Reklama

.

.

čtvrtek 25. května 2017

EU nevadí vraždící teroristé, vadí jim naštvané komentáře Evropanů

Jitka Přikrylová
25.5. 2017   Rukojmí
V době, kdy v manchesterské aréně pořád ještě ležely mrtvé kusy dětí, EU neřeší, jak to zastavit. Jak zabránit a předejít dalšímu prolévání evropské krve. Vrásky jí dělají rozčilené statusy na twitteru a FB.Neomarxisty ovládaná média se ani trochu neštítí cpát vám před obličej mrtvolky malých Syřanů, aby ve vás probudili soucit a hlavně vinu. Děti, které umírají v evropských metrech, ulicích, restauracích nebo stadionech, ty vám neukáží. Jako by si tyhle děti nezasloužily váš soucit. Nebo se snad žurnalistické elity bojí debat o vině?Zatímco dobroserská mašinérie od celebrit po novináře vyjadřuje svůj šok, zatímco obyčejní chlápci v igelitových oblecích a nejspíš opravdu v šoku kousek po kousku sbírali do pytlíků co zbylo z něčích dětí, tak EU konečně jedná, rázně tak zareagovala na krvavý sebevražedný útok v Británii.
Evropská unie zavádí zákon, co má přísně trestat „nenávistné příspěvky“ na sociálních sítích. Bomba. Pardón.
Chci říct, už se cítíte bezpečněji, ne?
Jak to bude probíhat v praxi, o tom už se mohla přesvědčit britská komentátorka Katie Hopkins, která na twitteru mluvila v souvislosti o 22 mrtvých v Manchesteru o potřebě „a final solution“, tedy konečného řešení. Já tedy vážně pochybuju, že měla na mysli etnické vraždy, jak ji obvinili. A zatímco v Británii panuje nejvyšší bezpečnostní opatření s maximálním rizikem útoku a armáda je v ulicích, metropolitní policie vydává prohlášení, že už se twitterem milé Katie zabývají.
Když jste coby komentátorka kapku radikální, už vás vyšetřují, když jste úplně blbí, nic se neděje.
Po nedávném útoku ve Stockholmu, kdy zemřeli 4 lidé a leckterá česká média o tragédii informovala, jako že “zabíjel náklaďák” a Češi vtipkovali, jak se nám ta auta poslední dobou radikalizují. Švédská neomarxistická novinářka Eva Franchell přišla s docela vážně míněným návrhem na zákaz aut. V editoriálu oblíbeného švédského deníku nazvala auta “efektivním nástrojem k zabíjení” a coby prevenci, aby se podobné útoky kamióny (v Nice, Berlíně, Stockholmu a než tenhle blog publikuju, radši mrknu na čerstvé zprávy...) neopakovaly do budoucna.
Pobavil komentář pod článkem: Nechte zbraně a auta a zakažte liberály.
V reakci na 22 zmasakrovaných dětí, co se neprovinily ničím, než že si chtěli poslechnout jeden koncert, tak to se od Merkel dozvídáme, jak nás to posílilo. A média, právě ta liberální nelegální migraci opěvující média, tak ti vyzývají, že to nejlepší, co můžeme v reakci udělat, je NEDĚLAT VŮBEC NIC. Chovat se, jako by se vůbec nic nestalo.
Nevím, třeba aspoň zakázat koncerty, co?
To řekněte rodičům a sourozencům těch 22 lidí, ať se chovají, jako že vše v pohodě.

17 komentářů :

 1. Austrálie chce vystavět na opuštěném ostrově koncentrační tábory pro muslini ! Security magazin :: Dánové chystají po vzoru Maďarska postavit ploty a slimáky začít vracet do Německa !

  OdpovědětVymazat
 2. Eva Franchell (novinarka) navrhla zakazat auta....doporucoval bych pozvat ji na verejne, ale verejne jednani o tomto svem navrhu nekam do velke areny, kde by byli k tomuto jejimu navrhu pozvani vsichni svedsti majitele aut..., dale bych zakazal motocykly, benzin, naftu, leteckou dopravu, zemni plyn, elektrinu....jako potencialni prostredek vyuziti teroristy...vse ale jen pro Svedy. A zacal bych u pani novinarky! Pokud ma auto = okamzite sebrat a pak by nasledoval jeji byt....

  OdpovědětVymazat
 3. Je pojmenování Neomarxista pro ty, kterým je kdosi takto častuje trochu zavádějící? Myslím, že řada těch takto pojmenovaných ani pořádně neví, kdo to byl Marx natož aby znal jeho myšlenky. Vědí vůbec něco o jeho Komunistickém manifetu? Ano , Evropu obchází strašidlo kapitalismu ale že by se zabýval nějak podrobně rasistickými otázkami? Jeho zajímali především ekonomické vztahy ve společnosti. A proč házet vše špatné na Marxe...!? Vždyť je to lidem zvolený největší Němec všech dob.

  OdpovědětVymazat
 4. Velmi přesný a výstižný článek ! Děkuji autorce. Je to důkaz, že v naší republice jsou ještě lidé, kteří rozeznávají pravdu od lží a nechtějí se s tím smířit tak, jako zdegenerovaní anglosasové.

  OdpovědětVymazat
 5. Ještě nám někdo bude něco kecat o integraci a obohacení? Nebo ten chudák muhamedán byl špatně integrovaný a pomýlený, nemocný? Nebo měla jeho rodina malé sociální dávky? Nebo že by mu chyběla mešitička? Jak to jde dohromady s řečma o mírovém koránu a islámu? A když nám chtějí z Bruselu vyhrožovat, že jako neplníme kvóty na přivandrovalce tak jim spočtěme migranty z Ukrajiny, Větnamu a další nové spoluobčany nasunuté k nám z Německa! No a jestli nás chtějí vyhodit z EU tak ať nás klidně vyhodí a jestli nás chtějí sankcionovat tak odejděme sami se vztyčenou hlavou! Čeho se bojí naši posranci a sralbotkové? Naši předci přežili tisíciletí mnohdy v útlaku, teroru, bídě, ústrcích tak přežijeme bez té EU také. A dovolím si říci, že výhledově možná i mnohem lépe. Ať si EU strčí do zadku. EU neni celý svět, ale jen 27 států z nichž 2/3 má holou prdel a zbývající dluhy, že přes ně ani nevidí. My Češi se nemáme za co stydět. Leda tak za to, že jsme nedbali na rady svých předků a varování před proradnými "přáteli" ze západu, pro osobní prospěch. Těm bychom se měli nad hroby omluvit. Jinak nikomu!

  OdpovědětVymazat
 6. > Děti, které umírají ... nebo stadionech, ty vám neukáží

  Neukazi, protoze tam zrejme zadne obeti nebyly, je to cele jeden velky PODVOD.

  Zadny vybuch, zadne obeti, zadni zraneni, zadne sanitky, zadne poskozeni v te hale.
  Jen priserny zmatek v utikajicim davu, naoko osetreni herci, objimajici se probouzeci citu...

  http://www.infiniteunknown.net/2017/05/24/ariana-grande-fake-manchester-arena-bombing-video/
  http://www.infiniteunknown.net/2017/05/24/uk-column-news-24th-may-2017-video-manchester-bomb-hoax-falls-apart-videos/
  https://nodisinfo.com/manchester-england-suicide-bombing-fake-hoax/

  A jako vrchol - protoze v NYT uverejnili fotku prazdne nabojnice, nebudou britove nikomu zadne informace poskytovat, aby to nahodou neprasklo...

  ---
  Jinak ale - ze si "děti" JEN chtely poslechnout pozdne-vecerni koncert satanisticke porno-star - co tam ty děti delaly ?!
  ---
  ---
  12:56 - prectete si ve wikipedii neco o Neomarxismu. S puvodnim Marxem jak jsme ho znali u nas to jiz nema moc spolecneho. Tehdy ochranoval utlacovane delniky proti kapitalistum. Dnesni neo-Marxiste ochranuji utlacovane MENSINY proti majorite - cerne proti bilym, muslimy proti krestanum, buzeranty proti normalnim, zeny proti muzum. Vzdy si najdou nebo vytvori nejakou utlacovanou mensinu a jejim jmenem biji do vetsinove normalni bile populace...
  A samozrejme viz tez "Frankfurt school" - co to je predevsim za etnikum...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je dost zjednodušený! Neomarxisté se naopak hlásí původnímu Marxovi jak to jeden z nich na portálu A2larm popsal:
   "Když hovořím o proletariátu, používám tento termín nikoli v parodickém výkladu marxismu-leninismu, ale ve smyslu, který představil Marx ve své knize Německá ideologie. A tyhle dva významy se zatraceně liší. Proletariát Německé ideologie není označení konkrétní masy lidí, nemá tedy substanční význam. Proletariátem Marx označuje uměle vyvolanou duchovní chudobu a nedostatek lidství, který vede k zániku starého stavu společnosti a vzniku takového stavu, který stav proletariátu odstraňuje. Proletariát je tedy principem, který může vést, nezávisle na historickém období či geografické poloze, ke změně společenských poměrů. Ještě jednou: nejedná se o substanční pojem, nemůže být proto spojován jen s jednou konkrétní sociální skupinou. V druhé polovině 19. století bylo v Evropě a Americe proletariátem dělnictvo. Nikoli proto, že mělo nějaký proletářský gen, ale protože bylo na nejnižším stupni společenského žebříčku. Dělníci 19. století bojovali o své přežití a jak říká Marxův slavný bonmot, neměli kromě svých okovů co ztratit. Dnes mohou smutně slavnou roli proletariátu zaujmout právě třeba uprchlíci. Ne proto, že to je mé zbožné přání, ale protože nemají kromě svého života co ztratit.

   Pokud uprchlíky označím za proletariát, jde tedy o čistě deskriptivní označení, které mi má pomoci v chápání sociální reality. Neznamená to, že sami uprchlíci se musí za proletariát považovat, ani že budou sdílet mé politické názory. Nebo že se případný zvrat poměrů ve společnosti musí odehrát pod rudou zástavou a směřovat k jakékoli formě kolektivismu či posílení demokracie." http://a2larm.cz/2016/05/o-cem-se-doopravdy-nesmi-mluvit/

   Vymazat
 7. Jinými slovy politikům vadíme MY!!!Je třeba ten ksindl vykopat od koryt,ty bezpohlavní babochlapy ala Merkel,zženštělé gerontofily ala Macron...Pověsit je a byl by klid....

  OdpovědětVymazat
 8. V příspěvku,uveřejněném v 13:56,je obsažena celá
  pravda o politické situaci v Evropě.Vadí původní
  obyvatelstvo!Jestli se vrazi evropských národů
  řídí podle Marxe nebo Hitlera není směrodatné.Tak
  se v diskuzi dostal důvod zprávy na vedlejší
  kolej díky přispěvovatelům.Raději se dohadují,zda
  se (j)elity řídí Marxem či nějakou ideologií
  jiného zaměření.Rozhodující je proč se tak děje
  a ne podle koho.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 9. Asi je to tak, politické a militaristické elity NATO se bojí pravdy, jak čert kříže. Jedni vyvolávají dojem, že jen vraždění dětí zemí NATO je terorismem, druzí si myslí, že je to zločin vždy a kdekoliv na světě. Já patřím k těm druhým, který navíc jakoukoliv válku, kdekoliv vyvolanou ze zištných důvodů a ve prospěch třeba zbrojařů je terorismem a zasluhuje odsouzení. Odsuzuji i analogickou odvetu, tedy zub za zub, ale žádám, aby byli ti, co první vyrazili zub byli potrestání. A k tomu se ve Světě nikdo nemá a ptá se jak a kým by měli být potrestáni. Ano funguje jakási haagská fraška soudu pro válečné zločiny, ale ta nesoudí hlavní viníky, ale zcela vedlejší a často i vykonstruované. Tak takový soud prosím ne. Snad spíše Norimberský soud č. II a hlavní slovo by tam asi měli mít Číňané, protože nevedou teroristické války a nečelí teroristickým odvetám, jako my.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nabozenstvi Judaismu , je nabozenstvim nepretrziteho nasili, valek, , vyhlazovani a v hlavni roli take POMSTY.
   Stary Zakon.
   Priciny k pomste se musi nejdrive uskutecnit...

   Vymazat
  2. Dobre jsme to videli v II.sv. valce , kdy spojenci masakrovali a vyhlazovali daleko vice nez dva nekrvavejsi diktatori dohromady.
   Uvedomil si Trump u te zdi byvaleho chramu ,ze prave tam kdysi Kristus vyhnal bohace pryc..??
   Ze sveho kralovstvi..
   PAW

   Vymazat
 10. Každé totalitní moci víc vadí nespokojení občané než stovky, tisíce či miliony mrtvých - mrtví už neprotestují...

  OdpovědětVymazat
 11. Když už se chce autorka ohánět neomarxismem, měla by si zjistit, co to vlastně je. Takhle vypadá za absolutní hlupaňa, která jen papouškuje mainstream. Ještě nám může začít vykládat, jak chtějí eurobyrokraté zavádět kolchozy!

  OdpovědětVymazat
 12. Neomarxismus je po rozpadu SSSR pouhou módní nadávkou, kterou častuje kdekdo, kdekoho, s nímž zásadně nesouhlasí, jen aby tak působil na nenávistné pudy veřejnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tzv. neomarxizkus nemá s Marxem a marxizmem lautr nic společného. To je jen nálepka bez obsahu.

   Vymazat