Reklama

úterý 30. května 2017

J. Loudil
30. 5. 2017
US torpédoborec Dewey proplul Jihočínským mořem, aby opět provokoval Čínu. USA to komentjí takto : "Nikdo a nic nám nemůže zabránit plavit se a létat nad mezinárodními vodami  v této oblasti. To zní podivně. Když se tu totiž vyskytují vojenské síly Číny, tak je "oheň na střeše"  z  "imperiálních ambic komunistů". Přitom do USA je to asi tak 20 krát dále, než do Číny.

Naše státní propaganda nám lže  o skutečné situaci v Jihočínském moři ve Spratlyho souostroví. Svůj "podíl" totiž nárokují všechny sousedící státy ,nikoli jen Čína. 

Kdo  a kolik ostrovů v této mezinárodní oblasti již  zabral ??

1. Vietnam  = 26
2. Filipíny = 10
3. Čína = 8
4. Malajsie = 7
5. Tchajwan = 2

Tedy Čína je jenom - "jedním z mnoha" - kolonistů těchto  pustých ostrovů.

P.S. Když Čína provádí stavební práce   v mezinárodních vodách, na neobydleném území, které nikomu nepatří, tak je to prý projev bezuzdné agresivity čínského totalitního režimu. Když ovšem 150 000 po zuby ozbrojených invazních žoldáků USA vtrhne v noci  na suverenní státní území členské země OSN Iráku, kde vyvolá rozvrat všech institucí a občanskou válku, ve které zahyne 300 000 civilistů , 700 000 lidí je raněno a 4 miliony lidí emigrují, tak je to prý : "Báječná ukázka demokratického smýšlení v podání našeho spojence nejmilejšího, okupačních gangsterů  z USA."

Naši bývalí a současní spojenci :

1. Třetí říše Adolfa Hitlera
2. SSSR Leonida Brežněva
3. USA Donalda Trumpa 

Mezi těmito zeměmi není žádný rozdíl. Gangsteři a znásilňovači mezinárodního práva. Všichni tři postupovali a postupují dle jediného  pravidla : "Právo je vždy na straně silnějšího." Na spojenectví s Washingtnem tak jednou opět "dojedeme", stejně jako kdysi na spojenectví s Berlínem a Moskvou. Prosazování  "PRÁVA" silou, totiž pěkně  "smrdí i proti větru" !! Tuto zločineckou politiku lze totiž vždy udržet jenom po časově limitovanou dobu. Po dobu, "kdy se daří". V USA toto období právě končí.

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/usa-provokuji-cinu-americky-torpedoborec-se-prohnal-jihocinskym-morem-31941?seq-no=2&dop-ab-variant=&source=article-detail

10 komentářů :

 1. Moc dobře napsáno souhlas.

  OdpovědětSmazat
 2. Ovšem za Brežněva tu nebyli nezaměstnaní , bezdomovci, vysoká kriminalita , všechny podniky byly české , státní dluh prakticky nebyl žádný ,lidi se nebáli večer vyjít na ulici , žili jsme v pohodě !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A bude hůř,bohužel.Stačí se podívat na představitele jenom těch našich stran,od Top 09,přes KDU až po ČSSD.Sobotka s chováním rozmazleného dítěte,poslechne jen mama Merkel a papa Junckera,ale to zase na slovo.Bělobrádek si plete Krym a Soči,naše ženy s prostitutkami,jen o Vatikánu má jasno,tem má přednost vždy a všude.No a mistr přes korunové dluhopisy a pouliční rváč Kalousek,atd,atd,tak to darmo mluvit.A někteří voliči budou tyto volit.Co potom můžeme chtít. Karel z Plzně

   Smazat
  2. Oba dva mate pravdu
   Horni Dolni

   Smazat
 3. Ještě bych dodal, že naši vojáci nebyli zatahováni do velmocenských konfliktů.

  OdpovědětSmazat
 4. Dobrý článek, dobré komentáře. Já bych jen dodal, že stačí aby se pindosi spletli v navigaci a vpluli do čínských vod. Jelikož Číňani mají, na rozdíl od jiných, rozum, válku by to nevyvolalo, stačila by válka diplomatická a bylo by vzrůšo. No a kdyby je Číňani přece jen potopili, dám si frťana nebo raději dva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Das si radioaktivniho frtana?
   Horni Dolni

   Smazat
 5. Pane Loudile, jakými jsme to byli spojenci 4. Velkoněmecké Říše Adolfa Hitlera? Když tak, potom i Rakouska - Uherska Habsburků, ve všech jeho válkách včetně třeba i invaze do Mexika. Tak zjednodušující úvah na NR snad ani nepatří ...

  OdpovědětSmazat
 6. Loudil, pracky pryc od SSSR

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.