Reklama

pátek 7. dubna 2017

Podle Putina americký útok zasadil ránu vztahům s USA!


7. 4. 2017 První zprávy

Ruský prezident Vladimir Putin je přesvědčen, že úder USA v Sýrii poškodil vztahy s Ruskou federací, a představje vážnou překážku na vytvoření mezinárodní koalice proti terorismu, řekl prezidentův tiskový tajemník Dmitrij Peskov.


„Tento krok Washington způsobil značné škody v americko-ruských vztazích, které jsou již ve špatném stavu,“ řekl Peskov v poměrně zdrženlivé reakci ruské strany.

„A co je nejdůležitější, podle Putina tento krok nás nepřivádí blíže ke konečnému cíli v boji proti mezinárodnímu terorismu, nýbrž vytváří vážnou překážku pro vytvoření mezinárodní koalice proti němu a účinnou reakce na toto celosvětové zlo, které, mimochodem, prezident USA Donald Trump oznámil jako jeden z hlavních úkolů i během své předvolební kampaně,“
dodal Peskov.

Člen výboru pro zahraniční věci Rady federace Igor Morozov srovnal raketový útok USA na syrskou leteckou základnu v provincii Homs s bombardováním Jugoslávie a intervenci v Iráku.

„Útok na leteckou základnu připomíná bombardování Jugoslávie, vojenské intervence v Iráku, zničení Libye a dalších akce přehlížení mezinárodního práva ze strany Spojených států,“ řekl senátor RIA Novosti.

Podle něj „je nyní jasné, že chemický útoku v Idlib byla americká provokace k ospravedlnění útoku na leteckou základnu“. Poznamenal, že americký prezident Donald Trump opustil své sliby bojovat v Sýrii se skupinou IS, a nikoliv s prezidentem Bašárem Asadem.

„Je třeba se zdržet tvrdé odpovědi, analyzovat, aby pochopit akci USA, aby ji prokomentovaly. Neodpovíme jim prostředky války,“ řekl Morozov.

Zdůraznil také, že Rusko by mělo vyhlásit naléhavou schůzku Rady bezpečnosti OSN, kdy jsou nutné dvoustranné, mnohostranné kontakty. „Přijde doba diplomacie,“ dodal senátor.


(kou, prvnizpravy.cz, ria.ru)

64 komentářů :

 1. USA do Sýrie pošlou armádu,nebo budou podporovat ISIL letecky.Není to poslední bombardování.Jestli Rusko ze Sýrie odejde,tak nevím...Četl jsem komentář na ruském webu,že je za tím Israel a že jde o pokračování války z přelomu 70/80tých let....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu. I ten tzv. plynový útok - operace false flag. USA a přicmrdávači jsou si jisti vinou právoplatné syrské vlády, která jediná (ani Rusko) z toho nemohla mít užitek, nebo škodu.

   P.S. Píni Adolf HITLER, Benito MUSSOLINI a SS-Sturmbannführer Alfred NAUJOCKS si také byli jisti polskou vinou za vražedný, bezprecedentní DER ANGRIFF AUF DEN SENDER GLEIWITZ.

   USA (Trump) proto dnes, jako Německo (Hitler) s bolestí v srdcích OPĚTUJÍ PALBU.

   Francie a "hrdý" Albion se poučily ze zkušeností Druhé světové a stojí na straně silnějšího (USA), zatímco za Druhé světové podporovaly, ke své škodě, slaboučké Polsko.

   Spirála dějin se točí, drazí baboonové, paní Müllerová ze Švejka podepsala smlouvu o smlouvě na zapůjčení invalidního vozíku po zlém dědečkovi... Sobotka shání seznam funkčních protiatomových krytů ve svém okolí...

   Holt se nám Uncle DONALD odkopal. Jenom další Šábesgój...

   Vymazat
  2. To byla nejdříve pohádka o napadení vysílače v Gliwicích, který si napadli sami Němci svým komandem SS. Pohádka o Iráckých jednotkách na hranicích SAR, doložených Washingtonem na VS OSN a následně označených jako podvrh Japonskem. Potom pohádka o jaderných a chemických zbraních v Iráku, které nikdo nikdy neviděl a nenašel, následně označených opět jako podvrh. Připravovaný útok na Írán, kterého se na základě nevěrohodných důkazů zalekl už i US senát a Tony Blair. A konečně chemický útok v Sýrii po němž US námořnictvo odvezlo ze Sýrie všechny chemické zbraně. Po prozkoumání v mezinárodních laboratořích byla jako země původu použitého Sarinu označena Velká Británie. O tom však proběhla v tisku jen krátká noticka. Že Sýrie měla ve výzbroji jako nosiče chemických hlavic rakety z bývalého SSSR s doletem 20km a cíl byl vzdálen přes 200km je už nepodstatné. Účel světí prostředky a stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Kdo chce psa být, hůl si najde, atd ...............

   Vymazat
  3. Je třeba pochopit, že Rusko s tímto útokem aktivovalo bezletovou zónu a uzavřelo Sýrii. Teď už tam, kde je ruská PVO nikdo nevletí.

   Vymazat
 2. Ještě k té poslední větě o "diplomacii"...Amíci ukáží Rusku diplomacii ....až bude americká armáda v Damašku...:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americká armáda nebude v Damašku, pitomo, protože Amíci nemají rádi, když se jim jejich hoši vrací domů v pytlích a krabicích. Amíci na to mají své lidi - všem lidem odporné bojovníky džihádu.

   Vymazat
  2. No tak to je jedno....ISIL je jejich armáda.

   Vymazat
 3. Vždyť o to jde,skončit spolupráci s Ruskem,nejen rozhovory,ale i v otázce Sýrie.Provokace proti Rusku narůstají a tenhle útok chemickými zbraněmi,připravený CIA svědčí o tom,že USA v Sýrii chtějí nejen zůstat,ale i ovládnou celou.Trump se asi zbláznil,když střílí od boku,jako pomatený kovboj.Proto si také pozvali Čínského prezidenta do USA,aby souhlasil s okupací Sýrie a napadením Ruska.Bude na Číně záležet,jestli si podřízne větev i pod sebou.

  OdpovědětVymazat
 4. To šlo rychle a kdeže jsou sliby o spolupráci atd atd..Věřte pak multimiliardářům a to původem odkuvkoliv.Ten chlor přišel jako na zavolanou..do pr**le s vámi kapitalisti nebo co jste zač už.Příště budou bombardovat nás kvůli tomu že cikáni nedostali stravenky nebo jak?

  OdpovědětVymazat
 5. Ano. SS (Trumpeta) jsou ovládány sionistickým zákulisím. Trumpeta je má přímo v rodině. Izrael protiprávně okupuje část syrského území - Golanské výšiny - a nehodlá je dobrovolně vrátit. Mezi Sýrií a Izraelem od války v roce 1967 panuje pouze příměří. Skoro všechny státy, které podporovaly Palestince v jejich spravedlivém boji proti okupantů, byly díky SS zničeny (Libye, Irák), poslední v regionu zůstala Sýrie. Tak se musí zničit, aby si kus území zabral Izrael, kus Turecko, kus Irák a snad něco zbude i na Jordánsko. Už se to skoro povedlo, ale ouha, objevil se ten strašný Putler a vše je jinak. Američané budou chtí vleklou proxyválkou Rusy utahat, především ekonomicky. Úžasný je dnešní koncert propagandistů osy Izrael - USA- anglosaský svět. Kabaret předvádí především žvanda Kubal (poznávací znak - jedno ucho nahoře, druhé ucho dole) s několika svými mužatkami. Jediný, kdo z toho cirkusu vybočil byl politolog z brněnské univerzity Josef Kraus. Asi ho už do ČT nepozvou. Nehraje jejich hru. Jinak nezklamali klauni z EP - ragbista Telička, nosní polypy Zahradil), lžidopisovatelé Karas a ten holohlav z Paříže J'suis Habdo... kabaret pokračuje, rád bych se dál bavil, ale musím jít roztáčet kola kapitalismu. Čau

  OdpovědětVymazat
 6. Stále stejný scénář, Korea, Vietnam, Jugoslávie, Irák, Afganistán, Lýbie. Jenže akce vytváří protiakci, to je zákon přírody.

  OdpovědětVymazat
 7. Být v roli Čínského prezidenta - okamžitě odjíždím. Být v roli Putina naplánuji na IS velmi tvrdý útok, a to i na Mosul, ne Syrskými , ale ruskými stihačkami. Pokud to neudělají projeví jen slabost. A dále bych vesele prodával veškeré dluhopisy USA, které vlastním a za ztržený peníz nakupoval zlato ještě větším tempem než to dělají(Čína a Rusko) a tak poslal petrodolar ke dnu. Dál bych urychleně anktoval, Luhanskou a Doněckou republiku a na jejich území rozmístnil Rudou armádu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budíčéééék, jakosoudruhu! Rudá armáda zanikla se Sovětským svazem - leda byste měl na mysli Banderostánskou ozbrojenou moc... Voni by bylo pro USA i pro Izrael terno, vždyť by udělali přesně to, k čemu se MARNĚ SNAŽÍ DOTLAČIT UVÁŽLIVÉ (NAŠTĚSTÍ PRO NÁS A PRO NAŠE DĚTI) RUSKO...

   Vymazat
  2. Anonymní 9:02
   Naprosto souhlasím.
   Jenomže,amíkům teče do trezoru,díra vedle díry.Mnozí už nechtějí přispívat na dolarové otroctví,chtějí se tomu vyhnout,takže musí dostat po hlavě,pokud si to nechají udělat.

   Vymazat
 8. Netrvalo to ani tak dlouho, a je jasno.
  Ta nedávná chemická provokace spáchaná v anglosionistickém stylu je jen pokryteckým krytím pro otevřenou válku US hunů proti Asadovi. Vlastně Sýrii, Íránu ...
  Rusku nezbude než Sýrii ochránit. Je to dnes totiž i obrana samotného Ruska.

  OdpovědětVymazat
 9. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace s tím, že jiné takové už od roku 2006 jsou vůči Zemi jimi plně izolovány. Zastupuji tedy všechny, které na Zemi mohou konat. Sděluji tímto, že Asad nepoužil chemické zbraně ve městě Chán Šajchůn, odvetný útok USA raketami s plochou dráhou letu Tomahawk proti Asadovi byl tedy neoprávněný.

  OdpovědětVymazat
 10. Nesmírné zklamání. Byl jsem naprostý hlupák a idiot, když jsem si jen na chvíli pomyslel, že s nástupem prezidenta Trumpa nastává mírumilovnější období v našem světě. Nástup Světla se nekoná. Trump je ve stejném vleku nadnárodních skupin prahnoucích po světovládě, jako byli všichni předešlí prezidenti USA. Nic se nezměnilo. Jsem z toho smutný.... O to více fandím prezidentu Putinovi a Ruské federaci, protože jsou - alespoň pro mě - poslední nadějí pro tento svět. Držte se, bratři Rusové! Mezi západními Slovany, kteří se stále více stávají hlásnou troubou USA, však podporu nehledejte... Čest těm Moravanům, Slezanům, Čechům a Slovákům, kteří ještě nezparchantěli....

  Jan Smola

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jan Smola souhlas já též

   Vymazat
  2. Pane Smola naprosto s Vámi souhlasím jsem z toho také naprosto zklamán, vlastně to je slabý výraz pro frustraci kterou procházím. Včera jse panu Opluštilovi psal, že USA tu provokaci nejspíše dobře připravily. Ale já tím myslel, že bude těžké vyšetřováním dokázat nevinu Asada. Jak hluboce jsem se mýlil, jim vůbec nešlo o nějaké prokazování, jim se prostě zachtělo krve. Vrah o morálce káže. Dnes je zas po bombardování Srbska jeden z černých dnů a stojíme před rozhodnutím , jsme schopni se dívat do očí vrahů a jejich přisluhovačů. Jsme schopni dál volit Zaorálky , Sobotky, Babiše, Stropnického a Gabaly? Já dnes zcela jistě ne, a hlavně se od teď stávám zdaleka více militantním než doteď, teď jim vrahů budu říkat na potkání.Ať chcípnou svině. Ivo Vondrák

   Vymazat
  3. Perfetně a výstižně napsáno.

   Vymazat
  4. Kolem Trumpa se dějí divné věci,asi jako kázání falešného číšníka u pramene v Karlových Varech.........ještě se dozvíme věci !!!!a kavárenští a hééééérečky se z toho nadobro doerou......

   Vymazat
  5. Ten frája s přehazovačkou se "zařadil" a bude těm grázlům,co ve skutečnosti vládnou v USA",dělat stejnýho křena,jako ten oPičák před ním...

   Vymazat
 11. Co na to ten blbec Luluhon.

  OdpovědětVymazat
 12. Tato taktika US bude neustále opakována. Jenání , útok, jednání , útok std. Pokud Rusko a Čína neodpoví na jasné provokace, chcípající kobyla bude kopat a vážně zraňovat spojence Ruska a Číny a tyto zemně se stanou pro zbytek světa nedůvěryhodnými.

  OdpovědětVymazat
 13. Nový velitel ISIS donald trumpeta... a copak to zničili na té syrské základně... http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/671-aktualizovane-velice-velice-prapodivna-zprava-leti-z-arabskych-agentur

  OdpovědětVymazat
 14. USA 3x nevěřit! A Trump příliš brzy přestává plnit své volební sliby a klání se pentagonským jestřábům!

  OdpovědětVymazat
 15. Penicilín lék ma Amíki,S-300,S-400,Pancir,jinak se to s ními nedá.Nevím či je Clintonová za 18 a Trump za 20 bez 2?Je to otázni zda má Americkí prezident svoji nomenklaturu pod svoji kontrolov a svoji partai republikány kterří jdou na ruku demokratům.

  OdpovědětVymazat
 16. Teď už vidíme komu to posloužilo, teď už vidíme , že Trump je farizej a zahr. politice USA se nic nemění a ženou svět do války. Stejně postupoval Hitler v Polsku než rozpoutal II. světovou válku.

  OdpovědětVymazat
 17. Opravuji,penicilín na amíki,špatně se mi to píše s mobylu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To asi proto, že slovo mobil píšeš gramaticky debilně chybně - mobyl!!! Raději si zopakuj gramatiku ze 4. ročníku základky. Až pak opruzuj na netu inteligenty!
   antiEUfalmer antiUSAhujer

   Vymazat
 18. uSSaci nezadrzitelne speji ke situaci, ve ktere budou Rusove donuceni strilet do uSSackejch letadel nebo se stahnout ze Syrie. Oba scenare jsou katastrofa pro kazdeho slusneho cloveka kterej ma deti.

  OdpovědětVymazat
 19. Moc se směji jak místní rudí kokůtci, kteří jásali nad zvolením Trumpa a považovali ho za svého Mesiáše, bojovníka proti globalistům, establišmentu, přítele Ruska atd, mají protažené držky :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě je zase smutno z chudých, pravicově smýšlejících Evropanů, dusících se šťastným smíchem hlupáků nad rizikem vyhlazení jich samých i jejich potomků (nejenom) v Evropě k obšťastnění superbohaté sekty v sektě samovyvolených majitelů dokonalých protiatomových útočišť - s autonomií na několik desetiletí...

   Pověste si kolem krku křížek a přikryjte se Lidovými novinami. Prý to pomáhá ...

   Vymazat
  2. 9:24 směješ se neuvěřitelně hloupě, když se naděje na svět bez bombardování, střelby, válečných hrůz a uprchlíků mění v jistotu, že tomu tak nebude. Buď jseš hlupák, nebo hyena. A co s tím mají co rudí? Nejseš už léta pozadu?

   Vymazat
  3. 9:42 dočkej času jako husa klasu. Brzy tě přejde humor a optimismus magore.

   Vymazat
  4. Až budeš chcipat při náletech jako voják NATO tak si na ty svoje debility vzpomeň,lejnolahvárenskej hnojníku!!!!

   Vymazat
  5. Anonymní7. dubna 2017 10:09

   ty duševní chudáku,budeš první brečet až se to dotkne i tebe a tvé rodiny

   Vymazat
  6. 9:42 co takové s...i napsat nic slušného už jse těší jak zdechne na ukrajině možná dostane železný kříž in memoriam

   Vymazat
  7. Agente (9:42), máš to marný! Tomáš Marný

   Vymazat
 20. Tak pánové a pravděpodobně začala válka! Teď jsem opravdu zvědavý co s tím Putin udělá? V prvé řadě se ukázalo, že jakákoliv spolupráce s USA není možná a Asad má naprostou pravdu, že ISIL i tzv. umírnění jsou proxi armáda USA. Dále se jasně ukazuje, že i když Putin kličkuje před válečným střetem a přehlíží všechny provokace a bagatelizuje všechny přímé i nepřímé útoky na Rusko a jeho občany válce nebo otevřené konfrontaci s USA se nevyhne.
  A za třetí a to je nejděsivější, vůbec nezareagovala ani Syrská ani Ruská protivzdušná obrana v Sýrii. To znamená, že buď naprosto nepředpokládali takovou věrolomnost, což je svým způsobem nepochopitelné po incidentu s Tureckým sestřelem ruského letadla a náletech Izraelců nebo prostě PVO bylo hravě překonáno. Oboje je na velmi rychlé zvážení, protože oboje ukazuje na neschopnost obrany Rusů v dané oblasti. Jak to, že nezasáhli S-300 a S-400 a alespoň část raket nebyla zlikvidována. Už z moře z lodí museli vidět jak to vypouští a po prvních úderech muselo být jasno o cíli a mělo být reagováno. Zvláště když předem Rusko nebylo informováno. V této situaci jasně vidí i Izrael, Turecko a další naprostou bezzubost ruské PVO v Sýrii. Jediná smysluplná reakce by teď bylo masivní vybombardování tzv. umírněné opozice bez ohledu na postoj USA, a to ruskými silami,vyhlášení ruské bezletové zóny a masivní navýšení ruského kontingentu v Sýrii. Pokud toto Rusové neudělají je to jasná ukázka naprosté slabosti a cesta do kopru. Na druhou stranu jakákoliv aktivní reakce Ruska je defakto přijmutí pozvánky do války.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mluvíte mi z duše. Stejné úvahy , stejné obavy. Jen jedno , RF byla předem o útoku americkou stranou informována. Jak dlouho, to nevím. Ale v případě varování by asi měla RF oznámit, že nesouhlasí a zabránit svou PVO , aby se většina střel zřítila.Jinak tady si už diplomacii nedovedu představit, kor když se z USA již dávno ozývaly výroky typu " Vyjednávat s RF jen z pozice síly" Ivo

   Vymazat
 21. Zřetězte si události zpětně a bude vám jasno. nejprve organizace schůzky Čína -USA na Floridě ( Trump už tam netrpělivě čeká od úterka) s cílem dát čínanovi nůž na krk. předevčírem "false flag" s plynem aby byla záminka pro masivní útok na Syrii což posílí (možná) vyjednávací úpozici Trumpety no a pozítří máme číňana v USA. Jak průhledné. Doufám že Putin už se Si tin Pinem horečně jednají. Uvidíme co přinesou dny příští...

  Slávek

  OdpovědětVymazat
 22. Klídek,jedná se pouze o humanitární bombardování.

  OdpovědětVymazat
 23. Nemohu pochopit proč tam má Rusko PVO? Je-li pravda, že nechtěli eskalovat konflikt potom nechápou co je zač USA. Vše bude vyhodnoceno jako slabost a neschopnost a veškerá humanitární pomoc lidem a syrské armádě je pryč. Myslím, že by měl někdo do Moskvy napsat, že to nejsou šachy a jedná se o životy tisíců nevinných civilistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pvo je tam asi jen pro letadla, ale několik desítek střel zřejmě nevyřadí.
   Pro příklad Patriot má úspěšnost sotva 1:4 viz chlubení Israele jak zlikvidovali střely ze Sýrie vystřelené proti IS letadlům.

   Vymazat
  2. A nebo záměrně nechtěly ukázat, co ruská PVO opravdu umí ?

   Vymazat
 24. Takže humanitární bombardování rozstřílelo na základně sklad plynových bomb a všichni tam zemřeli i s okolním civilním obyvatelstvem.
  Konec satanistické pohádky.

  OdpovědětVymazat
 25. A kdepak je ten co si rika Honolulu, svetlonos a samozvany ucitel ngramotneho ceskeho naroda? Nejak se moc neozyva.
  Ja nick honolulu, uctivac poloboha nejvetsiho muze na svete Donalda Trumpa, zachrance sveta, jak to zni dnes trapne a smesne. Jo, bylo by to k popukani kdyby neslo o velmi relnou moznost WWIII. Nekolikrat jsem odpovedel na jeho skoro hystericke vykriky zde na NR a dostalo se mi spousta zurivych nadavek.
  Kdepak jsi svetlonosi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten magor co si říká Honolulu retardovaný si musel jít asi dát sud whisky a teď vyspává vopici....

   Vymazat
  2. Nic není jednoznačné. Honululu byl proti zvolení Clintonové za prezidentku USA. Volil mezi zlem a naději. To samé snad bylo i u nás. Dodnes jsou na prezidenta Zemana ataky. Že to nemá všechno Trump pod kontrolou je jasné. Tohle mu hodně ublíží. Je otázkou, jestli to má vůbec pod kontrolou.
   Pro 9:46 - Rusové byli informováni o útoku 4 hodiny předem. Proto jsou ztráty na lidských životech minimální. Proč nepoužili obranný systém si můžete domyslet. To by nastalo to, co uvádíte v první větě.

   Vymazat
  3. 11:33 Trump nema pod kontrolou nic krome nejakych banalnich zalezitosti, jako vyhazov par mexikanu a.t.d. Trump JE POD KONTROLOU.
   Proto je ve vajthausu jeho zidovsky zetak a spousta jinejch neokon zidu. Bez jejich souhlasu se ani svobodne neuprdne.

   Vymazat
 26. Vypadá to, že Trump je a bude ještě militantnější prezident než byl Obama . Jak je u amerických prezidentů zvykem, v oblasti mezinárodní politiky hodil za hlavu své předvolební sliby a otočil v oblasti mezinárodní politiky o 180°.Je navíc zákeřný a naprosto nevypočítatelný.
  Překvapuje mně vlažná reakce Kremlu. Uveřejněné proklamace o ohrožení či omezení spolupráce a vzájemné informovanosti nic neřeší, stejně tak jako žádost o svolání RB OSN,která je stejně jako celá OSN v dnešní době všem "pro srandu králíkům"
  Myslím, že je nutné co nejdříve vyzbrojit syrskou armádu nejnovějšími protiletadlovými a protiraketovými prostředky aby mohla ve spolupráci s ruskou armádou tyto útoky , které vzhledem k vlažné reakci Ruska budou pravděpodobně pokračovat ,odrazit.

  OdpovědětVymazat
 27. Opět se prokázalo, že USA bojují s ISSIL (tedy na jejich straně).

  OdpovědětVymazat
 28. Tak co debílci? Kde je vychvalování Dona, jako před volbama? 😂😂😂 Nevidíte si do huby zmanipulovaná lůzo.

  OdpovědětVymazat
 29. Ja jenom doufam ze vsichni uSSacti trollove tady (a jinde) si vzpomenou na sve priserne oslavovani vyostreni Syrskeho konfliktu ad absurdum az budou spolu s nama chcipat.

  OdpovědětVymazat
 30. 12,12
  Zalez na nočník ty havlobanderovskej prognostiku bez mozku!!!!!!!:-DDD

  OdpovědětVymazat
 31. Tak našim soudruhům Američanům těch herberků na Sýrii doletělo z celkového počtu 59 odpálených kusů jen 23...takže máme štěstí,že neletěly přes nás...
  Koukám,že s těma Tomahawkama je to horší než se špatně skladovanou čínskou zábavní pyrotechnikou.
  Jestli náhodou nemají tu řídíci elektroniku Číňanama poskládanou z těch zrecyklovanejch vyhozenejch tranďáků a mobilů ze zběrných dvorů,co po "odborném" vymontování z tišťáku jen přepucujou,natřou a nově označí dle norem.

  Připomnělo mi to jednoho mého spolubojovníka z dob VZS který se jmenoval Mrkáček,ale říkavali jsme mu "mrdáček",protože on vždy všechno zmrdal a když střílel z UK 59 nejbezpečnější bylo postavit se před jeho terč,všechny ostatní byly děravý,všude se prášilo a lítaly drny,dokonce chytl i les nad střelnicí,ale jeho terč byl čistý,jako neposkvrněné početí Panenky Marie....

  OdpovědětVymazat
 32. Je třeba pochopit, že Donalda dotlačiten spolek zločinců k nějakému gestu, musel něco udělat, je v těžkém tlaku zmrdů ve svém okolí.
  Ale tenhle "útok" byl jen PR. Tím USA v Sýrii končí.
  ŽÁDNÝ další útok už nebude:-D
  Bylo to jen gesto, aby to vypadalo, že jsou velmoc.
  Ale ve skutečnosti je to blamáž. Už způsob nasazení 59 Tomahawků, ze kterých doletělo na Šajrat jen 23, je průser, museli vědět, že to je loterie.
  36!!!! křídlatých raket nedoletělo, to jsou téměř 2/3. Letiště Šajrat neutrpělo žádné větší škody. Kvákání hovínek.cz, análně.cz a celého mainstreamu , že je zničeno, jsou jen LŽI, co jim diktují loutkáři.
  Videa v reálném čase útoku z dronu přímo z místa, ukazují jasně, jaká je pravda.
  Základna je prakticky v pořádku.
  Ztráty jsou: radiolokační stanice, 6 Migů 23 umístěných v opravném hangáru, sklad THP, učební korpus a jídelna:-D
  Runnawy nepoškozena, letadla na stojánce nepoškozena, nadzemní bunkry jen poškrábány na hlavě.
  Vypadá to, že bylo domluveno, že se "některé rakety pustí", aby se zdůvodnilo následné uzavření bezletové zóny nad Sýrií Ruskem, což bylo už nadneseno. Protože případnou aktivací
  S-300,400, případně jiných moderních komplexů, nedoletí ani jeden Tomahawk. Je to starý šrot. Syrská PVO i se svým zastaralým vybavením jich pár sundala okolo Tartusu.
  Nezapomeňte havloidní zmrdi, 36!!!!! slavných Tomahawků popadalo, nedoletělo:-DDDD Spíš byly sestřeleny syrskou PVO už nad mořem.

  OdpovědětVymazat
 33. Neni podstatné jestli US křižníky vystřelily 60 střel a doletělo jen 23. I tak je to průšvih, že tuto akci a naprostou flagrantní drzost provedli. Samozřejmě letiště se dá opravit. Letadla se dají dodat nová, pár mrtvých nehraje vůbec žádnou roli ve válce. Problém je, že je to naprosto drzá výzva ke konfrontaci. Kdyby jich vypálili 60 a 23 sestřelili Rusové a zbytek popadal jako švestky a do cíle by nedoletěla ani jedna bylo by to o naprostém debaklu USA a úplně jiném pohledu na možnostmi USA. Teď je to o tom, že sice US armáda má sračky a ne rakety, ale Rusové mají PVO na hovno a každý komu technika funguje se jim může smát a lítat si v Sýrii a bombit jak chce. Zvláště jestli zůstanou jen u keců v OSN.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Agente, máš to marný! Tomáš Marný

   Vymazat
 34. Trump se konečně seznámil s pravým stavem amerického hospodářství a budoucností dolaru, a proto nakonec poslechl svého řídícího a vyvolá 3. světovou válku, která sice rozesere celý svět, ale Amerika přežije.

  OdpovědětVymazat
 35. Aˇžije Yellowstone ,konečné řešení světa !!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 36. Možná tohle vše je jen divadlo pro kompars a mi ovčané sme jen statisti a hraje se před námi divadlo,kam se hrabe Shakespire.m

  OdpovědětVymazat
 37. Podle všeho Amíci jenom ukazujou svaly, aby se neřeklo a budou z tohoto pšouku chtít vytřískat nějakej kapitál. Uvidíme.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.