Reklama

.

.

pátek 14. dubna 2017

Šest forem řízení světa

14. 4. 2017 (11 minut, slovenský překlad)

30 komentářů :

 1. Doporučuji:
  Malý dvůr a velký bič!

  OdpovědětVymazat
 2. Šest kategorií řízení lidstva? Sorry, jedna a ta nejpodstatnější, chybí. Spíše nultou než tou sedmou je forma řízení lidí a vlastně lidstva vlivem bytostí vyšší vibrační sféry včetně Boha. Boha máme všichni v sobě a vyjadřuje ho naše vlastní svědomí, logicky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-D To určitě.
   Boha svědomí nevyjadřuje. Svědomí je produkt ega, není ukazatelem ničeho.
   Bůh není žádná vyšší bytost.
   Bůh je Nekonečný, přesněji Nekonečno samo.
   Proto nemůže být ani pojmenován, neboť by se jednalo o omezenou představu.
   VŠE je v Bohu, nikoli obráceně.
   Proto je ve finále zcela jedno,
   co si herci ve stvoření myslí a jak konají.

   Vymazat
  2. 22:33 Ego člověka je ovlivňováno a vyvíjeno vlastním svědomím člověka a tedy toto jeho svědomí je někým jiným, jak už jsem sdělil, je Bohem v něm. Vy si myslíte, že Bůh v lidech není? No, to se musím skutečně smát, protože Bůh je přece vše, vše obsahuje a i člověka. Podle vaší logiky by lidé nebyli jeho součástí, pokud by v nich Bůh nebyl. Bůh ale skutečně není nějaká bytost a já to tak ani nenapsal. Bůh je vesmír, universum a prostě vše, co existuje,.. pokud nemá nějakého "partnera", protože "Jak nahoře tak i dole aby se naplnily zázraky (významy) jediné věci." (Smaragdová deska), respektive jsme vyvíjeni k obrazu Božímu. To jsou teorie, ale logické. Těžko někdo jistě ví, jak to je. To Vaše "Vše je v Bohu, nikoli obráceně." je tedy skutečně nesmysl.

   Vymazat
  3. Svědomí je projev Boha v nás. Proto za každý hřích, který spácháme, žádáme útěchu v odpuštění a svědomí nám říká: Odčiň hřích dobrem. A tak konáme dobro, říkáme pravdu a jsme svobodní, vedení svědomím - hlasem Božím. Šest priorit řízení je produkt na nomklaturní marxistické elitě nezávislých badatelů v bývalém SSSR. Jde o dílo, které buduje spravedlivou nezávislo a kooperující společnost řízenou právě svědomím - lidskou psychikou. Kdo (sebe) neřídí, je vědomě či nevědomky řízen někým jiným. Kdo nepracuje na sebe, ten pracuje vědomě či nevědomky na jiné na svůj úkor. Pomoc druhému, potřebuje-li ji, je prací na sebe, neboť preventivně brání agresivitě bezmocných dohnaných do krajnosti. Ohleduplnost vede k opětování, takže jde opět o práci na sebe. Základem je práce pro rodinu, tedy i pro sebe, pro národ, tedy i pro sebe ve jménu pravdy, tedy Boha ve svědomí lidské psychiky. Mravní zásady jsou jako světlo, jež nás vede.

   Vymazat
  4. 23:20 No, my vesmířané cítíme naplnění smyslu života a doslova štěstí, v tom, když můžeme pracovat pro Boha, protože jsme jeho součástí a tedy tak i pro sebe. Snažíme se jednat správně, tedy v souladu s jeho vůlí a k tomu nestačí jen ho cítit, vnímat, protože ten cit, dojem, může být i mylný (i náš cit se vyvíjí), musíme se snažit ho i chápat a to vědeckým studiem. Proto ho studujeme, tedy vesmír, universum. Snažíme se mu tím přiblížit, protože souhlasíme s jeho existencí a víme, že obranou Boha bráníme a chráníme i sami sebe i vše ostatní. Bůh je spravedlnost a řád, respektive funkční organismus a tedy Dobro.

   Vymazat
  5. Špatně jste sledoval video. Forma řízení přes víru v boha patří do kategorie -Ideologie. Nepamatuji si už, jaké má pořadí, ale je zahrnuta mezi vyjmenovanými kategoriemi.

   Vymazat
  6. Svědomí je pružná věc. U některých lidí až tak pružná, že ho lze stlačit do úplného nicu.

   Vymazat
  7. 0:49 Ideologie náboženství a svědomí je rozdíl. Které náboženství je to pravé?

   Vymazat
 3. Video je již staršího data, ale principiálně důležité věci je třeba připomínat. Proto děkuji za umístění tohoto videa. Pana Martina Kollera, bezpečnostního analytika, znepokojuje možnost false flagu ( uveřejnění smyšlené zprávy o útoku Ruska na pobaltské státy a konání aktivizace článku 5 NATO o společném postupu při obraně ). Jeho obavy sdílím s ním. Za zamyšlení stojí, že pokud má V.V. Pjakin pohled na věci takový, že se posléze stanou skutečností a "jede" se podle biblického scénáře", tak se můžeme nacházet v pořádném průšvihu. Událost, od které se vše odvíjí, kdy je neslušné se dívat na věci kritickým pohledem ( nejste pak patrioti ) se stala v roce 2001. Blíží se rok 2018. Berte moji následující spekulaci jen jako možnost, nikoliv předpověď. Rok 1 , narození lidské bytosti. Rok 18 je všeobecně brán jako počátek dospělosti. Byla předpovězena apokalypsa a udáslosti s ní spojené a očekáván příchod Mesiáše. Pokud neznáte záměry "Stvořitele reality" můžete budoucí události předpokládat pouze z trendů vývoje. Proto je tak důležité dívat se na minulé události jako na linku. Pospojovat si je do celku. Ostatně k tomu nabádá i H. Kissinger v rozhovoru pro ČT. Citace: "Příliš velká část našeho vzdělávacího systému se soustředí na technické věci. Upustili jsme téměř od výuky historie jako na sebe navazujících událostí. Dějiny se dnes vyučují jako série praktických problémů, v různém čase měly různé odpovědi. Neučí se jako proud událostí. Úplná odpověď by musela zahrnovat internet, učení se z obrázků, spíš než z knih. Je to kulturní problém."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Narození v roce nula a v roce jedna mu už byl jeden rok, to pro přesnost. Naopak po přesně osmnácti letech od narození v roce nula, logicky, ta dospělost. Nepleťte si vyjádření "rok první" a "rok jedna", liší se o rok. / Vesmírná kabala, kterou veřejně komunikují vesmírné civilizace vyšší vývojové úrovně a veřejně protože nižší životní formy včetně té lidské ji nedokáží chápat, protože je založena na vývojově vyšší logice, pojímá rok osmnáct jako _lásku lidí_. 1 = vůle,sama podstata Boha,tedy i potvrzení a zdůraznění následujícího čísla,jeho významu, 2 = Bůh přichází (obecně), 3 = Bůh, 4 = přichází,odchází, 5 = láska a nenávist, 6 = člověk,zvíře,(666 = Satan,Zlo) 7 = bohyně,žena, 9 = problém,válka,nebezpečí, 10 = "Boží království",tedy OK. Píše se v řadě bez mezer, přičemž maximálně tři stejné číslice za sebou,protože zdůrazňují význam jejich faktu. Nuly oddělují slova, respektive věty vesmírné kabaly. Tři nuly rovná se významově blbec a stejným je i ten, který píše tři stejné číslice zbytečně najednou. Vesmírná kabala je založena na skutečné funkci (fungování) vesmíru, tedy Boha a proto je jí možno vyjádřit dostatečně cokoliv. Ještě nikdy nikdo ve vesmíru nevymyslel nic lepšího. Ale jak už jsem napsal, je nezbytná "špičková" logika k jejímu použití i pochopení a té nižší tvorové včetně člověka ještě nedosahují. Proto jí lze mluvit veřejně a přesto tedy vlastně tajně. Jde o "výsměch".

   Vymazat
  2. S tím rokem 1 s Vámi samozřejmě souhlasím. Mělo jít o první rok. A proto budu bez obav až v roce 2019. Takže času k osvětě je snad zatím dost. Ale v podstatě mě jde jen o obrácení trendu. Dosažení toho, co je podle mě nejdůležitější pro poznávání. Dosažení klidu a harmonie. Jen v takovém prostředí si dokáži představit koncentraci pozornosti k hledání odpovědí na existencionální otázky a smysluplné tvořivé práci. Nic víc. Zatím vidím ve společnosti převažující pocit frustrace a beznaděje, protože je vytvářen pocit strachu, chaos a destrukce i toho, co se osvědčilo ( když se to někomu z ideologických důvodů nehodí ).

   Vymazat
 4. Nesmírné množství událostí a zejména vývoj světové politky v posledních týdnech až dnech ukazují, že pokud stvořil člověka bůh, tak se mu, ehm, jaksi dost nepovedl. Zbytek vesmíru se mu povedl, a to obdivuhodně, úžasně. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co byste vlastně chtěl od člověka? Myslíte, že Bůh stvořil hned sám sebe? No, logicky by to asi nedokázal. Člověk, lidé, se vyvíjejí.

   Vymazat
  2. - Napadlo Vás, Dědo, někdy, jak vznikl Bůh? Třeba tak, že Nic mělo poruchu, protože nic nefunguje stále bezchybně a vzniklo Něco, tedy Bůh. A vyvíjel se. Lidé se také vyvíjejí a učí se. A Bůh je jako ten moudřejší v tom vývoji vede. Lidé se postupně stávají Bohem, jeho plnoprávnou částí, protože samostatně neexistují, Bůh je obsahuje.

   Vymazat
 5. Lidi se dohaduji o vecech , ktere nemohou rozhodnout!!!

  Ja jsem byl vzdy zmaten kdyz uzemi Palestina/Israel byla nazyvana zeme "zaslibena oplyvajici mlekem a medem".

  Kdyz je to vyprahly kus polopouste o ktery se mlati Israelci s narody okolo o trochu vody!!

  Neni li to nesmyslny. Nasel nekdo ???? nejaky rozumny duvod proc Israelci opustili nejkulturnejsi misto v te dobe na svete Egypt , kde bylo vsechno!!!!a sli se zabijet do pouste po 50 let. To nema jaksi logiku!!!

  BroukPytlik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože v Egyptě byli otroky a neměli budoucnost?

   Vymazat
  2. Pytle, ja uz se na tebe chtel vysrat, ale tva blbost je vsak mimo tabulky

   Vymazat
  3. pytlik ma pravdu blbove

   Vymazat
  4. Mne navadi vazeni panove tvrdsi slova o me chabe inteligenci " co chcete vzdyt jsem jen BroukPytlik a vy jste geniove"!!!!!

   Ja jsem jen nekde cetl ze :
   Zidi pracovali jako chramovy OTROCI coz nebylo tak spatny!!

   .Pak Zidi v Israeli se propracovali do lepsich (mozna vrcholnych) posic a pocali se michat zenit /vdavat s Egyptany)!!!
   Tim ztraceli svou etnickou originalitu a temer se pocali jako narod ztracet v Egypte!!! jako by byla za nimi sila !!!! ,ktera by je NUTILA OSTRE!! se zvednout a jit hladovet nekde 50 let a pak se posunout do Evropy!!!!!!???

   Muze mi to nekdo vysvetlit?????? Ja jsem jen maly BroukPytlik!!

   Vas BroukPytlik

   Vymazat
  5. Má to logiku, je to první genetický experiment. Oni si to nerozhodli, prostě je tam odvedli a vláčeli je po poušti celá desetiletí (když lze přejít za několik týdnů), kde nemohli pracovat, ale pouze intrikovat, což vedlo cíleně k degradaci psychiky a stali se tak nástrojem zákulisních sil pracujících na zotročení lidstva.

   Vymazat
  6. Pytle, jdi nekam mezi sve, tedy hloupe

   Vymazat
 6. ..... ..a vy tady řešíte nějakýho boha...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohem ( souborem principů, na kterých je univerzum vystavěno ) je třeba se zabývat. Protože moderní společností se jako mor šíří lhostejnost. A čím více spoluobčanů bude podníceno věnovat se pochopení své role v životě ( nalezení smyslu své existence ), tím lépe. Jak chtít po někom požadovat, aby se vzdal odpovědnosti za řízení našeho společného osudu, pokud nebude mít pocit, že už jsme schopni řídit společně svůj osud sami ( každý svým podílem ), aniž by jsme spáchali kolektivní sebevraždu. Proto je nutný ten celospolečenský přechod na vyšší úroveň chápání. A já osobně jsem velice rád a děkuji všem za příspěvky do diskuzí. Je vidět, že těch, kteří kriticky uvažují a zamýšlejí se nad budoucností je relativní dostatek. Dokud se mě samotnému neotevřeli oči a nepochopil jsem svoji roli v životě, tak jsem cestu k lidem podobného smýšlení nenašel a vlastně jsem ji ani neměl potřebu hledat. Až vnější impuls ( drsný konflikt s realitou - jejím výrazným projevem - lhostejností ) mě probudil.

   Vymazat
 7. Kdiž ste si nevšimli,zústava pár hodin do nukleárni válki.V Soulu je po oběde a nazbitek času v míru nám nezústava.Teď jsem v potravinách a kupuju si zásoby a to trvanliví konzervi a balenú vodu.Treba sa pripraviť .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spravne, nicmene jsi mel by si byt pripraven uz driv

   Vymazat
 8. Tato teorie má jednu podstatnou vadu. Zcela pomíjí že hmota a její pohyb se řídí objektivními zákony, nezávislými na vědomí člověka. Tato teorie je tedy směřována k subjektu, nikoli na objekt. Proto je nedostatečná a neúplná. T

  OdpovědětVymazat
 9. -------------------------------------------------
  Tuhle slátaninu nejspíš doporučil panu Davidovi některý z jeho pacientů.
  -------------------------------------------------

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A pan chytry studoval asi v Oxfordu. Asi proto se uchyluje k osobnim utokum a nic podstatneho nema co rici.

   Vymazat
 10. Boh nás stvoril takých akí sme je jedno čo si myslíme aj tak musíme svoj život každý žiť ako nám Boh pripravil
  Každý si splní svoju službu
  Preto je jedno či o Bohu rozmýšľame či nie aj tak sa stane božia vôľa

  OdpovědětVymazat