Reklama

.

.

úterý 23. května 2017

Gratulace k narozeninám Madeleine Albrightové

Martin Koller
22. 5. 2017  ParlamentníListy

Někdejší americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová, jako pražská rodačka původně Marie Jana Körbelová, slavila ve Washingtonu osmdesáté narozeniny. Velkou oslavu při té příležitosti uspořádali i její pražští přátelé v Knihovně Václava Havla. Analytik Martin Koller využil jubilea a sepsal, čím se tato dáma zapsala do dějin světa. Ponořte se tedy do nehezké historie Clintonova Bílého domu včetně takových nepříliš známých epizod, jako je role paní Albrightové kolem genocidy ve Rwandě.

Je to pár dnů, co jsme mohli v některých médiích zaznamenat oslavy osmdesátin bývalé ministryně zahraničí USA Albrightové. Obecně podlézavé komentáře ve stylu pražské kavárny by mohly vzbudit dojem, že se jedná o sympatickou babku, která nezištně celý život konala dobro a do naší země ji táhne láska k českému lidu. Ovšem v mnoha zemích je názor zcela opačný, takže nezaškodí i jiný než oficiálně nakomandovaný globalistický a multikulturní pohled v rozporu s propagandou šířenou českými médii posluhujícími cizím zájmům.

Bývalá Marie Jana Körbelová, nikoli Korbelová (rodina si účelově upravila jméno až po druhé světové válce) slavila a přijímala gratulace na českém zastupitelském úřadě ve Washingtonu. Namístě je otázka, proč si soukromá osoba dělá slavnost na našem velvyslanectví? Je to evidentní doklad dlouholetého úpadku české diplomacie, zvláště pod vedením současného eurosocialistického ministra, který působí dojmem člověka měnícího názor podle situace a sloužícího spíše Bruselu, Berlínu a Washingtonu než své vlasti. Vlastně je namístě otázka, zda se ještě jedná o českou diplomacii a českého ministra.

Pravděpodobně hlavním gratulantem byl bývalý velvyslanec USA v Praze Schapiro, který v době výkonu funkce proslul výrazně nediplomatickými, možno říci protičeskými aktivitami. Za něco takového se velvyslanci odvolávali z funkce. Naše(?) ministerstvo zahraničí ani nemrklo. Tak jako Schapiro se nechovali ani německý velvyslanec v červnu 1941 v Moskvě a japonský v prosinci téhož roku ve Washingtonu. Zajímavé je, že Schapiro, který má tak velký odpor k většině českého národa a jeho řádně zvolenému prezidentovi, zůstal v Praze. Předpokládám, že proto, aby dále škodil a spolupracoval s lidmi, kteří by nejraději viděli naši republiku jako rozkrádanou islamizovanou kolonii prolezlou korupcí a válčící s Ruskem a Čínou.

Před prezidentskými volbami 2013: Schwarzenberg je báječnej člověk:


Dalším význačným gratulantem, hluboce ohnutým v pase, byl předseda výboru Poslanecké sněmovny pro evropské záležitosti Benešík, reprezentant KDU-ČSL. Tomu se vcelku nelze divit, neboť KDU-ČSL a její klony TOP 09 a STAN jsou kromě zelených hlavními nositeli protinárodní ideologie multikulturalismu a pokryteckého podlézání cizáckým zájmům, počínaje sudeťáky. To vše je základ pokrytecké ideologie takzvané pražské kavárny. Zde velmi dobře vidíme ostudnou destrukci křesťanských církví a odklon dříve křesťanských stran od křesťanství, protože to bylo ve své ryzí evropské podobě patriotické, tedy vlastenecké. Nejlépe je to definováno Chateaubriandem v knize Duch křesťanství.


O přízeň Madly soupeřil rovněž poslanec za ANO Šrámek. Zde vidíme zásadní rozpor hnutí ANO. Na jedné straně zakladatel ANO, velkopodnikatel Babiš, který se společně s prezidentem Zemanem stal v současné době cílem soustředěného nenávistného útoku nezištných vlastenců z takzvané pražské kavárny, k nimž se v současnosti přidala rovněž většina vedení ČSSD a částečně bohužel i ODS. Na druhé straně vidíme značnou část vedení a členské základny ANO, kterou tvoří přeběhlíci z ODS, TOP 09, KDU-ČSL a ČSSD, přičemž si můžeme připomenout jména Telička, Jourová či Zlatuška, na něž po volebním debaklu před čtyřmi roky nezbyla koryta. Pod vedením Stropnického či Krnáčové samí reprezentanti pražské kavárny.

Jak potom můžeme důvěřovat takové politické straně a jakou má její šéf v takovém kavárenském spolku oporu? Není to vše jen obrovská komedie? V současné bitvě české politiky plné špíny přepírané v protinárodních médiích se jeví jako lepší strana pan Babiš bez ohledu na propagandu většiny médií. Proto by mne opravdu zajímalo, jak ho oddělit od jeho protinárodních kavárenských partajníků, na něž se může spolehnout jako Caesar na Brutta a jimž nikdo rozumný nemůže věřit ani pozdrav.

Pánové se ve Washingtonu předvedli dárky. První bylo srdce z rubínů ve stylu Václava Havla. Rudé srdce pro Madlu, známou jako „krvavá“ díky vraždění civilistů na Balkáně letectvy NATO, to je opravdu vhodný dárek. Šrámek přivezl z Plzně medaili generála Pattona.

Silně pochybuji, že přímý vojácký Patton by byl nadšen pokryteckými figurami na této oslavě, a neméně pochybuji o tom, že byl přítelem multikulturalismu či genderismu, které Albrightová ztělesňuje. Kdyby byl naživu, pravděpodobně by se odměnil za nechutné zneužití svého jména pěstí, jezdeckým bičíkem nebo svištící špičkou boty. Ostatně kdyby viděl, že českým ministrem obrany je herec, patrně by padl smíchy. A možná by už nelitoval, že nemohl osvobodit Prahu.

Baba Jaga s hvězdami a pruhy


Zabývat se jejím životopisem před nástupem do politické kariéry pravděpodobně nemá smysl, ale některé údaje působí opravdu zajímavě. Mimo jiné se dozvídáme, že rodina měla po emigraci z Československa do USA v roce 1948 jen skrovné finanční prostředky. Nicméně studovala na soukromé internátní škole ve Švýcarsku. Není co dodat.

Když se podíváme na kariéru Albrightové, nelze přehlédnout, že je úzce spojena s rodinou Clintonových a má rovněž blízko k nejostudnějšímu americkému prezidentu Obamovi, stejně jako k multikulturní, islamomilné, genderistické, protievropské, protikřesťanské a protibělošské politické hvězdě Merkelové. Bez velké nadsázky ji můžeme označit za zloducha světové politiky devadesátých let, jakousi demokratickou babu Jagu. Vyškolil ji sice Zbygniew Brzezinski, ale do jeho diplomatické mazanosti měla vždy daleko.
 
České zelí si Hillary Clintonová neoblíbila, Václava Havla však ano. Projev na podporu její loňské prezidentské kandidatury vstoupil do dějin
Vždy fungovala pouze jako hlásná trouba cizích názorů typu moderátorky ČT24 a nebyla zaznamenána žádná její vlastní pozoruhodná myšlenka. Samozřejmě pokud nemyslíme šokující srovnání našeho listopadu 1989 s ukrajinským Majdanem. Albrightová zde myšlením či přáním předběhla dobu, když vidí naši zemi jako totálně rozkradenou Ukrajinu rozparcelovanou jako soukromý majetek několika oligarchy a na hranici jaderné války s Ruskem.
Madeleine Albrigtová dostala dokonce roli v populárním televizním seriálu

Nicméně nelze popřít, že její místní přátelé se o to snaží ze všech sil. Proslavila se ostatně i jinými moudry ukazujícími její pravou tvář. Při podepisování svojí knihy v pražském nakladatelství Neoluxor označila Srby za odporné. Tím se dokonale shodla s německými nacisty, před nimiž její rodina utekla v roce 1939 právě přes Jugoslávii a s pomocí Srbů do Británie.

Get out!!!


Zdá se, že Albrightová má velmi pružné svědomí a myšlení, pokud jde o zapomínání nacistických zločinů, stejně jako někteří čeští(?) milovníci sudeťáků z KDU-ČSL, jejichž příbuzní ukončili život v nacistických koncentrácích. Hlavně když z toho něco kouká. Madle to vyneslo slušný zisk její firmě Albright Group díky získání podílu na telekomunikacích v Kosovu, které využívá i tamní americká základna Bondsteel.

Madeleine Albrightová se přijela podívat do Kosova v roce 2015:
.... .... .... 

Dále se můžete dočíst o její reálné diplomatické tváři: ignorování vraždění a genocidy ve Rwandě a na Východním Timoru ... okupace Haity … podpora islamistů a narkomafie ve válce v Jugoslávii ... jak formulovala novou Mnichovskou dohodu – smlouvu z Ramouillet a chtěla okupovat Srbsko a Černou Horu … o bombardovací kampani proti Srbsku … o etnických čistkách na Balkáně jako důsledku její politiky … o jejím osobním kamarádství s teroristy a narkobarony z UČK … jak ctibažná Albrightová dostávala od Havla řády … o válečných štváčích a lhaní Tonyho Blaira … a nakonec je přidáno i její kázání ke studentům Univerzity Karlovy. Mnoho dalších videí.  (Celý text zde)Související články vyšlé na parlamentních Listech:


29 komentářů :

 1. Benešík ? To je ten blbeček ze Strání ?

  OdpovědětVymazat
 2. Toz ta sa ani nenarodila tato Jedubaba....ta sem bela holportovaná.....zléma silema....howk

  OdpovědětVymazat
 3. Už aby šla tam, kam patří. A musíme si pamatovat ty šmejdy, co jí lezou do řiti. Stejná bezcharakterní ulhaná pakáž, kterou je potřeba naházet do hnoje.

  OdpovědětVymazat
 4. jak je možné že tenhle hnus v lidské podobě ještě žije satan má asi dovolenou !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soudruzka HoloKoSStnice...pro svet.
   KiSSinger je zase soudruh HoloKoSSt.

   Vymazat
 5. Chtěla bych také napsat něco k tomuto tematu,
  ale nemohu..
  Prsty na klávesnici se přímo vzpírají napsat tak sprostá slova na adresu této entity.Všechny výrazy jsou totiž málo na to ,
  jak jí nazvat !
  zdravím tudíž a děkuji všem ještě větším a schopnějším sprosťákům,
  než jsem já ,že převzali štafetu a naklepali to sem černé na bílé!
  j
  OdpovědětVymazat
 6. Největší odpad na světě česká baba jaga.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiňte, ale madam Allbrigtová, roz. Körbelová, není žádná Češka, ale čistokrevná Židovka. Nebylo by správné, abyste ji vydával za nějakou Gójku, že?

   Vymazat
 7. Handgranát a odjištěnej do držky,toť odpovídající dárek pro ten ussackej genetickej odpad!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Odporná žena... Jak může psát o naší zemi, když jí byl rok a odešli do Anglie. Byla celou válku pryč, pak byli s rodinou (otcem-diplomatem) na vyslanectví taky mimo republiku a v ve 48 jí bylo 11....? Co ví sama na vlastní kůži o nějakém režimu? Všimli jste si také , jak strašně škaredý nos a výraz tváře mají společný s Krausem?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Madla byla jako dítě v Srbsku, když byla rodina na útěku. Srbové jim zachránili život, schovávali je před nacisty než se dostali ze Srbska ven a ta smrďuša se jim odvděčila pokusem o smlouvu z Rambouillet, bombarováním Srbska a Černé Hory, odtržením jižního Srbska (Kosovo), etnickou čistkou v Chorvatsku, Bosně a Kosovu, embargem, lámáním a korumpování jejich vlád atd.atd. A ti blbí Češi a především Češky stáli na její podpis do ulhané knížky celé hodiny. Naše národní ostuda. MM

   Vymazat
  2. 12.45 Tam stáli ti, kteří věří Cikánům a Židům - mistrům a velmistrům klamání Gádžů/Gójim.

   Vymazat
 9. Budou psát o prezidentovi, že jezdí po krajích ke svým lidem, ke svým občanům... i když ne všichni ho musí mít rádi nebo ho volit... Ale jede k nim, debatuje s nimi... o jejich problémech, starostech ... Města a vesnice se alespoň uklidí a na úřadech mají nové fasády... To někomu vadí , že náš prezident jezdí po naší zemi... Ale že se pořádají nákladné žranice tady pro tyhle všechny kreatury, to asi nevadí nikomu... U Babiše vadí Čapí hnízdo a u Zaorálka nevadí miliardové pochybnosti v účtování položek velvyslanectví....

  OdpovědětVymazat
 10. rád ji zdravím a přeju včasného skonání.
  lada

  OdpovědětVymazat
 11. Hasta la muerte. To je název jedné Goyovy grafiky se stařenou.Španělsky neumím, ale odvažuju se přeložit, že to znamená Až do smrti. Ta bude páchat zlo až do smrti.

  OdpovědětVymazat
 12. Z lidského hlediska naprosto odporné individum.

  Pepo Milan

  OdpovědětVymazat
 13. měla jsem doma její biografii. je to jediná kniha ,kterou jsem v životě vyhodil nemilosrdně do popelnice a před tím ještě zničil ,aby to náhodou někoho nesvedlo ke čtení.

  OdpovědětVymazat
 14. Ta čarodejnice se rozhodně nemůže nazývat Češkou. Je to prachsprostá kurva. A to i tej nejubožejší kurvě křivdím při srovnání s touto existencí. Jak jinak označit člověka, který má židovský původ za nejž se styděl. Jak jinak označit člověka, kterému s rizikem ztráty vlastních životů byl zachráněn život před nacisty a který se odvděčil zachráncům jejich vražděním a útlakem? Jak jinak označit kreatůru, která pomohla Českému národu do situace v níž mu reálně hrozí postupná definitivní likvidace a úpadek? Jak jinak označit póvl, který dnes se paktuje s neonacisty a neomarxisty, pomalu tuto vražednou ideologii rehabilituje, omlouvá a podporuje její účelové šíření v regionu bývalé Jugoslávie, ale i v Pobaltí, Gruzii a na Ukrajině? Takovéhle svině by měli hořet na hranicích jako čarodejnice ve středověku.

  OdpovědětVymazat
 15. Souvislost s naší politikou. Kniha Okamury Umění vládnout. I když Okamura je kromě komunistů - zde rovněž s otazníkem - jedinou možností jak vyplavat z EU a vyplavat takto z problémů, které se pojí s touto obludou - myslím EU - tj. uprchlící, inflace, nesmyslné direktivy, financovaní zadlužených států /Řecko, Portugalsko, Španělsko/ a další. Tedy Okamura v této knize píše o mme Albright jako o příkladu slušné ženy. Nevím jak to myslel. Kniha byla vydaná po invazi na Srbsko.

  OdpovědětVymazat
 16. Ať je to poslední rok tvého života,odporná krvavá bábo Madlo...Světu se s tvojí smrtí kurva uleví!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Až nastane čas, oprášíme rádi heslo, provázející Margaretu Tchatcherovou do pekla:
  Witch is dead!
  (česky: čarodějnice chcípla!)

  OdpovědětVymazat
 18. Ona je věřící.Protože je to taková světice,jak se
  nám snaží určité osoby namluvit,divím se,že si jí
  pánbůh už dávno nevzal do nebe.On ani netuší,jaké
  dobrodiní by tím světu učinil.Ale udělat to měl
  už ve čtyřicátých letech minulého století.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 19. Ksicht této jedubaby prozrazuje i jakou má duši. Pokud nějakou má. I když někdy i ty vyjímky - potvrzují pravidlo. U ni to ale neplatí. Ta krůta musela být škareda od narození.
  Zřejmě toto postižení z ní udělalo monstrum.

  OdpovědětVymazat
 20. Já ji znám jako balkánskou řeznici a tak jsem se poučil, že je také "proslavená" podporou genocidy v Ruandě. No vidíte a takové se nikdy před soud v Haagu nedostanou, jen jimi nastrčení pěšáci. Ostatně soud v Haagu nebo Hitlerův soud v Lipsku, jak jsou si ideově blízké! Jo, když soudí zločinci...!
  (Dnes ale byl zase poprask se Zemanovou milostí Kájinkovi po jeho 23 letech v base! Zeman udělil milost a nepřipojil se k těm desítkám právníků, kteří zpochybnili proces, vlastně ani ne tak proces, jako důkazy. Již 25 roků u nás koluje "OD SOUDU NEČEKEJ SPRAVEDLNOST, PRAVDU ANI PRÁVO, ALE JEN VÝROK"! NEVÍM PROČ, KDYŽ JINÍ PRÁVNÍCI TVRDÍ, ŽE SOUDY JSOU NEOMYLNÉ, aspoň tedy ty, které řídí ze zákulisí kapitál. Je, to už jsem jednou slyšel, ale to je zase ze zákulisí prý řídil proletariát. To si jeden nevybere a pak něco si takového myslet? Půjdete na detektor lži a basa je jistá. Ne piva!

  OdpovědětVymazat
 21. Znovu a znovu musím poděkovat panu Dvořákovi a jeho přátelům za akci ,kterou vzpomenuli všechny ty mučedníky ,kteří položili své životy tenkrát v té kosovské hrůze a v celé té době inscenací a příprav proti Srbsku a neohroženě vnikli do Luxoru a krvavou babu konfrontovali s pravdou...
  dnes možná dokonce i někteří z tzv.babí ochranky také procitli a stydí se za svou nevědomost a trapnou horlivost...
  dík
  j

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že se zastyděly především ty dámy, co čekaly na podpis do té ulhané knihy v trojstupu od Neoluxoru až ke sv.Václavovi.

   Vymazat
 22. Její odporná a hnusná povaha je vepsána ve stejně hnusném a odporném ksichtu!! Jak je možné, že právě takové zrůdy vládnou světu?!

  OdpovědětVymazat