Reklama

úterý 4. dubna 2017

Neziskové organizace placené americkým miliardářem maďarského původu Georgem Sorosem spolupracují ve Středozemním moři s pašeráky lidí a vozí do Evropy imigranty.

Radek Rozvoral
4.4. 2017   Rukojmí
S touto informací přišla už před časem americká zpravodajská televize Fox News, která informuje o tom, že vlády Itálie a Řecka obviňují neziskové organizace placené Sorosem, že spolupracují s pašeráky na převážení imigrantů z Afriky.

Důkazy o podílu lodí neziskových organizací na ilegálním pašování imigrantů přinesl v polovině ledna nizozemský think-tank Gefira, který v říjnu a listopadu pomocí speciálního automatického identifikačního systému (AIS) monitoroval pohyb lodí ve Středozemním moři. Italské úřady tvrdí, že některé nevládní organizace působí v podstatě jako taxi služby. Údajně nabírají imigranty jen pár kilometrů od afrického pobřeží a následně je přepravují přes Středozemní moře do Itálie, místo aby je vrátily zpátky do Afriky.Důkazy o podílu lodí neziskových organizací na ilegálním pašování imigrantů přinesl v polovině ledna nizozemský think-tank Gefira, který v říjnu a listopadu pomocí speciálního automatického identifikačního systému (AIS) monitoroval pohyb lodí ve Středozemním moři. Výsledky dvouměsíčního monitoringu skutečně potvrdily, že některé neziskové organizace místo zachraňování topících se imigrantů provozují v podstatě kyvadlovou lodní dopravu mezi Afrikou a Evropou.
Takovýmto pijavicím státních rozpočtů, které se zabývají politickým programem, by měla být ihned veškerá státní podpora ukončena. Krmení těchto neziskovek z veřejných peněz je vlastně kopání si vlastního hrobu, jelikož drtivá většina imigrantů je nelegální a do Evropy se hrnou pouze pro svůj vlastní prospěch a za lepším sociálním životem a vědí, že se o ně postaráme, což nemůže trvat do nekonečna. Evropa není schopna se postarat o všechny, kteří si o to řeknou a všichni eurohujeři v čele s Merklovou a Junckerem by si to již konečně měli uvědomit.
Druhou a velice závažnější věcí je také to, že všichni tito nelegální imigranti jsou vyznavači Alláha a středověkého proroka Mohameda vyznávající svatou válku proti jinověrcům a nevěřícím a mají jasné zadání – šíření islámské ideologie do celého světa. Pokud tedy vlády evropských států tyto neziskovky krmí z veřejných peněz páchají svou vlastní sebevraždu, jelikož islám je neslučitelný se svobodou, demokracií a evropskou kulturou.

24 komentářů :

 1. Nic není starší než včerejší noviny.
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/03/13/kruh-se-uzavira/

  OdpovědětSmazat
 2. Takto pracuje ta cestovka:
  http://aeronet.cz/news/video-to-musite-videt-neziskovky-ve-spolupraci-s-frontexem-pasuji-v-primem-prenosu-lodemi-do-evropy-tisice-migrantu-z-afriky-aby-mohly-cerpat-od-eu-granty-na-jejich-integraci/

  Ještě něco o možnostech záchrany světa, za cenu vlastního zničení. Je jasné, že nejde o tu záchranu, ale o to zničení:
  http://svobodnenoviny.eu/znovu-uprchlicke-kvoty-za-6-minut-muzete-mit-jasno/
  P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:45
   Když na to dává EU prachu,tak přece nemůže zavírat hranice.Pak je mě podezřelé,že neziskovky dostávají peníze na integraci,spíš by to měli dostat státy,které utečence integrují.

   Smazat
  2. Anonymní4. dubna 2017 17:03
   To je právě součást té snahy, vyšachovat státy a jejich volené parlamenty, aby o čemkoliv rozhodovaly. Vše by měla rozhodovat centrální moc, pro nás nyní EU a zařizovat to její nikým nevolené struktury. Státy by vše měly mlčky strpět. Z takovéto EU je nutno vystoupit, tak jak to chce SPD Tomio Okamura. P.K.

   Smazat
 3. To je prostě kapitalizmus ! Dovedete si představit , že by sem za totáče nějaká neziskovka placená z USA , vozila bez vědomí státu statisíce muslimů a nechala je stát na ulici ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USSA a jim věrní, chtějí zničit Evropu, evropská jelita to podporují a urychlují islamizaci a genocidu původního obyvatelstva!

   Smazat
  2. To je zajimavy , neni to tak davno, kdy islamsky fanatici a vrahove vsech zvrhlosti jasali pri 9/11, ted jasaji pri utoku v Rusku...
   A EU a NATO je /afroaraby/dovazi do Evropy v milionech a
   politici v EU jasaji ,ale uz nikdo jiny..
   Ty co vrazdi denne v Syriia jinde nazyvaji mirumilovnymi...
   Co se asi stane kdyz" mirumilovny" prestanou bejt ?
   Vyvrazdi celej svet ?

   Smazat
 4. V první řadě bych podstřílel členy neziskové organizace která tuto turistiku provádí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosim, jak můžete takhle uvažovat. Sám geniální myslitel - režisér, herec, komik, intelektuál Jiří Mádl by si přál vidět na postu presidenta, Šimona Pánka, jednoho z hlavních tahounů neziskových organizací a Vy takhle. Příště trochu přemýšlejte, Jiří Mádl rozhodně není žádný blbec.

   Smazat
  2. Příliš mnoho herců a režiserů jsou snobové a devianti všeho druhu. Nedávno ten, co kdysi křičel "dobré jitro, Vietname" spáchal sebevraždu.

   Smazat
  3. "Jiří Mádl rozhodně není žádný blbec." --- Mádl je GIGANT, to ňákej malej blbec býti
   ani nemůže.

   Smazat
  4. Mádl není blbec on je korunovaný,ktomu ještě chuj a pomrdanec.

   Smazat
 5. Kiří Mádl skutečně není blbec.Je to jen uplacená
  loutka,která ví,na které straně je chleba namazán.
  Ten by pro peníze udělal jakoukoliv špinavost,jen
  to musí být řádně oceněno.Patří mezi ty,kteří by
  svou desetiletou dceru prodal do bordelu,hlavně
  když budou penízky.Kromě toho to není intelektuál,
  ale jen obyčejný komediant,který by se rád dostal
  nahoru jako jiní komedianti.(Stropnický např.)
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 6. Další lživá zpráva kolem uprchlické krize,neziskovek a miliardáře Sorose od píšícího Sputniku, Aronetu který rádi publikují ultrarasistické,protimuslimské a konspirační weby jako Nová republika apod.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takoví troubové a také gauneři jako si ty,se také najdou! Je jen třeba si ty šmejdy pamatovat,protože na ně také dojde .....

   Smazat
  2. A proto údajně Sorose chce Orban vystěhovat a ty jeho neziskovky zakázat. Nevím uvidíme

   Smazat
 7. 18:59
  Někdo po tobě chtěl abys tady vypouštěl ty havlobanderovský splašky ze svý kolaborantský huby????
  Jestli ne,tak táhni do lejnolahvárenský žumpy a drž hubu!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Mám dotaz, když se do naší republiky přistěhují pygmejové, jsou jejich děti českého původu? Mám dojem, že pan Soros není maďarského původu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až bude prodejce knih Adolf Schulz kancléřem 4.říše, pak nastane ještě větší tóčo, týkající se přílivu emigrantů ze středověku.Osobně si myslím, že pozve a povinně do tohoto marastu zapojí a naordinuje několik milionů dalších středověkých hrdlořezů z Afriky a Blízkého východu, do všech států fašisticko-korporátního Eurosojuzu.A to není zdaleka vše, co tenhle knihovník natropí a jak horkou kaši navaří.Ještě se bude vzpomínat na Makrelu.

   Smazat
  2. Jenom aby se nezkřížila Naše knihovnice s arijským kninovníkem. To by bylo tóčo.

   Smazat
 9. Drahoš chce v ČR školu George Sorose. Tu, co Orbán vykázal z Maďarska. A Andrej Babiš se přidal
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drahos-chce-v-CR-skolu-George-Sorose-Tu-co-Orban-vykazal-z-Madarska-A-Andrej-Babis-se-pridal-482399

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:30 jo multikulturní xindlové kdo je volí souhlasí s migrací a s makrelystánem Češi táhněme za jeden provaz SPD

   Smazat
 10. To, že to chce Drahoš tak to je dobře, spoustě lidí to otevře možná i oči. To, že to chce i Babiš je ale velkej průser. Ten čobolák nejspíš volby vyhraje a tu universitu si prosadí a pak jsme v řiti.Jen jsem se chtěl zeptat bratrů Slováků, zda taky od nás chodí do politiky na Slovensku takový svině jako od nich k nám?

  OdpovědětSmazat
 11. Máte pravdu 16:50, nemůže to být malý blbec, tak jako žádný z absolventů UJAK, soukromé školy "za peníze"...
  Proto natočil populární reklamu s humánním obsahem "přemluv bábu dědka", která soutěžila o tu nejhumánnější s reklamou na barvu, kde se starší paní dozvěděla od "dovedy" natírajícího plot, že ta barva vydrží tak dlouho, že se "babi" jejího konce nedožije...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.