Reklama

čtvrtek 27. dubna 2017

P.C.Roberts: Jedině Le Penová reprezentuje Francii

27. 4. 2017    PaulCraigRoberts
Marine Le Penová je jedinou kandidátkou francouzského prezidentství, která reprezentuje Francii. Proč Francouzi tak pomalu chápou fakta, která jsou jak vyložená na stole? Francie zemřela s Charlesem de Gaullem. On byl posledním francouzským prezidentem. Washingtonská vláda pochopitelně de Gaulla nenáviděla. Postavil se totiž proti tomu, aby se Francie stala částí amerického impéria. A udržel Francii mimo NATO. Pochopil, že aliance NATO není zapotřebí, protože hrozba sovětského vpádu do Evropy je chiméra. 


A pochopil též to, že NATO je pro Washington cosi jako obří nasávací zařízení, kterým se chystá nasát do amerického impéria pokud možno celou Evropu.

Což se do dnešního dne už podařilo. Francouzský establishment se hlásí Washingtonu jako jeho spojenec nejvěrnější, a nadšeně vykonává vše, čeho si Washington žádá. Což v tuto chvíli je tento jeho příkaz: za každou cenu zabránit Le Penové stát se prezidentkou!

Za svůj jej jako jedna z prvních přijala „socialistická“ strana úřadujícího prezidenta Hollanda, když všechny ministry své vlády požádala, aby učinili všechno možné i nemožné pro to, aby Marine Le Penová ve finální prezidentské volbě 7. května neuspěla.

Francouzská vláda, jako ostatně všechny vlády v Evropě, už dávno nereprezentuje svůj vlastní lid, a namísto toho reprezentuje zájmy Washingtonu. Celá elitní evropská společnost je závislá na washinghtonských subvencích i na washingtonské dobré vůli.

Marine Le Penová prohlašuje, že Francie potřebuje být zemí nezávislou a nikoli tedy vazalem Washingtonu. Kdyby se její vize ovšem vyplnila, ztratila by dnešní francouzská elita jak své příjmy, tak svůj dosavadní statut. Což je dostatečně silný důvod k tomu, aby francouzský establishment bránil své zájmy silou lví a samozřejmě na úkor zájmů své země.

Le Penová bude proto poražena – a kdyby náhodou přece jen nebyla – postará se CIA, aby jednoho dne jí už nebylo.

Vybral a přeložil Lubomír Man

92 komentářů :

 1. P.C.Roberts je dobrý americký vlastenec doufám že Le Penová vyhraje a rozbije eu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jste dodat, že rozbití EU bude dobré nejen pro Ameriku, ale také pro Rusko a jejich obchod s uhlovodíky. Vy asi nejste moc vlastenec.

   Smazat
  2. 22:13 eu je naše záhuba nechci žít v chalífátu chci samostatný Český stát nechci 4 říši asi tak o vlastenectví

   Smazat
  3. 22:23 Nepodezřívám vás, že jste primitiv. To co jste napsal je ale licoměrná lež, která slouží k zachování dosavadních finančních a mocenských vazeb. Domníval jsem se , že tyto stránky mají spíše levicový charakter.

   Smazat
  4. Z diskuse (21:58 22:13 22:23 22:56) by člověk měl málem dojem, že ve světě probíhá boj dobra se zlem.

   22:56
   Vaše domněnka je zajímavá: mohl byste, prosím, upřesnit proč jste těmto stránkám připisoval levicový charakter?
   Děkuji
   Kokotko

   Smazat
  5. 22:56 nevím na co narážíte ale mě nejde o žádný finanční prospěch nějaký obchod s uhlovodíky mi je úplně ukradený tak čim lžu objasněte mi to?

   Smazat
  6. Pro 23:01 - Tyto stránky jsou levicové, protože jsou proti válce a pro humanitu!

   Smazat
  7. 22:13 no neni eu onuce jako ty

   Smazat
  8. Autor 22:13 by byl brilantní logik. Nebýt zcela jiných argumentů

   Smazat
  9. 2:08 jakých argumentů?

   Smazat
  10. 22:56 nepodezřívám vás že jste užitečný blbeček ale neodpověděl jste mi že lžu to je křivé nařčení?

   Smazat
  11. PAW
   Jeste nebyla ani zvolena a Roberts uz rve napred ,ze reprezentuje Francii !!
   To je povedenej Sasek, kterej nas ma podvest.
   Byl ve vlade a tak ma samozrejme ztrollovany podvody v krvi..

   Smazat
 2. de Gaulle byl velký státník. Dnešní euhujeři jsou jen ořezávátka a příštipkáři. Vivat Le Pen!

  OdpovědětSmazat
 3. Ještě před pár měsíci tento dementní pičus kvákal jaký je Trump bojovník proti establišmentu, mírotvorce a největší kamarád Putina, také ekonomický génius který hned nastartuje US ekonomiku. Ale bohužel nebude zvolen, protože Soros ovládá volební mašiny, volby budou zfalšované a vyhraje Clintonová.
  Teď zase kváká podobně o LePennové...

  Proč tady takovému zjevnému blbovi a mimoňovi, který je pořád vedle jak ta jedle a evidentně netuší která bije, dáváte takový prostor?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem zapomněl, že ten idiot prorokoval atentát na Trumpa :-D
   A před volbami útok CIA na USA pod falešnou vlajkou aby mohl Obama vyhlásit vyjímečný stav a zůstat tak u moci dál :-D

   Smazat
  2. A slysels uz nekdy vetu: "To, ze nejses paranoidni, neznamena, ze po tobe nejdou!" :-)

   Smazat
  3. 22:20 tyto stránky poskytují všem komentátorům stejný prostor a i jinak jsou mimořádně otevřené. Pak je samozřejmé, že na nich najdeme komentáře, které neráčí chápat, že v tom nebo jiném ohledu byl nějaký politik přeceněn nebo podceněn a že ten, kdo se mýlil, nemůže být slušným člověkem označen co pičus. S tím Putinem, zřejmě dělá, co umí a může, aby stát, který vede uhájil svoje národní zájmy. K tomu také byl zvolen. A pokud Rusko přispěje k nějaké té rovnováze, malým státům to jen a jen prospěje. Nevím, proč by USA nebo ČLR měly dirigovat koho si kdy a kde vyberou. S trochou znalostí, za bipolárního světa existovaly t.zv. nezúčastněné státy. Mezi nimi Jugoslavie. Jakpak dopadla? Komu se to hodí a jak?

   Smazat
 4. PCR to řekl jasně:

  Le Penová bude proto poražena – a kdyby náhodou přece jen nebyla – postará se CIA, aby jednoho dne jí už nebylo.

  OdpovědětSmazat
 5. 22:13-Tím chcete naznačit,že jste vlastenec?Je
  škoda,že se o věc více nezajímáte.Jinak byste
  věděl,že syn vysoko postaveného nacisty,polského guvernéra Franka,sám varuje před Německem,které
  se v případě ekonomických potíží začne hlásit
  k nacistickým tradicím.To Vám bude vyhovovat,být
  vlastencem čtvrté říše,kterou se EU stala díky
  německé rozpínavosti.Tu mají Němci v genech.Také
  byste mohl vysvětlit,co s tím má společného Rusko.
  Rusko má zájem na spolupráci s Německem,protože
  to ovládá EU.Dohoda s Německem znamená pro Rusy
  dohodu s celou EU.Začněte přemýšlet,než ze sebe
  uděláte nerozumu,který podléhá oficiální rétorice.
  Rozpad EU asi není ve prospěch RF,ale prospěšný
  bude nám.Potom je třeba začít znovu a nepřipustit
  vznik byrokratického molocha,jakým je EU.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud by si dokázala EU dojít přes Sýrii pro uhlovodíky do Perského zálivu, nepotřeboval by Svět ani Rusko, ani Amer. Dolar. S tím nerozumou nápodobně.

   Smazat
  2. Jenze "v ceste" stoji Syrie a na jejim uzemi, ma RF (dnes uz) jedinou exteritorialni zakladnu (Krym uz je Rusko :-) ). Proto vlada Syrie poziva ochranu jednoho z clenu OSN, s pravem veta. Me osobne, Rusky plyn nevadi a dokonce jsem si na nej i poridil auto (CNG) :-)

   Bylo to prave direktivni rizeni z Bruselu, zakazalo Bulharsku, ucastnit se South-streamu. Ted se musi south-stream obchazet pres Turecko. Mysli si nekdo, ze je to lepsi varianta? Proto je i pro me lePenova spojenec, nikoliv nepritel.

   Smazat
 6. Přesně!!! ...Nedávno jsem koukal na jakýsi dokument ČT2 o druhé světové válce a o potrestání viníků,německých nelidských zrůd ,za zločiny proti lidskosti ! Bylo údajně zdokumentováno , že zločiny proti lidskosti páchaly desetiticíce fašistů , nacistů ! .... Kolik jich bylo potrestáno ? Snad 30 , v exemplárním soudním procesu který je znám jako Norimberský proces !

  Všem ostatním bylo odpuštěno !!! Nacismus nebyl potrestán a ani vykořeněn , je stále živý a jen čeká na vhodné podmínky aby se mohl znovu rozbujet ! ... Německo je říše ZLA ... Že zatím dříme na věci nic nemění .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do roku 1989 bylo odsouzeno v NSR cirka 1 800 válečných zločinců. PAK JEŠTĚ několi desítek.
   Toť vše!

   Smazat
  2. Samozrejme vzdyt SS General Brown v akci " paper clip" vytvoril americanum rakety a byl take pritelem Kennedyho. Pravdepodobne tisice nemeckych ing pracovalo v americe na vyvoji zbrani a raket a vyvoji at bomb.Prave vcera davali na BBC v poradu diskusnim hovor se synem popraveneho Franka ktery byl protektorem Polska 39-45.Tento syn nyni cca 80) k prekvapeni redactora sdelil ze Nemci jsou Nemci a kdyby se narodil novy fuhrer jdou tvrde za nim specielne kdyby se opakoval podobna situace - deprese jako v tricatych letech .Rodina s nim prakticky pro jeho antinacisticke nazory prerusila styky . To je realita .

   Smazat
 7. Jak ten P.C.Roberts všemu rozumí a do všeho vidí, začíná mi připadat trochu jako virtuální autor, jako výtvor nějakého kolektivního propagandistického think-tanku.
  Už jen čekám, až napíše něco o českých volbách...
  Kokotko

  OdpovědětSmazat
 8. Je zajímavé, že i V. V. Pjakin 17. 4. tvrdil, že Le
  Penová určitě nevyhraje protože je příliš radikální a to Frantíci nemají rádi. Stálou otázkou je, jak by mohla, či chtěla, splnit svá předsevzetí. Je veřejným tajemstvím, že do důležitých funkcí se dostávají jenom loutky které musejí poslouchat své vodiče. Proto taky Trump dělá to co dělá a hlupáci se jenom hádají a spekulují, proč asi. I tuto situaci s Trumpem V.V. Pjakin ve zmíněném videu dobře vysvětluje, dá se říci, že přímo polopaticky a tak to musí pochopit i imbecil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, jenze V.V.Pjakin v tom videu take rikal, ze lePenka, jenom prorazi cestu Fillonovi. O zadnem Makaronovi se nezminil. Neni to trochu divne?!?!?

   Smazat
  2. Hlavni problem je asi ten ze neni lesba . Francouzi a i Nemci jsou velkymi kozomrdy a buzeranti . Navic Francie je dnes tak prohnila tim africkym odpadem (80 % je jich pry negramotnych)Takze tam vladnout musi byt asi lahudka . Jen tak pro zajimavost Trump zase odvolal co vzdy tak odsuzoval a to NAFTA dnes zjistil se svymi zidovskymi prateli ze se nazor musi poopravit (kolik toho jeste zmeni ve svych nazorech? Za dalsi jak hlasi FOX news hlasna trouba WH vse je temer pripraveno na utok s Koreou neb to ohrozuje nejen Ameriku ale udajne cely svet .Ten tlusty dareba .Skoda ze tu neni Tupolanek ten mel rad ty radary se svym nejlepsim poradcem (nyni v base na 4 roky)ani s enedivim za tucne commision se leckdo zmeni .Mozna ze by bylo nejaky ten radar postavit kvuli te Korei ,ne??

   Smazat
  3. 1.07 Do voleb šel TRUMP s blonďatou "přehazovačkou" na kebuli, teď mu zeťáček s partou vyvolených přilepili na "přehazovačku chytrou JARMULKU a ta mu přehazuje a napovídá, jako třeba Sobotkovi... Za odměnu prý dostane zájezd do Yad Vashem...

   Smazat
  4. Pro 23:31. To že Pjakin mluví o Fillonovi je sice pravda. On tvrdí že Fillon je kůň globalistů, jiní že Makron, Spíše jde o to zda bude mít pravdu s Le Penovou. Za týden uvidíme

   Smazat
 9. Panove pravda je vzdy jednoducha:

  POLITICI JSOU TAKOVY JAKY JE NAROD!!!!

  Jestli narod je ZDEGENEROVAN!!! jako nyni v Cechach, tak muzou ocekavat ze dostanou Bezcharakterniho Degenerata za presidenta!!!

  Stejne pro Francii ci USA.

  Mne to pripada : jako kdyz jsou lidi na mori 50 km od brehu v male lodi bez motoru , maji tam padla
  mohou se zachranit , kdyz budou padlovat dva dny,

  CO ALE UDELAJI: na lodi maji taky politiky Babise, Okamuru a jiny.

  A tak misto aby padlovali tak
  volaji :: POLITIKU ZACHRAN NAS.!!!!!! Babis je lepsi, Okamura je lepsi...atd.. Ne ja chci Okamuru.....atd

  V dusledku toho vsichni umrou hlady a zizni behem
  jednoho tydne , s vyjimkou politiku , kteri vedi jak na to?? a schovali si vodu a jidlo na mesic.

  Za 14 dni prijede pro ne luxusni lod a odveze je na Tahiti kde budou se radovat se zivota a svudnych divek. Dobre vino neni problem.

  Problem je : jak se zmenit se ZDEGENEROVANYCH CECHU na LOGICKY MYSLICI LIDI!!!!

  Jak pozoruji BLBE!!! prispevky mame pred sebou dlouhou cestu!!!!

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu co zase kecas v prevleceni za Fucika ??

   Smazat
  2. na Tahiti jsem byl a videl jsem tam same tluste baby

   Smazat
  3. 1:10 hlupak pytlik se snazi ale je hnup a proste neumi Honolulu napodobit

   Smazat
 10. Macron už se cítí být presidentem Francie a drze vyhrožuje Polsku sankcemi... viz gazeta.pl

  OdpovědětSmazat
 11. Zase ma Roberts pravdu

  OdpovědětSmazat
 12. Je nevyrovnaný, velmi nevyrovnaný. Chystal se zbavit všech ilegálů během dvou let, což je absurdní, ale on to tak řekl. Chystal se zavést vysoké tarify na mexické zboží. Neudělal to. Také na čínské zboží, ale neudělal to. Chtěl zničit íránskou dohodu, ale neudělal to. Měl v úmyslu prohlásit Čínu za manipulátora měny, ale nedošlo k tomu. Chtěl vyhnat muslimy, ale neudělal to. Zamýšlel podporovat dobré vztahy s Ruskem, ale nedošlo k tomu. Měl v úmyslu stáhnout americké jednotky ze Sýrie. Ha! Chtěl přimět alianci NATO, ať si vše platí sama. Nedošlo k tomu. Tento muž má pevné odhodlání, které by se dalo nejlépe přirovnat k tvarohu. Nemůžete věřit ničemu, co tento muž říka
  O kom ze to je rec??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vse o cem pises je zastineno atomovou valkou
   Tri dva jedna bum

   Smazat
  2. K tomu si dovolím poznamenat - Obama vstupoval do politiky s nápady a sliby. Po roku vypadal, jako svúj vlastní dědeček! Trump je možná čestný chlap, ale je zabalený v neprúhledném igelitovém sáčku, zbavený přátel, odizolovaný od světa a nucený dělat věci, které v plánu neměl a naopak sklánět se před tím, že mu nedovolí udělat nic z toho, co by udělat chtěl. Podotknu ještě, že toto hodnocení je podstatně /pro Trumpa/ příznivější, než bych ho napsal před púl rokem. Protože nemúže povolat ulici, protože stojí proti němu Kongres včetně jeho strany, CIA, Pentagon, FBI, soudci a zřejmně jeho vlastní rodina nezbýva mu nic než se, podobně jako Obama, stát "mluvčím" skutečné vlády USA, nebo abdikovat - to druhé by bylo osobně statečnější.

   Smazat
 13. 3:12... Ke vsemu co NEudelal je duvod. Uznavam vsak vase pozorovaci schopnosti. Jeste neni konec , ale v radach jeho stopencu je desorientace a chaos.
  Az prijde k uplne zmene jeho agendy, tak ztrati podporu nas vsech a ti kterym podava pratelskou ruku ho upusti jako horkou bramboru, protoze ho nikdy radi nemeli.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 14. Brouku Pytliku 1:06....Nejvetsi zdegenerovanost je kradeni identity. Ty jsi myslel, ze jsi vtipny, ty potkane, kdyz jsi se podepisoval mojim nickem !

  Cesi umi cesky lepe nez ja , takze pouze hlupaci nepoznaji rozdil mezi tvym a mim stylem.

  Ted i kdyby se stal zazrak a ty napsal souvislou myslenku, tak ti nikdo nebude verit.

  Uvedom si , ze jsi a budes prehlizeny picus ! Ani nasrat nikoho neumis...

  Jsem nekdy hloupy a nekdy sprosty, ale vzdy cestny.
  Ty jsi 100 x hloupejsi a necestny. A prestan lest Sandersovi do prdele. On te take nema rad.
  AMEN ! nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 15. Panove situace je vazna, ale jeste neni ztracena. Az odejde Bannonova skupina, tak budu prvni, kdo vycucha proc. Budu to vedet od republikanu z N.Y. ! A hned to vyslpicim.
  Ja jsem volil presidenta Trumpa a JEHO AGENDU. Ja jsem nevolili globalisty a partu liberalu, ktera vlezla do jeho kabinetu.

  Uvidime jak to dopadne.

  Pravdepodobne bude valka se Severni Koreii.
  To bude valka, ktere se Korea domaha uz 8 let. Tam neni jidlo a jim nic jineho nezbyva.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Magore kdy spis ? Na Floride je nyni jiz 11.30 pm
   Jsi proste magor

   Smazat
  2. Ale jidlo tam je, toto trapne rceni se traduje uz 20 let,blbe,za tu dobu by uz museli vsichni umrit hlady. Pri tve vsevedoucnosti jses blbej jak pepek vyskoc. Nerikam ze je tam blahobyt ale urcite tam neni hladomor,kretene.

   Smazat
 16. 5:52... Idioti jako jsi ty, jsou zasadne kmrmeni predzvykanou propagandou. Je to videt na 50 % vsech prispevku ! Omezeny / zabedneny tupan tveho druhu nestoji za vysvetleni. Najdi si informace sam. Jsi na odpis.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 17. Kdypak si konecne priznas ze jsi se mylil ve vsem co se tyka ZACHRANCE SVETA POLOBOHA PREHAZOVACKY.
  odpovim za tebe, Nikdy!
  Opustili ho i tvoji oblibenci jako Paul Watson a Alex Jones a dalsi....
  Duvody nezajimaj nikoho, konecny vysledek je to jedine co ma vahu.
  Trump je otrok Israele a je zaseklej v prdeli Netanjahu ze jen koukaj snurky od bot.

  OdpovědětSmazat
 18. 5:46...Zatim jeste neni, ale priznavam zmenu, rozdil od retoriky a akce. V ramci narodniho usmireni president podal ruku Globalistum . To nemel ! Je nikdo na svete jeste nedokazal uspokojit. Oni chteji kazdy den o neco vice...Je predcasne delat nejake zavery, vdyt president za 3 mesice udelal vice dobra, nez Obama za 8 roku.

  Svadet zmenu na vliv Zidu, at uz z Izraele nebo Ameriky se NEDA... Oni jsou rozdvojeni a rozhadani jako vsichni ostatni. Jsou mezi jimi nadani a vyrecni lide , kteri vystupuji proti Globalistum denne...Ted zachranili Jeffa Sessionse - (Attorney General.) Jmena tech nejlepsich jsem uz napsal 2x - ale mimo to, me nekdy pripada, ze jste opravu ratardovani zamerne, nejakou srackou ve vasi pitne vode, protoze vy NEMATE komentar k udalostem. Vy mate komentar k me osobe. --Vzdyt se podivejte na vola 5:26 ! On se zajima kdy chodim spat.
  Koncim pro dnesek mam rozectenou knihu. Tak Bye, Bye, potrebuji mentalni potravu. U vas trpim podvyzivou.
  Good Night
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "protoze vy NEMATE komentar k udalostem. Vy mate komentar k me osobe. --"
   Nicku, to je komplex lidí, kteří v pr.eli byli a ho.no tam viděli a závidí ti tvůj smysl pro humor a vtip. Just keep going and have a drink or two on me too.
   Redneck

   Smazat
  2. Anonymní28. dubna 2017 6:30
   honolulu, ty znalče světa, už chápu, proč seš tady. Američani tvoji zabedněnost nesnesou. Jak můžeš napsat, že Trump podal ruku globalistům, když oni ho tam dosadili?

   Smazat
 19. 6:03... Jejda my zde mame chytreho...Krome Paula Watsona a Alexe Jonese, mohu jmenovat 10 dalsich, ale dockej casu jako husa klasu.

  Zde mas priklad ohledne Ciny. Protoze bude valka v Koreji, tak aby nebyla, Trump ustoupil ohledne obchodnich smluv s Cinou... My mame pratele v jizni Koreji a v Japonsku . Proto Amerika tuto valku nechce a potrebuje k zamezeni valky Cinu ! Zmenu agendy vynutili okolnosti.
  Tomu se rika strategicka racionalita.
  Vy mate malo informaci, proto delate predcasne zavery.

  A kdyby Trump nevyhral, myslis, ze Hillary by byla
  lepsi ? To uz by byla valka s Ruskem. Globaliste ji chteli velmi.
  Budeme se hadat zitra. Koncim.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, tlak na severní Koreu Trumpem, je tlak na Čínu obchodně!

   Smazat
  2. AT ZIJE TRUMP, NEJVETSI PRESIDENT VE VESMIRU.
   AT ZIJE TRUMP UMP UMP UMP.
   HURÁ HURÁ HURÁ.

   Smazat
  3. Zdravím Honolulu. Ještě než byl Trump zvolen prezidentem USA, tak ho zde všichni vynášeli do nebes s tím jaký je to borec a jak zajistí světový mír. Nemůžu si pomoci, ale zatím dělá vše pro to, aby ta válka byla a je mu jedno s kým. Když se nenechal vyprovokovat Putin, tak se montuje do Severní Koree. Měl by si ale uvědomit, že už jednou odtamtud odtáhli s ocasem staženým mezi nohama a dodnes tam není uzavřená mírová smlouva. Mám za to, že Kim je sice fanatik, ale určitě to není hlupák. Zkrátka USA by si měli velice dobře rozmyslet, jestli do Severní Koree vlítnou nebo ne. Dnes by to už nebylo tak jednoduché.

   Smazat
 20. honolulu fandím tvému optimizmu,ale jedno uznej Trump je momentálně mimo mísu. Agresi na severní koreu řídí úplně někdo jiný.A ten se hluboce mýlí ,že se mu podaří něco zaktivizovat. Rusové ubraní mír bez problémů.To je zase můj optimismus.
  lada

  OdpovědětSmazat
 21. Brouk Pytlík má pravdu, politici jsou takoví, jaký je národ. Proč Češi nechápou jasná fakta, která jsou vyložená na stole? A proč volí stále stejné gaunery do čela státu? T

  OdpovědětSmazat
 22. Díky za připomenutí osobnosti de Gaulla. On nebyl již po chuti "spojencům" v průběhu války, natož po válce. Ano byl to poslední prezident svobodné Francie. Ostatní "prezidenti" se již podřídili plně potřebám USA a pracovali proti výsledkům francouzské revoluce, proti liberté, fraternité, egalité. Nemyslím si ale, že "Západ" dopustí, aby se Francie vymanila z pout NATO, ty časy, kdy se mohla od NATO distancovat, jsou pryč. Pokud by snahy snad trvaly, dostane Francie od USA další kontingenty "uprchlíků", třeba i v podobě umírněné opozice" a bude mít dost starostí, aby přežila.
  Mimochodem pro voliče: pokud se domnívají, že stanovisko vlády proti přijímání "uprchlíků" přežije podzimní volby, tak jsou na omylu. Tento postoj je jen volebním trikem a Brusel také jen odložil vykonatelnost přísunu desítek tisíc "uprchlíků" k nám do období po volbách. Korupné ale již bylo vyplaceno. Pokud nechcete mít tedy ve vašem domě či jen okolí "umírněné islámisty", pečlivě vybírejte partaj o které se domníváte, že by mohla v tlaku Bruselu obstát! Ostatně je to zcela rozhodující pro existenci vašich dětí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřipadá vám to vážení diskutující (nevážení laskavě nereagujte) jako paralela s americkými volbami? Dovolil jsem si před nimi napsat na internetu: Kolikrát ještě budeme věřit, že je důležité, kdo je v této zemi prezident? Volby jsou důležité a chodím k nim, ale dovoluji si podotknout, že "západní země", kde nepoznali socialismus už jsou dokonale zafixovány bankami a nadnárodními korporacemi. Lidé zde budou chtít vždy změnu a vždy se nakonec leknou, že by mohlo být ještě hůř. Jako ta žába ve skoro vařící vodě netuší, že už jim jde o vše.

   Smazat
  2. Tak ta partaj je SPD Okamura, ne že ne! A bude velkým překvapením.

   Smazat
 23. V USA, Francii, Německu a řadě dalších států jsou i lepší protiestablishmentové politické směry, než Trump, Le Penová, Wilders apod. Jejich odpověď na otázky dneška není ovšem tak jednoduchá, primitivní, jakou podávají výše zmínění, ale je správnější, protože neklouže po povrchu, ale jde více k podstatě. Vyprávějte to ale dezorientovaným davům, které zatím sice klopýtají, avšak ještě neryjí držkou pod povrchem věcí.
  Musí nejprve přijít vystřízlivění z primitivních postupů, což nebude nic příjemného a bude to stát slzy, pot a krev. Hodně, protože příliš mnoho lidí nevidí běžně dál, než na špičku svého nosu, a teprve, až si všimne, že za špičku jejich nosu jsou další trpící "nosáči", že mají stejný trpký osud, že jejich individuální hoře není jediné, že jde o hromadnou věc, systémovou věc, tak si začnou všímat systémových procesů a napravovat nejen svůj osobní osud, ale společenský.
  Musíme vydržet, snad se toho dožijeme.
  Protistrana, profitující establishment a jeho pomahači, nejeví žádné známky pochopení příčin krize, jen je trápí některé povrchní jevy. Bude proto pokračovat ve své bezohledné politice a nasírat stále větší počet lidí, včetně zatím lhostejných lidí a také včetně svých příznivců. Jejich konkurenční, závistivé myšlení totiž logicky neustále staví proti sobě další, stále sobě bližší osoby tak, jak postupně poráží, likviduje odpůrce a vzdálenější sympatizanty, méně dravé řiťolezce, obětní vazaly.
  Po rozčarování z Trumpa, (poměrném) neúspěchu Wilderse, Le Penové dojde na čas k útlumu oponentů establishmentu, ale protože se politika establishmentu takřka nezměni, chemie v lidských mozcích opět zapracuje a příjde další kolo. To už populistický protiastablishment absovuje úspěšněji a začne se sám historicky znemožňovat, aby konečně přišel čas systémových změn.
  Tedy pokud se toho v té mlýnici osobních ambicí, skupinových zájmů, hlouposti, závisti, chamtivosti, nemorálnosti, nenávisti, zaslepenosti, rozumu, pochopení, humanismu, spravedlnosti, solidarity, moudrosti někdo dožije.
  Role P. C. Robertse a jemu podobných je v prezentování širšího vějíře možností výkladu situace a příštího vývoje, čímž podporuje rozmýšlení lidí nad věcí a připravuje je i na případné málo čekané scénáře a zvyšuje tak jejich osobnostní rozumový růst a osobní a skupinovou připravenost na budoucnost. Není třeba s ním souhlasit, ale díky za podněty k myšlení, za potvrzování toho, že myslící a mravní lidé stále ještě existují a není třeba upadat v malomyslnost.
  KR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto výstižně popsáno. Také vidím kolem sebe lidi, kteří nejsou "zatemněni" konzumem a nebojí se nazývat věci pravými jmény, ale se stoupajícím vlivem ve společnosti ta (až na čestné výjimky) schopnost rychle upadá. Nadějí je snad to, že narůstající kvantita problémů se snad přerodí v novou kvalitu uvažování většiny lidí. Moderní elektronické systémy jinak nabízí novodobým otrokářům obrovské možnosti k pohodlnému ovládání naprosté většiny občanů.

   Smazat
  2. KR: Nechť je po Vašem: populisté v dalších kolech svého primitivního snažení zůstanou populisty a sami se historicky znemožní, přičemž souběžně stále více dosud zcela neuvědomělých obětí (klopýtající dezorientované davy) si začne všímat systémových procesů a napravovat nejen svůj osud, ale i osud společenský, tj. tak nějak spontánně přijde čas systémových změn. Takže taková obroda zespodu v kombinaci s doceněním těch vyčkávajících protisystémových směrů, které se vyvarovaly populistických nabídek a dočkaly se prozření krátkozrakých. ... Obávám se, že realita bude podstatně tvrdší. Ty "elity" pracují na tom, aby už nebyly žádné národy, aby nebyly každých několik set km další hranice, jiné zákony, pravidla, zvyklosti, tradice, kultura - ta vznikající směska nesourodých, kulturou a původem velmi odlišných komunit bude znamenat na jedné straně rozvolnění jakýchkoliv hodnot a na druhé straně globální ovladatelnost, protože již nikdy nevznikne dostatečná síla odporu - a o to jde, přeformátovat společnost, vytvořit globálního světoobčana bez kořenů, schopného plnit příkazy, ale neschopného ohrozit systém. Nelze čekat, je třeba jednat - nevolit kolaboranty globalistů, vlastizrádce, vzít prostor metodám jejich působení, zastavit tu hybridní válku, která je vedena proti všemu tradičnímu. Ti, které tak snadno nazýváte populisty, dostali tuto nálepku od vládnoucích elit. Tak na čí straně stojíte ?

   Smazat
  3. Anonymní 28.dubna 2017 23:29

   Kádrujete - hrdinně skryt v anonymitě - pana KR?

   Váš jednoduchoučký obraz světa "globalistů, kolaborantů a vlastizrádců a protisystémových směrů" je k uzoufání hloupý. Vám prozření sotva hrozí.

   Smazat
  4. Pro (23:29)
   D. J. Trump, M. Le Penová, G. Wilder, V. Orbán apod. nejsou systémové řešení. Neodstraňují příčiny současné mnohovrstevnaté společenské krize. Jen jedna parta kapitalistů nahradí jinou partu kapitalistů a to ještě to nahrazení nebude moc důsledné, takže ti nejmocnější si jen drobet poposednou.
   Pokud někdo z globálního establishmentu blouzní o přeformátování společnosti, o globálním světoobčanovi, tak je zřejmé, že jeho vidění světa je velmi povrchní a vůbec netuší, jaké procesy ve společnosti a v lidském mozku probíhají. Proti těmto blouznivcům se postavily obrovské masy lidí. V USA v Demokratické straně prohrál B. Sanders jen s nevelkým rozdílem a DJT u republikánů zvítězil. Ve Francii M. Le Penová a J.-L. Melénchon získali 40 % hlasů. Na to, jakými obrovskými silami globální a euroblouznivci disponují, tak je to žalostný výsledek. Pokud by politická soutěž byla férová, tak mají blouznivci menšinu.
   Blouznivcům se podařilo do EU dostat přes milion migrantů, to je jeden migrant na 500 domorodců. I když bychom započítali všechny přistěhovalce za posledních 55 let, tak to bude 1:10. Pokud se 90 % lidí nechá ovládnout jednou desetinou, tak nemají další historické opodstatnění.
   Problémem nejsou migranti, ale buržoazie a kapitalistický systém. Ziskuchtivost jako hegemonní síla nikdy nepovede k vybudování spravedlivé společnosti, v níž bude spolupráce nad konkurencí, kde všichni jedinci budou dostávat šanci, nikoli jen někteří, kde budu minimalizovány frustrace z ekonomicko-sociální situace, z neseberalizace atd.
   V tomto nejde o vyčkávání levice, až jakýmsi samospádem populisté kleknou. To je nesmysl. Levice musí argumentovat, přesvědčovat, otevírat lidem oči, uvádět je do hlubších souvislostí. Jen je třeba mít na paměti, že společenské vědomí většiny občanů se vyvíjí pomalu a v nemalé části nikoli racionálním, nýbrž empirickým poznáním. Politický vývoj proto s velkou pravděpodobností předběhne proces uvědomování širokých vrstev a ony budou postaveny před rozhodování dříve, než budou chápat podstatu problémů a jejich správné řešení. Namelou si kokos s jednoduchými řešeními, zjistí, že nefungují, jak si představovali a budou hledat dál. A v tom okamžiku by měla být po ruce levice nikoli lenošící na pohovce a čekající na let pečených holubů, ale zorganizovaná, akceschopná levice s praktickou zkušeností a příklady, že umí problémy řešit, že provozuje firmy, vzdělávací a kulturní zařízení atd., že má kvalitní manažery, pracovníky, úředníky, učitele, umělce aj. a nikoli, že jen žvaní v parláči. Pokud by se podařilo levici vytvořit výše zmíněnou širokou substrukturu ještě před zlomovým okamžikem, tak by třeba mohla vyfouknout vítězství i populistům dříve, než by na ně přišla řada. Žádné takové náznaky nejsou, akže levice má před sebou ještě obrovský kus práce, aby se zorganizovala, vytvořila si autentické cílevědomé jádro a toto navázalo seriozní spolupráci s levicí tápající, bloudící, nostalgickou, ulítlou, neautentickou, stejně jako s dalšími silami, které mají alespoň část vektoru v našem směru - se všemi odtud potud, podle toho, nakolik jsou si programově blízcí. Netlačit nikoho, nepoutat, nezazlívat jim jiné názory, kroky, ideje, iluze. Pak lze spolupracovat s konzervativci, liberály, nacionalisty tu na obraně míru, tu na ochraně osobních svobod před šmírováním, tu na výuce mateřského jazyka atd.
   KR
   (pokr.)

   Smazat
  5. (dok.)
   Globální a EUblouznivci jsou v ataku, protože cítí ztrátu pozici a ve své blbosti si myslí, že problémy jsou způsobeny nedostatečnou globalizací, nedostatečným eurohujerstvím ap. Takže chtějí více unie, více centralismu, více moci do svých rukou. Tím jen zhorší svoji situaci. Jsou jako biľakovci a indrovci za přestavby, jako straničtí protiperestrojkovští převratoví spiklenci. Oni ve svém dogmatismu, fanatismu, ve své zaslepenosti si proti sobě staví stále více lidí. Nemohou vyhrát, když už nyní proti nim velmi vyhroceně stojí 2/5 lidí. Průšvih je jeden - aby blouznivci nechtěli bouchnout za sebou jadernými vraty.
   Macron nic dělníkům nedá, od toho si ho tam establishment nedává, takže po pěti letech jeho možné vlády bude Francie ještě více nakloněna změnám.
   Ještě důležitější, než nevolení kohosi, či zastavování hybridní války, je vzdělávání a výchova spoluobčanů, zvláště mladých. Je to jako s chudákem, rybou a rybařením - efektivnější, než to, že nyní jednorázově ochráníme současníky před globálními a euro blouznivci, je naučit spoluobčany poznávat rizika, chápat problémy až do jejich příčin a naučit je samotné je napravovat.
   Ad tradice - ti, co nejvíce lpěli na tradici, dodnes se houpají na liánách. Otázka je, co a kolik tradičního a co a kolik moderního.
   Ad populismus - odstoupení M. Le Penové z čela Národní fronty je populismus až na půdu. Uznávám, že nálepka populismu je účinná mediální zbraň, kterou se hajzlové snaží zarámovat oponenta, který získává podporu levicového elektorátu. Ovšem DJT rychle ve fumkci přesvědčil, že ji nedostal pro nic za nic. A u Máni Le Penové to budeme moci za čas třeba také prakticky zhodnotit, ale některé její programové body afinitu k populismu naznačují. Určitě ale nenaznačují systémovou změnu.
   KR

   Smazat
  6. KR 0:59 + 1:00

   Anonymovy řeči o tradicích jsou jen stupidní hospodské národovecké tlachání, které už se tu opravdu rozmohlo děsivě přes míru!

   Rozumím, myslím, Vaší trpělivé snaze věci vysvětlovat - vždy je tu šance, že se nad tím zamyslí někdo další.

   "Politický vývoj proto s velkou pravděpodobností předběhne proces uvědomování širokých vrstev..."

   Domníváte se, že se dnes a v budoucnu levice obejde bez marxismu?

   Tak jako měla kdysi sociální demokracie lví podíl na vzestupu Hitlera, tak má dnes významnou vinu na šíření pravicového populismu.

   Kokotko

   Smazat
  7. Pane J.Kopecký, pomohlo by Vám ve Vaší aroganci, kdybych zde vystupoval např. jako "Josef Novák" ? Kde berete tu drzost mě napadat za "kádrování" a následně urážet ? Co jste tím sdělil k tématu ? Nu což, skryt za zdí internetu jste v bezpečí a v reálu možná slušnější, jako většina zbabělců.

   Smazat
  8. 1:31

   A co jiného je Vaše otázka "Tak na čí straně stojíte?" než kádrování?
   Mluvíte o drzosti a o urážení - máte nejspíš pocit, že si Vaše úvahy zaslouží obdiv či pochvalu?

   JK

   Smazat
  9. KR: Systémové řešení by bylo jistě to nejlepší, ale nezbývá než cesta postupných kroků v situaci, kdy zde není jasná převaha dostatečně uvědomělých voličů ani dostatečně vyprofilovaných nositelů pozitivních změn. Všiml jste si, kolik lidí chodí k volbám ? Na jaké hovadiny dokáží skočit ? Proč reagujete konfrontačně a podsouváte mi, co jsem neřekl - jsem snad proti vedení mladých a vysvětlování souvislostí ? Vaše demagogie o tom, jak se zastánci tradic houpají na liánách vylučuje možnost diskuse s Vámi na toto téma. Nemáte patent na rozum, Váš pohled přes mnoho slov je zamlžen ideologickou předpojatostí o spásonosné dějinné úloze levice a práci s masami, které potřebují být levicí vedeny. Mi zase může třeba připadat přes míru, jak se na tomto fóru NR rozmohla ideologická zblblost, sprostota a bolševické manýry typu "kdo nejde s námi, jde proti nám". Opravdu svérázný přístup v boji proti marasmu.

   Smazat
  10. 1:31

   Hlupák nemá potuchy o tom, že "jeho osud" (23:29) je jeho osudem společenským. Neví, že řečtina měla pro soukromníka slovo idiot.

   Kokotko

   Smazat
  11. Anonymní 29.dubna 2017 1:58

   "Systémové řešení"? Takovým jazykem odjakživa mluvil Václav Klaus a jeho adoranti. - A to snad není ideologická zblblost?!

   Nejdřív se teatrálně ptáte "Tak na čí straně stojíte?" a vzápětí se chcete pohoršovat, že jsou tu manýry typu "kdo nejde s námi, jde proti nám".

   Nějak se Vám přeházely vexle...

   Smazat
  12. Pane J.Kopecký, opět jste nesdělil nic k tématu. Svůj názor neříkám kvůli obdivu či pochvale - tohle mistrování si nechte pro svá vnoučata (máte-li jaká). Pan "KR" jistě nepotřebuje hlídacího psa, který bude ňafat na každého, kdo tu zpochybní nějaké jeho myšlenky, aniž by sám dokázal zformulovat něco kloudného.

   Smazat
  13. 2:08

   Téma??

   Téma jsou volby ve Francii. Ze čtyř hlavních kandidátů postoupili ti dva nejhorší.

   Vaše téma je ovšem evidentně něco jiného, rádoby "hlubšího": globalismus, vlastizrádci, kolaboranti, kořeny ... - na takovou úroveň se nehodlám vydat. Ve filosofii se tomu říká špatná abstrakce.
   Samá mýtická klišé, která se tady do omrzení opakují, někdy s větší, někdy s menší dávkou hysterie.

   Ideologickou zblblost na toto fórum svými národoveckými frázemi vnášíte především Vy a Vám podobní. A ani nejste schopni si to uvědomit.

   Možná je opravdu lepší, že se pod své hlouposti nepodepisujete.

   JK

   Smazat
  14. 2:07 Co jste sdělil, kromě toho, že pouhé slovní spojení "systémové řešení" (kterému možná ani nerozumíte a proto Vás uráží) Vám stačí k obvinění z ideologické zblblosti a připodobňování ke Klausovi ? Rovněž asi nemáte na to, abyste sdělil souvislou myšlenku, tak aspoň štěkáte se smečkou. S Vámi je zdejší "levice" opravdu silnější.

   Smazat
  15. 2:24

   Jste krásným příkladem toho, že "každý Cikán soudí podle své kozy". Nejvíc se urážejí analfabeti Vašeho kalibru, protože mají dojem, že jsou nedocenění.

   "Systémové řešení" je bezobsažná fráze, do které se tím pádem vejde COKOLI.

   Smazat
  16. JK: Asi jste si nevšiml, že jsem reagoval na diskutéra "KR", který zmiňuje poněkud více, než postup kandidátů ve fr. volbách. Opět jste nic nesdělil, kromě výpadů a osobních útoků. Jste takový blbec nebo Vás to baví ? Podpis typu KR, JK apod. nepovažuji za vystoupení z anonymity, takže bez podpisu.

   Smazat
  17. 2:34
   Na rozdíl od Vás vím, kdo je KR. JK není podpis - moje jméno je nahoře. Srab si vždycky najde dostatek důvodů zůstat anonymní.
   Ne, nebaví mě to ani trochu. Takže radši budu za blbce, než pokračovat v rozprávce s anonymním srabem.

   Smazat
  18. No nic, pane J.Kopecký, z Vás asi opravdu nevypadne nic k věci. Naživo byste velmi rychle poznal cenu za Váš způsob debaty, takhle to máte zadarmo, tak si to užijte.

   Smazat
  19. Tak dobré, že jsem napsal obsáhlejší komentář ke komentáři:
   radimvalencik.pise.cz/4510-moudry-komentar-v-nove-republice-kdo-je-autor.html

   Smazat
  20. Na čí straně jsem?
   Spolu s dalšími mraky lidí na straně neprivilegovaných, na straně občanské společnosti, na straně mas, či jak jinak lze s drobnými odchylkami popsat ty, které hrstka chamtivců, křiváků, "vyvolených", "předučených", "dobře" narozených a jim podobných vykořisťuje.
   Je dezinterpretací představa, že levice chce někoho vést. To by se ocitla v pozici pravice. Levice je o rovnocennosti, rovnoprávnosti, o emancipaci. Poskytnout objektivní, pravdivé informace, umožnit vzdělávání, podpořit rozumový, myšlenkový, osobnostní rozvoj, abyste mohl sám problémy dostatečně z více stran posuzvat, a konat sám, na svou zodpovědnost kvalifikovaná rozhodnutí a nebyl odkázán na manipulativní, demagogické, populistické kecy jiných, abyste mohl odolávat jejich kořistění, intrikám, parazitismu, vydírání, pavučinám závislostí, abyste poznal a uvědomil si svoji roli ve společnosti a ve světě, v komplexní struktuře, vztazích a procesech, jichž jsme každý součástí.
   Jsou-li masy, příslušníci občanské společnosti, neprivilegovaní, vykořisťovaní dobrými, vnímavými žáky, tak se zorientují a dají si na všechny otevřené násilníky i vypečené podvodníky pozor, aby jim nedali větší šanci. Přitom osou jejich vědomí a konání bude, že podmínkou úspěšné obrany před vykořisťováním je rovnocenný spolupracující kolektiv spravedlnosti a solidarity. Vy totiž musíte tu zmrtvěnou práci, kapitál, kterým v reprodukčním procesu disponuje kapitalista, něčím vyrovnat - a to je týmová živá práce.
   Ironický nádech zmínky o masách naznačuje více o autorovi takové zmínky, než o těch milionech a miliardách lidí, kteří jsou manipulováni, je jim mazán med okolo úst. jsou opájeni žvásty o svobodě, demokracii, individualismu těmi, pro něž je toto mlžení klíčovou podmínkou pro vykořisťování běžných občanů, jimž oni poskytují polovzdělanost, mainstreamové polopravdy a především polomzdy a polopráva. Pokud někdo pociťuje záchvěvy nadřazenosti nad masami, občany, pracujícími, spotřebiteli, obyvateli, tak buď to ukočíruje nějakou osobní psychohygienou (a po takových myšlenkových úletech či i reálných krocích si vynadá do pitomců a je vyléčen), nebo tomu dá volnost a už driftuje napravo.
   Ohledně tradice. Je třeba se vždy ptát po smysluplnosti té které varianty, před nimiž stojíme (tradiční - nová). I tak konzervativní, zpátečnická, tradicionalistická rodina, jako Habsburkové, po Bílé hoře nehleděli na tradici převahy protestantismu v Čechách a s milou tradicí zatočili.
   Rozhodně není na místě házet tradice za hlavu, jsou jasnou výpovědí, že cosi dlouho nějak fungovalo a je třeba se ptát po podmínkách, za nichž tradice fungovala a za jakých může fungovat dále, či co z ní může pokračovat. Rozhodně se tradicionalistům nevysmívat, protože jejich uchopení tradice může být efektivnější než uchopení moderny modernisty. Pokrok ale těžko zastavit, takže ti rozumní staví modernu na ověřených základech podložených poznatky z fungování dosavadního, tj. z tradice. Jedině vůl dělá z tradice posvátnou krávu, ale také právě vůl se tradici vysmívá.
   KR
   (pokr.)

   Smazat
  21. (dok.)

   Ad systémová změna. Systémová změna rozhodně nemůže být cokoli. Systémovou změnou se myslí změna určujících prvků, charakteristických vlastností. Systémová změna společenskoekonomické formace tedy znamená, že otrokářství je nahrazeno feudalismem, feudalismus kapitalismem a kapitalismus socialismem (zatím to nevypadá, že by byla na cestě nějaká ještě rafinovanější forma vykořisťování, než je kapitalismus). Určitě si ale nelze pod socialismem představovat sovětský model, státní kapitalismus, centralistický direktivní systém apod. Když, tak jen jako přechodovou formu k socialismu, jejiž úspěšnost bude záležet na tom, zda bez ztráty kytičky a za jak krátku dobu takové vachrlaté období bude nahrazeno politickou a ekonomickou kvalifikovanou demokracii. Pokud by příští pupíci zase zapomněli na dialektiku, na autentické levicové hodnoty a uvízli u centralizace své moci, tak by si opět říkali o listopad.
   Pokud bude levice obstoupena davy, masami, občanskou společností, neprivilegovanými vrstvami atd., tak je to známka, že koná správně. Jestliže budou zástupové řídnout, tak se musí levice zamyslet nejprve nad sebou, zdali je stále ještě levicí autentickou nebo už jen rétorickou. Zdali i při uchování mravní integrity neztratila intelektiální sílu nezůstala sedět na tradicích či naopak neodskočila příliš do moderny, zda jí neunikl nějaký nový faktor, který cestu zahnul, rozryl ap. Rozhodně nemá význam lidi kolem sebe poutat řetězy; navíc jsou řetězy těžké. Autentická, dialekticky vzdělaná levice nenutí, nýbrž nabízí ruku spravedlnosti a solidarity, práv i povinností, svobody i zodpovědnosti, ruku spolupráce i porozumění pro její přijetí i odmítnutí.
   KR

   Smazat
  22. KR- souhlas a dík za částečné "odkrytí".

   Smazat
 24. Předpdpovědi pro 2.kolo:

  http://casopisargument.cz/2017/04/28/volebni-duel-macron-a-le-penova-kdo-jsou-jejich-volici-a-jake-jsou-projekce/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (12:40):
   Takže žádná překvapení se očekávat ani nedají!
   A dojde na předpověď zdejšího diskutujícího, viz o kousek výše (11:19) ...
   Anebo to bude ještě jinak?

   Smazat
 25. Prý ta macronová manželka/učitelka/ ho šukala už ve 14...a hlavně co říkají její 3 dcery, že mají tak mladého otce. A nebo je to teď opačně...

  OdpovědětSmazat
 26. 8:26 Lada... Trump byl mimo misu v Syrii.
  "Agrese" proti Koreji neexistuje . Amerika se provinila tim, ze Koreu ignorovala od roku 1953 a nekdo nesnese, byt ignorovan, a to neni pouze v Koreji, to je i zde.
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  6:57 Redneck...Pane dekuji za kvetiny, drink si dam a pripiji na vase zdravi.
  Vas nick jste si vybral z West Virginie (Charleston) . Vite o tom ?
  ------------------------------------------------------
  ------------------------------------------------------
  Panove zde mate neco k podiveni. V Cincinnati (Ohio), vyhorelo KREMATORIUM. Tam mel pohreb a kramaci, tak tlusty
  nebostik, ze vsechno chytlo plamenem a hasici tam bojovali s plameny 3 hod..

  Ja vam rikam, ze v Americe si kazdy dava co mu chutna, nezodpovedne. (Vyhnete se Hamburgrarny, nebo vam odeprou kremaci.)

  Volil jsem Trumpa proto, aby nebyla valka. Syrie to byla chyba, do ktere byl v vmanevrovan. Korea t.j. neco uplne jineho.

  Tato planeta je prilis krasna, nez aby byla znicena. Snad to Cina urovna a zdisiplinuje Kima v Koreji...

  Ted tam mel manevry delostrelcu. 300 tezkycjh del symbolicky "strilelo" na Ameriku. V Japonsku je panika, stejne jako na Hawaii a v jizni Koreii take.

  A ted si panove nagooglujte krasnou pani TULSI GABBART ! Ona vladne na Hawaii a chodi na kafe a zakusek na
  Kamehameha, takze je snadno k videni na ulici a uvidet ji, to je pochoutka pro oci. Ona byla v Iraqu a tam ji zastrelili kamarada.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OK, Nick, ve WV jsem byl, ale ten redneck is from Alb., Canada. Yahoooo!

   Smazat
  2. Honloluuuuuluuuu: mel dva prsty v peeerdeeeli zastrcenyyyyyy, nekdo mu tu peeerdeeel ukrad a on si ted nemuze prsty cuuucat, je v v peerdeeeli.
   Zalez už pod ten šutrák, vole. Nikdo tě vážně nebere a to tě žere, frajere.
   Ale AT ZIJE TRUMP, TRUMP TRUMP, OD PRASETE BUM, BUM BUM. Ja jsem Svetlonoš, vše vim vše znám honoluuuuuluuuuuu, z nejkrásnějšiho mista na světě kde se mladne denne o 20 let Floridyyyyy.
   Tam je ten vortex co s vama zatočí a hned jste o 20 let mladší. Jen se podívejte na Trumpovou přehazovačku, no neni to krása? 70ti letej prďola a zlatovlasej jak Adonis. Trump se tam rochni 24/7.

   Smazat
 27. Panove budme poctivy k memu otroku Honolulovi.
  Zastava se Trumpa , ja nejsem Trumpem nadseny , ale pozoruji ho dosti detailne.

  Musim Prohlasit POCTIVE:
  ze rozdil mezi mnou a Honolulu je :
  Ja vim , ze nevim!!!
  a Honolulu nevi ze nevi!!
  A tak se moc vy DEGENEROVANI chlastem , marjankou , Televisi NERADUJTE!!! kdyz TRUMP MA PROBLEM , neb kdyz ho vidim jak je z toho TRUMPA poniceny clovek se musi ptat PROBOHA CO SE DEJE ??? MEL JSEM PRAVDU???
  MOZNA ze nam vsem zvoni hrana!!!!!, lec vsichni ti kdo rvou a raduji se neptaji ZAKLADNI OTAZKU:

  Jaky mam z toho zisk ??? kdyz TRUMP MA problemy( Trump ma Cechy docela rad.)

  Druha otazka je ceho se TRUMP tak strasne boji!!! ci co ho uzira!!!

  O CO JDE??????????

  Az se to dozvime asi bude pozde!!!
  Lec BLBCI bez mozku musi rvat aby se ukazali, neb neokani je to naucili na televisi!!!

  A tak myslete ...MATE-li CIM????????

  BroukPytlik na pokraji zoufalstvi

  OdpovědětSmazat
 28. Tak jste si tady všichni bez rozdílu zatlachali, zvedli adren ale nic se na tom světě nezmění. Židokapitál je silný a zvládne cokoliv, i změnit počasí. Jenže na přírodu nemají a ta je nakone vyžene na ty jejich marsy či jiná oběživa. Kolik se jich tam vejde a co tam budou dělat bez otroků kterým by půjčovali, je otázkou.

  OdpovědětSmazat
 29. Marine Le Pen pochopila, že se sekla a před 2. kolem přestala požadovat odstoupení od Eura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jean-Luc Mélenchon si své vystoupení dobře načasoval a teprve včera varoval své voliče (dostal 7 miliónů hlasů) před volbou Marine Le Pen. Volit Macrona ovšem nedoporučuje.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.