Reklama

sobota 29. dubna 2017

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 24.04.2017

29. 4. 2017
Tentokrát zvláště výživné.

12 komentářů :

 1. Některé pasáže jsou zajímavé !!

  OdpovědětSmazat
 2. Anonymní 14:58
  Nejen zajímavé,ale i pravdivé.
  Co jasně plyne,nelze si vynutit,respekt,autoritu,moc silou až zbraní.Pjakin podrobně analyzuje dění kolem voleb ve Francii,že voliči lehce ovladatelní,až zbyteční,výsledek je dán předem.Proto budu tvrdit,že i Zeman to má nahnuté,není Clintovec.

  OdpovědětSmazat
 3. V.V.PJAKINA by měli povinně zhlédnout z globálního útvaru sexbombarďáka Jandy,všichni Havloidé,ale i Sobotka,Herman,Bělobrádek a další.Ale bojím se,že by takto složité myšlení,interpretované do slov,pochopili.Fr.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:42 Pokud by Pjakina pečlivě studovali,
   při jejich známém zaujetí (případně stavu zkorumpování), tak jenom s cílem jeho téze podrývat. Pochopit by mohli, ale uznat nikoliv.
   Lépe tedy, když je ani číst nebudou.
   Ale daleko nejlépe, když my je už nebudeme volit.
   Děda.

   Smazat
 4. tady je pěkný článek od Okamury:

  http://svobodnenoviny.eu/islam-zasahuje-do-politiky/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, a v něm řada odkazů na informace o jejich práci a "jak jsou na tom" oproti ostatním stranám. Je potřeba je podporovat, to znamená jejich cíle, i když nejsme bohužel miliardáři. Začnu ráno. Děda.

   Smazat
 5. Nemá ve všem objektivní pohled. Vyznívá z toho jedna věc, že z USA mají na sňůrce všechny řadové francouzké voliče a na pokyn z USA všichni volí. Taková demagogie je zarážející. To tedy přehání, některé vývody jsou na úrovni čtení z hvězd. Má fantastickou vlastnost, jakoukoliv událost předělat podle svého vědomí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:41Prosím vysvětlení.Rakousko,Slovensko,Bulharsko,Srbsko,ALbánie,Pobaltské země,boj o Sýrii nepíši,Irák,Irán,Libije atd....zamyslete se.A teď Francie,Německo,Itálie,my.Kdo sleduje a naslouchá.....A nemusíte být Putinovec nebo Merklovec nebo vlezprdel USA.

   Smazat
  2. Anonymní30. dubna 2017 9:41
   Nejspíš máte pravdu, že není ve všem objektivní. Ale odhaduji, že bude patřit do Putinova analytického týmu, takže z tohoto pohledu ty informace beru. Má dar řeči a každou prohru, umí podat jako výhru. Ale líbí se mi, jak lidi přesvědčuje, aby se vzdělávali v řízení, dle KOB. To je zřejmě jediný způsob, aby se konečně začali brát o své zájmy, když si uvědomí, jak působí řídící mechanismy. To by se mělo učit na školách.
   Co se týče těch voleb ve Francii, tak jistě voliče na šňůrce nemá, ale zřejmě ví, jak se volby ovlivňují, či falšují. P.K.

   Smazat
 6. Mně osobně ale jeho komentáře,
  které sleduji asi rok, velmi pomohly k jinému
  pohledu na světové dění.

  I když uznávám, že je mnohdy těžší, pochopit některé
  jeho analýzy a závěry, přesto mě sledování neodradí,
  neboť si pak porovnáním odlišných názorů mohu
  jen potvrdit,
  jak indoktrinována je značná část evropské populace...

  A pak mají budoucí volby něco změnit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V.V.Pjakin je mystický filosof. Jako každý člověk chce "mít pravdu". Proto občas poněkud ohýbá pravdu. Ale svoji pravdu nevnucuje ba nabádá k jejímu zkoumání.
   Je jasný putinovec a ruský vlastenec, což o něm dobře svědčí.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.