Reklama

.

.

pondělí 8. května 2017

Jak slaví Den vítězství Daniel Kroupa

Stan
8. 5. 2017  Outsidermedia

Daniel Kroupa na sociálních sítích:


KONEC DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY SLAVÍME S RADOSTÍ, OSVOBOZENÍ SOVĚTSKOU ARMÁDOU S PACHUTÍ Sovětská armáda osvobodila většinu území Československa. Sovětská vláda se však k osvobozenému Československu zachovala jako k poraženému státu… http://fb.me/1Q3dBxnqL

Stanův komentář: Žádný problém, stačí přepsat dějiny, máme v tom tisíciletou zkušenost…
 
- - -

28 komentářů :

 1. Kroupa to pise presne. Roky se nam komunisticti kolaboranti pokouseli lhat, ale pravdu dnes vi vsichni.
  Od Ruska co nejdal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten Kroupa je stejnej zkurvysyn,jako ty..

   Vymazat
  2. Co jste Vy havloidi za zkur.venou pakáž!!!Komouši dobře věděli, co jste za škůdce, za protistátní, štvavé,kolaborantské živly!!TFUJ!!!! I toho pivance je na Vás škoda!!! Sláva Sovětskému hrdinnému lidu, který nás osvobodil a který i za nás ve druhé světové válce položil 20 000 000 životů.

   Vymazat
  3. Od Ruska možná co nejdál, ale od USA, NATO a EU co nejdál určitě!

   Vymazat
  4. Ale, vykašlete se na Kroupu, já jsem dneska byl se synem na "nesmrtelném pluku" na Hradčanském náměstí sice jsem strašně zmoknul ale tolik hezkých slovanských žen jsem už dlouho pohromadě neviděl. Pár lidem s obrazem hrdiny jsem také osobně poděkoval, říkali že jim vadí zejména nespravedlnost západu k jejich obětem.

   Vymazat
  5. havloidí pakáž nás dotáhne do války jestli to u voleb nezměníme za záchranu bankrotářů z usa

   Vymazat
 2. Kroupa ví prd, nebyl ani na světě, zato snaživě naslouchá loutkovodičům a lokajsky servilně píše, co jeho páníčkové chtějí, aby se zavděčil. Měla jsem o něm lepší mínění.
  Celé strašení Ruskem je uměle vytvořené pro hlupáky, jako je on. A upřímně, všude je něco, samozřejmě, ale Slovani by měli držet při sobě. K čemu je nám ta děsná orientace stále na Západ?? Ten Západ, který nám má za póvl a podlidi, kteří jsou dobří jen na to držet hubu a krok, jíst jejich blafy a makat na jejich firmy.
  Rusku se vyčítá něco, co se stalo dávno a za jiného státu, zato Německo, které nás chtělo vyladit, to je najednou největší a nejvěrnější přítel?
  LIDI, PROBERTE SE UŽ!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:50 Moje řeč, jako hloupí se stále lísáme k těm, kteří nás hodili v Mnichově do chřtánu Hitlerovi, přečtěte si jak jsme Anglii platili za naše letce, kteří umírali za Angličany a bylo by toho daleko více. Kde nic není ani smrt nebere, to mluvím o mozku některých lidí, ti se neproberou nikdy.

   Vymazat
  2. Je pravdou,že celé strašení Ruskem je jen
   uměle vyvoláváno.Je pravdou,že nás vlastně
   osvobodila sovětská armáda./Brněnská úča
   je jen hloupá nána).Američané přišli do
   Plzně už svobodné,osvobodili ji obyvatelé
   sami vlastními silami.Patton přišel k už
   k hotovému a pochvaloval si,jak je pěkně
   poničená Škodovka v Plzni.(Americkými
   nálety).Nakonec můžeme děkovat za současnou
   situaci,Churchilovi a Trumanovi,kteří dali
   Stalinovi vše,co chtěl.Byl to západ,který
   nás zradil a vydal na pospas Hitlerovi.
   Byl to západ,který nás nechal v sovětské
   zóně a snažil se dál škodit.Čeští politici
   schválně vedou národ do západního područí.
   Řeči,že nemůžeme existovat bez EU a NATO
   jsou určeny pro české pitomce.Byli jsme
   před EU a NATO a budeme i potom.Jen se
   zase dočkáme nějaké zrady,nyní ve formě
   migrantů.Současní politici u moci je
   sem potají dovážejí a před národem se
   Sobotka vytahuje,jak je proti kvótám.Bude
   tady ještě hůř,když se národ nevzpamatuje.
   Petr Majevský

   Vymazat
 3. A není ono to jedno? Ať plivou na Rusko, když je to baví.Je to takový občanský hmyz.Vůbec nic to neznamená. Pár plivanců víc nebo méně, nikomu neublíží. Duševní mrzáci plní traumatických fekálií dejme tomu z dětství, kdy je "nikdo neměl rád" nebo "ve škole je šikanovali" v životě se jim nedařilo podle představ, nikam to nedotáhli, se potřebujou vyplivat ze svých duševních traumat a tohle je jejich způsob. Vedle slušných a vychovaných lidí prostě je takováhle verbež, naštěstí těch slušných lidí je drtivá většina, a vždycky jich většina byla. Mediím se nedá věřit, celá řada skutečností vypadá v reálu jinak, než jak je podávají media, proto vůbec nemá smysl rozčilovat se nad tím, o čem nevíme, zda se stalo nebo ne, nebo se stalo jinak. Dnešní publicistika nejsou informace, ale propaganda,dezinformace a manipulace.Novináři už jinak pracovat neumějí. Myslíte si, že kterýkoliv z nich napíše fejeton nebo esej, povídku nebo soudničku? Nikdo - vůbec nikdo. Neumějí to. Umějí jen žvanit a žvatlat. Solidní novinařina vzala za své, a pokud jde o nadání? To z této branže má málokdo. Kroupa - nekroupa, ať si plijou, když to potřebujou k životu, ale měli by vědět, že přesně ta negace, kterou šíří, se jim vždycky bude vracet jak bumerang v podobě jiných negací, takže tito lidé nikdy!!! nemohou být duševně v pohodě,což se podepisuje na jejich rodinách a dětech. Tito plivači a šmejdi na straně jedné nemohou být laskavými a hodnými otcem na straně druhé - to prostě nejde. Vedou mentálně kontroverzní život s rodinami, přáteli, příbuznými, sousedy - nic jim nezávidím -nic. Přejde pár let, a budou z nich nezajímavé obstarožní trosky - co budou dělat? Čím se budou živit? Psaním žvástů jako Mitrofanov, Pehe, a řada dalších? Nikdo neví, jaké budou mediální trendy za pár let, a tito ubožáci jednak nic neumí, a hlavě je veřejnost povede v paměti - všechny ty Drtinové, Jílkové, Wollnery a další. Budou žít z tantiém? Jakých? Nebo z důchodů? Budou si muset změnit jména, a jejich vlastní děti se k nim nebudou hlásit -i to už tady přece bylo.Konce celé řady umělců a herců byly zatraceně trpké, a to byli umělci - ne šaškové jako tato plijící šmíra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drtivá většina těch slušných lidí volí gaunery do poslanecké sněmovny, která pak následně ustanoví vládu gaunerů. Dnešní publicistika je odrazem tohoto stavu. T

   Vymazat
 4. Kdo nepochopí že současné drancování přírody nemůže dále pokračovat ten nechápe o co vůbec běží. Přece jde o redukci lidí na světě, protože současný stav ohrožuje ty vyvolené. Moudrý člověk hledí omezovat své potřeby a hlupák nemá nikdy dost. Parazity je potřeba vyhubit.

  OdpovědětVymazat
 5. Kroupa je obyčejná NULA, kterou si česká prasovize neustále zve do svých pořadů, aby pronášel své slinty. Nejčastěji se naváží do prezidenta.
  Politická mrtvola, jako celá ODA, žvanil, havloidní lhář, kavárenský povaleč, odstrčený jinými povaleči na provinční školu, kde kváká svoje lži.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kroupa je zmrd ze sionisty prolezlé ODA...už v dobách svého posrancování v parlamentě zvolen kretény z Prahy prohlašoval,že si "dovede představit Českou republiku jako jednu ze zemí spolkového Německa..."
   Je to stejně tak,jako všichni jeho spolustraníci zrádce a proněmecký kolaborant,kterých jsou všechny politické strany vrchovaté...

   Vymazat
  2. Pro 21:57 h.: Ano, napsal jste to velmi výstižně. Kroupa je doopravdy kvákající chudák, potvrzuji. A těch v 2.WW položených sovětských životů bylo kolem sedmadvaceti milionů!, ovšemže i za naše osvobození od německých nacistů! Já slavím Osvobození dnes devátýho, v žádným případě osmýho.

   Vymazat
  3. Ale rackujici Vycital jez zpival Bushovi valecnemu zlocinci pisen to vidi jinak . Vzdy vecer pri prochazce posloucham Pandoru na telefonu a dnes jsem pro zmenu poslouchal ceske stanice -chyba.Onen idiot tam krakore opet neco o tom ze CSR neosvobodila Ruda armada ale jues ej a plzensti tanci radostne s jues vojaky .Toho zmrda by meli p0vesit na strune jeho kytary

   Vymazat
 6. No tak lidičky, musíte uznat, že Kroupa má částečně pravdu. Ale celá pravda nikdy není takhle jednoduchá a přímočará a je vždycky složitě provázaná s nějakou historickou situací, kterou charakterizuje např. to, že Rusko právě přežilo svou smrt a bylo nuceno se i nadále bránit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. D. Kroupa ignoruje podstatnou skutečnost, totiž co bylo a může být ve větším nebo menším zájmu obyvatel našeho státu. Nebo se měly dnešní poměry rozvíjet už od padesátých let? Domníváte se někdo, že by se ČSR nestala stejnou kolonií? Proč nejsme srovnatelní s Holandskem, Belgií, Dánskem, Švédskem, Norskem, Švýcarskem, dokonce ani ne Finskem? Kdo uhodnete?

   Vymazat
  2. Kroupa píše své domněnky nebo novou historii. Z vyprávění pamětníků vím, že:

   1. Hodně fabrik bylo vybombardováno a nebylo tedy co odvézt.
   2. Pokud někoho odvezli, tak se pravděpodobně jednalo o kmenového spolupracovníka Němců. Jinak to nechávali na lid.soudu.
   3. Podkarpatská Rus připadla Sov.svazu na základě Jaltské konference. Stejně tak jim připadla část Polska (Ukrajina po Lvov). Poláci za to dostali západní část Německa.
   4. Komunistům v čele s Gottwaldem nemuseli pomáhat, protože měli silnou podporu občanů a od Košického programu byli součástí vlády dle dohodymezi oběma exil.vládami. Volby v roce 1946 to potvrdily. Za únor mohou nár.socialisté, kteří podali demisi a špatně odhadli reakci presidenta a premiéra Gottwalda.
   5. Nevím jak kdo, ale já nepovažuji za nepřátelské chování např.dodávky obilí v r.1948. Pokud bychom nedostali obilí od Rusů, tak se díky hladomoru nemusel pan Kroupa a řada dalších vyskytnout. Stejně tak nepovažuji za nepřátelské odložení plateb za výzbroj a výcvik Svobodova pluku.
   Britům jsme museli zaplatit všechno od ponožek přes výstroj a výzbroj až po náklady na léčení zraněných a pohřeb mrtvých. A hned.
   Ivana

   Vymazat
  3. Naúroda a následný nákup obilí ze SSSR se odehrály v roce 1947.

   Vymazat
 7. Za komunistů jsme byli málem jedničky na té slabší straně v systému, který byl z principu mravnější, s předpoklady lepšit se. Dnes jsme ožebračené nuly na silnější straně v systému, který je z principu nemravný, bez možnosti jakkoli se lepšit, naopak se všemi předpoklady k rozpadu. Pravda, stejný systém se prosadil i v Rusku s jediným efektem, že je momentálně nucen respektovat národní zájmy. Ruského státu, ovšem. Ve světě tehdejších dvou politických a vojenských bloků existovaly t. zv. Nezúčastněné státy. To snad je jediné, nejméně teoreticky možné, východisko. To by ovšem musela nastat geograficky příznivá, dostatečně rovnovážná mocenská polarita. Do té doby, alespoň rozumem, nedejme se.

  OdpovědětVymazat
 8. Česko, či Slovensko bolo niekedy oslobodené? A od čoho?! Dnes sa tu niekto cíti slobodne? Okrem mentálne retardovaných?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se třeba cítím svobodně. Můžu si dělat co chci, můžu říkat co chci, jezdit na dovolenou kam chci, koupit si můžu co chci, děti můžou studovat co a kde chtějí... To vy u vás na Slovensku nemáte?

   Vymazat
  2. 23:59 - ty možná, tvoje děti možná - zbylých 10 milionů si dělat co chtějí nemohou a jejich děti jakbysmet. Tak tu blbě neplkej, trapáku! U bratrů Slováků je to stejné.

   Vymazat
  3. 23:59 cítit se svobodný můžeš, narazit taky. Protože jsi sobec, tu zkušenost bych ti dopřál. Zaslepenče.

   Vymazat
  4. 0:21 souhlas to je dobré jen pro bohaté

   Vymazat
 9. Ti rúzní kroupové jsou duševní spřízněnci germánú a anglosasů, což je v podstatě totéž.
  Nenávist k "vlastnímu" národu, či aspoň státu, je dobře čitelná. Všichni ti hlupáci se domnívají, že kdyby jsme byli "osvobozeni" anglosasy, padali by nám ihned po válce pečeni holubi do huby. Ihned by jsme jezdili ve fordkách a jezdili se máčet na rivieru.
  Takové radosti nezažili po válce, která přinesla USA obohacení, ani její občané a vůbec ne jejich obyčejní vojáci. A o tom že si nějak mohli vyskakovat západoevropané je nasnadě. Nejvíce bylo kapitálem a nepřáteli Ruska vydržováno Německo, samozřejmě to západní a navíc výhradně, výkladní skříň "úspěšného" kapitalismu, západní Berlín.
  A že člověk je chytlavý na cinkrlátka, dobře kapouši věděli.
  A co se týče té sovětské okupace, ta byla po válce téměř nulová, oproti západní Evropě, kde se základny USa stále udržují v provozu a SRN je co by přítel USa, stále okupována US army.
  O tom, že nám zničený SSSR nemohl dopřát ani blahobyt, ani fordky či riviéry, pochopí i blbec, snad kromě té kroupy. Která si "myslí", že by mělo Rusko, po takových obětech a ztrátách, ihned po válce předat siokapitálu to, co zbavilo tuto část Evropy nacismu.

  OdpovědětVymazat