Reklama

.

.

středa 5. dubna 2017

P.C.Roberts: Další západní kachna ze Sýrie?


5. 4. 2017     PaulCraigRoberts
Tvrzení, že v úterních ranních hodinách použila Sýrie proti svým nepřátelům v provincii Idlib chemickou zbraň, nese pachuť dalšího kusu západní zharmonizované a prostitující se propagany proti prezidentu Asádovi a Rusku. Všimněme si, co k případu uvádí skutečný žurnalista Paul Antopulos z webu Information Clearing House: Přinejmenším 58 lidí přišlo o život při domnělém strašném plynovém útoku v provincii Idlib. Zajímavé je, že ještě předtím, než mohlo být zahájeno jakékoli šetření, kdo za útok odpovídá, odsoudil za něj vysoký představitel EU pro věci zahraniční a veřejnou bezpečnost Italka F. Mogherini syrskou vládu – a to tímto prohlášením:

„Asádův režim nese zodpovědnost za „strašný“ syrský „chemický“ útok“.

Toto podezřele pohotové obvinění z úst vysoce postavené osobnosti EU má zřejmě sloužit jako precedens pro situace, kdy se politický pokřik spouští ještě předtím, než je možno dodat k případu jakékoli pravdivé informace.

Samozřejmě izraelský premiér Benjamin Netanjahu se k odsudku syrské vlády pohotově připojil a stejně tak učinila i organizace Amnesty International.

Text k připojené fotografii z webu Information Clearing House:

Bílé helmy, financované organizací NATO a státy Perského zálivu, ošetřují oběti domnělého útoku sarinem v provincii Idlib– a to holýma rukama a bez masek. Což je v křiklavém rozporu s lékařskou procedurou, kterou je nutno při tomto typu útoku používat..

Vybral a přeložil Lubomír Man

41 komentářů :

 1. Jen malá oprava - ten Ital je nejspíš Italka - Francesca Mogherini.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Federica.

   Vymazat
  2. Presstitutka Jakub Železný včera na obrazovce tvrdil, že to oznámili záchranáři. Bílé helmy jsou natolik zdiskreditovaná západní jednotka uřezávačů hlav, že si jej jedna z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRo (potažmo Nova) už ani netroufla konkrétně jmenovat.

   Vymazat
  3. Jste si jistej? Delší vlasy má dnes kdekdo a jiný rozpoznávací "znak" - třeba ženskost, na ní nepozoruji! Pořád vypadá tak nějak upachtěně, upoceně, umolousaně, nepěkně. Žena by o sebe v tomto ohledu trochu dbala.

   Vymazat
  4. Demokratická strana která v USA prohrála volby na prezidenta, nic nenechává náhodě a tímto chemickým divadlem v koordinaci se západními médii, tlačí nového prezidenta Trumpa do pozice, kdy jakékoliv zlepšení vztahů v rozeštvaném světě nepřichází v úvahu, protože jakmile by se o to někdo pokusil, je označen okamžitě za zrádce, putinovce a je vystaven honu na čarodejnice. Je zajímavé, že všem normálně myslícím lidem je už jasné, že použití chemických zbraní Asadem nebo Rusy je úplný nesmysl. Je to něco podobného jako sestřelení letadla nad Ukrajinou a taky domnělé masakry v bývalé Jugoslávii z kterých byli obvinění Srbové a okamžitě následovalo humanitární bombardování a zabíjení civilistů.

   Vymazat
  5. Bezvadný komentář, naprostý souhlas!

   Vymazat
 2. Už to přebral i Trump,je možné,že ho o tom informovali dřív než došlo k útoku.Až dětinské tvrdit,že to udělala Syrská armáda,přeci když to chci svést na Syrskou armádu stačí tam hodit dýmovnici a provokace splněna.

  OdpovědětVymazat
 3. Vysoký představitel EU by měl být brány na osobní odpovědnost za své lži a poplašné zprávy a lepit sáčky za mřížemi! Celá EU je jedno velké havloidní svinstvo!

  OdpovědětVymazat
 4. Mogherini je italský darebák. Mohl snad náš, rakouskouherský, kanonýr nebo letec za mrtvé Italy či Francouze, když se strefil do Italského skladiště yperitu (mainstream ho něžně nazývá "hořčičný plyn", jako by šlo něco k ovaru)?

  Otázka zní, kdo teroristům dodal yperit, nebo komponenty na jeho výrobu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mogherini je ženská,alespoň podle toho,že má kundu a přivedla na svět dvě dcery....je to komisařka pro zahraničí EU.
   A je blbá a tahá sem imigranty a podporuje kdejakou lumpárnu EU,ludra...

   Vymazat
 5. To je presne a trefné pre nasich novinárov, jeden opilec nieco trepne potom to 3 skopiruju a ďalší napíšu ze ked to oni povedali tak to je pravda. A pritom sa uz vie ako to bolo ale zatial nik nepovie ze kto im to poskytol a ani neospravedlni sa..... ze demokracia z usracov?

  OdpovědětVymazat
 6. Tyto zbraně se používají,když jste v koncích a ne když vítězíte! Nemá to logiku ledaže by Bílého přilby točily další Oscarový dokument.

  OdpovědětVymazat
 7. Assad bombardoval, ale sklad chemikálií.
  Tak to prsklo ven.
  Chemikálie kozomrdům propašovali z Libye přes Turecko
  demokratičtí obchodníci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navíc večer v čt řekl Zaorálek, že plyn se objevil kolem 6 hodiny ranní a útok byl až v 11 hodin, takže to spolu vůbec nesouviselo.

   Vymazat
  2. Amíci napadli raketami leteckou základnu syrského letectva používající CHZ a.. a nic.K žádnému zamoření výbuchem skladů (na tom si prý dali USA zvláště záležet) nedošlo. Asi je assadovci opravdu nepoužívají.

   Vymazat
 8. Samozřejmě, že v tom syrská vláda nejede. Nedělejme ze Syřanů stejné blbce, jako jsme my sami. Jak a k čemu by mohl syrské vládě takový útok posloužit??? Cui bonum? V čí prospěch? A totéž se týká Ruska. Přijatelné a až krajně zdvořilé je vysvětlení ruské strany, že bomby letectva syrské vlády, směřované na muniční sklad, vedly k odkrytí výroby a skladování chemických zbraní, možná sarinu, "umírněnými" teroristy, které cvičí a vyzbrojují USA. Ještě pravděpodobnější pak je, že výbuch skladu iniciovali samotní "umírnění" teroristé ve službách USA, jejich letadla. Jak tento odsouzeníhodný teroristický čin, který odpovídá způsobu boje jak USA (viz kobercová bombardování civilní zástavby měst, také Prahy a Brna... a svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki za 2. světové války se statisíci povražděnými) tak jejich "umírněných" teroristů, má pomoci politice a proč bylo právě v ten okamžik nutné povraždit pár desítek vlastních lidí a odkázat čin na syrskou vládu ? V předchozích dnech bylo oznámeno, že vláda USA netrvá již na pádu vlády Bassara Assada. A tato změna v pohledu USA musela být zvrácena stůj co stůj. No a z toho jasně plyne, že zvrat potřebovali "umírnění teroristé". Není třeba nic vyšetřovat, vše je myslícímu člověku jasné. V čí prospěch byl teroristický útok podniknut? Ve prospěch tzv. "umírněných" teroristů, kteří novým rozhodnutím USA ztráceli náhle půdo pod nohama. Nevěřím totiž, že tento čin mají na svědomí samotné jednotky USA, které by tak konaly proti svému prezidentovi a jen za uchování moci militaristů v USA.
  A že se jako hlásná trouba hlásí i Izrael? Jak je partrné z jeho chování na území Palestiny, 2. světová války Izraelity dostatečně nepoučila a naopak oni ukazují, že se stali věrnými dědici myšlenek a metod Adolfa Hitlera a jeho nacismu. Myslíte si, že je nějaký rozdíl mezi osudem ČSR po Mnichovu a Palestiny po násilné implantaci židovského státu na území Palestinců? Není!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věcné, logické, jasné. Takže asi tak. Bohužel naše neČT bude vřískat opak.

   Vymazat
  2. Jdi se svými bláboly do prdele, ty jeden demente. Vyčítat spojencům bombardování za WW2 vyžaduje už značnou míru zmrdství a ukazuje co jsi zač.

   Vymazat
  3. Pro 17..32 :Bombardování civilistů je dle OSN i USA válečný zločin !

   Vymazat
  4. pro 17:46
   To nejen pro USA ....no ale ti si stoho nic nedělají. Vždyť oni jsou tím hlavním arbitrem
   a jediným oprávněným takováto zvěrstva dělat.

   Vymazat
  5. Vývrh zvratků 17:32 jandova vzteklého hlupáka živícího se kurvením diskusí.

   Vymazat
  6. Je to zase další falešná vlajka . Proč by to dělali Rusové a Asad , když mají vítězství na dosah . Tomu může věřit jen blbeček .

   Vymazat
  7. 17.20 máte 100 % pravdu .

   Vymazat
  8. Hulváte z 17:32, nešly by ty Tvoje slátaniny napsat slušně? V.J.Horák

   Vymazat
  9. 17:20 skvěle,
   17:32 trapné, a jen dodatek, kdo z USA byl potrestán za jedy na území Vietnamu? Nebo bombardování Srbska ochuzeným uranem?
   Takže je to jasné a je jen tragédie, že dnes ve zprávách po dvanácté na Radiožurnálu nějaký dement sice správně zauvažoval proč by to Damašek dělal, ale nakonec po dotazu soudružky redaktorky kategoricky prohlásil, že si ale stejně myslí, že to ten Damašek byl. Tak je to ale se vším a kdo má ješte trochu normální úsudek asi ví co a jak bylo. Jo mezi ty opravdu nepatří ten v 17:32

   Vymazat
  10. 17:32 jak bombardování Coventry, Londýna ... tak Drážďan, Hirišimy, Nagasaki ... jako civilních cílů, bylo porušením válečného práva. A na území již jednoznačně poraženého nepřítele? Jednoznačně, válečný zločin. Vítěz, samozřejmě, není nikdy souzen, v tichosti, na cizím, začíná válčit se spojencem

   Vymazat
 9. 17:32
  Na tu věc se názor může lišit, a vo tom to je, demokrate. Není třeba ukazovat, že jsi sprostý primitiv z Jandovo řitě. To víme.

  OdpovědětVymazat
 10. Všimněte si,že opět zaúřadoval slavný SOHR z
  z Anglie.Co dokáže jeden chlápek,který sedí v
  bezpečí a vymýšlí blbosti.Už jen proto,že SOHR
  z Coventry(nebo odkud)má tak přesné zprávy,že
  je bez odkazu přijmu nejen media,ale i unijní
  politici.Takže jde o předem připravonou akci.
  Teď už nikdo nepozná,kde se tam chemikálie vzaly,
  ani kdo je tam dodal a ani to,zda je to následek
  bombardování nebo pozemního výbuchu.Pokud je mi
  známo,tak Assádovi chemické zbraně sebrali a
  zlikvidovali.Dohlíželi na to i američtí experti,
  kteří to potvrdili.Takže nemohl bombardovat Assád,
  ale chemikálie se tam dostaly odjinud.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský samozřejmě máte pravdu, ale protistrana Vám řekne, že Assad neodevzdal vše a je vymalováno. Já bych spíš doufal,že vše dopadne jako s bombardování humanitárního konvoje, z kterého soudruzi z NATO označili jako RF nebo Assada. Závěr vyšetřování OSN a vlastně všech nic takového neprokázal a tak se o to brzo přestalo mluvit, prostě jim to nevyšlo. Teď tajně doufám, že RF už ví co se bude dít a vše bedlivěji sleduje, proto mám ten pocit, že brzo věc vyšumí(spíše ututlá) a ještě v lepším případě bude prokázáno to co RF tvdí.

   Vymazat
 11. Největší vrazi jako Netanjahu a spol. by měli držet hubu . Celé OSN s nima . Když shořely desítky lidí v Oděse , když Ukrajina vraždí svoje občany , jsou zticha . Fakt na blití .Jiřina Rattayová

  OdpovědětVymazat
 12. EU se lekla, že USA přestává trvat na odstranění Asada, a přiložila pod kotel. Těžko se bude zase Asadovi obhajovat, když jeho obhajobu nebude nikdo chtít slyšet.

  Obhajovat se před někým, kdo na tebe sám boudu ušil, prakticky nejde.
  PB

  OdpovědětVymazat
 13. Trump jako Tanečník nad propastí války?
  V každém případě přejeme Jemu - hlavně nám - aby neuzklouznul! Do dneška se Mu už lescos podařilo v Jeho rodinném podniku zvaném USA i jinde. Přinejmenším rozhoupal mnoho zapeklitostí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiří, také bych byl rád, kdyby Trump pochodil ve smyslu normálnosti a přestal rozjebávat svět jako ti před ním, ale mám obavy. Tady by nám to mohl ozřejmit Honolulu, ale ten se nějak po kachnách které zde zveřejnil nějak vypařil.Kachny to sice byly pro mě pěkné ale bohužel jen kachny.

   Vymazat
 14. Nějpravděpodobnější verzí je ta,kterou naznačil Peskov.
  Syrská Migina trefila džihádistický zbrojsklad napěchovaný zbraněmí hromadného ničení v tomto případě nervovým plynem.
  Jestřábi mají další důvod k řevu, ale jsou to výkřiky do tmy, protože Peskov zároveň tlumočil setrvávající prosyrský postoj Kremlu, včetně případného ruského veta pseudorezoluce RB OSN...

  OdpovědětVymazat
 15. Evropani vite ze Junkers Lucembursky vyhlasil valku za EU proti USA ze oddtrhne Ohio! A ze na zeme ktere se chteji oddtrhnout od EU posle EU vojska!
  Takze jste rukojmi Junkerse. A nepratele USA, sedice se bere v USA velmi vazne.
  Rikitan

  OdpovědětVymazat
 16. zase lžou jako vždy západ je prohnilý až na kost

  OdpovědětVymazat
 17. Demokratická strana která v USA prohrála volby na prezidenta, nic nenechává náhodě a tímto chemickým divadlem v koordinaci se západními médii, tlačí nového prezidenta Trumpa do pozice, kdy jakékoliv zlepšení vztahů v rozeštvaném světě nepřichází v úvahu, protože jakmile by se o to někdo pokusil, je označen okamžitě za zrádce, putinovce a je vystaven honu na čarodejnice. Je zajímavé, že všem normálně myslícím lidem je už jasné, že použití chemických zbraní Asadem, nebo Rusy je úplný nesmysl. Je to něco podobného, jako sestřelení letadla nad Ukrajinou a taky domnělé masakry v bývalé Jugoslávii z kterých byli obvinění Srbové a okamžitě následovalo humanitární bombardování a zabíjení civilistů. Západní politici se už pojistili v následujících volbách proti prohře tím, že prohlásili, že když prohraje, tedy Merkelová, je to spiknutí Putina, takže vše co se děje ve světě v rozporu s tím co chtějí sluničkáří s havloidy, je okamžitě označeno za dílo Putina.lJen si vemte jakou ten Putin musí mít obrovskou moc, když zajistil Brexit Britanie, zajistil aby volby v USA nevyhrála Clintonová. Jsou to samozřejmě nesmysly, ale ještě větší údiv je to, že ti co ty nesmysly pouštějí do světa si myslí, že tomu uvěříme.

  OdpovědětVymazat
 18. Trump je, bohužel, opět jen loutka. Loutkovodičem je ten, kdo má informace a kdo je schopen je správně servírovat i třeba v obalu dezinformace. Čili vládcem v USA není Trump ale jeho zpravodajské služby. Všichni ostatní už jenom kopírují.

  OdpovědětVymazat
 19. RF urcite dohliada,aby si Syria,nejakym cinom nestazila svoje postavenie,konecne sa je treba prebudit a yebnut na juesej jadro,lebo ho yebnu oni na nas!Smrt kapitalismu,tym nechcem povedat,aby sa vratili 50.roky !

  OdpovědětVymazat
 20. Syřani a Rusové,chytří lidé ví,že to byl flase flag západních mediálních prostitutů a USA sráčů.Jen ta odporná Schapirova prdel ze 17.32 tu mele hovna.stateční vojáci,bušte do nich dál a vyhlaďte tu svoloč!!!!

  OdpovědětVymazat
 21. USA ví že jde do kopru a jde jenom o čas, chtějí ještě zasmradit a ukazovat svaly, aby se neřeklo, že jsou v pytli. Doporučuji na NWOO Org "Smrt amerického petro-dolaru...a co dál" Kapitola I. a II. Kdo si tohle přečte a už mu nesvitne v lebce, tak je beznadějný případ a hloupý Honza, nebo Jenda, neboli vlastně Janda.

  OdpovědětVymazat