Reklama

neděle 23. dubna 2017

Tereza Spencerová: Je už jasné, co sleduje Trump bincem, který rozpoutal

rozhovor
23. 4. 2017  Literárky

Profesora z Massechutského technického institutu Theodora Postola, který svými výpočty zpochybnil, že za chemickým útokem v Idlíbu (vlevo foto) stál Bašár Asad, známe z doby prosazování amerického radaru v Brdech. „Věrohodně tehdy řadou technických analýz a studií doložil nesmyslnost, až vylhanost argumentů amerických i našich ‚radaristů‘,“ sděluje Tereza Spencerová v týdenním přehledu.

Minulý týden se řada lidí ptala, proč Donald J. Trump chce trestat to, co je na Západě považováno za chemický útok. Nyní jsme se dostali deus ex machina do týdne, kdy americká administrativa vidí jakožto největší nebezpečí Severní Koreu. Přinejmenším rétoricky. Mike Pence hledí do očí Kimovým vojákům, Severokorejci naopak vystavují své „rachejtle“... Jaký máte pocit z toho, že USA došla, jak řekl Pence, „strategická trpělivost“ s KLDR? Ono na druhou stranu zaznělo, že Severní Korea je připravena podniknout „preventivní úder“. Nuže, je obhajitelné, co dělají DJT a jeho lidé? A jak to navazuje na ta tvrdá slova vůči Sýrii, po které nyní, zdá se, v Bílém domě neštěká ani hypotetický pes? 

Vezměme to popořadě: nejprve tu byl stále nejasnější „chemický masakr“ v Idlíbu, po němž následoval americký „kárný“ raketový útok na syrskou leteckou základnu, který byl tak „drtivý“, že už druhý den odtud zase startovaly syrské stíhačky. Vzápětí, vlastně jako by bez oddychu, Washington vyslal spoustu „hrozivých“ slov vůči Severní Koreji, média zahořela titulky o jaderné válce na spadnutí, ale „hrozivá“ americká flotila, která měla ke Korejskému poloostrovu zamířit, vzápětí nabrala kurs úplně jinam. A sám Trump mezitím při setkání s šéfem NATO, který přivezl své obvyklé mantry o „ruské agresi“, zahovořil o tom, jak se těší, až to mezi Amerikou a Ruskem bude klapat, až se z toho hlava Aliance musela rozklepat.

Nevím, jestli se tím už konečně alespoň trochu uchopitelně začíná rýsovat Trumpova politika, ale pokud ano, nabízí se pohled na cosi jako impulsivní snahy „přitlačit“ protivníka nebo třebas byť i jen partnera „v dealu“, ale současně mu nijak zásadně neublížit, aby musel být rovnou „odpočítáván“, natož aby úder vrátil.

Nejprve to zkusil s Ruskem v Sýrii a jeho ministr zahraničí pak o pár dní později při jednáních v Moskvě fakticky odvolal vše, co předtím řekl, posléze zkusil něco podobného vůči Číně prostřednictvím Severní Koreje, a couvl znovu. Oba případy lze možná vysvětlit neochotou rozpoutat války s Ruskem a Čínou, ve hře je možná i skutečnost, že se severokorejským Kimem si neradno zahrávat – fakticky je v koutě, nemá moc co ztratit a kdo ví, co by z takového konfliktu s ním mohlo vlastně vzejít.

Jinými slovy, Trump jako by si „na blind ohmatával“ mezinárodní politickou scénu a činí tak „průzkumem bojem“, aby si ujasnil, co všechno může, a co už ne. I když onen „průzkum bojem“ není zrovna nejvhodnější termín. Z hlediska válečnických proklamací amerických politiků je to v reálu vlastně jeden fake za druhým. A takovou zahraniční politiku přitom využívá jako nástroj domácí, americké politiky, což je poněkud bizarní. Většinou to totiž bývá naopak – domácí politika vytváří onu zahraniční, ale Trump se vydává přesně opačným směrem. Je pro svět samozřejmě poměrně nebezpečné, pokud by podobných „průzkumů bojem“ přibývalo, protože některý z těch fakeů nemusí vyjít podle propočtů a propukne válka, která ani nebyla v plánu. Mám dojem, že v Rusku i v Číně na Trumpa koukají a snaží se ho pochopit…

Co se té Severní Koreje týče, nebudeme si jistě namlouvat, že jejich vedení tvoří nějací hodní lidé. Ba naopak: Mučí lidi v koncentračních táborech, vyvíjejí jaderné zbraně, občané tam trpí hladomorem a jsou schopni vyvinout jaderné nosiče, které dostřelí třeba až 2000 km daleko. Dokázala byste ospravedlnit sama před sebou úder proti takové entitě, či ne? A jak hodnotíte její vojenské nebezpečí např. vůči metropoli Jižní Koreje? Možná, že DJT opravdu nechce být zapsán do historie jako prezident, díky kterému vyletěl Soul do luftu... 

Přiznejme si, že případná válka proti Severní Koreji by nejhůře dopadla právě pro ty miliony týraných, mučených a hladovějících lidí, kteří – pro mě nepříliš pochopitelně – dokážou žít pod generacemi fantasmagorických kimovských diktatur. Možná by nějaká raketa zasáhla i nějaký ten bezpečný bunkr severokorejských vůdců, ale většinu obětí by tvořili lidé, kteří by si zasloužili spíš pomoc než smrt. Už jsme něco podobného viděli v Iráku nebo v Libyi, a to tamní režimy nebyly ani zdaleka tak brutální jako ten Kimův. A k tomu samozřejmě patří i ta možnost, že nějaké rakety ze Severu dopadnou na Jih, Soul je od hranic opravdu jen kousek a v Jižní Koreji jsou navíc dislokovány i desítky tisíc amerických vojáků, kteří by mohli přijít o život...

Čili ano, měla bych s tou válkou problém, ale já mám problém s většinou válek. A očividně s tím má problém i sám Trump – teď nemyslím, že by nějak sténal při představě stovek tisíc zabitých severokorejských civilistů, ale spíš při nepředvídatelnosti výsledku, a hlavně při nepředvídatelnosti čínské reakce. Přinejmenším čínská oficiální média si před Trumpem neberou servítky a suše oznamují, že Peking žádnou americkou agresi proti Severní Koreji, tedy válku na svém zadním dvorku, prostě nedovolí. A americká flotila vzápětí zamířila do kamsi. V Bílém domě to včera vysvětlovali „sblížením názorů s Čínou“.

Nicméně to samozřejmě neznamená, že když „ucukl“ dnes, „ucukne“ i zítra či pozítří. Korejský poloostrov je zdrojem napětí už příliš dlouho, mírová řešení jsou spíš jen teoretická a občasné diplomatické iniciativy příliš vágní a s minimem výsledků. Jednou se bude prostě – ať tak, či tak – „něco“ muset stát. Alibistická politika mocností „nechat to nějak vyhnít“ totiž očividně nezabírá.

Na druhou stranu, na okraj tradiční velikonoční slavnosti „Koulení vajec“ (to je to, jak děti pozvané do Bílého domu na jeho trávníku šťouchají klackem do vajec, až je dostrkají do cíle) DJT zaskočil prohlášením, že nevidí důvod, proč nadávat Si Ťin-Pchingovi za měnově-kurzové manipulace, které Čína provádí, neb Čína teď pomáhá Americe se Severní Koreou. Že Si je „skvělý člověk“ a DJT a on mezi sebou mají „skvělou chemii“. Jak chápat tuto rétoriku, když jsme všichni poslouchali v primárkových a volebních projevech DJT, že ,,Čáááááááájna“ je největší nepřítel USA?

Fakt, že Trump oproti předvolební kampani v názoru na Čínu rychle otočil, je jen jedním z řady – takových zrušených slibů má na kontě dnes už spoustu. Trumpův poradce pro národní bezpečnost HR McMaster si dokonce před pár dny veřejně pochvaloval, že se Washingtonu svou aktuální vstřícností, a snad až láskou k Pekingu podařilo vrazit klín mezi Čínu a Rusko, a to je také prý hlavní cíl veškerého Trumpova snažení. Nevím, jestli je to naivita, nezkušenost, hloupost nebo jen další fake, který má posílit domácí Trumpovu aureolu „světovládce“ a „válečníka“. Peking totiž vzápětí vyslal do Moskvy vysokou delegaci na úrovni šéfa prezidentské kanceláře, aby „stvrdil pevnost čínsko-ruských vztahů“, Putin za pár dní pojede do Číny na summit Hedvábné stezky a čínský prezident Si je v červenci očekáván v Moskvě. Klíny podle mého vypadají jinak.

Proč by se navíc Čína měla rozcházet s Ruskem a přiklánět se, nedejbože, k USA, když ani neví, s čím Trump přijde zítra nebo příští týden? Jak už jsem říkala před časem, ta neuchopitelnost americké zahraniční politiky, která je s to se během několika dní otočit několikrát jako na obrtlíku, bude muset rychle skončit, jinak nikdo ve světě nebude Ameriku brát vážně jako potenciálního partnera. S výjimkou většiny evropských politiků, samozřejmě.

Viděli jsme impozantní referendum, kterým si turecký prezident Erdogan nechal navýšit prezidentské pravomoci (bude-li za dva roky kandidovat). Bylo to férové a organické referendum, nebo ho Erdogan nechal zorchestrovat a zfalšovat? Co teď bude s Tureckem? Jak vnímat ten příkop mezi velkými městy a venkovem v Turecku, přičemž poražení hlasující z referenda se nechali slyšet, že na venkově lidé ani neumí psát? Co říci k masivnímu „ano“ v referendu mezi Turky v Německu, Belgii či Nizozemí? Objevily se hlasy, že tu s námi sice žijí, ale nějak nepochopili tu naši demokracii... 

Nevím, jestli bylo referendum zmanipulované a zfalšované, ale při zkušenostech z Blízkého východu nemám větší důvody tvrzením zahraničních pozorovatelů nevěřit. Na druhou stranu mi není jasné, co s tím teď chce kdo dělat – ústřední volební komise i soudy jsou Erdoganovi věrné, takže nějaké formální stížnosti a žaloby nemají šanci na úspěch, a rozdrobená politická opozice si musí být vědoma, že cokoli v tomto směru podnikne, bude jen píárová záležitost.

Referendum znovu ukázalo na polarizaci turecké společnosti, což ale není nic nového – velká města jsou tradičně svobodomyslnější a sekulárnější, venkov konzervativnější a islámský. Turecko takto žije už řadu let, ale totéž „v bleděmodrém“ platí třeba i pro další blízkovýchodní země, například pro Egypt nebo Sýrii, kde obyvatelé velkých měst také jako by s venkovem nežili ani ve stejném vesmíru. A vlastně to koneckonců platí i pro nás tady v České republice – Praha a pár dalších měst si také „myslí“ něco jiného než zbytek země. Čili naše společnost je rovněž podobně polarizovaná, ale to ještě neznamená, že upadneme do občanské války. A něco podobného lze nejspíš říci i o Turecku.

Zajímavější je ono hlasování tureckých komunit v Evropě. V zemích, kam odcházeli za prací ve velkých množstvích – třeba v Německu a Nizozemí – jich pro Erdoganův prezidentský systém hlasovalo dokonce víc...

.... .... .... (celý text rozhovoru je zde)

102 komentářů :

 1. Velmi dobré pozorování paní Spencerové. Trump neví jestli přicházì nebo odchází, slon v porcelánu.
  Zahraniční politiku řídí Kushner:

  Kushner has taken aggressive action to micro-manage the NSC, overshadowing even recently installed National Security Adviser H.R. McMaster, according to sources both inside and outside the White House who described Kushner's behavior as highly unusual and damaging to the country's national security infrastructure.

  Never before has a White House permitted such a figure to intervene in the NSC, which is traditionally given leeway to investigate foreign policy matters and bring advice to the president.

  Sources who spoke to the Free Beacon described wide-ranging frustration at the NSC over Kushner's influence over some of the most important foreign policy portfolios, such as Iraq, Israel, Mexico, Saudi Arabia, and China, among others.

  Senior NSC staff are finding their hands tied when it comes to performing even perfunctory duties, such as talking points and statements on high profile issues that must go through Kushner for approval. Sources who spoke to the Free Beacon described this level of involvement as kneecapping the NSC and contributing to its difficulties formulating policy.

  "Kushner is meddling in a lot of things," according to one NSC official who spoke to the Free Beacon only on background. "Such direct control of foreign policy from the West Wing has never happened before. It just creates a lot of drama. People just don't know how to deal with it. We're respectful of his position, but it's confusing the policymaking process."

  Officials working at the NSC, State Department, and Department of Defense "are not happy that Jared is so powerful in foreign policy," said one White House official. "They are expected to implement the president's agenda, but have no input or ability to get ideas in front of Jared. It's a one-man show and that's creating a lot of frustration."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. PAW
   To co autorka nevi , ze se Trumpova "politika" zacina rysovat , to my jsme jiz davno zapomneli..
   Chce taky prej 'OHMATAVAT' chlivak jeden..A na co autorka mysli..Taky prej chce pritlacit V DEALU !!
   To uz je Waser anglictina a vyzpotvorena cestina. Zadnej inteligent takovy VYRAZY NEVYNECHA protoze muze za to ze je HINTELIGENTEM a krasavici navic..
   Uz je to tady i s CHEMISTRY to vynechany taky bejt nesmi. To je kdyz si mezi sebou a jeden na druheho POUSTEJI OTRAVNY A ZAROVEN FALESNY PLYNY , v podobe CUKRBLIKU , coz zeny naramne obdivuji , tu Saramantnost Chemickou a otravnou zaroven. A proc by se cina mela rozchazet s Ruskem.
   Dyt se muzou Rozvest !
   A OBRTLIK NENI jediny duvod proc se ROZVADET s Trumpasem..Kdyz se za nej nemuze UCHOPIT.
   Nevi nic o referendu ale pise o nem. Tak to musi byt. Dulezitost NEVEDENI JE ZDE OHROMUJICI.
   A nevi co Trumpasova politika take a stale pise a pise..A neda se od toho odehnat. jednou se prisakne k pocitaci a jede a jede...Bez zastavky.
   Polarizace pro nas blbce znamena ,ze nekdo volil tak A NEKDO JINAK !!! Ted tam maji dva , tri nebo i CTYRI POLY A ZPOLARIZOVANY...A my jsme na tom stejne , ale obcanska valka NEbude. To se mi ulevilo. Strilet do obcanu se mi dnes pranic nechce. Ale uvidim jak se vyspim zejtra !!
   Mozna si na tuhle MOUCHU... vezmu..
   Pozor , zhovadilosti a trollovane pitomosti nasleduji... ve velkych poctech z USA , kde jinde by je vzali mimo nekterych zdejsich autoru...

   Smazat
 2. Ke stejnému tématu (zejména v úvodu článku) je výborný Pjakin ze 17.04.2017 na kanálu Irena Aneri - YouTube.
  Moc dobré, sledujte Pjakina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč ho sledovat? Protože říká to co chceš slyšet?

   Smazat
  2. Nezlob trolíku 10:57, nezlob...

   Smazat
  3. 10:49 Pjakin - to je ten blábolista, který například vychvaloval vojenský zásah v Československu 1968 ?
   Tak - toho moc nemusím.
   Navíc, když neví co a jak vysvětlit, tak si bere na pomoc ředitele zeměkoule nějakého GP a na něho všechno svede.
   pohádky pro dospělé mohou být i zajímavější.

   Smazat
  4. Podepisuji se pod 10:57 i 13:05.

   Smazat
  5. Krajane z Lanžhotské zátoky vyprávěj pohádky!

   Smazat
  6. V. V. Pjakin má bohužel skoro ve všem, co říká, pravdu, stačí trošku přemýšlet, což někteří tady v diskuzi evidentně nejsou schopní. Sledovat různí názory a analýzy je ale dobré ne proto, aby jim člověk 100% věřil, ale aby sám přemýšlel a udělal si názor o věci samé i souvislostech. Proto nemá smysl tady v diskuzi vykřikovat - NE, NIKDY TO ČÍST NEBUDU, ale jde jen o to uvažovat samostatně. kdo toho není schopen a hltá ČT1 a NOVU, tak toho je mi fakt líto.

   Smazat
 3. Proč se věnuje tak málo pozornosti útoku na autobusy v Syrii, naložené dětmi? Proč tohoto útoku nevyužívají odpůrci Trumpa a proč toho nevyužívají příznivci Trumpa a Trump samotný? Asad a nebo umírněná opozice vraždila? Ani paní Spencer se tím nezabývá. Chemický útok byl rozmázlý ihned všude a toto stojí všechny(!) za tak málo pozornosti? Asad a nebo umírněná opozice? Nebo někdo jiný. Třeba mi to jen uniklo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uniklo, čtěte Sencerovou na Literárkách pravidelněji a nebudete se zpozdile tázat.

   Smazat
  2. Dobrá Spencerová a co ty ostatní, ČT atd.? Kdo jinak to důkladněji rozebírá? Vždyť je to přes sto mladých vyhaslých životů.

   Smazat
  3. 11:50 ČT o tom normálně referovala, dokonce o tom útoku na autobus byl věnovaný pořad v 2000 na CT24.
   Ale je asi trochu rozdíl ZHN a konvenční útok nějakou výbušninou. Smrt civilů je strašná, ale přece jenom užití ZHN je nepřípustné - i kdyby zahynul jen jeden člověk.
   Svět se musí vyvarovat hrůz, které ZHN v minulosti natropily. To je moje vysvětlení, proč Západ tak ostře reagoval proti použití chemických zbraní v Syrii.

   Smazat
  4. Mrtvý je vždycky mrtvý ! Jak se liší zasažený plynem od toho , kterému klasická střela utrhla končetiny , zasáhla plíce,břicho, utrhla lícní kosti , atd ! Ten chudák umírá v obrovských bolestech !

   Smazat
  5. 11:50 Nerozebírá to nikdo, protože útočili naši přátelé z umírněné opozice na naše nepřátele, normální Syřany. Ti v autobusech dezertovali od uvědomělých bojovníků za svobodu, demokracii a lidská práva a chtěli se vrátit domů, na území ovladáné diktátorem Asadem. Takoví lidé si přece nezaslouží nic jiného, než smrt. Proto o tom není třeba mluvit, natož to odsuzovat.Takové je správné pojetí pravdy a lásky.

   Smazat
 4. no to by Čína musela být hloupá je jasné že po Rusku jsou na řadě oni možná ani o KLDR nejde ale o největšího věřitele usa incident na hranicích jse vyrobí vždy kord ve válečném stavu tak by zlikvidovaly lepší Čínskou ekonomiku a veledluh

  OdpovědětSmazat
 5. Gregory byl asi na dovolené v sanatoriu a zase otravuje na Nové republice.
  Jenom pro pořádek, jde o jistého Lojzu Gregora s uměleckým pseudonymem Gregory. Je ale z Lančova u Vranovské přehrady a ne z Lanžhotske...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:04, takže klasický vidlák, to by na něj sedělo na Jirku z Lančova. Je to zachráněný jednobuněčný organismus, výborný adept chovancova STB ústavu i s tím druhým idiotem v diskuzi co mu přitakává.

   Smazat
 6. Panove, kladete duraz na nepodstatne prkotiny.
  Zde je pouze jedna nebezpecna vec, a to je INFILTRACE GLOBALISTU do Bileho domu.

  Tim je zeslaben vliv lidi jako je Stephen Bannon,
  Rience Pribus, Trey Gowdy, a ted dokonce i Jeff Sessions, bojuje o preziti. (Skupina Nacionalistu/separatistu.)

  Dale je Globalisty silne fackovan Sean Spicer..My tento boj sledujeme a mame neprijemny pocit, ze Trump je nucen ustupovat ze sve agendy.
  Kitty Mc Farland je z Kabinetu uz pryc.

  Pamatujete si jmeno Chris Chistie ? (Governor of New Jersey) ! Tak ten dal zavrit do kriminalu fotra Kushnera a Kushner (mlady) se spojil se Sorosem, ktery je ultra globalista a nema rad toho Governora z New Jersey...

  A ted vidite , ze v Bilem dome jsou dve skupiny, ktere spolu bojuji o vliv.
  Jako cestny pozorovatel musim priznat, ze je skupina Bannonova na ustupu.

  On to sice prohrat nemuze UPLNE, protoze amaricka ulice by Trumpu upustila jako horkou bramboru, nejevi se to vsak dobre.

  Globaliste v Bilem dome maji i jina esa, jako je napr. Gary Cohn nebo Dina Powel...

  Byl to Kushner a jeho lide, kvuli kterym byla bombardovana Syrie. Bannonova skupina byla PROTI bombardovani.

  Joe Scarborough, nevzhledna skareda a prdolizek je hlasna trouba Kushnera, tak davejte pozor, aby jste necetli nejaky toaletni papir od jmenovaneho skaredy.

  Je treba ukoncit muj prispevek dobrou zpravou. Na Kushenera se ted vrhli ve smecce Demokrate, coz je vec zahadna, protoze prosazoval jejich agendu.
  nick HONOLULU - bystrozraka pavlacova klepna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky mám pocit, že ten Kushner bude pěkný hajzlík a vetřel se do rodiny, aby škodil. Takových mladých ambiciozních hochů, co pro prachy zradí cokoliv, je ale plná Amerika i svět. Bohužel. Morálka a čest a věrnost, to jsou pro ně jen prázdné pojmy.

   Smazat
  2. Pane Honolulu, dávám Vém palec nahoru, nemá to chybu. Jenom malá rada pouze pro Vás kašlete na ty sprosté ubožáky, kteří Vás napadají a nesnižujte se k vulgárním reakcím, protože oni na to přímo čekají, aby si na Vás mohli plivnout.V-J-Horák

   Smazat
  3. Toto jsem hlasil pred zvolenim Trupky, že si ho židi ohlidaji aby nezlobil. Prvni prispěvek je můj, honolulu.
   Ve vajthauzu vladne Soros zkrzevá Kushnera a jeho rodiny ktera je velmi chummy se Sorosem.
   Źidi maj Ussa pevne v rukach a nenechaji si do toho kecat on nejake smesne napomadovane stare prehazovacky jako je Trump, mohou ho smaznout jako obtiznou mouchu, kdyz bude treba.
   Sranda je, ze Kusnerova adresa je 666 Fifth Avenue. Damien Omen, nerika vam to nic?

   Smazat
  4. Jo byla to Trumpova židovska dcera Ivanka a jeji dablův zmetek manžel kdo útočil na Syrii.
   Trupka jen sedel koukal jak vyvorana myš.
   Kushner 666 Dabluv zmetek.
   Kouknete na trilogii Damien Omen, podobnost je uncanny.

   Smazat
 7. Nejen profesor Postol, ale i další americký specialista na chemické zbraně Denis O'Brien označuje tvrzení propagandy za "false flag" a v deseti bodech podrobně dokazuje, že se v žádném případě nemohlo jednat o sarin a že celá vládní zpráva je zpracována naprosto diletantsky. O prohlášeních Trumpa k tomu incidentu říká doslova: "Je to lhář - velmi nebezpečný lhář". Článek v angličtině najdete tady:
  http://logophere.com/Topics2017/17-04/17_017-BLA-Sarin.htm

  OdpovědětSmazat
 8. On ten mlady Kushner je milacek globalistu. On se totiz zadluzil za zakoupeni nemovitosti na 5-Ave. N.Y... Ten mrakodrap cis. 666 patri jemu, ale urok za dluh je nezplatitelny.

  Aby se uvolnil z tlaku veritelu, tak chce penize od Cinanu. A ti nechteji Kushnera zalozit.

  Cinene take nechteji valku na prahu sveho vchodu, tak se handrkuji s Trumpem a americka flotila byla poslana PRYC na zaklade cinske zadosti...

  Cina ma take strach z millionu utecencu v pripade valky v severni Koreji. (Ona je nechce.)
  Nikdo tu valku NECHCE krome Kima tloustika, ktery ji potrebuje. V Koreji neni zradlo a Amerika je ted lakoma. Diky Bohu !

  A jake jste si vyhodnotili ponauceni z meho prispevku ?

  Ti co nezodpovedne prcaji jako mravenci v Africe nemaji zradlo a musi delat valku a nebo jit k vam do Evropy a vyzrat vam spajsku.
  nick HONOLULU - pravdomluvny informator.

  OdpovědětSmazat
 9. A jeste jedna dulezita vec , ktere mnoho lidi v Cesku nebude rozumet.

  Vim urcite, ze president Trump a president Zeman, by si rozumeli. Globaliste jsou vsak HYSTERICTI jako stetky zachvacene Bi-Polar a zakazuji jakykoliv styk kazdemu, kdo by se chtel setkat s lidmi, jako je president Zeman - PROTOZE NENI POPLATNY jejich agende.
  President Zeman a president Putin, stejne jako Orban ci Marine Le Pen MYSLI SAMOSTATNE a jednaji samostatne.
  Takze setkani Trumpa se Zemanem, ci Putinem se NEKONA !
  Rozhodne ne proto, ze by Trump nechtel, nebo nemel zajem, ale protoze by mel v Bilem dome dalsi valku mezi Globalisty a Nacionalisty.

  General "Mike" Flynn k vuli tomu ztratil karieru a Jeff Session na jeho kariere - balancuje jak Berousek na spagate. TAK JE TO !

  A ten co generala Flynna vystidal - general Mc Master, je spise mazany politik nez general.
  Oni vubec ti generalove, maji GUMOVOU pater vsichni a jsou zklamanim.

  Proto jsem byl NEPOUZITELNY pro vojaky a byl jsem vojak na hovno !
  nick HONOLULU - pod vojak auxiliary - expert na staveni latrin ! V CSSR staveli latriny asi PTP, ale nevim to urcite.

  Panove generalove a plukovnici, podvojak honolulu se na vas diva z VRCHU...Opice v Africe byly PREDICTABLE i kdyz mi sezraly ponozky. Vy jste UNPREDICTABLE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem ti taky rekl pred par mesici ze se zadne friendly setkani mezi Putinem a Trumpetou nebude konat. Trumpeta ted jen sedi v koutku jako Obama sedel v sitcomroom behem utoku na Libii a je rad ze je rad.Kushner si dela ve vajthauzu co chce.
   To je prdel, co?

   Smazat
  2. Viš určite kulový, nebo jsi jasnovidec? Nejsi, jelikož z tvych předpovedì co jsi zde propagoval se nesplnilo nic,NIC!!!. Trump je onuce v rukach židu jak jsem předpověděl já před zvolenim Trumpa.
   To že vyhodil par smradlavejch mexikanu a premluvil par vyrobcu aby vyrabeli svuj smejd v Ussa neznamena nic pro zlepseni situace v americe, slibil jim danove vyhody a tak zase nato doplati poplatnici. Jestli vyrobi nejakej smejdskej autak v Mexiku nebo v Texasu, na tom hovno zalezi, to ekonomice nepomuze. Dneska uz i cinani delaj lepsi auta nez amerika.
   Zkratka, je to v prdeli.Full stop

   Smazat
  3. Samo že se setkani Putina s Trumpem konat nebude, alespoň v dohledne budoucnosti, proč by si Putin špinil ruce s póvlem jako je Trump který mu nesahá ani k podrážkam.

   Smazat
  4. Ale vždyť se to setkání koná i když poněkud tajně v zastoupení. Teď jednali v Rusku ministři zahraničí obou států několik hodin a když došli k výsledkům, čekal ministr USA jestli ho přijme Putin. Ani nešel na tiskovku a pak jednal dvě hodiny s Putinem a Trump jejich jednání sledoval v Bílém domě v přímém přenosu. No musí, jinak by byl pro některé v USA Putinův agent. Takže účel světí prostředky.

   Smazat
 10. 14:52... Dekuji za kvetiny pane Horak, ale me nejake to hovno letici vzduchem na moji adresu vubec NEVADI !
  Pripomina mi to zaslou slavu meho mladi v Africe.

  Pracoval jsem v bushy pro velikost a lesk Pretorie a opice me posraly ze stromu tak dukladne, ze jsem nevedel jak vyprat moji nobl uniformu. Takze mam z mladi slabinu a uchylku pro opice.
  Stejne jsem ten boj s zivotem vyhral. Docilil jsem vse co jsem chtel. Kdyby neprisel Breznev, (v 68), tak by mi nenapadlo uteci a byl bych pravdepodobne stejny, jak jsou oni.
  nick honolulu - kopeckar.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kam se hrabes, havlisto?
   Hovnolulu jde najisto.
   Havlista se vrti,
   Hovnolulu ho drti.
   nic Hovnolulu - zapecnik

   Smazat
  2. Ceho jsi docilil? Rodinu nemas, deti nemas,kdo te soupne do hrobu? Meststi funebraci a nad tebou nikdo plakat nebude, ciste jen nejakej chciplej emigrant v cizi zemi. ,,,,..

   Smazat
  3. hovnoluline dyt uz si nam davno hlasil ze te faknul baboon v te africe az ti semeno vystriklo zbytek mozku! proto rozumime tve lasce k opicim!!!
   boss verny bojovnik against human stupidity ala hovnolulu and CO

   Smazat
 11. 15:24... To je predcasny zaver, co pises ! (Jumping to Conclusions) ! Boj jeste nezkoncil. V pripade nasi
  prohry , budu prvni, kdo prohru uzna.
  VSAK !
  Ann Coulter, Steve Pieczik, Lee stranaham , David Knight,
  Stefan Molyneux, Paul Watson, (ma billion posluchacu), Alex Johnes, Mark Levin, atd.
  To jsou lide, kteri nakadi do poharu viteztvi Globalistum, tak dukledne, ze se oni - Globaliste se z toho jejich viteztvi pozvraceji.
  Ten boj bude pokracovat tak dlouho, dokud neprijde k nejake nasilne akci.
  Trum se stal katalizatorem.
  I kdyz je zeslaben, (Syrie/Kushener), tak stihl udelat hodne dobreho.
  Snizil nezamestnanost o 1/2 millionu nezamestnanych.
  Donutil k navratu do USA velke firmy. Snizil illegalni immigraci o 70 %. Deportuje ze zeme kriminalniky, kteri prepadaji babicky.
  Posilil policii.
  Vede boj o zdravotnictvi - bordel po Obamovi. Vede boj o snizeni dani. Vede boj o zmeny kurikulum ve skolach.
  Prosadil Betsy De Vos na secretary of Education. (Ta je na nasi strane.)
  Snizuje a NEPLATI poukazky na jidlo, (food stamps), parasitum v narode. Prosadil Nielka Gorsucha do Supreme court. (Nejvyssi soud v Americe.)
  On udelal vice nez Obama za 8 let !

  Trump dostava denne tolik dopisu, ze je rozhodne nemuze cist, ale nasi lide (Nacionaliste z Floridy) uz prisli na to jak, mu poslat vzkaz.

  Bojovnici do zbrane. Latriny budou kopat generalove. My Trumpovi revolucionari udelame Ameriku GREAT AGAIN !
  Slava presidentu Trumpovi.
  K vasemu ulehceni koncim.
  nick honolulu- suporter of president Trump.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Alex Jones je fucking nutcase, s tim se moc neohanej. Jedinej kterej ma moje ucho je Paul Watson a ten ma taky Trupku u prdele. Paul je genius a Trumpa v poslednich par dnech zatratil a uznal ze se mylil. Tak o cem brblas? Ti ostatni jsou just as biased as you are and their opinion doesn't matter.

   Smazat
  2. You, honolulu, are flogging a dead horse. Trump is fucking nobody, useful idiot.

   Smazat
  3. Paul Watson má 908366 posluchačů a ne žádný bilion, zase bleješ lži. To bereš nás,čechy za úplné debily?
   Zalez pod tu papundeklovou krabici ve ktere spiš a dej si doušek krabicového plonku a ztichni

   Smazat
  4. 26:43 trump je president, ty pro srovnani jsi cesky posypovou sul zrouci nevolnicek

   Smazat
 12. Útok byl tak "drtivý", že ze základny Šajrat se začalo létat ještě ten samý den, ne "až" druhý den.
  Nejlepší na celé věci byly ty známé figurky, které tradičně v ČT "zasvěceně komentovaly", jak je základna "úplně zničená", aniž by vůbec viděly nějaké záběry, třeba z ruského dronu, který útok Tomahawky natočil.
  A aby večer téhož dne agentura AFP opět znemožnila všechny ty Votápky a svazačky z těch kateder politologie UK a jiných kvákavých institucí, když zveřejnila video, na kterém ze "zničené" základny znovu startují syrská "Sůčka":-D

  OdpovědětSmazat
 13. 16:15 & 16:59 & 16:25 & 16:43...
  Prestante zde vyskakovat vy mozkove prijice (t.j. syfilis vy nevzdelana hovada, zakomplexovana.)
  Nedokazali jste NIC ! Misto vasich hovnometu podejte nejaky vecny argument. To nedokazete z vas nikdo.

  16:15... zde sonduje moji rodinu. Ty curaku ! O osobnich vecech se nemluvi na Forum Romanum. Tvoje decka stejne udelal instalater ty zrudo. Normalni zenska by si k tobe nelehla jinak, nez zdrogovana.

  16:59 Chef... Tento pervert nepise o nicem jinem nez o semenu. To protoze ma v pytliku meluzinu !
  Obraci hamburgers v cernosarne a s jeho prehledem degenerata se snazi byt vtipny. Vykale ! Tvoje vtipnosti jsou trapnosti. A snaz se stat necim jinym nez jsi, ty nemehlo nesikovane v nejnissi socialni tride.
  Tahni a nevnicuj se ! Je s tebou pohrdano !

  16:25... To o cem brblam ty P**O, ty arogantni nedomrdu,
  nebotrebuje tvuj a APPROVAL.

  16:43... Hlavne, ze kreteni primitivni ke kterym ty patris, jste "meli nejakeho kandidata".
  Meli jste totalni hovno, a nepis anglicky takove veci, nebo dostanes-li se do rukou patriotum, tak s tebe udelaji navnadu alligatorum.
  Jsi blby at zijes kdekoliv. Krome toho zde neni jasne komu je -USEFUL- ! Akorat produkujete vzdy plivance a nikdy zadna myslenka.

  Dokazali by jste jedenkrat za svuj zbytecny zivot hmyzu postavit nejaky argumet ? Kdy prijdete na to, vy dobytci ze nadavka, ci nalepka neni argument.

  Tak ! A ted kdyz jsem si dopral trochu radosti, vas navonet hnojuvkou , oznamuji, ze odchazim ! Musim ! Jdu na schuzi.
  Ano vy nedomrdci zavistlivi.
  Na schuzich republikanu se prohybaji stoly pochoutkami a ja budu mit projev.
  Omluvim se Americanum za % Idiotu, ktere se v Cesku vylihlo a svedu to na Komunisty, Nacisty, Katoliky , Evangelisty , Zidy a Eskymaky - jenom ne na vase Geny Neandrtalcu.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honculine ty mas brain damage jak rikaji moji predrecnici ya drink too much jizz and suck a dick you cum guzzling cock sucker.
   chef

   Smazat
  2. 19:47 kde jdi se tu "anglictinu" naucil?

   Smazat
 14. Zde jsou dva prispevky stejneho casu 16:25, moje odpoved byla pro ten, ktery pise o Watsonovi a Jonesovi.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stoji za povsimnuti ze honolulu nebyl napadan sprostymi nadavkami, pouze uvedomen o jeho chybnych prognozach.
   Ovsem tento patologicky psychopat se ihned uchylil ke sprostym nadavkam na adresu vsech kteri mu nastavili zrcadlo. Je to dusevni ubozak a zaslouzi si soucit.
   Trpi narcissismem a nafouklym egem a potrebou obdivu, v jeho veku se s tim neda nic delat.
   Pise zde ze se rodine veci nediskutuji ale velice rad nazyva oponenty syny opicich kurev a prostitutek apod. Politujte ho,chudaka staryho.
   Von se mu ten Trupka posral a on se stim nemuze smirit on to bude obhajovat do roztrhani tela. Tito lide maji diagnozu" demagog" a on navic je psychpaticky demagog. Nedokaze si priznat ze nemel pravdu, ze to posral. Oni i lidi v cesku znaji anglicky a umi si vyhledat spravne zpravy a nepotrebuji zaujateho emigranta ktery chce oslnovat znalostmi ktere vycte na internetu. Nato mu skoci par pologramotu co se zde sem tam vyskytuji.
   Ukazal jsem ti kdo kontroluje Trumpa, co? A ty se treba poser, debile.
   Koncim, jedu si zaplavat na svoji oblibenou plaź Bor Dan Phang Nga, kde mam 2 km plaze sam pro sebe. A ty jdi plavat mezi zaidsovanymi barevnaky na ty nadherny floride.

   Smazat
  2. Mamti sem hodit par videii kde Paul Watson priznal ze se zmylil v Trumpovi? A ze Alex Jones je fucking nutcase? Ktery zapomèl do ktery tridy jeho deti chodej jelikoz mel very spicy lunch?
   Oh common, get real man, i can speak english just as good as you can, if not better. Judging from your previous posts, you making a lot of spelling mistakes, ya fuckwit.

   Smazat
  3. 18:51 to cim pises ale neni anglictina

   Smazat
  4. 18:42 clovece, zapecniku, Honolulovi nesahas ani po ponozky

   Smazat
  5. 5:10 jo to je arabstina, blbe.

   Smazat
 15. Vadí mi, že moje oblíbená T Spencerová vidí zlo pouze u vůdce v KLDR. Předkládá nám hladovějící a vykořisťované obyvatele KLDR proč se nepodívá po zápdních státech po jejich městských getech. Tyhle nadávky na korejského vůdce jsou stejně nesmyslné jako dnešní dehonestace Stalina. Umíte si někdo představit, jak by Rusko dopadlo kdyby nebylo řízeno skutečně pevnou rukou? A jak by asi dopadl celý svět? Prosím zamyslete se proč US za pomoci OSN bojovalo proti Kerejskému lidu? Proč Bojovli proti Vietnamu? Vždyť kam vlezli, tam podpořili své dozorce a z bohatých zemí udělali nesvéprávné vazaly. Poslení kdo jim odolává jsou Kuba a KLDR.
  Paní T.S. je patrně unešena komediálním seriálem M.A.S.H stejně jako většina h..ků , kteří si válku proti suverénímu státu pletou s goteskou. A teď se do mne můžete pustit. Já to snesu. Jsem zvědav na ty troly, kteří nejásají nad napadením naši republiky spojeneckými vojsky VS a neporovnávají ztráty na životech a vybombarovanými infrastrukarami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Spencerová není vševěd i ona se může mýlit.

   Smazat
 16. Zkuste si teď přečíst všechny diskuzní příspěvky jak jdou za sebou - jeden za druhým. Nestydíte se za ty zhovadilosti, které tady stále stejní lidi píší? A vy Horáku -proč pořád pociťujete nutnost ujímat se toho otravného emigranta? Myslíte si snad - vy všichni tady, kteří denně přispíváte do diskuzí těmi - slušné diskuze mrzačícími - sračkami,že tato úchylná aktivita má nějaký smysl? Že to bude mít na něco vliv? Melete tady ty blbosti jen abyste se zabavili, jiný smysl to nemá. Lidi, zejména ti, kteří dřepí denně u počítače a serou pod sebe ty nesmysly - pořád stejný - jsou skutečně ubožáci. Uvědomte si, že chytré, normální a inteligentní lidi už jste z diskuzí vyštvali, žena tady s vámi už nediskutuje žádná, protože píšete sprosté pitomosti, vaše psaní je jenom válečné vřeštění, a nic jiného. Vám válečné útrapy lidí přinášejí úchylnou radost. Denně tady píše zhruba třicet stejných trapáků - že vás to baví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jdi pryc nikdo te tu nedrzi a nikomu nebudes chybet

   Smazat
 17. to 19:39 ano emigrant je otravny ne ale tim ze je emigrant ale formou psani a neustaleho se povaysovani a nadrazovani nad zdejsi pispevovatele.titulovanim lidi hurvinci, delat z nich blbce a ruzne sproste nadavat, si vykoledoval sam. dedousek je postizen samochvalou a trapnym sebeupozornovani na vseznalost!
  zkratka, i presto ze ma v leccems pravdu, je to kokot!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt ty nejsi ani hurvinek, cesky nevolnicky zapecnicky zroute posypove soli

   Smazat
  2. 5:07 uz se nepodepisujes ja velky honolulu, svetlonos?

   Smazat
 18. Stoji za povsimnuti, ze prispevkar 18:42 si nevsimnul ze "HONOLULU BYL FUCKNUT BABOONEM" !
  Precti si 16:59
  Uvedom si ty podradny hovezi kastrate, ze kdyz nemas smysl pro spavedlnost a nebo neumis cist, tak zavry spinavy snupak.
  Precti si vsechny prispevky a prestan se zesmesnovat.

  OdpovědětSmazat
 19. 20:15...Je velmi otravny, on citi radost, kdyz vam nasere do piskoviste, kde placate babovecky ze lzi a jedu.
  A ten vas smysl pro spravedlnost jste se naucili od Cikanu z Balkanu.
  Se super sprostarname zacinate vy ! Ale potom narikate jak slecinky v puberte, kdyz vam na ty vase tupe palice pristane hovno.

  Tupani bud ctete vsechno a nebo tahne do prdele.

  V predminulem prispevku Lenky Prochazkove je 23:50.
  To o vas pisi lide, kteri mezi vami musi zit .

  OdpovědětSmazat
 20. Prectete si 19:47, aby jste ocenili "slusnou mluvu" a "anglicky spelling" - pro 18:51.

  18:51 Ty nedomrdku, Alex Jones dokazal v jeho zivote daleko vice nez ty. Ty jsi hovno on je osobnost. Takze jako hovno ty namas co kritizovat ani Alexa a ani honolula.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honsiculu ty ani nevis co ti 19:47 pise ya prick a o spravne anglictine ani nedutej ty na ni uz vubec nemas ty baboonuv zvratku!!! hhh

   Smazat
  2. 23:50 kde jsi vzal tu podivnou anglictinu?

   Smazat
  3. Jsi ožralý nebo zfetovaný?

   Smazat
 21. Z vas je citit totalni selhani v zivote. Vase AMBICIOZNOST, a to co jste v zivote dokazali je na mile vzdalena.
  Proto zacnete vzdy s metanim hnoje.

  Nejhorsi z vas je to PERVERZNI PRASE Chef. On dela hamburgy pro cernochy a ovlada jejich hnusny slung bezvadne.

  A nejaky opravdu CURAK - 18:42 napise , ze honolulu je sproty a vulgarni.

  Ty zmrdku jeden 18:42 !
  umis ty vubec cist ? ? ? - kdyz bude pristizen, tak ted mlci a zmizi jak prdnuti v tramway.

  Narazili jste na nekoho, kdo vam vase sracky s rozkosi vrati. On ten honolulu neni matka Tereza nebo vas president, ktery na vase hnusarny, vy dobytci nereaguje.
  On ten honolulu je pozitkar. Zvedne vase hovno a sup mate na rypaku a potom se chechta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano ty vymrdany polomozku honolulino chef zna nigger i wigger language na ktery ty felch nemas! tak se dej do klidu nebot si v inglish jazyce s tebou vytru anus! vim tys zvykly lizat semeno z prdele jelikoz je ti to priznacne ya felch!
   chef the MF

   Smazat
  2. Chef kucharicku ty jsi takovy nas hlupacek s tourettem

   Smazat
 22. Uvedomte si vase postaveni a nekritizujte nadavkami, at uz v anglictine, nebo cestine ty lidi, kteri dokazali daleko vice nez vy.
  At uz je to Alex, nebo Trump.

  Jste plni NENAVISTI a ve vasich zivotech jste totalne selhali a zkrachovali. Jste nepotrebna, prehlizena hovna. Vase flustrace si vybijite na lidech, kteri vas ani nevnimaji a nevi o vas.

  honolulu je vyjimka. On se rad vyvali ve vasem hnoji.
  Pro vas intelekt prasat, vsak nestojite za vysvetleni.

  Protoze vase autority potrebuji vase volebni hlasy, tak vam to nereknou, ale mysli si to stejne, a vrati vam to jinak.

  A ted tahnete do prdele, kazdy slusny clovek se vam vyhne oklikou. Zalozte stranu a udelejte predsedou CHefa z hamburgrarny. Lidozrouti pred vami utecou z Evropy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:38-možná nechápete! Averze k Američanům nepramení z Alexe nebo Trampa ale z nedávné historie USA a jejich válek! Jako Vy,my, Honolulu a miliony jiných doufáme v MÍR,co je divného na tom, že garantem jsou právě USA a jejich představitelé?

   Smazat
  2. Uz jsi se prestal podepisovat jako honolulu? Dostal jsi na frak,co frajere. Vsechny prispevky nahore jsou tvoje, ty nezklames honolulu. Chodis vyzirat zbytky po republikanskejch schuzich? No aspon se trochu najis zadarmo. Ty zde hyris snazis se oslnovat anglictinou tak jsem ti trochu ukazal ze i my, ti blbi cesi taky anglicky umime. A lip nez ty. Moc bych si pral slyset ten tvuj projev na schuzi republikanu, to by byla sranda. Ovsem ten se konal jen v tve dute hlave, vid?

   Smazat
  3. 0:18 ty anglicky neumis
   A to jak oslavujes cenzuru ukazuje tvoji moralnim narusenost

   Smazat
  4. Povolny, svet je nebezpecne misto, bez Ameriky by to bylo horsi
   Zamysli se nad tim

   Smazat
 23. Zapomel jsem informovat HONOLULU se vrati.

  OdpovědětSmazat
 24. Upravit Anonymní řekl(a)...
  Aby jste vsichni ctenari POCHOPILI!!!

  HONOLULU je muj Psychologicky OTROK. !!! Kdyz budete na mne zli , tak ho na vas vsechny poslu a on vam ukaze ZA KOLIK JE PRECLIK NA FLORIDE. A vysvetli vam to na strankach CR!!!! Budete plakat vischni!!

  Honolulu zmenil nabozenstvi , Nyni je MUSLIM., trochu pomateny , porady rika :
  Trump je Trump a Honolulu je jeho prorok!!! Ci TRUMP Akbar. Nevim co to znamena optejte se Honolula!!

  S uctou BroukPytlik


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupy pytle, nadavej, to ti jde
   Ale nemudruj, na vic nez nadavky jsi hloupy

   Smazat
  2. za mě palec nahoru, raději se bavím

   Smazat
 25. Mne nevadi lidi co pisi o Trumpovi , jestli jsou z LEVA nebo Z PRAVA. Mne vadi :

  Kdyz nectou o situaci(TRUMP) neco jako Knihy aby vedeli sve argumenty.

  Kdyz opakuje sve blekotiny z Televise,
  kdo ma cist ty jejich emocionalni nesmysly.

  Kdyz se anonymne napadaji ...na co ??? to je jako fackovat nekoho do vzduchu a divat se u toho na jeho fotku.

  Proste veci maji mit smysl.

  Kniha ktera se mnou otrasla byla od Davida Cay Johnstona ' Making of the Trump' popisujici poctive Trumpuv zivot!! Ovsem Milos Zemanu chtel tam mit Trumpa.
  Potom vsem uz clovek NIC nechape. Chape to ZEMAN???

  S uctou BroukPytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytle, jsi hloupy a nudny
   Nadavej jak chces
   Ale nenud nas tim tvym pseudointelektualismem

   Smazat
 26. honluline nedomrdku zprzneny baboonem chef ti jiz x krat sdelil co jsi za zrudu ze meles stale stejny shit o nejakych hamburgrech stale dokola ya felch!!!
  tys ostuda emigrantu patris do zumpy Lehovy na www.nezvedavec.org doporucuji
  ctenarum navstivit vyblitky tech stranek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:15 hlupaku, ty jsi ostuda i ceskych zapecniku

   Smazat
 27. 23:15...Chef...zmis ty sracko, jeste nikdy jsi se nezmohl na nejaky prispevek. Jsi prverzni menecenny vykal.
  NEVNUCUJ se mi ! Je to zbytecne.
  nick honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesti zapecnici nic jineho nez vtirani neumi

   Smazat
 28. 22:15 Brouk Pytlik.
  My ti kasleme na TVOJE knihy ! My mame svoje !
  Postav argumen ! Tvoje prispevky jsou abstrakce a propagace z knihkupectvi.
  Co je OBSAH ? ? ? - Ty Berniho osle z Vermontu. Proc ti to musim radit ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik je polointeligent
   Opravdovemu Brouku Pytliku nesaha ani po ponozky

   Smazat
 29. 0:18... protoze by me mazali. Tupany a hulvaty na tve strane NEMAZOU.
  Tam tahni do hajzlu a pamutuj, ze me nejde dat na frak. To bych musel byt napaden jinym jazykem, slusnym a argumentem ty nerdonozeny zmetku. Ta vase strana neni schopna argumentu.
  Mate smulu vy primitivni dobytci. Ja mam nadavky rad, hlavne, kdyz je vracim.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cesti zapecnici trpi komplexem a leci si ho na zcestovalych
   Co jim jinyho zbejva

   Smazat
 30. 19:39... proc sem lezes, kdyz ti to vadi. Odporujes si . Tahni pryc s tim mravopoucavanim IDIOTE. Tady je arena a ne kostel.
  nick HONOLULU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapecny cesky cerv je jenom pro smich

   Smazat
  2. HADANKA
   Kdyz to visi Trumpovi od prdele a strasne to krici ?
   Co toje ?.

   Smazat
 31. Ty nejvetsi hadky vznikli po vyjmenovati a vypsani uspechu presidenta Trumpa.
  To uz se stalo podruhe. Tim sami sebe zarazujete. Urcite vas uz nekdo registruje vy hlupaci pruhledni. Ja to ale nejsem. Jsem vsak rad, ze jste hovada. To o vas rekl i alex. Proto ma tolik nadavek.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Infowars founder Alex Jones was diagnosed with narcissistic personality disorder in a psychiatric evaluation, the divorce case manager confirmed during his custody trial in Austin on Wednesday. Austin psychologist Alissa Sherry said that a different doctor compiled the report, part of what she said was the most time-consuming divorce case she has ever worked. People diagnosed with NPD typically show traits including a lack of empathy, arrogance, and a propensity for grandiose fantasies. They are also frequently described as manipulative and demanding.
   nenì divu že Jonese obdivuješ, ta diagnoza je 100% také tvá, jste oba nutcases.

   Smazat
  2. 2:52 doufam ze te Alex pozene pred soud za libel, jako Goldwater tenkrat vyhral pul milionu dolaru
   Budes kvicet hlupaku
   Je dobre ze to mas anglicky, neni treba to moc prekladat
   A nova republika se sveze s tebou

   Smazat
  3. 2:52 jen pockej as si vas! Najde Alex
   To vis, pul milionu je pul milionu dolaru
   Uzar kaficko exekutorum, uz jdou
   A dokavad mas komputr tak si precti o slander a Goldwater
   Hlupaku sebevrazdnej, i kdyz sebevrazda v tve situaci je logicke reseni

   Smazat
  4. Blbe 4:20 4:24
   Toto o nem prohlasili Mayo Clinic. Nejsem psychiatr,jsem metalurg. Jsou toho plne zpravy, Alex Jones ma vazny mentalni problem.
   Tak at zaluje Mayo Clinic. Blbe.

   Smazat
  5. Již jednou zde tu na diskusi psal nick Honolulu, že za něj tu vystupuje jiná osoba a podepisuje se jeho nickem. Jeho vyjadřování bylo vždy slušné. Tak si myslím, že zde ty sprosťárny jeho jménem je dílo nějakého trolla aby odpoutal pozornost a rozvrátil diskusi k jinak zajímavému tématu. Když se to tu hemží sprostotou, nikdo slušný nemá chuť se zapojovat. Dost možná že si troll i sám odpovídá.

   Smazat
 32. 19:39 = provincionalni vesnicky VIDLAK ! Krupan a strup, ktery odpadl nejake krave na vesnici od zadku se zde pohorsuje nad emigrantem.
  Ty zabedneny vesnicky IDIOTE, kazdy emigrant ma vetsi hodnotu nez ty.
  A nelez na NR, kdyz moralizujes, samozrejme neobjektivne.
  nick honolulu
  Udelejte zastup, postavte se do fronty ! Mam chut vas zkopat vsecny vy hulvati agresivni, jednoho po druhem. Dela mi to dobre.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ale, stařečku, nerozčiluj se. Praskne ti cévka a budeš tahat nohu.
   My všichni víme že jsi plný nenávisti k čechům, tak to pořad nezdůraznuj.
   Vem si svoji dávku prozacu a dej si oraz.

   Smazat
  2. Zapecni cesi zavidi ze nekdo byl dal nez v horni dolni

   Smazat
  3. 4:07 ha, zavistivy a zly cechacek promluvil, jdi zrat posypovou sul, cesky zapecniku zavistivy
   A bacha at se ti nestane to co prejes jinym, v jedy zamorene ceske kotline je spousta nemoci v epidemicke stazi

   Smazat
  4. 4:07 jsi tedy mladik?
   Myslis si ze se v obetovanem ceskojedove dozijes honolulova veku?

   Smazat
  5. 4:13 ziji uz 45 let v Australii, blbe. Žádnou posypovou sůl nežeru, máme zde nejlepši hovězi a kilovej stejk mi přijde na půlhodinu práce.
   Každej weekend barbecue na plazi Stockton a k tomu karton pivka.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 33. Toto je správná žumpa,hlavně vy podporovatelé US, kolik máte po světě kapitalistických diktatur to si spočítejte určitě je jich více než komunistických.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.