Reklama

.

.

pondělí 3. dubna 2017

P.C.Roberts: Nejsou Rusové až nadmíru bezstarostní?

3. 4. 2017       PaulCraigRoberts
Začátkem března vypustila Národní výzvědná služba USA na oběžnou dráhu kolem Země svoji špionážní družici. Vynesla ji tam raketa Atlas V, poháněná ruským raketovým motorem RD-180. Spojené státy, vykřičená „supervelmoc“ není tedy schopná vynést do vesmíru svoji vlastní špionážní družici a musí spoléhat na Rusko, které „supervelmoci“ k tomu potřebné raketové motory velkodušně poskytne. Nu a „supervelmoc“ pak už jen s pomocí těchto ruských raketových motorů vyšle kolem glóbu své špionážní družice, aby se dověděla, co se v Rusku děje nového.


Čímž vstupují v platnost Leninova slova o Rusech, prodávajících Washingtonu provaz, na kterém je tento Washington vzápětí oběsí.

Cení si Rusko hrstky dolarů víc, než své vlastní národní existence? Zřejmě je tomu tak.

Touží tzv. atlantičtí integralisté či Washingtonem podporovaná a placená Pátá kolona v Rusku, v ruských médiích a dokonce i uvnitř ruské vlády tak vášnivě stát se částí dekadentního a nemorálního Západu, že je ochotna vzdát se své ruské suverenity? Stejně jako je ochotna stát se podobně jako Evropa, Kanada, Austrálie a Japonsko pouhým washingtonským vazalem?

Odpověď i zde zní: Ano.

Protože jak jinak lze vysvětlit ochotu Ruska umožnit Washingtonu špiclovat nad ruským územím, a tak mu pro jeho preventivní nukleární útok umožnit co nejpřesnější zacílení všech postavení ruských nukleárních zbraní?

Docela jako by se Rusko zajímalo o americké dolary a „spolupráci s Washingtonem“ víc, než o své národní přežití.

Nedivme se pak za této situace tomu, že američtí neokonzervativci věří, že Putin se se zánikem ruské státnosti a s jejím předáním do rukou Washingtonu nakonec smíří. Washingtonský Nový světový řád, čili tyranie Washingtonu nade všemi, tak úspěšně kráčí dál.

A není to udivující? Washington nakládá na ruská bedra jeden balíček sankcí za druhým a Putin mu – jakoby právě za to - dál prodává své raketové motory, jež Washington potřebude, aby nad ruské území vysílal své špionážní družice.

Bože, pomoz Rusům.

Vybral a přeložil Lubomír Man

54 komentářů :

 1. To by nevymyslel ani Hasek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Družici umí dnes vynést i ARIANE... Kdyby bylo "uzemnění" USAků tak prosté, co prodej amerických letadel (Boeing) nebo eurohujerských Airbusů do Ruska? Neprodá jeden motory, druhý neprodá originální náhradní díly... Prostě momentálně USA zaspalo v raketových motorech, Rusko v civilním letectví. Kdo dožene deficit dříve?

   Vymazat
  2. Možná,že se pletu,ale mám takový dojem,že
   mají smlouvu na dodávky motorů do USA až
   do roku 2019.Tak jen plní podmínky smlouvy.
   Petr Majevský

   Vymazat
 2. Nic proti tomu, ale přece jen je to pohled politika. Kompetentnější přece jen jsou vojenští specialisté. Osobně nepochybuji, že tohle mají Šojgu i Putin a jejich podřízení dostatečně pod kontrolou.
  A jinak. Stacionární raketová sila jsou dávno zaměřena, utajení nefunguje, fungovat musí jejich aktivní obrana. Další modernější strategicky důležité prostředky jsou již z principu z družic sotva identifikovatelné. Jsou skryté (ponorky), jsou pohyblivé (auta, vlaky, letadla).
  A ještě jinak. Všemožné sankce uvalené na Rusko mu jistě uškodily, ale krátkodobě. V delším horizontu je mnohem víc posílily, donucením k soběstačnosti v mnoha směrech. Ruská přemýšlivost asi nedovolí, aby takto hloupou politiku vraceli západu. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejne je to divny?

   Vymazat
  2. Divnejch veci je...
   Napriklad ,kdyz blahe pameti Nikita Sergejevic odstehoval rakety na Kubu.
   Jo a ten poprask kolem toho.
   Slavne letadlo spionazni U2,vse zpozorovalo a vyfotografovalo !!
   Velkej a patricne hysterickej skandal pak vypuk.
   Ja jsem se pristih , ze premejslim o tomhle.
   TO NEMEL NIKITA SERGEJEVIC KUS HADRU , /a nikdo v celym SSSR/, ABY TY RAKETY PRIKRYL ??%&^&*(*^%$!!!

   Vymazat
  3. 3:01 treba to byl bluff

   Vymazat
  4. A netreba zabúdať na Kozmosféry tretej generácie! Rusi to majú pod kontrolou! Výpredaj bazárového tovaru predsa len vynesie nejaký úžitok.

   Vymazat
 3. Nemudrujte a radši si přečtěte tohle,ale ať vás z toho nebrní palice....:

  http://www.zvedavec.org/komentare/2017/04/7226-donald-trump-a-systemova-korekce-globalisticko-oligarchicke-vlady-nad-svetem.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neurazej
   A o zivot nam z rukou globalistu hrozi hrozba vsem

   Vymazat
 4. Panove prave hlasi, ze Obama byl zatcen, ale ne na uzemi Ameriky.
  Obzaloba je kriminalni. My nevime co se deje.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 5. Také se mi zdá, že v tomto jsou Rusové docela hloupí, pomáhat Američanům, aby mohli ještě více obklíčit Rusko, a to pro pár hloupých dolarů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za prvé Rusové drží slovo a je to již dříve dojednaný kontrakt.

   Za druhé Rusko nemůže být vojensky dobyto, pouze ho mohou zradit elity (Viz 2.sv válka, Hitler měl zradu přislíbenou, viz. milión Vlasovců a další velitelé nahnali vojáky do kotlů, ale nižší důstojnický sbor a vojáci stále kladli odpor a dali čas Stalinovi vyčistit a omladit vojenské Kádry, ale tyto kádry většinou padli a nebyl kdo by pokračoval ve Stalinově díle budování spravedlivé společnosti. Ne nadarmo se říká Ruskou armádu nestačí porazit, ale musí se i povalit - odkazuje se na nějakou historickou bitvu už prohranou, elita utekla, ale vojáci to nevzdali a výsledek otočili).

   Za třetí dnes se hraje úplně jiná hra, jde o to jak proběhne globalizace/sjednocení lidstva, jestli budeme všichni otroky vydrancujeme planetu a zemřeme nebo jestli bude nějaká spolupráce národních státu a skrytá globální elita bude zlikvidována. Jsou to složité klanové boje, páté a šesté kolony. Není to jeden stát proti druhému, to jsou kecy pro dav, jde o klanové boje (některé klany kopou za národ). Například nějaký snaživý USA velitel sundal ponorku Kursk a tak se to ututlalo, no a Putin si vymohl za to nějaké výhody pro Rusko, takhle se to hraje. Rusko bylo na kolenou, ale jako Fenix z popela se zase díky šikovnému manévrování Putina a jeho týmu a silné podpory zdola dostává na nohy (to jsou Ti vojáci, které nestačí porazit, ale je třeba je povalit). Křik nejhloupějšího klanu v dějinách "klintonů/neokonů" je zcela irelevantní. Byli užiteční idioti pro globálního otrokáře a proto se jim jako by dařilo, ale za nitky tahal někdo jiný. Nyní budou likvidováni stejně jako uměle vytvořený IS, takhle to globální otrokář hraje podporuje největší svině a pak je musí likvidovat, když jim pýcha z nezasloužené pozice zatemní mozek.

   Za čtvrté článek je naprosto debilní a P.C.Roberts nikdy nic nenapsal co by mělo hlavu a patu. Jenom mate v zájmu globálních otrokářů.

   Vymazat
  2. To 10:53 - souhlas !

   Pokud se někdo hlouběji zajímá o nadnárodní řízení světa a nespokojí se pouze s informacemi pro davy,
   vidí to úplně stejně, jako 10:53.

   Vymazat
 6. Prave hlasi, ze Obama je zatcen v Japonsku. Jeho lide jsou zatykany ve Washingtone. Michael Obama jeho (asi) zena je na uteku a nikdo v nevi kde je.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Clairborne byla zatcena ve stredu, ohledne Obamy zadne potvrzeni

   Vymazat
  2. Bullshit, honolulu, and you full of it! pouze
   Candace Claiborne, Obamova pomocnice byla zatcena za mareni uredniho vykonu a za falesnou vypoved FBI.
   Nedriv si zjisti fakta nez zacnes sirit falesny zpravy, vsevede.

   Vymazat
  3. Pro 5:44 je potřeba trochu nadhledu, je to ironie. Honolulu přispívá již delší dobu jeho styl je známý. Ovšem je v tom trochu zmatek, zdá se že tu není jediný Honolulu, ale i jeho napodobitel už se přestávám orientovat, který je který.

   Vymazat
  4. Hystericky zlazy zase hledaji pozornost..za kazdou cenu.
   Obama se nejlip schova v dzungli ze samozrejmych duvodu..

   Vymazat
 7. No pry se Obama zkryva v Polynesii na jachte, bylo by hezke kdyby se veleni FBI ujalo sve funkce a chytlo ho, za grand treason, velezradu. No do Ruska se asi schovavat nebude.

  OdpovědětVymazat
 8. Rusové nejsou naivní. Raketové motory jsou už spotřební zboží.
  Prostředky utržené za raketové motory mohou být využity na účinnější zbraně, jako jsou směrované elektronické signály-rušení, vlamování se do ovládání nepřítelových zbraní, ovlivňování práce lidského mozku a nejúčinnější ze všeho -
  PROPAGANDY POMOCÍ PRAVDY.

  OdpovědětVymazat
 9. Ja uz nevim, cemu vam verit a cemu ne !
  Obama je obzalovan z toho, ze prevedl penize ($ 8 Billionu) z Defence Budget, (penize patrici armade), do rukou nejake organizace zv. Brotherhood. (Bratrstvi -
  Cerna /muslimska organizace.) A pri te prilezitosti ukradl $ 400 millionu pro sebe a tyto penize zmizely z Ameriky.

  Take vcera byli jeho lide zatceni ve Washingtone, kvuli velkemu mnozstvi Heroinu, coz je nejaka droga z Columbie.

  On vedel, ze je zle, tak utekl do Japonska, ktere nema smlouvu s Amerikou o vydavani kriminalniku.

  Jeho Michaela (muz, nebo zena) - kazdou chvili rikaji neco jineho, utekla take , ale tu jeste nechytli. Oni nevi, kde ji hledat.

  O tom, kdo tento president byl, nikdo nevi nic. Jeho puvod je falesny, jeho vzdelani je falesne. Jeho rodny list je falesny.
  Jak ho dostanou z Japonska nikdo nevi, protoze ma nejakou immunitu osobnosti.

  Na presidenta ho dosadila skupina levicovych liberalnich Zidu z Chicaga, vedena Davidem Axelrodem.

  A nejecte na me HURVINCI ! Ja rikam co hlasi radio a internet na ktery nemam vliv. Ja za nic nemohu ! JA JSEM NEVINNEJ ! Ja to jenom prelozim do cestiny a vy se z toho v Prazske kavarne poserte (PARDON) pokakejte...

  A ted neco daleko zajimavejstiho. Cernosi nemaji uz 8 dni FOOD STAMPS. To jsou poukazky na zradlo a maji hlad.
  Vyhrozuji ze zapali Ameriku a chteji pozabijet vsechny belochy. Oni jeden den hlasaji zabijeni belochu a druhy den chteji od belochu zradlo.

  A nejhezci vec, ohledne krasy anglickeho jazyky v Kongresu. Zde je presne zneni toho co rekl Trey Gowdy profesorovi vysetrovanemu pro sexualni zajem o deti.
  "SHUT THE FUCK UP PEDOPHILE PROFESOR".

  Ja jsem honolulu poseroutka, at vam to prelozi pan Man. Oni by me zase vyhodili a pan Jan Kopecky, velebny pan a znamy Halika, by me zase nadaval za sprostarny.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Medikolog zdraví pana Honolulu. Jak řek Josef ŠVEJK a napsal Jaroslav HAŠEK: "Kristus Pán byl také nevinej a přesto ho ukřižovali"... Jina, kdyby konečně praskla ta hebreočerná bublina s Obamovými... nemyslím si, že si židovští majitelé skutečné moci v (nejenom) USA mohou dovolit takový skandál. Takže se bude uplácet, mordovat, lhát... a BULDOZERY HRNOUT POD KOBERCE (smetáky na tolik svinstva stačit nebudou...). Podle Machiavelliho je lékem ÚSPĚŠNÁ VÁLKA - proto USAci tolik brojí proti Rusku. Nejenom z nenávisti, závisti a hamižnosti, ale asi i ze strachu o vlastní (_!_)(_!_)

   Vymazat
  2. obamu jestli zavřou to bude dobře černoši bělochy nenávidí a dobroserové si můžou mektat co chtěj

   Vymazat
 10. Ptam se ! Kdo zna ATLANTU, hlavni mesto statu Georgia ?
  Ti co ji neznaji, tak par slov o tomto zajimavem meste !

  Jsou tam jizane, Konfederati. Pro ne jeste nezkoncila valka proti severu. To mesto, co do velikosti, je jako Toronto v Canade, nebo Chicago na severu ve state Illinois....

  Tak tam se nejaky cernoch nazlobil kvuli food stamps a pod pilire dulezite dalnice dal naftu a bombu a dalnici zapalil. Cast dalnice spadla a milliony lidi byli odriznuti od pracoviste a domovu.
  To je bordel jako v Johannesburgu za valek proti "rasistum"..
  JA JSEM VAM RIKAL, ze prijdou zmeny! Vy budete mit stejne radosti o neco pozdej, diky vasim vitacum. "elite" a kavarne. Amen nick HONOLULU -
  ukoncil pro dnesek osvetlovani reality.

  OdpovědětVymazat
 11. honolulu tam jsem taky byl Marta z letiste az do Pembertonova muzea cocacoly Atlanta je pekna zarathustra

  OdpovědětVymazat
 12. Radej to vysvetlim sam, aby se pan Man nezlobil, co za preklad mu vesim na krk.

  Me se ta veta, "Shut The Fuck Up Pedophile Profesor" velmi libi. Je to krasna slovni hricka z americke ulice a na ni je vzdy veselo...
  Shut up = drz hubu.
  Fuck up = zmrdanej... pedophile profesor.
  Ale kdyz zmenite slovni konstrukci, tak to muze znamenat, ze odpoved profesora je zmrdana...

  Zadam cenzuru, abych nebyl smazan protoze Trey Gowdy je ted i directorem FBI (puvodniho zavrou), a to znamena, ze je VELMI mocny vasnosta. Jeho predstavenym je pouze Jeff Sessions (Attorney General) a nad nim je uz jen president Trump. (Nas spasitel.)

  Hillary je zase nemocna, asi strachem z vyhrabavani nebostiku Sheriffem Davidem Clarkem, na hrbitovech, kteri se "zasebe-vrazdili" k vuli ni (rikaji nase zpravy) a Huma Abedin, pro ni pripravuje vojensky pohreb... Huma je Persanka, jeji milenka...
  To je srandy, jako v antickem Rime, za panovani Tiberia.

  Mel jsem strach, ze na me pan Man z Bohumina zanevre, ze mu chci hodit na krk sprostarnu, tak jsem to radej vysvelil sam.
  Good night.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 13. Podstatou je že je celé USA falešné do morku kosti a bez parazitizmu celého světa neni schopné přežít. Čert Vás vem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pane vy jste kompletne zmateny blb. Muj boze , jak jste na to prisel.????

   Vymazat
 14. honolulu.
  Také poděkuji,perfektní.
  Skutečností je,že nám byl neustále předkládán,ten nejsvětější obraz USA.Už to asi nešlo dále zamlčovat,jak vlastně USA vypadají a díky Trumpovi se toho dozvíme více,je jen otázka,jestli je schopen aspoň to řešit,co se zanedbalo po mnoho let.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak ono proč by to neprodávali, kdyby jim to neprodali, tak by si Amíci urychleně vyvinuli ten svůj motor, takže Rusové můžou v klidu si modernizovat to svoje a nemusejí soupeřit s nimi.To je podobné jako sankce, neprodávali, tak Rusové byli donuceni si vyrábět zboží sami. A prospělo to jim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1/ USA nakupují ruské motory kvůli tomu, že je to výhodné. Jiné motory na transport nákladu na oběžnou dráhu samozřejmě mají k dispozici taky, nemyslete si, že technologicky nejvyspělejší stát na světě je tak ubohý, aby neměl jiné možnosti jak vynést náklad nahoru.
   Mezi jiným i minimálně dvě soukromé společnosti již běžně létají - a to i bez ruských motorů.
   2/ Sankce proti Rusku: nevím co komu pomohlo, když hlavní část západních sankcí je zaměřena na financování (zakazuje financovat projekty v Rusku) a menší část na dodávky technologií vhodných pro vojenskou výrobu.
   Výsledkem je už třetí rok, kdy Rusko vykazuje mínusový vývoj HDP.
   Takže o tom, jestli jim sankce prospěly si asi každý udělá obrázek sám.

   Vymazat
  2. Amíci ty RD180 kupují zkrátka proto, že jsou výborné a nejspíš i cenově výhodné.
   Mmch RD180 je pohrobkem programu Energia (půlka RD170-nejvýkonnějšího raketového motoru všech dob), takže se aspoň něco málo vrátilo.

   Vymazat
 16. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17016-za-jirim-drahosem-ktery-podepsal-petici-na-obranu-imigrantu-stoji-tytez-financni-prumyslove-a-medialni-sily-ktere-mely-za-ukol-instalovat-na-hrad-karla-schwarzenberga-ctete-vice.aspx

  OdpovědětVymazat
 17. Není se co divit u moci v Rusku jsou kapitalisti ne nějací komunisti, a v USA taky, tak mají určité společné zásady, kšeft je kšeft.A jestli ruské vedení mluví o svých nepřátelích, jako partnerech co se k tomu dá říci, buďto jsou zralí do Bohnic, nebo to jsou skuteční partneři a veřejnost jen oblbují.

  OdpovědětVymazat
 18. Nick -
  nejsme si jist zda Obama je pod klíčem .... MI6 by něco hlásila .... Slyšíme jenom hluboké mlčení...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nick

   CO je skutečným problémem je fakt, že Trump je oblklíčen ze všech stran a navíc má v rodině Sionistu který hulí Netanzahovi..... FED je kompromitován tak jako Pokladnice ... Pokud Trump neudělá rychlý tah proti Hitlary a Deep State SWAMP tak bude brzy rozdercen....Media nečekají na nic jiného. 100 dnů brzy je tady a Trumpovi nebylo dovoleno udělat nic... pokud neudělá rozhodný krok ohledně Clinton a Obama a pak zbytek ... tak bude rozdercen. Atlanta interstate byla sabotáž poukazující symbolicky na to že EKONOMICKÁ PÁTEŘ USA BYLA DAVNO ZLOMENA ... Trumpovi zůstavá už jen pár dnů do jeho slibovaných 100 reform a boji proti ESTABLISHMENTU....

   Já to vidím tak že OBČANSKÁ VÁLKA KLEPE NA DVEŘE...

   Co budou lidé dělat až dolar padne a bude nahrazen TRN, které musejí jít 40 procent dolů a pak dál a dál dolů?

   Trump nás zachránil od globálního konfliktu - je otázka zda má na to aby ochránil USA od občanské války...

   Vymazat
  2. Vlastimile,přečtěte si tohle:

   http://www.zvedavec.org/komentare/2017/04/7226-donald-trump-a-systemova-korekce-globalisticko-oligarchicke-vlady-nad-svetem.htm


   ..a on Vás ten optimizmus přejde.EU,více či méně plynule a občas přískoky se šine ke 4.říši a opakování hi(y)sT(e)órie své předchůdkyně 3.říše....Jinak by nekupila tisíce "plechových maringotek" a statisíce hlpoupých knechtů u ruských hranic.
   Bojiště budeme mít na svých dvorcích a reality šou nevídané kvality pozorovat in natůra....

   Vymazat
  3. Bombama je v teplákoch? No, hádam mu v nich nebude zima.

   Vymazat
 19. A nebo to cele muze byt mnohem jednodussi. USA dejme tomu zaspaly ve vyvoji raketovych motoru, maji tedy dve moznosti : 1) vyvoj dohnat 2) ty motory nekde nakoupit. Penez maji dost(sami si je tisknou) tak voli logicky jednodussi druhou moznost. Rusove ty motory maji a maji znovu dve moznosti : 1) Prodat a vydelat (penez maji malo) 2) Neprodat a nechat Amiky at si je vyvinou sami.

  Rusove nejsou hloupi a vedi ze Amici by to zcela jiste driv nebo pozdeji zvladli, budou-li k tomu nuceni. Proste Amici bez motoru urcite nezustanou maximalne je to bude stat par penez navic (kterych maji ale dost) tak proc by ty penie nemohli skoncit v ruske kapse navic s vyhlidkou, ze bez motivace se americky vyvoj bude dale opozdovat?

  Myslim ze v tomto pripade se opravdu o zadny prodej provazu nejedna.

  OdpovědětVymazat
 20. from nick HONOLULU to Bullshiter 5:44 !
  TY IDIOTE, ja nesirim zadne falesne zpravy ! Ja prekladam to, co slysim a ctu z Washingtonu z New Yorku a z Atlanty. Ty si musis sam udelat obrazek o tom, co se zde deje a hlasi !

  Ja na to nemam vliv !

  Media patri globalistum a ti nikdy nebudou informovat o realite NIC ! Nikdy nic positivniho o Trumpovi a nikdy nic negativniho o Obamovi ci Hillary, Sorosovi a 10 dalsich.

  Hned v prvni vete jsem napsal, ze uz nevim , co mam verit a co ne. Neco se vsak urcite deje.
  Zatceni Obamovi lide byli kvuli Heroinu a ne kvuli nejakemu lhani. V politice se lze od rana do vecera.
  nick HONOLULU - je mozna hloupej, ale je vzdy pravdomluvnej.
  Vecer budeme vedet vice, protoze medialni esa na nasi strane se jeste neozvali a ty bez do hajlu s tvojim odsuzovanim.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Komu nadavas do idiotu ty uklizeci hajzlu v mekaci? Vis hovno a jen prekladas? Neser se do ceskych diskuzi a davej pozor at jsou hajzly v mekaci cisty, navic inteligence nemas.
   Ta tvoje fanaticka vira v Trumpa utrpela pekne rany, co? Trumpeta je jen dalsi z rady ubohych zidovskych poskoku a olizuje prdel Netanjahuuuu.Pojedeme napadnout N Korea provokujme Cinu, Iran a potazmo Rusko at se zidovsky zbrojni prumysl toci na 100%.
   Je mi te lito ubozaku....

   Vymazat
 21. Vlastimil 12:31...
  Mam na to podobny nazor jako Vy, (krome te ekonomicke patere), ale kdyz reknu moje obavy vlivnym lidem na strane presidenta Trumpa, tak jsem ubezpecen , ze vse je v poradku a ze Amerika neni bananova republika.

  Ve Washingtonu je takove napeti, ze president Trump bude jednat s cinskym presidentem zde na Floride.
  (6-7. dubna.)
  Budou se projednavat obchodni smlouvy s Cinou a severni Korea, ktera chce bombardovat zapadni pobrezi Ameriky a chce valku.
  Cina ji musi zdisciplinovat a kdyz ne, tak ji zdisciplinuje president Trump - to on rekl !
  Nejaky general policajtu z New Yorku zase rekl jinou vec, ze pani obamova (pravdepodobne muz) ma vetsiho sulina nez jeji manzel.

  A vy me prestante jebat Hurvinci. Ja jsem nikdy nic takoveho nerekl, ja se snazim byt gentleman - skoro.
  Ja jsem pouze mesenger/tlumocnik. Do vecera vsak nebudu nic mesengerovat. Musim jet z domu.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Severní Korea chce bombardovat západ ssa...
   Člověče, nedostal jsi v té africe do kokosu nějakým bumerangem, oštěpem nebo co to ti makumbové mají.

   Vymazat
  2. Dejte si do utube treba Ryan a Aipak a uvidite ty kabrnaky jak zpivaji posilaji pusinky tem hebelum co tam vresti jako opice
   https://www.youtube.com/watch?v=4xfMjZT3R2o

   Vymazat
 22. Jeste jednu dulezitou vec mam na srdci, nez pojedu z domu.

  Media lhala , demonizovala Trumpa a lopatovala na neho tolik spinavosti, ze kdyby Trupova strana medialnich pratel (ktera je mala) zacala lhat o Obamovi , tak je to prijatelne, jako protivaha toho, co media udelala Trumpovi. Tak at nejaky idiot z prazske kavarny nad nicim nemoralizuje.
  Hlidejte radej Stephena Bannona a Trey Gowdyho. Ti vam jednou ZAKROUTI vasim opicim KREKEM. To jsou velci vlastenci na strane Trumpa a Ameriky.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 23. 18:52 - Brankoslav Glagol !
  Ty HEMEROIDE, to neni z me hlavy !
  Ty KRUPANE bez rozhledu a informaci, oni maji RAKETY, ci co ?
  Zeptej se tveho generala Pavla co maji ?
  Ja kopal latriny u vojaku a potom jsem slouzil jako NAVNADA.
  Nerozumim raketam, ty ultra VOLE ! A ty jim take nerozumis !
  nick HONOLULU - vzdy gentleman !

  OdpovědětVymazat
 24. Drazi krajane, mentalni tezkopadnost nektery z vas (napr. 18:52) svedci o zmene jidelnicku.
  Zustante u vepro, zelo knedlo ! Prestante zrat pouzity toaletni papir vasi prazske kavarny.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 25. ZDRAVIM pany rytire z byvale slavne debaty na A.CZ doktora Medikologa ! Inzenyra Zemedelce a kazdou samostatne myslici ozdobu ceskeho naroda...Panove, viteztvi nasich snah je v dohlednu.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  SLAVA a pevne zdravi PRESIDENTU ZEMANOVI !
  nick honolulu - a ted jdeme napadnout strasidlo Langsaglovou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radsi vyskoc a zamektej...A kdyby ti...

   Vymazat
 26. Zde je zdroj informaci Honolulu sileneho muzika s velkym pytlem ,delaji s timto blaznem Fulfordem plan na ovladnuti planety a okoli. Nekolik lodi jiz sestreleno nad Floridou pri uletu na Mars (specielni prak ,guma prcguma)Nazdar zde Hovnocucu Fucik v pprestrojeni
  http://sitsshow.blogspot.com.es/2017/03/benjamin-fulford-march-31st-2017-obama-arrested-obama-linked-planed-filled-with-afghan-heroin-and-north-korean-amphetamines-impounded-in-caribbean.html

  OdpovědětVymazat