, že kdykoliv v budoucnu se to, co bylo prodáno, nebo z českého státu ukradeno, z ciziny zase vrátí do českých rukou ( a do rukou občanů k tomu). Nic nevzdávám - a nikdy nebrečím, já už vůbec ne. Nikdy jsem nic nevzdal, ale s rozumem jsem uvážil každý boj. Některý je zbytečný. Například boj s nemocí prohrálo mnoho odhodlaných hrdinů. A jak zní správně nadpis článku - náš stát je nemocný. A to je. Celá společnost je nemocná. I tyto články, i diskuze - nic z toho není úplně normální. Nebo chcete říci že ano? Můžeme vybojovat tak maximálně pozice jiným gaunerům, a všechno začne pomalu a jistě znova. Opakuji - oni vyhráli. Svá koryta plná už navždy. Tím jsou si jisti, na funkcích už jim nezáleží, těch se zmocní jejich smradi pod jinou identitou - všechno lze dnes zařídit. Už vždycky budou jenom Oni a My - s propastným rozdílem. A to mně navýsost sere. Neuznávám to. Pravidla prvobytně pospolné společnosti mi přijdou správnější a logičtější, než když si část lidí kdekoliv hraje na bohy, a občany mají u zadku. Nikdo třetí ale nepřijde - je to v prdeli - oni to vědí - a my taky. I vy. Tím jsem si jist.

   Smazat
  4. 20:01-škoda, že si protiřečíte! "Nikdy se nevzdáváte" a přesto vedete poraženecké řeči- "oni vyhráli ap.". Nic není rozhodnuté! Naopak, začíná rozhodující "bitva" o lidství nebo vládu "Bohů".

   Smazat
  5. 20:59 Nezačíná. Už se od vás oddělují ti nejpozitivnější lidé a proto nemáte vůdce. Ti skutečně schopní jsou už k vám a vašemu egoismu a touze sloužit bohu peněz lhostejní a už ani nevolí ve volbách. Dostanete to, co si zasloužíte a padnete tam, kam se ženete. Jste logicky vydáni konkurenci těch vývojově slabších, respektive nižších,... když jste tak upadli. Budou s vámi válčit a bojovat s vámi o hegemonii a představte si jak asi. Je to vlastně vůči vám zvěř, ta, úroveň vývoje. "Kdo chce kam, pomozme mu tam." Nikoho nelze zachraňovat proti jeho vůli. Vy takoví, upřednostňujete moc a peníze. Patříte k sobě.

   Smazat
  6. My někteří jsme bojovali se zlem až do posledního muže, který nebyl poražen a nepřestal bojovat, kromě něho nebylo poraženo ještě několik jiných ale nebyli už schopni boje. Tak vznikli ti, kteří jsou nyní vedeni vesmírnými civilizacemi vyšší vývojové úrovně a budou jimi i válečně bráněni,... až přijde ten čas na jejich vlastní existenci a logicky i na jejich vlastní státní území.

   Smazat
  7. 21:23-apatií něco zmůžete?

   Smazat
  8. vstupujte do národní domobrany, to je minimum co můžete teď udělat

   S.

   Smazat
  9. 22:26 To je ale apatie vůči vám.

   Smazat
  10. 19:36
   Ano , na osobní úrovni bude pro každého z vás veliký pokrok, když budete vystupovat pod svým jménem...*

   Smazat
 10. Vždycky je možnost se vymanit,i za cenu,že poseroutky kopneme do té správné partie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Šel byste na to správně. Za kopání do poseroutek by vám ještě možná královsky platili - ti, co se díky poseroutkům mají královsky, jen občas je poseroutkové "serou"... protože poseroutkové - to jsme my. My jsme si nechali všechno ukrást a prodat, my jsme je nechali upevnit svou moc pomalu do nebe - to všechno my. My jsme nenaučili pejska dělat loužičky na správném místě, a on nám všechno pochcal. Teď bychom museli utratit pejska, vysušit loužičky, a vydesinfikovat, pořídit nového pejska, vycvičit - to je časově tak na jednu a půl generace.

   Smazat
  2. Nevolte stávající strany. To je důležité. Nemoc státu a společnosti zavinili právě ONI v touze po mamonu a rychlém zbohatnutí. Tyto strany jsou provázány podrazy a zlodějnami. Jeden na druhého ví a proto se nic neřeší. To hašteření mezi vládnoucími stranami a opozicí je jenom divadlo. Naděje umírá poslední. Hlavu vzhůru a jděte všichni na podzim volit. Dě.I

   Smazat
 11. Také se připojím a souhlasím! V.

  OdpovědětSmazat
 12. Domnívám se, že bez opuštění prostoru EU není léčba možná. Protože EU nás svou politikou "opečovává" asi tak, jako lékař, který na revmatismus předepisuje anestetika. A hlavně si nás pevně kontroluje svými pečlivě "nastavenými" direktivami. To abychom neuhnuli o píď.
  Jsme sice vázáni tisíci pouty k EU, nikdo nám však nemůže upřít legitimní právo využít hospodářské spolupráce s euro-asijským ekonomickým společenstvím, či jiným.
  CzExit je podmínkou nutnou, nikoliv postačující!
  V každém případě totiž republiku musí řídit nikoliv beztvaří sobotkové, prodejní bělobrádci, všehoschopní babiši, natožpak darební kalousci, ale vlastenci formátu těch (velikánů), kteří republiku v roce '18 obnovili a upevnili, lidi s analytickou a vizionářskou schopností Richty a lidi s podnikatelskými schopnostmi Baťů, Kolbenů či Čubů ...
  Jistě takoví mezi námi jsou i nyní, jen musí dostat prostor, aby se uplatnili, pokud chtějí.
  Tento národ má stále velký potenciál! Jen je dnes užíván ve službách a ve prospěch těch druhých ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. František Opluštil, dost dobře napsané, souhlasím na 100 %.

   Smazat
  2. František Opluštil ano a proto by jsme měly jednotné volit

   Smazat
 13. Jeste sedte
  Junkers vyhrozuje ze rozbije USA
  Spanele vyhrozuji valkou Velke Britanii, Spanelska bojiva lod prave vplula do popbreznich vod Gibraltaru, Falklandy znova?
  EU diktatori vyhrozuji valkou Velke Britanii a USA, tak se Cesi pripravte
  Rikitan

  OdpovědětSmazat
 14. Panove, NESTRACEJTE NADEJI ohledne budoucnosti !

  Je to 20 minut, co jsem se vratil ze schuze republikanu !
  Vzdy me tam zvednou naladu.
  Pozice presidenta je silna.. Z duvodu strategickych vsak musi cekat s utokem na vedeni globalistu a nekterych jejich NENAVIDENYCH vudcu.
  Je nic dobreho neceka. (Casem.)

  PRIORITU, maji nase vnitrni problemy. Nam kolabuje zdravotnictvi. Americane jsou z toho zdeseni . (Zavinil to Obama.) Zdravych lidi, (napr. me) se to netyka, takze se o to moc nezajimam , ale nemocni a zraneni maji problem a Trump to chce napravit...

  Trump posila uctenky za obranu - Merkerove. Ted ji poslal dalsi na $ 300 millionu. Tim ji bere penize na podporu invaze. Nekolikrat ji uz sprdl telefonem a stale ji varuje z odposlechu jeji konverzace, ktery Amerika zna, 5 minut po ukonceni jejiho hovoru. Stejne hovory ma i s UK, ale nemohu napsat jmena.

  Ja bych rad napsal daleko vice veci, ale oni me mazou, tak jako pod clanekem , kde vojaci maji nahy zadek.

  Ten boj, zde v Americe je daleko horsi nez u vas a Amerika stoji za Trumpem. Media jsou vsak v rukou jeho nepratel.
  Zatim je vse OK.

  Tisice Mohamedanu, kteri maji inklinace k terorismu jsou deportovani do Afriky. Poukazky na jidlo pro parazity se rapidne krati. Policie mlati protestujici a nejvice ty kteri blokuji silnice.
  V turistickych oblastech Floridy je vsak klid. Bordel je v Chicagu a v L.A.

  Hlidejte v Cesku YouTube, protoze tam jsou casto i lide silne na strane Trumpa a oni vam vysvetli, jak je na tom jeho Trumpova opozice.
  nick HONOLULU - Suporter of president Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. LULU , di už do řiti s tím svým trumpetou. to je stejnej magor jako všichni američtí P-rezidenti po Kennedym. Konečně poznal svoji roli "hlásné troby" deep state. Už ho mají na háku jak potřebovali. Nic se v améru nezmění, nedoufej v zázrak. Stačily dva měsíce a otočil kormidlem o 180°

   Co taky chtít po člověku který tone v bohatství a v první řadě mu jde o vlastní prospěch a jeho rodinu.

   S.

   Smazat
 15. Tak mě nějak napadlo, že třeba zase probíhá válka mezi Britským koloniálním královstvím a Tisíciletou říší představovanou EU.

  Zůčastní se i tentokrát Rusko a USA?
  Na čí straně budou stát vlivné židovské skupiny?
  Bude se bijovat zbraněmi?
  Na jakou stranu se postaví Český národ, ač je součástí Říše?
  PB
  PB

  OdpovědětSmazat
 16. Junkers je zemepisny "genius" ! On posila petice do statu OHIO a radi ke zbehnuti z Unie.

  Ohio mu odpovida, ze: "Oni jsou srdcem Ameriky a nikdo jiny"... Oni jsou tam radikalni vlastenci.

  Ohio je stat politickych extrimu, ale nac o tom psat, kdyz to bude smazano...
  Takze zadne strachy. Ohio nezbehne, ale NAPADNE nektere ctvrte v Clevelandu... Cleveland je prtaty a nebezpecny v nekterych mistech.

  V Cincinnati obcane politicti inklinovani nejsou. Oni tam zerou nejvice fazolek v Americe, lahodne upravene na mnoho zpusobu a tim "strili" jeden po druhem...

  Columbus je byrokraticka NUDA. Akron je velmi bohaty , ale ma na svem uzemi KSU, coz je nejhloupejsi universita v Americe. (Tam byli zastreleni 3 studenti, nepamatuji si datum. Oni tam protestovali, ale nevim proc.)

  Zhrnuto ! Ohio neposlechne Junkera !
  nick HONOLULU - prave me zachvatila nostalgie po letnim OHIU. (Ale jsem rad, ze uz tam neziji.
  Florida je lepsi. ) Pssst, co je prijatelnejsi pani cestovatele.. Namrzle koule v Cevelandu v zime, nebo upocene na Floride v lete ?)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady Horni Dolni, napsal jsem ti odpoved, zcela korektni a hned me smazali, mazou z pomsty podle nicku, a co je horsi mazou i tebe
   Jakmile se podepisu tak me smazou
   At pisu cokoliv

   Smazat
 17. http://www.narodnidomobrana.cz/
  Děda.

  OdpovědětSmazat
 18. Kolego přispěvateli 19:36, já sice nevím jak zrovna teď, ale tu „systémovou změnu“ měli polistopadoví komunisté v programu od samého počátku, jak KSČS, tak KSČM. Co vím, trval na tom přede všemi Míla Ransdorf ... Hledat se s tím ve všech těch napsanostech k ničemu, samozřejmě nebudu. K systémové změně může dojít pouze zhroucením existujícího systému, což snad může urychlit, ale nemůže vyvolat nějaká ta revolta, natož racionální technicko organizační opatření. Není snad dost jasné, že za existence obřích soukromých majetků je otázka skutečné sociální spravedlnosti neřešitelná?

  OdpovědětSmazat
 19. Moc pěkný a výstižný článek by neměl hned zapadnout. Myslím, že by zasloužil větší publicitu- třeba v PL? Zrovna dnes ráno jsem přemýšlel o tom, jak by to dopadlo, kdyby odešli třeba kvůli žádaným vysokým platům zaměstnanců z ČR takový Kaufland a LIDL, nebo Albert? Co by bylo s těmi prázdnými krabicemi, a kterému našemu podnikateli by půjčila Komerční banka, či ING pár desítek miliónů na rozjezd. Že by si odvezli vše i z futry stejně jako z mnoha našich továren není pochyb. Naši podnikatelé, kteří zde každé ráno nakupují, aby to mohly podstatně dráž za chvíli prodat ve svém obchůdku by asi zajásali jen na chvíli. Ceny by zcela jistě vzrostly a vrchovaté vozíky by nahradila nákupní taška? To by snad byl teprve začátek opravdové změny.

  OdpovědětSmazat
 20. 19:23.... VIM, a me take. Nevadi, smazeme jednou je TAKE.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.