Reklama

sobota 22. dubna 2017

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 17.04.2017

22. 4. 2017

15:53 Rusko rozhodlo, že 36 tomahawků nedoletí,
16:10 2 balistické rakety vypálené v roce 2013 na Sýrii, které také nedoletěly - nepustily je dál ruské lodě ...

28 komentářů :

 1. Rusko rozhodlo leda tak velký prd. Kde jsou propagandistická videa z toho údajného sestřelování 36 tomahawků? Kde jsou videa se setřelenými zbytky? Nikde. Jediné co se Rusákům povedlo sestřelit byl Boeing nad Ukrajinou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusákům?Snad ussákům.

   Smazat
  2. 22:47 "Šťastný" to člověče, napřed ten rozhovor shlédni a teprve potom "argumentuj" !

   Smazat
  3. 22:58
   Věnovat hodinu a čtvrt takovým blábolům? To určitě. Kdo je to vlastně ten Pjakin? Jakou má kde funkci? Je snad ruský ministr obrany? Nebo poradce Putina? Proč bych měl jakéhosi pana Nikdo poslouchat a brát vážně?

   Smazat
  4. 23:04 boha mariu, co to seš za člověka, něco komentuješ, pak se práskneš žes to neviděl a nakonec seš takovej borec, že někoho, jen proto, že o něm nic nevíš, prohlásíš za niktoše. Lidská nulo.

   Smazat
  5. 0:19
   Komentuju to co je napsané pod videem, blbe.
   Ano, o Pjakinovi nic nevím, protože na internetu o něm nic není. Měls šanci mi ozřejmit kdo to je, jaké funkce kde zastává, potažmo odkud bere informace. Ale ty jsi se zmohl jen na prdění protože sám o něm nic nevíš, blbečku.

   Smazat
  6. Anonymní23. dubna 2017 0:31
   „Ano, o Pjakinovi nic nevím, protože na internetu o něm nic není.“
   Můžete si o něm udělat představu z jeho Odpovědí. To Vám řekne více, než jakou má funkci. P.K.

   Smazat
  7. Je to zamestnanec Honolula co ho rad pry lula
   Zvestovatel pravdy velike

   Smazat
  8. 0:31 podle projevu bych tě odhadoval na odrostlejšího, jenže pořád ještě adolescenta s vydřenou maturitou na bůhvíjaké škole. Ty vulgaritky ilustrují argumentační nedostatečnost. Pro informaci – váha a hodnota člověka v historii, politice ... není nutně odvozena od zastávaných funkcí. Váhu mají i vědci, filosofové, historici, třeba i analytici, jestli umí popsat realitu blízko k praxí ověřované pravdě. Soudit Pjakina bez seznámení s jeho prací, zabořen všeho všudy do internetu, odpovídá úrovni předpubertálního průměru. Sám Pjakina klasifikovat ani zařadit nemůžu, protože na jeho seance čas ani trpělivost nemám. Tu kritiku si až tak neber, občas se rozum, dokonce i moudrost, dostaví s věkem.

   Smazat
  9. Omluvte prosím naši léčebnu, že pustila pacienta 22:47 resp. 22:58 resp.0:19 k počítači. Ošetřující lékařka

   Smazat
  10. On si to plete.Tak kam letělo těch 36 Tomahawků?Můžete se činit.Posloucháme.

   Smazat
 2. https://cz.sputniknews.com/svet/201704225168326-rusko-dodat-syrie-pvo-prioritne/

  a bude po útokách

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:54 ale to už se před půlrokem stalo a to s velkou slávou: https://vz.ru/politics/2016/10/7/836801.html
   Ruské PVO mělo chránit nebe Syrie před křídlatými raketami - a hele, ani si neškrtli. Dokonce pracovník Ministerstva obrany potvrdil, že ty jejich slavné S300/400 ani nedokážou ty křídlaté rakety zaměřit - natož sestřelit. Prý proto, že Země je kulatá - haha, a hned se na ruském internetu vyrojilo plno vtipů na "super fungující" PVO Ruska !!

   Smazat
  2. Cocote 13:13, kdy jsi nebyl ultra idiot, dečetl by ses, že S300 a S400 byly do Sýrie přivezeny na ochranu letišˇna kterých operují. Tak tu nemel nesmysly jandův kuřbuřte. Směješ jen své vlastní debilitě a bohužel z toho se nevyspíš.

   Smazat
 3. V.V.Pjakin je zajímavý - trochu Putinovec, trochu Stalinovec a tak trochu i mystik. Mnohá z jeho vysvětlení jsou logická. Stojí za přemýšlení a porovnání se skutečností.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou lži(zavádějící informace). Je to odborník v oblasti konceptuálních technologií. Co je to vůbec za sprosťárnu takto někoho označovat. Řeknu, že si mi libí a schvaluji nějaké činy třeba Zemana a oponenti, mně hned napadnou, že jsem Zemanovec. To je zcela nemorální a neetické, tak lhát za bílého dne v přímém přenosu (což se běžně děje).

   Nemůžu být označen členem nějaké skupiny, pokud nejsou splněny tři podmínky:

   1) Skupina musí fyzicky existovat

   2) Jedinec musí souhlasit a chtít být členem této skupiny (bez jeho souhlasu, není členem skupiny)

   3) Skupiny musí jedince přijmout (bez souhlasu skupiny se nemůže stát jedinec členem skupiny)

   I když autor článku je neetický, zkusím to na přejít a osvětlit co tím myslí:

   "Putinovec" - vysvětluje řídící kroky činěné Putinem a ukazuje jejich kvalitu a cíle, které jsou ve prospěch celého lidstva.

   Stalinista - schvaluje koncept bolševismu stejně jako Stalin, kdy se řízení společnosti děje ve prospěch většiny a ne ve prospěch parazitující menšiny

   Mystik - znamená nerozumím tomu co říká, protože nejsem seznámen dostatečně s používanými termíny (Naše mysl nemusí být slabá, ale pouze nemá vhodné termíny(nástroje) na uchopení probíhajících dějů).

   Smazat
 4. President Trump nebyl na jeho pozici dosazen zadnymi nadnarodnimi korporacemi, ale plebejci z americke ulice..

  Napr. nick honolulu, aktivista a Tribun lidu z ulice
  se o to zasazoval spolu s tisici dalsimi.

  Jeho snaha byla marena a sabotovana i zde skupinou lidi kterym se rika v Americe HNEDY nos.

  2:43 = typicky hnedy nos (a jazyk) - je zastrcen do rektalu kazdemu globalistovi, kde si pomlsava na odpadu ztraveneho z hojnosti stolu globalistu.
  2:43 = feeble-minded Schumck w/advanced Imbecility je elitni titul, techto hnedych nosu.

  Trup nezradil svoji agendu , ale je zeslaben tim, ze v ramci sjednoceni rozestvaneho naroda podal ruku smireni jeho nepratelum. Coz je velka chyba.

  Boj trva dal. Taktika jeho nepratel je oddelit jednotlive cleny kabinetu na Trumpove strane a jednoho po druhem znicit. (Jmena urcite znate.)

  Boj je zatim NEROZHODNY !

  Dalsi vec, ktera Trumpa sabotuje je ta, ze nema obsazene nektere posice a nema plny kabinet.
  Koho navrhne, toho kongres zamitne.

  "VIM JAK NA TO NEZPECHATO CHCE TO CAS"..
  Vsak to znate neee ? A potom nasleduje -
  "DNES Z VECERA , NECO BYCH TI DAT CHTELA ..(to zpiva Amerika) Z VECERA POD JABLONI, AZ KLEKANI DOZVONI... atd.

  Trump je tlacen ulici (ze spodu) k boji a ztlacovan globalisty (z vrchu) k pokore.

  Nase viteztvi je jiste. Muj cit, moje intuice, muj mozek a vsechny occultisticke pomucky rikaji , ze to vyhrame.
  a kdyz ne , tak mame plan "B".
  nick honolulu - analyticky strateg.

  OdpovědětSmazat
 5. 2:43.. jsme chytrejsi nez vy ! Vy vsak mate prikladnou kmenovou vernost.
  Prikladna kmenova vernost je typicka pro LIDOZROUTY.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 6. honolulu.
  Čekám,že si všechno prosadí Trump,jestli ne,bude po Vašem,fackovačka v USA a to by si měli uvědomit odpůrci Trumpa.Řeknete i Pencovi,jestli podkopne židli Trumpovi,aby se dostal na jeho místo,znectí úplně USA.

  OdpovědětSmazat
 7. Pjakinova slova o přeformátování státu, odporu vládnoucích elit, způsobů získání podpory pro prosazení změn a jejich realizaci bychom měli číst velmi pozorně.
  Dříve nebo později se to zřejmě bude týkat i nás !
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 8. V.V. Pjakin je jediný analytik, který předpověděl správně vývoj významných událostí s velikým předstihem - mimo jiné Brexit, zvolení Trumpa a mnoho jiného. A co je nejdůležitější, velice transparentně vysvětluje, jak k takovým závěrům došel a jaké jsou jeho informační zdroje. V dnešní době mluvících hlav, které nikdy nic neodhadnou je to rarita.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:59 Pjakin je blábolista, jeden z mnoha. Podporuje vojenský zásad v 1968 v ČSSR a tím u ne už dávno skončil.

   Smazat
  2. 13:15 ještě že ten vojenský zásah byl, jináč bys tady nebyl. nepatřil jsem ke komančům ale kdyby se tento pravicový půč v práglu podařil (veškeré puče se většinou konají v hlavních městech oněch států), tak by došlo k zásahu usa, které by pod praporem demokracie šli na pomoc cca 1/10 obyvatelstva, aby se dostala z komunistického područí (a dostala se jak dnes do područí germánů a anglosasů). A že by si to "rusko" určitě nemohlo dovolit ztratit tak těžce vydobyté území je nasnadě. Československo by se stalo klínem rovnou k k "ruským" hranicím. Nic horšího k zahajení nové války nikdy nebylo. Američané si nenachali z toho co zabrali vzít ani metr. Naopak dostali darem část Rakouska, dvě třetiny Berlína, odkud pak provokovali celý východní blok, vystavováním svých amerických pozlátek.

   Smazat
 9. Jistě dost podnětů na barevnou, jarní, sametovou i majdanovou debatu. A k vojenskému zásahu u nás v r. 1968. Samozřejmě je to zpětné vyhodnocení na základě, toho, co odehrálo mj. i v Evropě po r. 1970. "Okupace" vojsky Varšavské smlouvy byl prozíravý tah, který oddálil zvrat diktatury proletariátu v diktaturu kapitálu o více jak 20 roků. I tak našich posledních 25 roků je poznamenáno válkami s miliony mrtvých a miliony uprchlíků, se vznikem islámského státu a zrodem zatím nepřekonatelné bariery mezi světem našim a muslimským - a to vše je především vinou USA a ostatních zemí NATO A ANI MY SE Z TOHO NEMŮŽEME VYVINIT. Jsme to my, kdož se snažíme dostat svět na pokraj 3. světové války v naději, že se na ziscích oligarchů, tedy spíše na jejich odpadcích, my lidé EUatlantické "civilizace" přiživíme. Že se přiživíme na hromadách mrtvol, které vyrábíme "humanitárním bombardováním. Mimochodem, tento legendární termín Václava Havla bude asi jediné, co po něm v historii zůstane. A že bude spojován s Čechy, bude i ostudou pro nás všechny, co žijeme v srdci Evropy.

  OdpovědětSmazat
 10. 13:13
  Pepku, pracovník kterého ministerstva obrany tvrdil, že nemohly proto být zaměřeny Tomahawky, protože je Země kulatá? Českého? Nebo to snad tvrdil pisálek z hovínek.cz? Nebo Wikipedie? Nebo snad nějaký "myslitel" z "armádních hovin"? Nebo ti to poradil Janda? Tedy pokud ty sám nejsi Janda, nedivil bych se, hovnivále.
  A teď udělej kotrmelec!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:23 hele Pepku,aktivitou mazalů NR ses nedočetl zde,že všechna média RF /a že jich je/o tem informovala.Na www.liveinternet.ru/rating/tu/média si i vy můžete vybrat a dohledat,co bylo psáno.Ono je lepší vždy,jak se říká,jít
   za kovářem než za kováříčkem.Kde hledat už víš,tak teď zámeč a vyskoč.

   Smazat
 11. Tak těch 36 Tomahawků když je Rusové nesestřelili se cestou vypařilo.

  OdpovědětSmazat
 12. Zajímavá je jejich dráha letu většinou nad Izraelem a jen pár kilometrů nad Sýrii. Zrůdnost některých přizpěvovatelů je otřesná. Kolik milionů lidí ještě musí zabít aby se nasytily. Doláčů si mohou natisknout kolik chtějí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.