Reklama

pátek 28. dubna 2017

P.C.Roberts: Washington plánuje nukleární útok na Rusko a Čínu


28. 4. 2017    PaulCraigRoberts
Řeči o hrozbě nukleární války oblíbené rozhodně nejsou a lidé se snaží věřit tomu, že nukleární válka je nemožná už proto, že postrádá smysl. Ale, bohužel, lidstvo už ve své historii nastřádalo tak dlouhý seznam činů, které neměly smysl, že nechat se ukolébat právě touto útěchou, by taktéž moc smyslu nemělo.


Už v minulých letech jsem psal, že některé z dokumentů o změně americké válečné doktríny dosvědčují skutečnost, že Washington připravuje preventivní nukleární útok na Rusko a Čínu. A snažil jsem se též ukázat, že způsob, kterým americká vláda démonizuje Rusko a prezidenta Putina, ty nekonečné a neustávající lži o ruských činech a záměrech, i tvrdá americká odmítání spolupracovat s Ruskem při řešení jakéhokoli problému, přesvědčily ruskou vládu, že Washington připravuje západní společnost na útok proti její zemi. A ke stejnému závěru dospěla i Čína.

Není pro lidstvo většího nebezpečí, než když přesvědčíte dvě nukleární mocnosti o tom, že proti nim chystáte atomový útok. A zdá se v téhle situaci nemožné představit si cosi ještě bezohlednějšího a nezodpovědnějšího. A přece právě to dokázal teď Washington lidstvu na práh jeho domu položit.

Generál poručík Viktor Poznikin, zástupce operačního velitele ruského generálního štábu prohlásil v minulých dnech, že Washington ve snaze dosáhnout globální nadvlády nad Světem zřizuje aktuálně takový antibalistický raketový systém, o němž se domnívá, že dokáže ruskou odpověď na americký preventivní útok znemožnit:

http://www.fort-russ.com/2017/04/us-forces-preparing-sudden-nuclear.html

Velmi důkladné informace a studie Rusy přesvědčily, že Washington skládá komponenty zařízení, jež nemají žádný jiný smysl než Rusko zdevastovat a zcela paralyzovat jeho schopnost na americký útok odpovědět útokem svým. Řečeno jasněji: Washington se zcela vážně chystá rozpoutat nukleární válku.

Teoreticky počítá tento šílený plán s tím, že po americkém preventivním úderu bude Rusko tak zdevastováno, že s tím, co mu vojensky zbude, na americký úder už neodpoví. A to z děsu před tím, že Američané by na jeho odpověď zareagovali úderem druhým – a to ještě mocnějším. Kromě toho má Washington v plánu využít svých agentů v Moskvě k zavraždění co největšího počtu členů ruské vlády, aby se tak země ocitla bez vedení.

Ano, i takovýmto způsobem jsou šílení americko-izraelští neokonzervativci rozhodnuti získat vládu tentokrát už opravdu nad celým Světem.

A je vůbec nějaká naděje, že k naplnění takovéhoto scénáře nedojde? Vždyť Rusové a Číňané přece nebudou sedět a čekat, až jim americký meč setne hlavy.

Uvádí se v souvislosti s touto otázkou i druhý scénář možného postupu Washingtonu. A to ten, že americká armáda na Rusko a Čínu materiálně sice nezaútočí, ale obě země přesvědčí o tom, že je na takovýto útok na ně tak znamenitě připravena, že obě země raději sklopí hlavu a Washingtonu se podvolí.

Ale zase: proč by Rusko a Čína měly čekat na dokončení amerických příprav na válku, jejímž cílem je přeměnit jejich státy na státy loutkové?

Americký vojenskobezpečnostní komplex už dodneška převálcoval Trumpův záměr normalizovat vztahy USA a Ruska, a většina Američanů, zdá se, propadla i propagandě o tom, že Rusko je pro USA hrozbou. A tak chápou agresivní akce Washingtonu jako obranu proti hrozbě, a nikoliv tedy jako politiku, jež ukončí život na zemi.

A nikde proto nebudou a nejsou žádné protesty. Idioti britští, němečtí, francouští, italští, kanadští, australští, belgičtí, řečtí, portugalští, španělští, japonští (a čeští – pozn. překl.), stojí všichni pěkně a poslušně seřazeni za Washingtonem, který se duševně už zcela pomátl.

Vybral a přeložil Lubomír Man

136 komentářů :

 1. Impérium sarančat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:10 - Co jsi chtěl tou svou vágní větou sdělit?! Vždyt je debilní a zcela mimo mísu!
   Každý rozumní člověk přeci ví, že USA jsou největší říše zla, zločinecké
   váleční štváči, mezinárodní teroristé a lháři v dějinách lidstva. Vyzbrojená vláda USA činí násilí a je nejzločinnější institucí, která kdy vládla na Zemi. USA stvořily terorismus požírající svět. Vypěstovaly většinu ze všech těch band, které dnes terorizují planetu. A jak se ukázalo, vše jen v zájmu USA. A ty jen něco mumláš o sarančatech, blbe. S takovýma jako jsi ty fakt skončíme v ohni jádrovém!

   Smazat
  2. Imperium sarancat je Izrael, pouziva USA ,kterym vladne, ke svym ucelum. Usa vlada je pouze tlupa vychcanku, vcetne "zachrance sveta, naseho Adonise, presidenta Trumpa, ktery nas ochrani od vseho zleho.
   Damy a panove, jsme v prdeli.

   Smazat
 2. Šmarja pano, zase ten blb? To jste vážně tak zoufalí že nemáte nikoho lepšího než je tento mimoň?

  Ještě před pár měsíci tento senilní imbecil kvákal jaký je Trump bojovník proti establišmentu, mírotvorce a největší kamarád Putina, také ekonomický génius který hned nastartuje US ekonomiku. Ale bohužel nebude zvolen, protože Soros ptej ovládá volební mašiny, volby budou zfalšované a vyhraje Clintonová.

  Před volbama ten idiot prorokoval atentát na Trumpa :-D
  A taky útok CIA na USA pod falešnou vlajkou aby mohl Obama vyhlásit vyjímečný stav a zůstat tak u moci dál :-D
  A předtím jaderný útok pod falešnou vlajkou na olympiádě v Riu, který měl být hozen na Rusy.
  A mezi tím tuny dalších podobných kravin ze kterých se ani jedna neudála.

  Proč tady takovému zjevnému blbovi a mimoňovi, který je pořád vedle jak ta jedle a evidentně netuší která bije, dáváte takový prostor?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Modlím se za to, abys tím blbem a mimoněm, který je pořád vedle jak ta jedle, nebyl nakonec ty. To by už ale bylo úplně jedno. A jestli takovéto nebezpečí hrozí, protože Američani jsou podle všeho blbové a mimoňové, kteří jsou pořád vedle jak ta jedle, jejich spojenci a my bohužel také, tak to je konec.

   Smazat
  2. A co když nehrozí? Vás fakt baví nechat se dnes a denně takhle strašit? Cožpak je možné vést normální život normálního obyčejného člověka, pracovat, starat se o rodinu, a dělat řadu obyčejných věcí, které přinášejí lidem radost, uprostřed tohohle mediálního hnojiště, které jen a jen lidi straší? Stalo se vám, že byste v posledních dvaceti letech někde četl optimistický článek o něčem správném a radostném? Novinky jsou samá tragedie, smrt, a jak soudy propouštějí lumpy na svobodu, parlamentní listy je stejná hnojůvka, na úrovni bulváru - tady asi lidi nebudou normální. Co máte pořád na tom válečném vřeštění? Na těch hrozbách a strašení? Vás to fakt vzrušuje - a řadu dalších imbecilů na všech diskuzích - vždyť se už všude píšou jen nasrávací články, smutné, tragické, k vzteku - vám to připadá normální a ještě nikdy jste se nesnažil přemýšlet, proč to media dělají? Je to téměř trestný čin - a jednou to jako trestná činnost hodnoceno bude! Až se zase vymění režim ( a to už bude brzy) a všechen tento balast se bude dávat k dobrému, jak zaprodaná, zkorumpovaná media strašila lidi, šířila paniku, a podněcovala nenávist. Jsem jenom zvědav, co budou tihle novinářští darebáci skřehotat potom - budou vyhrabávat radostné zprávy a psát články, jak je všude na světě mír,jak lidé budují svou vlast a plní plány, jak radostně cestujeme, a máme plno peněz? Jak si stavíme a zařizujeme domy, a jak si plníme "své sny" což nám předvádí imbecilní televize, ještě vedle šou ze soudních síní, které vysílají asi tak desetkrát denně? Jsme ubohá, zkorumpovaná, týraná, reklamou sužovaná a mediálně strašená společnost. Z každého psychopat a imbecil - jak asi budeme po dalším převratě předělávat společnost, a vracet jí zpátky původní hodnoty? To se nasměju, až uvidím ty samé novinářské a redaktorské ksichty žvatlat něco úplně jiného - zažil jsem to jednou, zažiju to podruhé? Anonym 16.12 MÁ PRAVDU! Nechtěl bych psát, že autor článku je blb, ale ten anonym napsal pravdu, ať chcete, nebo ne.

   Smazat
  3. 16:12 P.C.Roberts nemohl vědět že ten blb s přehazovačkou zradí svoje voliče a sympatizanty kdyby jel podle předvolebních slibu tak jse atentát mohl stát
   https://cz.sputniknews.com/nazory/201704265189562-Jaderny-uder-strach-britsky-ministr-obrana/
   brexit není náhoda celá evropa může shořet a usa a anglie to má přežít ale to by Rusko a Čína byly hloupý aby největší nepřátele nezlikvidovaly jako první

   Smazat
  4. Ty holt jsi trouba. S čím ty jsi blb - plešatej, nebo obarvenej? Ten americkej je zatím prezidentem tři měsíce. Co si jako myslíš, že měl za tu dobu dokázat? Nemožné hned a zázraky do tří dnů? A koho že zradil - tebe? Takový blbý žvásty tady. Každý den - každý den - každý den - stejně blbý žvásty. NR nikdy nezklame. Od té doby, co sem chodí žvatlat žvatlalové z novinek, může každý očekávat denně stejně blbé žvásty tady i tam. Dřív byly blbé žvásty jen na novinkách, dnes už je rozdíl u hodnoty diskuzí setřený.

   Smazat
  5. 23:54 je presidentem 3 mesice a je již zřejmé že je navedlejši koleji.
   A ani přehazovačka mu nepomohla. Pentagon na neho kaká, senát na něho kaka, všichni na neho serou.
   Trump je smėsná karikatura a tím vejde do dějin, jako klišé: I blb se může stát presidentem v USA.

   Smazat
  6. Odpověď pisateli z 28.4. hod. 16.12
   Ty nulo, která ze vzteku že jsi nula, pliveš na lidi, kterým nesaháš ani po výšku podrážek jejich bot, a nemáš ani zbla tušení, že novináři nejlepší, to zn. ti se svědomím, nepíši o tom, co se stane, protože si skutečně myslí, že se to stane, ale píši o tom proto, aby se to nestalo. Tzn., že když Roberts píše, že k inauguraci Trumpa nedojde, činí tak proto, aby varoval úřady atd, aby udělaly všechno nejpotřebnější, aby k ní přece jen došlo.
   Samořejmě, tohle tupé hlavy tvého druhu pochopit nemohou, a ječí: podívejte, vždyť ty předpovědi o tom, co bude, mu nevycházejí, a nechápou, že se tak nejspíš stalo právě proto že Roberts psal, že k nim dojde či že k nim dojít může. Že varoval. A to, před čím se varuje, se pak stává v historii lidí méně často, než to, co přichází jako blesk z čistého nebe.
   Protože nepředpokládám, že tohle hned pochopíš, dám příklad. Kdyby se v hitlerovském Německu mohlo psát o tom, že milovanému vůdci hrozí atentát, nejspíš by Stauffenbergovi nedovolili vstoupit do baráku pozdějšího atentátu s aktovkou, kterou sotva unesl.
   Nebo, jak už kdysi psal E.E. KIsh: Kdyby se víc psalo o nebezpečí, které hrozí Ferdinandovi v Sarajevu, úřady by zpozornily a k atentátu by nejspíš nedošlo.
   Ale na tyhle věci a dosahy ty se svým rozumem nikdy nedosáhneš a budeš dál a nejraději z dálky (abys nechytil pár facek), urážet lidi z jiného okruhu, než je ten, ve kterém se ty zřejmě pohybuješ. Ale mezi slušné lidi s mozkem v hlavě, kterých je na tomto webu většina, bys chodit neměl.

   Smazat
  7. 23:54 jestli neumíš vole číst tak je mi tě líto ano zradil i mě sliboval usmíření s Ruskem neděláni dalších převratů zničení isis a co dělá útočí na Sýrii a vyhrožuje jaderný mocnosti KLDR P.C.Roberts je jeden z mála slušných američanů zdá jse mi že jsi podporovatel válek a štvaní proti Rusku a konečně je na novinkách cenzura že

   Smazat
  8. 23:54 a jedeme dále ve stejné politice:

   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Sorosuv-premier-albanska-provokace-vypiskany-komisar-EU-V-Makedonii-je-to-trochu-jinak-nez-vam-ukazuji-v-televizi-485713

   Smazat
  9. Pavel Lepenka30. dubna 2017 6:28

   Sice jej nazýváte "blbem", ale o všech těchto věcech jste se v určitém sledu mohl dočíst na různých "alternativách" včetně NR.

   Smazat
 3. To je nesmysl, RF má v raketové technice náskok několika generací . Rakety, Bulava, Liner, Rubesh projdou jakoukoli protiraketovou obranou. K tomu má RF k dispozici rakety Kalibr schopné nést jaderné hlavice s doletem 2 5oo km , které lze odpálit z 5 typů ponorek a dalších 5 typů hladinových lodí jakož 112 odpalovacích komplexů raket Iskander - které mohou nést jadernou hlavici o 50 kilotunách ( trojnásobek bomby v Hirošimě) a které se téměř nedají sestřelit.
  Ruská protivzdušná obrana disponuje 985 systémy S- 300 a nejméně 152 systémy S-400 v kombinaci se systémem Pancíř 1 či 2 je to nejlepší obrana na světě, výkonnější než systémy USA THAAD, Aegis či zastaralý Patriot.
  Je zcela něco jiného napadnout země jako Irák, Sýrii, Afganistán případně Severní Koreu a napadnout RF , která má nejvíce jaderných hlavic na světě , to by nedopadlo dobře ani pro USA, ani pro Evropu. RF navíc disponuje torpédy Škval 1/2, raketami Zirkon, jadernými torpédy a dalšími zbraněmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou tu ještě další vážné možnosti:
   1. Ani ruská ani americká obranná soustava nepracuje proti bombardování z družic.
   2. Náhodný virus v počítači může spustit obrannou reakci.
   3. Zlý člověk může vyvolat obrannou reakci spuštěním menšího útoku "pod falešnou vlajkou".
   4. Putin řekl při jednom Valdaji: Potkáš-li po tmě jasné útočníky, zaútoč první!
   Roberts může mít pravdu. Na té první možnosti Američané už pracují.

   Smazat
  2. Re (17:28):
   Jiří, no doufám, že stále ještě všichni dodržují dohodu o neumisťování zbraní do kosmu.
   Pokud to ale udělá jedna strana, "zítra" to tam bude mít i ta druhá.
   A pak nad námi bude viset ten Damoklův jak vyšitý.
   Jednou z prvních operací, kterou v případě té války obě strany beztak udělají, bude sestřelení všeho, co je nad nimi v kosmu (systémy GPS, komun. a pozorování). Rusové už dali vědět, že to umí, a to jak z letadel (MiG-31), tak i pomocí jejich S-500. Čína také před několika lety cvičně sestřelila svůj satelit. Což ty US huny dost popudilo. A také i právem, protože po takovém pokusu (demonstraci) tam přibylo dost neřízeného šrotu.
   V situaci, ve které se svět dnes nachází, asi mají jejich strateg. síly stálou pohotovost. Co chvíli to také (alespoň Rusové) prověřují.
   ---
   Ano, Putin jim to řekl dostatečně dopředu (i když trochu jinými slovy). To, aby se pak sami nedivili.

   Smazat
  3. Včera jsem zahlédl článek, bohužel sleduji mnoho webů a než jsem stačil zareagovat, byl zcenzurován a nestačil jsem si ho stáhnout. Pak už jsem ho nikde nenašel.
   Článek byl pod názvem "Dopis putina parlamentu EU. Informoval EP o tom, že USA a NATO už spouštělo útok na RF. Družice zaznamenaly otvírání deklů sil s raketami. Rusko ihned informovalo na tajné USA frekvenci USA generály o tom, že spustilo síť družic, které obrátí každou raketu zpět do místa jejich startu. Po té byl útok odvolán. Pro zajímavost to bylo čtyři minuty před útokem. Neznám zdroj informací. Jak jsem už napsal, článek zmizel beze stopy. Ale je-li to pravda, tak už chápu proč Putin prohlásil že RF dokáže odrazit jakéhokoliv útočníka.

   Smazat
  4. to vracení raket zpět do místa startu je blbost nebetyčná zcela odporující fyzikálním zákonům. jakmile něco letí po balistické křivce rychlostí byť jen M1, není síla která by tu trajektorii změnila. tento hoax mi přilítl mejlem už vloni.

   Smazat
  5. Pro Františka Opluštila : Zničením GPS a Glonass družic, patrně máte na mysli EMP, jedna i druhá strana vyřadí svoje i protivníkovy rakety a střely s plochou drahou letu z online navádění na cíl, což vlastně je důvod vzniku obou systémů. Vyřazovat jednotlivé družice postřelováním raketami ze země a ničením kinetickou energií není až tak vyzkoušené. Exploze v kosmu nemá smysl, tlaková vlna ve vzduchoprázdnu jaksi nefunguje. Manévrující hlavice tím ztrácejí smysl, předem naprogramované koordináty cílů mají protistrany pochopitelně k dispozici, takže PVO bude účinnější.

   Smazat
  6. Pro Františka Opluštila : Nehledě na to, že GPS družice jsou ve vzdálenosti 20 000 km od Země, GLONASS a perspektivně i Galileo na srovnatelné orbitě. Rakety létají rychle, ale ne dostatečně rychle na to, aby si někdo nevšiml, odkud a kam vlastně letí. Trefit tak malý cíl v takové vzdálenosti asi nebude sranda. Zbýval by opravdu jenom EMP a ten trefí nejen protivníkovy, ale i vlastní kousky zcela spolehlivě a nebránitelně.

   Smazat
  7. 22:24 tomu Opluštilovi nemá cenu nic psát,protože jeto kreten,co nic nechápe a je v zajetí bludů,tak jako většina blbů na NR

   Smazat
  8. Vybuchem EMP se vracime do doby:Uraaaaa na kone, luky, sutry praky, klacky a kameni.
   Parada, nemuzu se dockat. Defenestrace zradnych zidozednarskych "ceskych" smejdskych politiku. Hned se pridam.

   Smazat
  9. A neserte me s diakritikou, mam tablet koupeny v Kambodzi a ten cesky neumi, prd prd. Jelikoz je to klon za 2stovky ktery kdyz ztratim tak si za dve piva koupim jinej kuku kuk.

   Smazat
  10. Anonymní 29. dubna 2017 3:33

   pojmenoval jsi se titulem BLB sám,tak co tu hledáš hlavo prázdná a gumová

   Smazat
  11. 10:51 zato ty čůráku jseš imbecil....

   Smazat
  12. Pavel Lepenka30. dubna 2017 8:31

   Já bych nebyl tak přesvědčený o kvalitě ruské protivzdušné obraně. Meteorit v Čeljabinsku je toho názornou ukázkou. Proč nebyl vyhodnocen jako balistická raketa a nebyl sestřelen?

   Smazat
 4. Zase sem dáváte toho blábolu ? Už prosím otočte desku - vždyť je to blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdože jsi ty, nulo, že nazýváš blbcem člověka, který byl členem Reaganovy administrativy? Čím jsi ty,JP,co jsi dokázal, kolik řečí umíš, kde jsi byl a co jsi tam viděl, vygume?

   Smazat
  2. Proč nadáváte? Vás baví neustálé strašení válkou? Kde do prdele ta vaše válka je? Posledních deset let se nedělá nic jiného, než že všechna zkorumpovaná media píšou o jaderných hrozbách a válce, protože na to sbírají od starých imbecilů nejvíc bodů za diskuze. Kde ta vaše válka do prdele je už konečně! Ať už vypukne, nebo se u těch počítačů poserete! Už aby vám napadaly vaše příbytky na vaše hlavy - jinak se toho válečného vřeštění nezbavíme. Kdo tady opakovaně píše, že dokud stará socialistická generace nevychcípe, nebude tady pokoj, protože tato generace se ve válčení úplně vyžívá, má bohužel pravdu. Jste nemocní.

   Smazat
  3. co se vztekáte,proč nadáváte,vždyť vás nikdo nenutí ten článek číst a proč nadáváte a navážíte se do starší generace,vy nemáte nikoho starého v rodině?To se tedy na vaší výchově vaši rodiče vyřádili a jestli jste si nevšiml,tak války jsou ve světě neustále a když si přejete,pitomče,válku,myslíte ,že by se vám a vaší rodině vyhnula?

   Smazat
  4. Já že si přeju válku!!!??? Ty vole - vlastně jsi ženská? Tak já si přeju válku! Máte alespoň pět obecnejch? Nebo jste zapomněla číst? Já kdykoliv
   a jen čistě náhodou čtu diskuzní sračky tady, vždycky nadávám těm páprdům, aby se už konečně vysrali na to vřeštění o válce. Samozřejmě že žádná válka nebude, ale budou se o ní pořád psát články, protože staří pitomci na toto tema navřeští nejvíc diskuzních příspěvků. Ale jim bych válku opravdu přál, protože dokud jim nebudou padat na palice bomby, tak s tím nepřestanou.Leda by jim někdo sebral počítače a dal jim na hraní cínový vojáčky, to by je bavilo. Nikdo mně nenutí číst články a co jste tím chtěla sdělit? Že je úplně jedno, že pár debilů si potřebuje denně zavřískat o válce a tady holt je na to super možnost? Ano, nenutí, ale vždycky doufám, že tady najdu něco jinýho, než stále stejnej vřískot blbých lopat.Bejvalejch soudruhů - to je na tom nejsrandovnější. A co vy se jich zastáváte - jakej k tomu máte mandát? A ještě buď neumíte číst nebo jste blbá jako poleno! Já že si přeju válku! No to jsem to dopracoval od blbé nány - já si nepřeji ani o tom denně číst, a ty válečný sračky mně unavujou. A na moji rodinu se laskavě vyserte.

   Smazat
  5. Válka už je tady, nejen za humny, ale i jinými prostředky než bombami. A na tvoji rodinu každý sere.

   Smazat
  6. Paráda, na to se hodi rceni dr Strosmajera VY KRAAAAAAAAAVO NEBEZKAAAAAAAA.

   Smazat
 5. Ať plánujou-doufejme ,že mají mimo plánu A,
  taky plán B aC až se budou hrabat z trosek a
  volat o pomoc!ušáci jsou zkrátka nepoučitelní a
  uši jim rostou a rostou až přes ně dostanou..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste fakt ženská? A to vás baví lézt mezi ty starý vřešťouny do jejich vřeštění o válce? Vždyť tady se neděje nic jiného, než se vřeští o válce, kdy začne, kdo ji začne, kde začne, proč ještě nezačíná - a pořád dokola. Stará struktura je s tím tak neskutečně otravná! Chtěl bych, aby mi někdo vysvětlil, proč zrovna tihle odchovanci socializmu, jimž se dařilo dobře, nikdo je v mediích nestrašil, měli klid a pokoj, každej měl práci a bezplatné lékařské a zubařské ošetření, teď mají dobré důchody, svoje fracky zabezpečené - proč zrovna tihleti na všech diskuzích nejvíc hltají válečný hnůj, nebo lidské nezdary a tragedie - co to ten socializmus zplodil za nešťastnou, psychopatickou generaci?? Z toho jsme blázen. Těm lidem u počítačů nic nechybí - co pořád denně vřeští a na všechno nadávají? Proč pořád přivolávají válku? Já bych jim ji ze srdce přál - jinak prostě nedají pokoj.

   Smazat
  2. Zjevně mnoho lidí nejsou schopni vnímat realitu a jaksi ignorují, co se v posledních letech děje: válka na Ukrajině, válka v Sýrii, USA otevřeně vyhrožuje Číně kvůli ostrovům v Jihočínském moři a rovněž KLDR, že si dovoluje zajišťovat svoji bezpečnost, sestřelování dopravních letadel, přesouvání vojsk na ruské hranice, soustavné cvičení NATO v blízkosti ruských hranic, fanatická lživá mediální protiruská kampaň, nesmyslné sankce, obrovské navyšování zbrojního rozpočtu USA a výzvy zemím EU k jejímu dalšímu navyšování, vypovídání vzájemných odzbrojovacích smluv, výstavba superluxusních podzemních protiatomových krytů pro miliardáře po celém světě, invaze muslimů do Evropy a s tím spojený nevídaný počet teroristických činů, atd. Tohle všechno a mnoho dalšího nikdy v minulosti nebylo. Zcela určitě to není jen nějaký náhodný spontánní vývoj, všechno se to děje za nějakým účelem, a nezdá se mi, že cílem je celosvětový mír a porozumění mezi národy. Když si člověk uvědomí, že "elity" vždy nesmírně vydělaly na válkách a utrpení, tak mi z toho selskou logikou nevychází žádná růžová budoucnost. Obávám se, že dnes k rozpoutání velké války se nikdo nebude ptát prezidenta nebo kongresu, stačí jeden zfanatizovaný generál podobný McCainovi, malý incident na hranicích a někteří naivkové se pak můžou divit.

   Smazat
  3. svatá pravda,kovbojové by se pořád prali a dělali všude pořádek,podle filmů,na které se rád dívá manžel,bojovali proti nespravedlnosti a proti lumpům a já mám pocit,že se všechno převrátilo a vlastně se chovají jako banditi,gangstři a desperáti

   Smazat
  4. Manžel taky zbožňuje válečný sračky, zabíjení, mučení a podobný zhovadilosti, jimiž přetékají americký filmy? Ale nezoufejte si, není sám. Asi každej starej trouba je bez sebe blažeností, když se může zapojit do připitomělé debaty o válce. Všimněte si, že když je někde jiné tema, diskuze nejsou - k tomu nemají lopaty nic, ale jak je o válce, jsou doslova ve svém živlu. Ubožáci.

   Smazat
  5. Vlašťovko ty jseš můj plán yperit.Drž hubu,nebo ve Vídni nepojede metro

   Smazat
  6. Pavel Lepenka30. dubna 2017 8:41

   Anonymní28. dubna 2017 19:49

   Nebojte. S tím se ve spolupráci s psychiatrem nechá něco dělat. Jenom tu návštěvu neodkládejte.

   Smazat
 6. Spíš věřím tomu,že USA budou co nejvíc tlačit na Rusko a Čínu,aby se podvolily.Zaútočit jadernými zbraněmi,nedává šanci na přežití ani USA a ani by tam nemusela doletět žádná raketa z Ruska nebo ČÍNY.Jak pozorujeme,Trump už je mimo,snad mu ani nesvěří knoflík od jaderných zbraní.Jedno si musíme uvědomit,jakákoliv taková akce USA se příčí normálnímu rozumu k tomu nebyl stvořen člověk a k tomu nedostal pověření.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni mu ji jiz sebrali snad se pamatujete na otazku novinare dal-li povel s raketami na Syrii on . Z jeho trapneho blabolu odpovedi vyslo najevo ze jiz dal pravo armade neb vedi co delaji . (to znamena ze si nechal sebrat jeho posledni slovo)A to je spatne znameni ,zeleny mozek byl a bude vzdy zeleny .Jsou to hrdinove v stabnich vozech a bunkrech .Pozor situaci bych nepodcenoval a Roberts vi co rika i kdyz nekdy trosku prehani ale neni to idiot

   Smazat
 7. Blb a blábola? Hoši hoši, vaše výrony jsou produktem duševní masturbace absolventů polistopadového v"zdělávacího" nesystému. Přestaňte soutěžit o vstupenku do jandovo řitě, vezmětze lopaty a pracujte rukama. Pod vedenímněkoho, kdo vám řekne, co a jak, protože sami byste zase jen škodili. Mát to prostě naděleno.

  OdpovědětSmazat
 8. Vemte si nejkrvelačnějšího tvora,obdařte ho též
  inteligencí a máte na scéně člověka.Někdy mě tak
  napadá,zda by nebylo lepší ukončit nesmyslné
  čekání a zničit planetu.Po nás potopa je krédo,
  pod kterým vystupuje nejen USA,ale i další.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. Asi bych se musel zbláznit, kdybych na to musel stále myslet. Jediná naděje, že se to nestane je ta, že bude existovat dostatečná vzájemná odstrašující síla. Nedělám si iluze ani o jedné straně. To, že jsou dnes Rusové těmi lepšími, nemusí znamenat, že jimi budou i za deset, dvacet, nebo třicet let.
  O Trumpovi jsem si také nedělal velké iluze. Vždycky jsem říkal, že s jeho zvolením máme naději. S Clintonovou jistotu. Jak se ukazuje, naděje se rozplývá a mění se v jinou jistotu. A to, že západ už není schopný vygenerovat
  skutečného a velkého politika. Takového, kterému půjde skutečně o svojí zem a svůj národ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:07
   vidím to také tak...byly (ještě nedávno) časy ,kdy jsem nemohla na nic jiného myslet a každé setkání s přàtely bylo tím umocňováno a řízeno .Že to takhle dál nejde a normální člověk prostě musí žít svůj život aby obstál v konkurenci a neskončil bůhvikde,tak jsem si po trumpetistovi řekla -NE.
   Iluze si nedělám ,ale sleduju to a až přijde moment ,kdy budu moci smysluplně učinit vše
   nejlepší,co se ode mne jako od občana čeká,doufám ,že nezklamu a budu na místě.
   To ale neznamená,že stagnuju.
   j

   Smazat
  2. Ba ne, to znamená, že jste začala dostávat rozum. Že jste si všimla, že diskutovat lezou převážně degeneráti, kteří úspěšně vychodili s bídou základku, nikdy nic neznamenali, a teď na starý kolena se vzrušují tím, že můžou taky k něčemu žvanit, ale žvaní jen blbosti a bláboly. Podařilo se vám přijít na to, že život v reálu je úplně o něčem jiném, než píše mediální bulvár, ať už politický nebo společenský - všechno je to jeden hnůj. Společenský ukazuje, jak si rochní modelky placené zlatem za vystrkování prdelek, nebo naopak ukazuje šílené tragedie, a sebevraždy těch, které neuživí ani dřina a práce. A ten politický žvaní o válce, straší Trumpem nebo Putinem, sem tam je na programu KLDR nebo Erdogan. A tak pořád dokola. A nablábolené diskuze - taky pořád dokola to stejné - vydělává těm takzvaným novinářům spousty peněz za jejich žvanění. Zmoudřela jste -šťastná to žena.

   Smazat
  3. No ty jsi správnej blbeček 20.06 - ty by ses bez těch každodenních blábolů o válce asi posral nudou. Umíš taky něco jinýho -děláš taky někdy něco jinýho, než že dřepíš u počítače, vyhledáváš podobný články o válčení, a pískáš na diskuzích hovadiny? Přeji ti bomby na palici - a hodně brzy! Dokud se společnost nějak nezbaví starých duševních mrzáků, zkažených a emocionálně pokroucených, kteří bez válečných hrůz nemůžou existovat, do té doby mír nikdy a nikde nebude. Takže - ano, doufám s tebou, že válka bude už brzy, a je úplně jedno, kdo a kde ji vyvolá, hlavně aby už to začalo. Když to zbaví lidstvo starých zkažených debilů, bude to to zlé, co je pro něco dobré. Já bych ti dal placenýho fízla rovnou do držky ty mizero sprostej, a mohl by sis jít k zubaři pro nový falešný zuby! Hajzle sprostej. Já snad někoho sprostě napadám? A proč ty napadáš mně, a ještě tak sprostě - jestli jsi byl fízl ty, ty stará strukturo, tak mně do toho netahej. Křápe hnusnej!

   Smazat
  4. Bohnice mají dneska vycházky?
   A nebo je to tažný kůň Chovancovo úřadu pravdy?
   V každém případě, rozdíl se mi stírá.

   Smazat
  5. A vy jste odkud - z Bohnic? Ba ne, to jenom redakce vymazala toho látru, kterej mi sprostě nadával do fízlů a poodobně, protože jsem si vůbec dovolil ( ta drzost) napsat té paní, že je šťastná to žena, když se jí podařilo prohlédnout důvody, proč se podobné strašící články píší, a o diskuzích, jimiž řada ubožáků zahání nudu. No a můj oponentní příspěvek tady zůstal. Proto se to jeví jako tvorba z Bohnic. To Vám se určitě nikdy nepodaří prohlédnout - myslím, že podle stylu psaní zjišťuji, že hodně diskutujete i na novinkách ( vlastně jste jejich diskutující) a nejspíš i jinde.Diskuze jsou vaše el dorádo, a kdyby vám tyto hračky někdo vzal, plakal byste. Ale nic ve zlém, někdo si hraje s medvídkem, někdo holt s počítačem, ale proč pořád to pitomé strašení s válkou? Jak si všímám, straší se s válkou v mediích už asi deset let dnes a denně, je to neutuchající zdroj spousty článků a na ně navazujících diskuzních plácanin, a pokud by tohle někdo archivoval, tak se po změně režimu bude příští generace dnes a denně bavit diskuzní blbostí, která zde bujela. Udělá se o tom spousta reality šou v televizi. Toho diskuzního materiálu už je tolik, že to nakrmí reality šou na řadě kanálů několikrát denně, jako nás dnes krmí příběhama ze soudních síní, které vytěžují ze skutečných spisů ( což je svým způsobem hnusné) a předkládají to divákům jakožto šou. Všechno bude jednou šou -asi i ta válka. Nebo snad už to je? A je to všechno ubohé.... ale tak ubohé....

   Smazat
  6. Ale že se snažíš!

   Smazat
 10. Když to vezmu v klidu, selským rozumem, s informacemi z mainstreamu je jisté, že USA bombardovaly Srbsko, že od Srbska bylo odtrženo Kosovo kde USA zřídily vojenskou základnu, že USA vojensky vstoupily do Afganistánu Iráku, Lybie a nakonec i Sýrie, nikdy ne v souladu s mezinárodním právem i když maskovány tím, co nazývají mezinárodním společenstvím. Nic nenadělám, nelze to vidět jinak, než že USA jsou agresorem, když všechna ta jejich zdůvodnění nemohou a nesmí stát nad mezinárodním právem. Při tom jsou nezpochybnitelné důsledky těchto válečných aktivit, když všude tam, kde bylo zasahováno, došlo ke škodám, zhoršení situace a podmínek pro život lidí, v Afganistánu, Iráku, Libyi i Sýrii trvá válečný stav. Abych to viděl a nepřehlédnul, nepotřebuji ani P. C. Robertse, ani Novou republiku. I bez nich nehodlám omlouvat, natož podporovat zločince.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidím USA stejně. Lidstvo je nepoučitelné. Věřím, že ty zelené mozky, hlavně z USA, nad možností použít jakékoli zbraně, tedy i jaderné, uvažují stále. Na to nepotřebujeme ani Robertse. Doufám, že ty ruské ponorky s raketami udrží Američany stále na uzdě. Putim působí totiž dost rozumně.

   Smazat
 11. Sám jsi idiot, Robertsi (i s překladatelem).

  OdpovědětSmazat
 12. PROC, PROC, nekteri z vas nadavaji na Robertse, kdyz Roberts opira svoje tvrzeni o to, co NEOCON'S rekli !
  Proto jsme volili Trumpa , aby valka s Ruskem nebyla.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mozna naopak :Volili jsme Trumpa aby valka BYLA!!

   Kdo vi co je pravda??? jak to muze vedet televisni otrok HONOLULU, clovek se jen smeje.

   Na svete je hodne lidi, co udela za $100.000,- plus trochu drog COKOLIV!!!! .

   Tim co bude! nezalezi na Trumpovi ale na tech co maji kontrolu pres $$$$$.

   Kdyz si prectete knihy o kdo je kdo Bill Gates...atd.. , ci politici v Cechach vsichni byli koupeni.

   Tak o cem se bavime. Ovsem je mozne , ze skupina za Trumpem prosadi koncept spoluprace s Ruskem PROTI CINE!!! ja ovsem si myslim, ze se Rusko po malem tanecku s USA spoji s Cinou!!! a bude to pro cely svet VELKY !!!problem na pristich 150 let++.
   Ovsem mozne taky je , ze vse je jen hra prinutit staty k integraci v jednu mocnost-stat-system!!!! Rizeny chaos system s pistolkami v ruce , neco na Mexicky styl.

   BroukPytlik


   Smazat
  2. AT ŽIJE DONALD TRUMP, ZACHRÁNCE SVĔTA POSLANÝ BOHEM ZA 5 MINUT 12. KÁMOŠ PUTINA A ZEMANA.
   AŽ POJEDETE DO AMERIKY PANE ZEMANE DONALD VAS POZVE NA GOLF DO JEHO POZLACENÉHO SIDLA NA FLORIDĚ. FLORIDA JE NEJKRÁSNEJŠI MÍSTO NA SVĚTĚ, TAM OMLÁDNETE O 20 LET.
   Trump, zázrak 21tého století, slunce naše jasné
   nick honolulu supporter nejvetšiho presidenta kterého tato země nosila.
   AT ZIJE TRUMP, AT ZIJE TRUMP, ALLAH TRUMP TRUMP ACHBAR, TRUMP ACHBAR times infinity.

   Smazat
  3. 23:57 - Hele HOVNOLULU, ty jsi fakt mentál a blbec! Jak můžeš fandit světovému strůjci války Trumpovi, budoucímu ničiteli lidstva a Země?! Dej se vyšetřit od dr. Chocholuška a pak zavřít do klece!
   emeritní plukovník z moci úřední

   Smazat
  4. 1:28
   to nepíše Nick !copak to nepoznáte?
   j

   Smazat
  5. Vystrcilas hlavu z honoluulu prdele? Tak tam zase zalez a uzij si emigrantskej oderek.

   Smazat
  6. Corona, mexicke pivo nejlepsi kvality. Limetka se tam davala puvodne aby nesedaly mouchy na lahev a stalo se to pozdeji svetovym hitem.

   Smazat
 13. Už moje babča mi říkala, žádný strom nevyrostl do nebe. Neokoni se tím vytahují, ale jenom pro sebe.Když opomenu, že rusové mají nato je schladit, Né NATO, to jsou takoví buzeranti jak ti ušáci, tak jenom připomenu, že ti obtloustlí buzoši, živení těma svýma sračkama a cocacolou se neumí rychleji pohybovat. Ve velelení je taky velký rozdíl, už konečně tu svojí kocábku s železným šrotem zvaným F16 a 18 dorazil do Koreje? Věřím, že kdyby rusáci jim nezabránili, tak sama Severní Korea snima uděla točo.
  lada

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doposud Rusové každou válku vyhráli. Proto se říká, že Rusi války nezačínají, ale ukončují. Na rozdíl od nich Amíci dosud žádnou válku nevyhrali a 2x dostali přes svou držku od Sev. Korei a Sev. Vietnamu!

   Smazat
 14. Rusove hodne odkryvaji karty. Americky agresori se zacinaji dozbrojovat. Rusove jsou zatim lepsi.Ja na miste RU bych necekal. Pri sebemensi agresivite bych americanum soucasne odstrelil americke "zlo", napr. 2 let.lode+ zakladnu Kosovo-komplet+nejakou zakladnu v Tichomori+neco v americe. Vse soucasne! Cina by pomohla a udelala stejny pocet! Amici by se posrali! Najednou by prisli o 40% utocnych letadlovych lodi-jejich chloubu! Dustojnik-val.vetetan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nechci tě urazit, ale takoví by už tu válku dávno vyprovokovali
   lada

   Smazat
  2. Běž si hrát počítačové hry, debílku.

   Smazat
  3. Co urážíš ty smrade.Skontroluj si aktovku abys nevypadal jako blbec, vlastně taška to nespraví.

   Smazat
  4. 18:37 Zopakujte si základy rodného jazyka, kolego.

   Smazat
 15. Budis vam utechou, ze kdyby valka byla, tak ti kteri o ni otevrene usilovali (Neocon's) POCHCIPAJI tak rychle, jako kazdy jiny.

  Oni by sice mohli vlest do dir a brlohu, ktere si postavili v horach, ale tam by museli zit 500 let a nemeli by vodu...

  Ve vzduchu by bylo tolik popele, ze by 10 let nesvitilo slunce (nuklearni zima) a svet by vypadal stejne, jako pred 70 000 lety, kdyz vybuchla Mount TOBA.

  Dnes je u nas 35 stupnu Celsia horko ! V nuklarni zime je 40 stupnu MINUS a tma kazdy den po 10 let.

  Tak hloupi mohou byt pouze Neocon's. Amerika s tim nema nic spolecneho ! Amerika chce MIR a pozitky.
  My vsichni chceme degenerovat pomalu a v hojnostich a rozkosi.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobře se to říka, ale proč proti tomu nebojujete?Amerika musí prožít ten samý rozklad jako CCCP a zemně východního bloku. Zapad ví hovno až migranti jim to ukážou.
   lada

   Smazat
  2. To je muj psychologicky otrok HONOLULU!!

   Honolulu, Neocani maji veskere zlato a $$$$penize v USA.

   Jak muzes psat , ze jsou hloupy . Mozna , ze jsou na spatne ceste!!! ale ne hloupy!!

   BroukPytlik

   Smazat
  3. Válka nebude, honolulu, máme přece největšiho, nejmoudřejšiho presidenta Trumpa ktery nes zachráni od vśeho zlého.
   AT ŽIJE TRUMP AŤ ŽIJE TRUMP.

   Smazat
  4. 20:11 - Hele Pytlíčku, to já jsem opravdový moudrý brouk Pytlík. Všude jsem byl, všechno viděl, všechno vím a všechno vykecám. Umím na všechno odpovědět, např. na to, kde je u ženy mystický bod G! A ty mně tady nelez do zelí a nehraj se na génie! Nezapomen, že i trpaslík je na Himalájích malý!
   velmi moudrý brouk Pytlík

   Smazat
 16. 18:15 To není možné, historie se takto neopakuje. SSSR a USA mají při rozpadu jiná východiska. Historická. SSSR neměl takové imperiálně-dobyvačné choutky, proto se rozpadl poměrně pokojně (i když jeho obyvatelé to asi vidí jinak). USA jsou agresivní imperialistický stát (historicky)a jeho občané mají pocit nadřazenosti. Prostě - ta východiska jsou jiná USíci - válku nezažili (pořádnou), na každé zbohatli, jsou diktaturou s ambicí světovlády.

  OdpovědětSmazat
 17. Největším neštěstím této planety je osídlení severní Ameriky v uplynulých třech, čtyřech stoletích bílým lidským odpadem z Evropy, vyvraždění původních obyvatel a zneužití černých Afričanů k otrocké práci pro ten bílý odpad..

  OdpovědětSmazat
 18. Pan Roberts by to měl aspoň na chvíli přestat hulit...

  OdpovědětSmazat
 19. Amerika vi, ze RU nezautoci, tak dozbrojuje. Proto bych jako RU a Cina pouze americanum jednorazove zrusil par lodi a zakladen a bylo by ticho. Amici by se neovazili ani pohnout. To je vojenska taktika a byla by ucinna. To mame cekat kdy amerika zacne opet vrazdit v KDLR, v Iranu, v Ru,...atd??? Bylo by to stejny-ve vecsim meritku jako ted utok na syrske letiste. Pouze vystraha pro amiky s vetsim dusledkem.A nasledoval by prikaz okamzite vsechny americke voj.sily ze sveta nasmerovat a presunout do usa. Pokud ne, tak by Ru zrusili zakladnu v Ramsteinu-D,...atd. Rychle a ucinne. dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
 20. To je dobre, ze Roberts pise na NR. On je puvodem z Atlanty, (Georgia). Jizane se jeste neprenesli pres obcanskou valku (Severu proti Jihu) a pro ne je vrozena podeziravost - samozrejnosti a sleduji vse, co se ve Washingtone sustne. Budte radi ze ho mate.
  Georgia s Atlantou a Maryland s Washingtonem jsou dva rozdilne myslici a citici oblasti. (Dokonce i accent maji jiny.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 21. honolulu to 18:30 !
  Nejvetsim stestim teto planety bylo osidlovani Ameriky vykvetem svobodomyslne, uslechtile Evropy.

  Vymreni Indianu na evropske nemoci, proti kterym Indianum nefungoval IMUNNI system, byla ruka Bozske prozretelnosti.
  9 z 10 Indianu belocha nikdy nevideli.

  Za obchod z otroky prevazenymi z Afriky do Ameriky nesou zodpovednost Anglicane a nacelnici viteznych kmenu, kteri ve valkach porazene cernochy radej prodali nez povrazdili. Cernozske valky pokracuji i zde a s tim nejde nic delat.
  (HUUuuuu, ha ha, ha.)
  Silne NESOUHLASIM s kazdym vasim slovem 18:30 , ale bude se rvat proto, aby jste je mel pravo rict. Protoze mate na svuj nazor pravo, zarucene prvnim clankem Constituce.
  Constituci nemate , tak jste feudalni nevolnici a papuskujete officialni "nabozenstvi" vaseho pana.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíce otroků z Afriky do obou Amerik dováželi Portugalci, Španělé a částečně Francouzi. Anglie kolonie v té části Afriky, odkud se otroci vozili příliš neměla. V Anglii samotné bylo otrokářství mimo zákon.

   Smazat
  2. No samozřejmě honolulu - zmrd, kterej denně sprostě nadává a uráží lidi země, kde se narodil, a kde směl kdysi žít. Taky mu měla máma šlápnout na palici hned jak ho vytlačila do života - takovej úplně bezcennej hajzl, na starý kolena otravuje a leze na český diskuze nadávat a pošklebovat se českým lidem. Něco takovýho je nejodpornější, ze všeho odporného co může být. A ještě odpornější je, že my si urážky a pošklebky toho parchanta musíme nechat líbit. Číst si naše diskuze a vědět, že se zde denně vyskytuje hnusnej zmrd, emigrant, kterej nám odněkud nadává. Drzá americká filcka.

   Smazat
  3. 22:49. Ale no, kukni si muzeum v Liverpoole a uvidis ten "mimo zakon", clovece...!!!

   Smazat
  4. 0:23 - HOVNOLULU jako správní podražák jsi po r. 1968 zbaběle utekl mezi negry do buši. A ted ze sebe děláš velkého haura a burana. Myslíš si, že jsi jednička, přičemž jsi dvojka máslo na n-tu! Vzpamatuj se a už neobtěžuj svýma nesmysly slušné lidí! Stejně tě už má každý na ptáku. Máš to už namále!

   Smazat
  5. Jááá velký honoluuuuluuu jsem předurčen mym katolickým bohem vás, blbe čechy vychovat abyste byli trochu užitečni jako idioti.
   Já supporter největšího, nejúžasnějšího presidenta všech dob, Donalda Trumpa, vam poskytuji své zkušenosti zadarmo, vy bando ceskejch debilù
   Nick honoluuluu

   Smazat
  6. 0:23 kape s tebe zavist, cesky zapecniku, zalez a nedelej ostudu

   Smazat
 22. Zase Roberts.Vždyť co on napíše,tak jeto snůžka blbostí a zdejší KGBsáci pod praporem Putlera u těchto keců onanují.Tak kdo bude první,kdo mě nazve Havloidem,tak honem,šup,šup.Trapáci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:12 Mám stejný názor. Dílka pana Robertse jsou už docela usměvná.

   Smazat
  2. No -kdybys svůj názor anonyme 19.12 dokázal oprostit od sprostých a oplzlých nadávek a urážek, a žvatlání jak tu kdo onanuje a podobně, dalo by se k němu i přihlédnout, protože ten pan Roberts skutečně píše dost protichůdně. Havloid snad ani nejsi, ale sprostý prase jsi zcela určitě. Ty nedokážeš napsat názor bez trapáren, napadání, a urážek ostatních diskutujících? A nad tím zase onanuješ ty - tak honem, šup šup trapáku a sprosťáku - onanovat!

   Smazat
  3. 20:41 teda kamaráde,i doktoři neřikaji honit si vocas ale jen onanie ale,protože jsi reagoval na můj koment,tak seš ten Šup šup bachař od Ládi Škutiny a neznáš český klasiky.Ty jako kremelskej boot to nechápeš ale napiš kde jsem byl vulgární. Přečti někdy příspěvky od svých kamanděrů od Moskvy a tam se píšou pornoprasácký příspěvky.Neotravuj .

   Smazat
  4. seš informační nula

   Smazat
 23. 18:27...To neni pocit nadrazenosti, ale pocit svobodneho jednani a mysleni, bez toho vaseho ceskeho ustraseneho hlidani, (prizdisracstvi), aby jste nevybocili z predepsane linie.
  Prumerny American zadnou linii nevnima. Po strance politicke korektnosti, on nema cit. Ti co ho maji nejsou Americane.
  On kasle na vsechno a mysli pouze na to, co ho zajima.
  Z celeho Ruska ho nejvice zajima krasna pani Zacharova. Jeho urcite nezajima Krym nebo Ukrajina. Cert vi kde to je.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krym je na Kryme a Ukrajina na Ukrajině!
   moudrý brouk Pytlík

   Smazat
 24. Kdo podstrčil Trumpovi falešné údaje o použití chemických zbraní v Sýrii?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je na to i jina teorie, ale tu byste hloupi cesti zapecnici nepochopili

   Smazat
 25. Oni to přece musí vědět, co znamená válka. Denně to mají na očích. Byl jsem ve Washingtnu před Memoriálem /obdoba ruského mausolea/, tam přímo vedle je památník asi 40ti tisíc amerických vojáků, jen co zahynuli v Koreji a mají i jiná vojenské pohřebiště. H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že naopak nemají sebemenší tušení, jak opravdová válka vypadá. Lidi to znají jen z filmů a ti potentáti, co se na ni jen třesou, netuší vůbec nic, jen se opájejí pocitem síly, moci a velikosti. Katastrofa.

   Smazat
 26. Vřeštění o válce každý den - nic jiného tuhle generaci odchovanou socializmem a mírem nebere. Vřeští a vřeští každý den to samé - kdo koho napadne a proč, nebo proč tihle ne a a tamti jo, a pořád dokola. A ty články taky pořád dokola totéž - asi podle "lidi to chtějí a my jim to dáme" jak kdysi dávno obhajoval Vovka Železný vysílání TV NOVA se všemi jejich pornoprasečinami, a americkým zabíjením, mučením a ponižováním, což vzbuzovalo tehdy ještě u lidí hluboký odpor. No a teď - po déle než dvaceti letech soustavného vymývání mozků, mediálního korumpování a mrzačení psychiky lidí, už bez mučení, násilí, týrání, prasáren, tragedií, sebevražd a válek asi lidstvo nemůže žít - teda - ti u počítačů určitě ne. Ti by se zbláznili, kdyby nedostali svoji denní porci válčení a dalších kokotin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty už ses zase připo.ral,vygume?

   Smazat
  2. Ano? Chcípáčku, duševní mrzáčku, 23.42? On někdo ohrožuje tvoje duchovní hračičky, bez nichž bys nedokázal žít? Neboj se, já na to seru na nějaký blbý žvásty tady - kdykoliv se sem podívám, vždycky narazím na stejný opičáky, kteří píší stejný hovadiny. Odhadem -pár stejných kokotů, protože ti rozumní a normální lidi, kteří sem psali dřív, už všichni zhnuseně z diskuzí odešli.Ty jsi připosranej pořád filcko hnusná, bejvalej soudruhu - to je dnes nejblbější materiál. Vychodilo to pět obecných, dnes to dostalo na hraní počítač, a takhle to vypadá. Otravuje to, a je to sprostý, a totálně vymaštěný. Hoď si mašli magore.

   Smazat
  3. 0:15 chcipni uchyle

   Smazat
 27. Z meho hlediska pan Roberts nepise pravdu. Mozny vojensky konflikt USA proti Cine , USA proti Rusku, nemuze byt v zajmu USA jako statu , ale jako cile zredukovat pocet lidi na planete na jejich vytouzene cislo 400 milionu a atomova valka by byla vitany prostredek.
  Tim je mysleno jaka koliv, je to jedno jestli USA proti Cine ci Egyptu , cil neni nikoho porazit a vyhrat valku ale zredukovat pocet lidi!!!! Neco jako Druha Svetova.

  A pak prijde na zemi raj , lidi budou na pul roboty a budou zit 500 let a zeny budou sexy a krasne 499 let a televisni otrok HONOLULU bude kralem TELEVISE a bude tam vysilat program ' Ja a Trump' a zapnutim vypinace na televisi miliony televisnich otroku mu tleskat a volat slava HONOLULU. Taky to bude povina cetba pro Zakladni Skoly.
  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je velice radostná vize Ferdo mravenče (vlastně brouku) - asi jako ztvárňoval svoje vize pan Jules Verne, když psal svoje science fiction a poválečná generace kluků i holek to ráda četla. Akorát jedno mě s tím neštymuje. Proč to hloupé násilí, kdyby šlo jen o vyhubení pár miliard lidiček a nešlo při tom o byznys se zbraněmi? V USA laboratořích přece umí vyvinout spoustu bakterií ( a taky už vyvinuli) AIDS, Ebola, Zimnice, Tyfus, a další - které zkoušejí na ubožácích z některých Afrických zemí, za tvrdou valutu, za kterou je prodávají jejich vlastní zkorumpované vlády jako pokusná morčata, a pak je různí lékaři z různých zemí "jako" léčí, čímž si také zkoušejí svůj um, kdyby šlo o jejich země původu. No tak by ty bakterie a viry prostě rozprášili po Zemi a lidi budou fofrem umírat. Nebo otráví vodní zdroje - žádný problém dnes. Nebo dokážou svejma "chemtrails" ovlivňovat počasí! Ale problém je jinde - oni potřebují, aby protekční hajzlíci, zbohatlíci, milionářská havěť a žoky peněz, všechny útoky proti lidem přežila. Oni by potřebovali, aby zhebli ve všech zemích jen socky, a to ještě nedokázali uvést do reálné praxe. Takže zatím používají svoje mlácení lidí a bomby, přičemž přece vlády napadených zemí, místní žoky peněz, a různí vybraní týpci ničeni nejsou, takže se v tom radostně pokračuje. A zbohatlické megery se spoustou plastik jsou všechno jiné, jenom ne sexy, takže - ne brouku - tak to nebude. Povinné školní četby tak, jak to ličíš, se nedočkáme.

   Smazat
  2. zajimave jak zdejsi kontrolni zidi jsou haklivy na zminku o zidech .Ja preci nemohu ze pracuji v mafii style ze kradou az se z nich doslova kouri a ze jsou nalezli ve vsech funkcich a ze opet pripavuji valku.Mohu ti je jmenovat od 1917 pres Jelcina-Berezovskeho az po ty dnesni Wolfowitze a Perly kteri spolu s Hansem Chrochtavym Kissingerem asi 95 opet pripravuji hruzy valky. Je zajimave ze jste si vzali slovo zid jako nadavku ale mrknete se do sllovniku a ten vam rekne:zid - lichvar Takze ..

   Smazat
 28. 20:03
  Pane, vy si odporujete ! Na jednu stranu říkáte, že o válce "vřeští tahle generace odchovaná socializmem a mírem" a na druhé přiznáváte, že tímto strašením (mimo jiného) vymývají lidem mozky mainstreamová média, která
  snad nepodezíráte, že jsou odchovaná jako podle vás tato zavrženíhodná generace. Zamýšlení se nad možnou příští válkou a STRACH z ní není nic radostného. A lidi by to nedělali bez příčiny. Přečtěte si 17:34 a budete (možná) tu příčinu znát.

  OdpovědětSmazat
 29. 20:27...Brouku Pytliku, ty strasidelna nestvutro !
  Jednu TV jsem hodil do kontajneru na smeti. Fungovala dobre , ale byl na ni stale nejaky blb z tve patrty.

  A druha TV je v garazi zahazena olejem z cisteni motoru. Mam jeste jednu malou a neni na ni nic videt - zadny Idiot z tve comunity, tak ji toleruji. Tak co porad meles o TV ?

  A kdyby na svete zustalo jen 400 millionu lidi a ty byl mezi nimi, tak je to horsi, nez prelidnenost.
  Ale kdyby jsi nebyl mezi nimi, tak je to duvod k oslave.
  ---------------------------------------------------------
  20:11.... Kdyby byli chytri, tak by k nim lide necitili takovou zast.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 30. 0:23...Ty jsi nedomrdek, ktery neumi cist !
  Ctes nadavky pouze z jedne strany, ale nectes nadovky z tve strany. Bud mas pouze jedno oko, nebo mas nasrano v tve blbe palici. A nerikej , ze jsi Cech. Ocicham obrazovku a snadno poznam tvoje GENY, ty pyzmem pachnouci poloopice..
  -------------------------------------------------------
  23:57....Brouku Pytliku, kdyz se podepisujes mojim nickem, 23:57, tak musis mit muj level. Kdyz mas level Brouka hovnivala, tak se to mine ucinkem. To je ztrata casu ty nestastne, nesikovne a nechtene nemehlo.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz pozoruji Trumpa , ten clovek vypada jako kdyby velice TVRDE PRACOVAL !!!?? a je docela unaveny!! tak clovek nevi co se deje.

   Cloveku zbyva pouze aby vse fungovalo a my se dostali ven z teto nesmyslne SITUACE.

   Mluvi se o Koreji a je to mozna vetsi HRA!!!

   S Cinou se neda dohodnout , Trump chce aby vratili asi USA industry a Cinane mu rekli NE!!!
   Asi se pani v ELITE prepocitali , planovali vse uplne jinak!!!! Ovsem Trump je cast ELIT , ktera nas dostala do problemu i kdyz se snazi vypadat , ze neni .

   Nemyslim ze mohou nastarovat Ameriku bez vetsi Valky , to je jak to vidim , a to je velka katastrofa.

   Kdyz nekdo ma velke sny a plany , dlouhodobe nemusi to fungovat, co dale???? Ze ANO pak se musi prasatko rozbit!!!(Valka lidi by se zlobili)

   Ovsem muj televisni otrok Honolulu ma TYPICKY psychicky problem ...neni schopen formulovat otazky!!! , coz mu zarucuje stesti na dlouhou dobu.
   Honolulu chceJEN!!! byt milovan a ochranen nekym silnym slavnym uspesnym!!!

   BroukPytlik   Smazat
  2. Ahoj Pytliku
   Jestli pak znaš fantastickeho anglickèho komika polskèho původu jmènem Benny Hill? Měl ssebou takového malého človíčka plešatého kterého pořad popleskával po pleši. Velmi me ten plešaty človíćek připomìná Trumpa jak ho jeho zeťàk Kushner plácá po pleši a říka mu, zalez, blbe a nedutej, tady maš scénař a jen čti.
   Chaaaaachaaaa.
   Slunce naše jasné, hovnoluuuulem osvícené, zachránce sveta AT ŽIJE TRUMP, BUM BUM BUM.
   JÁ HONOLUUUUUULU VŠE VÍM, VŚE ZNÁM. SUPPORTER NEJUŽASNĚJŚIHO PRESIDENTA V GALAXII MILKY WAY DONALDA TRUMPA KÁMOŠE PUTINA,ZEMANA. AT ŽIJE TRUMP, BUM, BUM ,BUM.

   Smazat
  3. Nick, znáš toto, ne?
   It's hard to fly with eagles when you're surrounded by turkeys! Tady to sedí úplně perfektně.
   Redneck

   Smazat
  4. No jeste tady chybi Viper a tri blbove muzou zpivat na tri krale . Tohoto vola znam jiz leta panbuh nas chran.To je snad vetsi idiot nezli je ska lestic Hovnolulu

   Smazat
  5. Pytlik parazituje na Honolulu

   Smazat
 31. 4:05
  Pytlíku, co je tvůj problém? Honolulu má vtip, ty máš ho.no a problém. To jako, že se snažíš být vtipný nebo jak?
  A co ten Janda 5:15? To je tvůj kámoš? Na Honolulu prostě nemáš a jsi trapný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiste, honolulu, mas pravdu. Pochval se, vyhon si sulina a proto:AT ZIJE TRUMP, AT ZIJE TRUMP JA JSEM SVETLONOS SUPPORTER PRESIDENTA TRUMPA, NEJVETSI OSOBNOSTI CO SE KDY VYSKYTLA NA TETO PLANETE, A V CELEM VESMIRU, KAMOS PUTINA ,ZEMANA
   AT ZIJE TRUMP BUM BUM BUM. Cesky bum je slang vyraz pro prdel.BUM BUM BUM. BUM TIDY BUM BUM
   PRDEL, KOZY, PRDEL, PRDEL.
   Meli jsme v Australii fajn pohlednici s bezva holkama na plazi kde staly v rade, prvni zady s prdelkou BUM, druha celem s kozickama TYDI. a dve zady, BUM BUM. Poslal jsem to vsem kamaradum ale vetsinou to komousi ukradli.

   Smazat
  2. 6:42 co je pytlikuv problem? No je hloupej a nudnej a bez Honolulu by sam nic nenapsal
   Chtel by ale nejde to, inu zapecnik

   Smazat
 32. 7:09
  Ty ses snad po.ral, bbečku. S tím Bum máš ale pravdu, you are really a Bum. A co tam v tý Austrálii děláš, bamuješ, jak říkáme my from North Amerika? To tak fakt vypadá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samo, hovnoluuuuulu. Posral jsem se z uuuuuuzasneeeee velikosti presidenta Truuuumpaaaa.
   My tu v teeee Austraaaaliii mamame tolik prace ze si i importujeme blbe americany aby zde zametali chodniky,vole.
   U nas, kdyz mas vic jak 2decka se ti ani nevyplati pracovat. Ja ziji ve state Queensland v oblasti mesta Cairns. Teplota 28 celej rok, sem tam nas tu zdecimuje nakej typhoon, ale to se spravi za par dni. Pochytame krokouse a pustime je do jejich potucku aby nam nezrali obyvatele.
   Kurna, zase chcije a chcije. Je cas na ryby, v desti berou neljip. Mama uz chysta nadobi na barbecue a kamos prez plot mi hazi plechovku xxxx pivka.
   Nazdar vole, zvu te na pivo.

   Smazat
  2. Co delam? Nic vole, jsem na penzi, odbouchal jsem si zde 40 let a ted jen jezdim na ryby ve svem 8mi metrovem clunu po koralovem mori. Jo je to drina, ale nekdo to delat musi,ze? Corona v lednici navnada na hacku, ale nak se nam to zatahuje, asi budem muset nekam do zavetri.
   Je to drina.....

   Smazat
  3. 35 let jsem si stradal na odpocinek,tady se tomu rika "superannuation" nooo a ted mam dost na to abych si mohl natankovat 200 litru dieselu do sveho clunu a razit na ryby parkrat v tydnu, voni ty Volva zerou jak somalska rodina. Mam v lodi dva ctyrvalcove Volva Penta Duoprop Diesel. Staci to tak na 5 hodin provozu ale jezdime s kamosi a tak kazdej neco prihodi a je to parada. I ve svych 70ti se jeste rad potapim a jsou to nejlepsi zazitky meho zivota si plout mezi rybami ve svete ticha. Nabouchame si tanky vzduchem a jedem. Jooo je to drina ale nekdo to musi odsrat, ze?


   Smazat
  4. Jooo jasne ja jsem jak se rika Aussie Bum a jsem na to hrdej. Serem na vsechno, staci nam karton Corony. Plny nadrze dieselu a huraaaa na ryby. V televisi cricket, v zime rugby league. Toxickou babu nechame doma at si nadava sesousedkama a my kamosi jedeme na ryby. Zrovna se rozedniva, more je jak zrdcadlo, jeste trochu fluorescentni ale to za par minut zhasne. Jede s nami par clunu, samy znami tak kecame na radiu. No neni to votrava? Hned bych radsi sel do nejake montovny montovat hyundaje.
   Hele honoluulu, jak se ma Trumpeta? Nekde jsem slysel ze to ma byt ten nejuzasnejsi president v dejinach vesmiru.
   AT ZIJE TRUMP, TRUMP, TRUMP. JA SVETLONOS HONOLULU VSE VIM NEJLIP. TRUMP TRUMP TRUMP.
   A JESTE JEDNOU TRUMP,TRUMP,TRUMP.

   Smazat
  5. 14:10 prijimam pozvani

   Smazat
 33. Ta je naplánovaná už dávno USA+NATO.Ale začíná dostávat ten čas kdy.Že USA již nukleární války vedou se nedozvíte,nesmíte.Menují se mini-nukes,HALELUJA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jen ussacci řinči zbraněmi , druhy Vietnam již nechtějí !!!!!

   Smazat
 34. internetoví trollové neumíte nic něž se kopat do prdele,nadávat si ,prudit.Jděte do řiti a mluvte k tématu chytráci.

  OdpovědětSmazat
 35. Nečetl jsem ani jeden komentář. Chtěl jsem jen poznamenat, že prý na japonských vojenských základnách je takový pohyb, jaký tam ještě nebyl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Japonci skemraj o pomoc, ale pojmenovat lod Kaga to si natahovali tricko

   Smazat
 36. 14:10
  Nazdar kašpárku, s tak přiblblými emigranty jsem se ještě nesetkal, ale je to asi tím, že někdo může jít do Austrálie. Tu australskou sračku, kterou nazýváš pivem, si klidně vylemptej se svým kámošem na tvé úrovni a užijte si to barbeque. A big fu.king deal, you bum.

  Hlavně už sem nelez, protože děláš emigrantům jenom ostudu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chachaaaaaa, ted jsi mi to dal. Asi nebudu spaaat. Jo uznavam ze xxxx pivo je sracka, proto si kupuju Koronu a davam si do ni kousek limetky. Vychlazena skoro na nulu je zuuuuzooo.
   Ale abych neurazil souseda tak si s nim dam4x.
   Za par hodin jedem na Arlington reef na plachetniky a budem pozorovat nuklearni valku u severni Koreje. Miru zdar. TRUMP, TRUMP TRUMP,PREHAZOVACKA TRUMP TRUMP TRUMP.
   Ja jsem svetlonos suporter nejvetsi osobnosti ktera se vyskytla v nekonecnem vesmiru Trumpaaaaa Bumpaaaaa.
   Musim ho vytaaahnout z Netanyahoveho konecniku a oplaaaachnout a potom, AT ZIJE TRUMP, AT ZIJE TRUMP AZ NA VEKY VEKUUUUUUUV.

   Smazat
 37. Jak může redakce NR dopustit, aby se na diskuzích producírovali prasáci a blbci, emigranti, a různá blbá havěť, která si nejspíš pronajala místo na diskuze pro sebe -pro normální a věcné diskuze už tady místo není.Vážená redakce, jestli nehodláte odstraňovat všechny ty sračky těch blbců z diskuzí, tak se na celou publicistiku NR vyserte. Nemá to žádný smysl. Už je víc než jasné, že to děláte pro peníze, a proto necháváte prostor všem těm idiotům, dementům, tchořům a prasákům. Je to celé jak aktivita z blázince - nebo vám připadají diskuze normální? Čtete to vůbec? A proč máte ve své prezentaci napsáno, že vulgární diskuze budou odstraňovány? Proč píšete o politicích, kteří nedodržují zákony, když sami tady připouštíte takové prasárny. Oč jde vám - o dosažení, aby společnost prozřela? A jak má prozřít? To jako že bychom si měli umět představit, že by tady mohli dělat politiku a určovat styl společnosti tahle prasata, která przní diskuze, nebo magoři a duševní mrzáci jim podobní? "Honolulu"je typická ukázka duševního mrzáka, vandráka, který sprostě uráží a pošklebuje se lidem a státu, v němž se kdysi dávno narodil. Je to nemocný člověk, a jemu by vůbec nemělo být umožněno, aby na české diskuze psal. Redakce NR velice zklamala očekávání slušných lidí, kteří věřili v tyto aktivity, že by mohly představovat určitou intelektuální sílu, a zatím dopustila, že právě ti intelektuálně silní lidé už NR opustili, protože s rozumem se nelze míchat mezi duševní mrzáky a psychopaty. Vy si to jistě uvědomujete také, ale protože na diskuzích vyděláváte, necháváte to být. Jste stejní jako ti, které zde občas kritizujete - ničemu nelze věřit. Všechno je zde jen zkorumpovaný hampejz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:46- není škoda Vašeho talentu novinářského a pěkné češtiny k tak nedůstojné "komunální politiky"? Zkuste NR kultivovat jako např "KR" a jiní. Všimnul jste si, že nás(NR) opustili nejhorší, nejvulgárnější, ba i trollové užívají "uměřenější jazyk"?

   Smazat
  2. 23:46 spis me vadi ze sem pousti nudne, nevdelane ceske zapecniky co nemaj co rict

   Smazat
  3. 23:46 bez Honolulu by tu bylo prazdno, psali by sem jen omezeni cesti zapecnici

   Smazat
 38. 23:46 Ještě mi chybí u vašeho příspěvku doporučení, že by si NR měla vzít příklad z Čro a ČT.
  Pak už bychom už netušili jaké jsou názory a cítění obyčejných lidí, nebo měli o tom představy zkreslené.
  Možná to myslíte dobře, ale obávám se, že je to dvojsečné. Děda.

  OdpovědětSmazat
 39. ..prý "šílení americko-izraelští neokonzervativci". To je nepřesné: chazarsko-chazarští šílenci je přesnější označení.

  OdpovědětSmazat
 40. Pavel Lepenka30. dubna 2017 8:51

  Bude, nebude válka. Neustálé výpady a osobní osočování. Cožpak takto se vede diskuse? Někteří situaci vykreslují dost objektivně. Napětí roste, což je vidět na horečném zbrojení. A že by někomu nemohlo rupnout v kouli není vyloučeno. Zničení života na zemi jadernou válkou nemusí být pravda. Uvědomte si, že od doby co byla vynalezena jaderná bomba, tak bylo na zemi provedeno více jak 2000 pokusných jaderných výbuchů a planeta žije a lidé na ní také.

  OdpovědětSmazat
 41. On nas humor prejde

  OdpovědětSmazat
 42. Vy blbecci. Komunisti,pravicaci, honollulu. Ja bydlim ve Valasskem Mezirici. Chemicka DEZA, Cabot, a mesto je velky zeleznicni uzel. Ja se vyparim v nanosekunde vy ocasove.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.