Reklama

.

.

neděle 9. dubna 2017

USA porušily všechny normy mezinárodního práva - Maria Zacharovová

Maria Zacharovová, MZV RF
9. 4. 2017, zdroj: Rossija 1, M. Zacharovová (tisková mluvčí MZV RF) se v pořadu V. Solovjeva vyjadřuje k útoku USA na syrské letiště 7. 4. 2017. Rozhovor se odehrál ještě týž den. Video. Překlad a titulky: Ďouba

V překladu jsou na 3 místech "???", to jsou místa, kde jsem si s překladem nevěděl rady. Jestli někdo poradí, chybějící slova doplním a předem děkuji, Ď.
91 komentářů :

 1. Moc pěkná ženská,jako lištička bych ji povozil na ocásku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To si myslíte, že by se nechala povozit zrovna od vás?

   Vymazat
  2. 11:37 Ty celý jsi ocásek.

   Vymazat
  3. Uznávám, že Marja je hezká ale není můj typ. A k tomu má příliš ostrý jazyk.

   Vymazat
 2. USA porušily všechny normy mezinárodního práva. Bylo tomu snad někdy jinak ? Nejlepší jsou ty výkříky do tmy, že je potřeba celou věc důkladně prošetřit. Chtěl bych vidět situaci, kdyby se zjistilo, že v tom mají pracky CIA. Nezmněnilo by se vůbec nic, naši kašpaři, v čele ze slizkým Sobotkou by dál chodily v předklonu a strašily nás krvelačným Putinem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Sobotka, Stropnický, Zaorálek a další, jsou "odborníci" na krvelačného Putina a mírumilovné demokraty z SS, EU a Izraele!!!

   Sobotka je zabořený v zadnici Donalda, že mu svítí jen pleš. A Stropnickému vykukuje ten jeho "rypec", který je typický pro jednu "vyvolenou rasu".:-)

   Vymazat
  2. Zeman také odpovídal vyhýbavě. Trestat doporučuje až po vyšetření, ale proti útoku Tomahawků jsem ho neslyšel protestovat. Domlouvat Donaldovi určitě/asi nebude. Nemluví o tom, co komu z NATO slíbí. Jeho nadšení fandové by se ptát měli, aby nebyli podvedeni.

   Vymazat
  3. 15:53 Toto už je příliš vysoká politika. Ono je to těžký, vůbec se mi nelíbí vyhýbavé odpovědi Zemana, na agresi USA, ale věřím, že kdyby se vyjadřil naplno, tak ho postihne nějaká smrtelná nehoda.

   Vymazat
  4. USA se řídí heslem "Might is right" - kdo má moc má právo. Charta OSN jako základ současného mezinárodního práva, zákaz použití síly a i hrozby silou v mezinárodních vztazích kromě zmocnění Rady bezpečnosti nebo sebeobrany, je pro ně cár papíru. Tak tomu bylo za všech prezidentů a je tomu tak bohužel i za Trumpa, neboť USA jsou přesvědčeny, že prozřetelnost je vyvolila aby rozhodovaly o osudu jiných států a národů a jejich představitelích.

   Vymazat
  5. USA to tentokrát přehnaly. Vydat rozkaz k útoku v Sýrii v době návštěvy prezidenta Čina nezapomene. Disponuje již raketami DF-41 , nakoupila letadla SU-35, systém S-400, dále staví 2 letadlové lodi, dokončuje vývoj 2 stíhaček neviditelných na radaru , disponuje 5 ponorkami vybavenými balistickými raketami s doletem 7 500 km , každá ponorka třídy 094 disponuje 12 raketami o 3-4 jaderných hlavicích. Čína staví ponorky třídy 096 , ty budou mít více ( až 24 raket) s delším doletem a až 10 hlavicemi. Čína má v současné době největší armádu světa 2,3 mil. mužů a má prostředky na to být do 10 let ( i dříve) vojensky nejsilnější zemí světa. Nějakou techniku nakoupí od Rusů, jinou okopíruje a zbytek vyvine sama. V každém případě druhá polovina 21 století bude patřit Číně. Evropa je tak nemožná , jak ve své historii ještě nebyla.

   Vymazat
  6. Jak říkám Trump je takový blb, že si myslí, že před ním padne president Číny na prdel.
   Chová se jako buran a to je proti Činským zvykům. Možná že při návštěvě v Číny bude muset dojít od presidenstského specialu k odbavení do haly příletů.

   Vymazat
  7. ČÍNA BY MĚLA POSLAT DO SÝRIE 500000 VOJÁKU A VYKOPOU TY ZMETKY . SVOBODNA SÝRIE A KURDISTÁN .

   Vymazat
 3. Jak řekl náš prezident: Agresor je ten, kdo napadne nějaký stát dříve než USA. Tudíž se tu nejedná o žádný útok agresora ale další posílení demokracie v islámské zemi šířící ji ,,umírněnou" islámskou!(jsou v opozici jetě jiní neislámští hrdlořezové?) jako to bylo v Lybii, Iráku, teď Sýrii i v neislámsé Ukrajině. Všude si po vměšování USA do jejich záležitostí chrochtají blahem...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JE ODEDÁVNA ZNÁMÉ, ŽE: Mezinárodní právo definuje, co smí jenom Izrael a občas USA.... a kde to nedefinuje, tam to stanoví Bibi a americký president coby mluvčí a viditelná tvář DEEP STATE.

   Vymazat
 4. Díky, pane Ďoubalíku, za vystavení pořadu i titulky!
  Ten krátký rozhovor stojí za pozorný poslech, aby člověk mj. i pochopil, jak těžkou práci dnes mají ruští představitelé na jejich MZV. Ti musí mít nervy z obzvlášť pevné oceli.

  OdpovědětVymazat
 5. Co chcete po národu odchovaným škváry Schwarcenegrem, Stalonem a podobně.Oni snad ani nemají pohádky pro dítka bez střílení.

  OdpovědětVymazat
 6. Cca 17:48 "čto tam vrag" - "že je tam nepřítel"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za doplnění, už to tam také slyším (vrag - nepřítel). Doplnil jsem i ostatní otazníky v titulcích, jen to asi chvilku potrvá, než mi to opět youtube kanál odsouhlasí, Ď

   Vymazat
 7. Z novoročního projevu Kim Čong Una..

  Vážení soudruzi,
  ohlížejíce se za rokem 2016, ve kterém každý z nás oslavoval každý den gigantickým bojem, vytvářeje nové dějiny velkého rozkvětu, bezpříkladného v historii revoluce čučche, vcházíme do nového roku 2017.

  Využíváním této významné příležitosti, když se důstojně ohlížíme zpět na skvělý rok naplněný pyšnými zázraky představenými naším skvělým lidem, abych s nejvznešenějším přáním poskytl vřelé pozdravy všemu korejskému lidu, který překonal s optimismem zkoušky všech odstínů bezprecedentní v dějinách, sdíleje rány a strasti se stranou a spojuje s ní svůj osud tím, že tvoří nedílný celek s jejími myšlekami, záměry a vůlí, a popřál mu slávu a štěstí nadějemi naplněného nového roku.
  Své vřelé pozdravy zasílám i krajanům na jihu a v zahraničí a pokrokovým národům světa a dalším zahraničním přátelům, kteří usilují o získání nezávislosti a spravedlnosti.
  Rok 2016 byl rokem revoluční události, rokem velké změny, stojící za zmínku v dějinách naší strany a země.
  V loňském roce, uprostřed stoupajícího revolučního nadšení všech členů strany, sloužícího mužstva a dalšího lidu a velkého zájmu světa, se konal sedmý sjezd Korejské strany práce významným a ohromným způsobem jako velký politický festival.
  Sjezd hrdě přezkoumal slavné dějiny postupu naší strany v revolučním procesu čučche po vítězné cestě pod moudrým vedením velkých soudruhů Kim Ir Sena (Kim Il Sunga) a Kim Čong Ila a vyložil smělý plán pro dovršení socialistického procesu pod praporem kimirsenismu-kimčongilismu.
  Prostřednictvím tohoto historického sjezdu byla plně prokázána železná vůle našeho sloužícího personálu a lidu kráčet po cestě čučche, následujíce stranu, a byly položeny trvalé základy pro korejskou revoluci. Bude vryt do dějin naší země jako setkání vítězů, které demonstrovalo nepřemožitelnou sílu velké kimirsensko-kimčongilské strany, jako slavné setkání, které položilo nový milník při provádění revolučního procesu čučche.
  Loni bylo dosaženo epochálního obratu při upevňování obranyschopnosti čučche Koreje, a naše země dosáhla statusu jaderné mocnosti, vojenského obra na východě, kterého se žádný nepřítel, jakkoli impozantní, neodváží provokovat.
  Uvedli jsme první test vodíkové bomby, testovací střelbu různých prostředků a test jaderné hlavice, abychom se úspěšně vypořádali s jadernými válečnými hrozbami imperialistů, které narůstaly ze dne na den, rychle jsme rozvinuli vysoce vyspělou vojenskou techniku a vstoupili do závěrečné fáze přípravy spuštění testu mezikontinentální balistické střely; dosáhli jsme dalších skvělých úspěchů, jednoho po druhém, v konsolidaci obranné schopnosti. To zajišťuje . . . . .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/z-novorocniho-projevu-kim-cong-una.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A my jsme mysleli, že jenom "NÁŠ" Donald je oprávněný "vůdce lidu" (DEMAGOG)!

   Vymazat
  2. at' Kim Čong Un nakope přehazovačku do zadku

   Vymazat
 8. Noční Vlci : POZVÁNKA na významnou událost. Cesty Vítězství ve Frýdku-Místku..

  POZVÁNKA na významnou událost

  Cesty Vítězství ve Frýdku-Místku


  Nadešel čas, kdy si dovolujeme pozvat vás, organizace, svazy, přátelé nejen z motoklubů, ale i širokou veřejnost na významnou událost u příležitosti Dne osvobození 9. května. Noční Vlci a přátelé z motoklubů PL, ČR, SK se budou účastnit jízdy přes Polsko, setkáme se v Terespolu , dále navštívíme Warszawu, Wroclaw , Osvětim kde budeme skládat hold vojákům, kteří zahynuli při osvobození. U každé piety bude i široká veřejnost se zástupci úřadů, institucí, občanů , děti a mládeže.
  Jízda přes Českou republiku - trasa z Osvětimi - kolona zamíří letos poprvé do nedalekého příhraničního města Frýdku-Místku, kolem 10.00 hod., kde na městském hřbitově ve Frýdku-Místku, uctí památku padlých 2.sv. války, kromě občanů československé republiky je zde pohřbeno 966 ruských vojáků a 57 důstojníků.
  Z Frýdku-Místku pak kolona pojede na další velkou pietní událost a to do Bánské Bystrice. Zde je možný doprovod motorkářů, kteří se dostaví na událost ve FM.


  Cesty Vítězství - to je mezinárodní projekt, jehož cílem je stmelovat národy, generace, připomenout hrozbu války a nezapomenou na ty, kteří za nás položili život. Zároveň propaguje města, kterýma kolona projíždí, letos to bude opět Brno, Praha, Děčín a dále instituce, organizace, firmy , které se zapojí do projektu a jakýmkoliv způsobem pomohou v realizaci organizátorům.
  V tomto roce budeme v Rusku, Bělorusku, Polsku, Česku, Slovensku, Maďarsku a konec v Německu dne 9.5. v Berlíně, kde nás budou již tisíce.

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/akce-pro-verejnost/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji srdečně všem organizátorům za tuto akci! Cesty Vítězství je úžasný projekt. Držím palce, aby všechno vyšlo, jak má. VK

   Vymazat
  2. http://jpeg.cz/images/2017/04/10/Nw5B.jpg

   Vymazat
 9. USA upozornily Rusko na to, že zaútočí na leteckou základnu syrského vojenského letectva, ovšem nikoli prostřednictvím politických kanálu, oznámil tiskový mluvčí Bílého domu Sean Spicer.

  „Co se týče toho útoku, pak naši armádní činitelé jednali podle běžného plánu, použili kanály k odvracení konfliktů, protože my (USA a Rusko) působíme společně v jedné oblasti, a proto jsme zaručili, že zabráníme konfliktu, pokud jde o vojenskou odpovědnost. Žádné kontakty s politickým vedením v Moskvě ale před útokem navázány nebyly," řekl Spicer ve vysílání televize Fox News.

  „Je to (útok v Sýrii — red.) jasný signál jak pro naši zem, tak i pro celý svět, že náš prezident (Donald Trump — red.) bude dělat všechno, co bude potřeba, aby zajistil naše národní zájmy," dodal mluvčí Bílého domu.
  https://sptnkne.ws/ebDY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasné! Donald je mazaný "uličně chytrý" (street smart) ne "uličně hloupý" (street stupid).
   Dokazuje, že není Putinovou loutkou ale naopak, pevně stojí za našimi zájmy.

   Vymazat
 10. Podtitulky ???
  1.22 не клеилось сюжет neobstojí bajka CNN
  17.50 враг nepřítel
  Třetí místo jsem nenašel Konstantin

  OdpovědětVymazat
 11. Spolupráce bolševicko-demokratické propagandy plus zločinné počínání NATO pod velením vládnoucí mafie v USA, plní první hlavní body jejich programu - vytvořit nepřítele a přimět lidstvo aby uvěřilo, že válka je nevyhnutelná. Nepřátel hned vyrobily několik. IS, teroristy s imigrační invazí a jako toho největšího, jediného schopného se bránit - Rusko. Od plnění posledního bodu pomalu ustupují, protože se nemohou dočkat a ztrácí trpělivost po zjištění, že po tolika provalených lží lidé již nemohou uvěřit tomu, že válku rozpoutá Rusko a nikoli zločinci západního světa, kteří mají lež za pracovní nástroj.

  OdpovědětVymazat
 12. USA vyzkoušely PVO Ruska a jeho S 400 a zjistilo se,že je ruský systém nefunkční.To je vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pletete se, RF pouze dodržela podepsanou dohodu s USA o bezpečném nebi v Sýrii, navíc protivzdušné komplexy do té doby chránily pouze základny, kde jsou Ruské síly. Tuto smlouvu však RF po agresi USA den poté vypověděla. Teď bychom se měli bát já i vy, aby agresor nezkusil něco podobného zopakovat. Naštěstí se blíží návštěva Tillersona v Moskvě, doufejme, že si to tam vyříkají a riziko vzájemného konfliktu USA/RF se opět sníží. Pojem "Agresor" je v mezinárodním právu zcela přesně definován. Všichni, kdo souhlasí s útokem USA na suverenní stát SAR, porušují mezinárodní právo a pouze se přiklánějí na stranu silného, předpokládajíc, že ten nebude souzen.

   Vymazat
  2. 13:01 "Šťastný" to člověče, když takové hlouposti věříte ...

   Vymazat
  3. 13:01
   Ty nefunkční ussackej trotle,nech so z Fuckingtownu poslat kousek mozku od místního blba,třeba ti to prospěje....i když tobě těžko!!!!!

   Vymazat
  4. A co tvůj mozek, dobrý?

   Vymazat
  5. Když někdo jako ty má palici,aby tu nepršelo do krku....to je pak těžký napravit co experti z Fuckingtownu podělali!!!!!

   Vymazat
  6. 13:01 Jste šťastný člověk, buďte rád.

   Vymazat
  7. Ruské PVO v Sírii chrání jeden přístav a jedno letiště. Podle Rusů Tomahawky letěly 200 km daleko od startu raket S 400 ve výšce desítek metrů nad zemí. Až dodají Rusáci systémy S 300 nebo 400 pro každé letiště, budou mit Američané ÚPPDKV (záložnáci rozumí).

   Vymazat
  8. Velmi pravděpodobné!

   Vymazat
  9. ÚPPDKV = úplně po pič.. do konce války!
   ŽŘPK = žeravou řetězí po koulích!
   Velitel a jeho ZVP jeli do VVP, aby prověřili MLP a PBP!
   plukovník VS v.v.

   Vymazat
 13. Tak za tohle Petře Ďoubalíku zdůrazněný dík a omluva za uvedení na FB bez dovolení, v přesvědčení, že by si to mělo poslechnout s přečtením písemného překladu co nejvíce lidí. Děkuji a přeji mnoho zdaru. L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V diskuzích pod zdejšími články je možno vidět jak nebezpeční jsou hlupáci, kteří štvou do války proti Rusku a nejsou schopni pochopit, že na sebe berou odpovědnost za průser, který nastane až američtí válečníci překročí Rubikon.

   Vymazat
  2. 14:44 15.3.1939 byli na ulicích Prahy k spatření někteří obchodníci židovského původu, kteří vítali německé vojáky se zdviženou rukou v naději, že je zachránili před bolševiky.
   Jak kruté bylo vzápětí jejich "poznání" ..

   Vymazat
 14. Zločiny proti lidskosti ve Vietnamu a v Jugoslávii jsou dokázané a nepromlčitelné. Jde o to kdo je povinen tyto záležitosti projednat a navrhnout trest. OSN nebo Hág. Je to asi všechno jen fraška pro motroky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OSN je loutková organizace USA. Lidé ve vrcholných funkcích mezinárodních organizací jsou těžce odtrženi od reality životů běžných občanů vlastních zemí, celé je to takové divadlo na jako.Máme internet, můžou se sdílet informace, dohadovat demonstrace apod. a stejně je to zatím k ničemu. připadám si jako prase v ohradě- vnímám řezníky okolo jak si povídají který kus přijde dneska, rozumím o co jde, ale nedokážu s tím fakticky nic udělat- leda remcat a mluvit s ostatními prasaty. Mnohým z prasat je to ovšem jedno. Důležité je, že mají plné korýtko každý den. Stejně porážce nezabráníš, tak co.Co říkáte na přirovnání?
   O těch Tomahawcích- třeba to byla zkouška bojem- otestování si možností nepřítele, nalezení jeho slabin a úprava taktiky?Rok od roku mám horší pocit že se to v řiť obrací- ano doposud plná korýtka- ale ty přesuny techniky k Rusku nebudou jen tak z legrace a kvůli výcviku.Co z toho Motroku, že my tyto zločiny považujeme za zločinné?Z naší pozice s tím nic neuděláme- maximálně budeme schopni na sebe kouknout do zrcadla.

   Vymazat
 15. Tak to se pravdoláskařská mediální kloaka a její vnitrácká pobočka řádně opupínkují. No, je to jejich volba, lidi srát můžou, ale ne donekonečna.A až se lid nasere, tak to nebude o principech humanity, ale o emocch. A nebude to pro tu chamraď válkychtivou nic příjemného.

  OdpovědětVymazat
 16. Tak tohle určitě na ČT nedají. Kdybychom tu měli opravdu demokracii, tak by veřejnoprávní ČT neměla problém zveřejňovat také názory druhé strany. Když jsem včera slyšel na ČT24 výplody našich politiků, kteří schvalují nálet USA jako odplatu za použití zakázaných chemických zbraní Asadem proti vlastnímu lidu a jako důkaz uvedli, že Asad to má v krvi, že i jeho otec to udělal - No tak žasnu (dofám,že už není moc lidí, co jim to sežerou), proč nedali otázku, co tam vůbec USA dělají, kdo dal Američanům právo vměšovat se do suverénního státu ? Nemluvě o tom, že nepotřebovali vůbec vyšetřit, co se vlastně stalo a hned měli vyníka - no vypadá to, že v tom má USA prsty, zřejmě další divadlo. USA veřejně podporuje teroristy a už se to ani nesnaží skrývat, terorista je každý, kdo má jiný názor než USA a tomu se říká "DEMOKRACIE"!!! Vypadá to, že opravdová demokracie je už asi jen v RF.

  OdpovědětVymazat
 17. Rusáci se ještě v loňském podzimu bezostyšně chlubili , že nasazením S300/400 v Syrii proti křídlatým raketám bude syrské nebe bezpečné. Viz vlevo tisková zoráva tady : https://twitter.com/Fake_MIDRF/status/850234544045268992

  Jak je vidět - utrpěli velkou ostudu - buď jim to nefunguje a nebo nebyli schopni ani pořádně zareagovat - případně s útokem souhlasili.
  Sice ted mají plno řečí o porušení práva atd - ale mnohem lepší pro světový pořádek je eliminace nebezpečí, že nějaký pošuk si bude zahrávat s chemickou municí.
  Assad to už příště neudělá. Symbolický vojenský zásah stařičkými raketami, na které ani PVO velkého Ruska vůbec nezareagovalo, mu jasně ukázal, že má co do činění s pořádnou silou.
  A Rusové kromě ostudy asi zjistili, že ta jejich slavná PVO zřejmě na takové stařičké rakety zase nestačí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak a kam se "ztratilo" těch 36 tomahawků co nedopadly na základnu? Nebo to byl takový šrot, že jich 2/3 samovolně "havarovaly"?

   Vymazat
  2. 16:54
   58 Tomahawků zasáhlo plánovaný cíl, jeden ani neodletěl. To je podle tiskové zprávy MO USA.
   Rusové se už zamotávají do svých lží - tvrdí , že doletělo na základnu jen 23 kusů - a přitom v tom stejném článklu ukazují mapku s 44 viditelnými zásahy. Některé rakety letěly na identický cíl - takže to přibližýně sedí s oznámením z USA.
   Je to přibližně stejná vysoká úspěšnost jako v Iráku a nebo v Jugoslávii.
   Mapku si můžeš prohlédnout tady pod článkem s názvem, který vůbec neodpovídá přiložené mapce: https://cz.sputniknews.com/nazory/201704085072056-amerika-raketa-syrie-rusko/

   Vymazat
  3. Proč s tím tapetuješ znovu jandův kryple, už ti bylo odpovězeno zde 13:14, najdi si normální práci místo kurvení diskusí a neopruzuj.

   Vymazat
  4. 17:09
   smiř se s tím, že velkohubá propaganda o ruských nepřekonatelných zbraních je prozrazena. Skutečnost je taková, že Rusové si utržili pořádnou ostudu.
   Mapy zásahu ukazují minimálně 44 jasných zásahů na území letiště a ani jeded nahlášený sestřel. Ruské S300/400 zřejmě nefungují - ale hlavně , že je se velkou slávou v Syrii instalovali a to právě proti křídlatým raketám.
   A dodatečně si vymýšlet důvody, proč jakože systém nefungoval - tak to je možná tak úloha pro nějaké propagandiosty jako je Ďoubalík.. ale všem ostatním je to dovcela jasné. Mimochodem i na ruských sociálních sítích je plno posměvačných příspěvků na adresu ruské protiletecké a protiraketové obranné techniky.

   Vymazat
  5. 17:33 Ty, ty , ty, zlobivče.
   To se přece nedělá poslouchat nepřátelskou propagandu z Ruska. Každý "správný" Čech poslouchá přece ty "šmejdy" z České televize a "chechtá" se od rána do večera.

   Vymazat
  6. Pro hlupáčka 17:33 - Kdo sloužil u PLO, tak se tobě a tvým "argumentům" jenom směje. Rusové byli předem varování americkou stranou. Nezasahovali proto, že nechtějí 3. světovou a ta se kvůli jednomu letišti a jedné americké lži nezačíná. Letiště bylo evakuováno. To není důvod pro jakýkoli zásah. Po incidentu dali Rusové jasně najevo, že končí sranda a že "sousedské" vztahy s Američany jsou ty tam. Důležité je, že Trump se ukázal jako plechová huba, která lítá od zdi ke zdi. Ruští politologové ještě před volbou dávali přednost krávě Hilary, protože ta byla pro ně čitelná. Věděli, co se dá od ní očekávat. Trump je a bude jeden velký otazník. To, že několik tomahawků odletělo jinam a netrefily se, to je fakt. A co se týká Jugoslávie - odcházející armádní sbor JLA si v neporušeném stavu odvezl z Kosova všechnu tam umístěnou techniku. Jugoslávci přišli asi jen o dva tanky, ostatní byly makety. US zbraně v Jugošce velmi přesně zasahovali jen "vedlejší škody", civilisty a děti. Jugoslávie není argument pro obdivovatele amerických ozbrojených sil. Spíš naopak.

   Vymazat
 18. 16:15
  Jen vypatlanej bezmozek havlobanderovský lejnolahvárenskej žumpy může schvacovat a obhajovat ussackou agresorskou dementalitu!!!!
  A že by jejich Plechová kavalérie byla ta skvělá....o tom se presvecili civilusti od Vietnamu až po Jugoslávii!!!!!
  Ty hovada netrefí z pěti metrů ani Mount Everest!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 16:24
   proboha - to mu už neumíš jinak odpovědět a jenom stále nadáváš ?
   Raději tedy nepiš - akorát se ztrapňuješ.
   Najdi nějaké argumenty a normálně reaguj. A nebo mlč. Se divím, že Tě ještě nevymazali.

   Vymazat
  2. 16:31
   Co je nepravda na tom,že ten ussackej genetickej odpad niko normální neuznává a na svém území ho nechce!!!!!
   Že v podstatě nikoho nestojí o jejich debilokracie a na hlavu postavený hovnoty?!!!!

   Vymazat
  3. 16:37 možná kdyby jsi psal trochu slušnější příspěvky, tak by to bylo i srozumitelné.
   Takhle polovinu slov sprostých a neslušných pokryje jakoukoli myšlenku. pokud nějakou myšlenku vůbec máš.
   Zatím je vidět jen přisprostlá reakce na všechno, co je protiruské.

   Vymazat
  4. 17:35
   Hele havlobanderovskej kecale,o mně se nestarej,máš dohlížet na pindy ussacký lži propagandy.....a tě ussaci lžou až se jim od tlamy práší přes půl světa!!!!!

   Vymazat
 19. O úrovni lidí v USA, ale i v silně věřících zemích (např.Polsko, Brazílie) dobře vypovídá i tento obrázek. Podvody, kterým všichni chtějí věřit. Tak se pak nedivme, až se to přes náboženství dostane až k nám.
  Znám jednu osobu, která se toho účastnila nejednou po celém světě i na pódiu. Podvod je v USA už skoro něco normálního. Obávám se, že za cinkání klíči v r.1989 trest teprve přijde.
  https://www.youtube.com/watch?v=vz7o21hyo2Y

  OdpovědětVymazat
 20. Víte, není to dobré. Ono se naplňuje varování Sókrata k demokracii. Vládu převzala zločinná spolčení, mediální moc je v jejich rukách, státy jsou v jejich rukách, justice, výkonná moc a hlavně zákonodárství- to přizpůsobují svému zločinnému záměru, své morálce vlků. Budou se bránit a hodně. Vždyť jsou to nejen zločinci, ale váleční zločinci, páchající zločiny proti lidskosti a míru, zločinci, kteří mají na rukách krev stovek milionů nevinných lidí - atomové bomby, kobercové nálety na civilní cíle, hromadné použití chemických zbraní proti rozsáhlým územím obývaným civilisty, rozvraty států, svrhávání cizích vlád, podporují terorismus ... Bushové, Blair, Obama, Särkozy, Clinton a tisíce jejich posluhů. Ti patří před mezinárodní soud, vědí to a použijí veškeré prostředky, aby tomu zabránili. Veškeré, včetně rozpoutání III WW. Není to prostě dobré. Jediní, kteří tomu mohou zabránit jsou občané jednotlivých států tím, že ubrání demokracii a postaví tuhle nemravnou chátru lživou a podvodnou před svůj národní soud a nandá jim, co jim třeba.Musí dříve, než válku rozpoutají. Oni nemají co ztratit, lidskosti již tratili. My přijdeme o vše, děti, vnuky, rodiny, životy. Opustíš-li mne, nezahynu .....

  OdpovědětVymazat
 21. Panove 15:53 & 16:02 !
  President Zeman se zachoval velmi dobre a prozirave - statnicky ! !
  Ani my, se zatim NEDOKAZEME ORIENTOVAT ve zmene politiky, kterou president Trump hlasal drive.

  My mame nekolik theorii , ale zadna neni overena.
  Tak je zbytecne je zde vypisovat.

  To potrebuje cas a vykristalizuje se to samo.
  President Trump usiloval o pratelstvi s Ruskem a o nevmesovani se do arabskych valek. Usiloval o izolaci od valky v Syrii, kterou zavinila Hillary a Obama - podle nasich medii a jeho sameho.
  Co se stalo nevime. Dejme tomu cas !
  Media rikaji, ze v Bilem dome jsou dve skupiny, ktere se nemaji rady.
  S. K. Bannon (Nacionaliste) a J. Kushner (Globaliste).

  Vazeny pane presidente Zemane, v pripade, ze z planovaneho setkani s presidentem
  Trumpem nesejde, tak vse co mate na srdci, reknete mu otevrene a primo, t.zn. po zpusobu mluveni lidi v New Yorku. Oni to tam maji tak zavedene.

  Zle jazyky rikaji, ze v New Yorku na ulici je kazde slovo pohlavek a jejich 5-th Ave., nebo jejich Park Ave. je jen dalsi ulice s lepe nalestenymi dvermi u vchodu..
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy nevíte, ale my víme co se děje, jednoduše president Trump dal celému světu najevo, že se s nikým USA nebude srát, bude si jednoduše beztrestně dělat to co je v zájmu USA, s Ruskem a Čínou se nějak dohodne, Evropa odkráčí do hajzlu, vždyť velmoci jsou na jedné kapitalistické lodi, no ne?

   Vymazat
  2. Mne jen prekvapuje ze od pensistu od sousedu jste se vazeny pane nedozvedel nic o zamerech pana Trumpa a v predstihu o naznaceni Hu wu ze na ne taky dojde neztrestaji -li Koreu severni. Trump je genius a jeho tahy jsou znamy Kdyz rika A mysli C a to je ta spravna strategie Ted co tam radi geniu sKushner ml. to pujde rychle kupredu doufam . Take je treba vyslat signaly dalsim zlobidlum co nechteji Trumpa respektovat . Pro to ze je jich dlouhy seznam nebudu zdrzovat ale fakt je ten za na chudy musi bejt prisnost Zdravi va pane honolulu pritel "klacek na ne"

   Vymazat
 22. Turecký ministr zahraničních věcí Mevlüt Çavuşoğlu prohlásil, že Moskva nepodniká nezbytné kroky v souvislosti se zmařeném příměří v Sýrii. Informoval o tom v telefonickém rozhovoru svého ruského kolegu Sergeje Lavrova. https://sptnkne.ws/ebMS
  „Turecko i nadále zastává příměří v Sýrii, Rusko ale musí přestat trvat na tom, že Bašár Asad musí zůstat na postu nejvyššího představitele této země. Řekl jsem svému ruskému kolegovi, že Moskva nepodniká nezbytné kroky v souvislosti s porušením režimu příměří v Sýrii,“ prohlásil Çavuşoğlu ve vysílání televize TRT v neděli.
  ——
  Ministr zahraničí USA Rex Tillerson bude během své nadcházející návštěvy Moskvy požadovat od ruské strany, aby se vzdala podpory syrského prezidenta Bašára Asada, píše The Sunday Times bez uvedení zdrojů.

  Kromě toho šéf americké diplomacie údajně předloží důkazy informovanosti Kremlu o tom, že chemický útok, ke kterému došlo minulý týden v Sýrii, mají na svědomí syrské úřady, zdůrazňuje se v článku.
  https://sptnkne.ws/ebNq

  Takže Asad je stále nežádoucí

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes už je to tak, že kdekdo kdeco mluví, nejvíc ti, co do toho co mluvit nemají.

   Tak na příklad. Rusko nezbyné kroky podniká, podpora Assada je jeho záležitostí, a do setrvání Assada na jeho postu mají co mluvit jen Assadovi voliči.
   Nevěříte?

   https://www.youtube.com/watch?v=pQcYbyTWIrk
   https://www.youtube.com/watch?v=2j38ULyec74
   Děda.

   Vymazat
 23. Pane Doubalik , dekuji za velmi zajimave video.
  (Pani Zacharova je krasna zena. Hned jak ji potkate, tak ji informujte, ze ma obdiv Ameriky.)

  18:24... Bylo to v zajmu Ameriky, nebo v zajmu speciani skupiny v Americe ? Bannon byl prece proti zasahu
  v Syrii ! Cela akce neni vysveltna. Vetsina lidi tomu nerozumi. Ja take ne. Pamatuji si kazdy projev presidenta pred zvolenim. (2016) Nejde to dohromady s jeho drivejsimi projevy.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu se dá lehce rozumět, už ho mají tam, kde ho chtěli mít, jako každého prezidenta. Přece nemůže odporovat lidu jeho zeťáka, že? Kdo by si to dovolil, tak končí a jemu už to konečně taky došlo. A samozřejmě, tím už taky ta nenávistná kampaň proti Trumpovi polevila, že? On si toho nikdo nevšiml?

   Vymazat
 24. 18:36.. Amerika ho UZNALA 4. dubna a rekla, ze nebude odstranen, ze o nem rozdoduji Syrane. 7. dubna zmenila nazor.
  To jsou veci ! Premety jako v cirkuse. Ale proc ? Co za tim je ?
  nick honolulu - nevedouci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:49 co je za tím ? malá nápověda - žeby chemický útok na civilisty ?

   Vymazat
 25. US, US über alles,
  Über alles in der Welt, .....

  OdpovědětVymazat
 26. 18:48... Ano, vsiml !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je všude stejný, voliči jsou potřební jen před volbami, no ale aspoň ta krysa Hilary nelhala.

   Vymazat
 27. Honolulu,nediv se ! Jestli mu rekli,nekde v soukromi,ze ma peknou rodinu a ze by nekteri nemuseli prezit....tak prestal delat fory a zacnul slapat podle neokonu !!Nehledejme za tim nejaky zahady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesmysl, Trump to udelal dobrovolne jinak by potom nemel ty dalsi kecy

   Vymazat
 28. Chemický útok je jedním z dalších podvrhů s cílem konečně rozpoutat 3.sv. válku. Zkusme uvažovat tak, že celou akci iniciovali globalisté, její realizace se radostně chopili američtí neocons, kteří vidí záchranu USA a hlavně svoji pouze ve válce. Výsledek známe, teď je jen zapotřebí odhalit to, že v případě chemického útoku (ze strany syrské armády) šlo od samého počátku o podvod s cílem vyprovokovat americký útok, po němž se očekávala ruská odveta a fakticky zahájení 3. sv. války. Trump ze sebe nechal udělat idiota (ať již vědomě či nevědomky), teď má ale jedinečnou příležitost chopit se skutečně moci a začít dělat v USA pořádek, vč. reorganizace amerických tajných služeb s tím, že byl jimi podveden. A kdyby nevěděl, jak na to, může si zajet na studijní cestu do Turecka. A tipoval bych, že o to šlo od samého počátku celé této akce, v jejímž pozadí jsou globalisté s cílem posunout vývoj kýženým směrem vpřed.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snaha omlouvat Trumpa je usmevna. Ne nadarmo si Ivanka vzala zida.

   Vymazat
 29. Tak zde to mate ! Uz je to venku !
  GOLDMAN SACHS (super Globaliste), ma svoje nejlepsi lidi ve Bilem dome.
  Jsou to Dina Habibi Powell, (on je sice z Egypta, ale je to bohac a Globalista.) Demokrat prevleceny za Republikana.
  A Dale Gary D.Cohn, to jsou hlavni PUCISTE v Bilem dome. Chodi si pro instrukce do hotelu Four Seasons ve Washingtone, k nejakemu duchovi PUCHOVI, jmenem LUJ. (ci Fuj.). (Jmeno neznam.) A president Trump ma prevarat v Bilem dome.

  ZACHRANIME NASEHO PRESIDENTA ! Vymanime ho z paratu Globalistu, ale zatim jeste nevim jak.

  To znamena, ze Bannon bude umivat nadobi v kuchyni do te doby nez na to prijdu. A cela jeho parta bude pomahat zahradnikum. Globaliste ovladli Bily dum, ale jen docasne.

  Mam povahu cuchaciho psa a na vsechno prijdu a potom po vzoru pavlacove klepny, u nas na Smichove, to vsechno vyslepicim, protoze sam nekdy nevim co stim....

  Take nevim jak na to budou reagovat republikani a jeho verni volici.
  Samozrejme, ze jim vsechno reknu, a to co je v cestine na videu s pani Zacharovou take. Rusky nerozumim.

  Citim se zklaman - JA JSEM VOLIL TRUMPA, a ne zadneho Egyptana.
  nick HONOLULU - vydeseny vlastenec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Priznejme si ze jsme uverili lhari. Neni to nase chyba, Trumpa jsme neznali a kdo mohl predpokladat ze je horsi nez Obama s Clintonovou dohrady.

   Vymazat
 30. Zde zmizel jeden prispevek, ale nebyl muj.
  nick honolulu

  19:27... Vy mate stejny nazor, jako nasi nejlepsi
  lidi.
  Panove koncim , jdu do spolecenskeho centra hledat republikany. Znam je vsechny, kteri tam chodi.
  ahoj, nick honolulu (vecer se vratim)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co, Honoluláčku, už jsi se zrestartoval po té voličské zradě Trumpety?! Jdi raději umývat záchodky u svých USAků! A nás už neopruzuj!
   plukovník VS v.v.

   Vymazat
  2. 0:19 nepis hnupe

   Vymazat
  3. 0:19 uz jsi se vzpamatoval z havlovy zrady, operetni plukovniku?

   Vymazat
 31. Kouknete na Aeronet-Trump je v hajzlu,rozhoduje za nej zetak !Sprava 9.4.17

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://aeronet.cz/news/video-sok-vime-co-se-stalo-s-donaldem-trumpem-v-bilem-dome-probehl-palacovy-prevrat-misto-trumpa-ted-vsechno-ridi-jared-kushner-a-sioniste-gary-cohn-lloyd-blankfein-a-andy-quinn-z-goldman-sachs/

   Vymazat
 32. Ty jsi najivní nebo pomatený. Copak někdo někdy v bílé chatrči rozhodoval jen podle sebe. Už jeho styl dravce ho předurčil se spářit zase jen s dravci. Podle mě nemá ani takovou moc aby mohl sám rozhodnout co bude zítra dělat.

  OdpovědětVymazat
 33. Koukni ale jakym stylem se to stalo !!

  OdpovědětVymazat
 34. ASSADE ODSTUP Z POZICE PREZIDETA SÝRIE -

  Duchovní vůdce iráckých šíitů Muktada as-Sadr vyzval ve speciálním prohlášení syrského prezidenta Bašára Asada, aby „z lásky k Sýrii“ odstoupil a vyhnul se tak válce.
  https://sptnkne.ws/ebQA

  OdpovědětVymazat
 35. Ved o to ide,aby asad odisiel a syria sa dosala do ruk USA,ktora tuto krajinu nici 6 rokov.Mysli si vudce siitu,ze toto chcu Syrski obcania?V Iraku ,uz amici sefuju.Kto bude vladnut v Syrii?Proamericka opozicia,saudi,turci,juesej?Ale to je uloupena Syrie !!Ako Kosovo !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Syrie je davno rozdelena na nekolik dilu sen o Velkem Israhelu hraje hlavni roli ,spiknuti zidu s vrahy Saudi mluvi samy,nebudte naivni lzid taha nite a jak vidno z videa skutecne jim to jako vzdy jde.Intriky podvody vrazdy to vse dohromady za usmevem a poklepavanim na ramena ,vzdy pritakaji jemne poopravi .Jen ovsem do doby nezli i ten ktereho postrcili dopredu zjisti ze je jen pouzity sasek .Stalo se to s Hitlerem i jinymi .Hitler preci z uplne zkrachovaleho Nemecka pred 1933 neudelal super velmoc za 2 roky ze sveho prani a myslenky .Vse potrebuje penize a ty dostal od zidovskych bankeru. Jelikoz ale vedel a znal je jiz z pobytu ve Vidni rychle se vymknul kontrole .Proto ta dnesni nenavist ,vzdyt Merkele vse dela prakticky stejne jen s tim rozdilem ze zatim mirove. Trump namisto sam sebe poslouch aopet lzida prostrednictvim sve dcery jez pravidelne drzi sabes

   Vymazat
 36. Anonymní9. dubna 2017 16:02
  15:53 Toto už je příliš vysoká politika. Ono je to těžký, vůbec se mi nelíbí vyhýbavé odpovědi Zemana, na agresi USA, ale věřím, že kdyby se vyjadřil naplno, tak ho postihne nějaká smrtelná nehoda.
  xxxxx

  Presne tato priposranost z lidi dela mrtvoly! Zombici takto mluvi, pane. Tady nejde jenom o to, ze k tomu zruda Zeman mlci, ale ze na to poskytuje nase penize! A lidi to nechteji zastavit, radeji z nej udelaji chudinku, ktera nic nezmuze, jako jste to predvedl vy! Proto tento svet zombiku uz nema nadeji na preziti a uz jen zbyva ty mrtvoly zahrabat. Mimochodem, jeden cernoch mi pred par lety rekl, ze jedou do Evropy odklizet mrtvoly, a toto si nevymyslel, podle mne takto je jim to predlozeno a ja se Vas zeptam, zda nevidite, ze je to tak! Chodici mrtvoly jsou z lidi, kdyz se nedokazi zastat pravdy, prava a spravedlnosti a ani dokonce toho nejzakladnejsiho prava, cimz je pravo na zivot!

  OdpovědětVymazat
 37. Maria Zacharova je spickova zenska a nejvic si na ni cenim jeji schopnost veci pojmenovat naprosto presne. Z celeho jejiho projevu ve videu vypichnu dve veci: Prvni je to, ze velice spravne poukazala na to, ze jde o byznys, nikoliv o neco jineho! Valka je totiz nejvynosnejsi mozny byznys!!! A druhou veci je to, ze jsou to dementi bez nejmensi schopnosti logiky ci sebereflexe, a tim jsou nebezpecni nejen Rusku, ale nam vsem. Perou se mezi sebou a nas k tomu pouzivaji! Nejen nasi drinu, ale jeste si z nas delaji obecenstvo, ktere jim tleska ( viz obdivovatel a sefredaktor Aeronetu, nejaky VeKa, vedouci kolotoce, ktery lidi manipuluje, misto aby jim sdeloval pravdu a jeste se msti tem, kdo mu to reknou! Trumpeta, chudinka, za nic nemuze, to jestrabi Pentagonu mu vladnou, hahaha..)
  Lidi, opakovane musim rict, je potreba se zbavit vsech vlad, ktere toto podporuji z nasich kapes, valka bez penez nepojede! Zemana nakopnout a ostatni vladnouci taky, zabrat banky a nepustit ani korunu ven ze zeme a ne se nechat od nich zlikvidovat. Tady jde o zivot, a v situaci ohrozeni zivota neplati zadne zakony, clovek ma pravo se branit jakymkoliv zpusobem.

  Mnoho diku panu Petru Doubalikovi za to, ze sem to video dal a prelozil, to je velice hodnotna prace!

  OdpovědětVymazat