Reklama

čtvrtek 6. dubna 2017

P.C.Roberts: Německo praská ve švech6. 4. 2017    PaulCraigRoberts       
Kdo by si byl kdy pomyslel, že tento kdysi velký národ se stane loutkou v rukou Washingtonu. Je to neuvěřitelné, ale právě k tomu došlo. Washingtonská děvka Merkelová dala svůj souhlas k tomu, aby se Německo až po okraj naplnilo uprchlíky z 16 let trvajících válek Washingtonu v severní Africe a na Středním východě.

Němci samotní se z takového stavu věcí samozřejmě netěší, ale na jejich sílící protestní hlas má být už brzy nasazena škrtící klapka, navržená – kým jiným – než právě Washingtonem. A na té klapce má být napsáno, že jakoukoli opozici proti přijímání uprchlíků z washingtonských válek do Německa je třeba považovat za „projev nenávisti“.A protože se za nenávist platí, hodlá německá vláda paní Merkelové uvalit pokuty ve výši 53 milionů dolarů na facebook, twitter a všechna další média v případě, že na svých stránkách protesty a stížnosti na Německo, přeplňující se uprchlíky, zveřejní. A ti, kteří si budou stěžovat, tzn. budou využívat německým státem zaručenou svobodu projevu, budou definováni jako nenávistní kriminálníci a dodavatelé falešných informací.

Nemohu se sice za tuto zprávu Jihad Watch: https://www.jihadwatch.org/2017/04/death-of-free-speech-germany-approves-bill-imposing-massive-fines-for-online-hate-speech-and-fake-news

plně zaručit, ale mám odůvodněně za to, že je pravdivá.

Překlad: Lubomír Man

63 komentářů :

 1. Cesti intelektualove je jen zavistiva smecka zapecniku co urazi lidi co vylezli zpoza pece.
  Mazou i Honolulu, jedinyho co ma co rict. Hnus.
  Robertse vykradaj, zdali maji povoleni Robertse pretisknout?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:27
   Co sem strkáš ten syfilitickej ussackej smrdlavej rypák ty Hownere?!!!!

   Smazat
  2. Jsem pro mazání stalinsko-bolševickýho rudohnědýho svinstva! Merkelka má recht! Proletáři nemaj a nikdy ani neměli žádnou Vlast, zem za kterou by měli či mohli bojovat, ale patří jim celý svět! Proto musí spojit své síly proti světové buržoasii! Hranice musí zaniknout a národy se smísit a vytvořit jedinou globální pospolitost!

   Smazat
  3. 22:29
   A tebe je tady veliká škoda ty ussackej nesvéprávnej megakokote!!!!
   Jsem pro přímou ránu do roztlemenejch ussackej kolaborantskejch vlastizrádnejch nultikulty dršek....ovšem demokratickým krumpáčem!!!!;-DD

   Smazat
  4. 22:44 - co je "ussáckej" - máš ňákou klepavici mrdko vržená do hajzlu z čuráka nějakýho kapouna, že proletář nemá žádnou vlast, žádnou zem, za kterou by moh zemřít! Ale dobýt může celý vět, když se spojí s ostatními proletáři! Hovade. pro to co číst uměj - http://gci-icg.org/czech/komunismus2.htm#kdyzhori

   Smazat
  5. oprava: svět

   Smazat
  6. 20:19 mas pravdu, hrozi mi tu nebezpeci ze se od tebe uspinim a nasmradnu, ty ceskej nevolnickej zmrde

   Smazat
  7. A Německo a Němce si vy do těch svejm smrdutejch komoušekjch tlam neberte, neb vám je rozsekáme! Kdo studuje dějiny hudby, literatury, chemie, matematiky, vynálezů, nebo fyziky, tomu nemůže uniknout úžasu z množství německých jmen na seznamu. Němci tvrdě pracují, jsou produktivní, energičtí, stateční bojovníci a nade vše, velmi tvořiví. Němci celá staletí nepředstavovali pouze to nejlepší z celé naší rasy, ale byli v každém ohledu klíčovým elementem veškerého lidského rozvoje. Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton, náš osvoboditel, své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“
   Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“
   Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že je posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět, který oni pomáhali předtím zničit."

   Odpovědět

   Smazat
 2. Nemecko je na odpis, a protektorat nemecka zvany hanlive Cesko se sveze ssebou. Intelektualni reci ci neintektualni reci. Bu bu cesi buci jdouci na popravu. A intelektualove se schazi a mudruji.
  A mazou Honolulu aby nemeli konkurenci ktera by je drtila byt jen par slovy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovo Česko použil jako první reportér ČT
   při zprávách.Že jsme německá kolonie je
   pravda a i prezident si přeje zůstat členem
   čtvrté říše,ale s názvem Česko nemají nic
   společného.Byla to iniciativa veřejnoprávní
   ČT.Vzhůru k světlým zítřkům.
   Petr Majevský

   Smazat
 3. Co nám zústali za možnosti abi sme predyšli národní genocide a likvidaci,co nám ješte zústava když neplaťí ústava.Zda to volby viřeší nevím,jenom aby se voliči nedali obalamuťit Babišovími párečkami a Kalouskovim gulášem,pozor nato!

  OdpovědětSmazat
 4. V Bilem dome je vnitrni revoluce. Dve skupiny se porvaly o moc. Stephen Bannon je odstaven od moci.
  Kdyby vasi cenzori nebyli sebedestruktivni kokoti , kteri si vzdy naserou do vlastniho hnizda a zajmu, tak by jste se dovedeli co se deje.
  Vy vzdy vite totalni predzvykane hovno, a to jako posledni v Evrope.

  Ty sem nelez, (20:19) kdyz ti zde nekdo vadi ty hemeroide.

  OdpovědětSmazat
 5. Německé problémy se týkají Němců !!!
  Udělali si z nás kolonii a podřadnou rasu.
  Čech se uprchlíci a Turečtí fanatici netýkají, je třeba si znovu bránit hranice !!!
  Angela je vazal Vatikánu, dobrá katolička jenž naplňuje zrůdnosti papežovo fašistické politiky.
  Z rozmachem katolické církve přicházíme o státnost.
  Prokletá politika prokletých vazalů*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Merkelová je dcerou protestantského pastora, není katolička.Předsedá CDU, což jsou sice všichni němečtí křesťané, ale hlavně ti reformovaní ze severu Německa. Katolíci jsou zase převážně v bavorské CSU, tedu z německého jihu.

   Smazat
  2. Katolík nebo protestant? Peklu to nevadí!
   V.J.Horák

   Smazat
  3. Vatikán sjednotil tyto poskoky. Dokonce Husitská církev se zaprodala do pekelných politických bran Vatikánu...*

   Smazat
  4. Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  5. Kde ty bolševíky máš, inteligente? Aspoň napověz.

   Smazat
  6. 22.36 Dlouhé ale blbé z neznalosti. Komunisté znárodnili a až do roku 1990 to zůstalo jako majetek národní. Pak přišel "hadrák" a vše je prodáno do ciziny(voda Francie, elektřina Čína,...). To že komunisté neměli peníze na banány je možné pochopit proto, že postavili celé města, dálnici, ropovod, metro, 13 zaoceánských lodí,v každé vesnici obchod, léky zdarma, školy zdarma,... Brzy bude 30 let "demokracie" a jaké jsou výsledky? A to měli tito vše připravené, ale prodávali pod cenou, aby byl rozpočet státu vyrovnaný.

   Smazat
  7. Budete držet ty svý zkurvený mordy, zmešenci komnoušský!!! Nebo tam na vás do tý špeluňky vlítnem a rozsekáme vám bejsbolkama ty vaše zkurvený rudý pračurácký makovice na sajrajt - jasný!! Zkurvysynský mamrdáci! Zabít vás všecky včetně kuref co vás vyprdly na svět a všech pankhartů co ste kde a kdy s kterou mrchou uchruli, mrzáci zasraný, svinský, zajebbanýýý! Ať žije pan Prezident Trump - nový Ronald Reagan! Jupíííííí! -
   https://www.novinky.cz/zahranicni/434460-usa-zautocily-na-syrii.html

   Smazat
  8. 0:26 - kde? Tady! Tu se totiž maže jen pravda a mažeš ji právě ty rudej zmrdáku a tvůj spolek lhavých rudých mršin placených Putlerem z peněz, o který kremelský židočekista, tenhle ugrofinskej gauner s krysím xichtem, okradl ruskej národ a slovanskej lid! - http://zpravy.e15.cz/zahranicni/politika/putin-ma-byt-nejbohatsi-clovek-na-svete-vlastni-az-200-miliard-1329131

   Kam se na něj hrabe ňákej Gates! Nebo tahle jeho jevrejská podržtaška - http://iks2010.info/?p=112380

   Smazat
  9. Opět se předvádí fašistický tapetář. Jsem moc zvědavý, jestli to stvoření tu bejzbolku vůbec má a jestli s ní umí i nakládat. Já tu sovu si do Jihlavy beru, abych mu dal pocítit, jak chutná rozbitá palice a přeražené hnáty. Taurus

   Smazat
 6. Ono mít na svém území 70 let okupační armádu s jadernými zbraněmi, být povinně trojským koněm v EU, to se těžko Němcům rozhoduje samostatně.

  OdpovědětSmazat
 7. 21:01
  No kvůli nějaký vyfetovaný debilní smažce z USSA určitě bačkorama nezaklepu!!!!:-)))

  OdpovědětSmazat
 8. Zde je videt, jaka jste hovada tupa, vsichti ti, kteri na Ameriku svadi, co skupina specialnich zajmu v Americe udelala a proti ktere prave Amerika bojuje.

  Jste produkty nejpitomejsich cenzoru na svete ! NEVITE nic o nicem a nevite kdo je, vas kamos a kdo ne.
  Ja vlastne mluvim k nebostikum, a to je ztrata casu.
  Tak koncim s pozdravem polibte mi prdel a vycuchejte si sami co se stalo za posledni dva dny, a co to bude znamenat pro vas. Bye, bye !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a ty nám taky polib prdel - my si své problémy vyřešíme sami, jako jsme si je vyřešili vždycky. Nepotřebujeme k tomu parchanty, kteří nás nenávidí a nepřejí nám nic dobrého, ale přitom se tváří jako kámoši. Bye, bye!

   Smazat
  2. 22:00 jo? Zase budete zebrat, poslete samaljoty, pomogite na, v Prage jsou vrazdeni cesti lide, prijedte nam na pomoc, send straffer planes
   To je jak cesi resi sve problemy, tim ze vola Rusy a Americany o pomoc.

   Smazat
 9. Státnost sme stratili po barevný revoluci 1989 a Slovensko taki s odstupem devíti let s nástupem Dzurindu a Ivana Miklóše do vlády,to taki bili hnusní zmetci.

  OdpovědětSmazat
 10. A zase zmizela polovina prispevku. Merkerova je Zidovka po matce vy IDIOTI, ktera mluvi Hebrew plynule a ma vyznamenani z Tel Avivu. Proc to musi byt tajemstvi, kdyz ona sama to zduraznuje a je na to pysna je zahada...
  Ja nezapiram, ze jsem ceske narodnosti. Nejakou narodnost ma kazdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě doplním, že německá kancléřka má polské kořeny. Její dědeček, Ludwig Kazmierczak, pocházel z Poznaně. Po válce odešel z Poznaně do Berlína a změnil si jméno na Kasner. Její maminka, Herlind Jentzsch, se narodila v Gdansku.

   Smazat
 11. CENZORE vy jste kralem vsech idiotu v Cesku !
  Pepek Vyskoc byl proti vam genius. Jste zakomplexovany vred na tele naroda a prvotridni narodni skudce.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To se pleteš - především jsi zakomplexovanej vřed ty. Ještě žes mi napověděl, sám bych na to nepřišel, co za těma tvejma žvástama stojí - správnou češtinu a interpunkční znaménka máš kde? Nauč se česky, a potom lez na český diskuze -ale tomu asi nerozumíš.

   Smazat
  2. 22:03
   Nechtějte po blbovi myšlenku....

   Smazat
 12. Německo bude za dvacet let ČMOUDOVO .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pořád lepší německé "čmoudovou" než to prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
  2. No tys tady chyběl,Hownere debiloviči.....jehož kreténismus se hvězd a pruhů dotýká!!!!!!!:-D

   Smazat
  3. Přesně! Jakýpak "čmoudovo" že? Merkelová to zvládne! Já si ji cením nad všechny politiky, ona je jediný opravový chlap v politice na tomto břehu Atlantiku! Z Američanů za největšího považuji muže, který dokázal spojit černé a bílé v jedné síle! Na společném sjezdu dospěli k závěru, že mohou prosazovat své zájmy proti společnému nepříteli a tím si nejsou rasy navzájem, ale antirasisté, kteří jsou nepřáteli každé rasy! Jmenoval se Georg Lincoln Rockwell -https://art.nationalgalleries.org/sites/default/files/styles/postcard/public/externals/97466.jpg?itok=eN-g22jS

   Smazat
 13. 21:31
  FUCK OFF USSA,HOWNERE DEBILOVIČI!!!!!
  A zbytečně se nerozčiluj,že ty tvoje tuposti a kreténský alkoholpindy nikoho neberou a nezajímají!!!:-D

  OdpovědětSmazat
 14. jo takhle usa převychovaly nejbojovnější evropský národ mají vymyté hlavy a jestly připojí ČR do makrelystánu tak zničí i Čechy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump se makrylstatu jen divi. A znova poslal nemecku ucet za obranu.

   Smazat
 15. 21:37 ..NO CHANACE, infekcni vrede na tele naroda. Nemas protivahu v nicem, co je napsano a nevitano, tvymi parazitickymi filckami, ktere representujes a kterym lizes vyfuk.. (Akorat nevim, proc si myslis, ze jsem rozcileny ? Jsem v pohode.)

  OdpovědětSmazat
 16. 21:37... Ted mi napadlo, jak to, ze je ctes, ty nedonosena zrudo ? Ty musis, ze ano ? To znamena, ze jsi CENZOR ty zhoubna sifilido ? Kde nasli tupana tveho fornmatu je zahada. To zase zapracoval nepotismus. Jako obvikle mezi primaty tveho druhu.

  OdpovědětSmazat
 17. tak pánové a dámy čtěte pokud u voleb nezaberem tak totalita jako řemen:

  http://aeronet.cz/news/das-neue-europa-je-tady-cnb-zrusila-regulaci-koruny-a-berlin-nachystal-zakon-na-masivni-pokuty-socialnim-sitim-ktere-nebudou-odstranovat-fake-news-vyroky-opozicnich-politiku-farage-a-mafie-eu/

  OdpovědětSmazat
 18. Ta krava co behala nahata a byla v komunistickem svazu DDR je samozrejme zidovina a mekta Jidis najit to lze na utube kde mekta ke knessetu hebrejsky a mele jak je pysna ona svine dodava zdarma ponorky do zidovny na ohrozovani okolnich statu (Jiz nejmene 3) Jinak se neda rici ze je too prikaz Washingtonu ,on ten spisovatel je trochu kuku konspiracni teorie vyrabi asi 4 denne.

  OdpovědětSmazat
 19. 22:19
  A kdo.píše tyhle ussacký sračky bez havy a paty za tebe,ty syfilitickej ussackej mamrde zdegenerovaný opičí kurvy?!!!;-)))
  Psaní ani číst,natož udržet myšlenku....to je v tvým podání Sci-fi!!!!
  A teď se táhni starat o tu podělanou ussackou verbež nikde na světě nevítanou!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:43 Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí. Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Nabízí se ale řešení! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Smazat
  2. 22:38 nevím proč není smazán tento příspěvek co tupý Český národ navíc to jsem tapetuje neustále vlastizrádný nenávistný anglosas z Čech

   Smazat
  3. 2:30 - Německo přestává být německé! Dnešní Pseudoněmci jsou jen pouhé nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! Nad zájem národa je jim sloužit té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace!! Německo po svém sjednocení se nikomu zvenčí "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se, Němci získali na pár let více než Frantíci za padesát! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli páni a místním lidožroutům předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich, aby je čímkoliv "obohacoval" do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci! - https://www.youtube.com/watch?v=dvyNj8QoAVg

   Smazat
 20. Panove v Cesku !
  STEPHEN K. BANNON vladni velicina cis. 2 v Americe byl odstaven z National Security Concilu.
  Na otazku, proc ?
  Kym ?
  A co to znamena pro Evropu, at vam odpovi mistni IDIOT 21:37 cenzor.
  Protoze mi bylo smazano 80 % vseho za posledni 2 dny, tak budete ve sve orientaci odkazani na monopol informaci v rukou primitivniho nedomrdaka.. Buh vas ochranuj.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Boha se zrovna ty agresore z USSA VYKAŠLI!!!!
   VY JSTE NEJVĚTŠÍ ZLO NA SVĚTĚ,ŠMEJDI USSACKÝ!!!!

   Smazat
  2. 22:50 jsi ponekud jednoduchy
   Ted jsi, nevolniku z nemeckeho protektoratu vyhlasil valku Americe
   Uz ted je mi te lito

   Smazat
  3. Hovnocuc v prestrojeni Fuciku alebo Hruzova z Polne.Kazdy te pozna v mziku jak otevres hubu plnou Trumpa a jeho vojenske kliky Kdyby sis videl na spicku nosu tak jsi prestal kecat jiz davno ted po tom co se Trump ukazal jakozto Bush -blb jsi nejak zmizel?? Ze by pepka klepla ??

   Smazat
 21. 22:35 za to, ze nerozumis ceskemu jazyku, nejsem vinen ja, ale ta stetka, ktera te vychovala.

  22:38 - keca , ze neco nekomu dluzite ! Jsem presvedcen o tom, take. Dluzite nakopat prdel vsem, na vsech stranach.

  Zajimave je, ze ten ktery vas nesnasi se vas drzi jako hovno na vojenske kosili...
  Parazit vzdy nenavidi hosta z ktereho zije, ale nemuze zit bez neho. Proc ten blbec neodejde ? Ja jsem odesel pred 50 lety a necitim zlost na nikoho. ani na picuse cenzora. (Stejne uz brzy chcipne. Politicka situace to vyzaduje.)
  Co s nim udelate Cesi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hovnocuc v prestrojeni nenapadny jako 3 metrove hovno ze zida vypadle ozdobene hvezdou .Kde jsou sliby Kecala z prodane ? Vse jako za starych casu Onana kecal daleko srozumitelneji nezli Trumpeta Prvni chyba byla ze jeho deti se stali poradci starnouciho despoty ktery ze zidu zbohatl *kdo to zna v USA tak vi kdo drzi developer a prodej baraku, zase zidi . Jeho zetak je lzid ma za zenu jeho dceru starej byl v base za zlodejny a podvody v NJ a mladej bude radit starejm lisakum !! Ivanka ma security clearance a stehuje se do Cerneho domu jako streho Trumpa poradce . No tebuch ty zbytky co ho podporovaly se na neho ted vykaslou a Trump bude slouzit imperialismu stejne jako vsichni jeho predchudci,jinak by $1 byla 1kc a to uSA nikdy nedovoli i za cenu dalsi valky

   Smazat
  2. Ne dlouho po tomto prispevku USA napadly Syrii udajne 2 base odkud "masakroval" Assad svoje vlastni lidi . Uplne stejne jako masakroval Khadafi svoje lidi a Killary vse zastavila . Parada mame se asi na co tesit s Trumpem

   Smazat
  3. 3:30 - teď už snad budete držet ty svý zkurvený mordy, zmešenci komnoušský!!! Nebo tam na vás do tý špeluňky vlítnem a rozsekáme vám bejsbolkama ty vaše zkurvený rudý pračurácký makovice na sajrajt - jasný!! Zkurvysynský mamrdáci! Zabít vás všecky včetně kuref co vás vyprdly na svět a všech pankhartů co ste kde a kdy s kterou mrchou uchruli, mrzáci zasraný, svinský, zajebbanýýý! Ať žije pan Prezident Trump - nový Ronald Reagan! Jupíííííí! -
   https://www.novinky.cz/zahranicni/434460-usa-zautocily-na-syrii.html

   Smazat
  4. Opět se předvádí fašistický tapetář. Jsem moc zvědavý, jestli to stvoření tu bejsbolku vůbec má a jestli s ní umí i nakládat. Já tu sovu si do Jihlavy beru, abych mu dal pocítit, jak chutná rozbitá palice a přeražené hnáty. Taurus

   Smazat
 22. Podivejte se na prispevkare 22:38, kolik hnoje nalopatuje na Cesko ! Ale kdyz ja napisi z dejin (i antickych) neco o Slovanech, tak je to smazano... Timto zpusobem vam ty polopice berou minulost a patom se dozaduji, aby jste se delili o ovoce vasi prace.
  Co s tim udelate Cesi ?

  OdpovědětSmazat
 23. Nemecko vyhlasuje valku Americe, a cesko pudlik nemecka kokaboruje s nemeckem

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi dost blbej ,ze ty vemeno 23.25

   Smazat
 24. Kuci Cesky,je to usmevne,ze sa tu urazate a mate svoj nazor..ale karavany idu dalej a Sobotka si robi svoju rozkladnu politiku,na pozadi Vasich vzrusenych debat.Takeho poseru v Ceskej vlade este nebolo!Aaby mistopredseda Ceske vlady,Belobradek, vybizel Ceske zeny,aby boli povolne migrantom,z dovodu rozsirenia Ceskej populacie,nema obdoby...Nela Liskova mu tenkrat nalozila!Vysledok,hajzl sa otriasol,ako by sa nic nedialo!Cesi,nedajte sa!Na slovensku-Kovbojsku je to to iste!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovaci jsou jeste horsi ,neni rozdil mezi kolaborantskymi dosazenymi vladami pomalu po celem svete Je to k bliti a to jeste za ne dlouho nas zacnou zavirat za kritisovani tech dobytku

   Smazat
 25. Neštěstí Němců se nazývá holokaustní náboženství a sionistická židovláda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.