Reklama

neděle 16. dubna 2017

Stíhací bombardéry F-35A USA byly umístěny ve Velké Británii


16. 4. 2017    zdroj
14.dubna tisková služba Pentagonu uvedla, že USA přemísťují do Evropy své nejnovější málo viditelné multifunkční stíhací bombardéry F-35A Lightning II. Stíhací bombardéry páté generace F-35A, které má letectvo USA, přiletěly na základnu Královského letectva Velké Británie v Lakenheath. Oznámil to, jak uvádí RT, vrchní velitel spojeneckých ozbrojených sil v Evropě, generál Curtis Scaparrotti.


Podle něj přítomnost letadel F-35A ve Velké Británii posiluje vojenský potenciál NATO v Evropě. Přičemž generál neupřesnil přesný počet stíhacích bombardérů, které byly v zemi umístěny.

"Předsunutá přítomnost F-35 potvrzuje mou prioritu ohledně zachování bojeschopnosti ozbrojených sil v Evropě", řekl Scaparrotti. 14.dubna tisková služba Pentagonu uvedla, že USA přemísťují do Evropy své nejnovější málo viditelné multifunkční stíhací bombardéry F-35A Lightning II. Toto rozhodnutí bylo přijato "v rámci inciativy o zárukách vůči spojencům USA".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. tak co pane honolulu místo abyste váš šrot stahovaly z evropy tak ho jsem lifrujete prý bude se obchodovat nalož jsi trumpa do octa

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bude valka

   Smazat
  2. Konečně! Čas přestat mrhat municí na nějaký ubohý pasáčky v afgánských horách a místo toho ji mrdnout na makovici tý ugrofinský svini s krysím xichtem v Kremlu!

   Smazat
  3. Proč vymíráme? Protože mladí nechtějí budovat vlast a obětovat se pro rodinu, ale "získat dobře placenou pozici", aby mohli "jít do snykrs!". Jedině válka s Putlerem to může změnit! Až tam v tý bídě naši uvidí oč by mohli přijít kdyby židočekismus znovu zvedl hlavu, snad pochopí a navrátí se k pravým hodnotám árisjké rasy!

   Již se tak kdysi jednu stalo! V památném roce 1941 - cituju ze vzpomínek účastníků první Barbarossy:


   "Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji."

   Smazat
  4. oprava: arijské

   Smazat
  5. 7:13
   Ty a árijec???
   S tou barevnou držbou a s nesvéprávnou syfilitickou kurvo a s fotrem JandoPutnou v listě výskytu????
   Jako fór dobrý havlobanderovskej genetickej odpade!!!!!

   Smazat
  6. Voják na frontě:
   Když kolem umírají kamarádi, spolubojovníci, vzduchem sviští kulky, střepiny, kameny pak je čas se ptát, komu to za to stojí. Jemu, těm co padli, snad střelcům na proti? Proč tam jsou? Čí je ta zem? Kdo to organizuje a tady není?? Pro koho? Pro vlast? Vlast chce válku? Útočnou, ideologickou či loupežnou?

   Smazat
  7. 7:12 Tedy už i válečná fašistická válečná propaganda tu má své místo? Nebo snad je to ironie? Nechce se mi ani věřit!

   Smazat
  8. 7:13 ty budeš jednou na kandelábru fašisto

   Smazat
  9. 8:54 - zase jeden z komoušských uslintanců laje do lejnolahvárniků těm kteří popíjejí pětihvězdičkový koňáček z dob Druhýho císařství a podepsaný de Gólem a současně do nebes vynášej mužickou nuzotu ze Sibíře co nerozezná ani pěnu do koupele od samohonky!:))) Havel tě chodí strašit, co rudej chípáku? Ale já dávám přednost Romanovi baronu von Ungern Sternberg! Páč ten na rozdíl od Havla s komunistama mluvil! Totiž když je jeho pacholci vhazovali do kotlů lokomotiv, tak se jich vždy zeptal jestli je dobře hořej:)))

   Smazat
  10. 14:09 - Jasněže jo, rudý škubánku! Konečně už abys odtáh s další komoušskou svoločí do Rusácka, svýho Ráje! A tam se pak klidně otrav ruskáckou pěnou do koupele. Furt to bude pro tebe lepší, než chcípat hlady někde pod mostem, ty rudá nulo ...

   Smazat
 2. Spíš do FORMALDEHYDU A NAPOŘÁD.....I S CELOU USSACKOU DEBILOKRACII A JEJICH OPERACEMA TRVALÁ OKUPACE!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co cekas, havlovce

   Smazat
  2. 0:32
   Co meleš za hovadiny ty Onanovo podřadná čokovopice bez mozku?!!!!

   Smazat
  3. Pan Havel a před ním pan Bandera a tisíce dalších vlastenců bojovalo za naší rasu, v dvě rudý bolševický hovada, zkurvený podlidé! Do plynu s váma!

   Smazat
  4. 7:17
   Zavři tlamu ty havlobanderovskej nesvéprávnej geneticky modifikovanej syfilitickej lejnolahvárenskej mamrde!!!!

   Smazat
  5. Chrchel 7:17 mně nemůže vyprovokovat. Jsou to jen výrony ze žumpy.

   Smazat
  6. 8:56 -tu svu nařvanou zkurvenou komoušskou tlamoprdel zavři ty rudý hovno. Tenhle minispoleček rusofilních uslintaných zdegenerovaných strejců a tet (těch tu moc ale není - čest vyjímkám tetá!) by se naopak měl snažit chytit a získat si každičkou dušičku co se zabloudí a ne je ještě odrazovat, páč jinak se odsuzuje být navěky jen takovou sektou, kde se hned navzájem poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Tetky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?::)))

   Smazat
  7. 9:51 - ty chrchle z žumpy bych moc neurážel, páč aniž si to rudej chcípáku uvědomuješ, urážíš tu asi jediný voliče který vám brzo zbydou! Co využívám já, o to se nestarej, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Smazat
  8. 7:17 19:22 9:51 hele ty fašistický hovno z bandery zavři hubu a táhni ke svým na ukrajinu do praporu azov a můžou ti živočišnej plyn naprdět do tvý huby

   Smazat
  9. 9:51 je tvůj soudruh:))) A pan Bandera byl fašisty pronásledovaný, rudý komoušký koku! Do pece s tebou a tvou zkurvenou famílijej! I když ... na vás rudý parzity bude stačit i ten nejlacinější insekticid:) Škoda špinit pece vaším hnusným smradlavým sádlem ...

   Smazat
  10. Pro skutečné lidi hodné toho názvu - tedy antikomouše:

   Reconquista je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě.

   Smazat
  11. - http://reconquista-europe.tumblr.com/post/152563465816/en-reconquista-reconquista-is-an-international

   Smazat
  12. Pro nás, slovanské patrioty stále platí a vždy bude platit jedno - http://iks2010.info/?p=114796

   Smazat
 3. To už se bojí, že by o ně mohli přijít tak je přesunují na cizí letiště.

  OdpovědětSmazat
 4. Mě ty Amíci připomínají říši Římskou.Tak dlouho se rozpínali až skoro zanikli! Většina světa je neměla v lásce a chtěla jejich pád!Že by to konečně pochopili ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen aby evropa nepadla driv

   Smazat
  2. Evropa padne rozhodně dřív! Tu není žádný "aby" ... a ještě před ní Putlerstan - https://rufabula.com/articles/2015/08/11/if-russia-breaks-up

   Smazat
  3. Osud je neúprosný! -
   https://rufabula.com/articles/2013/08/28/federation-as-survival

   Smazat
 5. F-35 je velice kontroverzní stroj.
  Podle srovnání parametrů s podobnými letadly, nesplňuje ani zdaleka to, proč by vyvíjen.
  Pokud jsou údaje správné a USA nemlží, kvůli utajení.
  Letou by měl být parametrově nejmodernějším strojem 5. generace, ale ve většině z nich jí NEDOSAHUJE.
  Předčí ho nejen čínský J-20 a ruský stroj T-50 PAK FA, ale i starší F-22. Kromě toho ho předčí i
  Su-35S, který má být parametrově generace 4++, ovšem ve skutečnosti dosahuje 5(+1), zaostává jen ve STEALTH parametrech, jinak ve všech předčí nový F-35.Pro zajímavost J-20 překonává požadavky na 5(+1), T-50 PAK FA má 5(+4), F-22 má 5(+2).
  F-35 má sice uvedeno, že je 5. generace, ale pravda je, že fakticky jen ve STEALTH technologii, jinak je celkově 5(-10), což je fiasko. Na to konto chce prorazit pro US NAVY konkurenční výrobce s modernizovaným F-18, který je mnohem levnější, než drahý nedodělek F-35.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A občas trochu přidusí pilota, což je parametr, který se oficiálně sice nehodnotí, ale při bojovém nasazení je to vlastnost docela tristní.

   Smazat
  2. Ano, to je pravda. Letadlo je navíc velmi drahé a dodávky jsou opožděné. Kanada svou objednávku zrušila, Austrálie zrušení zvažuje. Několik států(Saudská Arábie a další) raději objednaly Eurofighter Typhoon.

   Smazat
  3. Terčů pro s300 a s400 ke třeba.

   Smazat
  4. Target practice for SU35. Can't fight, can't run, can't turn, Pierre Spey, jeden z konstrukteru F16 a A10.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.