Reklama

.

.

sobota 15. dubna 2017

Všechno, co přichází z Ruska je agrese, válka, násilí a lež

Jaromír Petřík
15. 4. 2017   JaromirPetrik
"Všechno, co přichází z Ruska je agrese, válka, násilí a lež", napsal Miroslav Václavek v diskusi ke článku na iDnes: „Ruská hrozba děsí Evropu. Ve Finsku se otevírá centrum proti dezinformacím.“ ZDE. Cituji: „Ve Finsku se v posledních měsících hovoří především o ruském ovlivňování informací. Neutrální severský stát opakovaně vyjádřil své znepokojení nad „sílící propagandistickou kampaní“ ze strany Kremlu kvůli posilování spolupráce s NATO.“Nechápu, jak naše vyspělá západní demokracie může mít strach z jakékoliv propagandy, když sama ukazuje světu, jak se má svět řídit. Co na tom, že to stojí statisíce lidských životů, miliony uprchlíků a zcela rozvrácené země uvržené do občanských válek?

Zásadní přece je, že jsme ta jediná správná světová demokracie, takže nebudeme kritizovat Saúdskou Arábii za to, že za homosexualitu je tam trest smrti a naopak nebudeme chválit Severní Koreu, že tam je homosexualita legální. Zločinecký režim přece vládne v Severní Koreji a ne v zemi našeho spojence Saúdské Arábie.

Když se ukáže, že se žádné zbraně ZHN v Iráku nenašly a naše „demokracie“ přesto tento stát vojensky napadla, zavraždila jeho prezidenta, Irák totálně rozvrátila a uvrhla do občanské války ze které se rekrutoval Islámský stát, tak co? Prostě se tak stalo.

Když v Kyjevě stříleli záhadní střelci do demonstrujících i zasahujících policistů, tak jsme svrhli demokraticky zvoleného prezidenta Janukovyče, přišili mu vinu za střelbu a dosadili tam nové oligarchy. Když se občané Krymu rozhodli ve svobodném referendu pro svoje připojení k Rusku a obyvatelé Donbasu odmítli vládu nových oligarchů, samozřejmě za to mohl Putin, že tito občané Ukrajiny věřili Putinovi a ne novým ukrajinským vládcům. Za teroristy jsme označili všechny kteří odmítli poslouchat tyto západem schválené ukrajinské oligarchy a posvětili těmto novým oligarchům zabíjení nespokojených ukrajinských občanů ruské národnosti na Donbasu. A viník toho všeho?

Samozřejmě, že ne naše demokracie, ale ruský prezident Putin, protože obyvatele Donbasu, kteří se nechtěli nechat zotročit novými oligarchy, nepovažoval na teroristy, ale za lidi a poskytl jim pomoc.
V Sýrii byl celkem stabilní režim do doby, než západ podpořil barevné revoluce v arabském světě, kde mimo jiné demokraticky napadl a rozvrátil Libyi a jejího prezidenta Kaddáfího nechal umučit. Jenže zlého Asada v Sýrii se Západu nepodařilo svrhnout a po pomoci Asadovi od Putina musíme přece jako demokraté toto zlo svrhnout. Proto se spojíme s každým, kdo bojuje proti Asadovi, Islámský stát nevyjímaje.

Každá metoda je přece dobrá. A když začne Asad s Putinem vítězit a hrozí, že Islámský stát v Sýrii bude poražen, tak musíme rychle podniknout něco, abychom tomuto vítězství zabránili. Islámský stát je přece jen menším zlem než Asad s Putinem. Takže, jakmile se objeví záběry lidí, kteří jsou zasaženi nějakou otravnou látkou, bez jakéhokoliv vyšetřování tento zločin přišijeme Asadovi a Putinovi. Samozřejmě nezapomeneme Asadovy pozice bombardovat, abychom usnadnili válku Islámskému stát a jeho bojovníkům. Na toto téma napsal blog právě pan Miroslav Václavek: http://vaclavek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=598570

Uvádím toho snad dostatek, jakým způsobem informují západní „demokratická“ média. Závěrem jen, že nedávno byl článek na stejném médiu, jak Finové našli recept proti ruské propagandě nazvaný „Finové našli recept na propagandu. Těží ze vzdělání místo vyvracení fám.“ Jak si to má čtenář našich médií přebrat? Před pouhým měsícem našli Finové recept, jak bojovat s proruskou propagandou a nyní jsou znepokojeni? Zdroj

Proto se vážení západní politikové, politologové, universitní pedagogové, pracovníci západních (a samozřejmě i našich) médií nedivte, že Vám stále více občanů Evropy nevěří. Se lhaním se to totiž nesmí přehánět. Aby občané lžím uvěřili, musí se to umět a musí se do toho sem tam dát alespoň nějaká pravda. A pravdu v našich i západních médiích naprosto postrádám...

34 komentářů :

 1. Docela přesvědčivé (po)odhalení politiky a nečistých praktik Západu, jeho pokrytectví a jeho zločinné povahy.
  Pokud se tedy i po tomto všem sami dokážeme identifikovat se Západem, jsme i my těmi pokrytci a zločinci ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západ vedený USA je v naprostém rozkladu ( Evropa totálně rezignovala a je pouhým přisluhovačem) a je jisté že příští století ( a patrně dříve) bude patřit už Asii a to zejména Číně.

   Vymazat
  2. TRUSTED LENDER (LEXIELOANCOMPANY@YAHOO.COM)
   Jmenuji se Michael Lee občan Illinois, USA. Byl jsem scammed o 7 různých internetových mezinárodní věřitele, všichni slibují, aby mi dal půjčku poté, co dělat, abych platit řadu poplatků, které přinášejí nic a činil k žádnému pozitivnímu výsledku. Ztratil jsem těžce vydělávat peníze a to bylo celkem 23930USD. Jednoho dne, když jsem byl procházení internetu se slzami na oka jsem narazil na svědectví člověka, který byl také scammed a nakonec dostal vázána na důvěryhodně úvěr společnost s názvem Martinez Lexie úvěr společnosti, kde se konečně dostal půjčku, a tak jsem se rozhodl Obraťte se na stejný úvěr společnost a pak řekl jim svůj příběh o tom, jak jsem byl scammed o 7 různých poskytovatelů úvěrů, kteří dělali nic jiného, ​​než na kurz mi víc bolesti. Vysvětluji firmy poštou a vše, co mi řekl, bylo do pláče nic víc, protože jsem se dostat můj půjčku v jejich společnosti a také jsem udělal správnou volbu kontaktování. naplněn jsem formulář žádosti o úvěr a pokračoval se vším, co bylo požadováno na mně a mému největšímu překvapení byl můj úvěr poskytnutý na mě bez dalšího odkladu a tady jsem dnes šťastná, protože Martinez Lexie Loan Company mi dal důvod žít, tak i učinil slib mé vlastní, že budu i nadále svědčit na internetu o tom, jak já mám půjčku. Jste povinni spojit se GODSENT věřitel pomocí emailu: Lexieloancompany@yahoo.com nebo textovou +18168926958


   Vymazat
  3. PAW
   Bod. c 1 - RUSKO muze za vsechno.
   Bod. c 2 - Kdyz za vsechno Rusko nemuze.
   PLATI BOD c. 1 !!!! *&^%$#$^&& A BEZ VYJIMKY !!!
   And how about thaat. ? SIR .

   Vymazat
 2. Dobrý článek, 100%ně pravdivý. Je naše hanba, že stále k tomu slavnému "Západu" vzhlížíme a snažíme se jim zavrtat co nejhlouběji kamsi ... klanět se až k zemi a čekat na nějakou ze stolu odhozenou kost. Kdy už tady lidi konečně pochopí, že od nich nám NIKDY nic dobrého nepřijde??

  OdpovědětVymazat
 3. Snad každé myslící bytosti je jasné, že veškeré zlo pochází z Ruska. Jo a hovno voní................

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ....fialkami, aby se nikdo nespletl.

   Vymazat
  2. Myslet může i imbecil. Tvůj názor je pouze SUBJEKTIVNÍ, tak jako prezentace světových událostí v našich médiích. Rozumná bytost - na rozdíl od tebe hledá OBJEKTIVNÍ názory. Zase jsi nedával při školení pozor, ale to už se tak u prostoduchých stává.

   Vymazat
  3. Můžeš čtenářům vysvětlit, proč takový hlupák tvého ražení chce někoho hodnotit a poučovat ? Každý podle tebe je "imbecil" pokud nepodléhá režimní proamerické propagandě ??

   Vymazat
 4. Ten "blog" toho tzv. bloggera není ničím jiným než plytkým papouškováním oficiálních lží havloidním pablbem.

  OdpovědětVymazat
 5. Jasně,Rusko má vždy čisté ruce,jenže si ty ruce může podat se západem(USA).RF jako světová mocnost má na kontě mnoho otazníků

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ty otazníky dešifruj Vševěde, jinak je to jen plácnutí do vody. V.J.Horák

   Vymazat
  2. Vaším problémem je zřejmě "odezdikezdismus". Dobrá, je to vaše věc. Vězte však, že normálně myslící lidé chápou globální politiku komplexněji a diskreditace jednoho panáka neznamená automaticky nutkavou potřebu zbožňovat jiného. Pro vás asi nepochopitelné, ale to je váš a pouze váš problém.

   Vymazat
  3. František Opluštil hodně lidí ve všech státech s tímto nesouhlasí i trump má pro svoje kroky v usa mizivou podporu je to práce debilu co si říkají elity u nás sobotka babiš atd

   Vymazat
  4. Všude jsou lidé. Rusko má výhodu - brání se a ten kdo se brání má PRAVDU.

   Vymazat
  5. 23:49 Rusko se brání tím, že rozšiřuje své území vojenskou silou ?
   Tak to je fakt výborná interpretace slova "bránit se".
   Anexe Krymu, vměšování se na východní Ukrajinu - před lety Gruzie atd ?
   Zřejmě pán si vybírá, co se mu zrovna líbí.

   Vymazat
 6. Začněme ty otazníky věšet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Это логично по тому что если есть конфликт страну не примут в НАТО.

   Vymazat
 7. Dnes TV tvrdila, že "Severní Korea opět vyhrožovala Spojeným státům".
  Tak nevím, kdo tady komu vyhrožuje. Pokud vím, KLDR neposílá žádné loďstvo k pobřeží USA a nemluví o "preventivním útoku". Tyhle Goebbelsovské výrazy, užívají USA zcela běžně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, mi jim mírumilovně vyhrožujem válkou a jako posly dobré vůle pošleme k jejich břehům válečné lodě a oni, zlotřilci, nám vyhrožují, že se budou bránit. No, tak to tady skončí masakrem. Lidi se naserou a tuhle lživou chátru pořeší.

   Vymazat
  2. Ty lidí kteří si mysli co nejsou vyhubit !!třeba polovinu lidstva !!!

   Vymazat
 8. Rusko je země zla.Rusko bombardovalo Bělehrad,
  bombardovalo Lybii,poslalo flotilu lodí k cizím
  břehům jako důkaz demokracie,neustále se nám
  přibližuje ke státům a základnám NATO a řada
  dalších provinění Ruska bylo dokázáno.Jenom mi
  nějak chybí důkazy o těchto jeho zločinech.Ale
  ty důkazy nám vymyslí naši politologové a další
  paraziti,kteří jenom kecají a nic nedělají.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. Takoví Václavkové by měli vždy předem uvést datum narození, aspoň rok. To většiou bývá důležité rozlišovací znamení a napovídá o daném pisálkovi čím byl a je krmen.
  Přelomový čas pro tyto exoty je rok 68, který u těchto bezmozků je jako počátek světa. U nás starších (i zde je ovšem velká skupina blbů, ale nejen z blbosti ale z jiných příčin, hlavně jako zmařené kšefty, kolaborantství s nacisty, lumpenproletáři a pod.) je pohled na toto období zostřen zkušenostmi z války, její osobní prožití a znalostí kdo to s naším národem myslel dobře a pro koho jsme byli a znovu jsme jen otroci.
  Ten Václávek bude zřejmě jen placeným agentem, věku tak kolem třicet, který je většinou z té nejblbější kategorie. To že vůbec žije, díky svým předkům zachráněným před germánskou genocidou těmi zatracenými "rusy" moc neřeší. Je otráven jedem antirusismu a antikomunismu a takoví už i adorují samého A.H. s lítosti, že ty "rusy" nevyhubil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Václavka znám z doslechu - je mu kolem padesáti

   Vymazat
  2. https://www.facebook.com/miroslav.vaclavek/about?lst=100004666652698%3A1226633747%3A1492364218

   Vymazat
 10. A přes naše území létá již dva roky denně několik těžkých holubiček míru, demokracie a od Nového roku i povolené naší vládou drony směrem na východ.Proč!Zde nikdo nikomu nevyhrožuje, ale říká se tomu prevence a samé to cvičení mi připadá jen jako provokace. Ať jdou za kanál! Co když jim budeme vnucovat naše představy o systému fungování státu a posílat do Mexika apod. těžkou techniku? To se pos...u. Něco by bylo dobré na jejich území, aby měli jiné starosti, než rozesr..vat celý svět.

  OdpovědětVymazat
 11. Nepracuje náhodou v ČT Jiří Václavek? To je jen náhoda, nebo jsou média cíleně infikována podobnými debily?

  OdpovědětVymazat
 12. Petřík srovnává Saud.Arábii, kde homosexualita je trastná s KLDR , kde jejich diktátor vyhrožuje světu atomovými zbraněmi ? A dokonce je očividně vlastní a zkouší ?
  Tak to je fakt gól.
  Petřík se "podivuje", proč nekritizujeme SA a naopak se zameřujeme na KLDR ! Ach jo.
  Dál to nemá cenu číst. Míchat jabka s hruškama a nechápat priority - to už ani nebudu komentovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:31 - nevyhrožuje světu, ale agresorovi, takže nemíchej "jabka s hruškama". Čísi priority opravňují ke lhaní, porušování mezinárodního práva ... ? Buď postrádáš rozum, nebo charakter.

   Vymazat
  2. 11:57 Kim vyhrožuje Jižní Korei, Japonsku, dokonce i Malajzii. Samozřejmě USA taky.
   Které agresory máš na mysli z těchto uvedených ?

   Vymazat
  3. 15:45 Když jiným než taď aktuálně USA, tak za co, prosím? A že jsem tomu pořál čas, abych si to našel

   Vymazat
 13. No tak Vašíčku kolikrát jsem ti říkala aby sis nehrál s těma sirčičkama...

  OdpovědětVymazat
 14. "Islámský stát je přece jen menším zlem než Asad s Putinem"???? Idiot!!!

  OdpovědětVymazat