Reklama

.

.

čtvrtek 18. května 2017

Jak porazit Rusko bez jaderné války? Geopolitická situace je mnohem horší než za Kubánské krize (VIDEO)

Vincent Pribula
18. 5. 2017   Euroasia24
 
Následující závažný text byl publikován poprvé před necelým rokem. Co se stalo mezi tím? K ruským hranicím přibyly další vojenské jednotky, tanky i letadla, narostla aktivita Západu v Černomoří, zhypnotizovaná Ukrajina mohutně zbrojí a cvičí s NATO, naši vojáci se přesunují do Pobaltí a naše děti se připravují k „obraně státu“. To vše navzdory zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA, který musí stále více ustupovat tlaku, aby v úřadu vydržel, a i přesto zůstává jeho budoucnost nejistá a chování nevyzpytatelné. Svět se nestává bezpečnějším, děje se opak – a velmi rychle. Proto text přebíráme a s laskavým svolením autora publikujeme
(Eurasia24).
 
Přes veškeré úsilí v mediální válce, přes uvalené sankce a permanentní vyrábění ruské hrozby začíná varianta přímého vojenského střetu. Propaganda války dostatečně otupila vědomí populace a nyní už zbývá odhodit masky a burcovat ve jménu hodnot národy do boje.

Výdaje na zbrojení rostou, válečná osvěta jde do škol a slovo „zadržet“ Rusko je každodenním slovníkem hlavních médií. Nositelé Nobelových cen míru a strůjci barevných pučů radí zdebilizovaným masám nepodléhat ruské propagandě za žádnou cenu. Plány západních mocností, které vypracovaly pro Rusko, jsou stále stejné. Ponechat pouze 15 milionů Rusů na jejich vlastním území. Britská premiérka Margaret Thatcherová za tento projev sklidila velké ovace a uznání. Plán pokračuje. Zdroje Ruska musí být rozděleny.

Ještě je třeba doladit poslední obraz světové krutovlády v Rusku a pak už všichni budou souhlasit s vraždou ruského prezidenta Putina. Putin je démon a musí být nejlépe zavražděn jako Sadám Husajn a M. Kaddáfí.

Kdo pamatuje na záběry Clintonové a Albrightové, jak dámy jásaly nad umučeným prezidentem, udělá se každému obraz o kvalitě osobnosti kandidáta hlavy USA.

Rusko není Libye a Putin je Rus a Slovan. A ty jeho jaderné zbraně, co s tím? Slušná armáda, velké území, vlastní zdroje a místo žoldáků vlastence. Mentalita Rusů proti početně větší armádě paktu NATO s dobrou vojenskou technikou. Celá slavná Evropa a její hodnoty je parta korporátních magnátů, ale ne válečníků. Ta má jít do války s Ruskem?

Evropské mocenské elity nejsou schopny vyřešit vlastní problémy, vlastních lidí. Nejsou schopny jednat o ničem jiném než o vlastním prospěchu. Přes smlouvy, které v minulosti podepsaly, se vždy vzájemně zradily. Tento spolek elitářů, žijících v jiné realitě, má svého vůdce ze zámoří. Pro světového četníka neplatí žádná pravidla, určuje je sám a stejně tak nám určí i nepřítele. Nic jiného než prach sprosté napadání států a zabírání zdrojů se ve světové politice nedělo a neděje. Války ve jménu svobody jsou největším pokrytectvím mocenských ekonomických elit.

O žádná lidská práva a demokracii nejde! Jen zájmy, moc a ovládnutí zdrojů včetně distribuce.

Tito největší světoví zločinci zneužili každého slova humanita. Kdo se podílel na válkách v Kosovu a kdo rozpoutal peklo v Africe? Veškeré novodobé vraždění má na svědomí USA, Francie, Anglie a Itálie. Koloniální státy svojí historií i současností. Celé africké tažení slavná OSN přikryla mlčením. Všichni váleční štváči, celá propagandistická nezisková armáda, politická garnitura včetně korporátních médií. 


Ti všichni podporují válku o zdroje. Kdo ovládne zdroje v Rusku, bude pánem nad distribucí uhlíku a pitné vody v celosvětovém měřítku. Pohled na lidská práva v Rusku a v Číně je alarmující a musí se správně tyto státy trestat, neustále jim připomínat jakou krutovládu páchají.

Ten samý pohled celé západní společenství nenastaví v případě USA, Francie, Saudské Arábie, Kuvajtu, Kataru a dalších muslimských zemí včetně Turecka.

Toho všeho jsou si Rusové vědomi. Vědí, oč jde, nechtějí přijmout korporátní model vlastnictví zdrojů.

Vědí, jaké pokrytectví a dvojí metry používá západní humanita. Kdo má vlastní zdroje, není pod tlakem a může vyjednávat. Rusko potřebuje mír a vydrží mnoho urážek. Pečlivě si hlídá vnitřní stabilitu a má sílu odolat i státnímu převratu. Studená válka nikdy neskončila, jen změnila formu.

Jak tedy porazit Rusko?

Sankce vydrží, armáda je připravena. Zhroucení SSSR se po druhé opakovat nebude. Všichni zapomněli, že dnešní Rusko není SSSR za dob Jelcina.

Vojenští stratégové mají plán, malé pobaltské státy jsou klíčové a blízko ruských hranic. Polsko má trauma z historie a slíbenou možnost stát se evropskou velmocí. Ukrajina nesplnila zadání zahájení války, i přes pomoc vyškolených instruktorů nezabralo ani sestřelené letadlo.

Další pokus o střet nevyšel paktu NATO v Turecku. Zavraždění pilota nezabralo na ruské emoce a touhu po odplatě.

Jak začít velkou válku a zbavit Rusko jednou provždy zdrojů?

Plánů mnoho, klíčové jsou Ruské hranice a zážeh na Evropě. Osvědčená taktika z historie! Provokace co nejblíže u hranic Ruska a za nutné podpory Slovanů.

Vojenské obkličování Ruska nemůže být jen v rukách Anglosasů. Něco by tam nehrálo. V rámci strategie musejí i Slovanské národy chtít zničit Rusko. Plán rozšiřování paktu NATO se ukazuje jasně.

Stejně jako instalace Čecha, generála Pavla, do vysoké funkce NATO, jako Tuska, Poláka, do EU. Jen s pomocí slovanských národů lze ublížit Rusku nejvíce.

Ve vzduchu je další provokace, taková, která musí zahrát na emoce a vyvolat chuť jít do války. Akce pod falešnou vlajkou jsou běžná praxe vojenské strategie. Neustálé obkličování Ruska paktem NATO co nejvíce k hranicím, vojenské manévry, hrotit napětí. Z toho dříve či později musí eskalovat střet. Válka mezi Ruskem a paktem NATO je nastartovaná a téměř nevyhnutelná.

Sankce nebudou nikdy zrušeny a celá válečná mašinérie se jen tak nezastaví. Zadržování Ruska znamená, navést co nejvíce těžkých zbraní k jeho hranicím, dobudovat odpalovací základny kolem celého území Ruské federace.

Samotná simulace války Rusů proti Evropě a USA překonává silou zbraní a následků peklo vynásobené tisíci.

Opět další vlastenecká válka za přežití, nebo smrt.

Válka vzejde na hranicích Ruska a pobaltské státy pro tento účel budou obětovány i s divizemi NATO.

Důležité je pro mocenské elity přímo nezasahovat a ponechat zážeh boje na armádě. Počátek války s Ruskem vzejde rychle, ale nejdříve proběhne strategický klid před bouří. Jako blesk zasáhne informační pole zásadní sdělení ze zemí paktu NATO. Rusko porušilo provokacemi světový mír na více místech, jsme ve válce. Lavinu křiku zajistí média za doprovodu hollywoodských katastrofických záběrů o ruské agresi. Bude to největší a poslední divadlo, které sehrají super elity s jejich politickými pěšáky. Všichni budou svorně volat „zničme Rusko!“ a budou mít na to pár minut.

A co reakce Ruska obklíčeného státy paktu NATO?

Taktické jaderné střely uvedené k bojové pohotovosti splní rozkazy. Cíle známé, členské země NATO a USA.

Obrovské početní převaze armád NATO je nemožné odolávat dlouho konvenční technikou. Rusko se bude muset bránit jaderným arzenálem.

Počítejme spálené země do 5, 10, 20 minut, je to celá Evropa a o pár minut později Anglie. PVO zachytí max. 30 % střel, ale další zasáhnou přesně cíle. Po prvních jaderných vzájemných úderech bude marná snaha vrchních velitelství ukončit apokalypsu. Emoční paralýza vymaže u všech stran politickou dohodu.

Systém boje je nastaven mimo člověka a tak se s tím počítá. Ruské ponorky odpálí veškeré jaderné střely na východní pobřeží USA. Čas 5 až 10 minut. První vzájemné údery povedou jako vždy na velitelství a základny, následně na aglomerace, elektrárny, strategické zdroje průmyslu. Vše, co je životně důležité pro stát, bude vzájemně zničeno.

Ruská velká města včetně Moskvy dostanou pravděpodobně vodíkové údery, které jsou ničivější než atomové pumy.

Automatizovaný ruský systém řízení jaderné války odpálí nejsilnější balistické střely Topol a Satana na vybrané cíle v EU a USA. Jak se zachová Čína a celá Asie?

Globální výměna úderů je v současných vojenských odhadech 5300 taktických střel a 6000 střel středního doletu k okamžitému použití. Takové množství střel přetíží PVO obou stran. Na Rusko dopadne v prvních 60 minutách 2500 taktických střel a po 5 hodinách skončí velký ohňostroj.

Aktualizovaný odhad na sílu jaderných zbraní a počet mrtvých je 60 až 100 milionů okamžitě. Do 15 dnů následně, vlivem radiace a spadu, kontaminace prostředí 300 až 400 mil. lidí. Do půl roku 800 milionů na souhrn všech devastujících následků zničení základních životních zdrojů. Na odklízení mrtvol nebude mít žádný stát kapacitu. Ve všech zasažených státech přestane fungovat infrastruktura, průmysl, zdravotní systém. Pokud si lze představit chaos s mentálním strádáním těch, co přežijí, pak máme obraz, příčinu a důsledky mocensky posedlých psychopatů.

Všichni podporovatelé sankcí a nepřátelství vůči Rusku mohou krom válečného odhodlání sdělit svým dětem na politických přednáškách, jak bude vypadat válka s Ruskem. Vyprovokovat jadernou velmoc k válce je snadné, ovšem zastavit její průběh nelze. Vojenští velitelé a politici vylezou z bunkrů a odeberou se do Austrálie jednat o novém světovém řádu. Austrálie a Kanada jsou země, na kterých se elity dohodly, že zůstanou ušetřeny.

Publikace o dopadu jaderné výměny mezi NATO a Ruskem jsou k dispozici a každý si může udělat vlastní závěr.

Představa vojenských stratégů v USA, že proběhne opotřebovávací válka s Ruskem, která ho bude bolet, je mimo realitu. Rusko nepůjde cestou obrany jen na svém na svém území. Početně se nevyrovná jak technikou ani počtem vojáků. Nemá volbu, a proto jasně dalo najevo, že použije nejsilnější zbraně ke své obraně.

Je celá Evropa opravdu tak hloupá a má tak lokajské politiky, kteří oddaně poslouží vlastnímu zániku? Vážně si někdo z papalášů Evropské komise a vedení NATO myslí, že lze Rusko vyhladovět sankcemi a poté je vojensky porazit bez jaderných zbraní? Proč tak lokajsky poslouchají USA? Možná příčina je přidělená moc i profit, druhá skupinová hloupost a to vše uzavírá dlouholeté špehování nejvyšších špiček evropských státních pohlavárů, ministrů a prezidentů. Spojenci odposlouchávali spojence. Dnes, vše ok. Zase se objímají a mají se rádi více jak včera.

Jak nám odpoví naši generálové včetně Pavla? Zadržují Rusko, nebo připravují první úder? Jak sám Pavel tvrdí, Rusko je největší hrozba, větší než migrace. Možná, že jsou v éteru informace z minulosti a obava, že by je mohl využít nepřítel. Kdo ví?

Po celém letitém špiclování našli všichni postižení společnou řeč i společného nepřítele. Každodenně omílané evropské hodnoty a západní kultura je jen divadlo a vrcholné pokrytectví. Tento spolek je nutné reformovat, postavit na jiných a férových základech. Je třeba odvolat celé vedení EU a slavnou komisi. Současné elitářské uskupení je nutné odstavit z funkcí a zbavit je řídících procesů na všech úrovních. Demokraticky se musí Jednotlivé národy všech členských států zbavit parazitů. Je v zájmu všech zrušit sankce proti Ruské federaci a začít normálně obchodovat a narovnat vztahy. Evropa musí najít odvahu odmítnout diktát USA. Pakt NATO se ukázal, že není obranný, ale útočný spolek jestřábů, hájící ekonomické zájmy globálních mocenských elit.

Jak a v co NATO transformovat? To je úkol pro nové politiky, kteří jsou připraveni provést reformy a chtějí zabránit globální válce. Bez výměny současných politiků není řešení.

Protože se nikdy v historii nepodařilo zabránit žádnými prostředky válce, je více pravděpodobné, že nezabrání nikdo té další plánované. A stejně dopadne i pokus reformovat EU. Evropská šlechta s námi vydrží opravdu až do konce?

Celý proces řízené debilizace zakončí Darwinova mez a past.

Dokážou naši volení zástupci domyslet, co nastane, pokud po našich lidech budou chtít válčit s Ruskou federací a pod vlajkou paktu NATO a zabíjet Slovan Slovana? Jaká bude reakce veřejnosti, bojovníků za svobodu, posledních našich hrdinů, že Rusko je nepřítel? Mediální štvavá masáž a hon na takzvané proruské weby nabírá na síle, že už malé děti vidí v Rusku peklo se Satanem. Zapojeni jsou všichni kluci a holky z neziskovek, celebrity a nesmíme zapomínat na samozvané aktivisty. Úloha medií, celebrit je klíčová. Informační válku zvládají výborně.

Nepřítel je znám, jen našinec je stále nějak málo odhodlán k boji. Elita z řad skutečných novinářů je odstavena. Petránek se údajně pomátl a tak nám politické analýzy tvoří dvacetiletí aktivisti z nadací, mozkových trustů. Martin Koller, který popisuje velmi pravdivě a profesionálně situaci, se může upsat a odezvou je ticho.

Pokud porovnáme souvislosti, využijeme znalosti o složení a mentalitě všech vrstev české a

moravské populace, máme vzorec pro analýzu. Tupá a zhýčkaná mládež, líná pracovat a duševně se namáhat. Střední generace bojuje o chleba a senioři se ve všem ztratili pod tíhou nízkých důchodů. Vrcholní papaláši chtějí jen business a 3,5 milionů lidí v bídě do války s Ruskem nechce. Národní armáda neexistuje a mobilizace může přinést jistý druh morálních zábran a možnou politickou změnu na generálním štábu.

Stejná situace a stejné nástroje debilizace mas probíhají v celé EU. Mnoho trefných komentářů pokládá otázky, za co bojovat? Za rozkradený stát, za majetek nadnárodních korporací, za mega milionáře a vládnoucí elity? Za svobodu ve které je mamon na prvním místě?

I to je vyřešeno.

Neochotu mas bojovat vyřeší strůjci nového světového řádu. Prostě začnou žoldáci. Žádná jednání, žádná kapitulace, rychlost zahájení války musí předběhnout všechny informační kanály. Rusko se bez jaderných zbraní neporazí a jaderná válka nebude jen na území Ruska. Geopolitická situace je mnohem horší než za Kubánské krize. Státy, které ve druhé světové válce napadly dnešní Rusko, jsou opět součástí jeho obkličování.

Pro souvislost stability i křehkosti současného systému je třeba zmínit fatální věci.

Pár přírodních výkyvů dokáže paralyzovat celé státní i politické zřízení a změní je na maladaptivní. Měsíční výpadek vody a elektrické energie způsobí apokalyptický stav společnosti. Po dvou měsících se totálně zhroutí každý systém i bez velké války a tím uvrhne všechny lidi do chaosu. Kdo připravuje válku a nepřímo ji podporuje ničením zdrojové stability jiného státu, chce vyhladovět obyvatelstvo zavedením nedostatku a tím docílit svrhnutí vlády, musí počítat i s následky. Rusko už nemá kam ustoupit, nikdy neustoupilo. Všechny státy, kterým přineslo svobodu, ho dnes zrazují a připravují se na válku. Křehkost systému na denních dodávkách všech zdrojů je doslova děsivá.

Pro mocenské elity jsou to postradatelné aspekty, příliš mnoho lidí, kteří ubírají zdroje. Rusko žádný stát ani Evropu nenapadne, má své zdroje na mnoho set let. Poslední největší světové zdroje a ke své obraně má jediného spojence – jaderné zbraně! 
 
 
- - -

50 komentářů :

 1. Autor je členem Hnutí ANO, stejně jako ten válečný štváč a poslušný plnič příkazů a přání NATO tajtrdlík Stropnický. tak mi tedy řekněte, co to je to hnutí ANO za podvod na voličích. MM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spousta lidí se dalo ke komunistům z přesvědčení. Věřili, že řád, ve kterém nebudou jedinci vlastnit výrobní prostředky, bude sociálně spravedlivý. Věřím, že i v ANO se najdou slušní lidé. Jenom by měli tento spolek vyčistit od Stropnických a najít si jiného vůdce.

   Vymazat
  2. Stropnický je přesný vzorek politika, který v okamžiku dostání se k moci změní svůj názor. Je naivní si myslet, že přijde nová garnitura politiků, kteří proti všemu vystoupí. Politik je člověk, který touží, jako každý, po bohatství. A pod tíhou peněz prodá i svoji zemi. Pokud se někdo domnívá, že názory gen.Pavla jsou jeho z přesvědčení, tak se šeredně mýlí. Jsou to názory peněz. Vždyť tento člověk byl před rokem 1989, co by příslušník armády Varšavské smlouvy, ochoten bojovat proti NATO. Vše co je v článku popisováno nelze zastavit.

   Vymazat
  3. PAW
   Kubanska krize byla zase udesne podivna.
   V 1960 rusove sundali spionazni letadlo USA z vysky okolo 20 km.
   Usaci rikali ze se letadlo nejak ztratilo a ze nevi co se stalo a Chruscev potom vytah pilota/Powers/ na podium...Kterej vsecko priznal..
   Zprava z denniho tisku oznamila nekdy 1962 ze NIZKO LETICI SPIONAZNI LETADLO taky U2 vyfotografovalo raketove zakladny na Kube.
   Takova zakladna neco stoji a nestoji ani za to ji neprikrejt??? , nebo kolem postavit nejaky ty obrany veci na sestreleni spionaznich letadel nad uzemim suverenniho statu nedava smysl.
   Tajny zakladny se taky stavi tak ,ze vypadaji treba jako vodarna, nebo obilni silo atd..
   Na Kubu je z USA videt i lepsim dalekohledem pri dobrym pocasi...
   Rozhodne se neporadaji zadne fotograficke souteze nad nimi..

   Vymazat
  4. Ty budeš asi nějakej matěj...Když tam Rusové na Kubě instalovali rampy na ty rakety,tak kubánská PVO chtěla ta stále otravující us-letadla začít sestřelovat,ale Rusové jim to zakázali,protože věděli,že by "to" začalo a už by to nikdo nezastavil a s tebe by dneska přinejlepším byl ještě větší mutant,než už jsi...Ale nebuď smutnej Strup-nický a Langšádlová s tím troubou Mattisem ti to nejspíš zařídí ve zkráceném řízení...

   Vymazat
  5. PAW
   A ze jim taky nezakazali /rusove kubancum/ se branit napadeni v Zalivu Svini ? A zmasakrovat utocniky z USA ? To jako by nezacalo nic ?

   Vymazat
  6. Trdlo,v Zátoce sviní se vylodili vandráci s flintama z celýho světa dohromady s kubánskými emigranty,bývalými gangstry,obslužným personálem židovského kmotra Bugsy Siegela,ale v těch érech lítali boys od us air force ze slušných rodin z výplatní listiny pentagonu a to je sakra rozdíl...

   Vymazat
  7. PAW
   Jo, tak odkud z celyho sveta, jmenuj ty zeme vsecky , taky z Gronska nebo Patagonie?
   A neprisli z USA a VSICHNI do jednoho ?
   Nahodou #$%^&*&^%??

   Vymazat
 2. Tak ve mě sílí pocit, že proto sem ženou tu Afriku aby je zlikvidovaly s námi. Geniální tah. Vše je promyšleno a zastavit to již nejde. Kdo může honem pryč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BLBOST, BLBOST, BLBOST a zase BLBOST.

   Amerika by sice válku velice ráda, ale ne na svém území. Jenže jestli něco spustí, tak to mají taky doma a pak to bude všechno v prdeli a lidstvo jako takové zanikne. Možná přežije jen několik těch zulukafrů v africe a nějací indiáni v jižní americe, ale to je otázka.

   Vymazat
  2. Hnutí ANO nemá žádný program nebo jejich program tvoří brusel.

   Vymazat
  3. ANO nemá žádný program,protože plní jen plány Babiš,pucfleka v plánech o NWO!!
   Voliči i volení zástupci za ANO jsou věru ti správní a 100% idioti !!Myslí si,že na tom bordelu,co nás čeká vydělají,ale mílí se,ono je to semele...

   Vymazat
 3. Chce se mi z vás zvracet jakou tady šíříte odpornou vylhanou ruskou propagandu. Proč se pořád snažíte strašit a nasírat lidi? Jste na sebe za to hrdí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžete obsah článku vyvrátit ??

   Vymazat
  2. 12:49

   Můžete vyvrátit že Vesmíru vládne Létající špagetové monstrum?

   https://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9taj%C3%ADc%C3%AD_%C5%A1pagetov%C3%A9_monstrum
   Nebo snad růžový jednorožec?

   Nesmysl nejde vyvrátit. Vy jste ten kdo ho musí dokázat!!!
   Tyto nejzákladnější pravidla logiky, matematiky.. jsou součástí elementárního vzdělání, člověče!

   Vymazat
  3. Mi se chce zvracet zase z takových debilů jako jsi ty puberťáku zasraný.

   Vymazat
  4. 12,45
   Ty havlobanderovskej zhovadilej pablbe,kdyby ty ussácký svině neprovokovali celej svět jejich vývozem debilokracie a agresor humanity,tak by tyhle články byly skutečně bezpředmětný!!!!
   Jenže to ta tvoje vyhulená kedlubna nikdy nepochopí!!!!!

   Vymazat
  5. To 12:45,13:11, obsah článku není zapotřebí vyvracen, on je doslova potvrzen ve smyslu matematiky a logiky už jen tím co se děje. Ty plány na zničení Ruska už dlouho existují, jsou obecně známy, také je není třeba vyvracet, politici a představitelé SS a Nato je už ani netají. Ale každému co mu patří a co si přeje. Ta poslední bitva bude doslova ta biblická, která je už dávno předpovězená a každý katolík ji zná nazpaměť, kde se říká že živí budou závidět těm mrtvým a popis je doslova přesně obsažená v proroctvích . Kdo neví o čem je řeč ať se podívá do Nového zákona, tam to má černé na bílém.

   Vymazat
  6. nemuže a aní to nejde,to on jenom žgrinda z nenavistí

   Vymazat
  7. 13:11 Milý Goebelsi, pravdu nazveš nesmyslem a pak tu cosi plácáš o špagetových monstrech, brzy se uzdrav psychopate.

   Vymazat
  8. 13:11 vy mluvte o nejzákladnějších pravidlech logiky a matematiky. Vzato podle vašeho textu, nemáte ani maturitu.

   Vymazat
 4. Najivní a nemožné. Každým dalším tlakem Rusko posiluje.

  OdpovědětVymazat
 5. Ofčan nedomýšlí co se kolem děje.Zahajuje debílní manifesty proti odvolání Zemana a Babiše a poklonkuje stranám ,které se jenom starají být u koryt, místo toho aby nakopali tomu farizejskému Pavlovi do kulí, jestli ještě nějaké má.Proto lidé bděte a neblbněte začíná to být opravdu vážné.

  OdpovědětVymazat
 6. Ako poraziť Rusko?

  To už dávno zverejnil besný pes dnes minister trumpovho kabinetu James Mattis.

  Stačí si počkať, Rusi sa zničia sami........

  Po demografickej stránke je Rusko na tom veľmi zle. Mnoho mužov zomiera na TBC, alkoholizmus, HIV - ročne pribúda 100.000 nakazených, dnes ich je registovaných cca 800.000, pri číataní tejto správy som si spomenula na slová besného psa Mattisa.

  Koľkože % Rusov žije v Rusku? Myslím tým etnických Rusov ... a tí zdatne vymierajú, ženy prešli špeciálnymi operáciami, aby nerodili deti, pokračoval Mattis.

  Kto vládne v Rusku? Etnických Rusov vo vláde tam sotva nájdeme, oligarchia je tvorená výlučne len z vyvoleného národa. Rusko Rusom nepatrí.
  Ruskí vládcovia sa snažia o tie isté privilégia, čo ich západní a americkí súputníci. Časť akcií Rosnefťu i Gazpromu patria rodine Rothschild cez nastrčenú firmu Glancore.

  Ako Mattis povedal, Rusko stratí kontrolu nad svojimi rozsiahlymi hranicami a dostane sa do pasce.

  V Rusku je viac džíhádistov než v ktorejkoľvek inej krajine, stačí ich len správne nasmerovať.
  Pri sledovaní voj.prehliadky v Groznom, človeka oblial studený pot.

  My sme len pešiaci, sme na odpis a celá táto propaganda je len hra. Nebezpečná hra s našími životmi. Nie som na strane jedného ani druhého, každý z nich si háji len svoje záujmy a nás využívajú ako debilkov.

  OdpovědětVymazat
 7. Ten článek je nanejvýše pochmurný. Připomíná dva filmy, které předcházely dohodě Gorbačova s Reganem - DEN PO a DEN PO DNI PO. Oba, Regan i Gorbačov, byli přesvědčení, že "něco" je třeba udělat. A udělali!
  Vypadá to, že se výsledku zmocnil zloděj, který utíká a křičí "Chyťte zloděje"!
  Doufejme, že se zloděj zadáví velkým sousem a nezadáví přitom nás všechny!

  OdpovědětVymazat
 8. Asi si seru do vlastního hnízda, ale sám za sebe říkám, slovan, neslovan, vymažte nás z planety. Jsme dobytek. Mozek jsme vyměnili za konzum a závist se stala naším národním sportem.
  Až to vypukne, a zatím všechno nasvědčuje, že k válce s Ruskem dojde. miřte Rusové dobře. Praha je desítkou pomyslného terče. Poláci byli odjakživa hajzlové a zrovna tak si nezaslouží nějaké ohledy.
  Vzešli jsme z přírody a v ní platí určitá pravidla. Pokud se vůdcem smečky nestane ten nejsilnější a nejschopnější jedinec, nezřídka na to dojede celá smečka. Pokud si my nejsme schopni vybrat toho nejschopnějšího, musíme na to doplatit také.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vidím to taky tak...

   Vymazat
  2. Už jsem to také navrhoval,odezva žádná.
   Lidské plémě je krvelačná šelma,nadaná
   jistou inteligencí.Jenže ta inteligence
   nestačí na potlačení primitivních pudů,
   které má člověk v sobě.Romány o naší
   šťastné budoucnosti a rozšiřování míru
   po vesmíru je pohádka.Každá pohádka lže.
   Proto souhlasím s likvidací primitivního
   člověka se zemského povrchu.
   Petr Majevský

   Vymazat
 9. Článek je skvělý a naprosto vystihuje stav ve světě a komu se to nelíbí,ať si prdel políbí,hlavně ti líbači těch prdelí židosionisticko-anglosaské finanční oligarchie,která má stav tohoto veskrze zhovadilého světa na triku.
  Jejich heslo je "co můžeš to urvi,co nemůžeš to zkurvi.." a to se i s tím naším, světem furt dokola děla a teď je na řadě Rusko a protože se samo nedalo jako my,čeká jej repete 2.sv.války...Oligarchové si ruce špinit nebudou,organizují blbce všech zemí,aby jim tu špinavost za nesmírných obětí vybojovali.Takže se nachystejte všichni vy vyžírci z armády a neziskovek a ostatního obslužního personálu,už brzy splatíte dluh,za ten svůj lehkoživkovej lébung a za "svojí smlouvu s ďáblem"!!Nachystejte se i vy,valiči a nabalovači "maloměšťáckých hovniválích kuliček majetku",přijdete o něj,napřed se rozdělíte s imigranty,kteří posílí vaše řady a dodají "potřebný kvalitní genetický materiál" a pak bude zbytek zničen válkou,zahájenou voly,které jste zvolili do čela státu.Dostane,co si zasloužíte!!!
  A je jen dobře,že se Rus nedá takovým kurvám,jako je třeba ta Clintonová,Albrightová,nebo jak bývala ta stará kořala Tatcherová,vzor kleptomanského,narcisistického kreténa Klause a Havla...

  ...a tady si krapet doplňte vědomosti,ať víte,do čeho jdeme...:http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/vylo-inde/vojenstvo/2017-05-17-13-40-28

  OdpovědětVymazat
 10. Na jedno je v článku pozapomenuto. A to, že prvním cílem úderu a obranného protiúderu budou satelitní navigační systémy a zničení veškerých zařízení protivníka v kosmu. Proč? Protože pak automatická navádění raket budou k ničemu a přesnost zásahů cílů velmi pofiderní. Druhá věc v článku byla nastíněna, že po zničení Ruského, ale i Čínského a určitě i Amerického systému míst velení a řízení převezmou další aktivity obranné systémy umělé inteligence a ty budou pokračovat do posledního možného výstřelu. Za Ruskou stranu 100%. Zastavení války, vyjednávání, kapitulace nebo tzv. omezená jaderná válka je pak už jen naprostou fikcí a holým nesmyslem. Proč by měla ruská umělá inteligence zastavit boj? Kdo ji dá příkaz? Kdo by měl jako vyjednávat po likvidaci ruského vedení a velení?
  Je naprosto jisté, že ani ti zalezlí v hodně hlubokých krytech se nedozví jak ta válka vlastně skončila, nemluvě o jakékoliv možnosti využití jakýchkoliv zdrojů. Žádné pak už nebudou!!! Co se týká možnosti poražení Ruska je to jen možné v rovině psychologického zastrašení a rozložení, kdy by kapitulovalo bez boje pod hrozbou převahy a likvidace. Jako ČSR po Mnichovu. Jinak Rusko na jakýkoliv útok ať už konvenční nebo jaderný bez pochyby odpoví a odpověď bude zdrcující a konečná. Právě to, že odpověď bude pro celý západní svět skutečně drtivá je to jediné co ještě dovoluje Rusku vůbec existovat. A Rusové i Čína to moc dobře ví. Ví to i Kim a další. A taky ví co by s nimi bylo uděláno, kdyby se bez boje vzdaly. Hitlerův masakr civilistů v lágrech by byl jen labutí písní co by dnešní "elity" dokázali. Ukazují to dnes a denně. O tom není pochyb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.tartaria.sk/poznavanie

   Vymazat
 11. Rusko vždy vojnu ukončilo a aj tü poslednú ukončí,vstávaj strána rodnaja.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den. Tak jsem si přečetla ty komentáře a svůj příspěvek bych si dovolila přiložit tady. Článek jsem přečetla na newsletteru, který mi chodí do schránky a plně s ním
   souhlasím. Jen mě mrzí, že jsme, myslím jako republika, na té špatné straně barikády. Jsem stará, takže za mých mladých let se tak hovořilo. Ruská federace má jediného přítele - jaderné zbraně. Tak končí ten článek. Nemá kam ustoupit. A všem jde jen o jejich surovinové zdroje,které by se měly rozdělit, jak nám nejedna "lady" sdělovala.
   Ale .... na něco ti hamouni zapomínají, a to je:
   „Chraňte se vzbudit Rusa. Vy netušíte, čím tohle probuzení pro vás skončí. Můžete ho zadupat do bláta, promíchat s hovny, vysmívat se mu, ponižovat ho, opovrhovat jím a urážet ho…
   A v tu chvíli, kdy se vám začne zdát, že jste nad Rusem zvítězili, že jste ho zničili, na věky věků zostudili, rozdrtili na prášek, najednou se stane něco neobvyklého a pro vás překvapivého: On přijde k vám domů. Unaveně klesne na židli, na kolena si položí samopal a zadívá se vám do očí.
   Bude cítit prachem, krví, smrtí. Ale bude ve vašem domě. A v tu chvíli vám Rus položí otázku: „V čem je síla, bratře?“ A právě v tuhle chvíli tisíckrát zalitujete, že nejste Rusovi bratrem. Protože bratrovi on dokáže odpustit. Ale nepříteli nikdy. Francouzi si to ještě pamatují. Němci to vědí… Rus žije spravedlností. Obyvatel Západu žije lživými brífinky a záludnými tiskovými konferencemi. Dokud v jeho srdci žije spravedlnost, Rus se vždy dokáže zvednout z bláta, z temnot, z pekla. A s tímhle vy nedokážete udělat vůbec nic.“
   Hezký víkend přeji.

   Vymazat
  2. Paní Věro, díky za přání, hezká pohádka které věřím. Snad ji uvěří i "jiní" a nebude nutné Rusům dokazovat její pravdivost. Bude záležet i na nás, jak ty naše vládce dokážeme "umravnit" doma, stále doufám v naši zemi. Na podzim máme demokratickou příležitost.

   Vymazat
  3. Dobrý den. Díky za odpověď. Co se týče toho "umravnění", máte na mysli volby. Několik let již sedávám ve volební komisi. Mohu zodpovědně ujistit občany, že ve volebních komisích se "zfalšovat" nedá absolutně nic. Hlídáme se tam jako ostříži, protože každý jeden je za určitou stranu, která své členy do komisí posílá. Třídí se to na Městském úřadu, takže ani nevíme, do kterého okrsku se dostaneme. Vše se dovíme až na školení. Již nyní se hlásilo, kolik členů ta která strana vysílá. Takže zfalšovat se to dá jedině až na konci tzn. ve Statistickém úřadu, a tomu bych moc nevěřila. Předseda i místopředseda volební komise se volí na tom školení taháním papírků z pytlíku, takže zase nevíme dopředu vůbec nic. Musím ale po zkušenostech oznámit, že pracovnice na MÚ mají všechno pečlivě připravené pro volby. Jen ta účast občanů, to je opravdu problém. Mladých lidí chodí jako šafránu, tj. málo. Je to škoda, jedná se přece hlavně o ně. Ale to jsem odbočila. Ale snad to tolik nevadí.
   Mějte hezký den.

   Vymazat
 12. Přesto že jsme i ve vědecky prokázané skutečnosti potomci jedné matky ak se z tím manipuluje a někdo se považuje za vyvoleného. Přečtěte si článek pozorně je vněm napsáno že se počítá s územím kde se nic nestane a tam v ten moment budou ti vyvolení. Budo i jinde místa kde se dá žít ale ne v Evropě a Severní Americe. Ty situace už jistě mají zmapované a je nutné omezit počet obyvatel planety.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a ako zariadia, aby sa rádioaktivita vyhla Austrálii a Kanade? Kedysi dávali na Hallmarku austrálsky film, že na severnej pologuli prebehla atómová vojna (samozrejme ju začali číňania a rusi a pindosáci sa len bránili) a austrálska ponorka sa vydala hľadať, či je niekde na severe život. Keď sa vrátili domov, s prázdnymi rukami, tak už austrálska vláda rozdávala ľuďom smrtiace pilulky, aby nemuseli dlho trpieť, lebo hromadne umierali na chorobu z ožiarenia. Asi tak by to dopadlo aj v reále, len by tým ľuďom nemal tie tabletky kto dať.

   Vymazat
  2. Nebudou žádná místa. I kdyby nešlo o radiaci (viz příspěvek nade mnou, kouř a dým z toho ohromného množství nukleárních výbuchů na půlce zeměkoule zastíní na dlouhá léta slunce a nastane nová doba ledová. Takže umřou i ti Kanaďané, Australané, amazonští indiání atd.. Planeta země na dlouhé roky bude neobyvatelná. I ti co by byli ukrytí v těch nejdokonalejších krytech (jak si myslí) skončí. Nebudou mít zdroje na desítky, možná stovky let.

   Vymazat
 13. jelikož je naše matíčka země kulata po globalní jaderne valce nezbide na zeměkouli centimetr mista na normalní životproto modleme se aby nebyla!!

  OdpovědětVymazat
 14. Stačí 200 kusov rakiet Minuetam a tak isto rakiet Satan a Topoľ a žiadna hystória nebude,príde nukleárna zima,šach mat a potom pat,a to bude koniec ľudskej civilizácie,uhinieme ako dinosavri pred 65miliónmi rokov a to už nie je žiadna sranda vi demokrati.

  OdpovědětVymazat
 15. Vlhký sen ussáckých zločinců, vrahů a jejich nadnárodních korporací se zahnízděním na ruském území, drancování přírodních zdrojů a zotročení ruských obyvatel pro svoji pogtřebu, za vysokou cenu obětování Evropy a jejich slouhů.Zajimalo by mě, jaké konkrétní notičky teroristi z NAUTO mají připravené.Plán Barbarossa II, Steel Rose?To ví jen válečný štváč jenerál Peter Paulus.

  OdpovědětVymazat
 16. Zločinci z NATO mohou mít naplánované co chtějí i s přesilou zdrojů, ale žádný normální Evropan, otec od rodiny a Slovan, krom pár zmagořených žoldáků, nepůjdou zabíjet bratry Slovany za ussácké anglosaské korporátní zájmy, k ovládnutí a zotročení Ruska!Tohle je realita.

  OdpovědětVymazat
 17. V kontextu s déle trvajícím procesem, který se zviditelnil nyní v Číně (Hedvábná stezka, spolupráce Ruska a Číny, BRICS, odstranění petrodolaru, odstavení USA apod.) mám takový neblahý pocit, že USA, země s nejsilnější armádou na světě, by se nechaly jen tak odstavit.

  OdpovědětVymazat
 18. Žádné obavy, on to Trump nedovolí, on je kámoš s Putinem. Říká nám to jistý američan z floridy, tak to musí být pravda on je osvícen božím duchem.
  Tedy jestli vydrží do švestek.

  OdpovědětVymazat
 19. Válka bez jádra by jaksi nešla. Ideální by bylo, kdyby se vyčlenil nějaký prostor, třeba na Sahaře, kde by se utkali konvenčně ušáci s rusáky. V poměrné síle, jak živé tak neživé. Přímy přenos by zajistily satelity a různí ti váleční reportéři. Povinně by ale musely zůčastnit i vlády těchto zemí a jako pozorovatelé i ministři "obrany" ostatních států.
  Plény by byly zdarma.
  Altman

  OdpovědětVymazat
 20. Zfanatizovaný je původně zdegenerovaný a ten se nezastaví před ničím. Stačí mu slib nádherného posmrtného života a je jich dost. Vyvolení jsou také svým způsobem zvrhlý a také mohou myslet že přežijí protože je stvořitel vyvolil.

  OdpovědětVymazat
 21. Nevalujme vinu jen na USA! Vždyť to co popisuje článek dosud stále podporují i naše zavedené politické strany, náš parlament, naše vláda, naše mainstreamová média. Tedy i my voliči.
  ---
  Pamatuji druhou světovou. Podle zbraní co jsou dnes k dispozici to byl tehdy asi jen "čajíček".
  My pamětníci máme snad ještě možnost včas vymřít. Vy ostatní máte k dispozici volby. Pokud se tedy budete ráčit nechat jimi vůbec obtěžovat.
  Děda, i s babičkou.

  OdpovědětVymazat
 22. Opravuji - Nesvalujme vinu ...

  OdpovědětVymazat
 23. http://www.tartaria.sk/poznavanie

  OdpovědětVymazat
 24. ... přesnější adresa:
  http://www.tartaria.sk/poznavanie/zapovede-bohov/2016-12-08-21-57-33

  OdpovědětVymazat