Reklama

neděle 30. dubna 2017

Prezidente Orbáne, občané Evropy jsou s vámi, šmejdi a vyžírky Evropské unie jdou proti vám, aby neztratili lukrativní funkce


30.4. 2017   Skrytá pravda
Fraška v Bruselu: odstoupí na protest Jourová, která už má dnes plat cca 750 000 měsíčně, jak uvádějí některé zdroje? Ještě nedávno měla 500 000 měsíčně a to jí bylo málo. Přitom, by bylo logické snížení platů, kdy Velká Británie končí!
Evropská lidová strana (ELS) chce vyloučit ze svých řad jeho stranu Fidesz. Po jednání s předsedou maďarské vlády to v Bruselu řekl předseda nejsilnější frakce v Evropském parlamentu Manfred Weber. Budapešť by podle ELS měla přestat vyvíjet tlak na vysoké školy financované ze zahraničí.

Ve středu Maďarsko dostalo od Evropské komise měsíc na vysvětlení svého nového zákona o vysokých školách, který podle komise není v souladu s unijními pravidly a svobodami. Přitom tuto bruselkou partičku, ve které jsou i TOP 09 a KDU-ČSL nezajímá, co Soros provádí všude, kde se objeví a jak se snaží zlikvidovat vlády, které mu nejsou po chuti. "Jasně jsme dnes dali najevo, že nemůžeme takové útoky v rodině ELS akceptovat," řekl předseda nejsilnější frakce v Evropském parlamentu Manfred Weber po setkání s Orbánem, které se konalo před dnešním mimořádným summitem EU v Bruselu.

Vážně se u nás nenajde strana, která Orbána podpoří? Přece je do očí bijící, že stejně jako Václav Klaus i Orbán v Bruselu říká pravdu a to se samozřejmě šmejdům, kteří bobtnají za naše peníze, nelíbí. A co hrdina Kalousek či jeho partička. Mlčí? A co slavní křesťané v KDU-ČSL. Mlčí? Přitom se dušují a zaklínají, že jsou tam jejich členové pro nás a ne my pro ně, aby dostávali funcionáři plat! Královský...

28 komentářů :

 1. JOUROVÁ TO JE JEN TŘEBÍČSKÁ ŠTĚTKA KTERÉ STAROSTA BUDIŠOVA NA TŘEBÍČSKU NABÍDL 2 MELOUNY ZA PŘÍMLUVU OHLEDNĚ EURODOTACÍ A TO JÍ BYLO MÁLO A DOŠLO TO TAK DALEKO ŽE ZMÍNĚNÝ STAROSTA PÉŤA ZEMŘEL NA INFARKT A TA ŠTĚTKA SE TEĎ VÁLÍ POD JUNKRSEM DALŠÍ OSTUDA ČESKA !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslel jste,že dře jako kůň?
   Kdo ví jak to bylo s Budišovem,Jourová byla nasazena na Paroubka a to její zatčení,byla jen šaškárna,ona pak přece dostala vyrovnání,snad tři mil.jako odměnu.Pořád tvrdím,že je to BIStrá ženská.

   Smazat
  2. 13.03 BIStrá a hlavně protičeská...

   Smazat
 2. Čím víc peněz dostanou, tím větší bude inflace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:51 - Takovou blbost umí vypotit kromě tebe ještě brouk Pytlík! Blbče, vzpamatuj se!

   Smazat
  2. 23:22 Protože jsi to nepochopil. Peníze jsou vyjádřením hodnoty práce, totiž, a proto jejich hodnota klesá, když dostávají neprávem tolik peněz a to má za zákonitý následek inflaci, Brouku.

   Smazat
  3. Říkám již od r. 1993: BIS = business international security (česky kazikšeft); poučka plyne z osobního poznání při užívání kanceláře společně s otcem jednoho ze současných kandidátů na prezidenta ČR.

   Smazat
 3. Orbán zůstal osamocen díky zradě ČR,Slovenska a
  Polska.Hlavně když se všichni dušovali svým
  spojenectvím slavné V4.Orbán už ví,že se může
  spolehjout jen sám na sebe.Vlastizrádci mu už
  nepomohou,maximálně do hrobu.Máme politiky na
  zabití(v přeneseném slova smyslu).
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovsem je otazkou proc zradili !!! Ekonomicke tlaky??? Politicke tlaky??

   BroukPytlik

   Smazat
  2. Ze by, bruselske korytko? Treba takovy Sobotka. Premierovani ma do svestek, tak co dal? Ze by nasledoval sveho poradce Spidlu?

   Smazat
 4. Orbán to řekl jasně, současná migrační vlna není nějaký projev zoufalství, či chudoby, nýbrž to je nástroj na rozvrácení evropských národů. Podle toho, je také nutno posuzovat politiky, kteří to schvalují, či podporují – dopouští se vlastizrady.
  U nás je jediná politická strana, která již roky zastává podobný názor a tou je SPD – Tomio Okamura, na žádnou jinou nelze spoléhat. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SPD vlastenecká volba proti násilné islamizaci vlastizrádnými Socany.Dokud premíér Orbán nevyhlásí referendum o vystoupení Maďarska z prokleté EU, tak se stále bude motat v kruhu se zrádci z V4.V tomhle ohledu je V4 pasé.

   Smazat
 5. Jasně a stručně, Orbán to má spočítaný. Zase bude v Maďarsku revoluce. Ale tentokrát komunisti na klandrech viset nebudou. No vlastně, kdo nejde s námi je buď komunista, nebo agent Putina, tak že asi tedy budou...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dopredu to ešte definitívne nie je. Orbán je Vlastenec aj pragmatik. A RF má (ako ruský národ) z 1849 voči Maďarom (vtedy súčasť Rakúskeho cisárstva) karmický dlh za nevyprovokované napadnutie..
   Orbán predpokladám, že takto do roka vypíše referendum o vystúpení z EU, lebo ich hodnotové orientácie sa už rozchádzajú. A ak EU bude hroziť vojnesky (šak NATO a pod. tak ešte môžu byť raz v budúcnosti Rusi pozvaní aby výnimočne boli nápomocní aj pre niečo dobré, nie len zlotu robiť ako v minulosti!

   Smazat
 6. Volte SPD Okamura, SPD jde s určitostí do vlády, jde jen o počet mandátů a to záleží na hlasech. Pak budeme moci Orbána podpořit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli půjde Okamžitá se svými 6,5 procenty do vlády, tak skončí jako všichni šmejdi před ním!!!

   Smazat
  2. pro 9:42
   Tak podpoř Okamuru a nech na něm, ať se znemožní sám. Lepší, ať ten hlas propadne u Okamury, než ho dát kterékoliv z nynějších partají, které jsou u "lizu".

   Smazat
  3. 7:40 ano to je jediná šance s tím něco udělat

   lada máte pravdu doufám že to Čechům dojde

   Smazat
  4. No, asi ne všem. Zelení chtějí nabídnout Sorosově Středoevropské univerzitě, kterou Orbán vymetl, multifunkční budovu na Palmovce, která se dostavuje- M. Trtíková Vojtková SZ Praha. Tak lidé, bděme.

   Smazat
 7. Už nám ta svinstva z Bruselu přerostla přes hlavu.Proto národe, buďto se spojíme, nebo půjdeme do prd pryč.
  lada

  OdpovědětSmazat
 8. V souvislosti s financováním těch podvratných organizací financovaných ze zahraničí vzniká otázka, a sice, zda-li je (legitimní) prezident té které EU země ještě i představitelem svrchované moci?
  Má a nebo nemá právo na to, aby se svobodně vyjadřoval a konal v určování směru a obsahu vzdělávacího procesu a zaměření vzdělávacích institucí? V tomto případě "vzdělávacích" v uvozovkách. Protože ideologická diverze není vzděláváním, ale podvracením.
  A tak se zdá, že se nám pomalu blíží další Exit.
  Tak dlouho budou Orbána kopat do kotníků, až si položí onu prostou otázku: proč? .., a má to Maďarsko zapotřebí?
  A bude tu HunExit. A pak už to půjde jen těžko zadržet ...

  OdpovědětSmazat
 9. A co by asi tak pan Orbán mohl čekat od ožebračené československé enklávy, od ždibíčku bezvýznamné země, která se rozdělila na dva ždibíčky bezvýznamných zemí, celému světu pro legraci? Pokud sem jezdí nějací turisté, tak jenom proto, aby se podívali, jak vypadá země, kterou nechali její vlastní občané rozkrást vlastními politiky. Nechali jsme si ukrást a prodat úplně všechno, čuměli jsme na to jak tele na nová vrata v době, kdy se ještě dalo všechno zastavit. Jenže to ještě celá řada podvraťáků doufala, že si na bordelu a marazmu taky přikradou, proto drželi huby. A řada dalších koukala, co se z toho vyvrbí. Vyvrbil se svrab, neštovice, a statisíce parazitů, kteří už z lidí vysáli co šlo, a teď začínají vysávat jeden druhého. Štvou proti sobě navzájem mediální parazity, kteří zas vydělávají na tom, že političtí paraziti proti sobě štvou. Fuj - díváme se na to jak na klubko červů požírajících mrtvolu, ohlodávajících již ohlodané kosti, a rvou se ještě o poslední morkový sliz, který na kostře zbyl. Je to hnus. Co od takových lidí, co od takového národa, který se všemi těmi svými přeplácenými mafiány, šmejdy, lumpy a darebáky hraje hru, jak když si malé děti hrají na školu? Jsme ještě "národ"? Stát? Máme jen nějaké jméno, které lze formálně uvést do mapy - jinak už věcně neexistujeme, nepatří nám už ani voda, která v této zemi pramení. Kdyby majitelé naší vody nás chtěli nechat pochcípat žízní, nikdo by jim v tom nemohl zabránit, ani gauneři, kteří naši vodu prodali ne. Takoví ubožáci, jako jsou Češi, nikdo jiný na celém světě není, celému světu pro smích a nepochopení. Možná jednou budou media ukazovat světu, jak zde hyneme žízní na ulicích, nebo ze zoufalství pijeme vodu z řek, a hyneme na tyfus a choleru, jako když ukazovaly děti odněkud z Biafry, jak umírají hlady. Taky budeme mít nafouklá břicha.... jak asi my bychom mohli podpořit Orbána? Vždyť je to směšné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ceskozlodejsko je smesne
   I vodu i pudu vydalo barbarum

   Smazat
  2. Souhlasím 15.21. Je to pravda. A je strašné si to uvědomit. Je strašné se o cokoliv snažit v zemi, kde máme domov, který nám nepatří, a z které nám nepatří ani půda, ani voda - nepatří nám nic. Odkud nás mohou de facto klidně kdykoliv vyhnat nějakým dekretem. Příkazem, abychom si sbalili pár švestek a vydali se na pochod kamsi, protože v téhle zemi patřící tomu a tomu jsme nežádoucí. Jako když si nějaký chrapoun koupí zámek a kus lesa, a hned okolo postaví plot, že už tam nikdo nesmí vkročit. Nikdy v životě jsem si nepředstavoval, že by v ČSSR něco podobného mohlo nastat. Žádnou svobodu nemáme, jsme zde doslova a do písmene trpěni, a celé je to jakási mediální hra. Jednou budeme znovu za svoji svobodu bojovat - v roce 1989 se nebojovalo za svobodu, nýbrž za možnost pořídit si majetek, a kdo si něco usápne dřív, tomu to už zůstane. O to šmejdi bojovali. Dnes bychom bojovali o svoji svobodu, a tvrdě bychom ji zaplatili. Krví - krví - a zase jenom krví, jako kdysi, a jako vždycky. Rok 1989 byl jenom klauniáda, politická a mediální šaškárna, kterou se okolní svět u obrazovek bavil, jako nějakou reality šou. Pro svět jsme pořád, a se vším, co se tady děje, jen směšná mediální reality šou. To je jediná pravda, která se neříká na plnou hubu.

   Smazat
 10. Tak už víme, kolik bere paní Jourová, ještě bych potřeboval vědět, kolik berou ostatní, třeba ti co jsou tam za ČSSD a jsou při hlasování v EU pro každé svinstvo.

  OdpovědětSmazat
 11. To snad ani raději nechtějte vědět !

  OdpovědětSmazat
 12. To je neuvěřitelné,a já tu bojuju s myšlenkou zda si mám koupit tenhle rok raději letní šaty
  nebo letní boty..připravuju (stále nemám hotovo)
  obrazy na výstavu -a když to takhle půjde dál budu je muset prodávat po jednom a zase nebudu mít ten nutný počet a zase se to potàhne do nekonečna..
  baba Jourovà,ale je hnusná a stejně jí nic nesluší!
  j

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.