Reklama

.

.

neděle 7. května 2017

Jar. Loudil
7. 5. 2017
Tibetský duchovní Dalajláma má v červnu navštívit USA a promluvit 16.června u příležitosti slavnostních promocí studentů kalifornské univerzity v San Diegu. Oznámení této skutečnosti okamžitě vyvolalo hnus a odpor u obří komunity čínských vysokoškolských studentů a vědců na vysokých školách USA. Na vysokých školách v USA studuje 328 547 čínských studentů, tedy 31,5 % !!! všech zahraničních studentů v USA.


Čínští vysokoškoláci a vědci právem protestují proti chystanému transportu této zdiskreditované a trapné 81 leté figury do USA . Za vlády Dalajlámů byl kdysi Tibet nejzaostalejší oblastí světa, hlad ,negramotnost, bída, otrokářsko - nevolnický systém , horší jak evropský středověk. Po vstupu čínských vojsk do Tibetu a zrušení otrokářského systému se Dalajláma pokusil s pomocí americké CIA vrátit staré pořádky, tedy obnovit otrokářský systém v zemi. To ovšem nevyšlo a Dalajláma prchl do Indie.

Dnes je ekonomika Tibetu nejrychleji rostoucí ekonomikou světa , HDP tam roste o 13 % ročně. Hotely, železnice, elektrárny, mosty, silnice, letiště, školy, nemocnice, ..... atd.

Pan Havel také kdysi rád "meditoval" s výše uvedenou figurou, prý pouze z náboženských a filozofických důvodů. Totéž nyní tvrdí i pan Herman.

Ptám se nyní obou těchto pánů toto :" Rozjímali by tak intenzivně o náboženství a filozofii, kdyby ovšem Dalajláma pocházel třeba z Fidži nebo Madagaskaru a neměl by s komunistickou Čínou absolutně nic společného ??"

Odpovím za ně - Takový Dalajláma by je nezajímal ani vteřinu ! Hlavní totiž nejsou ony - "hluboké filozofické a náboženské myšlenky" Dalajlámy, nýbrž možnost politických provokací vůči Číně.

zdroj: https://sinopsis.cz/americka-univerzita-pozvala-dalajlamu-cinsti-studenti-se-sikuji/

72 komentářů :

 1. Agent CIA si jede pro noty....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dalajláma, agent CIA:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
   Fuj, je mně z toho na blití! To měl teda kulisák Havel kamaráda!!!

   Vymazat
  2. Měl by s ním jet i nějaký další, třeba český bezdomovec...

   Vymazat
 2. Dalajláma je jen figurkou CIA na stvoření trojského koně v podobě jakéhosi Tibetu, který ani pořádně neexistuje, proti Číně.
  Chtěl bych vidět tu jeho vysokou duchovnost, když se spřáhl s takovými lidmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale parasituje tim,ze cestuje porad okolo a vyssava..

   Vymazat
 3. No co přijel se chlubit, jak za něj bylo dobře a jak nyní v jeho zemi řádí Číňani. Američtí vysokoškolští(!)studenti, kteří ani nevědí, kde leží Dánsko, Lucembursko...natož naše zem, mu jistě uvěří.

  OdpovědětVymazat
 4. 9:26 čím se můžeš chlubit ty?Jak seš blbej...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžu se například pochlubit tím, že vím, kde leží Lucembursko a Dánsko, dokonce jsem tam byl a vím, že naše republika není Československo, jak ji dosud nazývají špičkoví američtí politici. Američanům dalajlámu přeju, je stejně blbej jako oni. Jo, umí meditovat.

   Vymazat
  2. 9:48 zato ty se muzes chlubit Havlizmem

   Vymazat
  3. 12:01 kdo má jiný názor je u tebe Havlista,tak to jseš kreten.Kdo jseš HorníDolní? Ten byl taky zralej na pěst

   Vymazat
  4. 12.13 nezdá se ti, že ani jeden zde na reakci názoru 9.26 nereprudukoval nějaký názor. 9.48 to je nějaký názor???

   Vymazat
  5. 21:13 tak se pojd setkat, havlisticka svine
   Chodici mrtvolo

   Vymazat
  6. 12:13 vylez z anonymity, zbabelce
   Probereme to co jsi rek o ty zralosti na pest
   A vem si plinky

   Vymazat
  7. 12:13 ty svine, zaplatis

   Vymazat
 5. Proč tady ty blbečku Loudile papouškuješ Čínskou propagandu? Co z toho máš? Co ti Dalajláma udělal tak hrozného, že ho tak nenávidíš a píšeš o něm takový hnus? Co je tobě do toho koho si pozve nějaká univerzita někde v SanDiegu? Koho zajímá, že tam vykřikuje skupina nějakých cizinců? Proč do toho motáš Havla a Hermana? Také budeš psát podobně až bude někde vykřikovat skupina muslimských studentů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě máte doma na okně již vyvěšenou tibetskou vlajku, že!Tak ať nevybledne!

   Vymazat
  2. 10:53

   Proč bychom ji měli mít vyvěšenou? Ty máš vyvěšeny vlajky ruské, čínské, kubánské, KLDR, Venezuelské,...? Jsi dement?

   Vymazat
  3. Toho tibetského otrokáře a masového vraha vítají jen lidští vyvrhelové a blbci, kteří uvěřili propagandě, že Tibet byl mírumilovná země, kde všichni žili v míru a meditovali, takže mě vůbec nepřekvapuje, že jej vítá nějaká univerzita, která je složená z globalisty zaplacených pedagogů a tradičně naivních studentů.

   Vymazat
  4. Asi je to jedno -proč si kvůli staříkovi nadáváte? Ono jde o to, jak je kdo medializován.Vždycky a všude - největší a zásadní kurvy jsou media - ty nějaké kurvy platí za destrukci světa, a podle toho konají. Nikdo zde neznal přiblblého Brady - než o něm media rozžižlala ten humus a všechno, co pak následovalo zase rozesralo lidi proti sobě. Kdyby se o tom potrhlém staříkovi nepsalo v mediích ( myslím tím Dalajlámu) nikdo by se o něj nezajímal.Proč jezdí po světě kušnit? Už by měl dbát o své chatrné zdraví a dřepět doma na zadku - ne? Kdo mu tyto cesty a kušnění platí? Kde dřepí ti provokatéři, kteří toto všechno dělají schválně, a dobře znají svůj primitivní lidský póvl, jak se bude hádat, a štvát proti sobě. Když nějaký šlechtický soplák vyhodil z okna kočáru do davu smradlavý groš, lidi se rvali jako koně a on z toho měl švandu - totéž dělají media. Hodí slint, a lidi se můžou posrat, a pozabíjeli by se navzájem kvůli úplné pitomosti. Dnes už je jedno co byl kdysi Tibet - ne? Proč někdo nejezdí po světě, a nevykládá o potupné popravě sedmadvaceti českých pánů? Protože to žádná kurvička nefinancuje. O historii nejde ale už vůbec. Natvrdlý dav bude pořád stejně natvrdlý, a diskuze znázorňují přesně ten natvrdlý dav - taky lidi po sobě navzájem vyjíždějí pro úplný hovno, a redakce na tom profitujou.

   Vymazat
  5. 12:07 "Hodí slint, a lidi se můžou posrat, a pozabíjeli by se navzájem kvůli úplné pitomosti"; "Natvrdlý dav bude pořád stejně natvrdlý" - Židé mají pravdu, že gojímové jsou strašně blbí. To je jedno co to je, jen aby se mohlo dštit síru, prskat jed, nenávidět. To, o čem učil Jiddu Krišnamurti je ještě v těžkém nedohlednu.

   Vymazat
 6. :))
  ...nic proti tomu že na Českých univerzitách se dosazují lektoři s teologickým vzděláním. !*

  OdpovědětVymazat
 7. Není to nic jiného než štvaní jedné skupiny lidí proti druhé skupině lidí k dosažení toho, aby se nenáviděli a v lepším případě pro USA, aby se lidé zabíjeli mezi sebou. Jde o to vytvořit "výbušnou směs" a pak jenom sledovat, jak jsou jedni proti druhým a mít z toho prospěch. A to po celém světě provádí a uplatňuje USA. Dnešní nejaktuálnější zpráva z radia v 06.30 hodin zněla: Frontexu se opět podařilo včera dne 06.05.2017 zachránit 3 500 uprchlíků u Libyjských břehů a svými loděmi je převézt do Itálie. Evropské neziskové, nevládní, nezávislé organizace, financované CIA a Sroosem společně s organizací Evropy, která má za úkol chránit vnější hranice Evropy - Frontex - aktivně spolupracuje s převaděčskou mafii v Africe, aby do Evropy dostali co možná jeden milion tzv. uprchlíků ročně, tedy mužů ve věku 18 až 30 let, aby tady ve vhodný okamžik rozjeli masou kampaň proti obyvatelům Evropy, rozvrátili sociální, bytový a důchodový systém a docházelo v Evropě co možná k nejvíce konfliktům a k tomu slouží Brusel, který tlačí Evropské státy k přijímaní zákonů, které umožní toto rozvrácení Evropy.
  Dalajláma slouží právě taky k "umravňování" obyvatel Evropy aby se nechali zahnat do úzkých, aby se nechali zabíjet jako ovce. Dalajláma reprezentuje nezaostalejší kněžskou organizaci, kterou kdyby vládla v Tibetu, tak lidem by byli usekávany ruce a museli by odevzdávat podstatnou část co vydělají, klášterům. Američani potřebuje Tibet a jeho náhorní plošinu, jako ideální odpalovací plošinu, pro své rakety namířené na Čínu a Rusko. Už skoro se jim to podařilo miliardami dolarů investovaných do ovládnuti Tibetu, dosáhnout. Ale pak přišla Čína a bylo po úspěchu. Dnes bojují za lidská práva v Tibetu prostřednictvím Dalajlámy, který hlavně mladé lidí štve proti svým otcům, kudy chodí tam rozvrací společenské a mezistátní vztahy a je za to od CIA dobře placen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ježíš jak já jsem šťastnej, že toto někdo taky mimo mně napíše - anonyme 10.40. Totiž - že jde jen a jedině o mediální a reálné štvaní lidí proti sobě navzájem,o nic jiného. Proč si pořád ty smečky tupců myslí, že se media snaží předávat solidní informace pro informovanost? Houby z octem na kyselo! Píší nasrávací články, v podstatě bulvár, nic není ověřeno a solidní, jen blafy a bláboly, protože právě ti mediální matadoři, kteří zakládají podobné servery vycházejí ze znalosti poměrů, a že se na diskuze slétá stádo poloprimitivů se zabavit, které má živelnou potřebu vypsat se ze svých mindráků, kterými jsou přetíženi a toto je nejlepší způsob.V hospodě by si netroufli nikomu sprostě nadávat, ba ani nadávat třeba na prezidenta, protože nikdy neví, jestli vedle nich nesedí jeho sympatizant, který plivači naklepe budku. A o tom to všechno je, psal jsem to tady snad stokrát, že tato polobulvární až laciná bulvární publicistika slouží jen k rozesrání lidí, a přinucení je k diskuzím, které mediím vydělají balík. Existuje kšeft s chudobou, který vydělává těžké prachy, ačkoliv by se to zdálo nemožné, a toto je kšeft s blbostí, ačkoliv by se to zdálo taky nemožné, ale je. A Dalajláma ( a nejen on) slouží jako kašpar - dřív byl vynalezen kašpárek, jehož nosili na poutích, a ten svými vtípky oblažoval zachmuřené občany, a dnes existují osvědčení kašpaři, kteří lidi naserou a rozeserou, a to je velice potřebné. Ne lidi šťastní a v pohodě, ale rozhádaní, rozesraní, navzájem se nenávidící, které lze v případě potřeby proti sobě poštvat, aby se navzájem pozabíjeli, a oni se poslušně pozabíjí. Lovce mamutů nebylo možno proti sobě poštvat navzájem - tyhle pokrokové pitomce ano.

   Vymazat
 8. Prý je u nás na Letné plánováno v nadživotní velikosti sousoší Havla s Dejdejtlamou. Autorem prý bude "umělec" David Černý. Je to pravda nebo hoax pocházející jak jinak než od ruských hackerů ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V této banánové-deutschland and U.S. kolonii je možné vše.Hlavně, že sluníčkáři mají žně.

   Vymazat
  2. Když to tak půjde u nás dál,tak tam to sousoší od správně judaisticky angažovaného umělce D.Černého jistě bude a bude to velmi nesurealistické zobrazení Havla s Dalajlámou v poloze "69" jak si "navzájem kouří hůlky" a bude to znázornění jejich politicko-morální spolupráce a vkladu do zápasu o humanismus a lidské štěstí obyvatel naší planety...

   Vymazat
  3. No co, když v tomhle humus Česku může být veřejně vystavena socha ženský v pokleku v nadživotní velikosti, jíž lze zezadu nahlížet do pochvy, nebo chlapů, kteří na českou smradlavou státní stoku chčijí, proč ne Dalajláma s kýmkoliv? Tady je už jedno všechno, stejně to jde do kopru, a každej to vidí na vlastní oči. Jenom celá řada lidí si myslí, že to, co se jim podařilo nakrást a uspápnout díky polistopadovýmu bordelu, nějak zachrání, proto tady škviří a nadávají, jak se vzmáhá odpor proti USA, vládám parchantů apod. Nepodaří se vám nic vážení, zase o všechno přijdete, a budete rádi, když si zachráníte holé kejháky. Tak to - zejména tady, v srdci Evropy - chodí ode dávna. Zbytečně tady nadáváte. Když se naopak nikdy neumíte proti lumpům sjednotit, ti to využijí vždycky, a vyžerete si to pěkně až do dna. Jakáž pomoc.

   Vymazat
  4. 12:41-přesně tak !!! Je to vše o mnoho horší,než si ti pošetilí maloměťáťští čuráčci připouští při tom každodenním brodění se po kolena v těch morálních,politických-společenských hovnech,přes která se marně snaží přenést tu stále těžší a objemnější hovniválí kuličku svého majetku ve strachu,aby v tom řečišti hoven neuvázla a nerozplynula se jim v něm a neuplavala k někomu jinému,kdo ji zachytí zas na chvilku pro sebe...ani Hieronymus Bosch by nenamaloval lepší obraz morální ubohosti,hnusu a děsu,než se nám denně ukazuje před očima v reálu...

   Vymazat
 9. Je vidět, že místní bolševici mají zřejmě málo vlastních starostí. Co je vám do toho koho přijímá nějaká univerzita někde v Kalifornii? Jste snad Číňani?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:53 smrdis strachem, havlisto

   Vymazat
  2. Modří bolševici jsou nejhorší !!

   Vymazat
 10. Hu hu hu
  Jsem Brouk Pytlik a rad bych se podobal Honolulovi, uz se mu skoro podobam, jeste musim dohonit tak 150 IQ bodu a 29 roku skol a uz budu Honolulovi po ponozky
  Hu hu hu hu hu hu hu hu
  Omluvte me ze hucim, ale ja hucim lip nez pisu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj hmyze, do Jacka máš daleko - on je opravdu dobrým diskutérem, ač konkretně já jsem proti němu štval, protože se mi nelíbilo, že mým spoluobčanům často nadává. Dnes se mu pokorně omlouvám. Jaká je realita dnes - Jack je jediný tady nad věcí, a může si to dovolit, protože je daleko od téhle prašivé stoky, plné zločinců a politických lumpů nahoře, a dole plné zmanipulovanýcb pitomečků, kterým stačí hodit mediální kost, a můžou se navzájem sežrat. To co provedl všivák premiér naší ubohé vlády, a co následuje - mi otevřelo oči už navždy. Mediální štvanice na prezidenta a ministra financí, ke které se přidávají lidská psiska, namísto aby se semkla na ochranu posledního spravedlivého, co nám ještě zbývá - to je neuvěřitelně strašný poznatek. Honolulu má přehled o světě, a má pravdu i v tom, co píše o srabounech na diskuzích na všech serverech.To oni táhnou celou zem do záhuby, asi si to ani neuvědomují, ale k čemu mohli vychovat své potomstvo tihle omezení, hloupí a zmanipulovatelní starci? Huč si co chceš, hmyze. Už je všechno jedno. Jsme na začátku konce, jestli sis nevšiml, a ten bude hodně vošklivej.

   Vymazat
  2. Pardon -Nick - jmenuje se Nick Honolulu - omlouvám se.

   Vymazat
  3. 12:50 jsi trapna ceska korouhvicka, chvili zbabele nadavas Honolulovi, chvili se lisas
   Hod si to, moralne narusena korouhvicko

   Vymazat
  4. Neštvi hnuse 20.52 - podle tebe nelze uznat chybu? - snad jsem to vysvětlil - ne? Po tom, co předvedli a předvádějí v posledních dnech ti hnusní zločinci, kteří tady vládnou, po tom, co předvádějí media, co z toho dělají za klauniádu a hon na člověka, a po tom, co předvádí ta smečka diskuzních psisek, jsem dostal na věc úplně jiný názor. Ale úplně jiný - to je tak těžká deziluze, že si to vůbec nedovedeš představit. Vidět tu českou chátru znovu a znovu, jak se neštítí lynčovat vždycky toho, koho začnou lynčovat mediální kreatury, to už je víc než můžu snést, protože už se to tady táhne dlouhodobě, ale teď to překročilo všechny meze. Nikdy se k nikomu nelísám - rozumíš? NIKDY! Nikdy jsem nebyl panskej slouha a leštič klik jako jsi možná ty, a od tebe tenhle sprostej blábol dřepí! Pouze jsem uznal svůj omyl a chybu, a uznal jsem, že Nick je úplně jiná parketa - pochopil jsem úplně a zcela, proč píše to, co píše. A navždy jsem to pochopil, stejně jako jsem navždy zlomil hůl nad svými spoluobčany. Ti si nezaslouží kromě hlubokého opovržení, nic jiného. Všechno, co přijde, přijde po zásluze. A pak ať kvičí, urážejí, a nadávají.

   Vymazat
 11. Máš pravdu, anonyme v 11:53. Rozhodně by nás mělo zajímat více, jestli Soros, se kterým Orbán tak elegantně vyrazil futra najde azyl v Invalidovně.

  OdpovědětVymazat
 12. Nedají mu pokoj ani na staré kolena,je to znát,že mají předplaceno a Dalajláma musí práci odvést.Zajímavé je spíš to setkávání agentů CIA i u nás.Zřejmě převzal práci po Havlovi Herman.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to od věků stejné. Dříve vozili šíbři po trzích maňásky a loutky kašpárků, aby se lidi zabavili a oni vydělali nějakou tu kačku, dnes transportují šíbři po světě osvědčené kašpary jako je tento, jako je Brady, a další loutky, kteří ani neznají svoji roli, ani scénář a producenta těchto pouličních divadýlek, ale nechají se platit a vozit, a zneužívat k politickým hrátkám, na jejichž podkladě vznikají války a krvavé půtky mezi lidmi, a šíbři na tom vydělávají svoje miliardy. Už nejde jen o pár grošíků na přežití, k čemu sloužili maňáskové a kašpárci.

   Vymazat
 13. A proč je pryč polovina diskuzních příspěvků k článku J.Hrabici ze včerejška "Taškařice... "??? Naprosto v pohodě a slušných??? Tak - redakce NR napřed zveřejní jobovy zvěsti, které oprávně hýbou národem, a lidi se naserou, celý den k tomu píšou diskuze, a redakce si je napřed všechny započítá do honoráře z reklam, pak jich polovinu vymaže, a pak celou serii článků stejně odsune - tak k čemu to všechno je? K čemu se píšou články a proč lidi mají diskutovat a vztekat se? Aby si pisálci započítali počet všech diskuzí k honorářům, a pak teprve některé diskuze jejich mravnost neunese a smažou to? Takže když se zpětně podíváte na mínění ostatních k vašemu dřívějšímu příspěvku, najdete prdlajs... - tak to je neskutečné!... všechno je v ČR hnus - všechno! Z lidí si dělají práskačku nejen všiváci ve vládě, ale i všiváci v mediích, v obchodech, v nemocnicích, VŠUDE! Sloužíme jen jako osel otřes se pro každého českého všiváka s mocí a pozicemi, nic zde není solidního. Tak - buď diskuzní příspěvek odporuje pravidlům diskuze, pak se má odstranit hned, a nikdo by takové příspěvky nepsal! Proč ze stodvaceti diskuzí jich osmdesát zmizí až dodatečně? Je to vychcaný systém jako tady všechno, o nějakou slušnost a pravidla diskuzí vůbec nejde. V tomhle státě vůbec nejde o to,o čem se předstírá, že o to jde, jde jen o všivé prachy, o moc ovládat druhé, a vytěžit z toho, i kdyby šlo o špendlík! Hnus - jsem zklamanej. Všechny publicistické servery si jen na něco hrají, ale ani jeden není solidnější než druhý, všechny používají podvraťácké metody, a jediným účelem je naše staré známé... prachy prachy a zase jen prachy....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže já lžu? A dokonce "zase?" Tedy mi naznačujete, že jsem chronický lhář? Ono včera nebylo k uvedenému článku přes sto diskuzí a dnes je jich polovina pryč? Ona to není pravda? Například zmizely úplně všechny moje příspěvky, a nikdo nemůže říci, že bych jimi jakkoliv porušoval pravidla diskuzí. Všechny jsou dnes pryč, a nejen moje. Myslíte si, že všichni přispěvovatelé do diskuzí jsou pologramoti? Takže já lžu, a ještě ke všemu jsem vypatlanec, který si nepamatuje, že včera psal k určitému tema patnáct příspěvků, které jsou dnes úplně všechny pryč? Tak to jsem skutečně vypatlanec, a musím se nad sebou zamyslet. Na tomto místě se vnucuje otázka - proč jsou čeští občané oblbováni - ale úplně na všech frontách? Zcela logicky, pokud příspěvek odporuje pravidlům diskuzí, je snad odstranitelný ihned, a pokud by to tak bylo, úroveň diskuzí by stoupla, protože nikdo by perverzní diskuzní příspěvky nepsal. Anebo - ono to není proveditelné? Stává se, že se příspěvek ani neodešle, protože jakési zařízení simultánně, jak se píše, příspěvek čte, takže se neodešle, namísto toho se objeví okénko s nějakým slintem, že se stala chyba. Jiné jsou mazány vzápětí - tak proč tahle kulišárna? Jediné vysvětlení je, že se příspěvky nejprve započtou pro honorář a teprve pak odstraní, ale odstranit jich rovnou padesát nebo více??? No sorry jako... vám to nepřijde jako oblbování lidí? Vy nadhazujete články lidem, kterými současně pohrdáte, pro jejich tradičně nízký intelekt, protože ti intelektuálně zdatní nečtou a nediskutují, mají jiné aktivity. Stačí vám jen počet těch hloupostí a vzájemné hádání, ve které se diskuze zvrhnou vždy, protože si někteří nedokážou odpustit napadání ostatních. Ano, váš web je soukromý, a kdo je soukromník, nepodléhá v ČR žádným zákonům ani normám, na tyto žvásty už jsme si zvykli. Vaše pravidla a normy jsou vaše pravidla a normy, ale opravdu je nutné, aby byla vytěžována každá lidská slabost, aby bylo zneužíváno elementu, že v této rozkradené státní senkrůvně lidi musí něčemu věřit, aby vůbec mohli žít, a proto naletí na každý žvást o dobru. Tamti jsou špatní, ale my dobří a bla bla - zatím co je to všechno stejné? Tak za to bych se opravdu, ale opravdu styděl.

   Vymazat
  2. Havlisto dvoraku, korouhvicko, cenzore, ty drz hubu

   Vymazat
  3. 17:19 nezlobíte se tak úplně zbytečně, ale zřejmě nemáte pravdu s nějakým tím započítáváním honorářů, s technikou současného strojního čtení, filtrace komentů a podobně. Mám ale za vlastními prostředky ověřené „dodatečné, ruční“ čištění diskuze, což jsem několikrát označil za nepříliš moudré prostě proto, že mizí přehled o stavu, úrovni a orientaci diskutujících, aniž by prakticky bylo možné nenarušit souvislosti v diskuzi. Chápu, že redakce blogu disponuje nějak omezenými kapacitami a prostředky, že zřejmě nemá nikoho, kdo by běh diskuze sledoval 24/7 /12 nepřetržitě. Současně doufám, že svou práci redakce a další vykonávají v dobré víře, nejlépe jak umí a mohou. To „přečišťování“ diskuzí celou tu práci, krom případů daných zákonem, jednoznačně poškozuje. Stále jsem přesvědčen, že když už nějak „moderovat“ diskuzi, tak odbočením příspěvků mimo redakční linii a navazujících reakcí graficky i funkčně mimo vedoucí osu diskusních textů. Ovšem tak, aby zůstala patrnou časová i věcná souvislost. Sice nějaký, ale programově i graficky řešitelný oříšek. Nerad bych, v zájmu produkce NR zabíhal do podrobností a poukazoval na všechny další možnosti, jak „moderovat“ diskuzi a udržovat přehled o skladbě, geografickém rozložení diskutujících, časovém průběhu diskuzí, popřípadě podrobnější profilaci jednotlivců. Tyto možnosti jsou vůči všem diskutujícím, ať přispívají sem nebo jinam, stejné. Svobodou blogu NR je, že nevyžaduje registraci, takže nehrozí dostat se do spárů reklamních agentur a o dost snadněji i jiných „organizací“. Pane Dvořáku, tak jak mohu být testován já, mohu testovat i případné Vaše cenzurní zásahy. Případné Vaše testy, jsem samozřejmě schopen účinně znehodnocovat. Nebudu škodit podrobnostmi. Kdybych NR nefandil, tak se s tím nepíšu a blog nenavštěvuju. Zdravím

   Vymazat
 14. Spíš dnes večer je naprosto legrační pořad.
  GEN-Jiří Brada:-D
  V ČT může být v pořadu GEN každý, kdo se hodí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z té ČT-latrýny lítají čím dál tím odpudivější hovna a už drahnou dobu,proto můj Tv přístroj už dávno,před jednou dekádou skončil své potupné bytí v opovržení ve sběrném dvoře.

   Vymazat
  2. Nechme se překvapit, jak v Kanadě pomáhal Brady Čechům doma. Dostal se do koncentráku a přežil. Můj strýc byl popraven. Gestapo ho zatklo, protože sbíral peníze pro rodiny vězněných. O něm naše protinárodní televize nic nenatočí.

   Vymazat
  3. ..kdyby měl Váš strýc obřezanýho šulina,tak by o něm točili doalelujááá...,to je totiž dnes ta nejlepší kvalifikace ke všemu,k jakékoli kariéře,nebo k rozmazlování sociálními dávkami na úkor potřebných vlastního národa i když jedni okrádají na všech stupních a ti druzí i mordují noži a výbuchy...

   Vymazat
 15. svatý agent CIA je šmejd jak všichni jeho páni

  OdpovědětVymazat
 16. https://www.lajkit.cz/zpravy/item/245-sokujici-pravda-o-tibetu-kterou-media-z-dobreho-duvodu-radeji-taji

  OdpovědětVymazat
 17. Jak může tolik Číňanů studovat v zahraničí,když nemají evropské dotace, to nechápu:) Potřebovali by demokracii jako sůl a pořádně zadlužit dluhy, co se nemusejí splácet. :)

  OdpovědětVymazat
 18. Panove dekuji za kvetiny !
  NEJLEPSI prispevek dnes patri 10:40 ! Nema vsak nick (podpis), coz je skoda ! Mel by psat vice a my nevime kdo to je ?
  Tibet je pevne v rukou Ciny !
  V severozapadni provincii Ciny XINJIANG (Uruqi, Turfan) je vsak neklid, rikaji nase media.
  Kdyz tam Cinane chyti teroristu, (Islamce), tak ho hned zastreli verejne na stadione.
  Cina ma kamaradsky vztah k Cesku diky
  presidentu Zemanovi !
  Ministr Herman to vsak sabotuje.
  Cina z toho byla desorientovana, kdyz se Herman sesel s Dalejlamou. Oni jsou na nektere veci velmi citlivi.

  A americke university ?
  Pokud nejsou technicke / specializovane, tak nestoji za povsimnuti.
  Absolventi americkych TECHNICKYCH universit pohrdaji se studenty jinych universit pro levicovost, liberalismus a sklony k socialnim utopiim.
  To bylo napsano pouze pro zajimavost. Pro Evropany je to prilis daleko.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evropani zdegenerovali a jdou do stoupy

   Vymazat
 19. Jeste neco pro zajimavost o Cinanech v Americe.
  Jsou velmi pracoviti, houzevnati, chytri na penize a isolovani. Oni se zasadne drzi pospolu. Nikdy se neprojevuji politicky. Na stara kolena se vsichni vraci do Ciny.

  Maji retez restauraci, kterym se rika GOLDEN CORRAL - Buffet & Grill , kde je velky vyber vsech moznych a nemoznych jidel. Zaplatite jednu cenu za osobu a muzete jist cokoliv v NEkonecnem mnoststvi ! Pro lidi nad 55 to stoji $ 8.00
  V Evrope jsem to nevidel, tak se o tom zminuji.
  Take maji svoji vlastni "policii" proti kriminalite.
  Prepadani cinskych obchodu, (cernochy) skonci pro kriminalniky zalostne.
  A ted si nagooglujte Golden Corall ! Urcite dostanete chut na nejakou jejich pochoutku.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Nicku -asi jsem se spletl,když jsem ti dal křestní jméno Jack (Jack Nicholson)? ale už si budu pamatovat, že jsi Nick. A hlavně piš, piš, piš. Jsi jediný, kdo je tady nad věcí, protože si to můžeš dovolit. Jsi odtud daleko, tvoje hlava tím pádem nevyčnívá z žumpy,jako naše hlavy, a až někdo udělá ještě větší vlny, už nám sračky zalejou chřtán, a bude konečná. Ty dovedeš pochopit lidi, na které útočí zlo, podvod a klam, pokrytectví a patolízalství, a oni - i když se to dozvědí a vidí to na vlastní oči - se nedokážou proti zlu semknout a zahnat ho? Naopak, začnou štvát a házet hovnama proti jediným a posledním ještě slušným a poctivým hodnotám, které nám zbývají? Dovedeš pochopit lidi, kteří před 27 lety vyštvali svého prezidenta a svoji vládu, jen za sliby zbohatnutí a ráje, a namísto těch, které vyštvali, přišly skutečné kreatury, co ukradly lidem důchody, roztahali a rozkradli majetek ROH, SSM, státu, ukradli fungující školství a zdravotnictví, zničili průmysl a zemědělství, abychom museli být závislí na dovozech, a dokonce prodali i naši vodu!!! Dovedeš pochopit, že blbí češi těmto lumpům přesto tleskali jen proto, že si každej myslel,i na něho vyjde pytel zlaťáků? Oni nechali zničit naši zem i pro své děti a vnuky. Teď je zničená navždy a nenávratně, funkční bylo nahraženo nefunkčním, solidně fungující lidé byli ožebračeni, zničené rodiny nahraženy homosexuály,lesbami, a pěstouny pro zničené děti - a dnes, když to lidi mají před sebou černé na bílém, a už nahé a bez přetvářek, opět se nechávají zbankat lumpy a šmejdy, štvou proti prezidentovi a lidem, kteří ještě jakž takž za něco stojí. Ve finále vyštvou prezidenta i ministra financí, a uvolní se místa zase jen odporným bezpáteřným kreaturám, kteří těm dole zas všechno seberou. Jsou jak lupič Calvera z filmu Sedm statečných, který vždycky počkal, až se okradení vesničané zase trochu zmotoří, a opět jim všechno sebral a sežral, až si museli najmout pistolníky, a tu havěť zlodějskou nechat zabít. Koho si najmou naši takzvaní občané, kteří mají pro všechny šmejdy napříč šmejdím spektrem cenu jen jako dojné krávy? Nechat drobet napást, a hned tahat za vemeno! Všechno vydojit! Kdy z nás začnou dojit krev, až se nestačíme ani napást? Kdy si my najmem pistolníky na tu havěť? Kdy se lidi konečně semknou proti politickému zlu, a začnou konat jako hrdý občan? Opakuji - jen piš Nicku - ty jediný jsi nad věcí.

   Vymazat
  2. 18:07 pred chvili si Honolulovi nadaval, korouhvicko, tak se nelisej, je to trapny, cechacku vtiravy

   Vymazat
  3. Honolulu na presidenta tot ma vyzva On jediny ma styky a vi co cini je nesmirne chytry a vse vi a dovede nam cervenym prdelim veci radne vysvetlit
   Diky Honolulu prijed domu a kandiduj .
   Podporovatel

   Vymazat
  4. Nenadával jsem Nickovi "před chvílí" ty křápe 21.01, ale byl jsem proti němu v opozici vždy, ale naposled již před delší dobou. Teď se situace zásadně změnila. Víc ti to vysvětlovat nebudu, jsi trapnej šašek, závistivej, protože rétorický a intelektuální hodnoty Nicka zdaleka nemáš a nikdy mít nebudeš. Jestli tě to baví, nadávej mi korouhviček, schizoidní pitomče. Jsi úplně bezcennej balík a křupan. A hlavně mi nenadávej "čecháčku" nebo ty nejsi Čecháček? Jsou to nadávky stejně tak pitomé, jako jsi ty. Nick zde není spasitelem, ale diskutérem, kterého si každý rád přečte - to se tady nedá říci o každém. Blbců jako jsi ty, urážečů a sprosťáků, je tady hafo. Mezi těma nevynikneš. Čest.

   Vymazat
  5. golden corral nejlepsi zradelna co jsem poznal
   zarathustra

   Vymazat
 20. Doporučuji přednášku německého psychologa o obsahu jeho knihy Dalajláma – Pád božích králů - vyvrací silný nános mýtů kolem Tibetu a Dalajlámy. Zároveň jsou v ní zajímavé postřehy o Matce Tereze Hledat pod heslem "za dalajlámovým úsměvem".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Matka Teresa mucila jeji pacienty, a mela radost jak trp

   Vymazat
  2. Musel jsi zmobilizovat všechny síly, abys vypotil takovou sprostou sračku 21.03? Máš z toho radost, že to musíme číst - takový hovadiny nakřáplýho, zkaženýho šmejda, kterého z každé diskuze vyhodí, tak to vždycky zkouší jinde?

   Vymazat
 21. 18:07... Dekuji za komlimenty a oceneni, ale ja nejsem spasitel.. Spasitele jsou osobnosti, jako je Bannon a Trump ! Zeman a Orban, Le Pen a Farage...
  Rozeberem to vecer musim z domu, lide na me cekaji, tak zatim.. ahoj ! Stujte za presidentem Zemanem !
  Sobotka patri Merkerove.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kde prosim prednasite ,ze tak spechate Nicku ?? Rada bych se tam objevila
   Vase ctenarka Evelina-Viola pa

   Vymazat
  2. Spasitel Nicku jistě nejsi, ale diskuze neopouštěj. Ani ti, které jsi vyjmenoval, nejsou "světoví" spasitelé,a když, tak jen v přeneseném významu. Když jeden každý spasí svoji zemi kde prezidentuje, když jeden každý dokáže usměrnit své politické smečky a poučit je, že oni jsou zde pro občany, a nikoliv občané pro ně, že jsou a budou odvolatelní a nahraženi v případě, že selžou a bude zjištěno, že konají jen pro sebe a své blaho, nikoliv pro blaho vlasti a občanů, už to by bylo v současném světě vítězství. A pak by nastal mír (smír) a pohoda ve většině světa, mohl by kvést obchod a vzájemné vztahy. Tedy nikoliv díky "spasiteli" ale díky zdravému rozumu. Tak -ať jsi úspěšný, a zatím. Rozhodně se vrať -večer, zítra, pozítří.... Tvůj bývalý oponent špaček.

   Vymazat
  3. 20:04 ty nejsi opponent, spacku
   Nejdriv jsi sproste nadaval, cesky uslaply nevolnicku, a ted se lisas
   Trapne

   Vymazat
  4. Komu ty tady nadáváš "nevolníčků" filcko hnusná? Už to tady slintáš potřetí slize 21.06 - a tobě to nepřipadá trapný? Jdi si honit svýho ptáka, a vykašli se na mně, buď tak hodnej.

   Vymazat
 22. Zde Vasik jen piste priteli jen piste jinak zde zhyneme a zajdeme na nedostatek financi . Jste pro nas svetoznamy casopis neco jako Messi . Proto vase odborne expertizy o svetoznamem sampionu a nyni presidentovi jsou nesmirne cenne .Specielne nas dale zajijma jidlo cinanu a jinych emigracnich velicin a kobaorantu zijicich tam v zemi kde zitra je jiz vcera a vede svet vzhuru jak se zpivalo spravne v nasich narodnich pisnich. Nespivate nahodou nekde ve sboru ? Jestli ne tedy zacnete nezli nam zemrete na prepracovani zde v nasem casopise . Jsme jiz pripaveni i na tuto smutnou udalost a jiz jsme jako redakce vyclenili castku 200 us$ na venec pro vasi velicinu .Prejeme vam pritteli osvetari jeste alespon 3 mesice.
  A nemazeme Vas priteli ,naopak zviditelnujeme vase prispevky cervene jak jste jiste si povsiml Zdravi Vasulik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No -jestli tohle má být vtipné - vy přezdívko - tak to jste vedle víc než ta jedle. Kde máte interpunkční znaménka? Taky nějaká podivná klávesnice, z jaké tramtárie závidíte našemu Nickovi? Nick má duchovní úroveň, komunikační úroveň, svět zná jako málokdo, a hlavně nadhled nad věcí - to je tady na diskuzích nejvíc třeba.

   Vymazat
  2. 20:10 a spackove mu nadavaj a pak se lisaj

   Vymazat
  3. A filcka 21.07 se může posrat závistí, že je Nick tak oblíbenej diskutující, že dokázal přesvědčit i tak zásadního oponenta,jako jsem byl já. Tak jsi to myslel? Tak - to jsi ty, ta přezdívka? No - ten pologramotnej projev by tomu odpovídal.

   Vymazat
 23. ta podoba s dukou a vlkem v jednom sedi i ten rodokmen pani z netehel co mi nesedi že takovou sebranku iluzionystu a kazatelu neviditelna musim platit ze svych dani dokonce i ti co si řikaji demokrati jejich přiživnictvi podepřeli zakonem viz demokrat je zkomolenina slova demokrad ktere se nesmi použivat a převažna čast voliču je přesvědčena že je to tak spravně

  OdpovědětVymazat