Reklama

sobota 1. dubna 2017

Orbán hrozí: Naše generace zažije vládu muslimů!


Orbán hrozí: Naše generace zažije vládu muslimů!1. 4. 2017   První zprávy

Otevřením hranic přistěhovalcům vpustila Evropa „trojského koně terorismu“, prohlásil maďarský premiér Viktor Orbán, napsal deník Bild.

Vyzval Evropany, jak se zbavili viny komplexu z křížových výprav a kolonizace a bránili evropské hodnoty před muslimskou invazí. Maďarský premiér rovněž vyjádřil znepokojení nad rostoucím vlivem Ruska, Turecka a Spojených států na Balkáně.

Očekávalo se, že na Maltě v rámci kongresu Evropské lidové strany kongresu budou tradiční, nevýrazné výkony hlav vlád, ale jeden z účastníků měl jiné plány, napsal Bild. Maďarský premiér Viktor Orbán se rozhodl zúčtovat s EU, když prohlásil, že evropská migrační politika byla vadná a jeho protekcionistický kurz je správný.

Orbán řekl, že migrace je „trojským koněm terorismu“, že ve skutečnosti to nepomůže vyřešit problémy na trhu práce, nýbrž se stává byznys-modelem pro humanitární organizace. Zároveň poznamenal, že „dorazivší chtějí raději žít v paralelní komunitě, než být integrováni“.

Podle něj, liberálové, s jejich jazykem politické korektnosti, nejsou schopni rozpoznat a pochopit hrozby vyplývající z migrace. „Pokud vše bude pokračovat jako teď, naše generace obyvatel střední Evropy zažije vládu muslimů. Chápu, že levice u nás vytváří ideologický tlak, aby se Západ cítil provinile za křížové výpravy a kolonialismus, ale tato levicová politika povede k duševnímu odzbrojení Evropy tváří v tvář invazi muslimských přistěhovalců,“ vysvětluje svou pozici Orbán.

Rovněž znepokojeně popsal situaci na Balkáně: „Každý den vidím na Balkáně rostoucí vliv Ruska, Turecka a Spojených států, zatímco vliv EU je oslaben.“

„U levice je jasný akční plán změnit Evropu,“ pokračoval předseda maďarské vlády. „Oni k nám chtějí vpustit miliony muslimů. Musíme vstoupit do intelektuálního a politického boje s levicí. Evropská lidová strana musí být advokátem a praporečníkem Evropy, v němž se nachází místo křesťanské identity, naší národní hrdosti, tradičních rodinných hodnot a sociálního státu. Pokud chceme, aby Evropa zůstala nejkrásnější místo na zemi, musíme něco změnit." 

Viktor Orbán jistě řadu lidí osloví, ale ve svém ohnivém projevu poněkud zapomíná, že stavidla pro masovou migraci do Evropy neotevřela evropská levice, ale jeho kolegyně v Evropské lidové straně – německá kancléřka Angela Merkelová (CDU)! A mimochodem, zapomínat na dějinné souvislosti znamená, popřít příčinu současné vlny migrace – Západem organizované násilné války a převraty na Blízkém východě a Severní Africe pod záminkou prosazení právě oněch „hodnot“. Nelze jen léčit důsledky, bez zjištění příčiny. A už vůbec se nemusíme, jako pan Orbán, jakýmsi oslím můstkem, vracet až do dob křížových výprav.

(kou, prvnizpravy.cz, bild.de, foto: arch.)

25 komentářů :

 1. Viktor Orbán prokazatelně něco jiného říká a něco jiného dělá. Podobně si počínají i ostatní představitelé zemí V4, včetně našeho předsedy vlády. L.S.

  "Na Summitu EU v Římě si v sobotu 25. března 2017 zástupci 27 členských států připomněli šedesáté výročí evropské integrace: uzavření římských smluv, které zahrnovaly také Evropské hospodářské společenství" a všichni (!), bez připomínek, podepsali "Deklaraci jednoty".

  http://casopisargument.cz/2017/03/26/rimsky-summit-pauza-na-rozsireni-spolecna-obrana-a-obavy-z-vicerychlostni-evropy/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orban vi velice presne co rika a dela , rika =dela . (ekvivalentni).

   Evropa to MUSI BRAT VAZNE VCETNE PRAZSKE KAVARNY!!! a stavet ZED!!!! jako AMerika.

   Predstavte si ze populace afriky se zvedne 3 x behem pristich 60 ti let!!!
   Ale bude vse to asi se pohybovat smerem jako Byzantska rise 1000 ci mene let hnede more primitivu zaplavi vse !!!! a jedina nadeje je zdrave nasili to zastavit to je je opet je zkolonizovat a dat jim rozumne zakony!!!( jedno dite na rodinu) KTERE !!!! jsou ovsem v konfliktu s Koranem!!


   Co budete delat pak , zbyvaji vam pouze Atomovky a bude to velice krvave!!!

   Ale tak je to asi hrano Velkym Prediktorem!!

   Co bude delat Prazska Kavarna???

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Nebo se přestěhovat.

   Smazat
 2. Viktor Orban prokazatelně dělá to co říka, viz záchrana Evropy jeho plotem;)

  Podpis bezvýznamného pseudodukumentu EU není ničím v reálném světě, stavba zdi ktera nás prozatím zachránila ano ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:35 Pochybuji, že výstavba plotů v Maďarsku a jiných státech "zachránila Evropu" před příchodem migrantů z Afriky a Středního Východu. Problém oddálila, ale rozhodně neodstranila.
   Otázkou je, zda současné politické reprezentace států Evropy jsou vůbec ochotny a schopny toto nebezpečí řešit ...
   L.S.

   Smazat
  2. 18:35 ??
   https://cz.sputniknews.com/nazory/201703305015429-visegradska-skupina-rusko-pokrytectvi/

   Smazat
 3. Politická reprezentace není schopna ani ochotna
  řešit jakýkoliv problém,týkající se migrantů.
  Maďarsko postavilo plot a Řecko a Itálie je sem
  dováží ve velkém.Pomáhají jim také humanitární a
  charitativní neziskovky,placené z daní občanů.
  Sobotka je sem potají dováží a tvrdí,že tady
  žádní nejsou.To všechno s podporou Babiše,kterého
  se chystá volit asi 30% voličů.Hloupost občanů
  se nedá nijak odstranit a tak budeme pokračovat
  ve své záhubě.Přeji všem úspěch v jejich snaze o
  likvidaci českého národa.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme jako národ už stejně po smrti, mladým to nic neříká, jejich myšlení je nakaženo multikulti propagandou a ani neví o historii pranic, pravdu určitě ne. I jejich rodiče byli ještě děti když přišla plyšová revoluce a média se snaží seč mohou lhát o všem, hlavně proti Rusku a připravovat je jako potravu pro válku s Ruskem. Likvidace všeho co tady bylo dobré, rozkradení průmyslu, zničení zemědělství které nás bylo schopno zcela zásobovat se podepsalo na naší stoprocentní závislosti na EU, takže je jedno jestli tady bude premiérem Babiš, nebo kocour Mikeš. Je již evidentní,že skončíme jako 17 spolková republika Německa a jejich otroci.

   Smazat
  2. Vážení kolegové, nevím proč tu šíříte takové fatalistické řeči. Za půl roku jsou volby a je třeba v nich rozhodnout o naši české budoucnosti. Paradoxně k tomu vede cesta pouze prostřednictvím Čechojaponce. P.K.

   Smazat
  3. 20:59 - ***.Jaromíra

   Smazat
 4. Pravdu ma jenom bouchacka.

  OdpovědětSmazat
 5. To, co nyní děláte, děláte vědomě a úmyslně. Je plně ve vaší moci zabránit problému, který se už nyní jeví giganticky. Nebude vám tedy pomoženo, protože jste plně zodpovědni za toto vaše jednání. Bude zvolena jiná varianta záchrany a to jen vaší malé části.

  OdpovědětSmazat
 6. V titulku je nepřesnost!
  Viktor Orbán nehrozí!, on varuje. A to je (vele)jemný rozdíl!
  To, co nám ale opravdu hrozí, jsou důsledky nesmyslné politiky představitelů EU (vč. představitelů dvou nár. mocností), která vede k nekontrolované migraci a s ní přicházejícím terorismem.
  Těch hrozeb, které politika EU představuje, je ovšem mnohem víc ...

  OdpovědětSmazat
 7. Ovšem Majevský zapomněl, že již dávno a dávno před tímhle marastem si arabské, syrské a další hnědáky i černý junáky tahaly do postelí naše takzvané přiblblé celebrity - celá řada celebrit má s nimi spratky. A to tady žije - mezi celebritami je toho spousta. Ono to totiž vypadalo děsně exoticky, a blbé celebrity si tím dokazovaly, že mají na nějakého toho hnědého exota - co taky s obyčejným Čechem že jo. Tak se sem také dostal celý klan Issů ( Syrie) když blbka Termerová si pořídila spratka se Syřanem, a ještě další blbka, dnes jsou to bratranci a sestřenice, Klára Issová, Martha Issová, Sámer Issa - ti už nikdy nebudou mít spratky české, naopak sem budou tahat další a další Syřany. Podobnou havěť si vzala taky Rosákovo dcera, ten se teď veřejně vychloubá se svým hnědým zetěm a hnědým spratkem. A jsou další a další - dítě s černochem, a všelijakými Araby a Israelci - je dnes in. A taky tam odtud výživné, ale pak na to navazují kontakty s celými hnědými rodinami. Takže nebudeme muslimští, to je kravina, ale určitě budeme děěěěěsně světoví, jak Amerika - na sto Čechů dvacet přivandrovalců, cikánů, Vietnamců, Ukrajinců ( taky se tady množí) a další verbeže. Prostě Čechy jsme byli kdysi -dnes jsme Česko - světová barevná žumpa. Českého tady není nic, naše kultura, zvyky, folklor, mluva našich dědů, to všechno je v prdeli. Ale ne proto, že Sobotka a Babiš a další bla bla bla jsou vlastizrádci, ale proto, že Češi jsou v podstatě dobytek, kterému začalo být "vlastenectví" k smíchu. A celebrit čubkám a dalším čubkám zapomněla vláda zakázat pelešit se s hnědáky a plodit s nimi spratky. Jenže to zřejmě nikdo netušil, co jsme za blbou havěť. Tak vono to všechno souvisí se vším, ale nadávat na vládu je v tomhle trochu mimo mísu. Kolem Teplic prodávají pozemky Arabům Češi, baráky prodávají cizincům Češi - prostě ... prachy ... prachy.....prachy... a Čecháček by se posral. Odjakživa. Blbý, zakomplexovaný, uťápnutý národ, který mocí mermo hledá světovost a češství je mu ukradený. I obyčejní blbečkové se pyšně tahají na procházkách s černouškem, a myslí si, že jsou taky úžasní. Takže tyhle diskuze a postoje jsou zase jen z velké většiny pokrytectví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:02 Zapomněl jste na známé "Ryba smrdí od hlavy ...".
   Za morální a hospodářský rozklad státu můžeme především "poděkovat" naprosté většině našich předlistopadových i polistopadových politiků !
   Nesvádějte vše na "Čecháčky", někteří z nich se chovali a chovají jen podobně, jako jejich představitelé !
   L.S.

   Smazat
  2. To je pravda, ale je faktem, že jsme zažili občanský "šok", za který může všivá politika, ale začalo to mnohem dřív, než vypukl takzvaný převrat. Dočetl jsem se, že už v roce 1987 nechal Štrougal rozdělit aktiva banky, a budoucí koryta pro své následovníky a potomky už zajišťovali dopředu. Ty pouliční parády byly jen divadlo a dobrovolný kompars k tomu zvonil.A hned poté se tady rozjížděly šílený podvody v podobě finančních letadel a her For you, Herbalife, a dalších, v ulicích obtěžovaly hromady dealerů se smlouvami a o pár let později už vyplouvaly na povrch děsný podvody a šmejdoviny, které připravily o život spoustu lidí ( vraždy bílých koní byl jen začátek) a statisíce lidí o práci. Že to tak bude, oni moc dobře věděli. Ale do těch podvodů se zapojovali jen Češi, zejména mladá generace, a tam někde začala ta zkaženost.Herny, porno, TV Nova a hnusná kultura, reklamy a devastace společnosti zdola. Ale nikdy by vláda a politika nepořídila nic, kdyby se do toho marazmu nezapojovaly dobrovolně masy lidí. A opět zopakuju, že už v té době si naše celebrity začaly tahat hnědáky do postelí a naše společnost je už zaplevelena hnědými spratky. K tomu je třeba přičíst statisíce žlutých spratků z Vietnamu. A když si - opět čeští podvodníci a šmejdi začali skupovat kdejakou ruinu a vytvářeli si z toho ubytovny ( když začal stát vyplácet podpory na bydlení po tzv. "deregulaci nájmů") a museli je zalidnit. To oni sem natahali Rumunské, Bulharské, Slovenské a další cikány, a naládovali tím odpadem svoje ubytovny - vyrejžovali na tom miliony úplně bezpracně, a opět z toho vznikla spousta hnědých spratků, ze všech budou jen příživníci, invalidi, a podobně. Sem není třeba tahat islámce, tady už je toho spousta, ale nemá na tom vinu Babiš ani Sobotka - jen česká malost a nenažranost. Taky vychcanost. Češi obětují cokoliv- nejsme hrdý národ, sami lezeme do zadku západu, mladí předvádí idiotské potetované a odrbané pitomce, aby se vyrovnali západu, pošklebují se kvalitní české kultuře, a upřednostňují západní sračky. Hnusné, zabijácké, sprosté, stupidní, a nečeské. To neodkecáte, kdybyste kecal od rána do večera. Když já prodám pozemky prachatýmu syřanovi raději než Čechovi, který tolik nemá, chovám se jako dobytek. Když já odkoupím byty, které města privatizovala nezodpovědným chamtivým Čecháčkům za hubičku aby měli také "majetek" a naláduju tam cikány, Rumuny, Ukrajince a další verbež raději, než české rodiny, protože mi to vynese víc, chovám se jako dobytek - a vláda za to nemůže. Měla zůstat totalitní a veškeré toto posrané "čecháčkovství" zakázat. Znovu opakuji, že od samého začátku je tato demokracie založena jen na pokrytectví, a podvodech. Nemáme vůbec žádnou národní hrdost a jestli ano, tak čím se podle vás projevuje?

   Smazat
  3. 20:59 U nás žádná demokracie není, vývoj po r.1989 je jen pokračováním stavu před rokem 1989 a nemá s kapitalismem, na který se odvolává, mnoho společného.
   Některým potomkům soudruhů, kteří se zmocnili moci v únoru 1948, se zdálo, že mají málo a tak zosnovali "majetkovou revoluci" v roce 1989. Na ně se "nabalili" všichni ti meloucháři, zelináři, taxikáři, veksláci, apod. a je "vymalováno".
   Teď jim všem "dochází dech" ...

   Smazat
  4. No - snad jim dojde dech doopravdy, nastane kolaps - ale - co přijde pak? Toť otázka.

   Smazat
  5. Kecálisto až 1. dubna 2017 20:59, tvou litánii jsem dočetl jen po toho Štrougala. To stačilo, abych zjistil tvou hloupost. Štrougal to zabalil - podal demisi - rok před sametem. Ale ani kdyby, ze své pozice s aktivy národní banky nijak manipulovat nemohl a že neskončila v rukou jeho rodiny a tehdejších vrcholných politiků je snad dost dobře vidět. Podívejme se poctivě, co je v rukou tehdejší státní reprezentace, okresních a krajských tajemníků, tajemníků tehdejšího ÚV KSČ a tehdejších ministrů? Jaké byly jejich majetky před sametem?

   Smazat
  6. To sem začali tahat už za 1. republiky! TGM byl taky "světovej", měl za ženu Američanku. Barrandovský hvězdy, to byl samej nosatej kokainista co se ohlížel po Hollywoodu!

   Smazat
 8. tak to bude pokud to někdo nechápe je třeba volit Okamuru vystoupit z eu a zavřít hranice jinak bude z ČR islámská zemně zapomen'te na levici pravici já dlouholetý volič KSČM dám hlasy SPD protože je to jediná správná cesta na zachování českého státu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu říkám slovo do pranice, kéž by Vás následovalo víc občanů.

   Smazat
  2. 0:32 též jsi to přeju

   Smazat
 9. Můj hlas také patří SPD a Okamurovi!
  komunista

  OdpovědětSmazat
 10. Proč ten pokrytec říká židovskému kosmopolitismu levicovost?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.