Reklama

pondělí 17. dubna 2017

Paul Craig Roberts: Vláda blbců a válečných zločinců


17. 4. 2017   (kráceno)
Čtyři po sobě jdoucí prezidenti naší země jsou váleční zločinci.
Clinton - bombardování Jugoslávie NATO.
Bush - invaze do Afghánistánu a Iráku, letecké útoky na Pákistán a Jemen.
Obama - využil NATO ke zničení Libye a poslal žoldáky, aby zničili Sýrii.
Trump - napadl Sýrii a stal se válečným zločincem na samém začátku své vlády.
Člověk aby se začal stydět za to, že je Američan.


Spolu s evropskými, kanadskými a australskými vazaly Washingtonu se těchto válečných zločinů účastnila OSN. Je tedy možné, že společně s EU, USA, Austrálií a Kanadou by měla být k soudu za válečné zločiny pohnána i OSN.

Západní civilizace, pokud to vůbec civilizace je, je největším aktérem válečných zločinů v dějinách lidstva.

Tyto válečné zločiny, spáchané čtyřmi americkými prezidenty, vedly k milionům úmrtí a zranění civilistů. Miliony zbídačených uprchlíků, kteří přišli do Evropy, Velké Británie, USA, Kanady a Austrálie s sebou přinesly problémy.

Podívejme se na nekonečné neoprávněné násilí policie proti americkým občanům. Policie provádí více vražd než kdokoliv jiný, ale na rozdíl od drogových gangů, které bojují mezi sebou o území, má policejní násilí jeden důvod - láska k násilí.

Násilí je Amerika. Amerika je násilí. Slabomyslní liberálové viní vlastníky zbraní, ale zdrojem násilí je vždy vláda. To je důvod, proč nám otcové zakladatelé dali Druhý dodatek. Ne majitelé zbraní zcela nebo částečně zničili osm zemí. To díky daňovým poplatníkům vyzbrojená americká vláda činí násilí.

Počínaje kreténem Clintonem, každá vláda USA narušila nebo vystoupila z dohod s Ruskem, které byly zaměřeny na snížení napětí a rizika vzniku jaderné války. Washington lží vysvětloval své agresivní akce vůči Rusku, jako například že je potřebná protiraketová obrana na ruské hranici, aby ochránila Evropu před (neexistujícími) íránskými jadernými zařízeními.

Obamův režim i nadále lhal.
Víte, že Rusko je tak silné a že NSA a CIA jsou tak slabé a bezmocné, že Rusko může určit výsledek voleb v USA? Jistě jste slyšeli nejméně tisíckrát, že Rusko vtrhlo na Ukrajinu (loutky Washingtonu stále sedí v Kyjevě)? Není třeba mít IQ nad 90, abychom pochopili, že kdyby Rusko napadlo Ukrajinu, už by nebyla. Víte, že prezident Ruska, který je podle mezinárodních průzkumů nejrespektovanějším vůdcem ve světě, je podle Hillary Clintonové "nový Hitler"?

Nyní máme ostudného trampovského ředitele CIA Mika Pompea, možná je to nejomezenější člověk v Americe. Máme zde idiota nejjvyššího stupně. Tento kretén obvinil Juliana Assange z kontaktů s diktátory, údajně s pomocí Ruska podkopává bezpečnost americké hegemonie. To proto, že WikiLeaks publikuje materiály z oficiálních zdrojů, které odhalují kriminální chování americké vlády. WikiLeaks nekrade dokumenty, které přicházejí od informátorů, kteří jsou unaveni snášením nemorálnosti a lží vlády USA.

Co budeme dělat, co bude dělat svět, když máme takové naprosté idioty, jako jsou ředitel CIA, americký prezident, poradce pro národní bezpečnost, ministr obrany, ministr zahraničí, americká velvyslankyně při OSN, redaktoři New York Times, Washington Post, CNN, NPR, MSNBC?

Čína a Rusko jsou schopny zničit USA. Společně mohou učinit Severní Ameriku navždy neobyvatelnou. Proč washingtonští idioti provokují silné jaderné mocnosti? Odpověď: Washington je banda kreténů, kteří jsou mimo realitu. Když Satana 2 (pozn. ICBM Sarmat) dorazí do Washingtonu, největší skupina omezenců zanikne.

Svět si s úlevou vydechne.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová  

58 komentářů :

 1. ZLOČINECKÉ USA
  USA jsou největší říše zla, násilí, zločinecké váleční štváči a mezinárodní teroristé v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy byla na Zemi. Zima a mráz přichází z Bílé chatrče ve Washingtonu! Zavřete dveře! USA po zásluze končí na smetišti dějin ve věčném zatracení.
  nezávislý prognostik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, USSA váleční vrazi, řídící tamní a zahraniční politiku v bludech a sci-fi, jsou zcela mimo realitu.Trump je neřízená střela a jedná impulzivně, je ovlivněn svými členy rodiny.Mám obavu, že to, co nobelista Bombama nedokončil, se Trumpovi podaří.Zničit a rozvrátit celou východní polokouli, v domnění, že USSA je výborně chráněná země a nic se jim přece nemůže stát.Hlupáci v Evropě, členové teroristické válečnické organizaci, tomu tleskají.Je jasné, že USSA by nejraději válčily a vraždily ve jménu petrodolaru, zachování tamní životní úrovně, pomocí prodeje a odbytu amerických zbraní, v rozsáhlých světových válečných konfliktech.Hodila by se jim i hořící Evropa, se záměrem, dobýt ruské nevyčerpatelné, toliko potřebné zdroje s ovládnutím ruských obyvatel a masívní prodej zbraní všem zúčastněným v konfliktu!USSA by neskutečně zbohatly.Má to ale vadu na kráse, Severní Korea není Sýrie, Lybie nebo Irák, Donalde!

   Smazat
  2. 22:52 - Plně souhlasím s Tvým příspěvkem. Dokud ta USAcka špína nechcípne, nebude míru na světe!
   nezávislý prognostik

   Smazat
  3. Jestli ti ussáčtí hlupáci s Trumpem a jeho vlivnou famílii, zaútočí na Severní Koreu, rozjede se neskutečné peklo!!!Zasáhne to světovou stabilitu ekonomiky a nastane militarizace celého regionu, včetně Číny, Japonska, Ruska a Evropy, nastane neskutečný chaos i s emigrací, pak se bude čekat na to, kdo první zmáčkne červené tlačítko, pokud to KIm neudělá osobně.

   Smazat
 2. Autor, P. C. Roberts, svým kritickým pohledem na US administrativu a její politiku zcela jistě "potěší" tuzemské proUS alpinisty.
  To zas přibude duchaplností od cvičených papoušků! ...
  Leč co s pravdou? Zakázat ji? Zakázat lidem myslet?
  Orwell to tušil! ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I v Evropě je dost politiků,

   kterým svou horlivou podporou amerických okupantů
   sedne titul válečný zločinec.

   Svého času to byl T.Blair, charismatický a obratný manipulátor, kterému sedla na lep výrazná část prostoduchých Angličanů...

   Smazat
  2. PAW
   Pane Oplustil ,.... p. Roberts a treba nas Klaus se ukazalo vedi strasne a strasne moc.
   A vsude o tom vykladaji !
   SKODA JEN , ZE NEVEDELI NIC Z TOHO, kdyz to vedet meli.
   KDYZ BYLI SOUCASTI MOCI.
   Pozdni anebo predcasne zpozdena "chytrost" uz neni vubec zadbna chytrost ale vytahovani se ubohych a posetilych senilnich starcu.
   Dik za pozornost.
   PAW

   Smazat
 3. Co si myslíte o útoku USA v Sýrii?
  Odjakživa tvrdím, že Američané jsou národ kovbojů, diletantů a nebezpečných psychopatů. Teď se to potvrdilo.

  OdpovědětSmazat
 4. Nešlo by "Satanu 2" obejít něčím humánnějším ale stejně účinnou zbraní, třeba volebním IQ Američanů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by nešlo, nemají u voleb na výběr, stejně jako u nás za komunistů a ve své podstatě i nyní.

   Smazat
  2. 21:49-já vím, jsme na tom stejně ale přesto to nevzdáme, ne?

   Smazat
 5. TO SAMÉ PLATÍ I O NAŠÍ VLÁDĚ BEZ VÝJÍMKY.

  OdpovědětSmazat
 6. Vždyť jsi Trumpa ty idiote Robertsi podporoval do roztrhání těla! Blekotal jsi tady, že volby budou zfalšované, protože "deep state" nikdy nepřipustí zvolení tohoto skvělého státníka, mírotvorce, ekonomického spasitele, bojovníka proti establišmentu. Soros měl přímo ovládat volební mašiny a zajistit vítězství Clinton.

  A místo aby jsi teď studem zalezl 100 metrů pod zem tak tu jako mistr světa blakotáš svoje nesmysly dál. A přitroublá informační žumpa NR tvé bláboly dál s chutí otiskuje.

  Napiš mi jediný důvod proč by tě měl někdo po všech těch tvých blábolech kde jsi ukázal že jsi zcela mimo a netušíš nic, kdokoli ještě brát vážně?
  Zalez, blbe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zklidni hormon blbečku.
   co a proč dělá Trump, nechápe většina lidí.
   Buď na oko maže deku s vobřezanou oligarchií nebo je vyděšen ze sionistů a nechce se nechat zlikvidovat

   Smazat
  2. Jistě ale cítíte, že P. C. Roberts tady diskusi přece jen nečte a číst nebude ... Neboť:
   a) o tomto webu nemá tušení
   b) není tak vytříbený češtinář, jaký jste vy.
   Váš vzkaz autorovi má tedy hodnotu slepičince, ledaže by vám to spravilo tlak po "spravedlivém" rozhořčení nad jeho pravdou.

   Smazat
  3. Hloupý jandův pitomec 21:08 si myslí, že ty jeho demagogický blitky mají nějaký význam, flustrovaný blbánek, co neumí nic jiného, než se živit tím nejpodlejším způsobem, trolováním na diskusích.

   Smazat
  4. Lozí sem různí podělanci, enem neznám tu přesnů diagnózu teho nebožáka 21:08. Ale bolet to musí. O tem žádná.

   Smazat
  5. 21:08 ten hajzl nasliboval voličům a celému světu že bude jednat s Ruskem a místo toho válčí

   Smazat
  6. 21:56 - ááá - další nadržená neúspěšná křivohubá vepřová tlama se ozvala! Prasečí držky a křivé huby čecháčkostánu - spojte se !!! Třeba na slučovacím sjezdu. Záludný prognosťácký oligarchický neobolševizmus upevňuje své pozice díky husitobolševizmem zdegenerované doubravovské voličské lůze a slizkým agentům KGB a StB a jejich novinářským poskokům! Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!

   Smazat
  7. 8:18 fašistický trotl má ty slinty v poznámkovém bloku a furt je sem tapetuje nic jiného neumí

   Smazat
 7. Myslim , ze pan Roberts vynechal dulezity bod. Ja s nim nesohlasim , ze Americani NEjsou banda idiotu, Americani jsou docela pracovity schopni lidi.
  Co se stalo je , ze mocenske elity !!! znicili stredni vrstvy ve svem hladu po ABSOLUTNI MOCI!!! a nyni maji trochu malo ??? odborniku aby konkurovali uspesne Cine + Indii + Rusku.

  (podobne jako v Cechach )

  Co chce s tim delat talentovany president 'expert na golfova hriste a kasino business' pan Trump je u Pana Boha, jak chce rychle vybudovat Americke Stredni Vrstvy ktere znicili DROGAMA A TELEVISI ??
  ale tak aby nam POKORNE SLOZILI A POSLOUCHALI a posilili Ameriku technicky a vojensky??


  Je to stejna komedie jako Obama jeste by Trumpovi meli dat Nobelovu Cenu za ....??????

  Oh Otroku muj HONOLULU kde jsi ????

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. At zije Trump a jeho rodina -Hercegovina Trump je nejlepso a Pomeje nejlepsi CIA reditel . Nejlepsi lidi dosadil nejlepsi Trump a jeho dcerka Ivana Kushnerova ,spravne drzi sabes a modli se s reminky . Sedi za plentou a soupe nohama kdyz muzi mluvi
   Honolula lula co ho rad lula

   Smazat
  2. Idiot vysvetluje o tom ,jak a ze idioti nemohou byt idioty.
   Nemohou ???*&^%##%&^&**.
   PAW

   Smazat
  3. PAW
   Stesti odedavna pro mne bylo a je , kdyz me udavac nejak zapomene udat policii...

   Smazat
 8. Tento ruský maňásek je čím dál trapnější a už zcela ztratil jakékoli zábrany. Za jeho vlastizrádné vyzývání k zničení Washingtonu jakousi ruskou jadernou zbraní je už zcela za hranou a američtí patrioti by si ho měli podat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesmyslný komentář. Proberte se.

   Smazat
  2. Nějak si se zasek, idiote, měli by tě opravit, meleš jedno a to samý kolem dokola, jandův robote.

   Smazat
  3. 21:20 A teď zameč a vyskoč.

   Smazat
  4. 21:20 ty tvoji miláčci jse složí samy s tím jejich ohromným dluhem no a pokud zaútočí na KLDR tak přeji Kimovi dobrou mušku

   Smazat
  5. Stejně jako by si čeští patrioti měli podat tebe.

   Smazat
  6. 22:01 - Bohužel IQ tvý a toho robota se od sebe neliší víc než výška hladiny ve spojených nádobách. A v tom je taky zásadní rozdíl mezi námi dvěma znemožňující nám společně vést dialog, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Smazat
  7. 23:55 Jasněže jo, rudý škubánku! Konečně už abys odtáh s další komoušskou svoločí do Rusácka, svýho Ráje! A tam se pak klidně otrav ruskáckou pěnou do koupele. Furt to bude pro tebe lepší, než chcípat hlady někde pod mostem, ty rudá nulo ...

   Smazat
 9. Proč pravdoláskaři v Praze nehlásali od roku 2015,že imigrantskou vlnu z Blízkého a Středního východu,z Lybie způsobili a američtí presidenti, kteří rozvrátili Irák, Afganistan, nechali ulynčovat Kaddafiho.
  Proč bylo zabíjení civilistů, dětí bez trestu nebo jako omyl, jindy zločin, zejména když Assad likviduje ISIl.
  Proč se Bush ml., T Blair neukazují na veřejnosti?

  OdpovědětSmazat
 10. 21:20: Maňásek seš tak jedině ty. Maňásek je loutka, která nemá mozek. Ten ty také nemáš. Diskuse s tebou postrádá jakýkoliv smysl. Jinak Craig Roberts je stejný vlastizrádce jak např. Stauffenberg za Hitlera.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak může někdo být v demokratické psolečnosti vlastizrádcem? To nechápu. Jó, že se mu hrubě nelíbí praktiky vrcholů americké administrativy, to je jiná, ale není to vlastizrada. Je to vyjádřený názor podložený fakty. Co to je za vlastizradu? To mi tedy vysvětli, milý 21:44, nějak podrobněji.

   Smazat
  2. To je třeba Putler, vlastizrádce! - http://iks2010.info/?p=113176

   Páč místo národu slouží těmhle - http://iks2010.info/?p=113295

   Smazat
  3. Pro: 23:37: McCain je vlastitvorce, asi tak stejný jako Goebbels za Hitlera. Jinak moudrému napověz...Vlastizradce a vlastitvorce to jsou relativní pojmy, které mění význam podle doby ve které jsou užívany. Jinak obecně si myslím, že ten kdo pracuje v nezájmu obecního blaha je vlastizradce. Co to je obecní blaho, to se musíte jaksi dovtípit sám. Jinak já si myslím, že v USSA není žádná demokracie. Další komentář z mé strany již nebude. Nemám zase tolik času.

   Smazat
  4. 21:44 to sice perfektně sedí, ale 21:20 zcela jistě nepochopí. Musel by myslet a semtam něco vědět a znát.

   Smazat
 11. Je to Říše Zla.Bez zničení tohoto zločineckého satanského státu bude zničena celá planeta Země!

  zločas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA zapadají jako zhasínající hvězda, tak na poslední chvíli ještě vyvolají totální výbuch na zničení této planety.

   Smazat
  2. Ano, stále platí že ... - http://iks2010.info/?p=114796

   Smazat
 12. P.C.Roberts je zoufalý jako mnoho poctivých a myslících Američanů. Mluví tentokráte v obrazech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiří ano trump podvedl svoje voliče i Robertse normální američani určitě nechtějí válku jak oddálit bankrot válčit a zabít věřitele

   Smazat
  2. 23:13 - Tak jako lhář Trump i negerský manekýn Obama obelhal lidí. Sliboval jako slibotechna, vyfasoval mírovou nobelovku a pak zahájil války na široké frontě. A blbečci amíckí voliči jsou nepoučitelní a stejně volí tu jistou politruckou lživou verbež! Vašnosto, je z toho člověku na blití z těch amíckych voleb!

   Smazat
 13. Panove uvedomte si ze neni rozdil mezi zdegenorovanymi Americany a Cechy!!

  Prectete si odpovedi na clanek jak jsou zdegenerovane!!!

  Vysvetlete mi proc jste se nechali zdegenerovat .

  Ja vim proc , Protoze nectete a tahate marjanku.
  Zkratka jste degenrati , kteri budou slouzit na vecnost!!! Podekujte svym matkam!!!
  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
 14. Drahý pane,
  nemám americkou mentalitu rád, ovšem nepochybuji že v této bláznivé společnosti žije veliké množství obyčejných milujících lidí jenž jsou manipulováni do role zabijáckého státu.
  Drahý pane,
  musím se přiznat že nemám rád ani mentalitu českou.
  V naší bláznivé společnosti jsou lidé jako zboží.
  Myslím že není třeba studu za to že jsem Čech,Američan a nebo Maur , ostudou vidím že jsme také lidé, že patříme ke skupině jenž si dokáže dělat to nejhorší*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohuzel je to trochu jinak :
   Kazda etnicka skupina inklinuje psychologicky trochu jinak a dusledek toho jsou ruzne spolecnosti lidi.

   Ovsem veskere etnicke skupiny se nechaji psychologicky manipulovat!!! ovsem zalezi na tom jak a rychlost ovladnuti mysleni!!!

   Faktem je ze Americany dobre zmatly jak za Obamy , tak za Trumpa pomoci Tisku a TV.

   Cesi, kdyz ctu jejich debaty jsou velice degenerovane rovnez. Clovek by brecel!!!!

   To s tim nejhorsi jako Cesi , to prehanite!!
   Byli jsem docela poniceny DEJINAMI!! nase posice v Evrope a velikost naroda nam nedava nejlepsi prilezitost na rozvoj ale na preziti!!

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Zboží jsou lidé v každé kapitalistické zemi, jejich cena se vyjadřuje momentální poptávkou na trhu - asi podobně jak ve filmu Gladiator cena toho muže, který kráči do arény a říká, že umí sedm jazyků. Jinak o člověku, majícím hodnotu zboží, čili o homo consumens - viz Erich Fromm: Escape of Freedom - u nás kniha vydana pod názvem Strach ze Svobody. Doporučuji.

   Smazat
  3. ...zajímavé, děkuji rád bych si nechal udělat výtah s této knihy a nebo rád si poslechnu četbu, sám ale nečtu*

   Smazat
 15. Globální prediktor to má jasně nalajnované a obě strany GP se jako vždy domluví.Takže nekoukejme za plot,tam je to jasný.Koukněme na náš dvůr na ten nehorázný chlívek.Pokud jste si nevšimli tak politici nic neřeší,protože ani nemohou a tak se osočují,kopou do zadku,perou se o fleky a předstírají že něco pro tento lid dělají .Lidi vzpamatujte se,je to váš život,život vašich dětí,necháme si diktovat a radit od totálních pitomců?Kde jsou ti skvělí právníci,nezávislí soudci ale doopravdy nezávislí,policie chránící pracující lidi,média bavící tento lid a nešířicí debiloviny,Profesorové zdravého rozumu,učitelé pro naše děti znající naše skutečné dějiny,zdravé děti,chytré,milující svou zem,rodiče,rodinu ?? Kde jsou??? V PRDELI a pokud se nevzpamatujeme jsme v PRDELI všichni.Je 1minuta po 12hodině,neli finito.CO S TÍM????? Koukat ,číst,porovnávat,zajímat se,zatratit zaslepenost,neskočit na kdeco co řeknou debilní politici,média.Nepracující bílej,černej,žlutej,cigán,muslim,křesťan,žid atd. je nám na HOVNO.Základ státu je rodina ale fungující rodina ne chrlící bastardy IQ koník,rodiny vychovávyjící děti a ne jen krmící a vychovávající zvěř.Pokud budeme zatracovat základní rodinné vztahy(heteros)jdeme k šípku.Dnes se amík stydí že je amík.Já se stydím že jsem čech!!!!!Nevím co pro to udělat,jen makat,makat to neřeší.Jsem zvědav kteréj internetovej troll mě pobleje a cenzuro ,Jourová,policie ,polib si!!!!!Stav této země není zoufalí stav je v totální hajzlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo to je pravda, a co s tím uděláš? Jestli něco smysluplného, tak já se taky přidám!

   Smazat
 16. Dodatek - SERU NA politiky světa,politiky ČR,USA,Rusko,Čínu,plácání blbostí v médiích,cigány,buzeranty,bílé,černé,židy,cigány,muslimy.Chci poctivě pracovat,dostávat poctivé peníze za svou práci,řádně vychovávat děti mající rádi celou svou rodinu,stát,zemi,svět,lidi.Bavit se poznávat nádherný svět,lidi jiné etniky,milovat život . Toto vše mě berete a pokud mě toto vše vezmete a dostane se mě do rukou kulomet,budu střílet až do konce zásobníku,pak mě můžete zastřelit,protože potom můj život nemá cenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:09- Možná budu trochu krutý k Vám ale ne "trollovitý". Pokud jste zásady z 8:47 uplatnil ve své rodině, není třeba se bát budoucnosti a "potřeby" kulometu.

   Smazat
  2. Tato společnost ti nedá ani práci, natož poctivou, ani peníze za tou práci, koupí si tvou pracovní sílu a pak tě vycucne do mrtě. Tato společnost proti sobě poštve etnika kdykoli to bude v jejím prospěchu. Všechno už ti vzali a musíš se bát i o budoucnost svých dětí. A můžeš milovat život na vyrabované, odlesněné, jedy zasviněné a válkami trýzněné planetě díky nenažranosti toho 1% gaunerů a jejich lokajů. No, jestli si myslíš, že se tím vyhneš tomuto svinstvu, tak ser na všechny ty politiky a oligarchy.

   Smazat
  3. 17:13-lze milovat život svůj i bližních a zároveň se bránit 1% bez kulometů. Každý systém je zranitelný! PS. pokud se jim přece jen povede 3WW, jsou možné i ty kulomety.

   Smazat
 17. Je k nevíře, jak prachy dělají z lidí šejdíře. Kdo má prachy, tak ten jede a cítí se, jako vzešlý z nebe. Proto pak podlidi, třeba kulometem jebe.
  Vzdělání člověka nikterak nepřivedlo k lepšímu chápání říše lidí, ale jen k lepším metodám, jak je vraždit. A s tím si žádná církev ani partaj zatím k lepšímu neporadila - často právě naopak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, prachy a moc. Proto by každý z "nich" měl povinně měsíc v roce "sloužit zdarma na vybraných pozicích-bez domova,hospice ap."

   Smazat
  2. PS.zdarma ne, to by nevěděl ceny práce.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.