Reklama

středa 26. dubna 2017

P.C.Roberts: 11. září zničilo Ameriku

26. 4. 2017     PaulCraigRoberts
Události 11. září 2001 změnily svět. Šlo o záměrně vytvořenou záminku, jíž americká vláda využila k napadení sedmi zemí Středního východu, zabila miliony lidí a vyslala do západního světa vlny muslimských uprchlíků. Pustošením cizích zemí a vražděním jejích žen a dětí utratila tato vláda biliony dolarů, zatímco infrastruktura doma šla od desíti k pěti. Z důvodů zadlužení ztráceli Američané jak své domovy, tak možnosti lékařské péče. 11. září se stalo též záminkou k tomu, aby bylo možno upustit od ochrany svobod, kterou americkým občanům americká ústava až do té doby zajišťovala. Dnes tedy už žádný Američan nepožívá svobod, které v ústavě sice napsané zůstaly, ale fakticky vymahatelné už nejsou.

Když mi soused 11. září volal, ať se v televizi podívám, co se děje, vstal jsem od práce, stiskl jsem knoflík televizoru a viděl jsem, jak obě věže Světového obchodního centra (SOC), vybuchují. Často jsem v restauraci na nejvyšším podlaží jedné z oněch věží obědval, protože byla jen přes ulici od mé kanceláře ve vydavatelství deníku Wall Street Journal.

Miniaturní v poměru k rozměrům obou staveb narazilo křehké aluminiové letadlo do jedné z masivních věží, a pak další letadlo do věže druhé. A asi za hodinu začala jedno podlaží za druhým v obou věžích explodovat a propadat se do svého půdorysu.

Vše probíhalo přesně tak, jak to televizní komentátor v tu chvíli popisoval: „Vyhlíží to přesně jako řízená demolice“, hlásil vzrušeným hlasem a ono to tak skutečně vypadalo. Jako někdejší student technické školy jsem měl pár možností řízenou demolici pozorovat – a teď jsem ji viděl i na obrazovce televizoru.

Později téhož dne řekl v televizi Larry Silberstein, který budovy SOC buď vlastnil nebo je měl pronajaté, že k odpolednímu a tedy pozdějšímu zřícení třetí budovy SOC číslo 7 došlo po vědomém rozhodnutí budovu „strhnout“ (to pull the building). Myšleno strhnout, protože poškození bylo tak rozsáhlé, že se jiné řešení nenabízelo.

Strhnout je běžný termín pro řízenou demolici a znamená navrtat do budovy otvory, napěchovat je trhavinou a tu pak odpálit. Do budovy č. 7 totiž žádné letadlo nevlétlo a nepostihlo ji nic víc než pár malých požárů v několika kancelářích, takže nárazem letadel se pád budovy vysvětlit nedal. Ale ani Silbersteinovo vyjádření se lidem „nahoře“ vzhledem k faktu, že příprava demolice nezabere pár hodin, ale pár dní, ani v nejmenším nehodilo, takže je úřady poopravily. A to tak, že z budovy prý byli „staženi“ hasiči (firemen were pulled from the building). Ale že i tato přeubohá berlička kulhá na všechny čtyři dokazuje na mnoha videích zobrazený fakt, že všichni hasiči byli už z budovy dávno venku, když jeden z nich autoru jednoho z videí prozradil, že teď bude budova stržena.

Protože tudíž neexistuje žádná pochybnost o tom, že budova č. 7 byla už drahný čas před památným incidentem z 11. září připravena k demolici, tzn. navrtaná a osazená trhavinou, nabízí se otázka, proč se tak stalo?

Protože Američané jsou lehkověrní a důvěřiví lidé, přesvědčení o vrozené dobrotě jejich domoviny, trvalo roky, než experty trklo, že oficiálně vyprávěný příběh o 11. září se nachází v ostrém rozporu se všemi zákony fyziky. A nejostřejším pak v rozporu, prokázaném simulacemi pádů budov po asymetrickém poškození - a skutečném pádů budov SOC, ke kterému (taktéž po asymetrickém poškození), skutečně došlo. Nemluvě už o tom, že tyto budovy se zřítit k zemi po nárazu letadel vůbec nemohly, protože splńovaly vyžadované a předepsané požadavky jak proti nejděsivějším přírodním pohromám, tak proti nárazu letadel.

Profesor Steven E. Jones, profesor fyziky na Brigham Young Univerzity, byl mezi prvními, kteří postřehli, že oficiální příběh je čirou fantazií. Odměnou za tento jeho postřeh byla skutečnost, že doživotní působení na univerzitě mu bylo zrušeno. Že se tak stalo na rozkaz federální vlády, se považuje za samozřejmé.

Cynthia McKinney, černoška, reprezentující v Kongresu stát Georgia, se prokázala být kurážnější než její bílé kolegyně, když si dovolila položit k 11. září několik všetečných otázek, za které ovšem o své místo v Kongresu přišla. Zhruba pět let po 11. září architekt Richard Cage ze San Francisca došel k názoru, že tři budovy SOC nemohly padnout k zemi způsobem, který se v oficiálním vysvětlení uvádí. Vytvořil proto sdružení Architekti a stavební inženýři pro pravdu o 11. září, jež už dnes čítá 3 000 členů, z nichž všichni představují skutečné špičky ve svých oborech. A všichni tito lidé vyjádřili shodný názor, že oficiálně vyprávěný příběh o pádu tří mrakodrapů SOC je v přímém rozporu se známými zákony fyziky, architektury a pozemního stavitelství.

Řečeno jinak: Oficiální vysvětlení je absolutně nemožné. Pouze nevzdělaná a ignorantská veřejnost může oficiálnímu příběhu o 11. září uvěřit. A pozor: je to právě americká veřejnost, která shora uvedené charakteristice odpovídá. Veřejnost, zahrnující např. i tzv. vlastenecké stavební společnosti, které odmítají přijímat architekty a stavbaře, hlásíci se ke sdružení Richarda Cage, označené za „nepřátele Ameriky, spřaženými s arabskými teroristy“. V Americe totiž, když říkáte pravdu, ocitáte se v nebezpečí, že ztratíte zákazníky – anebo dokonce i svůj život.

Nebo pomysleme na fyziky. Kolik fakult vychovávající fyziky není závislých na federální podpoře, obvykle udělované za práci pro armádu? Kterýkoli profesor fyziky by se postavil proti oficiálnímu příběhu o 11. září, ohrozil by nejen sebe samého, ale též celé oddělení, v němž pracuje. Což se samozřejmě týká i chemiků a vůbec všech lidí s problematikou 11. září nějakým způsobem spojených.

Říct v Americe pravdu je dnes extrémně nákladná záležitost. Tak nákladná, že si ji jen stěží může kdokoli dovolit.

A naši páni to dobře vědí a zacházejí proto s pravdou, jak se jim hodí. A jestliže se i za této situace najde odborník, který se za pravdu postaví, mějme ho v největší úctě. Stejně jak ji máme ke sdružení Architekti a stavební inženýři pro pravdu o 11. září. Bez přehánění - jsou to hrdinové. Hrdinové doby, v níž se hrdinství setsakra špatně vyplácí.

Vybral a přeložil Lubomír Man

55 komentářů :

 1. A Z TOHO SI MÁME BRÁT PŘÍKLAD????
  Je to banda zmrdů, ařt v tý bílý chatrči sedí kdo chce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty si ber příklad z tvého miláčka Kima. Pro začátek se můžeš nechat ostříhat jako on.

   Smazat
  2. 19:25
   A ty se nech ostříhat na Havla nebo JandoPutnu,konečně budeš vypat jako vohon!!!!!

   Smazat
  3. VOLÍM KOMUNISTY A NIKDY JINAK. Nebýt komunistů, byli by jsme dnes tam kde je dne Řecko. Díky komunistům se nahromadilo tolik majetku, že je ještě pořád z čeho rozkrádat. A ti co nesouhlasí, jednoduchá odpověď. Když v roce 1989 zvítězila samotová revoluce nikdo nebyl zadlužený, ani stát, ani obce a ani občané. Dnes je stav následující: stát je zadlužený 2 biliony korun, obce a města jsou zadluženy 1,5 bilionem korun, občané jsou zadluženi 1,7 bilionem korun. V roce 2016 bylo provedeno 860 tisíc exekucí na majetek přesahující 1 bilion korun. V roce 2016 bylo vyvedeno zahraničními firmami z ČR 800 miliard korun ve formě zisků a divident, které nebyly zdaněny u nás, ale na západ od naších hranic. Čísla říkají jasně, kde jsme byli a kde jsme dnes. Západní kapitalismus nás ždíme tak, že už se začíná trhat i materiál, který západní kapitalisti ždímou, tedy nás. A oni se nezastaví, dokud nás úplně neroztrhají. Volím KOMUNISTY!!!

   Smazat
 2. Kolikrát ty svoje konspirační kokotiny ještě budeš recyklovat, Robertsi?
  Raději napiš něco o tvém miláčkovi Trumpovi, jaký je to mírotvorce a hrdinný bojovník proti establišmentu, blbe jeden.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, o tobě je v článku také řeč - užitečný idiot!

   Smazat
 3. Roberts je kokot a jeho články nikdy nečtu až do konce

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:31
   Ry umíš číst????
   Dobrej fór!!!!:-)

   Smazat
  2. PAW
   Jistemu Robertsovi jeste Nedoslo ze USA znicilo samo sebe...

   Smazat
 4. Když jsem viděl poprvé ty záběry jak to padá,hned jsem říkal, že to někdo cíleně odpálil. Viděl jsem několik řízených demolicí, prostě to nejde zaměnit za něco jiného. A kdo tvrdí opak, je hlupák a nemá se s ním cenu dále bavit.

  OdpovědětSmazat
 5. 19:31
  Jo, máš pravdu jsi kokot a ještě k tomu placený takže kokot na druhou.

  OdpovědětSmazat
 6. ale toto nevymyslel robert ale jiz nekdo drive jen to opisuje ale je to konspiracni teorie ktera se lisila od pravdy jen nekolik let!!!
  chef

  OdpovědětSmazat
 7. Robertsi, ty kokote, před pár měsíci jsi tu slavnostně referoval, že tvůj miláček, mírotvorce a bojovník proti establišmentu Trump, slíbil hned po zvolení zahájit nové vyšetřování 9/11. Tak co se děje, kokote?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubožáček troll se tu zase činí až mu lítá pěna vod huby. Leze, sem pořád leze, i když o něj nikdo nestojí.
   Tenhle troll co sem stále chodí
   a po pás se v sračkách brodí.
   Páchne jako tchoří kůže, Amerika zato může.
   Z Americké řiti čouhá, je to přeci jejich slouha.
   Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  2. To pise o HONOLULOVI , z Americke rite couha, je to prece jejich slouha!!! Dobre a vystizne!!!

   HONOLULU tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   HONOLULOVE JSOU JAKO jSOU JAKO ZENNY
   POTRBUJI BYT ZACHRANENY!!
   PRED TVRDYM OSUDEM
   TRUMPETOU A BUBNEM

   BroukPytlik
   Spravne a vystizne podano!!!
   To jsou ti psychologicti otroci , co je na televisi to maji v HLAVE a pochoduji v radE!!!!

   Smazat
  3. Jsem ja stary
   velky junak
   pratele rikaji mi
   stary blby curak
   Honolulu zvany kokot

   Smazat
  4. Kam se hrabeš, havlisto?
   Hovnolulu jde najisto.
   Havlista se vrtí,
   Hovnolulu ho drtí.

   Smazat
 8. Jsou lidé,kteří bez nadávek neumí říct souvislou
  větu.(naposledy 19:54).Můžete mít výhrady proti
  čemukoliv.Jenže civilizovaný člověk umí proslov
  stylizovat do slušné podoby.Spousta lidí to nějak
  nedosáhne.Je to výchovou,nebo nedostatkem IQ?
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou lidé, kteří neumí napsat souvislou větu podle typografických pravidel.
   Můžete mít výhrady proti čemukoliv. Jenže civilizovaný člověk umí proslov
   stylizovat do gramaticky slušné podoby. Spousta lidí to nějak nedosáhne. Je to výchovou, nebo nedostatkem IQ? A to se týká i Vás, pane Majevský.
   vyučený typograf a absolvent SPGŠ

   Smazat
 9. Největším neštěstím této planety je osídlení severní Ameriky v uplynulých třech, čtyřech stoletích bílým lidským odpadem z Evropy, vyvraždění původních obyvatel a zneužití černých Afričanů k otrocké práci pro ten bílý odpad..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ŠOKUJÍCÍ PRAVDA O USA
   • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia

   Smazat
 10. A co chemtrails Robertsi? A přistání Američanů na Měsíci natočené v Holyvúdu tu taky dlouho nebylo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obávám se, že tvoje otázka zůstane nezodpovězena, leč si ji zde PCG zřejmě číst nebude. Ale z tvého skeptického tónu hádám, že ty věříš spíš těm pohádkám o tom, že tam na Měsíci skutečně byli. To je ok, protože skutečnou pravdu znají jen někteří a my ostatní se akorát můžeme přiklonit k jedné z možností.

   Smazat
 11. Nikoli. Ameriku zničili před několika sty lety kolonisté z Británie, Francie, Španělska a Portugalska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono to bylo znacne komplikovanejsi. Ja jsem procetl o tom asi 4 knihy ( spise hystoricke dokumenty psane bez snahy lhat)

   Jak jsem to pochopil:

   Ze ty zlociny byli spachany velkymi mocnymi snazicime si urvat pro sebe majetek to je VELKY MAJETEK.. Tyto MOCNI jsou kruti dodnes , co se dela pro naftu, ci v Jizni Americe mluvi za sebe.

   Ovsem 95% kolonistu se chovali vuci indianum slusne , nebylo v jejich zajmech mit konflikty , jejich zajem byl zemedelci a mit bohatou urodu. Necha se rici, ze v te dobe uz byli Globalisti ci jak je budeme nazyvat byly aktivni a snazili se potlacit domorodce tvrdou rukou. Stejne jako armada nebyla vzdyb nadsena tvrdymi akcemi proti domorodcum , ovsem byli kreteni jako general Castro , ktereho indiani porazili u Litle Big Hornu.

   Ovsem indiani meli problem socialni , neb jejich socialni zivotni styl nepomahl v jejich pokroku.

   Pozvolna ale docela uspesne se prizpusobili dnesni dobe i kdyz jejich alkoholismus je jeste porad problem.

   Stejne jako otroctvi bylo v prospech MOCNYCH a BOHATYCH. Kdyz se o tom clovek zamysli, otroctvi nebylo v prospechu 99% Americanu , neb pro farmare mit otroka nebylo vyhodne a bylo nebezpecne a drahe. Bylo vyhodne pouze pro mocne a bohate !!!, mohli mit dozorce a lidi na organisovani prace otroku na poli.

   Je nutne oddelit propagandu a skutecnost , propaganda Bohatych (co by nositelu pokroku
   neco jako Trump ??? ja se na to divam , ze je nositelm UPADKU KULTURY) a chudych milujich zamestnancu. Tudiz rekl bych , ze Amerika byla znicena jako dusledek MOCNYCH zenoucih se za $$$$$$$
   Coz se opakuje dnes s USA kdyz se clovek diva na pad USA.

   BroukPytlik

   Smazat
 12. 20:15
  Zajisté tušíš, že oslovovat pana Robertse je hloupost, nebo vlastně netušíš, ale to je pochopitelné. Nicméně jsi li zde proto, aby jsi se něco dozvěděl, tak přemýšlej. Ale ty jsi zde proto, že jsi zaplacen a redakce ti to benevolentností danou demokratům umožňuje. zkus to jinde a zjistíš, že to nepůjde, rychle tě zabanujou a budeš mít pokoj. Nicméně zkus přemýšlet máš-li čím. Pan Roberts popisuje nejen svou zvyklanou jistotu o 11.září, ale též popisuje skutečnosti které se okolo pádu dvojčat odehrávají. Pan Roberts není sám kdo o tom co bylo vidět pochybuje, nediv se že o tom pochybují i vzdělaní lidé. Vlastně tomu ty nemůžeš rozumět o čem píšu. Nicméně snad pochopíš, že architekt, stavař, fyzik a chemik může mít zcela jiný náhled na situaci něž krysař kteréžto vzdělání jsi nejspíše dosáhl ty, snad jem ti nepřidal na vzdělání, nerad bych tě urazil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybovat je chválihodné. Vymýšlet konspirační hovadiny a křivě obviňovat bez jakéhokoli důkazu vládu USA, CIA a já nevím koho ještě ze smrti 3000 lidí, už ale ne. Je to přímo sprosté a drzé.

   Smazat
  2. 21:37-seš blbej,jak tři dny starej pes !!!

   Smazat
  3. Pochybovat je chválihodné a nic proti tomu nemáme .... Ale, máte jiný názor?
   Jste tedy sprostý a drzý zdroj konspiračních teorií.
   Je konspirační teorie, že země je kulatá? Vidíte, byla doba, kdy taková názor nebylo zdravé ventilovat na veřejnosti.
   Záminka pro napadení Polska Německem, záminka pro napadení Vietnamu USA ... a mnoho dalších záminek a pokřivených pravd v nedávné historii je skutečností. A my ji budeme přehlížet a necháme si lhát. A "oni", co nám lžou si o nás vědí, že jsme tupé stádo ovladatelné prostřednictvím užitečných idiotů za pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu .....

   Smazat
 13. 21:37
  Nejdřív se uklidni a pak se nauč lítat s velkým érem a můžeš si zkusit se do nějaký vysoký budovy ve Fuckingtownu nebo jinde v ussa trefit.....určitě budeš 100% úspěšnej ty havlobanderovskej blábole!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. 21:37 můžeš tu vyskakovat jak chceš ty baráky zlikvidovala vláda usa aby oddálila bankrot a mohla válčit a krást v muslimských zemích proč trump hledá samé ekonomické úspory a peníze nebo melou z posledního už za obamy měly krizi neměly na platy státních zaměstnanců čím dřív zbankrotují tím líp pro svět

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to vis ???? ze mas pravdu.
   Putin prohlasil::: ze podle jeho udaju to nebylo spachano vladou USA.
   Mozna , ze mas lepsi informacni zdroje nezli Putin.
   BroukPytlik lepsi je lezet v doupeti, zvykat korinky, nez se bavit s lidmi co nic nevedi , maji jen emoce , ne argumenty!!!

   Ma to cenu???

   BroukPytlik

   Smazat
  2. BroukPytlik to teda jsi tolik článku je od odborníků které ty nečteš a mektáš

   https://www.youtube.com/watch?v=FbUdrUMgFo4

   Smazat
  3. 23:27 - Já jsem opravdivý moudrý brouk Pytlík, všude jsem byl, všechno viděl, všechno vím a všechno vykecám. Umím na všechno odpovědět, např. na to, kde je ženský bod G! Také vím, že to Putin neprohlásil a tudíž ty úmyslně lžeš! Prokaž své tvrzení, lháři! Čekám!
   moudrý brouk Pytlík aneb Pytlíček

   Smazat
 15. Vyšetřovánì 9/11 slíbil i Obumba z Keni a po zvolení ani muk. Trumpetka to samé a navíc audit FEDU. Odpověděl jsem jistemu človeku, který zde psal ódy na Zachránce světa přicházejícího za minutu 12 aby nás spasil od nevyhnutelné zkazy do které by nás vehnala Clintonka, že žádné šetŕeni nebude. Stálo by ho to život. A Doník se má moc rád než aby to risknul.
  Žid Kushner a židovka Ivanka vládnou ve vajthauzu a Chromý kačer Donald je na vedlejší koleji jako byl Obama. Zkrze Kushnera vlastnĕ vládne ve vajthauzu Soros se kterým ma Kushner velmi dobrè vztahy. Doníkovi bylo řečeno, nepleť se do věcí kterým nerozumíš a buď rád že jsi rád.
  Napsal jsem zde klišé: Welcome the new boss, same as the old boss. Ten jistý člověk mne zahrnul hromadou sprostých nadávek a urážek. Mel jsem ve všem pravdu ale nemám z toho jízlivou radost, spíše něco jako smutné realizování že jsme totálně v prdeli.

  OdpovědětSmazat
 16. The plenty of trolls came out from their dens. Hudba budoucnosti - pro trolly - angličtina. Pro normální lidi: Z děr vylezla spousta trollů. Jinak oni umí tak anglicky - ti co se producírují zde - že 95 procent z nich neví co to je "den". Jinak trollove, konspirační teorie - do které je namočeno 3000 architektů? Víte kdysi se říkalo, že architektura, veterinární medicína a obecná medicína jsou nejtěžší vysoké školy. Takže těch 3000 lidí je asi stejně hloupých jako vy, že jo?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co jako intelektual chtel praviti . Neni rozumeti mozna snad po hungarian ??

   Smazat
  2. Takže ty Boeingy do WTC teda nenarazily, jo? Byly to hologramy? A pokud teda narazily tak proč? A jak je možné, že ani jeden jediný z těch stovek agentů kteří se na té kolosální konspiraci muselo nutně podílet dosud nepromluvil? A co pojišťovací společnosti? Co vyšetřovatelé?
   Vyprávěj a přeháněj.

   Smazat
  3. Jdi na utube a napis 9.11 2001
   Oni ti jiz odveti umis-li english

   Smazat
 17. Je divné, že se budovy zřítily do svého půdorysu.
  Na druhé straně příprava takové demolice by byla prakticky neuskutečnitelná, aniž by to zpozorovali úředníci pracující v těch mrakodrapech .

  OdpovědětSmazat
 18. Nebyl jsem tehdy už žádný mladík. Měl jsem dostatek vzdělání i praxe ve výzkumu v oborech fyzika a stavebnictví (fyzika pevné fáze, fyzikální metalurgie, poruchy budov, energetika budov). Autentických videií bylo k dispozici dostatek.
  Takže mi trvalo pár hodin než jsem poznal, že příčinou "volného pádu" nebyl požár.
  Deset dnů mi pak trvalo než jsem se ujistil, že výbuchy v podlaží lavinovitě postupující dolů nemohly být vyvolány ani parami benzinu, ani prachem z vybavení při destrukcích jednotlivých podlaží.
  Tak jsem byl tehdy už chytrý.
  Naproti tomu jsem dodnes, po dalších 16 letech, ještě tak hloupý, že vůbec nechápu jak můžeme být stále spojenci takového státu. Na to ani mé profese, ani věk, jaksi vůbec nestačí. Děda.
  ---
  http://www.rodon.cz/clanky/Politika/DVE-STE-LET-TERORISMU-USA-Prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek-cast-2-od-valky-ve-Vietnamu-do-soucasnosti--3886

  OdpovědětSmazat
 19. 0:46: Intelektuál, jak říkáš, chtěl říci to co říkají poslední 3 věty. První 3 věty jsou asi tak na dokreslení mentální úrovně trollů - to jest co přichází z USSA je vše "cool". Příspěvky takových lidí jako je Děda - viz 4:47 - jsou, tak se mě jeví, skoro jako zbytečné. Přestože tu jsou, jsou tu někteří lidí, kteří říkají, že domnělé červené je modré, trollové stále vylézají ze svých děr a říkají, že není pravda, protože to je opravdu červené. Pro trolly stačí příslušnost ke skupně lidí, co říkají - "je to modré", aby spustili štěkot. Nejvíce štěkají na lidi, kteří nejvíce odhalují jejich barvoslepost. K nim patří nepochybně C. Roberts. Dalo by se v tomto duchu pokračovat, ale je to asi ztráta času.
  Jinak pro O:49: je to počítačová grafika - nevím jestli to na youtube najdeš, ale svého času to tam bylo - realizovali Němci, byl český překlad. Letadlo naráží do budovy a z druhé strany budovy mu trčí zobák. Špatná práce toho grafika, snímek dali do televize a pak kdy si toho všimli, hned to stáhli - to je jen jeden z příkladu. Jinak prosím Tě, když někdo chce, tak bude pořad tvrdit, že ten soudobý kapitalismus, to je to jediné zřízení, jaké můžeme mít, USSA jsou jediná správná země. No já si myslím, že to je hlupák a chudák takový člověk, že na něj škoda času.

  OdpovědětSmazat
 20. O:49: A jinak - nejdříve je třeba poslouchat faktické přípominky protivníka - tedy také zastánce "konspirační teorie" - když mluví fyzik o fyzikálních zákonech anebo když mluví pilot Boeingu - o konkretních věcech, ne o tom, jestli tu byla nejdříve slepice nebo kuře, tak poslouchám, co mluví do konce a ne že bych jej zařadil do kategorie - to je "konspirator" a hned ho přestal poslouchat. Nebyl nahodou Koperník také "konspirator"? Jinak, jestli chceš najít odpověď na otázku "Jak to" - hledej - viz doporučení O:52. Kdo hledá, nechází, kdo klepe, tomu bude otevřeno. To jsou Ježíšova slova z Nového zákona. Ten kdo dělá opak, tedy nic nedělá, nenachází, nebude mu otevřeno. Je to tak prosté, neni-liž pravda? Podpis: Intelektuál.

  OdpovědětSmazat
 21. Vesmes sem pisou uplni blbci
  S vama se bavit je fakt ztrata casu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dedovi a Honolulovi se omlouvam, ti pisou rozume

   Smazat
  2. A jeste par

   Smazat
  3. Jiří pár maníku v montérkách a nikdo jsi jich ani nevšimne prostě parta co něco opravuje např

   Smazat
 22. Takové články se místním proUS zanícencům asi nečtou snadno. Nehodí se totiž do obrazu jejich vysněného ztělesnění světového Dobra. Které vítězí na jejich Zlem. A dokonce to celé převrací! Z hlavy na nohy. Což je učiněná "drzost" ...
  Díky!!, pane Mane, za překlad i vystavení na NR!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové blbosti se nám čtou stejně snadno jako pohádky O červené Karkulce, Dlouhý, široký a bystozraký a podobné.
   Vy, konspirační pošuci, to máte hrozně jednoduchý. Vše co se udějě ve světě je "false flag", vše je podvod, vše je plánováno a ovládáno "deep state" nebo globálním prediktorem, Sorosem, Rotchildem...

   Smazat
 23. Jo, a Ameriku nezničilo až to 11. září!
  Tu dlouho předtím zničila mocenská a militantní politika založená na představě o nadřazenosti světu. Která naopak ničila svět. Ameriku zničila její extrémně nenasytná hrabivost, tak skvěle reprezentovaná jejich Wall Streetem i vojensko-průmyslovým komplexem.
  P. C. Roberts by to měl i dost dobře vědět. Nějakou dobu byl totiž v samém středu toho "bohulibého" dění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika je zničená leda v tvých rudých bolševických fantasiích.

   Smazat
 24. Tolik příspěvků, co dodat? Viděl jsem to také v přímém přenosu a bylo mi to líto. Dodnes ale nevím, v čí prospěch se tak stalo. Z napsaného získávám dojem, že výlučně to prospělo zbrojnímu průmyslu, militaristům, CIA a ovládnutí občanů USA i podruhů v satelitních státech. Jinak v širém světě nikomu, nikomu, nikomu. Jen ty miliony nevinných mrtvých, které byly "poté" z pomstychtivosti ukázkově vyrobeny, budou dlouhá desetiletí volat po spravedlnosti a odvetě...

  OdpovědětSmazat
 25. Lose change the final cut, zadat do youtube. Chytremu napověz, blbci nenì pomoci.
  Pouze pro anglicky mluvici lidi.

  OdpovědětSmazat
 26. Co se proamerickým rektálním speleologům nehodí do krámu, nazvou konspirační teorií! Ubožáci!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.