Reklama

neděle 16. dubna 2017

Výstava fotografií z Doněcka a Luganska

16. 4. 2017

 

7 komentářů :

 1. Kdy bude výstava v Ostravě ? Kde se dá sehnat lentočka .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím nevíme, ale chtěli bychom ji udělat i v Ostravě. Lentočka-nevím, poptám se.

   Smazat
 2. Doufám, že se staví i v Brně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, výstava se po Praze přesune do Brna.

   Smazat
  2. Putleroffská gubernie v praxi! Aneb co by nás čekalo a neminulo nebýt NATO! A to jsou i horší! - http://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/78634/podnestri-nostalgicka-cerna-dira-evropy-vladne-zde-tisen-chudoba-a-laska-k-sovetskemu-svazu.html

   Smazat
 3. Co tak ji umístit do Prahy a rovnou do knihovny Venci Havla?Tam vítězí ta láska a spravedlnost nad lží a nenávistí !To by se kavárenští povaleči nejspíš připosrali vztekem!

  OdpovědětSmazat
 4. POZVÁNKA na významnou událost

  Cesty Vítězství ve Frýdku-Místku


  Nadešel čas, kdy si dovolujeme pozvat vás, organizace, svazy, přátelé nejen z motoklubů, ale i širokou veřejnost na významnou událost u příležitosti Dne osvobození 9. května. Noční Vlci a přátelé z motoklubů PL, ČR, SK se budou účastnit jízdy přes Polsko, setkáme se v Terespolu , dále navštívíme Warszawu, Wroclaw , Osvětim kde budeme skládat hold vojákům, kteří zahynuli při osvobození. U každé piety bude i široká veřejnost se zástupci úřadů, institucí, občanů , děti a mládeže.
  Jízda přes Českou republiku - trasa z Osvětimi - kolona zamíří letos poprvé do nedalekého příhraničního města Frýdku-Místku, kolem 10.00 hod., kde na městském hřbitově ve Frýdku-Místku, uctí památku padlých 2.sv. války, kromě občanů československé republiky je zde pohřbeno 966 ruských vojáků a 57 důstojníků.
  Z Frýdku-Místku pak kolona pojede na další velkou pietní událost a to do Bánské Bystrice. Zde je možný doprovod motorkářů, kteří se dostaví na událost ve FM.


  Cesty Vítězství - to je mezinárodní projekt, jehož cílem je stmelovat národy, generace, připomenout hrozbu války a nezapomenou na ty, kteří za nás položili život. Zároveň propaguje města, kterýma kolona projíždí, letos to bude opět Brno, Praha, Děčín a dále instituce, organizace, firmy , které se zapojí do projektu a jakýmkoliv způsobem pomohou v realizaci organizátorům.
  V tomto roce budeme v Rusku, Bělorusku, Polsku, Česku, Slovensku, Maďarsku a konec v Německu dne 9.5. v Berlíně, kde nás budou již tisíce. . .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/akce-pro-verejnost/

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.