Reklama

úterý 25. dubna 2017

Ukrajinští fotbaloví fanoušci slavili narozeniny Adolfa Hitlera << VIDEO >> Výtržnosti na stadionu Dynama Kyjev přišly den po výročí narozenin Adolfa Hitlera, vůdce Třetí říše.


Fanoušek s hákovým křížem
25. 4. 2017 První zprávy

Během utkání ukrajinské fotbalové ligy mezi mužstvy FC Dynamo Kyjev a FC Šachtar Doněck, které se konalo 21.dubna, den po 128.výročí narozenin Adolfa Hitlera, došlo na stadionu k nepokojům.Během zápasu, fanoušci oblékli bílé šaty, v některých případech se podobali oblečením Ku Klux Klanu a vyvěsili transparent s nápisem „100% bílý.“ Portál strajk.eu rovněž uvedl, že místní fanoušci měli hákové kříže a obrazy Hitlera. Na stadionu došlo mezi fanoušky ke rvačkám a soubojům, navzdory tomu, hra nebyla přerušena.

V 88. minutě fanoušci obou týmů vypálil světlice a hodili je na hřiště. Ukrajinští fanoušci tak opět oslavili neonacistický symbol - číslo 88 a volali „Heil Hitler“ (H je osmé písmeno abecedy).

V roce 2013 FIFA potrestala ukrajinský klub ve Lvově uzavřením stadiónu pro zápasy národního týmu do roku 2018, fanoušci zde při zápase také slavili neonacistický symbol 88.

- - -

9 komentářů :

 1. Vykopejme ty ukry od nás,Jsou to fašisté a ti nemají tady co dělat.A podnikatele co je zamněstnávají zrušit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oni je rádi zaměstnají lepší než Čechy kteří nechtěj hákovat za minimální mzdu

   Smazat
 2. Adolf Hitler - Prasečenkův vzor a ideál všech banderovců !

  OdpovědětSmazat
 3. A co říci o naši republice /ale ostatně o celé EU/ - udržuje normální kontakty s fašistickým státem, který se hlási k valečnému zločinci Banderovi, jako svému hrdinovi a malé děti o něm čtou v čítankách. No řekněte, není to Nová magorská doba? A mocipáni si říkají: po nás potopa, hlavně, že jsem na výsluní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Symbol Hitlera je číslo 18! První a osmé písmeno abecedy AH. Řada lidí toto číslo nosí i u nás s vědomím co znamená (rád a často ho nosil na triku např. Topolánek, ale to asi byla jen náhoda) . A nebyl tak trochu ten fanouškovský bordel tak trochu zneužit, že právě v té době měl Hitler narozeniny? Kým, ať si udělá každý názor sám.

   Smazat
  2. 88 znamená Heil Hitler

   Smazat
 4. Z logiky věci vyplývá, že stát, který podporuje fašistický stát, je rovněž fašistický, i když se tváří že ne.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak jenom dokázal Stalin zvítězit nad hitlerovci, když měl v zádech banderovce ?

  OdpovědětSmazat
 6. PAW
  kdyz KiSSinger /a dalsi vyvolenci/ rychle a hned po skonceni Holokostu zachranovali nacisty pred Stalinem A LIFROVALI JE DO usa !!...
  V Evrope byla bida a v nemecku , radil ANTINACISTA STALIN !!
  Ale Stalin prece nejaky chytil.
  VZKAZ.
  Dalsi prispevek pro vymazani , censuru.
  Hlavne nemazte troly. nebo ponesete nasledky !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.