Reklama

pondělí 17. dubna 2017

P.C.Roberts: Bombový útok na Bostonském maratonu po čtyřech letech17. 4. 2017         PaulCraigRoberts
Včera, to je 15. dubna, uplynula čtyři léta od tzv. bombového útoku při doběhu maratonských závodníků v Bostonu. Podvodné události s herci pro kritické situace a s krví jasně červenou, aby udělala větší dojem. Sheila Casey odvedla dobrou práci, když do tohoto podvodu vrhla světlo využitím jak časové linie události, jak šly za sebou, tak i příslušných fotografií. Sledujme tedy události v časové linii. Nejdřív se herci pro kritické situace na určitém místě shromáždí, pak se přikládají protézy a nakonec se objeví i krev.


Všimněme si fotografii muže, ležícího na boku a držícího si spodní část svého levého stehna. Opravdu těžké zranění. Člověk takto postižený by jistě nebyl při vědomí a nebyl by ani nepovšimnut zdravotními pracovníky, zabývajícími se současně zraněními mnohem lehčími.

Všimněme si na snímku též jasně červené krve. Mnoho chirurgů a zdravotních pracovníků už dosvědčilo, že krev, vytékající z poraněných míst těla, je spíš tmavě červená.

Sheila vás ale tímto podvodem provází dál...

Jsem přesvědčen, že jedinými obětmi bombového útoku v Bostonu byli zatčení bratři Tsarnajevovi. Starší byl zabit, když se ocitl v rukou policie, a zabit měl být při přestřelce s policií i mladší z bratrů – ale akce se jaksi nepovedla. A tak mladší Tsarnajev přežil, byl vzat do vazby a byl mu přidělen prokurátor, který se o jeho usvědčení z největší části přičinil.

Nyní tento usvědčený čeká na popravu, když jeho žádosti o milost byly zamítnuty. Dnes tedy máme v rukou jeho domnělá přiznání, včetně jednoho,psaného jeho vlastní krví a ve tmě. To když krvácející ležel pod člunem, kde byl objeven a obdařen další kulkou.

John Rewiaton předložil soudu důkazy o nevině mladšího z bratrů. Viz: ZDE

Člověk musí být zvlášť lehkověrný a nepozorný, aby oficiálnímu příběhu uvěřil. Ale to většina Američanů je.
Vybral a přeložil Lubomír Man

56 komentářů :

 1. Mane,tomu nevěřim a není to pravda.Čtenáři NR budou jásat ale já ten článek beru jako ubohost Robertse.Pomatenec ve službách Kremlu už mnohokrát dokázal svoji fantazii.Důkaz to chce a ne pochybnosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rikas ze Roberts je ve sluzbach Kremlu, to je vazne narceni, tedy libel, pokud k tomu nemas dukazy tak se ti bude spatne branit u soudu kam budes pohnan o milion ci vice dolaru, no a muze te cekat i vezeni

   Smazat
  2. Roberts vi o vsem co se deje 100x vic nez vy. A nic nezalezi na tom co si vy berete a nebo ne.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:37
   A hele Horni Dolni je tu, jak se vede?

   Smazat
  5. Důkazy o svojí dementní a debilní osobě rady zvracíš každej den tvýho zbytecnýho přežívání!!!!
   Pro odpadá z 10:09

   Smazat
  6. Také by bylo dobré připomenout v tomto případě kauzu "Todašev". Byl z důvodu, že se znal s Carnajevovími z posilovny. Určitě nebyl svatoušek. Ale několikrát byl vyslýchán na FBI ale poslední výslech byl u něho v bytě, za účasti šesti, nebo sedmi agentů a měl pro něj fatální následky. Jeden z agentů ho střelil zezadu do hlavy, říká se tomu poprava. Prý ty vyslýchající agenty ohrožoval. To je přímo neuvěřitelné, jaké bludy si jsou agenti FBI vymyslet. Když byl čas ho střelit do týlu, byl i čas ho úderem zbraně omráčit. A tak si kladu otázku. Co asi věděl tak fatálního o nabourání "falešné vlajky" z Bostonského maratonu?

   Smazat
  7. Tak co, 10:09? "Nevěřím" nebo "to není pravda"? Pochybnosti jsou zdravé za jakýchkoli okolností.

   Smazat
  8. Jo kdyby bejval již tehdy byl prezidentem pan Trump! Ten by se s náma dvakrát nesral! Zabili jste nám strejčka, Ćehúni, tak tu máte přes dršku!:)))

   Smazat
 2. Panove (vlastne Hurvinci), ja vam musim vysvetlit, proc se to stalo, (Syrie) ! ! !anebo :
  Vy jste NIKDY nevedeli, co se deje. Vy to nevite ani dnes. Vy jste purposely neiformovani a mate nasazene klapky na ocich, jako postovni mezci v horach Sierri v Mexiku.
  Moje navstevy na NR - t.j. to nejlpsi co se vam stalo
  tak s nami hovori pan nadrazeny a vseznaly Honolulac
  proste my jsme tu vsichno blbi, no ostatne Boss mu to rekl pekne tady u tohoto clanku, to se vam bude libit!!!:
  "Eric Zuesse: Postolova zpráva o tzv. syrském plynovém útoku"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jj pan Honolulu z nas dela Hurvinky a sam jim je!!!
   chef

   Smazat
  2. Pánové bez diakritiky, již se nedivím, že naše emigrace je mezi sebou nesnášenlivá! Jste jistě Slované ale i ti bývají tolerantní. Honolulu, dle mého názoru je z vás nejtolerantnější i přes ty neškodné(nezáludné) invektivy!

   Smazat
  3. noo nevim co to ma spolecneho s diakritikou a toleranci! a ze honolulu se chova nadrazene a pohrdave vuci ostatnim a nejen slovanskym emigrantum a se svymi "nezaludnymi" invektivami urazi zdejsi publikum, je pro mne jednoznacne!!!
   asi jsem mladsiho smysleni, i presto, ze hodne pamatuji!!!toz ty jeho bludy zerte dale pratele!!

   Smazat
  4. Jiří nic, jen z toho usuzuji, že jste emigranti roztroušeni po světě. Jinak ještě umím rozpoznat nezáludnost a nadhled.

   Smazat
  5. 12:09-Hurvínku,nesnažte se ze sebe dělat
   něco lepšího,než jsme my.Z Vašich sdělení
   nám ostatním dáváte na vědomí,že jsme jen
   blbci a Vy jediný jste chytrý.Přitom to
   ve skutečnosti znamená,že tím blbcem jste
   Vy sám.Jen blbec se snaží povýšit sám sebe.
   Petr Majevský

   Smazat
  6. Za tenhle prispevek moc nedostanete. PAW
   Je mizerny jako ty predesle.
   Coz , kdybyste zkusil jinou moznost.
   Co kdyby jste prestal na chvilku /je-li to mozne/ predstirat a hrat idiota.
   Mozna ,ze pak zjistite ,ze treba ani idiot nejste ?
   PAW

   Smazat
 3. Konspirační sračka stejně jako celý tenhle web.
  Přál bych těmhle ulhaným kurvám, které si dělají z neštěstí jiných živnost, Robertsovi, Manovi i Davidovi, aby se dostali do rukou příbuzných těch obětí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:57
   Já bych si přál, aby jsi se dostal do rukou džihádistů. Určitě by sis s nimi dobře popovídal. A jinak proč lezeš na tento web, který jak je vidno není pro tebe určen. Jdi na Hovinky.

   Smazat
  2. 10:57
   Žádní džihádisti nejsou, ty blbá píčo. Všechno je to nahrané a dělá to CIA. Aspoň si slaď notičky s těma konspiračníma pošukama, ty debile jeden.

   Smazat
  3. Anonymní17. dubna 2017 11:15
   Konečně rozumný názor. Hraje se divadlo s nájemnými kriminálníky z celého třetího světa. Judaistům vyhovuje, když jsou nazýváni „muslimové“. Jejich úkolem je rozvrat Evropy, takže každý rozumný Evropan by je okamžitě lifroval ze země. Ne tak Sobotka a jeho vláda, kteří jim přiznávají volební právo, aniž by získali trvalé občanství. P.K.

   Smazat
 4. Současný svět je jedno veliké divadelní představení.Virtuální svět se prolíná s tím skutečným a velmi těžko lze rozlišit co pravda je a co není. Dnes i ta pravda se používá účelově, takže vážení diskutující zanechte žabomyších diskuzí. Když se dva hádají, třetí se směje a v dnešní době to platí více než kdy jindy.

  OdpovědětSmazat
 5. Ty jsi kreten na entou, debile havlovskej, Roberts, David a Man tyto nestesti zpusobili, debile? Oni pouze o tom pouze informuji, chudaku s IQ psiho hovna. Tyto nestesti zpusobili tvoji hrdinove USSA, kretene malomocnej. A tvoji obrezani soukmenovci, zmetku zidovskej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni neinformují, ty tupý náckovský zmrde. Z vrahů a teroristů dělají oběti, zastávají se jich, neštěstí jiných využívají k vymýšlení chrých hoven.
   A teď si běž ty šulku zahajlovat. Nejsi hodný ani odplivnutí.

   Smazat
  2. 11:19
   Z vrahůa teroristů ISIL a DAEŠ DĚLAJÍ OBĚTI A HRDINY POUZE A JENOM USSACKÝ AGRESOŘI A JEJICH TRVALÁ"""ČISTÁ PRAVDA O DEMOKRATIZACI VSECH ODMLOUVAJÍCÍCH ZEMÍ SVĚTA""""!!!!!!!

   Smazat
 6. Takže si ty bláboly shrňme. Žádní džihádisti neexistují, muslimové jsou hodní. Všechny ty útoky v USA a Evropě, všechny ty výbuchy a najíždění náklaďáky dělají agenti CIA.

  Nejvíce mě děsí že takoví psychouši jako je soudruh David, který tyhle sračky zveřejňuje, "léčí" lidi. Přitom by sám potřeboval psychiatra.

  OdpovědětSmazat
 7. 11:23
  A ty míň chlastu a víc práce jednozávite havlobanderovskej!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. 10:42 teda toho,,zmetka židovskýho,,jsem nečekal.Pokřtěnej budu hulváte už víc jak 60roků a tvoje chrobná nenávist ,k liden opačného myšlení by stála za návštěvu pana doktora Davida.Ano důkazy nemám a nemá je ani Roberts a TY jen urážíš slušné lidi.Je otázka proč takové prasárny nemaže editor.Lidská spodina se najde všude ale web NR je ráj pro takové exkrementy tvého ražení.Psát slušně neznáš?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:42
   Píše se to takhle ty milovníku ussackej agresorů....
   Psát slušně NEUMÍŠ.....A ne neznáš!!!!!
   Zřejmě ti gramatiku vysvetlovali JandoPutnovo duo nebo herr Poserplína!!!!

   Smazat
  2. 11:52 píšu aspoň česky,zato tvoji kamarádi znají pouze azbuku.Dej si sprchu a běž poslouchat rádio Moskva tam se už od dob Lenina říká jen čistá pravda,ty Čapájeve

   Smazat
  3. 12:16
   A ty si vezmi žůžový šatičky a mazej nacvičovat tanečky pro mafianský šmejdy z Fuckingtownu....stejně jako to rád dělal Edgar Hower(Howner)!!!!

   Smazat
  4. 12:16Píšete sice česky,ale blbosti.Neberu
   Vám Váš názor,ale ten si běžte zveřejňovat
   mezi své,kteří místo argumentů používají
   nadávky a vulgarismy,končící sprostotou.
   Vy máte ještě jeden problém,že azbuku sice
   neznáte a ani neumíte,a mluví z Vás holá
   závist.Nevím,zda existuje radio Moskva,to
   víte jen Vy,co ale nevíte,že azbuka se
   cvyvinula z tzv.cyriliky.Jestli víte,co
   to ta cyrilika je.
   Petr Majevský

   Smazat
 9. Roberts nemusí mít ve všem taky pravdu, ale jedno je jisté. Džihádisti nevznikli sami od sebe. Někdo je zaplatil, vyzbrojil a poštval proti nám !
  Takže prosím zapni hlavu a nenadávej panu Davidovi - dává prostor i takovým, jako jsi ty.

  OdpovědětSmazat
 10. (Židovský zmetek) Tady píšou fašisti? 6 milionů mrtvejch židů za vlády Hitlera jeti málo? Panečku,tady už to chce dát trestní oznámení za propagaci fašismu a příslušný paragraf by se našel.Sakra ať tenhle celej prašivej web(NR) zavřou i s redaktorama

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:54- někdy si udělejte čas a sečtěte si, kolik obětí zapříčinili "židovští vůdci"!

   Smazat
  2. 12:07 ano ti toho zapricinili dost a take si je treba prepocitat tech 6milionu, ono nam vyjde 2.8M
   jak rika zidovsky historik Raul Hilberg

   Smazat
  3. Povolný vy jste pitomec jak hovado.Ty vaši "židovští vůdci"! jsou jen vaše stigmata a VY máte radosat jak Hitler zatočil se židákama.Ti vaši "židovští vůdci"!byli více,či méně komunisti,teda co se týče východní Evropy.

   Smazat
  4. 12:29-Vy jste KDO, že "znáte" mé radosti? Pokud chcete oběti "Vůdců" ze Západu, hledejte je u "Krvavé Madly" a jiných propagátorů vývozu demokracie ala USA!

   Smazat
  5. 11:54 Tak se měli naučit čistotě! Však kdo jim bránil ty debile? Jak již popsal i tam zmíněný generál Patton, šlo o víceméně špinavou zvěř, která zmírala ze zcela jiných příčin, a to ponejvíce právě vzniklých z nedostatku onoho insekticidu a nikoliv naopak jak tvrdí šoabajkaři. Ovšem hodně jich také reálně zemřelo násilím! A to převážně slovanským násilím! Zabili je Ukrajinci, Poláci, Chorvaté i Srbové - četnici, kozáci a další v uniformách všech barev. Ale to omlouvám a chápu, vím kolik slovanské krve měli jejich souvěrci na ruku ještě z dob teroru odrodilých polských pánů na pravoslavném rusínském lidu za tzv. Rzecz pospolity. Chceš se ty hnusná židácká tlamo votvírat i na pana gernrála Pattona! Ten by ti přes ni takovou lajznul svým bičíkem ty kurvo vobřezaná, že druhou bys vzal vo zem a už nevstal! Mrzáku jeden chazarskej ...

   Smazat
 11. 11:54
  A tebe za to,že jsi TOPIMEC;-)
  Milovníci udavače Havla a ussacký agrese rady pindat můžou a to beztrestně????
  Poněkud ti uniklo,že vnik USSA provázela JEŠTĚ VĚTŠÍ GENOCIDA!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Anonymní17. dubna 2017 11:54
  Rusů za války zemřelo ještě víc a ohání se někdo právníky, když jsou haněni Rusové? Tak nemotej hrušky s jabkama a sám takto nevytvářej novou nenávist k „nedotknutelným“.

  OdpovědětSmazat
 13. 12:16 víš proč zemřelo tolik rusů za války? Někdy si přečti něco o Stalinovi a jeho strategii.Popravit 5tisíc důstojníků těsně před válkou dokáže jen despota

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:40
   Takže podle tebe ty maxigenitále má na svědomí vybíjení a střílení Indiánů v Americe Stalin????
   No ty seš dobře vymletej havlobanderovskej feťák!!!!!

   Smazat
  2. 11:47 když nevíš kudykam,tak plácáš o indiánech.Kdybys něco vvěděl o tkzv.indiánech v severní americe,tak zjistíš,že tam žili mongolové,který původní indiány vyvraždili.Jinak ty tvoji komančové v 11století byli až na moravě a celá evropa se třásla,co mongol provede

   Smazat
  3. 13:10
   Ty pomatená havlobanderovská lejnolahvárenská filcko,Indiány cpát na Moravu může jen Kokotus maximus agresorus for USSA!!;!!
   A když seš imbecil a havlobanderovskej odpad,nedávej tu slabomyslnost tolik na odiv!!!!!
   A Komanč je Indián....jeden z mnoha kmenů,pokud to ty bezmozku nechápeš!!!!:-)

   Smazat
  4. Anonymní17. dubna 2017 12:40
   Víš proč zemřelo tolik židů za války? Protože to vyhovovalo sionistům. Něco takového dokážou jen židovští sionisté.

   Smazat
  5. 13:22 jseš nevdělanec a o indiánech víš hovno.Gojko Mitič má tvůj obdiv ale to je vše,co znáš.Jen nadávej ale sobě,protože seš tupec a ignorant

   Smazat
  6. 13:22
   Ty potracený blbe,víš kulový,češtinu neovládáš ....TAK DRŽ HUBU,USSACKEJ ZMECKU!!!!!

   Smazat
 14. co čekat od vlády co nechá zabít 3000 svých občanů aby mohla válčit a zabíjet krást ropu v muslimském světě také je náhoda že ty atentátníky jse nikdy nepodaří zadržet vždy chcípnou aby nemohly mluvit

  OdpovědětSmazat
 15. Pocet zidu ve svete v roce 1933 15315000
  Pocet zidu ve svete v roce 1948 15753000
  Jewish World Almanac!!!!
  Nejak se nam behem valky rozmnozili, heh?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jj cely ten fck holocaust is bullshit
   boss

   Smazat
 16. 11,08 a 11,15 Přesně tak to je! Kde berou zbraně a hlavně náboje do nich? Kdo je největším výrobcem zbraní na světě a kde je spotřebovává. Bez podpory by vydržely asi jeden den. Celé je to nad slunce jasné a podporovat to může jen totální zvrhlík. Co k tomu dodat, snad jen že degenerace se rozšiřuje strašným tempem a východisko nevidí. Naději mám jen v tom že snad jsem již hodně starý a zjevné lži mě iritují a vstanou nový bojovníci.

  OdpovědětSmazat
 17. Co je to "diskuze"? Když se někde písemně hádají čtyři vypatlaní staří debilové? Doufám, že jste se tímto tematem zabavili vy nudící se důchodci, věčně dřepící u internetu - jiná aktivita už pro vás neexistuje.

  OdpovědětSmazat
 18. Co je to "diskuze"? Když se pod nějakým článkem písemně hádají čtyři vypatlaní senilní starci? Nudící se důchodci? Dřepící u internetu každý den od rána do večera? Doufám, že jste se tímto tematem zabavili.

  OdpovědětSmazat
 19. Sorry jako - napsal jsem dva stejné příspěvky - myslel jsem totiž, že se ten první neotiskl.

  OdpovědětSmazat
 20. Odpovědi
  1. Tomu se říká "předčasná ejakulace" a je typická nadrženým adolescentům...,ale není to nic závažného a věkem se to většinou upraví....

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.