Reklama

.

.

sobota 13. května 2017

Pozvánka na protest proti NATO


11 komentářů :

 1. Kdyby nebylo NATO, tak je tu mír na věčné časy a ne jen dočasně.

  OdpovědětVymazat
 2. Lidi, nechodte na zadne demonstrace! Copak nevidite kolem sebe? Nic to nezmeni, akorat ze sebe budete delat terce zaplacenym provokaterum, neblbnete! Stojite o majdan?
  CHodit vyrvavat do ulic - to delaji jenom hlupaci, kteri si potrebuji zavriskat, ikdyz moc dobre vedi, ze je to o nicem a nebude mit zadneho vysledku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na to sa da povedai iba , nememu dietatu ani vlastna mat nerozumie...

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 7:30 Jdi na jiný kanál!Číst stále stejné vyblitiny Janda,není ani záživné,ani poučné,ani vtipné!Dobrá rada:používej mozek i když vím,že postrevoluční myslitelé jako jsi ty,nevědí,co to je.A ty širokorozchodné prdele nemají staré tetky,ale tvoje vrstevnice a níže z hormonů z KFC a Mekáče.Bohužel,musíte Janda poděkovat ne Putinovi,ale přátelům ze země zaslíbené.Tam máš tolik těch prdelí ve velikosti XXXXL,že si nikdo nedovolí mít menší.A pokud fandíš NATO,jenom dobře!Vstup k nim,Od Stropnického dostaneš frčku a čest bojovat proti Rusům v první linii.

   Vymazat
  4. Lidi pojďme tam. Když tam může vyřvávat ta komediantská šmíra tak slušní lidé taky mohou projevit svůj názor. Akorát bych to před tím 20. po nich nechal pořádně vyčistit.

   Vymazat
  5. Vase Svedomi - jaképak zas naučení, reprezentantko Zvonokos, že nám zase neseš, abychom lépe a raději, zahrabáni malichernostmi, co nevědomí otroci globálním nemravům, sloužili?

   Vymazat
 3. Jo v té demokracii demonstrace nic neřeší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Líní zbabělci. Já jdu.

   Vymazat
 4. Pro 7,30. Cinkat kíčema jsem nebyl protože to už mi bylo 44 a tak jsem věděl o co parazitům jde. Na tohle půjdu protože chci lepší svět pro své potomky a také pomoct naplnit jeden ze slibů geniálního myslitele a vynálezce humanitárního bombardování. Nevidím vtom nic proruského.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně, půjdu také a nebudu sama. M.

   Vymazat