Reklama

čtvrtek 20. dubna 2017

P.C.Roberts: Zmizení prezidenta Trumpa


20. 4. 2017     PaulCraigRoberts
Během mého dlouhého působení ve Washingtonu se nestalo, aby kterýkoli viceprezident učinil závažné prohlášení k mezinárodně politické situaci, či vyhrožoval jiným zemím válkou. Dokonce ani Dick Cheney neuzmul tento služební výkon slabému prezidentovi Bushovi ml. Avšak v minulých dnech se stal svět svědkem toho, jak viceprezident Pence pohrozil válkou Severní Koreji. „Meč stojí připraven“, řekl Pence, jako kdyby to byl on, který je nejvyšším americkým velitelem.


Možná tomu tak opravdu je.

A kde je tedy Trump? Jak mohu soudit z početných mailů, které od něj dostávám, z Bílého domu nezmizel a v obchodním slova smyslu funguje.

Když vyhrál prezidentské volby, začal mi do poštovní schránky proudit nekonečný proud nabídek na koupi Trumpových baseballových čepic, knoflíčků do košile, kávových šálků - a též jedna dost zvláštní: abych totiž dal tři dolary za účast v tombole, ve které mohu vyhrát nějaká Trumpova memorabilia. A poslední nabídka slibovala možnost vyhrát „pět osobně Trumpem podepsaných úžasných fotografií z jeho historické a masívně navštívené prezidentské inaugurace“.

Pro Trumpa je zkrátka prezidentství čímsi jako zařízením pro zvýšení jeho fondu. Jestliže totiž jeho viceprezident, jeho poradce pro národní bezpečnost, jeho ministr obrany, zástupce USA v OSN či ředitel CIA vyslovují, že chtějí tam a tam rozpoutat válku, jde o mnohem pamětihodnější záležitost, než Trumpova memorabilia, jež se dají za tři dolary vyhrát v tombole.

Jako důsledek neschopnosti Trumpa vládnout své vlastní vládě zde tedy máme viceprezidenta Pence, sdělujícímu Rusku a Číně, že na jejich hranicích může vypuknout nukleární střet mezi USA a Severní Koreou. Ačkoli není dost chytrý, aby to věděl, nejde o věc, kterou mohou Rusko a Čína přijmout.

Washington si dělá hlavu z toho, že Severní Korea vlastní nukleární zbraň, ale celý svět si dělá mnohem větší hlavu z toho, že nukleární zbraně vlastní USA. A též z toho, že jich mají tolik.

Světové průzkumy prokázaly, že většina světové populace je mnohem víc znepokojena hrozbou míru, představovanou Washingtonem a Izraelem, než Iránem, Severní Koreou, Ruskem a Čínou.

Pence uvedl svůj výrok „ o meči který stojí připraven“ ujištěním, že „Amerika bude vždy vyhledávat možnosti míru“. Po Srbsku, Somálsku, Afghánistánu, Iráku, Libyi, Jemenu, Pakistánu a Sýrii jde o nejfalešnější prohlášení, jaké může vyjít z lidských úst.. Z washingtonského hlediska jsou to zkrátka vždy jeho oběti, které jsou bezohledné a provokující, ale Washington je pochopitelně bez poskvrnky.

USA stojí za válkou. Bude-li svět vehnán do Armageddonu, bude to Washington a nikoliv Severní Korea, Irán, Rusko či Čína, který přivodí konec života na Zemi.

Překlad: Lubomír Man

61 komentářů :

 1. Přemýšlivých lidí v USA je hrozně málo. Neutvoří ani opozici,která by byla aspoň částečně vidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:14-Člověče,Vy jste exot.Lidstvo se hne
   jenom ke svému zániku.Jednou USA překročí jistou mez a na světě bude konečně klid.
   Možná,že se planeta po dlouhém čase opět
   probudí k životu.Ale určitě už jí nikdy
   nenapadne stvořit člověka,který se tady
   považuje za vrchol žebříčku života.Jenom
   slon a člověk totiž ničí svoje životní
   prostředí.Slon z hladu ČLOVĚK Z BLBOSTI.
   Petr Majevský

   Smazat
  2. Mám takové tušení, že ty nabídky /na nákup basebalových čepic a příspěvky do kasičky/ jsou "v režii jaho dcery a jejího manžílka,
   a ten "vysoušeč bažin" spíš přemýšlí, jak "nejlépe" řídit stát jako firmu. Asi jako náš Koblihář.

   Smazat
  3. bohuzel Amici si zvolili Primitiva a Burana kteremu diplomacie mezinarodni vztahy vazby nic nerikaji mysli si ze politika je jako developerstvi kdyz nekdo nechce prodat vystehuju ho...Ale tak to neni...

   Smazat
  4. To bych netvrdil : Americani si mohli vybrat mezi Hillary a Trumpem (pouze ) Zbytek nedostal moc casu na televisi ci clanky v novinach.

   Hillary byla temer sebevrazda, Trump byl buran s problemy. Americani udelali spravnou volbu !!!!
   doufejme , ze Trump ma dobre poradce.!!! Ale Hillary ??? mozna uz jsme mohli byt ve velke valce???

   Lidi by meli premyslet smerem :
   co se stalo , ze se Amerika dostal do takoveho PROBLEMU s CINOU a vsim (volbami) koho to je vina.
   Jestli Trump je buran neni podstatne !!! podstatni jsou lidi za nim a jeho poradci.

   Musime doufat BroukPytlik

   Smazat
 2. Zase děsivý článek. Co na něj Trump´s trumpit /omlouvám se, to je anglicky - Trumpova trumpeta/ - Nick Honolulu. Zajimalo by mně jestli minula doba - tedy doba zlého Sovětského svazu byla též překypující takovými zpravami. O politiku jsem tehdy moc nezajímal, ale myslím si, že ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulovy nazory nemaji cenu, je velmi silne naklonen Prehazovacce (strongly biased). Nazory lidi jako je on, nemaji zadny vyznam.
   On bysezral Trumpovy hovno a mlaskal jak je to dobry.

   Smazat
 3. P.C.Roberts má naprostou pravdu

  OdpovědětSmazat
 4. To jsou fakt ale kecy. Stanoviskem vesmírných civilizací, které na Zemi už přes dvacet let zastupuji, je pojímání lidstva podle jeho vývojové úrovně, respektive podle vývojové úrovně té jeho nejvyspělejší části a to protože ztrátou "zvěře" není ztraceno zdaleka tolik jako ztrátou "bohů", protože jejich vývoj ze "zvěře" už stál obrovské úsilí i náklady a vždy mohou pomoci Dobru nesrovnatelně lépe především z důvodu jejich schopností a pochopení. Obecně tedy pozicí vesmírných civilizací vůči Zemi je nikoliv podpora "středověku" ale "novověku" v doslovném jeho významu. Dříve skutečně vládli diktátoři a bylo to vývojově logické, protože to pochopení lidí tomu ještě odpovídalo. Nyní ale už je doba zbraní hromadného ničení a tolerovat nějakého člověka-diktátora, který má tu moc je svévolně použít, je přílišným a naprosto nepřijatelným rizikem pro lidstvo. Další věcí je věc pozitivnosti a negativnosti státu, který zbraněmi hromadného ničení disponuje. Ale to už je vlastně o něčem dalším, o něčem, co je asi každému jasné. Závěrem tedy je, že ne "středověk" ale "novověk" a ten už, vývojově, spočívá v demokracii, tedy ve vládě lidu. Vesmírné civilizace, které já na Zemi zastupuji, tedy vždy budou stát proti KLDR a pro její reálnou hrozbu zbraněmi hromadného ničení budou vždy vyžadovat změnu jejího režimu ve vládu jejího lidu. Pokud ale i přesto bude negativní, zase, budou stát proti ní. V případě KLDR tedy nejspíše dvojnásobně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. - Možná jsem to nevyjádřil zcela jasně, pokud KLDR nebude mít zbraně hromadného ničení, tedy stejně jako v tom "středověku", ať si jí diktátor vládne,... pokud to lid KLDR vývojově potřebuje. Zbavit KLDR těchto zbraní je ale nyní pro lidstvo nezbytné.

   Smazat
  2. Dobré pro "Hvězdný výlet" (Star Trek)!

   Smazat
  3. Kdo chce válčit a válčí si zjistíte, když do vyhledávače dáte dotaz "Války vedené USA" tak se ukáže seznam států, které USA napadly jen pro svůj prospěch. Je tam uvedeno 36 států a bylo v nich zabito 17 milionů lidi. Proč si zbudovaly USA své základny v Japonsku a J. Korei? S. Korea se chce bránit. Však tam USA vedly válku ještě v roce 1953. A také zde najdete, že USA má ve světě 970 vojenských základen a na 80 z nich jsou jaderné zbraně. Kolik má Rusko po světě zákldenn, nebo S. Korea?

   Smazat
  4. 23:40 Vy stojíte o Rusko nebo KLDR v Česku? Kolik států stojí o jejich základny na svém území? A k těm USA, myslím, že to není pouze tak, že válčily jen pro svůj prospěch,... ačkoliv, jejich prospěch ale zároveň byl a je i prospěchem té nejvyspělejší části lidstva a nemyslím si, že by například světovláda muslimů byla lepší.

   Smazat
  5. 23:40
   • 200 let terorismu USA:
   www.napalete.sk/sokujuce-fakty-o-usa-naozaj-su-pre-nas-vzorom
   www.olser.cz/9947/200-let
   • agresia USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   • http://svobodnenoviny.eu/tajne-dokumenty-odhaluji-krvavou-historii-cia
   • www.novarepublika.cz/2017/04/paul-craig-roberts-vlada-kretenu.html

   Smazat
  6. Rozdil mezi inteligentnimi lidmi , hloupymi je tento z hleediska psychologie.

   Hloupy lidi nemysli , ale pohybuje se dusevne na urovni NALEPEK. Jako USA, Trump, JAR, SSSR. Nejsou schopni jit hlubeji a zamyslet se co je zatim.

   Smazat
  7. 24,47 nepodsouvejte jiným , co neřekli. V debatě se řeší světový agresor č 1 - USSA !!!

   Smazat
  8. Za povsimnuti stoji ze NK vedeni vysiluje uz desitky let a svet na ne hazel bobek ale jakmile byla objevena velka loziska vzacnych prvku, uz se tam zene Carl Vinson s celou paradou.

   Smazat
 5. 22:29: Urychleně se přihlaste k psychiatrovi - i s tím článkem. Podle všeho propukla u Vás stejná nemoc jako u hrdiny filmu Beatiful Mind - hraje Russel Crove, český název Čistá duše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže, život ve vesmíru je vyloučen.

   Smazat
  2. 23:09: já jsem studoval obor, který je řazen pod přírodní vědy a na tom internetu bohužel trávím příliš mnoho času, abych se zabýval tak ezoterickou otázkou, jestli je život ve vesmíru. Domnívám se, že člověk má stát na zemi a řešit to co může sam vyřešit. Po pravdě řečeno v ufony nevěřím. Již Vám odpovídat nebudu. To co jsem napsal v příspěvku 22:29, jsem myslel docela vážně. Buďto si děláte z lidí srandu a pak Vám doporučuji jinou parketu, nebo opravdu vyhledejte toho psychiatra.

   Smazat
  3. Je tu jediný příspěvek 22:29 a ten jsem psal já, tedy ne Vy, to asi zrovna především. Připomínáte mi náboženského fanatika, který striktně odmítá vše, co mu nesděluje jeho psaná víra a odmítá o tom diskutovat i na diskusi. Jak můžete vylučovat možnost existence ve vesmíru. Vy to víte tak zcela jistě, že život je jen na Zemi? I Bible tvrdí, že vesmír je obydlen a to anděly a démony a řekněme si to jasně, že v době, kdy byla Bible psána, tento život, tyto bytosti, primitivní lidé tak pojímali. Už i nynější papež František I. všem oficiálně sdělil, že "Život ve vesmíru je možný a neodporuje to Božímu plánu.", Vy jste prostě "poturčenec horší Turka". Považuji Vás za blba.

   Smazat
  4. 23:39 Základem rozumného myšlení je logika. S tou máte bohužel vážný problém. Označujete oponenta za náboženského fanatika a vzápětí sám argumentujete biblí a papežem. V nekonečném vesmíru je samozřejmě nenulová pravděpodobnost jiného života. Ale je nesmírně vysoká pravděpodobnost hraničící s jistotou, že žádná vesmírná inteligence neovlivňuje náš život. Zcela jistě ho však ovlivňuje lidská hloupost, která je podle Alberta Einsteina nekonečná, stejně jako vesmír. A jenom v tom je spojitost našich osudů s vesmírem.

   Smazat
  5. Co jiného na náboženského fanatika platí, než slovo jím uznané autority (např. papež). Tak se mi zdá, že s logikou máte problémy spíš vy, 3:07!

   Smazat
  6. 8:56 Promiňte, alo to vy věříte v existenci vesmírných civilizací úplně stejně, jako jiní fanatičtí věřící věří v existenci Boha. Vyčítáte "náboženský fanatismus" někomu, kdo odmítá věřit libovolným tvrzením bez důkazů. Podle vás je logické věřit něčemu neprokazatelnému jen proto, že to někdo tvrdí? Pak ovšem máte o logice podivnou představu. Na logice je postavena např.matematika, kde každé tvrzení lze logicky odovodit a dokázat. S logikou nemá nic společného slepá víra v cokoliv, co nelze prokázat.

   Smazat
  7. Jiné civilizace jsou produktem naše vědomí, stejně jako kruhy v obilí.

   Smazat
 6. Pri nedavne diskuzi pod clankem Robertse nas cenzura tak zmasaktovala (aniz by tam pravazovali urazky), ze vysvetlovat neco , nebo informovat o udalostech poslednich dnu je bezpredmetne, zbytecne. T.j. ztrata casu.
  Vecinu veci NEVITE a nejde vam to zdelit, tak si musite vystacit sami.
  Stale vsak stojim za Trumpem.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Konečně jsi na to přišel, že tu nemáš co poledávat, hovnolululululu

   Smazat
  2. Honoluláku, pročítal jsem diskuzi pod článkem, ale nic sprostého jsem tam nenašel. Na co si stěžuješ, paranoiku?!

   Smazat
  3. 0:32 - Hele, HOVNOLULU, ty stojíš za Trumpem, který je slibotechna, volební lhář, válečný štváč... Fakt jsi blbej jako ta klika od dveří s IQ houpacího koně! A pamatuj si, že na Himalájích je i trpaslík malý.
   Tvá noční múra

   Smazat
  4. Ano Honolulu ma absolutni pravdu, VY!!nemuzete pochopit hloubku Honolulova mysleni a jeho intelektuani uroven.!!!!

   Proc ?? Protoze Honolulu je muj Psychologicky OTROK a Manzurian kandidat.

   Ja ho vzdy programuji pomoci internetu na dalku z meho brlohu na T3 lince.

   At zije muj psychologicky otrok At zije HONOLULU a Nikdy Jinak!!! Hip hip Huraaa!!

   S uctou
   BroukPytlik

   Smazat
  5. Vy diskutéři jste trapný. Nick Honolulu má náhodou pravdu a ví spoustu věcí, o kterých si vy trubky můžete nechat jen zdát.

   Smazat
 7. Ty kurvo cenzorská Dvořákova, proč pořád mažeš? Nemáš ty ruďochu nic lepšího na práci?
  Máš ty opelichaný čuráku dnes noční službu?

  Pochop ty snaživý starý zmrde že to tu bude dokud já budu chtít.
  Běž raději poskočit tu svou starou pizdu.

  OdpovědětSmazat
 8. 0:39... To uz je asi tyden ! Cenzura zacala mazat, co se ji nehodilo - ideologicky.
  --------------------------------------------------
  --------------------------------------------------

  0:36... jak to, ze jsi VULGARNI a jmenujes me Hovnolulu ty P**O z baboona ? Hmmm ?
  Co si to dovolujes, ty Hitlerciku - ty chrochtave prase me zakazovat slusny rozhovor ?

  To protoze je dnes 20.4. - Hitlerovi narozeniny, tak ti narostl hrebinek zmrdku ? Ze ano ?
  nick HONOLULU je vzdy slusny a prikladny gentleman, ale neni Svata matka Tereza, aby nasavoval druhou tvar.
  -----------------------------------------------------
  -----------------------------------------------------
  Panove s Trumpem je vse v poradky, dnes zase vyhodil na hodinu vlivnou osobu. (Nejmenuji). Nas mrzi jeho odklon z hlasane agendy ohledne Syrie , ale nakopnuti ISIS v Afganistanu, a nebo valka na spadnuti v Koreii nas nemrzi. Korea tu valku chce uz 8 let. Cina ji nechce, ma strach z millionu uprchliku.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 9. 1:14... NEPODCENUJ moji inteligenci ty vele-opice z
  Himalaji !
  Vim presne, za jakou skupinu kopes a vim presne, jak vse dopadne..
  V mem zajmu je, te NEinformovat, ale zarucuji tobe, a tvym hlupakum vyprask.

  To co se deje v kabinete Trumpa je velky boj a pres mnoho sabotazi Trump ma uspech. NEMA vsak obsazenych dalsich 36 dulezitych uradu, ktere potrebuje.

  Jeho chybou bylo, ze v ramci narodniho usmireni podal ruku smiru dablum za ktere ty (1:14) kopes - ty (cenzurovano).

  Nic neni ztraceno, ale definitivne to potrebuje cas.

  Cina take nechce valku v Koreji, ale tlaci Trumpa na ustupky ohledne jednostranych dohod, o kterych Trump mluvil ve volebni kampani. Vyuziva situace, protoze ji Amerika potrebuje. Vyhraje-li v kabinete Trumpa, Kushnerova skupina, tak vyhrali globaliste a tim Trumpova slava zkoncila.

  Vyhraje-li Bannonova skupina, tak Trump zachranil svet.

  Syrie byl uspech Kushnerovi skupiny a Amerika byla v udivu. Vztah s Ruskem je na bode mrazu, ale kdyby byla moznost a Trump se setkal s Putinem, tak se urcite dokazi domluvit. Oba jsou Nacionaliste.
  Nikdy nevim, nebudu-li smazan.
  (Kdyz prestalo fungovat Forum Romanum, tak ani Casear nevedel odkud vitr fouka a potom ho propichli.)
  nick HONOLULU
  (Pane Dvorak, ja jsem nenapsal prispevek 1:34)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky Nicku za zprávy. Těch buranů tady si nevšímejte s piště dál, informace jsou super. Že tam teď probíhá boj o další směřování tvrdí i jiní, i renomovaní, věřím všemu, co píšete.

   Smazat
  2. Nicku diky za tu hracku 8 rychlosti je prerfekt a je fakt ze uzivam jen nastavec "okurka zahradni"To zes jej pouzil mne nevadi jak se rika je "zajety" ci predehraty. Temer se nezastavi nosim si ho i do sklepa kdyz jdu pro brambory ,je tam klid a teplouucko .Zdravi te priteli tva znama V .Kdyz tak posli jeste ty nove baterie co vydrzi jet na plno vice nezli hodinu . Dik

   Smazat
 10. Tlak ze dvou stran , ktery Trump proziva denne, musi byt vycerpavajici.
  To neni pouze tlak ze strany americkych Nacionalistu, ale i Evropa ma milliony lidi, kteri se odklonili od globalisticke agendy a jsou nacionalisticti a vlastenecti.
  Francie, Hollansko, Italie a Rakousko atd.

  Trump tyto milliony NEMUZE zklamat, a na druhe strane je na neho utoceno z levice, ktera je globalisticka a vlezla jako hmyz v tropicke noci jizni Floridy a s kriminalnimi inklinacemi..

  Protoze tento boj bude trvat dalsich nekolik let, tak nema cenu se pozastavovat nad manevrovacimi TANECKY na denni bazi.

  Suvenyr od Trumpa, at je to tricko, nebo cepice je velmi zadany americkymi obcany a kvuli tomu vznikl cely prumysl.
  Ti kteri jeho suvenyr nedostali a nemaji zdarma, si ho musi koupit od lidi, kteri Trumpa nikdy ani nevideli a vyrabi je.
  (Mam jeho cepici. Dar od policie z New Yorku.)
  A jeste jeden prispevek o psychologii pozdej.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dobre delas HONOLULU muj verny PSYHOLOGICKY OTROKU, mam na rozvodni desce tlacitka, to staci stisknout a HONOLULU se objevi na scene a bojuje za Trumpa , s Trumpem na vecne casy. A pak zde ma druhe tlacitko , Manzurien Kandidat, to jsem jeste nestisknul , az to udelam bude o tom clanek v zname Miami Herlad!!!

   HONOLULU DRZ SE !!!
   Jsem Hrdy na Tebe !!!

   Tvuj Vladce BroukPytlik

   Smazat
  2. 3:03 Honolulu, můžete prosím vysvětlit, jak severní Korea "chce už 8 let válku"? To jako buduje své základny na hranici s USA, jako je máte v jižní Koreji a v Japonsku? Nebo přeplula se svým letadlovým svazem Pacifik, zaparkovala u Los Angeles a vyhrožuje, že napadne a obsadí USA, když nesplníte jejich přání? Děkuji za vysvětlení.

   Smazat
  3. Brouku Pytlíku, už dej pokoj a zalez. Tvé komentáře u Nicka H mě akorát pokaždé zprudí ......

   Smazat
 11. Tento "človek" který zde vede prakticky monolgy je zjevne stižen narcisistickou osobni uchylkou. Trpi velmi nafouklým pocitem sebeduležitosti a velkou potřebou pro obdivovovani přičemž ma absolutni absenci empatie pro ostatní.

  OdpovědětSmazat
 12. Posledni prispevek pod timto clanekem.

  Vite kde je BAY OF FUNDY ? (Mezi New Brunswick a Nova Scotia. - Vych. Canada.)
  Mezi prilivem a odlivem, je tam rozdil, 10.4 metru.
  (To je pouze priklad.)

  Nejde na zaklade deni v Bay of Fundy podcenovat vliv vesmiru na zadneho cloveka, a to ani na americkeho presidenta.

  On je GEMINY ! To jsou ti, co maji 5 napadu, kdyz vsichni druzi pouze dva. Narodil se 14. cervna.
  To jsou ti, kteri jsou autorativni, houzevnati, odvazni,
  confrontacni (vyhledaji boj) a
  casto maji radi samotu, kvuli tunam myslenek.
  Jsou panovacni (bossy) a jsou abrupt (znenadani - necekana, prudka akce, napr. Syrie.)

  Jsou velmi nadani na vedouci pozice v byznysu a nebo v mediich. (Pamatujete si na jeho TV porady ?)

  Maji zavodivou povahu a maji radi PUBLISHING = vydavani knih.
  On NENI politik ! On ma neco, co politici NEMAJI !

  On inklinuje k lidem od kterych se muze neco naucit a rozhodne neni snob. On se k malym lidem (socialniho postaveni), chova tak k velkym lidem.
  Kdyz vyciti jejich hodnotu.

  Proto mnoho lidi nizkeho socialniho postaveni z New Yorku ho znaji osobne a nedaji na neho dopustit.
  On mnohe z nich udelal managery. Ocenuje vernost a opak tresta vyhazovem, jako DNES v Bilem dome.

  SNAD SI Z VAS , nikdo nemysli, ze Hillary by byla lepsi ?
  To si nemuze myslet, ani ta velka opice z mozeckem kolibrika z Himalaj/prispevkar - 1:14 !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 13. Muj nazor je , ze Trump , je muz na svem miste pro tuto roli , pro kterou byl vybran!!! Je to role zmateni tisku a novin , zatimco akce se bude delat jinde.
  Trump nekam prijede , bude delat poprask , jako narcisista , a zatim chytri panove na druhe strane zeme, budou delat svoje perfektni politicky KOUZLA!!!
  To jste asi nepochopili , neb nezijete mezi brouky.!!!

  Trump a USA ma dva problemy , dozrani Americani a Cina.

  Syrie to je Nafta Cine z Iranu, Korea to je tlak na Cinu. Co udela Cina ??? kdo vi.

  Ovsem jestli Cina nebude kontrolovana , pak prevalcuje ekonomicky USA !!!

  Rusko hraje na vsechny strany.

  Ovsem Amerika musi zapnout a dat do poradku svou ekonomii tak behem 2 let a konkurovat Cine , jinak je KAPUT. Musi udelat superkrizi a restrukturovat svou ekonomii , coz je dlouhodoby proces 20 let mozna , ovsem Cina bude vitezit neb ma naskok.

  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele Brouku, plne s tebou souhlasim, toto jsem tu psal pred zvolenim Zlatovlaska, Slunce naseho sveta.
   Open your eyes, look up to the skies and see, I'm just a poor boy, i need no sympathy, cause I'm easy come easy go, anywhere the wind blows doesn't really matter to me.

   Smazat
  2. Vždy bylo jasné, že je Trump nejlepší Putinův "kůň". Jediný Trumpův úkol je snížení autority a finanční ruinování SSA. Dělá to účinně - i když nevědomky.

   Smazat
  3. Pane Jiří 15,42 - vy kdybyste neměl Putina, musel byste si ho vymyslet jako všichni ti hloupí slepí zaprodanci současné propagandy. On je to snad nadčlověk, aby měl prsty ve všem. Mylete příště trošku hlavou a ne zadečkem. Díky.

   Smazat
  4. Proc se tak unavujete , zajdete si na Zdravotni prochazku , lekari z blazincu a cvokaren to vrele doporucuji ..
   A co treba pohnojit zahradku , tady hnojeni neni tak treba.?
   Tady se malo plati za ty vylevy velmi bidne kvality a smejdovosti..

   VERS.

   Roberts ma Svizel
   Trump ,lump ,mu zmizel.
   Je to problem velkej
   jako GOLEM,
   Aby tak navzdy ZMIZEL..
   SVIZEL...TIM...
   ALE NAZMIZEL.
   PAW

   Smazat
 14. 3:20 pane "dr." vase diagnoza je je diagnoza osla, zaparkovaneho pred nemocnici v Indii. Ja jsem prinosce a obohacuji okoli. A vy neprinasite NIC, zadne informace.
  Protoze nic nevite, jen osli diagnozi.
  nick HONOLULU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, zdiagnozoval jsem impotentniho osla, presne tak. Mate skutecne vazny psychologicky problem, ve vasem veku se s tim bohuzel neda nic delat.
   Jeste ze nemate deti a rodinu, byli by to chudaci. Mit neco takoveho v rodine je na sebevrazdu.
   Jinak, dostavate pravidelne psychotika ve vasem mental asylum? Ve sve nenavisti k druhym muzete byt nebezpecny svemu okoli, doufam ze vas drzi pod dohledem.

   Smazat
 15. 3:26... Vzdyt on to vykrikuje do sveta celou dobu !
  Nam to rikala media ob den. On se dozaduje potravin. V jeho zemi je hlad.
  My jsme jeho vykriky prestali vnimat az do doby, kdy rekl, ze ma Atomove zbrane. V nejhorsim nebezpeci je jizni Korea - rikaji nase media. Take rikaji, ze by "mohl" dostrelit az na Hawaiiske ostrovy.

  "NARCISTICKY a chlubive" zde zdeluji, ze to tam znam a NEVERIM, ze je to mozne, ale ma - li nejakou ponorku, tak asi ano. (Nezajimam se o zbrane.)
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 16. 3:19... Ty jsi NEUMREL Pytliku ? Ja vcera oslavoval tvoji mozkovou mrtvici a vypil posledni lahev Burgundy, a ty jsi mi za zadkem znovu. To je pruser jako to bombardovani Syrie..
  nick HONOLULU - konci s monologem - good night.

  OdpovědětSmazat
 17. 3:20... Prectete si to, vy zakomplexovana ublizena chudinko ! ! ! To jsem NEnapsal ja, ale Cech zijici u vas pod clankem Lenky Pochazkove - 23:50 !

  "MYSLENKOVE OMEZENI LIDE, cloveka s vyssim vnimanim budou brat jako nekoho, kdo se jim chce nadrazovat i kdyz to tak nebude" !

  To jsem NEnapsal ja, pane "doktore" !

  Kdyz vam sudicky nakadily do kolebky a nedali vam - vyssi VNIMANI -, tak si odpuste vasi diagnozu.
  Ja jsem to nezavinil. Ja za to nemohu a nebranim vam ke vztupu do myslenkove areny. Kdyz nejste gladiator, ale mys tak zaleste do diry.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 18. Pence americký velitel? To je v Americe jen nejaký vojín. I americký prezident je v americké politice a řízení státu pouhý seržant. USA velí jiní ,,generálové" a generálové, ale od jinud, ne z Bílého domu.

  OdpovědětSmazat
 19. Mr. Honolulu. Běž do prdele i s tím, co vytrubují vaše tendenční a rádobynestranná americká média. Zajímavé je, že amíci mají vždycky nos na to, kdo je potencionálně nebezpečný, ale taky víme, jak pak jejich intervence VŽDY dopadne. ROZMRDAT ROZBÍT ZABÍT A ZDEVASTOVAT EKONOMIKU, aby se pak mohli velkoryse v napadené zemi roztahovat a diktovat podmínky. Všechy varování ze strany USA slouží jen k mediální masáži veřejnosti a v principu jim jde jen o prachy a business, a nejméně ze všeho jim vadí utrpení lidí, které tím v postiženém regionu způsobí. Ale už brzo se jim to všechno beze zbytku vrátí, ten okamžik nastane už velmi brzo. SMRT NATO

  OdpovědětSmazat
 20. Pane Honolulu, jednou jste řekl, že hrajete šach. Víte jak se pozná dobrý šachista - ví, kdy se má vzdat. Já již jsem téměř na 100 procent přesvědčený, že od Vašeho favorita, se již ničeho podstatně dobrého nedočkáme. Já, kdybych byl na jeho místě, jak koukám na tu Emeriku, tak bych na ten ouřad vůbec nelezl. To bych již spíše založil nějakou tajnou organizaci na vylepšení emerických pořádků a to by asi dopadlo tak, že bych přešel do dějin jako Spartakus. Nezbývá než povzdechnout: Kdy to bude lepší a ne hodno lidí, kteří dle mého názoru nejsou lidi /jezdit v limuzině se sprchou - to má být koruna člověčenství a meta, ke které se mají ubírat zraky lidí, včetně těch, co žijí za 1,5 dolaru denně?/. Řekněte nám třeba, co podle Vás se přihodí v Severní Korei.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musite pockat do zitra az mu CIA doda denni zpravu.
   Na nazory tohoto individua neni treba brat zretel, je jednostranne za Trumpetou a jeho nazory jsou proto bezcenne.
   Je to psychicky naruseny jedinec.

   Smazat
 21. Ještě jsem chtěl poznamenat. Zajimavé, že nikomu /tedy hlavně USSA a potom všem jeho nohsledům/ nevadí atomovky v Izraeli a atomovky vadí v KLDR. Izrael je přitom stát, který čítá 8 milionů lidí.

  OdpovědětSmazat
 22. Hurvinci !
  Jste hloupi a neiformovani..Uz jsem vam 100 x vysvetlil rozdil mezi Amerikou a NWO, Neocons a Globalisty a je mi to hovno platne.
  Kdybych ucil opice algebru, tak bych mel vetsi uspech,
  nez vam vysvetlit, kdo je kdo. Vy hnupi narvrdli !

  Vase "VYSVEDCINI" o mojich mentalnich kvalitach me nevzrusuje...Ja pracoval v Africe v bushi v 70-tych letech, a tam na me take opice hazely vykali a chcali na moji nobl jihoafrickou uniformu.
  Jste pro me opice, ktere hazou hovinkami.

  Pane Volny 11:03, vy jste ABSOLUTNI IDIOT, a to neni mysleno jako urazka.

  12:25... mate pravdu , ze rad hraji shachy. Zatim jsem zde mezi mistnimi blbecky neprohral.
  A nevadila by mi prohra.
  Nechci byt Spartacus ! On byl idealista a nejhorsi nepratele mel ve svych radach.
  I on mel ve svych radach takove curaky, jako je Volny.
  Jsem GLADIATOR pane a s radosti vlezu do areny mezi krupany, vidlaky, atd.

  Ted se jdu podivat co se deje s moji oblibenou pani Lenkou Prochazkovou.
  Uz se tesim , az tam nakopnu nejakeho blbecka.
  nick HONOLULU - gladiator mezi kralikama !


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku diky za tu hracku 8 rychlosti je prerfekt a je fakt ze uzivam jen nastavec "okurka zahradni"To zes jej pouzil mne nevadi jak se rika je "zajety" ci predehraty. Temer se nezastavi nosim si ho i do sklepa kdyz jdu pro brambory ,je tam klid a teplouucko .Zdravi te priteli tva znama V .Kdyz tak posli jeste ty nove baterie co vydrzi jet na plno vice nezli hodinu . Dik

   Smazat
 23. PROC CESI BY MELI SLEDVAT CO DELA TRUMP & COMPANY:

  Kazdy ma malo casu !!!
  Tak proc ho ztracet na Trumppovi????
  A to je ucelem ...nenechat lidi myslet!!!
  Z meho hlediska : co mne fascinuje je ze Babis ci Trump jednaji podle stejne kucharky , jako by prosli spolecnym vyucenim a naucili se varit stejne jidla.
  Nebo maji poradce (ruko-vodice) , se stejnou skolou a ty je vedou za ruku.
  Ci kdyz clovek vidi stejny druh danovych vyhod od BERNAKU Babise , Billa Gates, ci Trumpa je to zarazejici. Pripada mi to jako NOVY SVETOVY RAD danovych vyhod!!! >> a tyto danove vyhody by meli vynest dane firmy a majitele do posic ABSOLUTNI MOCI!!!
  Tak se mi to zda vymysleny. A tak utok by mel byt na Babisovu ekonomii a vzit mu danove vyhody!!!!! , jinak vsechny musi prevalcovat.

  A budte hodny na MEHO PSYCHOLOGICKEHO OTROKA HONOLULU, on pouze dela co mu je receno ze zhora!! to je ode mne. On je Katolik , udela vzdy co mu prijde v poste bozi od Halika. Taky zije ve vyssi urovni duchovni a intelektualni jiz nemuzeme rozumet.
  BroukPytlik

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.