Reklama

sobota 1. dubna 2017

Slovenský parlament o NATO a připravenosti proti Rusku

1. 4. 2017

16 komentářů :

 1. Nebude to poprve.

  OdpovědětSmazat
 2. a tihle váleční štváči nás zabijí všechny

  OdpovědětSmazat
 3. Tichto slovenskich vsivakov,este nik nenakopal do riti!!Bedac krbciarska sa bude stavat proti bratom !Vzdy a vsade sa najdu zradcovia a kolaboranti !Hajzli !

  OdpovědětSmazat
 4. Na jedné straně stojí agresivní politikou ohrožený blok s 800 milisrdami dolarů zbrojních výdajů a 850 milionovou lidnatostí, na druhé potenciální agresor s 80ti miliardami zbrojních výdajů při lidnatosti 130 milionů a, tuším, 20 x nižším HDP. Takže na té „ohrožené“ straně je nezbytné zvýšit zbrojní náklady a vojska i techniku čím dál víc přibližovat a zbraně zaměřovat na onoho potencionálního agresora. Tato míra podceňování normálních lidí je zarážející a dřív nebo později se oněm arogantním autorům lží a jejich poskokům vymstí. Leda, že si s tou válkou pospíší. Možná, o to se tu hraje.

  OdpovědětSmazat
 5. U nás v ČR to je celkem jasné. Myslím, že pouze pan Okamura má neměnný postoj k otázce EU a NATO. NATO je zločinecká organizace mající na svědomí mnoho prolité krve. Setrvání v této organizaci přináší zejména našim potomkům zlou karmu. Nic není zadarmo. Jestli se se zločinci a parazity přátelíme, zle za to zaplatíme.... Volím proto pana Okamuru.
  Jan Smola

  OdpovědětSmazat
 6. Rusko není naším nepřítelem! Nikdy nás bezdůvodně nenapadne!!
  Vzpomeňme jen na památný projev V. V. Putina v Mnichově (r. 2007 ?), ve kterém Západu nabídl partnerství a vzájemně výhodnou velkorysou spolupráci, nikoliv konfrontaci.
  Západ však všechny jeho návrhy smetl se stolu. Aby Rusko dál a dál zatlačoval.
  Jako našeho nepřítele Rusko fabrikují jen ti (zmetci), kteří chtějí proti Rusku rozpoutat ničivou válku. Aby tak eliminovali jeho sílu, se kterou jim dnes Rusko "překáží" v dosažení plánů na uchopení moci při ovládání světa (tj. v globálním měřítku ). A také i proto, aby se nepřátelé Ruska zmocnili jeho bohatství a podřídili si jeho lid. V roli rabů ...
  Všichni ti, kteří hlasují pro uskutečnění plánů NATO vůči Rusku aj., se tak stávají spoluviníky příštího otevřeného konfliktu. A je již jedno, jestli je k tomu motivuje jen jejich zbabělost a touha po korytě se sladkým životem při něm, nebo jejich vnitřní rusofobie či jen obyčejná lidská idiocie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Františku, vystihl jste to dokonale. Kéž byste měl možnost šířit své myšlenky dále a ovlivňovat další lidi kolem sebe...

   Smazat
  2. František Opluštil souhlas hlavně ty 2 sedmilháři co tu chodí lhát a provokovat

   Smazat
  3. Uz zase s fasistama v jedny kleci.

   Smazat
 7. Už nejsme, nejsme to, co kdysi, už známe ohnout záda,
  umíme dělat komromisy a zradit kamaráda
  a, vděčni dnešní realitě, líbáme cizí ruce
  a jednou zajdem na úbytě z tý smutný revoluce.
  I v naší generaci už máme pamětníky
  a vlastní emigraci a vlastní mučedníky.

  A s hubou rozmlácenou dnes zůstali jsme němí,

  ne, nejsme na kolenou - ryjeme držkou v zemi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak nadčasové.Přesně to sedí na naši současnost.Bohužel.

   Smazat
 8. Hledal jsem na obrázcích politika Smeru Luboše Bláhu. Nenašel jsem ho. Blahoš rád vystupuje na akcích našich komunistů a tváří se více levicově než třeba já. Jak vlastně hlasoval?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Na záznamu z jednání PS SR (čas 1:03 h) je v dolním řádku portrétů vidět, že Luboš Blaha se hlasování nezúčastnil.
   U jeho jména je symbol X. Ale ani tím nehlasoval proti.
   Tož tak ...

   Smazat
  3. Kdo vůbec na Slovensku volí Smer? Mojí kamarádi taktně mlčí. Lidé ze středního Slovenska Fica nemohou cítit. Slováky čeká bolestná cesta k pochopení, že socanům věřit nelze. Luboš Bláha mluví tak krásně za pokrok a je proti válce.

   Smazat
 9. Bohužel se projevuje,že Fico je politický lhář,
  stejně jako Sobotka.Veřejně něco vyhlašuje a pak
  je skutečnost úplně jiná.Od té doby,co Slovensko
  předsedalo EU se změnila i jeho rétorika,která
  je jiná,než bývala.Takže Orbán zůstal ve svém
  boji s darebáky EU osamocen.Jeho budoucnost si
  nedovedu představit v růžových barvách.Hlavně
  kvůli domácí opozici vůči němu.Orbána zradili
  politici čeští,slovenští a polští také.Ti si jedou
  podle svých potřeb a jsou ochotni podrazit každého.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.