úterý 23. května 2017

Izraelské letectvo sa pripravuje k vzdušným súbojom s ruskými SU-35 nad Sýriou

23. 5. 2017 HlavnéSprávy

Izrael, ktorý sa spolieha na americkú pomoc, využíva sýrsku občiansku vojnu na presadzovanie svojich vlastných politických a vojenských cieľov. Podľa informácii portálu warfiles sa izraelská armáda rozhodla dlhodobo útočiť na sýrske vojenské objekty a základne libanonského hnutia Hizballáh, úzko spojeného s Iránom.


Nálety izraelského letectva pomáhajú teroristom v ISIS, pretože oslabujú bojový potenciál sýrskych vojenských jednotiek a libanonských bojovníkov. Vojnový chaos v Sýrii Izraelu evidentne vyhovuje a Izrael sa snaží získať čo najväčšie úspechy v boji proti legitímnemu sýrskemu prezidentovi Bašárovi Asadovi. Od nezákonnej okupácie Golanských výšin Izraelom sa Sýria a Izrael nachádzajú de facto vo vojnovom stave.

Už aj Izraelcom je ale zrejmé, že pohár trpezlivosti s ich aktivitami môže čoskoro pretiecť. Aj preto sa uskutočnilo spoločné cvičenie izraelských a amerických jednotiek pod názvom Juniper Falcon. Cvičenia na izraelskej základni Uvda sa zúčastnili okrem pozemných jednotiek aj americké a izraelské bojové lietadlá. Cieľom cvičenia bolo aj zlepšenie izraelsko-americkej vojenskej spolupráce v leteckej oblasti i v oblasti koordinácie letectva s pozemnými jednotkami,

Izraelské a americké letectvo nacvičovali útok proti nepriateľskému štátu, ktorý sa rozhodol zaútočiť na izraelské ciele. Predpokladanými leteckými súpermi boli Su-35, Mig-29, Mig-21, Mig-23, systémy protilietadlovej obrany S-75 Dvina, 2K12 Kub a Pancir S-1. Okrem Su-35 sa všetky spomenuté ruské zbrane nachádzajú vo výzbroji Sýrie a Iránu, moderné Su-35 majú vo svojej výzbroji len Rusko a Čína. V cvičení absentoval protivzdušný systém, ktorý by imitoval ruský systém protivzdušnej obrany S-300.

Izrael samozrejme nemá k dispozícii uvedené ruské zbrane, preto počas cvičenia simulovali ruské, iránske a sýrske stroje štyri F-16. Izraelci nasadili 24 lietadiel F-15. Pomer lietadiel mal podľa Izraelcov spĺňať aj podmienku, že v boji nad Sýriou budú mať početnú prevahu izraelské a americké bojové stroje. Štvorica F-16 bola pilotovaná skúsenými stíhacími esami a ich úlohou bolo čo najviac preveriť schopnosti protivníka.

Výsledky cvičenia zaskočili izraelských a amerických dôstojníkov, štvorici F-16 sa podarilo zlikvidovať 9 izraelských a amerických lietadiel. Ku koncu cvičenia, kedy sa spracovali získané poznatky z cvičenia (opravili sa taktické a strategické chyby) sa Izraelcom podarilo znížiť vlastné straty na tri stroje. Ako sme už ale spomenuli, absentovalo simulované nasadenie ruských systémov protivzdušnej obrany S-300 a prípadne S-400. Izraelci a Američania pravdepodobne predpokladali, že tieto systémy sa im podarí zlikvidovať Tomahawkami, do cvičenia sa radšej nezapracoval ani faktor nasadenia ruských rakiet Kaliber.

USA zaktivizovali svoj protiiránsky postoj, pri návšteve v Saudskej Arábii označil americký prezident Trump Irán za hlavného sponzora teroristických organizácii, čím potešil Izrael i Saudskú Arábiu. Podľa niektorých expertov bude v najbližšom období Trump iniciovať rozhodnejší postup voči Iránu.

Ruské Su-35 ležia Američanom v žalúdku, pretože v Sýrii tieto ruské stroje niekoľko krát narušili americké plány a úspešne zlikvidovali veľkú časť americkej zástupnej armády, zloženej zo sýrskych “umiernených teroristov”, takže Američania zčasti stratili kontrolu nad situáciou v Sýrii.

Video k článku si môžete pozrieť tu :

32 komentářů :

 1. Je jasné,že v současnosti se stupňuje zvrhlost židovsko-chazarských globalizátorů do té míry,že by chtěli vyvolat vojenský konflikt s Ruskem,a třeba i jaderný jen proto,aby definitivně mohli ovládnout zbytek světa.Je to velmi nebezpečná hra těchto pochybných elit,a tady v Evropě plní politické národní politické špičky zadání,s cílem islamizovat EU.Lidi by se měli probrat a zrůdy,které to celé podněcují,jako je G.Soros se svým vypatlaným globalisticko-židovsko-ultralevičáckým myšlením,nebo třeba Junker,Tusk,Merkelová by měli hnát k zodpovědnosti pro genocidu Evropy.Všichni výše uvedení zaslouží nadoživotí,nejlépe silný špagát.Jsou vyložení nepřátelé Evropanů.Spolu s USA dokázal Izrael,VB,Francie rozvrátit celý Blízký Východ a hodlá v této odporné politice dál pokračovat.Lidi proberte se,jestli chcete ještě dále vůbec žít!!!!Globalisté už mají připravené scénáře na to,jak redukovat nepohodlné rasy m.j.slovanské,nebo románské.Pozor na to!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To byste hloupi cesi museli zacit havlismem

   Smazat
  2. Ty pindy si nech pro geronta z USSA!!!!

   Smazat
  3. 21:11-Vy jste jistě chytrý Čech, tak poraďte, nebo jste ještě hloupější a navíc v cizí zemi?

   Smazat
  4. 14:20 Souhlas podělané usa mají takové plány.

   Smazat
  5. Vážený 14:20. Je vidět, že máte v hlavě pěkný postmoderní guláš, když tvrdíte, že Merkelová, Junker, Tusk a Soros jsou ultralevičáci. Měl byste si poněkud vyjasnit pojmy levice-pravice a pak byste možná zjstil, že tu plácáte úplné blbosti, protože výše jmenovaní patří na úplně druhou stranu politického spektra. Jenže dnes, v době úplného zmatení pojmů (postmodernismu), povrchní člověk velmi snadno zamění komunistu za nacistu a fašistu za anarchistu. A to je zrovna Váš případ. Doporučuji rozsáhlé samostudium.
   Jirka

   Smazat
 2. židovskej ksindl spáče na vejdělkem....Banda sráčů s pejzama,co si myslí,že mohou všechno....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky že můžou všechno alespoň v té české kotlině,kterou mají pevně pod kontrolou...a proto budou slavit dobytí Jeruzaléma v 6 denní válce v r.1967 v Chrámu svatého Víta...všichni vláda,parlament i ten kašpar s čaganem,co se motá po Hradě poskakují,jak židi pískají...a víte proč se to bude slavit právě v nejhlavnějším českém kostele?Protože Praha je pro obřezance "Nový Jeruzalém" a záložní prostor,kdyby je náhodou šiíti s Iránem v čele náhodou vykopali z Palestiny a nevyšly by jejich plány s tzv "Velkým Izraelem" rozkládajícím se od Nilu po Eufrat,čili na území dnešní Palestíny,Libanonu Sýrie,kusu Iráku a Jordánska...Proto ta válka v Sýrii a vyhánění milionů Arabů do Evropy...

   Smazat
 3. Takže je to venku...hlavně,že jsem byla zde osočována za rasistu a antusemitu ,když hsem již dávno poukázala na to, kdo je na všem skrytě účasten !
  hnus
  j

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. p.s.
   co se týče Ukrajiny,je to ta samá písnička a co se týče všech ostatních věcí,které nás trápí
   TOTÉŽ!!!!

   Smazat
  2. 16:17 - Izraelci byli odjakživa agresoři, dogmatici a podvraťáci. V historii ukradli Palestincům zemi, bez právní mezinárodní opory se nečekaně vojenským přepadem zmocnili Golanských výšin. Vždyť už na počátku tohoto letopočtu účelově zavraždili svého soukmenovče kazatele Ježíše etc. Izraelců je jenom několik miliónů. Ale jako věrný USA-mopslík jsou Izraelci druhé největší kurvítko hned po USA!
   pražský vrabčák Čimčaro

   Smazat
  3. Zdravím Čimčaru:-)!
   Kdes byl?
   jedu příští týden zase do Itálie -pak podám zprávu!Doufám,že jsi ok?!!
   j

   Smazat
  4. 19:56 - Zdravím Jituš:-)!
   Byl jsem po celou dobu v Praze 6.
   Přeji Ti příjemný pobyt v Italii.
   Jsem O.K. Očekávám návštěvu dcery Ivanky z Bratislavy.
   pražský vrabčák Čimčaro

   Smazat
  5. Honolulu- cvrcek zde, zdravim sestru Vlastovku ,nezapomen alespon 5-8 kapek nejakeho mazadla at se to nezadre . Mne to funguje porad prefectne ,neb mazu A kdo maze ten jede
   Honolulu kuku

   Smazat
 4. Izraelci nebyli agresory, ale dnes jsou plnohodnotí idioti jako amíci.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 5. Izraelci byli odjakživa agresoři.

  OdpovědětSmazat
 6. v minulosti to nebyl týden, aby v Izraeli nevybuchla nálož, nebo by nebyl nějaký incident mezi Palestinci a Izraelci.Co se to poslední roky děje? Od záměru Izraele zaútočit na Írán, a třeba bez spojenců, jeksi žijí vedle sebe spokojeně jak Palestinci, tak Izraelci- nesmrdí tu něco?

  OdpovědětSmazat
 7. Letadlo je stroj.
  Jeho výhoda stojí a padá s navigací.
  Pokud nemá pilot informace o protivníkovi dříve, než protivník, je jen potenciální šrot.

  OdpovědětSmazat
 8. Izraelci za 70 let své existence prokázali, že své operace dovedou připravit skvěle. I tak bych radil, ať nedráždí Rusko. Jeho vojáci to umějí neméně dobře. Mohlo by těm Izraelcům být až moc horko, i s US huny za svými zády.
  Sýrie bude Asadovskou koalicí nakonec beztak osvobozena, měli by to tudíž ti samozvaní vládci zeměkoule a Vesmíru vzít tiše na vědomí, a táhnout konečně dopryč. A nevracet se ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mělo by se respektovat skutečné platné mezinárodní právo a pak by nebyly spory mezi mocnostmi, Rusko to nečiní a celý svět mu to dává najevo,... například sankcemi. To k tomu Vesmíru.

   Smazat
  2. slavny zid by bez pate kolony jez ranuje Ameriku nyni ,byl tam na tom prouzku zeme tak asi 2 hodny a byl by smeten jako hajzlpapir .To je treba videt ,staci se podivat na patolizalske zbrblani "politiku" v USA . Jezdi sem tam kourit Natahnihnatu do zidovny coz ma asi rad neb jak rekl slouha vicepresident Biden oni prakticky nastolili homosexualitu jako normal v Americe a tim skoro vsude

   Smazat
  3. ano zde je o tom dukaz:
   http://zemavek.sk/articles/view/joe-biden-zidovski-lidri-pomohli-k-uspechu-homosexualnych-manzelstiev

   Smazat
  4. 21:33
   Rusko to "nečiní" - a vůl zůstane volem!!!!
   Václav

   Smazat
  5. Re (21:33):
   Jasně, a černá je bílááá ...

   Smazat
 9. 21.33 co jako chtel vedec naznacit?Asi zapomnel jeste dodat ze USA to pravo jako jedini dodrzuji ,ze?Jestlize ano potom sisi spletl stranku na webu tady neni Nezvedavec

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ussacký agresoři mají jediný právo.....nestrkat svůj špinavej rypák do cizích záležitostí!!!!!

   Smazat
  2. Nemůžete nechat růst agresívní zlo, protože tak byste se nebránili. Rovnost v právech států má své hranice a například Rusko je vyjadřuje svou Doktrínou, ve které stanoví a deklaruje svou možnost preventivního jaderného úderu na nepřítele svého nebo i spojenců Ruska. Musíte si vybrat mezi Dobrem nebo Zlem a není pravda, že mají stejná práva, protože pokud by vládlo Zlo, byl by to asi brzký konec a určitě strašné utrpení, které snad skutečně není ani Vaším cílem, kolego.

   Smazat
  3. 21:58- až budete psát, "za jaké dobro a proti jakému zlu bojujete a pod svým jménem, budu o zlu a dobru Vaše brát vážně. Zatím jste jen Troll.

   Smazat
  4. 23:01 Vaše vyjadřování a myšlení se od doby, kdy jste začínal, dost zlepšilo.

   Smazat
 10. Doufám že v Sýrii nakopou židovským agresorům zadky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někteří židé už zapomněli na svojí historii a zase si říkají o nějaký pogrom,oni bez něj holt bejt nemůžou...

   Smazat
 11. Pane Dvořáku, co bylo závadného na komentu z 23.05.17, 2:43 hod. a když, proč není vymazání vyznačeno?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.