Reklama

.

.

sobota 15. dubna 2017

...udeřit - neudeřit - udeřit - NEUDEŘIT...

včera otevřené nové sídliště "Záře"
v Pchjongjangu
Petr Ďoubalík
15. 4. 2017     zdroj Rossija24, Agentura Associated Press
KLDR dnes slaví "Den Slunce" (105. výročí narození Kim Ir-sena, 15. 4. 1912 - 1994). Už včera začaly oslavy otevřením nového ukázkového sídliště, postaveného za 1 rok, dnes je na pořadu slavnostní vojenská přehlídka a bujaré oslavy. Naplánován je údajně i jaderný test. To vše pod hrozbou, že svým "preventivním" úderem zaútočí na KLDR lodě USA. Snad tedy následující zpráva rozežene mraky pro Den Slunce:

Agentura Associated Press uvádí, že USA nezačnou s údery na KLDR, ani v reakci na nové starty (raket) nebo jaderný test Pchjongjangu. Agentura to řekla zdroji v amerických vojenských kruzích. Pravda, on i upřesnil, že Washington si to může rozmyslet v případě pokusu Pchjonjangu vypustit rakety na území sousedního Japonska, Jižní Koreje nebo USA. V Bílém domě rozpracovali různé scénáře práce s KLDR, včetně možné změny režimu, ale zatím zůstane prioritou zesílení tlaku na Pchjogjang včetně pomoci Číny.

Rozšiřující učivo:

KLDR 14. 4. 2017, slavnostní otevření nového sídliště, bez českých titulků, ale zajímavéKLDR, historie expres, info o dnešní slavnostní přehlídce, bez českých titulků, ale zajímavé69 komentářů :

 1. jsem rád, že to byly jen amícké ramena,že jsou ve skutečnosti posraní.Proti nim je síla a to oni nemusí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Donald musí jásat, nové balistické rakety, nové rakety odpalované z ponorek, Amíci přijeli, viděli a zase mohou nepozorovaně odplout.

   Vymazat
  2. Zajisté....z té flotily by se nevrátil ani jeden živý....a co by následovalo,by vymazalo USA z mapy a zřejmě i zbytek světa.....přeživší zvířecí kartografové by měli práci na 100 let.....

   Vymazat
  3. Co to mnetes. Ve stejne situaci byly USA, v polovine 50tych let, kdy sice mely jadernou bombu, ale jediny zpusob, jak ji na nekoho shodit, byl z letadla, coz bylo, v pripade SSSR nerealizovatelne. A do toho ten Sputnik :-)

   Jenze Kim je na tom, s tema raketama, dnes uplne stejne! Ma sice bombu, ale ty jeho rakety si zatim delaji co chteji. Jenze je to paranoidni zoufalec, s hypertrofovanym egem a navic je doma nejspis v koncich, jak udrzet svuj klan u moci. Takovihle zoufalci, pak delaji zoufale veci. Myslim si, ze bychom meli severokorejce nechat "napokoji", t.j. nevandrovat se do nich ani slovne a pokud nekdo z toho jejich "lagru" zdrhne, meli bychom mu dat prilezitost se "prosadit" v nasem trznim systemu, ovsem bez jakekoliv "pozitivni diskriminace" ;-)

   Uz za sociku jsem poznal par lidi, kteri se vratili ze zapadu a posypali si hlavu popelem, protoze se tam proste "nechytli".


   On se casem, i ten "rampelnik" prezere tak, ze pukne, stejne jako jeho tata a uz ted se nejspis schyluje k tomu, ze se ten jejich povedeny klan "pozere navzajem". Jeho "odchod ze sceny" bude tim spoustecem.

   Proto nechapu, proc se ten kovboj s prehazovackou, do toho musi tak pricpavat. Nikdo ho v te oblasti nechce a podle soucasneho vyvoje situace to vypada, ze mu to Cinani, nejakym, pro nej pochopitelnym, zpusobem vysvetlili. ;-)

   Vymazat
  4. Severní Korea je pro nafoukané SSA jako červená plachta na býka. Jsem přesvědčen, že stejně Rusko jako Čína se tajně smějí americké tupohlavosti.

   Vymazat
 2. Nikdo neví, co Amíci domluvili s Číňany.
  Pravda je, že Amíky ve východní Asii nikdo nemusí.
  Ani Filipíny už nechtějí být jejich mopslík.
  Takže Amíci museli něco nabídnout Číně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě dohodli spolupráci, ale ne za každou cenu, i Číňan má svou hlavu, aby si spočítal kdo je pro něj blíže

   Vymazat
  2. Anonymní 9:37
   Už to někdo dobře popsal USA neplatily všechno dolary,ale když některé státy měli velký přebytek v obchodní bilanci,musely nakupovat USA dluhopisy.Proto Čína drží tolik dluhopisů,jenže už nechce dluhopisy,ale třeba zboží a uhlí je jediné co můžou nabídnout USA,proto ten obchod s uhlím.

   Vymazat
  3. Pravda je ze Amiky nemusi ani v jihovychodni Asii, vlastne je nemusi skoro nikde na svete krome posraneho Ceska. Ziji leta v Thajsku a Ussaci jsou tu v male oblibe diky sve nadrazenosti a aroganci, chovaji se zde jako by jim vse patrilo. Pohrdaji mistnimi lidmi a zachazi s nimi jak s jejich otroky. Je to zkratka pakaz.

   Vymazat
  4. 11:42 Australane, ty zde zpet? Vitej!

   Vymazat
  5. Jen bych chtěl v této malé minidiskusi napsat, že podle výzkumů nemusí Američany 75% občanů této planety. Dokonce jsou dnes místa jím doslova zapovězená a tisíce míst míst na zemi, kde je pro americké občany nebezpečno.Opravdu si za to mohou sami, díky své nadřazenosti a pocitu řídit na této zemi snad vše. Od toho je tu pouze Bůh.

   Vymazat
  6. 12:18 jestli se polozi Pax Americana tak potece vic krve mez kdyz se polozila Pax Britannica, Pax Russia a Pax Romana
   Rikitan

   Vymazat
  7. Ja bych spis hadal, ze Cinani "neco nabidli" USA. Treba ze jim "nepolozi $", masivnim odprodejem US dluhopisu ...nebo tak nejak ;-)

   Vymazat
 3. vše nejlepší pro KLDR ono házet jaderné zbraně neni jen tak sousedům by jse to nelíbilo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam je stále drsný stalinismus. Ale na to mají právo, nikdo jim nemá co nařizovat.

   Vymazat
 4. Už to prasklo! Hybridní válka proti Rusku!
  Hra Modrá velryba byla výtvorem CIA!

  http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/experti-sebevrazedna-hra-modra-velryba-neexistuje-je-to-marketingovy-tah_425920.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...líbí se mně vlastenci co ukazují projíždějícím Americkým válečným kolonám bílou vel-rybu :))*

   Vymazat
 5. Opravdu zajímavé a pozoruhodné informace, ukazující, že zřejmě není vše tak, jak nás o KLDR informují někteří naši politici a média.
  Zřejmě je patrný vliv sousední Číny ....

  OdpovědětVymazat
 6. Můžeme si o severokorejském režimu (a o jeho odpudivém a přetučnělém Kimovi) myslet, co jen chceme, a třeba jej i odsuzovat, ale!!! ....
  Už jen málokdo ve světě se ještě zabývá tím, že USA dnes i tímto svým konáním porušují jedny ze základních zásad mezinárodního práva, a sice:
  a) Zásadu nepoužití síly a hrozby silou,
  b) Zásadu nevměšování.
  Znamená to, že USA se podle mezinár. práva musí vystříhat hrozby silou nebo použití síly (vojenské), a to jak proti územní celistvosti, tak i tak proti politické nezávislosti jiného státu (útočná válka je zločin proti míru!). Musí se vystříhat se organizování nepravidelných vojenských jednotek k vtržení na území jiných států, musí respektovat zákaz organizování a podněcování občanských nepokojů v jiném státě, stejně jako zákaz okupace území jiného státu.
  Znamená to, že USA nemají právo vměšovat se přímo nebo nepřímo, z jakéhokoliv důvodu do záležitostí jiného státu, a naopak, musí respektovat jeho suverenitu a územní výsost.
  USA však to, k čemu se samy zavázaly, arogantně porušují, jakoby stály nad právem!
  Člověka tak nemůže nenapadnou jedna z mnoha otázek, mj. i ta, kam se dnes poděli všichni, kteří se u nás i v zahraničí nechali pro zájmy USA a spol. najmout do lidsko- a mezinárodněprávních NGO aj. „neziskovek“, kteří mají jinak plné huby práv a právních států?! To když v přímém přenosu koukají na toto?
  Nebo že by jejich jinak vytříbený cit pro právo překrývala ta páska přes oči, se kterou symbolizují Justici? Páska peněžních úplatků, které jim tak milosrdně kalí zrak a zastírají úsudek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudáci Severokorejci mají fakt těžký život a jsou v zoufalé situaci.
   Skoro tak,jako Češi a Slováci.

   Vymazat
  2. také tam otevřely nové sídliště pro lidi socialismus je pro obyčejný lidi tady šupák v tv řekne že nestavěj protože šroubují ceny tak to je proč evropani vymírají pro špatnou sociální politiku mocipánu a neuctě k tradičním hodnotám menšiny kariéra podpora podnikatelů aby jsi namastily kapsy kde má mladá rodina vzít 1000000 na byt hypotéka je sázka do loterie nikdo nezaručí že bude mít člověk 20 let práci
   to je ten zlý socialismus možná jse v KLDR mají lépe než mi v LIBYI jse měly lépe tak je usa zničily:https://www.youtube.com/watch?v=ht_k2RKAWGs

   Vymazat
 7. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace a to už přes dvacet let. Sděluji tímto jejich plný souhlas s útokem proti KLDR, protože tento superdiktátorský režim je nesmyslem namířeným k utrpení nejen samotných obyvatel KLDR ale asi především ke zničení lidstva. Jde o nemoc, kterou je nezbytné vyhladit. Podporujeme tedy nejen USA v jakémkoliv útoku pro změnu režimu v KLDR a zároveň z důvodu samotné obrany USA i lidstva vůči jaderné hrozbě ze strany KLDR. S KLDR není možné jednat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, právě jsem se probudil, s rukou v nočníku ...

   Vymazat
  2. Ano, ignorovat možnost existence života ve vesmíru je správné.

   Vymazat
  3. A me Ufoni rikaj ze lzes, a ze te zbavili prava za ne mluvit pote co te pristihli ze rttggyhhuhujes

   Vymazat
  4. Ale mne už sledují tajné služby přes dvacet let a vytvořil jsem si jejich důvěru, tzv. jméno.

   Vymazat
  5. 10.46 Sdělte z jaké galaxie a jakou vesmírnou civilizaci zastupujete. Rozhodně nezastupujete tu, kterou já. My respektujeme rozhodnutí Devíti, kteří rozhodují o lidstvu. Tato rada se vždy skládá z největších géniů lidstva( Faraoni, Leonardo, Nostradamus, Goethe, Einstein, Openheimer...) dnešní naše světské spolupracovníky neprozradím. Jen ještě dodám, že dva hlasy v této světové radě má Bůh. Nedělejte si plané iluze, že vy jste na této planetě nějak užiteční a o něčem tu rozhodujete!

   Vymazat
  6. 12:32 ja si nedelam iluze ani o sobe ani o me
   Predloz ffffgedrttyyhhgg at vime ze jsi autenticky.

   Vymazat
  7. 12:32 Bez jakýchkoliv legrací: Jsou to ty vesmírné civilizace, které v roce 2006 dokázaly izolovat všechny ostatní od Země. Jsou tedy jedinými, které jsou nyní schopny vůči Zemi jednat. Prokazoval jsem jejich existenci i akceschopnost dvacet let. Získal jsem si tak jméno, respektive respekt a uznání. Má sdělení jsou jejich sděleními, protože je na Zemi zastupuji. Dělejte si tedy třeba co uznáte sami za vhodné, nicméně vemte na vědomí jejich stanovisko a vaše riziko jednání proti jejich vůli.

   Vymazat
  8. Žeby "republika" byla i v Bohnicích ?

   Vymazat
  9. Pro 15.dubna 2017 ve 12:32:
   Tak jsem se dočetla v knize "Salai má pochybnosti" (autoři Monaldi a Sorti), že Leonardo byl spíš zajímavý renesanční exot, než geniální průrazný myslitel. Jeho vynálezy, inspirované antikou, totiž nefungují. Takže bych si dovolila pochybovat, že by byl ve vesmírnými civilizacemi vybrán do reprezentace Zeměkoule -:))

   Vymazat
 8. Kim Čong-un není Putin, takže tu zkoušku mohou provést i přes varování. Asi v přesvědčení, že když jiné státy prováděly takové zkušební akce, tak KLDR může taky. No a ten magor co se vyklubal v USA je schopen čehokoli. Od majdanu na Ukrajině, vymyšleného, iniciovaného a finančně zajištěného v USA, je stále zřetelnější touha zločinců ovládajících USA, po vyvolání světové války, pod nějakou záminkou poháněnou nesčetnými provokacemi. Nebýt Kim Čong-una, musely by si jej USA vymyslet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vsadime si? Uder do 24 hodin? Do 48? 72?

   Vymazat
  2. 12:34 Žádný úder nebude, odveta by byla krutá ...
   A to nejen ze strany KLDR.

   Vymazat
  3. KLDR je ten pařez, o který by mohly SSA zle zakopnout! Donald jako jejich první klaun pro to dělá co může.
   My se můžeme jenom modlit, aby ve své blbosti napadly na celý svět.

   Vymazat
 9. Anonymní 12:42
  Kdo udeří jako prví?Podle mne USA i kdyby si tu provokaci měly provést sami sobě.

  OdpovědětVymazat
 10. Tak nevím kdo je paranoidní.Otázka zní? co dělá amík v černém moři a jinde po světě? sám se pasoval na četníka světa?Doufejte že se obě sekce globálního prediktora zavčas domluví a nastane zase trochu klidu.Zatím se domluvili,protože ví .že by to byl konec,konec všech.Přesně jak říká Pjakin -prostudujte si 7,8,9,10 prioritu řízení.Nevíte?ekonomická,faktologická,chronologická,metodologická a snad vám bude jasno.Jsem zvědav kterej internetoví TROLL se na mě vykálí.

  OdpovědětVymazat
 11. Ne 10:46, vy vesmírné civilizace nezastupujete! To rozhodně ne! Podle mého budou to vážený pan MuDr. Jan Hnízdil, popřípadě i vážený pan Pavel Telička, místopředseda a poslanec EP, kdy první má přízeň pana Jana Krause, známého to mima, takže jistěji onen. Poslední dobou, jak pány vidím a slýchám, ne a ne se toho pocitu zbavit.

  OdpovědětVymazat
 12. Nu přátelé možná na vzdory katolickým svátkům je opravdu důvod k malé oslavě...svět stojí.
  Na druhou stranu mazanost Americké armády si může se záminkou odchodu zahraničních novinářů, počkat na noční hodiny...
  Přehlídka Korejské moci strašidelná,
  snad se Doník lekl ?*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zítra je turecké referendum, bylo by asi plně chybou zaútočit do té doby.

   Vymazat
  2. Hm, Evropě ukazují opravdovou demokracii...rozhodování lidu*

   Vymazat
  3. 19:19 Lid je ignorantský blbec a někdo toho zneužívá.

   Vymazat
  4. ...Sigmund Freud sociální studie :
   ...dav je líný a hloupý,musí se nutit pracovat... :)))
   Tam kde ,,dav,, pozbyl dědictví kultury,odkazu předků a smyslu života,
   je lid ignorantský blbec a vládnoucí elity v čele s katolickou církví toho zneužívají.
   Vítejte doma a sladké snění*

   Vymazat
  5. Velikonoce slavi i protestanti

   Vymazat
 13. Ja verím Nostradamovi, nech si iní myslia čo chcú. Tento rok bude udalosťami taký ako predošlé v tomto storočí. Až r. 2019 bude v európe obdoba vlny 1848/49 ale svetová vojna to ešte nebude. V r. 2021 príde ku gigantickej prírodnej katastrofe v Južnej Európe a potom začne sled udalostí o prežitie a kto z koho. Skrátka, podľa "Pýthie" 16. storočia sa pred r. 2022 žiadna svetová mela nezomelie, na to beriem jed.

  OdpovědětVymazat
 14. Loupeživá amižidovská usraelská zlodějská sběř útočí pouze na slabé a bezbranné.Je na čase,aby tykurvy dostaly konečně pořádně přes držku.
  Usrael spálit na prach!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KLDR může mít už přes deset jaderných raket, má přes tisíc raket různého typu, má 1,190,000 vojáků v aktivní službě a šest milionů rezervistů a členů polovojenských jednotek.

   Vymazat
  2. Pro srovnání: Pokud vím, AČR má necelých dvacet tisíc vojáků a z toho údajně jen šest tisíc by válčilo se zbraní v poli, munice má jen asi tak jednu třetinu z objednaného množství, protože prostě zahraniční firmy "nespěchají" a ještě ji nedodaly, zbraní má akorát tak na jejich ztrátu v boji a ještě se zbavuje starých plně funkčních samopalů, granátů, pancéřovek a munice do všeho, protože údajně přezbrojuje a byly by na nic. Zbavuje se i bitevních letadel aby byla schopna se jen bránit a nezasáhnout nepřítele v jeho týlu. Tomu se říká bojovat o vlastní porážku. Granát i pancéřovka má asi jinou ráži, nebo co. Připadám si jako vůl, když se takové zprávy od Ministerstva obrany Česka dozvídám.

   Vymazat
  3. Kromě toho, že nemá ani vycvičené zálohy a Náčelník Generálního štábu AČR to dokonce i odmítá.

   Vymazat
  4. Ono je to hlavně tím,že i rabi Stropnitzsky patří k té skupině 80% obřezaných ocasů,trůnících za nám ukradené peníze ve "vládě" zdejší kolonie,která má za úkol ralizovat a dohlížet na likvidací Českomoravského národa,...tohle je ten zásadní a hlavní problém.
   Že nemá protektorát "zálohy"? Ale jděte,a co chvíli na naše náklady projíždějící usraelský předpotopní šrot a tlupy vylízaných mávačů??
   Nebo Vám by se snad chtělo pokládat životy za totálně zadlužený,rozkradený a defraudovaný kdysi stát,ve kterém nám nepatří uža ani ty pověstné kanály a žumpy?
   Pokud budu mluvit za mě,tak první kulka na linii bude patřit tomu či těm zmrdům,kteří mě tam nahnali!

   Vymazat
 15. Biblický děj se může odehrát znovu,že se David postaví¨Goliáši.Natruc všem schopným bojovníkům,kteří by jenom ukazovali svaly,ale do boje nechtějí.Takže bych si přál,aby ten Biblický děj,dopadl i teď podobně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stěží Biblický děj, když KLDR je Zlem, o kterém netřeba pochybovat. To by musel být Bůh Satanem.

   Vymazat
  2. 17:41 Opravdu pozoruhodné "zlo", které má bezplatné školství, povinná školní docházka trvá jedenáct let a je celá zdarma včetně učebnic, uniforem, ubytování a stravování.
   L.S.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Severn%C3%AD_Korea

   Vymazat
  3. 19:23 To bylo v Československu před Sametovou revolucí také a bylo toho podstatně víc, nicméně, přecejen se tehdejší Československo od dnešní KLDR obrovsky lišilo, například nenechávalo roztrhat lidi psy a nebyly pro ně likvidační pracovní koncentrační tábory. Také například ta komunistická diktátorská monarchie a striktní preference státního náboženství v Československu chyběly. Kromě toho, Československo nevyrábělo jaderné zbraně, neusilovalo o vývoj vlastních mezikontinentálních raket k jadernému napadení celého světa a nemělo sedmimilionovou armádu. Naopak Československo vytvářelo přátelské vztahy mezi národy a respektovalo OSN. KLDR je ještě stále ve válečném stavu, protože uzavřelo jen příměří a nemá v úmyslu to změnit.

   Vymazat
  4. 19:42 Zřejmě toho moc nevíte a tak píšete "nesmysly".

   V ČSSR před rokem 1989 byla povinná školní docházka devět let, učebnice a některé školní potřeby byly poskytovány bezplatně. Stravování a ubytování nikoliv, vše bylo za úplatu.

   Nevím, odkud čerpáte informace o trhání lidí psy a likvidačních koncentračních táborech v KLDR. Podobné, jinak formulované informace, o mučení apod. máme přece i z jiných států.

   Úloha čsl. armády před r.1989 je na delší debatu. Doporučuji vám si o tom něco přečíst na internetu.

   "K příměří mezi OSN na jedné straně a KLDR s Čínou na druhé došlo 27. července 1953"
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Severn%C3%AD_Korea

   Vymazat
 16. Říkejte si co chcete, ale USA jsou mimo jiné takový národ "ani ryba, ani rak". Vyvinuli "matku bomb", která zabíjí JEN TERORISTY, nebo když chce nějaký stát provést jadernou zkoušku, tak jej chtějí "potrestat" vojenskou silou a přitom sami v ten stejný čas PROVEDOU NEJADERNÝ VÝBUCH NUKLEÁRNÍ BOMBY. Neměly by USA napřed "vyfackovat" sami sebe?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. B61-12 a jde o její vývoj, který by měl být ukončen za několik let. Jak jinak ji vyvinout? A je to jaderná bomba shazovaná z jakékoliv stíhačky USA. Ta Matka bomb, ta měla prioritně zničit skalní chodby a jeskyně, to, že usmrtila stovku příslušníků Islámského státu, to byl jen bonus. KLDR chce provést zkoušku jaderné bomby a asi to bez toho jde stěží, nicméně, světové společenství s tím vzhledem k superdikrátorskému režimu v KLDR nesouhlasí a RB OSN pravidelně za tyto zkoušky KLDR trestá. Asi byste souhlasil i se stejnými právy Satana na Zemi. To by ale byla fakt hloupost. Měl byste být s Dobrem.

   Vymazat
  2. 18:49 už nějaký čas postrádám jistotu, kdo je tady nositelem toho dobra a kdo zas, toho zla. Dokonce a navíc, přestává být jasné cože je to dobro a co zas ono zlo, které je nezbytné za jakoukoli cenu trestat. Duše prosté snadno to mají jasné.

   Vymazat
  3. 18.20 2 otázky :
   Kdo je, podle vás, ten "satan na zemi" a kdo "dobro" ?
   Jste přesvědčen, že vy jste větší "dobro" než některý z vašich spolupracovníků nebo sousedů, s kterými v něčem nesouhlasíte ?

   Vymazat
  4. 19:07 KLDR je asi větším zlem než USA.

   Vymazat
  5. 19:07 Z jakého důvodu ? Že to říkají a píší někteří naši politici a média ?
   Co vy osobně víte o KLDR a z jakých zdrojů ?

   Vymazat
  6. 19:26 Asi si děláte srandu. S těmito Vašimi otázkami, které nejsou určeny pro odpověď, přestaňte.

   Vymazat
  7. pro Anonymní15. dubna 2017 18:20

   Myslel jsem, že člověk uvažuje vlastním rozumem a ne "jediným pravdivým názorem".

   Tak polopatě: na naší planetě panuje JEDINÉ právo, a tím je PRÁVO SILNĚJŠÍHO!!!! Bez ohledu na postavení v životním řetězci. Přírodní pravidlo a i historická minulost , včetně dnešní doby ukatuje, že silnější je pozře slabšího a je jedno, kde se to děje, jestli v moři nebo ve vzduchu a nebo na souši. To právo je dáno snahou o PŘEŽITÍ A ZACHOVÁNÍ RODU!!

   Jsou i výjimky, kdy dva druhy žijí v symbioze a oběma takový styl vyhovuje, protože je pojí společný zájem:

   Jen člověk dnešních dnů jedná proti přírodě, protože ten nevyužívá svoji sílu kvůli přežití, ale kvůli SVÉMU OSOBNÍMU OBOHACENÍ!

   Proto by bylo vhodné se ještě jednou zamyslet. Nesmíš ale, ani podvědomě myslet, na to, co jsi kde tento týdem četl.

   Vymazat
  8. 19:33 "Šťastný" to člověk, který na otázky 18:20 a 19:26 nezná odpověď .
   Zřejmě je sám se sebou spokojen ...

   Vymazat
  9. 19:14 ??? ... to jako myslíte že toho už napáchala ve světě víc než USA ???

   Vymazat
  10. 19:55 Lidé se od zvířat liší tím, že si vytvářejí vlastní zákony. Zvíře jedná podle potřeby a rozhoduje právo silnějšího. Člověk se vzdává síly ve prospěch rozumu a Boha, kterého chápe jako dobro a spravedlnost. Národy si vytvořily pravidla, která mají předejít nutnosti války a dospěly k nim rozumem a snahou o dobro a spravedlnost a nazývají ho mezinárodním právem.

   Vymazat
  11. 20.11.
   a na druhou stranu,která je vždy a všude:
   původní vrah si zajišťuje své přežití.
   proto ta současná "nadstavba" problematiky
   pravdoláskařství,kryjící .... viz např.
   trest smrti a jeho opětovná dvousečnost.
   stejně tak fašismus všech dob: kriminalizace
   nevinných,jednoduše - záměna.

   Vymazat
  12. Lidé se zas tolik od zvířat neliší.
   Ve většině případů živočišné říše se na první pohled přemnožené a stále reprodukující druhy vygenerují pár přeživších.
   Přemnožený člověk svoji destrukcí okolí jasně dává najevo senzitivní zemi že ji ohrožuje.
   S příchodem zlatého věku nás katastrofy neminou a jestli se z bojových jednotek nestanou záchranné a pomocné,
   jestli se člověk nedokáže všeho vzdát a navzájem soucítit, nemá mnoho jedinců šanci.
   Principiální zákony tvoří příroda...Bůh.
   Člověk na nich jen staví ty své*

   Vymazat
 17. Severní Vietnam vojensky napadl a nakonec i obsadil Jižní Vietnam, přes masivní americkou intervenci. Přitom nešlo o jadernou mocnost. Severní Korea jaderné zbraně má a útok na Jižní Koreu může nastat kdykoliv.
  Asiaty bych nepodceňoval.
  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětVymazat