Reklama

.

.

středa 5. dubna 2017

Volají mi známí, naštvaní na ČT 24, hlásí Martin Koller po útoku na Petrohrad. Sedl a sepsal svou verziMartin Koller
5. 4. 2017 ParlamentníListy
Vojenský analytik Martin Koller se vrací k proběhlému útoku v ruském Petrohradu. Upozorňuje, že výbušnin, se kterými lze snadno manipulovat, je v zemích bývalého SSSR dostatek. Stejně tak se zamýšlí nad motivy pachatelů a dává najevo, jakým verzím by on sám sluchu rozhodně nepopřál. Každopádně, dle nejnovějších zpráv ruští policisté z útoku podezírají muže z Kyrgyzstánu, napojeného na radikální islám. Ten by dle některých zpráv měl být již mrtev.


I kdyby se ve světě nic nedělo, postarají se o práci médií islámští teroristé. Tentokrát se předvedli v Petrohradě. Občan koloniálního Česka na chvíli zapomene, že se u nás pracuje za třetinové platy, ale při srovnatelných životních nákladech s Německem, které nám za to chce přidělovat tisíce agresivních primitivů z Afriky v rámci šíření ideologie eurounijního multikulturalismu.

Chystal jsem se psát článek o radostně pokračující ilegální migraci, ale zavolal mi kamarád, výbušninář, naštvaný úrovní informací, které chrlila již několik hodin ČT24. Mne to nijak neudivilo a vyrazil jsem na internet.

Nic nového pod sluncem. Islámští teroristé už mají osvědčená schémata, jak udělat co nejvíce škody při zabíjení nenáviděných Evropanů, z jejichž práce a peněz žijí.

Místo


Výbušnina má největší účinnost v uzavřeném prostoru. Ve volném prostoru je účinek výbuchu podstatně nižší. Proto si vybírají jako místa útoku místnosti s vysokou koncentrací lidí, například kina, školy, restaurace, diskotéky, prostředky hromadné dopravy a sportovní haly. Na některých místech se mohou provádět kontroly, ale jinde nikoli. Vagon metra, nebo tramvaje či autobus je ideální, protože vstup je nekontrolovaný, lidé jsou nekrytí a mnohdy stojí v malém prostoru. V metru je vagon navíc v úzkém tunelu. Důvodem je fakt, že při explozi trhaviny dochází v krátkém čase k prudkému nárůstu tlaku vzduchu o plyn vytvořený explozí a dále vzniká tlaková vlna. Tím dochází u zasažených osob k poškození vnitřních orgánů, které může vést podle intenzity i k smrti. Dalším produktem výbuchu je teplo zhruba 2000–4000°C, které vede v blízkém okolí ke spáleninám a požárům. Vojenské trhaviny mají obvykle zápornou kyslíkovou bilanci, takže při jejich výbuchu vznikají jedovaté zplodiny, což v uzavřeném prostoru rovněž není zanedbatelné. Teroristé často svoje nálože vylepšují kovovými předměty typu sekané litiny, hřebíků, matek, nebo střepin skla, aby vytvořili šrapnelový či kartáčový efekt, takže dochází ke kombinaci vnitřních a vnějších zranění.

Město je z hlediska teroristického útoku nebezpečnější, protože na rozdíl od vesnice nebo malého města se tam lidé neznají. Cizinec, zvláště rasově odlišný, je na vsi nápadný. Ve městě je nakupeno více cílů. Dokladem je fakt, že teroristické útoky s velkým počtem obětí se konají právě ve městech, a to po celém světě. Můžeme připomenout teroristické útoky v Moskvě 6. 2. 2004 (41 mrtvých), 31. 8. 2004 (11), 29. 3. 2010 (40). Jednalo se o sebevražedné útočníky. V Paříži došlo k velkým útokům v letech 1995, 1996 a 2015. V Londýně v letech 2005, 2007 a 2015. V dřívějším období docházelo v Británii k desítkám teroristických útoků ze strany příslušníků Irské republikánské armády, jež bojovala za odtržení Severního Irska okupovaného po staletí britskou armádou. Tyto útoky byly ale většinou namířeny proti politikům a příslušníkům ozbrojených složek, nikoli nevinným civilistům tak, jako jsou útoky islámských teroristů. V době války v Alžíru docházelo k teroristickým útokům tajné organizace francouzských důstojníků proti politikům. Nicméně teroristické útoky proti civilistům a sebevražedné útoky začali ve větším rozsahu používat arabští bojovníci proti francouzské okupaci Alžíru. Podobné útoky, většinou sebevražedné, jsou rovněž specialitou palestinských islámských teroristů, kteří se snaží vyhnat Židy z jejich pravlasti v Palestině.

Prostředek


V Petrohradu útočníci zabili podle informací z noci jedenáct lidí a další desítky byly zraněny. Lze předpokládat nové informace. Podle ruských zdrojů byla použita náložka trinitrotoluenu (tritol, TNT) o hmotnosti 200 g. Je to druhá velikost standardního vojenského náloživa používaného v Rusku a dříve všech zemích Varšavské smlouvy. Nejmenší je 75 g, větší 400 g. Náložka 200 g má rozměry 5x10x2,5 cm, starší provedení 7x4x5 cm. Lze ji tedy bez větších problémů ukrýt v kapse, natož v aktovce, kde se nalézala podle ruských zdrojů. Tritol náložky je buď lisovaný, nebo prostřikovaný šupinový. V náložce je otvor se šroubením pro upevnění rozbušky. Výhodou TNT je značná chemická stálost, takže jeho vlastnosti se nemění ani po desítkách let, pouze tmavne. Nevadí mu voda a exploduje pouze přenosem exploze z rozbušky nebo jiné trhaviny. Patří mezi trhaviny se střední detonační rychlostí, zatímco například oktogen, hexogen, tetryl, pentrit, nebo směsi používané v kumulativních hlavicích jsou rychlejší či brizantnější. Při zapálení TNT hoří a vydává černý štiplavý dým. V předlistopadovém období s ním odvážní vojáci ČSLA i topili v kamnech. Úspěšně pouze v případech, že v trhavině nebylo zalisováno počinové tělísko.

Teroristé potřebovali náložku, pravděpodobně elektrickou rozbušku, zdroj elektřiny a nějaké časovací zařízení, které vše propojilo. V bývalém SSSR se vyrábělo ve velkých sériích a několika verzích jednoduché zařízení velikosti náramkových hodinek, které se rovněž jako mechanické hodinky nastavovalo. Nevýhodou bylo, že tikalo, ale slabě. V metru to zcela jistě zanikne. Nelze vyloučit, že se vyrábí dodnes, a určitě se najde v ruských i jiných skladech ženijního materiálu. Pro paštunské techniky v Pákistánu a Afghánistánu nebude problém vyrobit kopii a kromě toho podobná zařízení mají i jiné státy. V jednodušším případě se dá použít jakýkoli budík, nebo modelářský časovač. Stačí se podívat do Mineryho učebnice How to kill. Další možností je odpálení mobilem. Nelze vyloučit ani možnost, že aktovka byla vybavena jednoduchým mechanismem, který inicioval nálož při otevření. Zvědavci a nenechavci se najdou všude.

Obecně lze konstatovat, že výbušnina, ať již ve formě nastražené nálože, nebo prostředek sebevražedného teroristického útoku, je zbraní asymetrické války technologicky slabšího proti silnějšímu a útočník využívá momentu překvapení. Možnosti obrany jsou při útoku na civilisty omezené.

Útočník


Stupidní výtvory protiruské propagandy na téma, že nálož do metra umístil Putin, který pravděpodobně může i za současné deštivé počasí, jsou stejně hloupé a určené pro hloupé jako tvrzení, že teroristické útoky v Paříži organizoval osobně mobilem ubožácký muslim, který byl donedávna americkým prezidentem. Je až dojemné, jak se snaživá česká mediální propaganda snaží každý teroristický útok v Rusku přisoudit Putinovi. Všemožní experti si nekladou otázku, co by tím získal. dná o psychopaty vydatně užívající drogy a podléhající nekontrolovaným emocím jako většina primitivů.

Jednoznačně je potřebné zajistit ochranu hranic, strategických objektů a infrastruktury. V rámci EU je třeba odmítnout jakékoli přemísťováni migrantů. Naše republika je nezvala a nevydělává na nich jako italská mafie a narkomafie. Migranty je třeba přemístit do uzavřených prostorů mimo Evropu a donutit jejich mateřské země, aby je živily. Při obraně hranic Evropy prosadit použití všech prostředků, včetně sankcí proti státům umožňujícím migraci, včetně Itálie a Řecka, a rovněž použití násilí. Neziskovky parazitující na dovozu migrantů postavit mimo zákon. Zastavit finanční podporu všem politickým neziskovkám a zakázat činnost takových, které jsou sponzorovány ze zahraničí. Je třeba zabránit odzbrojení držitelů legálních zbraní, protože naše armáda řízená sluhy cizích zájmů je k ničemu. Rozhodně odmítnout názory, že terorismus je něco normálního a musíme si na něj zvyknout. Ještě před dvaceti lety nás žádný terorismus neohrožoval. K rozšíření terorismu došlo v posledních dekádách díky muslimům, vedení EU a politickým neziskovkám. Proto je třeba přijmout opatření omezující imigraci muslimů a šíření islámu v Evropě.
 
 
 
Celý text a video byly uveřejněny zde) 

52 komentářů :

 1. Pan Koller vyjmenoval spoustu těch, co "MOHLI" útočit. A hned ze startu některé vyloučil. A co když zrovna tímto způsobem chtěl dát svou nespokojenost najevo pan Netanjahu, když Putin odmítl jeho protiíránské návrhy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8:54
   Souhlasím.
   Trýznit Putina má snahu více států a zrovna v jeho rodišti.Vždyť to ten kluk měl jen předat někomu na konečné stanici,že to bouchlo cestou,tak o tom ani netušil.

   Vymazat
  2. Máte pravdu. Bohužel Martin Koller je sionista, který vše, co činí teroristický stát Izrael, omlouvá. Škoda. Pro politologa je toto stranění dost velký handycap. Leo

   Vymazat
  3. Volebni kampan Putlera vzdy zacina vybuchy....
   obytne domy, ...metro.. atd

   zari 1999 - Obytne domy v Moskve a ve Volgodonsku
   rijen 1999 - zacatek Druhe cecenske valky
   prosinec 1999 - volby Dumy Rf
   leden 2000 - volby prezidenta Rf

   cervenec 2003 - rockovy festival Kridla, letiste Tusyno
   prosinec 2003 - volby Dumy Rf

   unor 2004 - st. metra Avtozavodskaja, Moskva
   brezen 2004 - volby prezidenta Rf
   srpen 2004 - Tu-154 a Tu-134; st.metra Rizskaja, Moskva

   prosinec 2007 - volby Dumy Rf
   brezen 2008 - volby prezidenta Rf
   srpen 2008 - invaze do Gruzie

   kveten 2009 - konec Druhe cecenske valky
   listopad 2009 - vlak Nevsky express

   brezen 2010 - st. metra Park kultury, Moskva

   leden 2011 - letiste Domodedovo
   prosinec 2011 - volby Dumy Rf
   brezen 2011 - volby prezidenta Rf

   kveten 2017 - st.metra Sadovaja, Petrohrad
   brezen 2018 - volby prezidenta Rf

   Vymazat
 2. Nese to jasný rukopis CIA! Je to snad náhoda že k útoku došlo jen pár dní po pokusu o "Majdan" v Rusku i Bělorusku?
  CIA se jako prodloužená ruka globalistů a nadnárodních korporací nezastaví před ničím!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádný mezinárodní terorismus neexistuje, jedná se o žoldáky nepravidelné armády státu, který se nechce nebo nemůže na cizím území vojensky angažovat přímo.

   Vymazat
 3. Mě se to netýká, jezdím po Praze taxíkem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V něm zase chytíš štěnice, AIDS a dd taxikáře nablblé kecy. Prostě si nevybereš.

   Vymazat
 4. Sralbotku a Zadolárka do toho nepleťte, jezdí po Praze vládní limuzínou a ministr války dokonce pancéřovaným vozem.

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud by napsal kdo všechno by mohl být potencionálním pachatelem, byl by článek třikrát delší. Pamětliv vždy slov Terezy Spencerové - vyčkejme si....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Válka s Ruskem bude. Berlín odmítl nasvítit Brandenburskou bránu v ruských barvách jako to činí v případě zasažených evropských měst. https://cz.sputniknews.com/svet/201704045051039-berlin-braniborska-brana-barva-rusko/

   Vymazat
  2. Anonymní 9:49
   To nenasvícení bylo proto,aby se Berliňané nelekli,že už jsou Rusáci v Berlíně zas.

   Vymazat
  3. 10:34
   Sklapni ty JandoPutnovo hulibrku bez mozku!!!!!

   Vymazat
  4. Pan z 9:49 má pravdu "ta válka s Turkem bude..."jak říkával Švejk a nikdo mu nevěřil a měli ho debilové za blbce.
   A tak je to i dnes,hovada půjdou zas na jatka a ještě si do toho budou zpívat,furt se to opakuje a debilita prostéhu lidu se prohlubuje a šíří,jako středověký mor....Já už nad tím "zlomil hůl"...
   Tady ti debilové s akademickými tituly viz.Drahoš-kandidát na presidenta,se perou o to,aby ten podmrdávač Soros natáhl ten svůj kazisvětskej sio-abtajlung k nám....a pak se všichni diví,že svého času v Kambodži mlátili akademiky motykama po tisících !!!! Kráčíme stejným směrem!!!
   Kurva,a tak pěknej mohl ten svět bejt a život v něm....

   Vymazat
  5. "Debilové s akademickými tituly měli Švejka za blbce a pak se všichni diví, že svého času v Kambodži mlátili akademiky motykama po tisících !!!... Kurva,a tak pěknej mohl ten svět bejt a život v něm!" - Geniálně popsáno.
   Jako od Jaroslava Haška. Souhlas a obdiv. sck

   Vymazat
 6. V jedné z nacistických agentur ČTK, ČT, ČRO (potažmo Nova) říkali, že v Praze nic nehrozí a já jim kvůli jejich napojení na USA/SAU CIAkájdu věřím.

  OdpovědětVymazat
 7. A to jste slyšeli včera Fištejna?Tak to si vyhledejte-ČT 24 17:30h.Měla jsem sto chutí zavolat na Fištejna policii za urážku národa,za podporu fašismu,za urážku na cti-označil Lavrova za lháře a Putina nepřímo jako objednatele atentátu.A jiné a jiné!To je teda zrůda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:31
   Máme Chovancovo JandoPutnovo eurovnoty a to úplně stačí!!!

   Vymazat
  2. Tady není třeba volat na Fištejna policii, tu je třeba volat na zločince v ČT. že dávají takovým sviním prostor. Jo tatínek nikdy neměl moc rád židy a asi věděl proč a já mu to vytýkal a dnes se musím strašně stydět a omlouvat. Jo žid a ještě k tomu Ukrajinskej je to nejhorší spojení co znám, Pan Koller o tom ví své, někdy jej čtu rád , ale bohužel nezapře své a tak jsou jeho komentáře zváště k střednímu východu dost zaujaté, chápu, ale neměl by mu více vadit Němec než Palestinec?

   Vymazat
  3. 11.56 Do Berlína je z Izraele přes Turka a přes Balkán spousta kilometrů... kdežto Palestinci jsou V LEVANTĚ DOMA.. v Jeruzalémě jim přísluší polovina...

   Vymazat
 8. Volte TOP09 - volte migranty. Bomba.

  OdpovědětVymazat
 9. TOP09 je strana banderovských a islámských vrahů českého národa a snaží se nám přebrat multikulti přizpůsobení se uprchlívákům agendu. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vykopnuta-Sorosova-skola-kterou-Babis-zve-k-nam-Jasne-slovo-Viktora-Orbana-482457

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejsou jen strany,jako TOP09,ale všechny
   partaje,co jsou nalezlé v parlamentu.Pokud
   si budou lidé volit Babiše,ČSSD,KDU-ČSL a
   i ty malé partaje,nic se neznmění.Slovák
   chce dokonce přitáhnout do Prahy sorosovu
   univerzitu z Budapešti.Tak si ho zvolte.
   Tingl-tangl Jandy se octne na druhé koleji.
   Tu první obsadí sorosova univerzita.
   Petr Majevský

   Vymazat
  2. 17:16
   Dokonce? Asi netušíte, že ta škola byla původně v Praze.

   Vymazat
 10. 10:42
  Všechen ten havlobanderovskej genetickej vodpad nahnat pořádně makat a za minimální mzdu na 15h denně....ono by je to jejich usilovný rektoalpinistický nadšení z EU a USSA RYCHLE PŘEŠLO!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:46 jo to by bylo krásné toho jse právě boji proto furt šijou do komunistů

   Vymazat
  2. 10:46 a 11:18

   Pracanti tvrdě makající v 11 dopoledne u klávesnic se ozvali :-D

   Vymazat
  3. 11:28
   A co děláš ty Honihulibrku.....makáš pěkně v předklonu nebo rovnou v pokleku u JandoPutnovo dýmky míru???:-DD

   Vymazat
 11. Ano, souhlas, jen mne zarazilo sankcionování Itálie a Řecka za migraci. Nemyslím, že to byli jen Italové a Řekové, kteří rozvrátili domovy muslimů na Blízkém východě a v severní Africe a tak vyvolali migraci, naopak myslím, že odpovědné jsou USA a obecně státy sdružené v NATO. Jistě je pozoruhodné, že se přitom NATO distancuje od ochrany svých zřizovatelských států před migrací i od aktivit proti teroristům na jejich území a jakoby se soustředí jen na vyvolání 3. světové války. Nevím, zda je to i zadání české vlády vůči NATO, ale i tuto skutečnost by měli občané vzít v potaz v podzimních volbách a kategoricky odmítnout ty strany, které tuto politiku podporují. Nepatřili jsme k agresorům po celou svou historii a neměli bychom se nechat do agrese zatáhnout ani nyní!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Je zajímavé, že ne všichni muslimové jsou teroristy, ale všichni muslimští atentátníci v Evropě byli/jsou(přežili-li) "NEBĚLOCHY".

  p.s. Za Evropu beru území od Kavkazu k Mysu Finistere... I když se třeba někteří Ukrajinští občané chovají na Ukrajině jako Kumáni, nebo jako tatarští nájezdníci ze sedmnáctého století, pozvaní Chmelnickým k "halali na Poláky"... aby Chmelnický nakonec lezl ke křížku (pravoslavnému) do Moskvy s prosbou o pomoc pro záchranu zbytku populace vybíjené a zotročované svorně katolickými Poláky i muslimskými Tatary z tehdy Osmanského Krymu.

  OdpovědětVymazat
 13. Clanecek v celku pekny, ale pan autor, kdyz uz tak broji proti slaboduche propagande si mohl odpustit tu dousku o udajne pravlasti vyvoleneho naroda.

  Jak vam jiste kazdy historik, archeolog ci theolog potvrdi, ona uzemi obyvana prvni vyspelou civilizaci v dobe bronzove, svym zpusobem protektorat mocneho Egypta, byli tzv. Caanansti. Z velke ci cele casti tak byli rozpraseni ve valkach pred "dobou temna" ktera vsechny civilizace ve Stredomori na nekolik set let postihla, cca 1100pr.n.l.

  Onen vyvoleny narudek, pan autor tak opevuje, jen a pouze po predchozim vandru slezl dolu z kopcu do najednou uvolnene krajiny a pak velmi pozdeji v dobe Antiky byl jiz dokladatelne (historicky i genofondem) prokazatelne casti tamni populace.

  Cili je to stejny nesmysl jako tvrdit ze pravlasti zapadnich Slovanu je Ceska kotlina. Neni neb jsme take jen na vandru z vychodu vyplnili uzemi uvolnena po Keltech apod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mezi Kelty a Slovany naše území ještě obývali Germáni. Na to nezapomeňte!

   Vymazat
 14. Chovanec říká, že u nás v ČR nic podobného nehrozí. Pravda je ale jinde, viz : V listopadu 2013 byla na Č.Republiku uvalena – Fatwa , Starší článek - ale stále hrozivě aktuální. . . .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/na-c.republiku-je-uvalena-----fatwa.--mujahedini-se-k-nam-vraceji-ze-syrie--mstit-se--.html

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/cvalin--kscm---seznam-tajne-sluzby-fsb-obsahuje-jmena-bojovniku-ze-syrie--kteri-operuji-i-v-cr.html

  OdpovědětVymazat
 15. Skvělé!!!
  Zmizelo víc,než deset komentářů.
  Pan zdejší administrátor pracuje pro Chovancovo mentální gestapo.To dokazuje,že jste jen ubozí pokrytci a vězte,že za svůj přístup budete jistě a pozásluze odměněni...

  OdpovědětVymazat
 16. 1) Ve svém pořadu krátce po výbuchu v petrohradském metru v pondělí 3.4.2017 od 17:33 ("Studio ČT24") mělo mezi oslovenými experty i ředitele Ústavu východoevropských studií FFUK.
  Proč zdravotník, policista, technik, to je jasné. K čemu ale "odborník na východní Evropu"? Pozvala si snad televize po atentátech v Berlíně, Bruselu nebo Londýně podobné znalce?

  2) U tohoto pořadu je už (nejméně) od včerejška vývěska: "Litujeme, ale v současné době není pořad v iVysílání dostupný." Neviděl jsem pořad celý, ale možná to ukazuje, že těch pitomostí (zejména pokud jde o způsob kladení otázek) tentokrát napáchali hodně, když to rychle stáhli.

  Téma pro Radu ČT?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úryvek z jednoho článku z PL:

   "Chtěl bych svým spoluobčanům, kteří se tak ochotně stávají loajálními občany EU tím, že plivou na vše ruské a obecně východní, navrhnout zamyšlení nad tím, jestli by se v EU pohnula myš, když by v pražském metru ležely kousky jejich dětí, sourozenců, rodičů a přátel. Pro ukázku nechoďme daleko. Občan Británie průkazně umlátil řetězem našeho občana a britský soud ho osvobodil. Důvodem je v podstatě to, že ta opice odněkud ze střední Evropy přece ctihodného britského občana vyprovokovala k nutné obraně nějakou nevhodnou poznámkou. Je patrno, že v Británii jsou si vlastní smrtí vinni nejen Židé a Rusové, ale i my Češi, Poláci, Maďaři… Je otázkou, jestli si pliváním na Východ zasloužíme něco víc než plivanec mezi lopatky ze Západu...."

   Vymazat
 17. tady eu vyhrožuje ale proč nevyhrožují ČR protože je tu sobotka tajně dováži a jsou si jistí že vyhraje euhujer babiš

  http://svobodnenoviny.eu/eu-vyhrozuje-madarsku-a-polsku-akceptujte-migranty-nebo-opustte-blok/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,tak jest,Sobotka i Fico jsou zrádci a slouží nepříteli proti vlastním národům a občanům vlastních zemí.

   Vymazat
 18. Ke každé spekulaci, kterou sem někdo napíše, se snáší snůška diskuzních hovadin. Ti, kteří ty články píší, se musí držet jen jediného - nepsat nic pozitivního. Nic například o kultuře, o knihách, o pokroku, o radostných událostech a optimistických náladách. To by se diskutující havěť urazila - neměli by své sebeuspokojení, neměli by k čemu vřeštět diskuzní příspěvky. Potřebují jen zmar, tragedie, hrůzy, urážky, spekulace a protispekulace, negativa, hrůzy, a válečný ryk - to jsou vděčná temata s následnou smrští diskuzí. Jo a abych nezapomněl -ještě nadávky na Babiše - to je v dnešní době zvlášť aktuální. Strašný - co to dřepí dnes a denně u bedničky, a mydlí do kláves -strašný! Vám nevadí, že umřete, a vůbec nebudete vědět, jak bylo venku hezky? Zemřít u počítače, uprostřed nadávek a psaní pitomostí, pěnu u huby... fuj! Fakt - u počítačů dřepí už jen odepsaná generace. Totálně odepsaná. A novinářská havěť si plní zadání - z co největšího počtu dříve narozených lidí vytvořit magory, duševní mrzáky a diskuzní závisláky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jeden hledači krásna,brzy si i ty přijdeš na své:

   Somálský azylant znásilnil dva staré postižené muže a manželku jednoho z nich zavraždil
   5.4.17

   Německo:
   18 letý somálský žadatel o azyl se vloupal do léčebny v Neuenhaus.
   Proplížil se do pokoje s 59 letým paralyzovaným mužem a znásilnil ho. Pak přešel do vedlejšího pokoje a znásilnil dalšího pacienta.
   Při činu byl přistižen jeho 87 letou manželkou a za "použití velké síly" ji zavraždil.
   32 letý vrátný si na obchůzce ve 3:30 všiml postavy v jedné z chodeb. Myslel, že jde o zloděje a konfrontoval ho.
   Azylant proběhl kolem něj a vyskočil z okna.
   Když si vrátný všiml krve na chodbě, zavolal policisty.
   Zdravotní sestry a policisté prošli pokoje a našli oba muže a ženu, ležící v kaluži krve.
   Azylant je umístěn v psychiatrické léčebně a čeká na soud.
   Bude vyslechnut u soudu pro mládež v Osnabrücku.
   Zdroj: http://pamelageller.com/2017/04/muslim-migrant-rapes-two-eld...
   Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

   Vymazat
  2. Ty jsi fakt magor - a ty hledáš jen hnus, vopruzeniny, a podobný zvratky, v rozsahu celýho internetu, který kde kdo naslintá. Jak volezlej šmírák, kterej trpělivě šmíruje dvojice, až se konečně dočká nějakýho toho šoustání, který potřebuje ke svýmu impotentnímu, jak tělesnýmu tak i duševnímu životu, při tom funí, mlaská a udělá se. Tak to jsi ty. Duševní mrzák, ubohý prase, který se vzrušuje tímhle hnusem, kterej samozřejmě ve světě, kde žije spousta miliard lidí, taky existuje. Ale existuje v něm daleko větší spousta krásných a dobrých věcí a radosti, ale to prasák jako ty nehledá, protože ho to nevzrušuje. Vždycky byli mezi lidmi ožralové, feťáci a prasáci -ale v zásadní menšině a schovaní, a teď to teprve vystrkuje palice, a ukazuje světu svoje perverzní úchylky. Jako když si prasák v knihkupectví plným hezkých knih vybere tu se sprostýma obrázkama, kde čumí mezi roztažený haksny nějaký krávy, a je z toho celej posranej. To jsi ty - vsadím se, že lozíš taky denně na porno, a tím hnusem se uspokojuješ. Vkus a krásno - tě nezajímá. Jsou červi, kteří žijí na mrtvolách, a dokonce jsou i červi, kteří žijí na hovnech. Ti nevlezou do jablíčka. Prospěl by ti pobyt v blázinci - jsi pro normální život ztracenej. Ty sračky, který jsi slavnostně našel, poté, cos je urputně hledal, mně nezajímají vůbec. Vím, že na tomhle světě jsou vedle fialek i hovna - a zatímco já hledám fialky, ty dáváš přednost hovnům, ale nejsi v tom sám. Zrovna na diskuzích je takových mrzáků více, protože hledači fialek po internetu nelozí - fialek by se totiž nedočkali. Zato hoven se dočkají každý den - hovna jsou pro účely diskuzí a uspokojení starých perverzních dementů výživnější.

   Vymazat
  3. Anonymní5. dubna 2017 15:53
   Tady máš jednu fialku od Vrchlického :-)
   hledači.
   Balada o hovně

   Na mém stole od nedávna, leží zvláštní kus,
   je to věrně padělaný, lesklý, lidský trus.
   Často sedím za večera nad tím hovnem zadumán,
   usměju se, pozaslzím, když ho k oku pozvedám.

   Snad byl otcem toho trusu přepychový hodokvas,
   či je dílem proletáře, nebo sličné ženy as,
   či mu kmet na lůžku trýzněn znenadání život dal,
   či byl otcem jeho mladík, když k milence pospíchal.

   Škoda, že mi novin kousek vedle hovna neležel,
   aspoň znal bych politiku, k níž jeho pán náležel.
   Hovno mlčí, svědek němý, neprozradí, kde se vzal,
   nepoví, kde, jak a kdy ho tvůrce jeho zanechal.

   A tak hovno z ruky dávám s rozmrzelou náladou,
   žel, že navždy zůstane mi nejtemnější záhadou.
   Dál však moje hlava bádá, dál se musím hovna ptát,
   byla jeho hrobem louka, sad, či les, či reterát.

   Všechno toto nadarmo je, marné všechno pátrání,
   bohužel nebyl jsem kmotrem hned při jeho vysrání.
   Sta mi představ v mysli spěchá, myšlenek se tísní sbor,
   vím, že hovnem povrhují, vím, že psancem je ten tvor.

   A přec každý kdo tu žije, měl by hovnu poctu vzdát,
   co jsou platný miliony, když nemůže člověk srát?
   Ale jedna věc mne těší, v hovnu čerpám nauku,
   v hovně jsme si všichni rovni, bez reptání, bez hluku.

   Ať ho vysral cigán v háji, nebo slavný generál,
   hovno podrží svou formu, no a smrdět bude dál!
   A tu člověk, ať je králem, ať je žebrák prosící,
   čím je víc, než pro to hovno živou voznicí.


   Vymazat
  4. Díky, mám radost, že ještě někdo zůstal normální.

   Vymazat
  5. I já mám radost - a Jaroslav Vrchlický? Skvostná klasika, i když je o hovně.

   Vymazat
  6. Hledac krasna je spis pstros s hlavou v pisku
   Jdi si hledat fialky a nesmrd tady, o tvy fialkovy rady nestojime

   Vymazat
 19. Co asi tak platí na ty muslimy? Ani smrt jim nevadí, jak je zjevné. Existuje nějaká páka na ně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mahdistický terorismus se razantně omezil, když polní maršál lord Herbert KITCHENER, nařídil po vítězství u Omdurmanu v Sudanu ZAHRABÁVAT MRTVÉ MUSLIMY V PRASEČÍCH KŮŽÍCH, S VEPŘOVÝM ODPADEM A S CHCÍPLÝMI PSY.

   Skutečným věřícím to poněkud vadilo...

   Vymazat
 20. Na muslimy asi platí uřezat nádobíčko a zeptat se
  ho,čím bude obšťastňovat těch 70 panen od Alláha.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý, ale není to zas tak úplně jen sranda. Aby se mohlo předejít přímé válce, ve které se masakrují lidé, měl by existovat nějaký způsob, jak se jim bránit a to nějakou pákou na ně.

   Vymazat
 21. Nejlépe nám to vysvětlili v ČT Petra Procházková a Jefim Fištejn . Nezaostal ani Libor Dvořák . Stálice naší "svobodné " tv.Nebo ku.vy ?

  OdpovědětVymazat
 22. Petra Procházková,Jefim Fištejn a Libor Dvořák jsou prodejné děvky- prestituti.

  OdpovědětVymazat