Reklama

úterý 25. dubna 2017

V Sýrii byla zlikvidována jedna z největších bašt teroristů. Past na "krysy": VKS RF nalákaly teroristy a zničily dva tábory Al-Káidy v Sýrii (video)


25. 4. 2017  zdroj a zdroj
V Sýrii, na severu provincie Hamá, rozdrtila vládní vojska s podporou spojeneckých sil teroristy v obci Halfája. Nachází se tam jedna z hlavních bašt teroristické skupiny Džabhat an-Nusra. Syrská armáda dnes vyhnala teroristy z obce Halfája a dalších tří obcí na severu provincie Hamá, uvádí agentura RIA Novosti. Vládní jednotky postupují k hranicím provincií Latakia a Idlíb a nutí teroristické bandy k masovému ústupu. Ženisté syrské armády již zahájily průzkum osvobozeného území za účelem zjištění a odstranění výbušných zařízení.

Článek byl publikován 23.4.

VKS Ruska nadále každodenně zasazují masivní údery teroristům v Sýrii.

Například 19. a 21. dubna ruská letadla rozbombardovala výcvikové tábory Al-Káidy v provincii Idlíb.

Podle souřadnic, získaných od konkurenční skupiny Jaish al-Izza, letouny VKS RF objevily 2 komplexy budov džihádistů v Idlibu.Drony zaznamenaly okamžiky, kdy byly výcvikové tábory teroristů během náletů zničeny.

První tábor teroristů koalice Hayat Tahrir al-Sham (v čele s Džabhat an-Nusrou, syrským křídlem Al-Káidy) se nacházel deset kilometrů severozápadně od Chán Šajchúnu. Dopadnutí bomb upoutalo pozornost banditů, kteří běželi k místu úderu. Po té zahřměl silný výbuch, který roztrhal shromážděné teroristy kolem.

Uvádí se, že druhá základna byla považována pro Hayat Tahrir al-Sham za velmi důležitou, protože se tam nacházel velký počet teroristů, spojených s Al-Káidou.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

29 komentářů :

 1. Rusko v Sírii bojuje za klid v Rusku. Lepší je teroristy postřílet mimo hranice Ruska, než bojovat přímo na svém území. Samozřejmě, že teroristi jsou podporování a vyzbrojování ze strany USA a EU. Vždyť nikdo v tomto regionů zbraně nevyrábí. A proto USA tam dodává teroristů zbraně přes Turecko a Saudy. Všichni to vědí, ale všichni říkají, jak boj teroristů je vlastně boj za demokracii. Pod slovo demokracie se v posledních desetiletích schová všechno i vraždění civilních lidí v Jugoslávii v Libyi všechny barevné revoluce. Nyní vyrostl další fenomén který západ používá. Jakmile ve volbách nevyhraje ta strana, která odpovídá požadavkům kapitalistů, okamžitě je to dílo Putina. Takže Berxit zavinil Putin a naše televize říkala, že v Kremlu otevírali šampaňské. Pak vyhrál Trump a válečnice Clintonová spustila obrovskou kampaň, že prohrála díky Putinovi. Merkelová již dopředu sdělila, že pokud nevyhraje, bude to dílo Putina. Jinými slovy, vypadá to tak, že nejzadluženější stát na světě USA požaduje, aby jsme my ostatní zaplatili jeho astronomické dluhy a pokud ne, tak nás demokraticky zabije a my tomu budeme muset ještě tleskat a křičet ať žijí USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tyhle tvoje stupidní bláboly vystihuje toto:

   "Pokud bojujeme, jsme za teroristy. Když utečeme, říkáte, že jsme měli bojovat, tvrdí Syřan"

   https://video.aktualne.cz/dvtv/pokud-bojujeme-jsme-za-teroristy-kdyz-uteceme-rikate-ze-jsme/r~990d3abe28f911e7a4bd0025900fea04/

   A pro tvé info hlupáku, nejpoužívanější zbraní ve všech konfliktech v Africe a na Blízkém východě je s velkým náskokem ruský Kalašnikov.

   Smazat
  2. Siran z al Kajdy myslis?A nenadavej nikomu do hlupáků, sám jsi hlupák, když nevíš, že Kalašnikovy vyrábí dneska i v tvém milovaném USA

   Smazat
  3. Kalašnikov se vyrábí v mnoha zemích i v USA !!

   Smazat
  4. Jasně blbečci. USA jsou exportéři milionů kalašnikovů do Afriky a na Blízký východ. Větší blud už těžko vymyslet.

   Smazat
  5. Bojovat za svou zemi se snad dá i jako příslušník její armády...nebo ne..????

   Smazat
  6. Co se týká našich amerických spojenců, tak AČR jim dala munici za několi miliónů. Stejně jako přebytečné kalachy (on to není kalach ale velmi blízký příbuzný). A hle, kde se to všechno objevilo? České dělostřelecké náboje dopadají na hlavy civilistů v Luhansku a Doněcku, s českými samopaly se producírují nejen na cvičáku hoši z Al-Nusry a česká munice sviští vzduchem v Sýrii. Bezva republika, bezva vláda, bezva svět! Jo, a české tanky a raketomety masakrovaly v Osetii, když ten gruzínský opičák, co se živí kravatami, napadl civilisty v Cchinvali. Ty zbraně od Topolánovy vlády (ODS) dostala Gruzie zdarma!!!! Hurá, super, cool!

   Smazat
  7. 16:24-Hlupáku,je nejrozšířenější z toho
   jednoduchého důvodu,že je nejspolehlivější
   a snadno udržovatelnou zbraní.Spíše si
   zjistěte,kdo jim ty zbraně dodává.Pokud na
   to Vaše inteligence stačí.
   Petr Majevský

   Smazat
  8. 16:24 - A pro Tvé info hlupáku: Kalašnikov pro jeho vysoké kvality a spolehlivost v dnešní době vyrábějí mnohé státy. Jenže, to je znalost, která unikla Tvému chápaní - blbečku! Takže, omluv se za svoji blbost a uč se!
   emeritní plukovník

   Smazat
  9. 16.24 určitě budete mlíčňák .
   USA vyzbrojila taliban proti Sovětům , pro vás Rusům . Pomohla svrhnout legitimní vládu v Chile , Řecku na Ukrajině a všude kde mají svoje zájmi . Rusko má jako velmoc svoje zájmi . Ale né v celém světě . Putin je pan politik

   Smazat
  10. 16:24 kdyby tvoji západní šmejdi nevyzbrojovaly isis a další skupiny tak už mohlo být po válce

   15:58 souhlas uvidíme co bankrotáři ještě provedou

   Smazat
 2. K 16:50. Samozřejmě, že máte pravdu.
  V USA a v dalších cca 3 zemích vyrábí Kalašnikovy jenom proto, aby si je výrobci mohli doma zarámovat. Přece je nebudou vyvážet. To každý ví...
  :-)
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jasně, že v USA. Potom ale nevím proč ruský Kalašnikov usilovně shání 1700 nových pracovníků. Píšou tu, že současných 6.500 zaměstnanců prostě nestíhá uspokojovat poptávku v zahraničí. Fakt nechápu. Prostě USA, no :-D

   http://www.guns.com/2017/02/03/russian-kalashnikov-group-adding-1700-jobs-due-to-export-orders/

   Smazat
  2. Nevím, jestli má koncern Kalašnikov v USA nějakou fabriku, ale je jisté, že jedním z největších trhů pro své samopaly má právě v USA. Toď fakt. CIA ale využívá staré zásoby zbraní a střeliva z bývalých zemí Varšavské smlouvy. Odtud je má Al-Kajda, al-Nusra a celý Daeš.

   Smazat
 3. K 17:11. A co jak chcete vlastně říci ? no :-)
  Každý výrobce zbraní je snad vyrábí proto, aby je prodal, ne ?
  To jen trouba 16:50 si myslí, že se vyrábí jen tak pro ozdobu, asi domácích interiérů majitelů příslušných firem...
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to ty hňupe vysvětli tomu tvému spoluhňupovi z 15:58 který mimo jiných blábolů napsal toto:

   "...teroristi jsou podporování a vyzbrojování ze strany USA a EU. Vždyť nikdo v tomto regionů zbraně nevyrábí. A proto USA tam dodává teroristů zbraně..."

   Smazat
  2. Odborníky s pěkným slovníkem, ano , myslím tebe 17:41 - kde asi naši opálení bojovníci za islám, pravdu, lásku a demokracii berou všechny ty protitankové zbraně, spojovací nářadí, tojoty s kanónama, sarin, a další pomůcky? Když řekneš, že od Putina, tak mně fakt dost pobavíš.MM

   Smazat
  3. 17:45
   No to je asi stejně "chytrá" otázka jako odkud asi berou zbraně "novorosijci". No ale hlavně že se bavíš.

   Smazat
 4. Tady to je ale ústav. Demokratická Syrská opozice přece bojuje i za nás!!!

  OdpovědětSmazat
 5. A vy jste Rus nebo Američan?

  OdpovědětSmazat
 6. 18:12 to tě učí ve škole ty mladý kokote?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybych vás oslovil starý kokote, tak by to bylo myslím laciné.

   Smazat
 7. 18:38 A jak to tedy je? Cítíte sounáležitost s cizí mocností?

  OdpovědětSmazat
 8. K 17:41. Tak, jedna věc je zbraně vyrábět a legálně prodávat, druhá financovat a vyzbrojovat teroristy, což USA samozřejmě dělají...To snad pochopíte i Vy.
  No a srovnávat teroristy a uřezávače hlav v Sýrii s novorosijci, kteří brání své domovy před nacistickou bandou z Kyjeva, jak to činí to individuum 18:22, no to chce tedy hodně silný žaludek - fuj...
  Heriot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud je to fašoun, tak mu to nedělá žádné potíže.

   Smazat
 9. Výše je zase nastíněná otázka dluhu USSA. Napadla mně jedna věc. Chytři bankeři se dohodli, že budou zadlužovat celý svět, který bude stát na dolaru. Čina je tak moudrá - četl jsem to nedávno v jednom komentáři - že nepřipustí náhlý krach dolaru, že by to mimo jiné znamenalo občanské války. No dojme tomu, že by teoreticky k těm válkam nedošlo. Co by tak bylo, kdyby v určitém momentu zadluženosti USSA nepřející Západu Čína řekla - už toho mám dost vyhlašuji emerický bankrot /to znamená bankrot celého světa - to tak jen na okraj/. Vtip je v tom, že ti Čiňané ten bankrot vydrží - zřejmě /přece trollové, oni jsou zvyknutí kráčet, tak jak jim je nařízeno - viz 70 milionů mrtvých při budování komunismu - tak to zde píšete, neni-liž pravda/, ale co tlustí Američané - vydrží to také? Mají to ti bankeři opravdu dobře vypočteno ten dolarový pokr?

  OdpovědětSmazat
 10. Dolar bude kolabovat a zříti se dolů tak že bude posilovat na horu ! NEMESIS . sk !!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.